De site voor alle sporten

Menu

Tennis


Laatste uitslagen

Rechtstreekse toegang tot de kalender van het seizoen


Livescore

  • Tennis

Tennis

ATP Challenger Tour - Forli 3 - Finale
16h30P. Kotov (Rus) - Q. Halys (Fra)
ATP Challenger Tour - Concepcion - Finale
20h00D. Galan Riveros (Col) - S. Rodriguez Taverna (Arg)
Grand Slam Heren - Australian Open - Achtste finales
08h40 (2. set)M. Kecmanovic (Srb) - G. Monfils (Fra)5 - 7 | 5 - 5 (15 - 40)
10h40P. Carreño Busta (Esp) - M. Berrettini (Ita)
Grand Slam Dames - Australian Open - Achtste finales
09h15 (2. set)A. Barty (Aus) - A. Anisimova (Usa)6 - 4 | 2 - 2 (0 - 0)
Grand Slam Dubbel Heren - Australian Open - Achtste finales
04h30 (Forfait)J. Kubler - C. O'Connell - T. Pütz - M. Venus
Grand Slam Dubbel Heren Junioren - Australian Open - 1/16de finales
07h00 (3. set)D. Dietrich - J. Kobierski - H. Barton - J. Mensik6 - 3 | 3 - 6 | 2 - 3 (0 - 0)
09h10 (2. set)E. Butvilas - M. Poljicak - A. Gea - L. Jones7 - 5 | 5 - 2 (0 - 0)
09h50 (1. set)A. Michelsen - A. Vallejo - Q. Duong - A. Harazaki4 - 3 (0 - 0)
Grand Slam Dubbel Dames Junioren - Australian Open - 1/16de finales
08h30 (2. set)L. Fairclough - Y. Yan - A. Todoni - H. Vandewinkel4 - 6 | 2 - 3 (40 - 30)
08h30 (1. set)D. Glushkova - A. Nayar - H. Kinoshita - S. Saito4 - 4 (30 - 30)
09h00 (2. set)A. Gureva - E. Pridankina - F. Urgesi - D. Valente7 - 6 | 0 - 0 (0 - 40)
09h20 (2. set)V. Ferrara - G. Pedone - C. Naef - A. Xu6 - 0 | 3 - 5 (30 - 0)
09h30 (1. set)M. Laki - D. Pavlou - L. Hietaranta - S. Sierra1 - 5 (0 - 40)
09h45 (2. set)A. Mert - L. Radivojevic - P. Marcinko - J. Svendsen1 - 6 | 0 - 0 (0 - 0)
09h55 (1. set)M. Kupres - R. Stoiber - C. Kuhl - T. Sretenovic3 - 5 (40 - 0)
09h55 (1. set)A. El Aouni - A. Okutoyi - M. Mushika - M. Mushika1 - 5 (0 - 0)
ATP Challenger Tour - Quimper - Kwalificaties - Eerste ronde
10h05 (1. set)A. Vatutin (Rus) - M. Martineau (Fra)1 - 0 (0 - 40)
10h05 (1. set)E. Furness (Fra) - T. Deschamps (Fra)1 - 0 (0 - 0)
11h30M. Guinard (Fra) - M. Möller (Ger)
11h30S. Mochizuki (Jap) - T. Lamasine (Fra)
13h00M. Vrbensky (Cze) - K. Jacquet (Fra)
13h00T. Van Rijthoven (Ned) - S. Gueymard Wayenburg (Fra)
14h30A. Muller (Fra) - T. Legout (Fra)
14h30A. Bellier (Sui) - F. Jianu (Rou)
16h00A. Kuznetsov (Rus) - Y. Bondarevskiy (Rus)
16h00C. Tabur (Fra) - H. Moriya (Jap)
17h30A. Arnaboldi (Ita) - G. Kravchenko (Ukr)
17h30J. Briand (Fra) - J. Forejtek (Cze)
ATP Challenger Tour - Santa Cruz - Kwalificaties - Eerste ronde
21h00E. Davila Gasser (Bol) - P. Brown (Usa)
21h00S. Navarro (Bol) - S. Galdós (Per)
21h00J. Prado Angelo (Bol) - I. Carou (Uru)
22h30T. Weissborn (Aut) - M. Vernier (Chi)
22h30A. Merino (Per) - A. Mendoza (Bol)
22h30L. Martinez (Ven) - I. Monzon (Arg)

Alle wedstrijden


Nu op Sportuitslagen.org


Links naar de sportfederaties & Andere links



Head to Head

  • 7 Confrontaties met :
    • 3 Zeges Alexander Zverev
    • 2 Nederlagen Alexander Zverev

Statistieken onderlinge duels tussen Alexander Zverev en Denis Shapovalov

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden