De site voor alle sporten

Menu

Veldrijden : Toekomstige evenementen (bijstand wedden)


CONTINENTALE KAMPIOENSCHAPPEN

Europese Kampioenschappen (10/11/2019)

WERELDBEKER HEREN-ELITE

Wereldbeker - Heren Elite - Tabor (16/11/2019)
Wereldbeker - Heren Elite - Waterloo (22/09/2019)
Wereldbeker - Heren Elite - Bern (20/10/2019)

SUPERPRESTIGE HEREN

- Asper-Gavere (03/11/2019)
- Zonhoven (13/10/2019)
- Ruddervoorde (27/10/2019)
- Boom (19/10/2019)

TROFEE BPOST BANK HEREN

Trofee DVV - Oudenaarde - Koppenbergcross (01/11/2019)
Trofee DVV - Jaarmarktcross (11/11/2019)

TOI TOI CUP

Hlinsko (05/10/2019)
Holé Vrchy (12/10/2019)
Mlada Boleslav (28/09/2019)
Slaný (28/10/2019)

NATIONAL TROPHY SERIES HEREN

National Trophy - Derby (22/09/2019)
National Trophy - Irvine (27/10/2019)
National Trophy - Crawley (10/11/2019)
National Trophy - Milnthorpe (06/10/2019)

NOORDAMERIKAANSE CROSSEN

Charm City Cross (12/10/2019 - 13/10/2019)
GP of Gloucester (05/10/2019 - 06/10/2019)
Rad Racing GP (02/11/2019 - 03/11/2019)
The Starcrossed Race (28/09/2019 - 29/09/2019)
Super Cross Cup (16/11/2019 - 17/11/2019)
Cincinnati Kings International (26/10/2019 - 27/10/2019)
Trek Cyclo-Cross Collective Cup (20/09/2019)
DCCX (19/10/2019 - 20/10/2019)
Us Open (12/10/2019 - 13/10/2019)
Major Taylor Cross Cup (16/11/2019 - 17/11/2019)
WSCXGP (19/10/2019 - 20/10/2019)
Northampton International (09/11/2019 - 10/11/2019)
Reno Cross (18/10/2019)
PTBOCX (02/11/2019 - 03/11/2019)
Oz Cross (06/10/2019)

ANDERE WEDSTRIJDEN

Neerpelt (26/10/2019)
Kiremko Nacht van Woerden (22/10/2019)
Kermiscross (17/10/2019)
Ronse (06/10/2019)
Contern (27/10/2019)
Radcross Illnau (22/09/2019)
Karrantza (10/11/2019)
GP Brabant (26/10/2019)
Steinmaur (13/10/2019)
Tage Des Querfeldeinsports (20/10/2019)
Berencross (05/10/2019)
Polderscross (12/10/2019)
Stockholm (20/10/2019)
Ziklo Kross Laudio (26/10/2019)
Ibaraki Cyclo-Cross (14/10/2019)
Elorrioko Ziklokrosa Basqueland (27/10/2019)
GP Rakova (06/10/2019)
GP Trnava (13/10/2019)
Gran Premi Les Franqueses Del Valles (01/11/2019)
Münich Super Cross (27/10/2019)
Manileu (02/11/2019)
GP Podbrezova (26/10/2019)
Grand Prix Topolcianky (27/10/2019)
Mallusk International Cyclo-Cross (03/11/2019)
Gran Premi Internacional Ciutat de Vic (03/11/2019)
November Cross (03/11/2019)

WERELDBEKER DAMES

Wereldbeker Dames - Tabor (16/11/2019)
Wereldbeker Dames - Waterloo (22/09/2019)
Wereldbeker Dames - Bern (20/10/2019)

SUPERPRESTIGE DAMES

Superprestige Dames - Gavere (03/11/2019)
Superprestige Dames - Zonhoven (13/10/2019)
Superprestige Dames - Ruddervoorde (27/10/2019)
Superprestige Dames - Boom (19/10/2019)

TROFEE BPOST BANK DAMES

Bpost Trofee Dames - Koppenbergcross (01/11/2019)
Bpost Trofee Dames - Jaarmarktcross (11/11/2019)

WERELDBEKER - HEREN U23

Wereldbeker - Heren U23 - Tabor (16/11/2019)
Wereldbeker - Heren U23 - Bern (20/10/2019)

SUPERPRESTIGE - U23

Superprestige - U23 - Ruddervoorde (27/10/2019)
Superprestige - U23 - Zonhoven (13/10/2019)
Superprestige - U23 - Asper-Gavere (03/11/2019)
Superprestige - U23 - Boom (19/10/2019)

TROFEE BPOST BANK U-23

Trofee Bpost Bank U-23 - Koppenbergcross (01/11/2019)
Trofee Bpost Bank U-23 - Jaarmarktcross (11/11/2019)

WERELDBEKER - HEREN JUNIOREN

Wereldbeker - Heren Junioren - Tabor (16/11/2019)
Wereldbeker - Heren Junioren - Bern (20/10/2019)

SUPERPRESTIGE JUNIOREN

Superprestige Junioren - Ruddervoorde (27/10/2019)
Superprestige Junioren - Zonhoven (13/10/2019)
Superprestige Junioren - Gavere (03/11/2019)
Superprestige Junioren - Boom (19/10/2019)

TROFEE BPOST TROPHY JUNIOREN

Bpost Trophy Junioren - Koppenbergcross (01/11/2019)
Bpost Trophy Junioren - Jaarmarktcross (11/11/2019)

SUPERPRESTIGE U-17

Zonhoven (13/10/2019)
Boom (19/10/2019)
Ruddervoorde (27/10/2019)
Gavere (03/11/2019)

NATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN

Canadese NK (02/11/2019)
Estse NK (12/10/2019)
Chileens NK (29/09/2019)
Litouwse NK (27/10/2019)

VELDRITTEN NATIONAAL NIVEAU

Hofstade-Zemst (03/11/2019)
Knesselaere (21/09/2019)
Hoboken (29/09/2019)
Nossegem (13/10/2019)
Heusden-Zolder (20/10/2019)
Zingem (13/10/2019)
Lichtaart (19/10/2019)
Rijkevorsel (09/11/2019)
Lichtervelde (16/11/2019)
Kasterlee (06/10/2019)
Alsemberg - Beersel (12/10/2019)
Boortmeerbeek (16/11/2019)
Herenthout (27/10/2019)
© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden