De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Rusland - 9 Mei 1990
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 23 Overwinningen / 20 Nederlagen
Nonthaburi van 2 Januari tot 8 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Natthasith Kunsuwan | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Michael Vrbensky | 7-5 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Paul Jubb | 6-1 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Olukayode Alafia Damina Ayeni | 6-4 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Tung-lin Wu | 7-5 3-6 6-3 | |
Nonthaburi 2 van 9 Januari tot 15 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Thanapet Chanta | 6-1 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Maximus Jones | 6-2 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Denis Yevseyev | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Yasutaka Uchiyama | 6-4 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jason Jung | 4-6 7-5 6-3 | |
Nonthaburi 3 van 16 Januari tot 22 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Krittin Koaykul | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Henri Squire | 6-3 2-0 ab. | |
1/16de finales | verslagen door | Zdenek Kolar | 3-6 7-6 6-2 | |
Vilnius van 6 Februari tot 12 Februari 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Julian Ocleppo | 7-5 6-3 | |
Cherbourg van 13 Februari tot 19 Februari 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lucas Poullain | 6-1 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Johan Sebastien Tatlot | 7-6 2-6 6-3 | |
Rovereto van 20 Februari tot 26 Februari 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Marko Topo | 7-5 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Charles Broom | 6-7 7-5 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Evan Furness | 6-7 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Zdenek Kolar | 6-4 7-5 | |
Pau van 27 Februari tot 5 Maart 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Valentin Lapalu | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Neil Oberleitner | 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Antoine Bellier | 6-4 6-2 | |
Seoul van 24 April tot 30 April 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Brandon Holt | 4-6 6-4 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Rinky Hijikata | 6-3 6-4 | |
Gwangju van 1 Mei tot 7 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Daniel Masur | 6-3 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Jordan Thompson | 6-2 6-4 | |
Busan van 8 Mei tot 14 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Yuta Shimizu | 7-5 3-6 6-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Jordan Thompson | 7-5 6-3 | |
Skopje van 22 Mei tot 27 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Martin Landaluce | 7-6 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Dino Prizmic | 6-4 3-6 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Le Gerard Campana Lee | 6-4 6-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Francisco Comesana | 6-3 6-1 | |
Vicenza van 29 Mei tot 4 Juni 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mattia Bellucci | 6-3 6-3 | |
Blois van 19 Juni tot 25 Juni 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hernan Casanova | 1-6 7-6 6-1 | |
Wimbledon Heren van 26 Juni tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Marcelo Tomas Barrios Vera | 6-3 6-4 | |
Troyes van 3 Juli tot 9 Juli 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Steven Diez | 6-4 6-2 | |
Salinas van 24 Juli tot 30 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Alvaro Guillen Meza | 6-4 2-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Illya Marchenko | 7-5 7-5 | |
Chengdu van 18 September tot 24 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Egor Gerasimov | 7-6 4-6 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Philip Sekulic | 6-2 4-6 6-2 | |
Shanghai van 2 Oktober tot 15 Oktober 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Yasutaka Uchiyama | 6-2 4-6 6-1 | |
Sofia van 5 November tot 12 November 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Terence Atmane | 7-6 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 18 Overwinningen / 22 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 19 Overwinningen / 28 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 16 Nederlagen
Overwinning : 1 (Nur-Sultan (Astana))
Finales : 2 (Nottingham, Brest)
Samenvatting : 37 Overwinningen / 30 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 22 Overwinningen / 29 Nederlagen
Overwinning : 1 (Zhuhai)
Finale : 0
Samenvatting : 22 Overwinningen / 26 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 14 Overwinningen / 25 Nederlagen
Overwinning : 0
Finales : 2 (Karshi, Pune)
Samenvatting : 16 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 12 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 18 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 6 Nederlagen
Quimper van 6 Februari tot 12 Februari 2012 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Paul-Henri Mathieu | 3-6 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Arnaud Clément | 3-6 6-3 7-6 | |
Kwartfinales | verslaat | Marc Gicquel | 7-6 6-7 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Malek Jaziri | 7-6 6-4 | |
Roma van 16 April tot 22 April 2012 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Rui Machado | 6-3 6-7 6-3 | |
Barcelona Open Banc Sabadell van 23 April tot 29 April 2012 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Sergiy Stakhovsky | 6-2 6-3 | |
Belgrado van 30 April tot 6 Mei 2012 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Dusan Lajovic | 7-5 6-4 | |
St Petersburg van 17 September tot 23 September 2012 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Guillermo Garcia-Lopez | 2-6 6-4 6-3 | |
Moskou van 15 Oktober tot 21 Oktober 2012 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Edouard Roger-Vasselin | 6-4 4-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Roma van 11 April tot 17 April 2011 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Nikola Mektic | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Cedrik-Marcel Stebe | 7-6 6-4 | |
Ostrava van 25 April tot 1 Mei 2011 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jürgen Zopp | 6-2 6-2 | |
Mercedes Cup van 11 Juli tot 17 Juli 2011 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Benoît Paire | 6-7 6-4 6-2 | |
Moskou van 17 Oktober tot 23 Oktober 2011 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Antoine Benneteau | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Belgrado van 3 Mei tot 9 Mei 2010 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Filip Krajinovic | 5-7 7-6(7) 6-1 | |
St Petersburg van 25 Oktober tot 31 Oktober 2010 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Alex Kuznetsov | 7-5 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Mikhail Youzhny | 3-6 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Moskou van 19 Oktober tot 25 Oktober 2009 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Potito Starace | 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Moskou van 6 Oktober tot 12 Oktober 2008 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Viktor Troicki | 6-1 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
ATP Cup - Groep D van 2 Februari tot 4 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Groep D | E. Donskoy - A. Karatsev | verslagen door | B. McLachlan - Y. Nishioka | 4-6 6-3 12-10 |
ATP Cup - Finaleronde van 5 Februari tot 7 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
Halve Finale | E. Donskoy - A. Karatsev | verslagen door | K. Krawietz - J. Struff | 6-3 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Davis Cup - Eerste Ronde van 1 Februari tot 2 Februari 2019 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Davis Cup - Eerste Ronde | E. Donskoy - A. Rublev | verslagen door | J. Kym - H. Laaksonen | 4-6 6-3 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren van 31 Mei tot 10 Juni 2018 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | E. Donskoy - M. Reyes-Varela | verslaat | A. Qureshi - J. Rojer | 6-7 7-6 6-4 |
1/16de finales | E. Donskoy - M. Reyes-Varela | verslagen door | L. Mayer - J. Sousa | 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren van 25 Mei tot 5 Juni 2016 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | E. Donskoy - A. Kuznetsov | verslagen door | J. Murray - B. Soares | 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren van 27 Mei tot 9 Juni 2013 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | E. Donskoy - D. Tursunov | verslagen door | A. Qureshi - J. Rojer | 6-3 7-6 |
Wimbledon Dubbel Heren van 24 Juni tot 7 Juli 2013 (Gras) | ||||
Eerste ronde | E. Donskoy - A. Kuznetsov | verslagen door | X. Malisse - K. Skupski | 7-6 6-7 6-0 6-1 |