De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Tsjechië - 17 Mei 1996
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Grodzisk Mazowiecki van 14 Augustus tot 19 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Edas Butvilas | 3-6 7-6 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Elias Ymer | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 17 Nederlagen
Lugano van 28 Maart tot 3 April 2022 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jérôme Kym | 6-3 7-5 | |
Biel van 21 Maart tot 27 Maart 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Antoine Bellier | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Otto Virtanen | 7-6 6-3 | |
Praag van 18 April tot 24 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Evgenii Tyurnev | 6-3 6-3 | |
Ostrava van 25 April tot 1 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pavel Nejedly | 1-6 6-3 6-4 | |
Mauthausen van 2 Mei tot 8 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mate Valkusz | 6-3 6-2 | |
Prostejov van 30 Mei tot 5 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Andrew Paulson | 3-6 6-3 6-3 | |
Oeiras 3 van 20 Juni tot 26 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ivan Gakhov | 3-6 7-6 7-6 | |
Iasi van 11 Juli tot 17 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | David Marrero | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Ilya Snitari | 7-5 6-2 | |
Nur-Sultan (Astana) van 18 Juli tot 24 Juli 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Akira Santillan | 3-6 7-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Evgeny Donskoy | 6-4 3-6 6-3 | |
Grodzisk Mazowiecki van 15 Augustus tot 21 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alfredo Perez | 4-6 6-3 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Luca Potenza | 6-4 1-0 ab. | |
Mouilleron-Le-Captif van 3 Oktober tot 9 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alexandre Reco | 4-6 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Enzo Wallart | 4-6 6-3 6-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Jelle Sels | 5-7 6-4 6-4 | |
Vilnius van 17 Oktober tot 23 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Julius Tverijonas | 6-2 1-6 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Terence Atmane | 6-3 3-6 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Zdenek Kolar | 6-7 6-2 7-5 | |
Ortisei van 24 Oktober tot 30 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Illya Marchenko | 7-6 3-6 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Alibek Kachmazov | 6-3 2-6 7-5 | |
Calgary van 7 November tot 13 November 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Benjamin Sigouin | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Arthur Fery | 6-4 6-0 | |
Drummondville van 14 November tot 20 November 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jaden Weekes | 6-4 7-6 | |
Andria van 21 November tot 27 November 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Denis Istomin | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Mathys Erhard | 2-6 6-4 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Mikhail Kukushkin | 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 11 Nederlagen
Salinas van 19 April tot 25 April 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tak Khunn Wang | 6-3 6-3 | |
Salinas 2 van 26 April tot 2 Mei 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Miguel Mateo Larrea | 6-3 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Gonzalo Villanueva | 5-7 7-6 7-6 | |
Prostejov van 14 Juni tot 20 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sem Verbeek | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Johannes Haerteis | 7-5 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Alex Molcan | 6-3 6-3 | |
Iasi van 12 Juli tot 18 Juli 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mircea-Alexandru Jecan | 6-4 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Vlad Andrei Dancu | 6-2 6-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Zdenek Kolar | 6-2 7-5 | |
Poznan van 26 Juli tot 1 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Thomaz Bellucci | 4-6 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Lucas Gerch | 7-5 1-6 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Elmar Ejupovic | 6-2 6-4 | |
Warsaw van 23 Augustus tot 29 Augustus 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jonathan Mridha | 2-6 6-4 6-2 | |
Banja Luka van 6 September tot 12 September 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Moez Echargui | 2-6 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Mircea-Alexandru Jecan | 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Tomas Martin Etcheverry | 6-2 7-5 | |
Bucharest van 20 September tot 26 September 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Uladzimir Ignatik | 6-4 6-1 | |
Sibiu van 27 September tot 3 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Yan Bondarevskiy | 7-5 3-6 6-3 | |
Ortisei van 8 November tot 14 November 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Filip Misolic | 6-4 7-6 | |
Forli 3 van 6 December tot 12 December 2021 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Lucas Miedler | 5-7 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
Ostrava van 29 April tot 4 Mei 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Andrea Vavassori | 4-6 7-6 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Viktor Galovic | 6-2 6-1 | |
Prostejov van 3 Juni tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Alex Molcan | 6-2 6-1 | |
Liberec van 29 Juli tot 4 Augustus 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Alex Molcan | 6-1 6-1 | |
Istanbul van 9 September tot 15 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Andrey Golubev | 6-4 7-5 | |
1/16de finales | verslaat | Roman Safiullin | 6-4 3-6 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Matteo Viola | 6-7 6-4 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Botic van de Zandschulp | 6-3 6-2 | |
Helsinki van 11 November tot 17 November 2019 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Patrik Niklas-Salminen | 6-4 4-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Ostrava van 1 Mei tot 7 Mei 2017 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Ruben Ramirez Hidalgo | 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Ostrava van 25 April tot 1 Mei 2016 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Zdenek Kolar | 7-5 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Ostrava van 27 April tot 3 Mei 2015 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Mate Delic | 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wimbledon Junior Heren van 23 Juni tot 6 Juli 2014 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Jordi Arconada | 6-4 7-5 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Wimbledon Dubbel Heren Junioren van 1 Juli tot 6 Juli 2014 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | D. Appelgren - D. Poljak | verslaat | O. Jasika - J. Rosas | 6-7 7-5 6-4 |
Achtste finales | D. Appelgren - D. Poljak | verslagen door | P. Martinez Portero - J. Munar Clar | 6-7 7-6 6-3 |