De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Davis Cup - Eerste Ronde - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Volledige uitslagen

Gedetailleerde uitslagen

Davis Cup - Eerste Ronde 2019

1 Februari 2019 - 2 Februari 2019 - Keuzevakken


India1 - 3Italië
1 Feb - 06h40Andreas SeppiverslaatRamkumar Ramanathan6-4 6-2
1 Feb - 08h25Matteo BerrettiniverslaatPrajnesh Gunneswaran6-4 6-3
2 Feb - 06h10Rohan Bopanna
Divij Sharan
verslaatMatteo Berrettini
Simone Bolelli
4-6 6-3 6-4
2 Feb - 08h30Andreas SeppiverslaatPrajnesh Gunneswaran6-1 6-4
2 Feb - 10h00Ramkumar Ramanathan-Matteo BerrettiniGeannuleerd

Duitsland5 - 0Hongarije
1 Feb - 16h10Philipp KohlschreiberverslaatZsombor Piros6-7 7-5 6-4
1 Feb - 19h20Alexander ZverevverslaatPéter Nagy6-2 6-2
2 Feb - 12h10Tim Puetz
Jan-Lennard Struff
verslaatGabor Borsos
Péter Nagy
6-2 6-3
2 Feb - 14h00Alexander ZverevverslaatGabor Borsos6-3 6-4
2 Feb - 15h30Philipp KohlschreiberverslaatDavid Szintai6-7 6-3 10-5

Oezbekistan2 - 3Servië
1 Feb - 09h10Dusan LajovicverslaatSanjar Fayziev7-6 6-3
1 Feb - 11h05Filip KrajinovicverslaatDenis Istomin6-2 6-4
2 Feb - 09h10Sanjar Fayziev
Denis Istomin
verslaatNikola Milojevic
Viktor Troicki
2-6 6-1 6-3
2 Feb - 11h35Denis IstominverslaatDusan Lajovic6-3 6-4
2 Feb - 13h30Filip KrajinovicverslaatSanjar Fayziev4-6 6-3 6-0

Zwitserland1 - 3Rusland
1 Feb - 14h10Daniil MedvedevverslaatHenri Laaksonen7-6 6-7 6-2
1 Feb - 17h10Karen KhachanovverslaatMarc-Andrea Hüsler6-3 7-5
2 Feb - 14h10Jérôme Kym
Henri Laaksonen
verslaatEvgeny Donskoy
Andrey Rublev
4-6 6-3 7-6
2 Feb - 16h45Karen KhachanovverslaatHenri Laaksonen6-7 7-6 6-4
2 Feb - 19h55Marc-Andrea Hüsler-Daniil MedvedevGeannuleerd

Kazachstan3 - 1Portugal
1 Feb - 09h10Alexander BublikverslaatJoão Sousa6-7 6-4 6-4
1 Feb - 12h05Mikhail KukushkinverslaatPedro Sousa6-2 6-0
2 Feb - 07h10Gastão Elias
João Sousa
verslaatTimur Khabibulin
Aleksandr Nedovyesov
3-6 6-3 6-4
2 Feb - 11h10Alexander Bublik-Pedro SousaGeannuleerd
2 Feb - 09h45Mikhail KukushkinverslaatJoão Sousa6-4 6-1

Tsjechië1 - 3Nederland
1 Feb - 15h05Jirí VeselýverslaatTallon Griekspoor5-7 6-4 6-4
1 Feb - 18h00Robin HaaseverslaatLukas Rosol6-2 6-4
2 Feb - 13h10Robin Haase
Jean-Julien Rojer
verslaatLukas Rosol
Jirí Veselý
7-6 3-6 7-6
2 Feb - 16h25Robin HaaseverslaatJiri Lehecka6-4 2-6 6-3
2 Feb - 18h50Lukas Rosol-Tallon GriekspoorGeannuleerd

Colombia4 - 0Zweden
1 Feb - 22h15Santiago GiraldoverslaatElias Ymer6-2 6-4
1 Feb - 23h50Daniel Elahi Galan RiverosverslaatMikael Ymer6-1 6-2
2 Feb - 18h10Juan Sebastian Cabal
Robert Farah Maksoud
verslaatMarkus Eriksson
Robert Lindstedt
6-3 6-4
2 Feb - 20h15Alejandro GonzálezverslaatElias Ymer6-3 6-3
2 Feb - 21h40Santiago Giraldo-Mikael YmerGeannuleerd

Oostenrijk2 - 3Chili
1 Feb - 15h05Nicolás JarryverslaatJurij Rodionov7-5 7-5
1 Feb - 17h10Dennis NovakverslaatCristian Garín6-4 6-4
2 Feb - 13h10Oliver Marach
Jürgen Melzer
verslaatMarcelo Tomas Barrios Vera
Hans Podlipnik-Castillo
6-4 2-6 7-5
2 Feb - 15h55Nicolás JarryverslaatDennis Novak6-4 3-6 7-6
2 Feb - 18h20Cristian GarínverslaatJurij Rodionov6-2 6-1

Slowakije2 - 3Canada
1 Feb - 15h15Denis ShapovalovverslaatFilip Horansky6-4 7-5
1 Feb - 17h05Martin KlizanverslaatFélix Auger-Aliassime7-5 6-3
2 Feb - 11h10Martin Klizan
Filip Polásek
verslaatFélix Auger-Aliassime
Denis Shapovalov
3-6 7-5 6-3
2 Feb - 13h40Denis ShapovalovverslaatMartin Klizan7-6 6-4
2 Feb - 16h05Félix Auger-AliassimeverslaatNorbert Gombos6-3 6-4

China2 - 3Japan
1 Feb - 03h10Zhe LiverslaatYoshihito Nishioka6-3 6-2
1 Feb - 05h15Taro DanielverslaatZe Zhang7-6 6-4
2 Feb - 03h10Mao-Xin Gong
Ze Zhang
verslaatBen McLachlan
Yasutaka Uchiyama
5-7 7-5 6-4
2 Feb - 06h20Yoshihito NishiokaverslaatYibing Wu6-2 6-0
2 Feb - 07h50Taro DanielverslaatZhe Li6-3 6-7 6-3

Brazilië1 - 3België
1 Feb - 19h10Thiago MonteiroverslaatArthur De Greef6-3 6-2
1 Feb - 20h50Kimmer CoppejansverslaatRogerio Dutra Da Silva6-4 6-4
2 Feb - 17h10Sander Gillé
Joran Vliegen
verslaatMarcelo Melo
Bruno Soares
6-4 7-6
2 Feb - 19h10Kimmer CoppejansverslaatThiago Monteiro6-3 6-4
2 Feb - 20h55Rogerio Dutra Da Silva-Arthur De GreefGeannuleerd

Australië4 - 0Team Europa
1 Feb - 06h40John MillmanverslaatDamir Dzumhur6-3 6-2
1 Feb - 08h20Alex De MinaurverslaatMirza Basic6-3 7-6
2 Feb - 05h40John Peers
Jordan Thompson
verslaatMirza Basic
Tomislav Brkic
7-5 6-1
2 Feb - 07h15John Millman-Mirza BasicGeannuleerd
2 Feb - 07h25Alexei PopyrinverslaatNerman Fatic6-1 7-6

Help

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden