De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
IJSHOCKEY - National Hockey League - Regulier Seizoen - Maart 2024Meer
01h30 | Calgary Flames (CAN) | 2 - 5 | Washington Capitals (USA) |
03h00 | Seattle Kraken (USA) | 2 - 6 | Buffalo Sabres (USA) |
BASKETBAL - National BASKETBALl Association - Regulier Seizoen - Maart 2024Meer
00h00 | Indiana Pacers (USA) | 103 - 108 | Cleveland Cavaliers (USA) |
00h30 | Boston Celtics (USA) | 119 - 94 | Detroit Pistons (USA) |
00h30 | Philadelphia 76ers (USA) | 98 - 91 | Miami Heat (USA) |
VOETBAL - Paraguay Division 1 - Primera División - Apertura - Speeldag 10Meer
23h30 | Sportivo Ameliano (PAR) | 2 - 1 | Club Sol de América (PAR) |
TENNIS - WTA Tour - Miami - Eerste rondeMeer
VOLLEYBAL - Griekenland - A1 Ethniki VOLLEYBALl Herren - Playoffs - Halve FinaleMeer
16h00 | Olympiacos Piraeus | 3 - 1 | AONS Milon NEA Smyrni ATHENS |
18h00 | Panathinaikos Athens | 1 - 3 | PAOK Thessaloniki VC |
VOLLEYBAL - Plusliga - Polen Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 26Meer
17h30 | AZS Olsztyn (POL) | 2 - 3 | KS Cuprum Lubin (POL) |
IJSHOCKEY - Kontinental Hockey League - KHL - Playoffs - KwartfinalesMeer
14h30 | Avangard Omsk (RUS) | 0 - 7 | Lokomotiv Yaroslavl (RUS) |
17h30 | Dynamo Moscow (RUS) | 4 - 5 | Traktor Chelyabinsk (RUS) |
IJSHOCKEY - Zweden - Elitserien - Playoffs - Eerste rondeMeer
19h00 | Luleå HF | 1 - 0 | Örebro HK |
IJSHOCKEY - Finland - SM-liiga - Playoffs - Eerste rondeMeer
17h30 | Lukko Rauma | 3 - 5 | TPS Turku |
IJSHOCKEY - Zwitserland - Nationalliga A - Playoffs - KwartfinalesMeer
20h00 | EHC Biel-Bienne | 1 - 3 | ZSC Lions Zürich |
20h00 | Lugano | 1 - 4 | Fribourg-Gottéron |
IJSHOCKEY - Slovakije - Extraliga - Playoffs - KwartfinalesMeer
18h00 | HC Kosice | 6 - 2 | HC Slovan Bratislava |
18h00 | HK Spisská Nová Ves | 3 - 2 verlengingen | HC 05 Banská Bystrica |
IJSHOCKEY - Tsjechië - Extraliga - Playoffs - KwartfinalesMeer
17h00 | Kometa Brno | 1 - 5 | HC Litvínov |
17h00 | HC Ocelári Trinec | 2 - 0 | CEZ Motor Ceské Budejovice |
BASKETBAL - VTB United League - Losers RoundMeer
18h00 | Runa Basket Moscow (RUS) | 70 - 75 | Astana Tigers (KAZ) |
CURLING - Wereldkampioenschap Dames - Round RobinMeer
13h00 | Zwitserland | 8 - 7 | Turkije |
13h00 | Zweden | 8 - 2 | Nieuw-Zeeland |
13h00 | Denemarken | 9 - 2 | Schotland |
18h00 | Zuid-Korea | 9 - 4 | Japan |
18h00 | Italië | 10 - 3 | Verenigde Staten van Amerika |
18h00 | Canada | 9 - 4 | Noorwegen |
18h00 | Estland | 10 - 7 verlengingen | Nieuw-Zeeland |
23h00 | Zweden | 8 - 1 | Schotland |
23h00 | Zwitserland | 10 - 3 | Japan |
23h00 | Noorwegen | 11 - 5 | Turkije |
23h00 | Denemarken | 10 - 9 | Estland |