De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour - 2023 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour - 2023 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2023

Tour 2023

FrankrijkFrankrijk - 1 Juli 2023 - 23 Juli 2023


Algemeen klassement - 23 Juli 2023


1DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma82:05:42
2SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates7:29
3GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirates10:56
4GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alula12:23
5ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers13:17
6ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious13:27
7AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe14:44
8AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën16:09
9FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj23:08
10FRAGuillaume Martin (FRA)26:30
11FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj28:03
12USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma37:32
13GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers47:52
14POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates56:09
15ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers56:37
16AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alula57:29
17AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën1:04:59
18NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Visma1:06:46
19ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious1:12:41
20FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj1:14:10
21GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe1:15:44
22FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsic1:17:06
23AUTFelix Großschartner (AUT)Uae Team Emirates1:45:21
24BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Visma1:46:55
25FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroën1:50:19
26LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohe1:58:46
27NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious2:05:44
28AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious2:10:32
29DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)2:15:27
30NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team2:15:33
31FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies2:21:13
32ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo2:24:29
33FRAJulian Alaphilippe (FRA)Soudal - Quick Step2:25:43
34COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team2:27:46
35BELDylan Theuns (BEL)Israel - Premier Tech2:34:28
36COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers2:38:16
37ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar2:38:53
38CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech2:42:05
39AUSNichola Schultz (AUS)Israel - Premier Tech2:43:32
40KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team2:43:33
41LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj2:44:14
42NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Visma2:46:05
43DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Team2:47:07
44AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar2:49:22
45ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis2:50:09
46AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm2:51:00
47GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Circus - Wanty2:54:05
48CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Tech2:54:47
49POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers2:56:08
50LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech2:56:21
51FRAClément Champoussin (FRA)Team Arkéa Samsic2:58:07
52ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistar3:02:59
53PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar3:08:26
54SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj3:08:29
55FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën3:09:31
56ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates3:09:56
57NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninck3:11:24
58AUSMatthew Dinham (AUS)Team Dsm3:13:32
59BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto Dstny3:17:49
60ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers3:19:04
61USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm3:24:20
62GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe3:28:47
63FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj3:33:43
64BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto Dstny3:34:58
65FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic3:36:09
66USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost3:37:30
67PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wanty3:37:57
68FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsic3:41:37
69FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic3:41:48
70NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj3:46:03
71COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost3:50:15
72SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious3:51:05
73FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën3:53:06
74ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo3:54:39
75FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies3:55:25
76BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroën3:56:45
77FRALilian Calmejane (FRA)Intermarché - Circus - Wanty4:01:43
78AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe4:02:37
79BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo4:03:24
80FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma4:05:47
81BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën4:07:42
82AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe4:07:43
83ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypost4:08:58
84USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Jayco Alula4:12:31
85NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team4:13:32
86FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredo4:14:49
87DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Step4:15:09
88ITADaniel Oss (ITA)Totalenergies4:16:19
89FRAValentin Ferron (FRA)Totalenergies4:19:15
90NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Tech4:21:21
91NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto Dstny4:21:55
92GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious4:22:51
93BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma4:24:04
94FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies4:24:22
95NORTorstein Træen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team4:26:27
96DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost4:32:15
97BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninck4:32:46
98FRABryan Coquard (FRA)Cofidis4:33:15
99DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Team4:34:51
100NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergies4:37:58
101FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën4:39:22
102NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates4:40:23
103NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wanty4:41:35
104BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Step4:42:36
105DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo4:43:50
106FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Step4:44:01
107ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates4:44:34
108NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Team4:46:38
109AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Tech4:50:33
110CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)EF Education - Easypost4:54:07
111NZLDion Smith (NZL)Intermarché - Circus - Wanty4:54:13
112SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alula4:56:32
113BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninck4:58:42
114BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninck5:00:23
115LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo5:00:55
116NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe5:01:34
117DENChristopher Juul-Jensen (DEN)5:04:45
118BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Step5:05:18
119BELDries Devenyns (BEL)Soudal - Quick Step5:06:37
120BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto Dstny5:06:38
121GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victorious5:08:07
122DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninck5:08:38
123DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates5:09:02
124FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsic5:10:04
125ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Circus - Wanty5:10:20
126CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Tech5:11:01
127SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergies5:14:17
128BELJenthe Biermans (BEL)Team Arkéa Samsic5:14:24
129SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Deceuninck5:15:06
130AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alula5:16:18
131FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj5:17:09
132ITALuca Mozzato (ITA)Team Arkéa Samsic5:17:22
133AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Deceuninck5:19:44
134NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Team5:23:51
135ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Team5:23:59
136BELJasper De Buyst (BEL)Lotto Dstny5:27:04
137NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alula5:27:21
138NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm5:33:18
139BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe5:33:51
140NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Team5:33:52
141NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alula5:35:17
142FRAAxel Zingle (FRA)Cofidis5:39:23
143FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Circus - Wanty5:41:56
144AUSSam Welsford (AUS)Team Dsm5:42:20
145GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm5:44:09
146AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Dsm5:44:39
147BELFrederik Frison (BEL)Lotto Dstny5:55:20
148KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team5:56:37
149NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Team5:57:44
150DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Step6:07:11

Puntenklassement - 23 Juli 2023


1BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninck377
2DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo258
3FRABryan Coquard (FRA)Cofidis203
4SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates186
5DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma128
6DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Step125
7BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe123
8SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious106
9ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious103
10GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alula95
11NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alula95
12ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Circus - Wanty90
13NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team89
14CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Tech88
15GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirates85
16AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe85
17FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj84
18FRAJulian Alaphilippe (FRA)Soudal - Quick Step79
19POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers77
20ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo75
21AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën74
22DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)71
23USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost71
24BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto Dstny70
25NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto Dstny69
26FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies67
27NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninck65
28NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Team63
29FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsic62
30GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Circus - Wanty62
31NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team60
32FRAGuillaume Martin (FRA)58
33BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Visma51
34BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto Dstny51
35ITALuca Mozzato (ITA)Team Arkéa Samsic51
36ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers50
37GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers50
38DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Team50
39NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Tech49
40ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis48
41FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies48
42LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech47
43AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën45
44KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team45
45FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Step45
46FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic44
47BELDylan Theuns (BEL)Israel - Premier Tech40
48FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj39
49ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates38
50FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic37
51CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)EF Education - Easypost36
52NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious33
53ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistar33
54SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergies33
55NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wanty32
56NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe32
57AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious30
58COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team30
59FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroën28
60NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Team28
61FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma26
62AUSSam Welsford (AUS)Team Dsm26
63ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious25
64GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe25
65USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma24
66AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe23
67SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alula23
68NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm23
69GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe22
70USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Jayco Alula22
71BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma22
72FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsic20
73NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergies20
74FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsic20
75ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar19
76ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypost18
77GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victorious18
78AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alula17
79AUSNichola Schultz (AUS)Israel - Premier Tech17
80FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies17
81DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Team17
82BELJasper De Buyst (BEL)Lotto Dstny17
83POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates16
84ITADaniel Oss (ITA)Totalenergies15
85FRAValentin Ferron (FRA)Totalenergies15
86BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Step15
87FRAAxel Zingle (FRA)Cofidis15
88ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers14
89AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar13
90FRALilian Calmejane (FRA)Intermarché - Circus - Wanty13
91BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo13
92GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious13
93CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech12
94PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar11
95SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj11
96USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm11
97NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Visma10
98LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj10
99BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroën10
100NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Team10
101DENChristopher Juul-Jensen (DEN)10
102NORTorstein Træen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team9
103FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj7
104ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers6
105FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj6
106DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates6
107BELJenthe Biermans (BEL)Team Arkéa Samsic6
108SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Deceuninck6
109DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninck5
110AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Dsm5
111COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost4
112AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe4
113BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninck4
114CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Tech4
115ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo3
116DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost3
117BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninck3
118AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Deceuninck3
119ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates2
120LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo2
121AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alula2
122NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Team2

Bergklassement - 23 Juli 2023


1ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo106
2AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën92
3DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma89
4USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost27
5SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates25
6GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alula31
7NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team24
8AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe27
9POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers33
10DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)23
11CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Tech37
12FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj33
13ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious33
14NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious36
15GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers24
16AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alula29
17FRAJulian Alaphilippe (FRA)Soudal - Quick Step31
18FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies30
19FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj27
20BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto Dstny24
21KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team31
22FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsic32
23SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious29
24GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe31
25LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech29
26NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Visma32
27GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirates31
28AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious30
29USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Jayco Alula31
30ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious34
31ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers22
32NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninck28
33USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma29
34FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroën26
35FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies25
36COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost36
37ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis34
38GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Circus - Wanty26
39FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies29
40FRAGuillaume Martin (FRA)30
41DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Team27
42ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates30
43POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates34
44NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto Dstny26
45NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team28
46AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën28
47FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsic37
48DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Team25
49ITADaniel Oss (ITA)Totalenergies36
50FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj27
51COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team26
52NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Visma31
53NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergies36
54DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo28
55FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic24
56FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsic34
57BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Visma29
58ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistar28
59BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto Dstny32
60FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic26
61FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën29
62DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Step28
63FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Step28
64BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Step34
65PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wanty37

Jongerenklassement - 23 Juli 2023


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates82:13:11
2ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers5:48
3AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën8:40
4GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers40:23
5DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)2:07:58
6NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team2:08:04
7FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies2:13:44
8FRAClément Champoussin (FRA)Team Arkéa Samsic2:50:38
9AUSMatthew Dinham (AUS)Team Dsm3:06:03
10BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto Dstny3:10:20
11USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm3:16:51
12FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic3:28:40
13NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj3:38:34
14FRAValentin Ferron (FRA)Totalenergies4:11:46
15NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Tech4:13:52
16GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious4:15:22
17BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninck4:25:17
18DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Team4:27:22
19BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto Dstny4:59:09
20DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates5:01:33
21ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Circus - Wanty5:02:51
22ITALuca Mozzato (ITA)Team Arkéa Samsic5:09:53
23NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm5:25:49
24BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe5:26:22
25NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Team5:26:23
26FRAAxel Zingle (FRA)Cofidis5:31:54
27KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team5:49:08

Ploegenklassement - 23 Juli 2023


1NED Jumbo - Visma247:19:41
2UAE UAE Team Emirates13:49
3GBR INEOS Grenadiers27:38
4BRN Bahrain Victorious28:37
5FRA Groupama - FDJ57:20
6FRA AG2R Citroën1:51:00
7GER Bora - Hansgrohe2:05:08
8AUS Team Jayco Alula3:21:33
9ISR Israel - Premier Techzt
9ISR Israel - Premier Tech4:33:49
10ESP Movistar4:38:26
10ESP Movistar4:37:33
11FRA Cofidis5:06:43
11FRA Cofidis5:07:36
12FRA Team Arkea Samsic5:12:45
12FRA Team Arkea Samsiczt
13NED Team Dsm - Firmenich5:56:36
13NED Team Dsm - Firmenichzt
14USA Lidl - Trek6:05:08
14USA Lidl - Trek6:05:57
15NOR Uno-X Pro Cycling Teamzt
15NOR Uno-X Pro Cycling Team6:22:08
16BEL Intermarche - Circus - Wanty6:57:01
16BEL Intermarche - Circus - Wantyzt
17FRA TotalEnergies7:13:29
17FRA TotalEnergieszt
18KAZ Astana Qazaqstan Team7:15:34
18KAZ Astana Qazaqstan Teamzt
19USA EF Education - EasyPost8:09:42
19USA EF Education - EasyPost8:06:24
20BEL Soudal - Quick Step9:16:20
20BEL Soudal - Quick Stepzt
21BEL Lotto Dstny9:43:47
21BEL Lotto Dstnyzt
22BEL Alpecin - Deceuninck10:51:58
22BEL Alpecin - Deceuninckzt

Etappe 1 - Bilbao - Bilbao 182km - 1 Juli 2023Medium berg


1GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirates4:22:49
2GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alula0:04
3SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:12
4FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
5CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
6FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
7AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
8DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
9DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
10FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
11BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
12ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
13ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
14NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Vismazt
15NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Tech0:33
16ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
17BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto Dstnyzt
18BELDylan Theuns (BEL)Israel - Premier Techzt
19BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
20FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
21RSALouis Meintjes (RSA)zt
22FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
23COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
24GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
25FRAJulian Alaphilippe (FRA)Soudal - Quick Stepzt
26COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
27FRAGuillaume Martin (FRA)zt
28AUSMatthew Dinham (AUS)Team Dsmzt
29GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
30NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
31USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
32AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
33AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
34AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alulazt
35ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
36AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
37NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
38ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
39FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroënzt
40ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
41POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
42ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers0:48
43ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo0:52
44AUTFelix Großschartner (AUT)Uae Team Emirates1:19
45GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Circus - Wanty1:21
46USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost1:32
47ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypost2:06
48ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team2:15
49USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar2:38
50FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
51FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
52FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies3:13
53ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
54ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
55BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Vismazt
56COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
57DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Team3:37
58SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
59LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
60AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe4:59
61COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
62GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
63PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
64FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
65NORTorstein Træen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
66DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Step5:36
67AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
68AUSNichola Schultz (AUS)Israel - Premier Techzt
69BELDries Devenyns (BEL)Soudal - Quick Stepzt
70COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
71ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
72BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto Dstnyzt
73NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Visma7:03
74POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
75FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
76FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
77ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Circus - Wantyzt
78BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
79BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma7:29
80PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wanty8:36
81FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsiczt
82ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers9:42
83NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
84USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
85FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsiczt
86PORRuben Guerreiro (POR)Movistarzt
87GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
88FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
89NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
90CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
91KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
92GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe11:03
93FRALilian Calmejane (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
94NZLDion Smith (NZL)Intermarché - Circus - Wantyzt
95LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
96ITADaniel Oss (ITA)Totalenergieszt
97LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
98AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
99FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Stepzt
100SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
101GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
102FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
103AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
104ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
105AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
106FRAClément Champoussin (FRA)Team Arkéa Samsic11:45
107DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates11:50
108BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Step13:53
109BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
110BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
111CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
112BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto Dstnyzt
113FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
114BELJenthe Biermans (BEL)Team Arkéa Samsiczt
115BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
116FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
117AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
118GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
119FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
120GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
121USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
122AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
123NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
124BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
125BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
126FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
127FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
128USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Jayco Alulazt
129ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
130LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
131BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
132NEDRamon Sinkeldam (NED)Alpecin - Deceuninckzt
133NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
134DENChristopher Juul-Jensen (DEN)zt
135SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
136DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninckzt
137NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
138NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
139NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
140NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
141NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
142NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe14:06
143GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadiers15:04
144NEDFabio Jakobsen (NED)Soudal - Quick Step15:14
145DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Stepzt
146NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
147NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
148SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
149CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)EF Education - Easypostzt
150AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto Dstnyzt
151DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
152FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma15:18
153ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)EF Education - Easypost15:24
154SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Deceuninck16:51
155AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Dsmzt
156BELFrederik Frison (BEL)Lotto Dstnyzt
157AUSSam Welsford (AUS)Team Dsmzt
158DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
159BELJasper De Buyst (BEL)Lotto Dstnyzt
160FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
161NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto Dstnyzt
162FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsiczt
163FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
164DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
165NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
166ITALuca Mozzato (ITA)Team Arkéa Samsic17:26
167FRAValentin Ferron (FRA)Totalenergies20:51
168FRAAlexis Renard (FRA)Cofidiszt
169ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Team21:22
170GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Teamzt
171BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
172NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
173GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
174KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
175ITAJacopo Guarnieri (ITA)Lotto Dstnyzt
176ESPEnric Mas Nicolau (ESP)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Vitoria-Gasteiz - San Sébastián 208,9km - 2 Juli 2023Medium berg


1FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis4:46:39
2BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
3SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
4GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
5ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
6DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
7CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
8FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
9BELDylan Theuns (BEL)Israel - Premier Techzt
10AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
11BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
12ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
13ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
14BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Vismazt
15GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
16AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
17ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
18DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
19ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
20GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alulazt
21GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
22COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
23NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Vismazt
24FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
25ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistar0:58
26COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
27RSALouis Meintjes (RSA)zt
28AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
29FRAGuillaume Martin (FRA)zt
30USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
31POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
32DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo2:25
33FRAJulian Alaphilippe (FRA)Soudal - Quick Stepzt
34NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
35PORRuben Guerreiro (POR)Movistarzt
36ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
37FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroënzt
38AUSMatthew Dinham (AUS)Team Dsmzt
39ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
40FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
41FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
42BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto Dstnyzt
43NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Vismazt
44AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alulazt
45BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninck5:00
46AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
47AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
48AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
49LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
50NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
51FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
52FRAClément Champoussin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
53AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
54ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
55ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
56BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
57FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsic6:26
58FRALilian Calmejane (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
59PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
60BELDries Devenyns (BEL)Soudal - Quick Stepzt
61FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsiczt
62NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto Dstnyzt
63SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj7:00
64LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
65COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
66CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
67ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana Qazaqstan Team8:12
68POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
69DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
70FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
71FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
72SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
73AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
74COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
75USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
76KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
77FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
78AUTFelix Großschartner (AUT)Uae Team Emirateszt
79DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost11:21
80AUSNichola Schultz (AUS)Israel - Premier Techzt
81NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
82LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo11:42
83FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
84FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
85ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
86ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
87BELJenthe Biermans (BEL)Team Arkéa Samsiczt
88DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
89PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
90NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
91FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
92BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
93ITADaniel Oss (ITA)Totalenergies13:11
94LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
95ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
96NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
97FRAValentin Ferron (FRA)Totalenergieszt
98FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
99BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto Dstnyzt
100SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Deceuninckzt
101BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
102BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto Dstnyzt
103GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe13:44
104CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Tech14:10
105AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
106BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
107NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
108FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
109FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
110BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
111GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
112AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
113NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
114NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
115NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
116BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
117SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
118FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
119FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
120GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
121CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)EF Education - Easypostzt
122USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
123USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
124FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
125BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Stepzt
126USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Jayco Alulazt
127DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Stepzt
128ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Circus - Wantyzt
129BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
130BELFrederik Frison (BEL)Lotto Dstnyzt
131COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
132AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto Dstnyzt
133SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
134GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
135DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninckzt
136GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
137DENChristopher Juul-Jensen (DEN)zt
138FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsic18:15
139FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
140AUSSam Welsford (AUS)Team Dsmzt
141NZLDion Smith (NZL)Intermarché - Circus - Wantyzt
142USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
143NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
144GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
145GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Circus - Wantyzt
146GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
147FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
148NEDRamon Sinkeldam (NED)Alpecin - Deceuninckzt
149ITALuca Mozzato (ITA)Team Arkéa Samsiczt
150ITAJacopo Guarnieri (ITA)Lotto Dstnyzt
151NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
152NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
153NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
154NORTorstein Træen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
155NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
156NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
157BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
158DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Stepzt
159NEDFabio Jakobsen (NED)Soudal - Quick Stepzt
160ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
161KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team20:06
162GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Teamzt
163NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
164ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
165FRAAlexis Renard (FRA)Cofidiszt
166AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Dsmzt
167GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
168FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
169DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
170FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Stepzt
171NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
172AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
173ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
174BELJasper De Buyst (BEL)Lotto Dstny21:14
175ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)EF Education - Easypost

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Amorebieta-Etxano - Bayonne 193,5km - 3 Juli 2023Sprint


1BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninck4:43:15
2GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
3AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto Dstnyzt
4NEDFabio Jakobsen (NED)Soudal - Quick Stepzt
5BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
6GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Teamzt
7BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
8NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
9DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
10FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
11ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Circus - Wantyzt
12ITALuca Mozzato (ITA)Team Arkéa Samsiczt
13AUSSam Welsford (AUS)Team Dsmzt
14NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
15NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
16NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
17NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
18LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
19SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
20CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
21FRAAlexis Renard (FRA)Cofidiszt
22CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
23BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto Dstnyzt
24NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
25SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
26NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
27ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
28LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
29BELJenthe Biermans (BEL)Team Arkéa Samsiczt
30BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
31NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
32BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
33DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Stepzt
34ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
35CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
36ITADaniel Oss (ITA)Totalenergieszt
37FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
38FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
39AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
40NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
41FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroënzt
42GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
43DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
44AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
45DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
46DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninckzt
47FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
48RSALouis Meintjes (RSA)zt
49FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
50GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
51GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Circus - Wantyzt
52FRAGuillaume Martin (FRA)zt
53ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
54NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
55ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
56PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
57PORRuben Guerreiro (POR)Movistarzt
58SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
59NEDRamon Sinkeldam (NED)Alpecin - Deceuninckzt
60ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
61COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
62FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
63GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alulazt
64BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
65COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
66GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
67AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
68ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
69BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
70AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Dsmzt
71BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
72FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
73GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
74BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
75NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Vismazt
76ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
77FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
78FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsiczt
79FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
80FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
81FRALilian Calmejane (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
82USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Jayco Alulazt
83SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
84AUSMatthew Dinham (AUS)Team Dsmzt
85GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
86BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Vismazt
87ITAJacopo Guarnieri (ITA)Lotto Dstnyzt
88SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
89FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsiczt
90FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
91FRAValentin Ferron (FRA)Totalenergieszt
92FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
93FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
94BELDylan Theuns (BEL)Israel - Premier Techzt
95USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
96POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
97GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
98LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
99AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
100AUTFelix Großschartner (AUT)Uae Team Emirateszt
101NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
102DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Stepzt
103ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers0:28
104ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo0:37
105NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
106KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
107ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
108FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Circus - Wanty0:48
109NZLDion Smith (NZL)Intermarché - Circus - Wantyzt
110GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadiers0:53
111FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies0:55
112COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
113FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Stepzt
114SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Deceuninck0:58
115LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj0:59
116BELFrederik Frison (BEL)Lotto Dstny1:01
117AUSNichola Schultz (AUS)Israel - Premier Tech1:03
118FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
119AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
120NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
121NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
122BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto Dstny1:17
123BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto Dstnyzt
124AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
125FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic1:21
126GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
127NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
128FRAClément Champoussin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
129ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
130ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
131PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
132AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alulazt
133AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
134BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Step1:26
135FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj1:32
136NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
137ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
138NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto Dstnyzt
139FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
140AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
141NORTorstein Træen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
142CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)EF Education - Easypostzt
143POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
144BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Stepzt
145AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
146ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
147ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
148BELDries Devenyns (BEL)Soudal - Quick Stepzt
149ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
150NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Vismazt
151AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
152NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj1:43
153DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost1:54
154DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
155USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
156USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredo2:09
157USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
158BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
159USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
160ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
161FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
162FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
163AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
164COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
165BELJasper De Buyst (BEL)Lotto Dstnyzt
166FRAJulian Alaphilippe (FRA)Soudal - Quick Stepzt
167GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
168GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
169COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
170FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsiczt
171DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Team2:41
172DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
173DENChristopher Juul-Jensen (DEN)zt
174KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team2:56

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Dax - Nogaro 181,8km - 4 Juli 2023Sprint


1BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninck4:25:28
2AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto Dstnyzt
3GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
4FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
5GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Teamzt
6NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
7NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
8SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
9BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
10DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
11NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
12ITALuca Mozzato (ITA)Team Arkéa Samsiczt
13SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
14NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
15BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
16DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninckzt
17FRAJulian Alaphilippe (FRA)Soudal - Quick Stepzt
18FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
19ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Circus - Wantyzt
20NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
21AUSSam Welsford (AUS)Team Dsmzt
22NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
23ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
24SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
25DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
26DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
27DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Stepzt
28AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
29NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
30GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
31FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
32BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
33NZLDion Smith (NZL)Intermarché - Circus - Wantyzt
34NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
35AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
36BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
37NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
38FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
39FRAAlexis Renard (FRA)Cofidiszt
40FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
41NEDRamon Sinkeldam (NED)Alpecin - Deceuninckzt
42FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
43SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
44LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
45GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alulazt
46GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
47CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
48FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
49FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
50FRAGuillaume Martin (FRA)zt
51FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
52FRALilian Calmejane (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
53ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
54LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
55ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
56GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
57FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
58PORRuben Guerreiro (POR)Movistarzt
59BELDylan Theuns (BEL)Israel - Premier Techzt
60RSALouis Meintjes (RSA)zt
61CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
62USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
63FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroënzt
64ITADaniel Oss (ITA)Totalenergieszt
65GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
66GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
67NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
68POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
69AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
70ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
71ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
72BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
73USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Jayco Alulazt
74FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
75AUSNichola Schultz (AUS)Israel - Premier Techzt
76BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
77BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
78ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
79BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto Dstnyzt
80FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
81LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
82COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
83COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
84FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
85BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Vismazt
86AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
87AUTFelix Großschartner (AUT)Uae Team Emirateszt
88NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Vismazt
89FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsiczt
90FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsiczt
91FRAValentin Ferron (FRA)Totalenergieszt
92FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Stepzt
93LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
94BELJenthe Biermans (BEL)Team Arkéa Samsiczt
95NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
96FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
97FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
98ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
99COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
100GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
101KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
102NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
103BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto Dstnyzt
104BELFrederik Frison (BEL)Lotto Dstnyzt
105NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
106FRAClément Champoussin (FRA)Team Arkéa Samsic1:09
107KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
108ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
109PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
110ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
111NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
112GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe1:19
113GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Circus - Wantyzt
114BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
115FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic1:22
116GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious1:26
117CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
118FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
119DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Stepzt
120AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Dsmzt
121BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
122AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Tech1:53
123AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe2:00
124AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
125BELDries Devenyns (BEL)Soudal - Quick Step2:04
126NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Visma2:06
127FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies2:12
128FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsiczt
129NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
130FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën2:12
131BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Stepzt
132GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
133ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
134ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
135POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
136NORTorstein Træen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
137PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
138DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
139FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
140BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto Dstnyzt
141DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
142NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
143FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
144ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
145AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alulazt
146USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
147AUSMatthew Dinham (AUS)Team Dsmzt
148ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
149USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
150COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
151USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
152ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
153AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
154NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
155AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm2:12
156DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
157CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)EF Education - Easypostzt
158AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
159GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
160SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Deceuninckzt
161COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
162AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
163BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
164DENChristopher Juul-Jensen (DEN)zt
165ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates2:20
166NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto Dstny2:42
167BELJasper De Buyst (BEL)Lotto Dstnyzt
168ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar2:50
169SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
170USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredo3:45
171DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates4:21
172NEDFabio Jakobsen (NED)Soudal - Quick Stepzt
173ITAJacopo Guarnieri (ITA)Lotto Dstnyzt
174ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Pau - Laruns 162,7km - 5 Juli 2023Berg


1AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe3:57:07
2ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo0:32
3AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
4GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
5DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma0:34
6DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)1:38
7COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
8SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
9FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
10ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
11AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
12USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
13GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alulazt
14FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
15GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
16AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën1:57
17GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
18FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
19CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
20FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
21FRAJulian Alaphilippe (FRA)Soudal - Quick Stepzt
22USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
23BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Vismazt
24ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
25FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroën2:38
26FRAGuillaume Martin (FRA)2:55
27ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
28BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
29ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
30RSALouis Meintjes (RSA)zt
31AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
32NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Vismazt
33COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers3:21
34AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alula3:23
35ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers3:24
36ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers3:27
37BELDylan Theuns (BEL)Israel - Premier Tech6:49
38AUSNichola Schultz (AUS)Israel - Premier Techzt
39LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
40PORRuben Guerreiro (POR)Movistarzt
41FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
42BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma8:14
43COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
44LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
45COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
46FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën11:08
47LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
48FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
49USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
50FRALilian Calmejane (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
51BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto Dstnyzt
52FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsiczt
53GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Circus - Wantyzt
54ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
55POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
56USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Jayco Alulazt
57AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
58ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
59FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis13:10
60NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
61NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Vismazt
62AUSMatthew Dinham (AUS)Team Dsmzt
63NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
64FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
65CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
66SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
67FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
68ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
69GERSimon Geschke (GER)Cofidis15:10
70DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
71COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypost16:52
72PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
73FRAValentin Ferron (FRA)Totalenergieszt
74FRAClément Champoussin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
75AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
76POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
77NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
78AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
79AUTFelix Großschartner (AUT)Uae Team Emirateszt
80NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergies17:15
81NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
82ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
83PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
84BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto Dstnyzt
85BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
86NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto Dstnyzt
87GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
88BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
89ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
90GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadiers17:24
91KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
92GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious19:01
93DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost22:01
94FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
95GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victorious22:24
96GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
97FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
98FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
99SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Deceuninckzt
100BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
101DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
102NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
103ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
104ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
105CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)EF Education - Easypostzt
106USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
107DENChristopher Juul-Jensen (DEN)zt
108FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsiczt
109ITADaniel Oss (ITA)Totalenergies26:02
110FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Step27:19
111FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
112NZLDion Smith (NZL)Intermarché - Circus - Wantyzt
113FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
114LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
115NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
116NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
117DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Stepzt
118NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
119FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
120NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
121GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
122AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
123DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
124BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
125NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
126CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
127BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
128NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
129BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto Dstnyzt
130ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
131BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
132AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Dsmzt
133BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
134NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
135SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
136USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
137AUSSam Welsford (AUS)Team Dsmzt
138ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Circus - Wantyzt
139DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
140DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninckzt
141FRAAlexis Renard (FRA)Cofidiszt
142FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsiczt
143FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
144FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
145ITALuca Mozzato (ITA)Team Arkéa Samsiczt
146AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
147NORTorstein Træen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
148FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
149BELJenthe Biermans (BEL)Team Arkéa Samsiczt
150BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
151AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alula29:06
152SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
153NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
154NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
155SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
156NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
157FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
158FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
159BELJasper De Buyst (BEL)Lotto Dstny33:50
160DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Stepzt
161BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Stepzt
162NEDRamon Sinkeldam (NED)Alpecin - Deceuninckzt
163NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
164GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Teamzt
165BELFrederik Frison (BEL)Lotto Dstnyzt
166KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
167GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
168AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto Dstnyzt
169ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
170BELDries Devenyns (BEL)Soudal - Quick Stepzt
171BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
172NEDFabio Jakobsen (NED)Soudal - Quick Stepzt
173ITAJacopo Guarnieri (ITA)Lotto Dstny
174ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana Qazaqstan Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Tarbes - Cauterets-Cambasque 144,9km - 6 Juli 2023Berg



Etappe 7 - Mont-de-Marsan - Bordeaux 169,9km - 7 Juli 2023Sprint


1BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninck3:46:28
2GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Teamzt
3ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Circus - Wantyzt
4ITALuca Mozzato (ITA)Team Arkéa Samsiczt
5NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
6BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
7GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
8FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
9NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
10DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
11FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
12NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
13AUSSam Welsford (AUS)Team Dsmzt
14NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
15NEDFabio Jakobsen (NED)Soudal - Quick Stepzt
16GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
17SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
18NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
19SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Deceuninckzt
20ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
21AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
22DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
23FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
24ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
25SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
26NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
27RSALouis Meintjes (RSA)zt
28FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
29GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
30FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
31FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
32LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
33GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
34AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
35CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
36FRAGuillaume Martin (FRA)zt
37GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
38BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
39SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
40FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
41BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
42ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
43DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
44NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
45AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto Dstnyzt
46SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
47BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
48ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
49FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
50USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Libourne - Limoges 200,7km - 8 Juli 2023Medium berg


1DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo4:12:26
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
3BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
4NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
5NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
6FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
7BELJasper De Buyst (BEL)Lotto Dstnyzt
8NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
9NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
10SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
11FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
12ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
13GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
14NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
15FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
16SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
17FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
18DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
19GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
20FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
21AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
22FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
23FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
24AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
25FRAJulian Alaphilippe (FRA)Soudal - Quick Stepzt
26RSALouis Meintjes (RSA)zt
27ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
28BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto Dstnyzt
29LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
30FRAGuillaume Martin (FRA)zt
31GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
32LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
33USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
34COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
35LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
36DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
37GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
38FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
39ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
40NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
41BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
42FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
43AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
44ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Circus - Wanty0:19
45FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj0:22
46CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
47ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypost0:25
48COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
49AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto Dstny0:28
50BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
51SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious0:33
52SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
53ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
54SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alula0:36
55ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
56AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
57NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto Dstny0:42
58NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
59LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo0:47
60ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
61GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alulazt
62BELDries Devenyns (BEL)Soudal - Quick Stepzt
63NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
64FRAClément Champoussin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
65BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
66ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers0:57
67PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wanty1:00
68FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis1:03
69FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
70GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Circus - Wanty1:05
71NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
72FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsic1:13
73FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Step1:15
74BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto Dstnyzt
75FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies1:15
76DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninckzt
77GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
78AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
79PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar1:24
80FRAAlexis Renard (FRA)Cofidis1:37
81BELDylan Theuns (BEL)Israel - Premier Tech1:45
82SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Deceuninckzt
83BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
84NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj1:47
85FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroën1:51
86NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team1:55
87GERSimon Geschke (GER)Cofidis1:58
88ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates2:02
89POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
90AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alula2:08
91GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe2:13
92FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic3:17
93NZLDion Smith (NZL)Intermarché - Circus - Wanty3:44
94CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
95FRAValentin Ferron (FRA)Totalenergieszt
96BELJenthe Biermans (BEL)Team Arkéa Samsic4:02
97ITADaniel Oss (ITA)Totalenergies4:05
98ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
99ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
100NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alula4:49
101NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
102CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
103FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies4:51
104FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
105BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Step5:04
106BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
107PORRuben Guerreiro (POR)Movistarzt
108ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
109NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Vismazt
110BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto Dstny5:41
111DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Team6:22
112DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Stepzt
113FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
114USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
115ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
116ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
117NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
118FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
119AUSMatthew Dinham (AUS)Team Dsmzt
120GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
121AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
122AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
123GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
124CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)EF Education - Easypostzt
125COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
126AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
127DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
128AUTFelix Großschartner (AUT)Uae Team Emirateszt
129BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
130AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
131NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
132USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
133NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
134KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
135GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
136FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsiczt
137FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsiczt
138BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Vismazt
139BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
140ITALuca Mozzato (ITA)Team Arkéa Samsiczt
141GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious6:38
142DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Team6:49
143COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers8:37
144POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
145AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm8:52
146AUSNichola Schultz (AUS)Israel - Premier Techzt
147FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
148USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm9:18
149USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Jayco Alulazt
150ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
151AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Dsmzt
152COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
153DENChristopher Juul-Jensen (DEN)zt
154ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
155NEDRamon Sinkeldam (NED)Alpecin - Deceuninckzt
156DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
157DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Stepzt
158NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
159KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
160BELFrederik Frison (BEL)Lotto Dstnyzt
161BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
162USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
163NORTorstein Træen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
164AUSSam Welsford (AUS)Team Dsmzt
165FRALilian Calmejane (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
166FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
167NEDFabio Jakobsen (NED)Soudal - Quick Stepzt
168NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Vismazt
169AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Deceuninck11:53
170FRAAxel Zingle (FRA)Cofidis18:22
171GBRMark Cavendish (GBR)Astana Qazaqstan Team
172BELSteff Cras (BEL)Totalenergies

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 9 - Saint-Léonard-de-Noblat - Puy de Dôme 182,4km - 9 Juli 2023Berg


1CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Tech4:19:41
2FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies0:28
3SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious0:35
4USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar0:36
5FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroën0:55
6USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost1:23
7KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team1:39
8DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Team1:58
9FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies2:16
10ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team2:34
11ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar4:57
12BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto Dstny5:25
13SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates8:19
14DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma8:27
15GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alula9:10
16GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
17ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers9:19
18GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirates9:26
19AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe9:33
20USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma9:44
21AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën9:54
22ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
23FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj10:25
24RSALouis Meintjes (RSA)zt
25FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
26FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm10:42
27ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious11:00
28GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe11:04
29COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team11:24
30ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers11:39
31AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alula12:05
32FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj12:07
33ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis12:31
34FRAGuillaume Martin (FRA)zt
35AUTFelix Großschartner (AUT)Uae Team Emirates16:07
36POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
37AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
38NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Vismazt
39AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën16:21
40USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
41COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers18:34
42USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Jayco Alula19:33
43FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj19:56
44LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
45ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
46AUSMatthew Dinham (AUS)Team Dsmzt
47AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
48PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
49ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
50PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
51PORRuben Guerreiro (POR)Movistarzt
52LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
53FRAJulian Alaphilippe (FRA)Soudal - Quick Stepzt
54COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
55BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
56FRALilian Calmejane (FRA)Intermarché - Circus - Wanty20:16
57FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsic20:53
58LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech21:18
59SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj21:40
60ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo22:00
61NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
62BELDylan Theuns (BEL)Israel - Premier Techzt
63FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën22:20
64AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
65GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
66GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
67GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Circus - Wantyzt
68NZLDion Smith (NZL)Intermarché - Circus - Wantyzt
69FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën22:44
70FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsiczt
71NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team23:02
72FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic23:46
73NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Visma24:12
74NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
75NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
76BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
77CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Tech24:21
78FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Step25:31
79SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Deceuninck25:40
80NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe25:42
81FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
82AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
83BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën26:12
84BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
85CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
86ITADaniel Oss (ITA)Totalenergies27:03
87AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
88NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates27:26
89FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsiczt
90AUSNichola Schultz (AUS)Israel - Premier Techzt
91BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto Dstnyzt
92FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
93NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
94NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
95DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
96BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
97NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
98AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
99GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
100FRAValentin Ferron (FRA)Totalenergieszt
101BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo27:30
102GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
103BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
104BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Vismazt
105DENChristopher Juul-Jensen (DEN)zt
106NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto Dstnyzt
107BELJasper De Buyst (BEL)Lotto Dstnyzt
108BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto Dstnyzt
109BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Stepzt
110BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
111FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
112GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
113LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo27:49
114FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies28:01
115GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadiers28:12
116POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers28:14
117COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
118BELJenthe Biermans (BEL)Team Arkéa Samsiczt
119BELFrederik Frison (BEL)Lotto Dstnyzt
120KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team28:17
121BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma28:51
122DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo28:56
123DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
124DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
125GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
126ITALuca Mozzato (ITA)Team Arkéa Samsiczt
127ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
128CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)EF Education - Easypostzt
129DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Stepzt
130ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
131COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
132NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
133NEDRamon Sinkeldam (NED)Alpecin - Deceuninckzt
134AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
135FRAAlexis Renard (FRA)Cofidiszt
136FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
137FRAClément Champoussin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
138DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninckzt
139NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
140ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
141FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
142ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
143AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto Dstnyzt
144BELDries Devenyns (BEL)Soudal - Quick Stepzt
145DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
146FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
147NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
148FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
149ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Circus - Wantyzt
150ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates29:24
151NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
152NORTorstein Træen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
153FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic29:29
154SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergies29:54
155ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
156AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Deceuninck29:56
157BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe29:59
158FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis30:28
159DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Step31:47
160NEDFabio Jakobsen (NED)Soudal - Quick Stepzt
161AUSSam Welsford (AUS)Team Dsm32:50
162NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Team32:53
163NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
164GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
165AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Dsmzt
166SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
167FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
168NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alula32:56
169NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
170USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredo

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 10 - Vulcania - Issoire 167,2km - 11 Juli 2023Medium berg


1ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious3:52:34
2GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Circus - Wantyzt
3AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
4LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
5COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
6ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar0:03
7DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)0:27
8POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
9FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsic0:30
10FRAJulian Alaphilippe (FRA)Soudal - Quick Step0:32
11BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo2:53
12NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
13ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
14BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto Dstnyzt
15NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto Dstnyzt
16DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
17NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
18FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroënzt
19SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
20FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
21DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
22AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
23FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
24ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
25FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
26FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
27SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
28LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
29ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
30USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
31FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
32ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
33GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
34BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
35POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
36GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
37GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
38FRAGuillaume Martin (FRA)zt
39ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
40FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
41ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
42RSALouis Meintjes (RSA)zt
43NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Vismazt
44GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alulazt
45AUTFelix Großschartner (AUT)Uae Team Emirateszt
46BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Vismazt
47AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
48FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
49PORRuben Guerreiro (POR)Movistarzt
50ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
51NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
52AUSNichola Schultz (AUS)Israel - Premier Techzt
53AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
54AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
55ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
56NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Vismazt
57AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alulazt
58GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypost3:17
59COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
60USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm6:33
61GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
62NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj8:03
63FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën8:05
64NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
65FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsiczt
66NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
67FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
68SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
69BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto Dstnyzt
70AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
71DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Step9:23
72PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
73GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
74FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
75DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
76FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
77BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Step10:56
78FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
79NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
80COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
81ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
82NZLDion Smith (NZL)Intermarché - Circus - Wantyzt
83BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
84ITADaniel Oss (ITA)Totalenergieszt
85ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
86FRAValentin Ferron (FRA)Totalenergieszt
87FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
88FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
89BELJasper De Buyst (BEL)Lotto Dstnyzt
90BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
91BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
92AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
93NORTorstein Træen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
94NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
95BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
96FRALilian Calmejane (FRA)Intermarché - Circus - Wanty12:55
97AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
98USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
99CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Tech13:02
100NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
101AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
102BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
103BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
104NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
105AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
106AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
107GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
108COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
109COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
110NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninck13:08
111FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
112ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
113DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Team19:04
114SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Deceuninck19:42
115CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech20:18
116AUSMatthew Dinham (AUS)Team Dsmzt
117KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
118GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
119BELDylan Theuns (BEL)Israel - Premier Techzt
120SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
121FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
122DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
123ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
124FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
125USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
126ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
127FRAClément Champoussin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
128CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)EF Education - Easypostzt
129ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
130SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
131FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
132KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team20:27
133ITALuca Mozzato (ITA)Team Arkéa Samsic20:38
134GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm23:33
135FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Stepzt
136FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
137FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsiczt
138DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo23:38
139LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
140BELJenthe Biermans (BEL)Team Arkéa Samsiczt
141NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
142ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Circus - Wantyzt
143BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
144LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
145PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
146NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Team25:03
147AUSSam Welsford (AUS)Team Dsmzt
148NEDRamon Sinkeldam (NED)Alpecin - Deceuninckzt
149CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
150NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm25:09
151USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Jayco Alula25:32
152DENChristopher Juul-Jensen (DEN)zt
153NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
154NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
155AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Dsmzt
156FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
157GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
158FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
159GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
160NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
161FRAAlexis Renard (FRA)Cofidiszt
162DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninckzt
163BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
164DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Step34:09
165NEDFabio Jakobsen (NED)Soudal - Quick Stepzt
166AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto Dstnyzt
167BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto Dstnyzt
168BELFrederik Frison (BEL)Lotto Dstnyzt
169BELDries Devenyns (BEL)Soudal - Quick Stepzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 11 - Clermont-Ferrand - Moulins 179,8km - 12 Juli 2023Sprint


1BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninck4:01:07
2NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
3GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
4FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
5DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
6NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
7ITALuca Mozzato (ITA)Team Arkéa Samsiczt
8SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
9BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
10AUSSam Welsford (AUS)Team Dsmzt
11BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
12NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
13ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Circus - Wantyzt
14NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
15AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto Dstnyzt
16NEDFabio Jakobsen (NED)Soudal - Quick Stepzt
17NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
18DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma0:07
19ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
20SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
21SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
22BELJenthe Biermans (BEL)Team Arkéa Samsiczt
23FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
24AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
25AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
26FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroënzt
27BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
28GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
29AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
30BELJasper De Buyst (BEL)Lotto Dstnyzt
31ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
32FRAAlexis Renard (FRA)Cofidiszt
33AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Dsmzt
34BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
35GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
36AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
37NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
38ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
39GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
40FRAGuillaume Martin (FRA)zt
41FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
42FRAJulian Alaphilippe (FRA)Soudal - Quick Stepzt
43FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
44ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
45RSALouis Meintjes (RSA)zt
46USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
47GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
48GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alulazt
49SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
50COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
51POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
52FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
53GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
54FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
55NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
56BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
57NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
58GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
59BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto Dstnyzt
60BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto Dstnyzt
61BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Vismazt
62NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
63BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
64BELFrederik Frison (BEL)Lotto Dstnyzt
65FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
66USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Jayco Alulazt
67CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
68FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
69DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Stepzt
70NEDRamon Sinkeldam (NED)Alpecin - Deceuninckzt
71NZLDion Smith (NZL)Intermarché - Circus - Wantyzt
72DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Stepzt
73ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
74BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
75DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninckzt
76LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
77NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
78GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
79AUSMatthew Dinham (AUS)Team Dsmzt
80COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
81CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Tech0:35
82FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
83GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
84NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
85FRALilian Calmejane (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
86FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
87NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
88ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
89FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Stepzt
90LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
91LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
92NORTorstein Træen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
93ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
94AUTFelix Großschartner (AUT)Uae Team Emirateszt
95GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Circus - Wantyzt
96PORRuben Guerreiro (POR)Movistarzt
97KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
98FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic0:54
99BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto Dstny1:00
100FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsiczt
101AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
102AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
103PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
104NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Vismazt
105AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alulazt
106SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Deceuninckzt
107FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
108FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsiczt
109DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
110ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
111FRAValentin Ferron (FRA)Totalenergieszt
112ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
113CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
114FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
115DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
116AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
117LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
118FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsiczt
119BELDylan Theuns (BEL)Israel - Premier Techzt
120AUSNichola Schultz (AUS)Israel - Premier Techzt
121GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
122AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
123FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
124FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
125FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
126FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
127ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
128BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
129FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
130ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
131DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
132NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
133NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto Dstnyzt
134ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
135ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
136PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
137NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
138POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
139GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypost1:09
140NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
141SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
142KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
143COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers1:26
144NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj1:41
145DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Team1:44
146AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
147NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Visma2:09
148FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
149FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
150FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
151FRAClément Champoussin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
152ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
153BELDries Devenyns (BEL)Soudal - Quick Stepzt
154BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Stepzt
155AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
156COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
157USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
158CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)EF Education - Easypostzt
159BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
160AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
161ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
162ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
163USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
164COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
165NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
166DENChristopher Juul-Jensen (DEN)zt
167USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm2:45
168ITADaniel Oss (ITA)Totalenergies3:35
169DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 12 - Roanne - Belleville-en-Beaujolais 168,8km - 13 Juli 2023Medium berg


1ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis3:51:42
2FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies0:58
3USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
4BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Visma1:06
5NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team1:11
6FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj1:13
7FRAGuillaume Martin (FRA)zt
8BELDylan Theuns (BEL)Israel - Premier Tech1:27
9PORRuben Guerreiro (POR)Movistarzt
10BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto Dstny3:02
11BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto Dstny4:14
12SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
13FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroënzt
14GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
15BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
16DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
17NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
18GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
19LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
20ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
21COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
22USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
23ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
24FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
25FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
26AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
27DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
28NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Vismazt
29GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
30FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
31NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Vismazt
32GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
33GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
34AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
35GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alulazt
36AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
37POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
38RSALouis Meintjes (RSA)zt
39FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsiczt
40AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
41COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
42KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
43AUTFelix Großschartner (AUT)Uae Team Emirateszt
44AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
45AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alulazt
46ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
47ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
48ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
49NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious4:28
50ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
51NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninck5:23
52FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën7:43
53AUSNichola Schultz (AUS)Israel - Premier Tech11:25
54NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto Dstnyzt
55BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
56LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
57CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
58LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
59FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Stepzt
60FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
61PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
62BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
63FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsiczt
64SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
65AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
66CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
67BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
68FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
69AUSMatthew Dinham (AUS)Team Dsmzt
70ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
71ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
72CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)EF Education - Easypostzt
73ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
74FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën13:21
75FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
76USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
77BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto Dstny13:23
78DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Team16:26
79NORTorstein Træen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
80FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
81ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
82FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies18:18
83FRAJulian Alaphilippe (FRA)Soudal - Quick Stepzt
84DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
85ITADaniel Oss (ITA)Totalenergies18:24
86FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
87LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
88BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
89DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
90AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
91ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
92BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Step21:00
93FRAValentin Ferron (FRA)Totalenergieszt
94NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
95NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
96FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
97COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
98FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
99GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
100POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
101FRAClément Champoussin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
102ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
103COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
104FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
105DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Stepzt
106DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninckzt
107COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
108BELDries Devenyns (BEL)Soudal - Quick Step24:26
109KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
110BELFrederik Frison (BEL)Lotto Dstnyzt
111USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost24:53
112DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
113FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
114DENChristopher Juul-Jensen (DEN)zt
115USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Jayco Alulazt
116DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
117AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
118NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team27:54
119NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
120BELJenthe Biermans (BEL)Team Arkéa Samsic27:57
121SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Deceuninckzt
122NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
123ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Circus - Wantyzt
124GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
125FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsiczt
126FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
127GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
128AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
129AUSSam Welsford (AUS)Team Dsmzt
130NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
131NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
132CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
133NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
134NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
135GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Circus - Wantyzt
136FRAAlexis Renard (FRA)Cofidiszt
137BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Stepzt
138NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
139ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
140SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
141DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Stepzt
142BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
143ITALuca Mozzato (ITA)Team Arkéa Samsiczt
144FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
145NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
146NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
147FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
148FRALilian Calmejane (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
149PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
150GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
151SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
152NZLDion Smith (NZL)Intermarché - Circus - Wantyzt
153AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Dsmzt
154SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
155AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
156GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
157BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
158AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
159ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
160GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
161BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
162NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
163FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
164NEDRamon Sinkeldam (NED)Alpecin - Deceuninckzt
165BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
166BELJasper De Buyst (BEL)Lotto Dstny37:22
167AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto Dstnyzt
168ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team
169NEDFabio Jakobsen (NED)Soudal - Quick Step

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 13 - Châtillon-Sur-Chalaronne - Grand Colombier 137,8km - 14 Juli 2023Berg


1POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers3:17:33
2BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto Dstny0:47
3SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:50
4DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma0:54
5GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers1:03
6AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe1:05
7GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
8COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
9GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alula1:14
10GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirates1:18
11ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers1:20
12USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
13GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Circus - Wanty1:34
14AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën1:41
15RSALouis Meintjes (RSA)1:45
16FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
17ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
18SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious2:06
19FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm3:29
20AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alulazt
21FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
22ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
23FRAGuillaume Martin (FRA)zt
24GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe3:45
25ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers4:09
26FRAClément Champoussin (FRA)Team Arkéa Samsic4:14
27NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
28POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates4:27
29DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Team4:59
30FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj5:16
31AUTFelix Großschartner (AUT)Uae Team Emirateszt
32CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech5:32
33PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar6:08
34FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroën7:01
35USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm7:06
36FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies7:08
37FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj7:47
38LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj8:45
39NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Visma11:19
40FRALilian Calmejane (FRA)Intermarché - Circus - Wanty11:40
41FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsic11:51
42ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates14:03
43NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Vismazt
44LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohe14:17
45GERSimon Geschke (GER)Cofidis14:24
46AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
47PORRuben Guerreiro (POR)Movistarzt
48NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
49COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
50BELDylan Theuns (BEL)Israel - Premier Tech17:10
51GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe17:17
52GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
53AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
54AUSMatthew Dinham (AUS)Team Dsmzt
55DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Step17:52
56FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën18:13
57FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
58AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
59AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
60FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Step18:26
61BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
62BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto Dstnyzt
63BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Vismazt
64FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsiczt
65BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
66BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
67COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
68LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
69BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
70SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
71ITALuca Mozzato (ITA)Team Arkéa Samsic20:14
72FRAValentin Ferron (FRA)Totalenergies21:31
73FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
74ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
75FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
76USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Jayco Alula21:53
77ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis22:19
78ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
79ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
80ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
81FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
82FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsiczt
83CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)EF Education - Easypostzt
84BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Stepzt
85ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
86FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
87KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
88AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
89AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
90NZLDion Smith (NZL)Intermarché - Circus - Wantyzt
91AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
92CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
93NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
94SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Deceuninckzt
95FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies22:31
96NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergies23:22
97NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
98DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Team23:24
99NORTorstein Træen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
100BELJenthe Biermans (BEL)Team Arkéa Samsiczt
101NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
102BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
103COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
104CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
105NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
106NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
107BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
108ITADaniel Oss (ITA)Totalenergieszt
109NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
110GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
111BELDries Devenyns (BEL)Soudal - Quick Stepzt
112PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
113NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto Dstnyzt
114USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
115AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
116NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
117AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
118FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
119KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
120FRAJulian Alaphilippe (FRA)Soudal - Quick Stepzt
121FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
122BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
123AUSNichola Schultz (AUS)Israel - Premier Techzt
124NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
125DENChristopher Juul-Jensen (DEN)zt
126ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
127BELJasper De Buyst (BEL)Lotto Dstnyzt
128NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninckzt
129COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
130ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
131BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma24:38
132BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
133ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
134USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
135FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
136DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
137ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Circus - Wantyzt
138FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
139FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic25:12
140FRAAlexis Renard (FRA)Cofidiszt
141LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo25:22
142DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
143DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
144ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
145DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Stepzt
146DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
147GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
148FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
149NEDRamon Sinkeldam (NED)Alpecin - Deceuninckzt
150DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninckzt
151FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
152FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
153NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
154NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
155GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
156BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
157AUSSam Welsford (AUS)Team Dsmzt
158SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergies25:38
159SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alula26:18
160NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
161NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Team27:09
162NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm27:27
163AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Dsmzt
164BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto Dstny28:31
165BELFrederik Frison (BEL)Lotto Dstnyzt
166AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto Dstny
167GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadiers

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 14 - Annemasse - Morzine les Portes du Soleil 151,8km - 15 Juli 2023Berg


1ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers3:58:45
2SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:05
3DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
4GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirates0:10
5USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma0:57
6AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe1:46
7AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
8ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious3:19
9GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alula3:21
10FRAGuillaume Martin (FRA)5:57
11FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
12GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers8:40
13GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe9:14
14POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates9:43
15ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
16NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Visma13:02
17BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
18AUTFelix Großschartner (AUT)Uae Team Emirateszt
19AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alulazt
20FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj13:47
21ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
22FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj16:00
23LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohe16:01
24KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
25LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj17:21
26BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Visma20:04
27NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Vismazt
28AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
29AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
30COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
31FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroën20:21
32FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsic22:11
33NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninck25:20
34ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
35FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
36AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
37AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
38DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Team25:59
39BELDylan Theuns (BEL)Israel - Premier Tech26:58
40AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
41LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
42AUSNichola Schultz (AUS)Israel - Premier Techzt
43CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Tech27:19
44PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
45ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo27:42
46NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious27:44
47BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninck27:45
48GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe27:47
49ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar28:49
50SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj28:55
51FRAJulian Alaphilippe (FRA)Soudal - Quick Stepzt
52BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Step29:03
53FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
54GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
55PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
56USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
57ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
58CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
59FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsiczt
60COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
61FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
62FRAClément Champoussin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
63ITADaniel Oss (ITA)Totalenergieszt
64FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma32:20
65BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
66DENChristopher Juul-Jensen (DEN)zt
67FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
68COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
69NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team32:29
70FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
71FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
72DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
73BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
74USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
75ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
76BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Stepzt
77DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Stepzt
78ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo32:36
79NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
80POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
81NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe32:54
82NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj34:03
83FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies34:08
84FRAValentin Ferron (FRA)Totalenergies34:24
85BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninck35:19
86AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Deceuninck36:19
87BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
88AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
89USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
90DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
91DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninckzt
92NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
93NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
94CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)EF Education - Easypostzt
95FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsiczt
96BELJenthe Biermans (BEL)Team Arkéa Samsiczt
97NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto Dstnyzt
98AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
99NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
100FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
101FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
102BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto Dstnyzt
103BELDries Devenyns (BEL)Soudal - Quick Stepzt
104COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
105FRALilian Calmejane (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
106GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Circus - Wantyzt
107FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
108BELJasper De Buyst (BEL)Lotto Dstny36:58
109SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Deceuninck37:01
110LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo37:03
111KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team37:06
112ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
113BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto Dstny37:29
114BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto Dstnyzt
115BELFrederik Frison (BEL)Lotto Dstnyzt
116BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
117ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
118FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
119USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Jayco Alulazt
120CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
121NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
122DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
123FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Stepzt
124FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
125DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Stepzt
126DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
127ITALuca Mozzato (ITA)Team Arkéa Samsiczt
128BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
129DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
130FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
131FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
132FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
133ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
134NZLDion Smith (NZL)Intermarché - Circus - Wantyzt
135NORTorstein Træen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
136NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
137AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
138GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
139FRAAlexis Renard (FRA)Cofidiszt
140NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
141SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergies37:57
142ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Circus - Wantyzt
143NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
144BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
145NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
146AUSSam Welsford (AUS)Team Dsmzt
147AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Dsmzt
148GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
149AUSMatthew Dinham (AUS)Team Dsmzt
150ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
151SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
152NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alulazt
153NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
154GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victoriouszt
155GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
156NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Team38:06
157SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
158FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
159GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypost
160FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm
161PORRuben Guerreiro (POR)Movistar
162NEDRamon Sinkeldam (NED)Alpecin - Deceuninck
163COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypost
164ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar
165RSALouis Meintjes (RSA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 15 - Les Gets les Portes du Soleil - Saint-Gervais Mont-Blanc 179km - 16 Juli 2023Berg


1NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious4:40:45
2BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma2:08
3FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies3:00
4USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Jayco Alula3:10
5ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious3:14
6FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
7FRAGuillaume Martin (FRA)3:32
8DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)3:43
9FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic3:59
10FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsic4:20
11BELDylan Theuns (BEL)Israel - Premier Tech5:06
12ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistar5:10
13CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech5:31
14ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo5:35
15COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost5:53
16SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates6:04
17DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
18GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirates6:24
19ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers6:42
20USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma7:05
21ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
22FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj7:15
23ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious7:24
24POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates7:52
25AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe7:58
26AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën8:17
27GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alula8:20
28GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers8:35
29ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers10:47
30AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
31BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Visma10:55
32COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team11:07
33KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team11:48
34NORTorstein Træen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team12:58
35LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech13:18
36AUTFelix Großschartner (AUT)Uae Team Emirates13:54
37NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Vismazt
38AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alula14:05
39AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm14:17
40LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj14:33
41LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohezt
42AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
43GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
44NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninck17:40
45NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team19:10
46AUSNichola Schultz (AUS)Israel - Premier Tech19:38
47ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
48FRAJulian Alaphilippe (FRA)Soudal - Quick Step19:40
49USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost20:22
50AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe20:55
51NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Visma21:03
52FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroën21:14
53PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wanty21:27
54DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates21:35
55FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj21:47
56GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe22:03
57AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe22:06
58FRAClément Champoussin (FRA)Team Arkéa Samsic22:16
59ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers22:57
60DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Team23:50
61ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
62USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm25:38
63FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsic25:51
64FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis26:31
65DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost26:56
66DENChristopher Juul-Jensen (DEN)zt
67CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Tech27:52
68FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj27:55
69FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
70FRAValentin Ferron (FRA)Totalenergieszt
71PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
72NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
73BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
74FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
75SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
76NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
77FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic28:37
78SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious29:00
79SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alulazt
80AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious29:18
81DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninck29:26
82GERSimon Geschke (GER)Cofidis29:44
83AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Tech30:11
84AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alulazt
85BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
86FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
87AUSMatthew Dinham (AUS)Team Dsm30:49
88FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Stepzt
89BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninck31:30
90BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto Dstny32:01
91BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
92BELJenthe Biermans (BEL)Team Arkéa Samsiczt
93NZLDion Smith (NZL)Intermarché - Circus - Wantyzt
94FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsiczt
95ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
96ITADaniel Oss (ITA)Totalenergieszt
97NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
98ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
99ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
100SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Deceuninckzt
101NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
102BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Stepzt
103NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergieszt
104BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Stepzt
105BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
106CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)EF Education - Easypostzt
107FRALilian Calmejane (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
108COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
109BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
110GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Circus - Wantyzt
111FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
112FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
113ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
114USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar32:26
115DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Step32:50
116BELDries Devenyns (BEL)Soudal - Quick Stepzt
117BELJasper De Buyst (BEL)Lotto Dstny33:00
118BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto Dstnyzt
119FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
120GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
121ITALuca Mozzato (ITA)Team Arkéa Samsic33:33
122FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
123AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Deceuninck33:39
124NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Team34:25
125DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
126LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
127NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto Dstny34:28
128BELFrederik Frison (BEL)Lotto Dstnyzt
129DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
130FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
131FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
132NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
133KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
134ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Circus - Wantyzt
135CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Tech34:32
136POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers34:34
137SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergies34:37
138NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm35:06
139AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Dsmzt
140AUSSam Welsford (AUS)Team Dsmzt
141GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
142GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victorious35:08
143NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alulazt
144NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
145NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alula35:11
146FRAAlexis Renard (FRA)Cofidis35:14
147NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
148GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
149FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
150NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj35:18
151BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma35:21
152BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe35:24
153FRAAxel Zingle (FRA)Cofidis35:41
154FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Circus - Wanty35:48
155BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto Dstny36:00
156DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Step37:22
157NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Teamzt
158COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 16 - Passy - Combloux 22,4km - 18 Juli 2023Individuele Tijdrit


1DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma0:32:36
2SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates1:38
3BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma2:51
4ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious2:55
5GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alula2:58
6FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Step3:06
7GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirates3:12
8DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)3:21
9DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo3:31
10FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
11ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers3:36
12ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
13AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën3:40
14USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
15DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Step3:41
16KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team3:55
17FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies3:57
18SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj3:58
19GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious3:59
20PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wanty4:02
21ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis4:12
22COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team4:16
23NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Visma4:23
24AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe4:37
25GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victorious4:43
26FRAJulian Alaphilippe (FRA)Soudal - Quick Step4:49
27AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën4:52
28FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
29BELDries Devenyns (BEL)Soudal - Quick Step5:01
30AUSNichola Schultz (AUS)Israel - Premier Tech5:02
31ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Team5:03
32FRALilian Calmejane (FRA)Intermarché - Circus - Wanty5:06
33FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj5:09
34LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo5:10
35FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies5:11
36BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto Dstny5:16
37AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alula5:17
38LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohe5:19
39CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech5:28
40DENChristopher Juul-Jensen (DEN)5:29
41BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
42ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious5:30
43DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Team5:31
44USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm5:34
45NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj5:36
46FRAGuillaume Martin (FRA)5:38
47NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
48GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers5:39
49FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën5:41
50FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
51LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj5:43
52NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team5:47
53POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates5:51
54AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar5:54
55FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma5:56
56FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsic5:58
57AUTFelix Großschartner (AUT)Uae Team Emirates5:59
58ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
59NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Visma6:00
60AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
61AUSMatthew Dinham (AUS)Team Dsm6:04
62FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredo6:08
63FRAValentin Ferron (FRA)Totalenergieszt
64GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Circus - Wanty6:09
65AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
66AUSLuke Durbridge (AUS)Team Jayco Alula6:10
67ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates6:13
68GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe6:14
69BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Step6:15
70FRAClément Champoussin (FRA)Team Arkéa Samsic6:16
71ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo6:21
72AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Deceuninck6:24
73NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team6:26
74BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
75FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj6:27
76NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
77LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
78BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto Dstny6:28
79PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
80GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
81FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj6:29
82FRAAxel Zingle (FRA)Cofidiszt
83DENSøren Kragh Andersen (DEN)Alpecin - Deceuninck6:31
84ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Circus - Wantyzt
85BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Visma6:32
86SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergies6:35
87DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates6:36
88FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsic6:37
89POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
90NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninck6:38
91KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
92NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
93ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistar6:39
94NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Team6:41
95SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious6:42
96BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Step6:43
97USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Jayco Alulazt
98FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
99ITADaniel Oss (ITA)Totalenergieszt
100FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic6:48
101ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
102BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninck6:49
103BELJenthe Biermans (BEL)Team Arkéa Samsic6:50
104ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers6:51
105AUSSam Welsford (AUS)Team Dsm6:52
106FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsic6:55
107NORTorstein Træen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
108USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost6:56
109FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroën6:57
110FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
111CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Tech6:58
112AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Dsm6:59
113BELJasper De Buyst (BEL)Lotto Dstny7:01
114BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninck7:02
115BELFrederik Frison (BEL)Lotto Dstny7:03
116AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe7:05
117DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Step7:10
118BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën7:12
119AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe7:14
120NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
121FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis7:15
122BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
123NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Team7:21
124CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Tech7:25
125NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
126NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe7:26
127COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost7:28
128FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic7:29
129BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroën7:31
130ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates7:32
131ITALuca Mozzato (ITA)Team Arkéa Samsiczt
132GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe7:34
133FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis7:35
134NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergies7:36
135COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers7:41
136NZLDion Smith (NZL)Intermarché - Circus - Wanty7:45
137ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
138SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Deceuninck7:52
139NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
140BELDylan Theuns (BEL)Israel - Premier Tech7:57
141NEDElmar Reinders (NED)Team Jayco Alula7:59
142CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)EF Education - Easypost8:00
143AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Tech8:02
144NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto Dstny8:07
145BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe8:10
146FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën8:13
147DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Team8:18
148GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
149NEDCees Bol (NED)Astana Qazaqstan Team8:19
150FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Circus - Wanty8:21
151DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost8:33
152SLOLuka Mezgec (SLO)Team Jayco Alula8:42
153GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm8:43
154NEDDylan Groenewegen (NED)Team Jayco Alula9:43
155BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto Dstny10:00
156FRAAlexis Renard (FRA)Cofidis10:46
157USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 17 - Saint-Gervais Mont-Blanc - Courchevel 165,7km - 19 Juli 2023Berg


1AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën4:49:08
2GBRSimon Yates (GBR)Team Jayco Alula0:34
3ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious1:38
4DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma1:52
5FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj2:09
6NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team2:39
7AUSChris Harper (AUS)Team Jayco Alula2:50
8POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates3:43
9GBRAdam Yates (GBR)Uae Team Emirateszt
10NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Visma3:49
11FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj3:55
12AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe4:25
13FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj4:36
14FRAGuillaume Martin (FRA)4:47
15ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers4:54
16USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma5:43
17GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Circus - Wanty5:56
18POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers6:54
19BELTiesj Benoot (BEL)Jumbo - Visma7:17
20FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsic7:33
21ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates7:37
22SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
23AUSNichola Schultz (AUS)Israel - Premier Tech8:15
24AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën9:01
25LUXBob Jungels (LUX)Bora - Hansgrohe9:21
26AUSMatthew Dinham (AUS)Team Dsm10:40
27ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers10:50
28FRAClément Champoussin (FRA)Team Arkéa Samsic12:06
29DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Team12:12
30USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm12:34
31FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic16:20
32NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious18:33
33AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
34AUTFelix Großschartner (AUT)Uae Team Emirates18:54
35AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar19:42
36NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Visma20:38
37FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën21:22
38FRAJulian Alaphilippe (FRA)Soudal - Quick Step23:26
39FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
40PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wanty23:29
41BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma24:31
42ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo24:55
43CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech25:16
44GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe25:53
45SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj26:21
46BELDries Devenyns (BEL)Soudal - Quick Step27:11
47DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)27:31
48LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
49KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
50NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
51NORTorstein Træen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team27:41
52GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe28:48
53ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers29:24
54PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar29:29
55COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost29:59
56DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
57NEDMathieu Van der Poel (NED)Alpecin - Deceuninck30:54
58BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto Dstny32:05
59FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
60USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Jayco Alula33:55
61DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Stepzt
62BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma34:19
63FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies34:47
64FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies35:13
65FRABryan Coquard (FRA)Cofidis35:29
66DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates35:39
67NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team35:55
68DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
69FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
70NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates35:57
71ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
72GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
73DENChristopher Juul-Jensen (DEN)36:13
74FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma36:29
75NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto Dstny36:33
76FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
77BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto Dstnyzt
78FRAValentin Ferron (FRA)Totalenergieszt
79ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
80ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
81BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
82NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
83FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Stepzt
84FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsiczt
85USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
86GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
87NZLDion Smith (NZL)Intermarché - Circus - Wantyzt
88AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
89FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroënzt
90ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
91SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Deceuninckzt
92FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsiczt
93BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
94BELJasper De Buyst (BEL)Lotto Dstnyzt
95FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
96NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
97BELDylan Theuns (BEL)Israel - Premier Techzt
98BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
99AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
100CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
101ITADaniel Oss (ITA)Totalenergieszt
102FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
103BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
104CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)EF Education - Easypostzt
105NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
106ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
107FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
108NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
109FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj36:45
110BELYves Lampaert (BEL)Soudal - Quick Step36:51
111BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
112BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Stepzt
113NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
114GERNiklas Arndt (GER)Bahrain Victorious37:07
115ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Team37:26
116SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious37:31
117CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
118AUSSimon Clarke (AUS)Israel - Premier Techzt
119AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe37:33
120LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech37:36
121NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Totalenergies37:39
122AUSSam Welsford (AUS)Team Dsm37:43
123ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypost37:54
124COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
125COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
126AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
127FRALilian Calmejane (FRA)Intermarché - Circus - Wanty38:12
128BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Deceuninck38:33
129GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm38:35
130AUSAlexander