De site voor alle sporten

Menu

Tennis


Laatste uitslagen

Rechtstreekse toegang tot de kalender van het seizoen


Livescore

  • Tennis

Tennis

ATP Tour - Halle - Achtste finales
12h00 ( )D. Goffin (Bel) - R. Albot (Mda)
13h30 ( )J. Struff (Ger) - K. Khachanov (Rus)
15h00 ( )S. Stakhovsky (Ukr) - P. Herbert (Fra)
17h30 ( )B. Coric (Cro) - J. Sousa (Por)
WTA Tour - Majorca Open - Achtste finales
12h00 ( )A. Van Uytvanck (Bel) - Y. Wang (Chn)
13h30 ( )S. Stosur (Aus) - E. Mertens (Bel)
16h00 ( )S. Kenin (Usa) - O. Jabeur (Tun)
18h30 ( )A. Tomljanovic (Aus) - A. Sevastova (Lat)
WTA Tour - Birmingham - Achtste finales
15h30 ( )J. Ostapenko (Lat) - J. Konta (Gbr)
15h30 ( )S. Hsieh (Tpe) - B. Strýcová (Cze)
17h00 ( )K. Pliskova (Cze) - K. Pliskova (Cze)
17h00 ( )M. Gasparyan (Rus) - P. Martic (Cro)
ATP Challenger Tour - Blois - 1/16de finales
10h00 ( )C. Berlocq (Arg) - O. Roca Batalla (Esp)
10h00 ( )J. Eysseric (Fra) - K. Coppejans (Bel)
10h00 ( )B. Zapata Miralles (Esp) - B. Van De Zandschulp (Ned)
11h30 ( )P. Sousa (Por) - J. Varillas Patino-Samudio (Per)
11h30 ( )M. Guinard (Fra) - S. Diez (Can)
11h30 ( )D. Dutra Da Silva (Bra) - K. Uchida (Jap)
13h00 ( )S. Galdós (Per) - G. Blancaneaux (Fra)
13h00 ( )L. Giustino (Ita) - A. Muller (Fra)
14h30 ( )M. Martineau (Fra) - D. Galan Riveros (Col)
18h00 ( )C. Lestienne (Fra) - H. Rune (Den)
ATP Challenger Tour - Bratislava - 1/16de finales
10h00 ( )B. Rola (Slo) - B. Hassan (Ger)
10h00 ( )G. Oliveira (Por) - F. Ferreira Silva (Por)
10h00 ( )S. Fanselow (Ger) - A. Vatutin (Rus)
11h30 ( )J. Forejtek (Cze) - U. Ignatik (Blr)
11h30 ( )V. Safranek (Cze) - C. Moutet (Fra)
11h30 ( )E. Benchetrit (Fra) - A. Pavlasek (Cze)
13h00 ( )G. Granollers-Pujol (Esp) - S. Nagal (Ind)
14h30 ( )J. Kovalík (Svk) - S. Bangoura (Usa)
16h00 ( )M. Klizan (Svk) - L. Gerch (Ger)
16h00 ( )J. Jahn (Ger) - A. Martin (Svk)
ATP Challenger Tour - Fergana - 1/16de finales
07h05 ( )S. Korda (Usa) - C. Ilkel (Tur)
07h05 ( )P. Krstin (Srb) - E. Ruusuvuori (Fin)
07h05 ( )M. Neuchrist (Aut) - G. Sakharov (Fra)
08h30 ( )E. Leshem (Isr) - A. Tabilo (Chi)
08h30 ( )S. Rawat (Ind) - P. Kotov (Rus)
08h30 ( )D. Yevseyev (Kaz) - I. Gakhov (Rus)
10h00 ( )D. Wu (Chn) - A. Zhurbin (Rus)
10h00 ( )A. Setkic (Bih) - S. Saidkarimov (Uzb)
ATP Challenger Tour - Ikley - 1/16de finales
12h00 ( )B. Fratangelo (Usa) - J. Veselý (Cze)
12h00 ( )S. Napolitano (Ita) - U. Humbert (Fra)
13h30 ( )S. Caruso (Ita) - G. Soeda (Jap)
13h30 ( )M. Krueger (Usa) - M. Copil (Rou)
13h30 ( )G. Mager (Ita) - S. Kwon (Kor)
15h00 ( )Y. Maden (Ger) - D. Koepfer (Ger)
15h00 ( )B. Klein (Gbr) - M. Ymer (Swe)
15h00 ( )A. Bolt (Aus) - J. Jung (Tpe)
16h30 ( )D. Istomin (Uzb) - L. Rosol (Cze)
16h30 ( )L. Lacko (Svk) - A. Hoang (Fra)
16h30 ( )E. Karlovskiy (Rus) - R. Bemelmans (Bel)
ATP Challenger Tour - Parma - 1/16de finales
10h00 ( )D. Gimeno-Traver (Esp) - R. Brancaccio (Ita)
10h00 ( )G. Clezar (Bra) - A. Pellegrino (Ita)
10h00 ( )A. Arnaboldi (Ita) - M. Cuevas (Uru)
11h30 ( )A. Basso (Ita) - M. Banes (Aus)
11h30 ( )J. Lenz (Ger) - A. Giannessi (Ita)
13h00 ( )M. Bortolotti (Ita) - G. Quinzi (Ita)
13h00 ( )F. Gaio (Ita) - A. Bega (Ita)
13h00 ( )F. Peliwo (Can) - G. Di Nicola (Ita)
15h00 ( )S. Ehrat (Sui) - T. Robredo (Esp)
18h00 ( )D. Kuzmanov (Bul) - S. Travaglia (Ita)

Alle wedstrijden


Nu op Sportuitslagen.org


Links naar de sportfederaties & Andere links



Head to Head

  • 4 Confrontaties met :
    • 1 Zege Denis Istomin
    • 3 Nederlagen Denis Istomin

Statistieken onderlinge duels tussen Denis Istomin en Lukas Rosol

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden