De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Murcia - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Murcia 2021

SpanjeSpanje - 27 September 2021 - 3 Oktober 2021 - Gravel


Finale

3 Okt - 12h30Tallon GriekspoorverslaatRoberto Carballés Baena3-6 7-5 6-3


Halve Finale

2 Okt - 11h00Tallon GriekspoorverslaatFlavio Cobolli7-6 6-1
2 Okt - 12h30Roberto Carballés BaenaverslaatMathias Bourgue6-3 3-0 ab.


Kwartfinales

1 Okt - 11h10Tallon GriekspoorverslaatMiljan Zekic6-0 0-6 6-3
1 Okt - 11h10Flavio CobolliverslaatNicola Kuhn7-5 6-1
1 Okt - 12h55Roberto Carballés BaenaverslaatEvan Furness6-1 6-0
1 Okt - 15h10Mathias BourgueverslaatAndrea Collarini2-6 6-4 6-4


Achtste finales

29 Sep - 11h00Flavio CobolliverslaatRaul Brancaccio7-6 2-6 7-6
29 Sep - 13h40Nicola KuhnverslaatFilip Horansky6-4 3-6 6-4
29 Sep - 16h05Miljan ZekicverslaatMats Rosenkranz6-4 6-4
29 Sep - 17h55Tallon GriekspoorverslaatAlexander Ritschard7-6 6-3
30 Sep - 10h00Evan FurnessverslaatMarco Trungellitiw.o.
30 Sep - 12h40Roberto Carballés BaenaverslaatAlex Rybakov6-2 6-2
30 Sep - 14h10Andrea CollariniverslaatEmilio Nava7-5 6-3
30 Sep - 17h05Mathias BourgueverslaatRoberto Ortega-Olmedo7-6 6-4


1/16de finales

28 Sep - 17h10Roberto Carballés BaenaverslaatPablo Llamas Ruiz6-3 6-2
28 Sep - 13h25Alex RybakovverslaatDaniel Rincon6-3 6-2
Evan FurnessverslaatJavier Barranco Cosano7-5 4-6 6-4
Marco TrungellitiverslaatAlexander Shevchenko7-6 7-6
28 Sep - 14h35Emilio NavaverslaatMarc Polmans3-6 6-4 6-4
Andrea CollariniverslaatJoris De Loore4-6 6-2 6-3
Roberto Ortega-OlmedoverslaatJeroen Vanneste6-4 3-6 6-3
28 Sep - 15h00Mathias BourgueverslaatJesper De Jong7-6 6-5
28 Sep - 11h05Filip HoranskyverslaatFrancesco Passaro3-6 6-3 6-2
28 Sep - 11h05Nicola KuhnverslaatTimofey Skatov6-2 6-4
Raul BrancaccioverslaatDalibor Svrcina6-2 7-5
Flavio CobolliverslaatMario Vilella Martinez7-5 6-3
Miljan ZekicverslaatRamkumar Ramanathan3-6 6-4 6-3
28 Sep - 11h05Mats RosenkranzverslaatMattéo Martineau6-0 6-4
Alexander RitschardverslaatÁlvaro López San Martín6-1 7-6
28 Sep - 13h00Tallon GriekspoorverslaatNikolas Sanchez Izquierdo6-3 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Alex RybakovverslaatCarlos Sanchez Jover6-3 6-1
Emilio NavaverslaatJonathan Mridha6-4 7-5
Francesco PassaroverslaatCorentin Denolly6-1 6-2
Mats RosenkranzverslaatNicolas Alvarez Varona6-7 6-1 4-1 ab.


Kwalificaties - Eerste ronde

Alex RybakovverslaatDavide Galoppini6-1 7-5
Carlos Sanchez JoververslaatMariano Kestelboim6-3 2-6 7-6
Emilio NavaverslaatDaniel Merida Aguilar6-3 6-2
26 Sep - 12h50Jonathan MridhaverslaatManish Sureshkumar7-6 6-4
26 Sep - 15h40Corentin DenollyverslaatAlexander Weis4-6 6-1 6-4
26 Sep - 12h45Francesco PassaroverslaatJosé Francisco Vidal Azorin6-3 6-2
26 Sep - 14h35Nicolas Alvarez VaronaverslaatMichel Vernier6-2 7-5
26 Sep - 14h20Mats RosenkranzverslaatAlberto Barroso Campos6-2 7-6

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden