De site voor alle sporten

Menu

  • Slider Image 1

    Sportuitslagen.org, DE referentie inzake sportuitslagen


    De enige site die historiek linkt aan een dagelijkse update van resultaten
    Meer dan 8000 competities in 148 sporten waarvan 343 kampioenschappen in 30 ploegsporten met 85239 teams en 625425 sporters.
    Gebruik onze zoekmachine om resultaten te vinden in voetbal, rugby, wielrennen, tennis; atletiek, ski, etc...
    Bereid uw pronostiek voor door gebruik te maken van de hulp gebaseerd op exclusieve statistieken.
  • Slider Image 1
    Rugby
    Wereldbeker
    - JAPAN
    Wereldbeker 2019 is de 9de editie van deze wedstrijd.
    Competitieprogramma van 20 September tot en met 27 Oktober.
  • Slider Image 1
    Snooker
    English Open
    - ENGELAND
    English Open 2019/2020 is de 4de editie van deze wedstrijd.
    Competitieprogramma van 14 Oktober tot en met 27 Oktober.
  • Slider Image 1
    Gewichtheffen
    Europees Kampioenschap Junioren
    - ROEMENIË
    Europees Kampioenschap Junioren 2019 is de 9de editie van deze wedstrijd.
    Competitieprogramma van 17 Oktober tot en met 27 Oktober.
  • Slider Image 1
    Gewichtheffen
    Europees Kampioenschap U-23
    - ROEMENIË
    Europees Kampioenschap U-23 2019 is de 9de editie van deze wedstrijd.
    Competitieprogramma van 17 Oktober tot en met 28 Oktober.
  • Slider Image 1
    Tennis
    Basel
    - ZWITSERLAND
    Basel 2019 is de 16de editie van deze wedstrijd.
    Competitieprogramma van 19 Oktober tot en met 27 Oktober.

Laatste uitslagen

Livescore

  • Tennis

Tennis

ATP Tour - Basel - 1/16de finales
19h00 ( )R. Federer (Sui) - P. Gojowczyk (Ger)
19h00 ( )J. Struff (Ger) - M. Kecmanovic (Srb)
20h30 ( )A. De Minaur (Aus) - H. Dellien (Bol)
20h30 ( )B. Paire (Fra) - H. Laaksonen (Sui)
ATP Tour - Wenen - 1/16de finales
14h00 ( )D. Schwartzman (Arg) - P. Herbert (Fra)
15h00 ( )M. Fucsovics (Hun) - L. Sonego (Ita)
15h30 ( )M. Berrettini (Ita) - K. Edmund (Gbr)
17h30 ( )G. Dimitrov (Bul) - D. Dzumhur (Bih)
19h00 ( )H. Hurkacz (Pol) - K. Khachanov (Rus)
ATP Challenger Tour - Brest - Eerste ronde
12h30 ( )N. Serdarusic (Cro) - G. Blancaneaux (Fra)
12h30 ( )T. Gabashvili (Rus) - J. Rodionov (Aut)
14h00 ( )R. Roumane (Fra) - E. Karlovskiy (Rus)
14h30 ( )A. Reymond (Fra) - M. Janvier (Fra)
16h00 ( )Z. Kolar (Cze) - J. Ward (Gbr)
16h30 ( )A. Muller (Fra) - B. Kavcic (Slo)
17h30 ( )M. Trungelliti (Arg) - H. Grenier (Fra)
18h30 ( )E. Benchetrit (Fra) - A. Karatsev (Rus)
19h00 ( )C. Denolly (Fra) - P. Cachin (Arg)
20h00 ( )D. Added (Fra) - M. Bourgue (Fra)
ATP Challenger Tour - Hamburg - Eerste ronde
11h30 ( )M. Welte (Ger) - J. Choinski (Gbr)
11h30 ( )V. Kopriva (Cze) - G. Moroni (Ita)
13h00 ( )M. Neuchrist (Aut) - A. Pellegrino (Ita)
13h00 ( )A. Molcan (Svk) - T. Robredo (Esp)
14h30 ( )J. Smith (Aus) - R. Bemelmans (Bel)
14h30 ( )A. Nedovyesov (Kaz) - T. Kamke (Ger)
16h00 ( )A. Menéndez-Maceiras (Esp) - S. Napolitano (Ita)
17h00 ( )B. Zapata Miralles (Esp) - M. Zverev (Ger)
17h30 ( )M. Basic (Bih) - S. Darcis (Bel)
18h30 ( )D. Masur (Ger) - L. Wessels (Ger)
ATP Challenger Tour - Lima - Eerste ronde
00h30 ( )J. Ficovich (Arg) - A. Velotti (Arg)
02h00 ( )N. Alvarez (Per) - O. Gutierrez (Bra)
16h30 ( )F. Cerundolo (Arg) - U. Blanch (Usa)
17h00 ( )A. Huertas del Pino Cordova (Per) - T. Etcheverry (Arg)
17h00 ( )G. Clezar (Bra) - J. Panta (Per)
18h00 ( )M. Chazal (Fra) - R. Quiroz (Ecu)
18h00 ( )O. Roca Batalla (Esp) - T. Seyboth Wild (Bra)
18h00 ( )G. Escobar (Ecu) - M. Echazú (Per)
19h30 ( )I. Cervantes Huegun (Esp) - F. Meligeni Rodrigues Alves (Bra)
19h30 ( )D. Galan Riveros (Col) - D. Hidalgo (Ecu)
19h30 ( )M. Cuevas (Uru) - R. Olivo (Arg)
21h00 ( )C. Lindell (Swe) - O. Luz (Bra)
21h00 ( )P. Krstin (Srb) - G. Villanueva (Arg)
21h00 ( )J. Hernandez-Fernandez (Dom) - P. Sakamoto (Bra)
ATP Challenger Tour - Liuzhou - Eerste ronde
05h20 (3. set)R. Tokuda (Jap) - J. Cui (Chn)7 - 5 | 4 - 6 | 2 - 4 (0 - 30)
06h45 (1. set)N. Barrientos (Col) - F. Sun (Chn)3 - 4 (0 - 0)
06h55 (1. set)D. Kalenichenko (Ukr) - Y. Takahashi (Jap)3 - 1 (0 - 0)
07h05 (1. set)Y. Shimizu (Jap) - I. Nedelko (Rus)0 - 0 (30 - 15)
08h30 (Annulé)M. Ochi (Jap) - S. Doumbia (Fra)
08h30 ( )Y. Chung (Kor) - T. Niki (Jap)
08h30 ( )K. Sultanov (Uzb) - A. Wang (Chn)
ATP Challenger Tour - Traralgon - Eerste ronde
04h50 (3. set)P. Niklas-Salminen (Fin) - T. Schoolkate (Aus)6 - 7 | 7 - 5 | 4 - 4 (0 - 30)
06h00 (2. set)W. Trongcharoenchaikul (Tha) - L. Castelnuovo (Sui)3 - 6 | 6 - 5 (15 - 15)
06h10 (2. set)A. Crnokrak (Aus) - L. Saville (Aus)2 - 6 | 3 - 3 (40 - 40)
07h25 ( )D. Sweeny (Aus) - A. Zakharov (Rus)
07h30 ( )M. Rosenkranz (Ger) - T. Fancutt (Aus)
08h55 ( )M. Romios (Aus) - B. Mousley (Aus)
08h55 ( )L. Gerch (Ger) - V. Orlov (Ukr)

Alle wedstrijden

Nu op Sportuitslagen.org



Head to Head

  • 98 Confrontaties met :
    • 34 Zeges Sheffield United
    • 23 Gelijke spelen
    • 41 Nederlagen Sheffield United
  • 151 doelpunts gescoord door Sheffield United
  • 185 doelpunts gescoord door Arsenal FC

Statistieken onderlinge duels tussen Sheffield United en Arsenal FC


43243 teams in de database. Laatst bijgewerkt teams :

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden