De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Prostejov - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Volledige uitslagen

Prostejov 2021

TsjechiëTsjechië - 14 Juni 2021 - 20 Juni 2021 - Gravel


Finale

19 Jun - 10h10Federico CoriaverslaatAlex Molcan7-6 6-3


Halve Finale

18 Jun - 11h10Federico CoriaverslaatZdenek Kolar6-4 6-2
18 Jun - 13h00Alex MolcanverslaatGianluca Mager6-1 6-3


Kwartfinales

17 Jun - 11h10Zdenek KolarverslaatTobias Kamke6-2 6-3
17 Jun - 12h10Alex MolcanverslaatHugo Dellien6-3 6-1
17 Jun - 12h40Gianluca MagerverslaatDalibor Svrcina6-3 6-2
17 Jun - 14h20Federico CoriaverslaatBlaz Rola6-4 6-1


Achtste finales

16 Jun - 10h35Zdenek KolarverslaatVit Kopriva6-3 7-6
16 Jun - 10h35Hugo DellienverslaatMichael Vrbensky6-1 6-2
16 Jun - 10h40Gianluca MagerverslaatSebastian Baez7-6 6-2
16 Jun - 12h15Dalibor SvrcinaverslaatAlexander Erler6-1 7-5
16 Jun - 12h35Federico CoriaverslaatAndrey Kuznetsov6-7 7-5 6-2
16 Jun - 12h35Blaz RolaverslaatLukas Klein6-4 3-6 7-6
16 Jun - 13h55Tobias KamkeverslaatJirí Veselý6-3 6-4
16 Jun - 15h25Alex MolcanverslaatYosuke Watanuki6-1 6-2


1/16de finales

14 Jun - 12h35Michael VrbenskyverslaatGoncalo Oliveira6-3 2-6 6-4
14 Jun - 13h15Vit KoprivaverslaatJozef Kovalík2-6 7-6 6-4
14 Jun - 14h55Dalibor SvrcinaverslaatMatthias Bachinger2-6 6-0 6-1
14 Jun - 16h25Zdenek KolarverslaatLucas Miedler6-2 6-2
14 Jun - 16h25Hugo DellienverslaatAndrew Paulson6-1 6-3
14 Jun - 17h35Gianluca MagerverslaatJonas Forejtek6-3 6-3
15 Jun - 10h30Lukas KleinverslaatJiri Lehecka7-5 7-5
15 Jun - 10h30Sebastian BaezverslaatDaniel Siniakov6-1 6-0
15 Jun - 10h30Federico CoriaverslaatJohannes Haerteis6-1 6-0
15 Jun - 10h30Alexander ErlerverslaatJuan Manuel Cerundolo7-6 4-2 ab.
15 Jun - 12h00Andrey KuznetsovverslaatJelle Sels6-0 7-6
15 Jun - 12h00Alex MolcanverslaatDavid Poljak6-3 6-3
15 Jun - 12h00Jirí VeselýverslaatFacundo Mena6-2 7-6
15 Jun - 13h30Blaz RolaverslaatAlex Rybakov6-1 7-5
15 Jun - 13h30Yosuke WatanukiverslaatPablo Andújar1-6 6-1 6-4
15 Jun - 13h30Tobias KamkeverslaatSkander Mansouri6-0 3-6 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

14 Jun - 10h40Alexander ErlerverslaatPavel Nejedly7-5 6-3
14 Jun - 10h40Alex RybakovverslaatJeroen Vanneste7-6 7-6
14 Jun - 10h40David PoljakverslaatJohannes Haerteis7-5 6-3
14 Jun - 12h30Skander MansouriverslaatJelle Sels7-6 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

Johannes HaerteisverslaatJakub Nicod6-3 3-6 6-3
David PoljakverslaatSem Verbeek6-3 6-3
Jelle SelsverslaatAldin Setkic6-3 6-1
Skander MansouriverslaatFederico Zeballos7-6 6-0
Alex RybakovverslaatUladzimir Ignatik6-4 7-5
Jeroen VannesteverslaatAdam Jurajda4-6 7-6 6-1
Alexander ErlerverslaatJakub Mensik6-3 6-4
Pavel NejedlyverslaatIvan Nedelko6-2 4-2 ab.

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden