De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2010

Tour 2010

FrankrijkFrankrijk - 3 Juli 2010 - 25 Juli 2010


Algemeen klassement - 25 Juli 2010


1LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bank91h59min28 s
2ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:03:40
3BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto0:06:54
5NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0:09:31
6CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitions0:10:15
7ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:11:37
8CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimo0:11:54
9USAChris Horner (USA)Radio Shack0:12:02
10ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:14:21
11ESPRubén Plaza Molina (ESP)Caisse d'Epargne0:14:29
12USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:14:40
13GERAndreas Klöden (GER)Radio Shack0:16:36
14IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:16:59
15KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana0:17:46
16SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineos0:20:46
17BELKevin De Weert (BEL)Quick Step0:21:54
18FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale0:24:04
19ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam0:26:37
20ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lotto0:29:38
21FRAChristophe Moreau (FRA)Caisse d'Epargne0:34:01
22USALance Armstrong (USA)Radio Shack0:39:20
23GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos0:39:24
24FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:45:52
25AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:50:27
26FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:53:22
27FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:55:13
28ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vini0:56:53
29BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Transitions0:58:53
30FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:59:17
31ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimo0:59:33
32BELMario Aerts (BEL)Omega Pharma - Lotto1:02:36
33UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteam1:09:51
34ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank1:10:03
35ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi1:10:09
36AUSMichael Rogers (AUS)Team HTC - Columbia1:10:11
37FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne1:10:52
38BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team HTC - Columbia1:13:19
39ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi1:19:09
41FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeux1:22:38
42SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack1:23:26
43FRAAnthony Charteau (FRA)Bbox - Bouygues Telecom1:24:12
44FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecom1:25:12
45PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack1:25:43
46AUSMatthew Lloyd (AUS)Omega Pharma - Lotto1:30:02
47ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne1:38:26
48ESPDaniel Navarro García (ESP)Astana1:38:30
49DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bank1:38:32
50SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team1:39:11
51NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank1:40:45
52ESPRafael Valls Ferri (ESP)Footon - Servetto1:42:27
53ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana1:45:01
54BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbiazt
55GERGrischa Niermann (GER)Rabobank1:46:32
56FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecom1:46:37
57FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecom1:46:42
58USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Team1:46:50
59BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne1:47:54
60POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Doimo1:48:02
61ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadi1:49:57
62BELJurgen Van De Walle (BEL)Quick Step1:51:33
63FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargne1:53:39
64RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha1:55:13
65FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step1:57:58
66GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos2:00:05
67ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne2:01:58
68DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank2:04:46
69FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne2:05:10
70FRADamien Monier (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne2:09:33
71BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto2:12:22
72PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargne2:12:28
73AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milram2:12:57
74SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale2:15:33
75FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom2:16:07
76ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargne2:19:15
77FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux2:21:34
78RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha2:27:19
79GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lotto2:29:38
80ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Footon - Servetto2:29:49
81ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Footon - Servetto2:32:17
82ITAEros Capecchi (ITA)Footon - Servetto2:34:38
83GERLinus Gerdemann (GER)Team Milram2:36:15
84UKRYaroslav Popovych (UKR)Radio Shack2:37:56
85BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas - Doimo2:39:40
86ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Team2:42:38
87FRANicolas Vogondy (FRA)Bbox - Bouygues Telecom2:42:42
88ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos2:43:40
89GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milram2:49:23
90GERChristian Knees (GER)Team Milram2:53:38
91FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne2:54:30
92FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux2:55:36
93SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Doimo2:57:11
94ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi2:57:17
95FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux2:58:05
96FRAChristophe Kern (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne2:58:34
97ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale3:01:09
98CANMichael Barry (CAN)Team Ineos3:01:34
99FRAMatthieu Sprick (FRA)Bbox - Bouygues Telecom3:01:40
100USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Transitions3:01:48
101RUSPavel Brutt (RUS)Team Katusha3:03:12
102AUSLuke Roberts (AUS)Team Milram3:04:07
103ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Astana3:05:22
104ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Farnese Vini3:06:44
105FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale3:07:40
106BELSerge Pauwels (BEL)Team Ineos3:08:48
107MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Team Katusha3:09:05
108RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katusha3:09:10
109ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Astana3:11:04
110NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteam3:12:57
111JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecom3:13:20
112FRASébastien Turgot (FRA)Bbox - Bouygues Telecom3:14:05
113SUIGrégory Rast (SUI)Radio Shack3:14:11
114ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi3:14:30
115NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos3:14:57
116BELMaarten Wynants (BEL)Quick Step3:15:19
117FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale3:16:20
118GERFabian Wegmann (GER)Team Milram3:17:53
119BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lotto3:18:27
120SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bank3:19:43
121ITAFrancesco Bellotti (ITA)Liquigas - Doimo3:20:26
122ITAMauro Da Dalto (ITA)Lampre - Farnese Vini3:21:49
123ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Doimo3:22:19
124SLOGrega Bole (SLO)Lampre - Farnese Vini3:23:07
125GERJens Voigt (GER)Saxo Bank3:23:31
126LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteam3:23:36
127DENBrian Vandborg (DEN)Liquigas - Doimo3:24:17
128ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi3:24:50
129NEDLars Boom (NED)Rabobank3:26:18
130KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astana3:26:28
131NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank3:27:30
132GERGerald Ciolek (GER)Team Milram3:27:36
133BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step3:29:01
134GERDanilo Hondo (GER)Lampre - Farnese Vini3:29:12
135UKRAndriy Grivko (UKR)Astana3:30:06
136GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbia3:31:10
137NEDKarsten Kroon (NED)BMC Racing Team3:31:38
138NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Transitions3:31:56
139ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Astana3:32:02
140ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank3:33:45
141DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank3:35:31
142FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux3:37:57
143BELDries Devenyns (BEL)Quick Step3:38:36
144ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Footon - Servetto3:39:12
145FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux3:39:37
146USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team3:41:37
147KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Radio Shack3:41:47
148AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bank3:42:39
149ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - Farnese Vini3:44:38
150GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineos3:45:47
151AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeux3:46:59
152FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne3:49:50
153GBRMark Cavendish (GBR)Team HTC - Columbia3:51:23
154DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank3:54:12
155AUTBernhard Eisel (AUT)Team HTC - Columbia3:54:16
156NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Transitions3:56:13
157SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitions3:56:46
158AUSBrett Lancaster (AUS)Cervélo Testteam3:57:00
159FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondiale3:59:45
160GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team4:00:47
161ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigas - Doimo4:01:02
162GBRJeremy Hunt (GBR)Cervélo Testteam4:02:21
163GBRDaniel Lloyd (GBR)Cervélo Testteam4:02:59
164AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katusha4:08:28
165ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vini4:09:12
166FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux4:13:37
167GERAndreas Klier (GER)Cervélo Testteam4:17:16
168GERBert Grabsch (GER)Team HTC - Columbia4:23:01
169ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - Farnese Vini4:27:03
40ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step1:20:11

Puntenklassement - 25 Juli 2010


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - Farnese Vini243
2GBRMark Cavendish (GBR)Team HTC - Columbia232
3NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteam222
4ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne179
5AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katusha179
6NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos161
7FRASébastien Turgot (FRA)Bbox - Bouygues Telecom135
8GERGerald Ciolek (GER)Team Milram126
9BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lotto124
10FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale119
11ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi112
12LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bank107
13NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Transitions104
14RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank81
15ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank81
16ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Doimo80
17KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana78
18ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi78
19IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale77
20GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos75
21FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step73
22AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team69
23BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto67
24JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecom67
25ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha64
26CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitions62
27FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux56
28NEDRobert Gesink (NED)Rabobank54
29SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bank52
30ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vini48
31FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecom46
32GERDanilo Hondo (GER)Lampre - Farnese Vini45
33FRAChristophe Moreau (FRA)Caisse d'Epargne45
34AUSLuke Roberts (AUS)Team Milram45
35SLOGrega Bole (SLO)Lampre - Farnese Vini44
36BELMario Aerts (BEL)Omega Pharma - Lotto43
37BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne43
38USAChris Horner (USA)Radio Shack41
39FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom40
40NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Transitions40
41CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimo39
42ESPRubén Plaza Molina (ESP)Caisse d'Epargne38
43ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Team37
44GERChristian Knees (GER)Team Milram37
46USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack34
47FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux34
48ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne33
49GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos33
45ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step34

Bergklassement - 25 Juli 2010


1FRAAnthony Charteau (FRA)Bbox - Bouygues Telecom143
2FRAChristophe Moreau (FRA)Caisse d'Epargne128
3LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bank116
4ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vini99
5ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi96
6FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux93
7FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step92
8FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom82
9FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecom72
10ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha66
11BELMario Aerts (BEL)Omega Pharma - Lotto65
12NEDRobert Gesink (NED)Rabobank62
13FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale60
14RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank58
15BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto54
16USAChris Horner (USA)Radio Shack53
17CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitions50
17CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimo50
19ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne48
21FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step47
22ESPRafael Valls Ferri (ESP)Footon - Servetto46
23ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Footon - Servetto42
23BELJurgen Van De Walle (BEL)Quick Step42
25ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi40
26DENBrian Vandborg (DEN)Liquigas - Doimo39
27BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne38
29ESPRubén Plaza Molina (ESP)Caisse d'Epargne36
29ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Team36
31BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Transitions35
32FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargne34
33FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne32
34ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam30
35ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos29
36BELDries Devenyns (BEL)Quick Step29
36GERJens Voigt (GER)Saxo Bank29
38FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale28
39FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecom27
39RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katusha27
41SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Doimo26
42PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack25
43GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team24
44FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne22
45ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank21
46KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana20
47RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha18
47NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank18
47FRASébastien Turgot (FRA)Bbox - Bouygues Telecom18
50FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecom17
50FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale17
52GERDanilo Hondo (GER)Lampre - Farnese Vini16
53POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Doimo15
53LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteam15
55AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team14
55ITAEros Capecchi (ITA)Footon - Servetto14
57AUSMatthew Lloyd (AUS)Omega Pharma - Lotto13
58NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos12
58ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lotto12
60GERChristian Knees (GER)Team Milram11
61AUSLuke Roberts (AUS)Team Milram10
61USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack10
63ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne9
63PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargne9
65GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milram8
66GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lotto7
67ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargne6
67GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos6
69BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbia5
69ESPDaniel Navarro García (ESP)Astana5
71ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Footon - Servetto4
71FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne4
73FRAChristophe Kern (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne3
73BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lotto3
75NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteam2
75GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineos2
75FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux2
75ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Farnese Vini2
75BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto2
75FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne2
75IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale2
82FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondiale1
82SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bank1
82ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - Farnese Vini1
82ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi1
82ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi1
19USALance Armstrong (USA)Radio Shack48
27ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step38

Jongerenklassement - 25 Juli 2010


1LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bank91:59:27
2NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0:08:52
3CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimo0:11:15
4FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:52:43
5FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecom1:24:33
6DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bank1:37:53
7ESPRafael Valls Ferri (ESP)Footon - Servetto1:41:48
8FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecom1:46:03
9GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos1:59:26
10ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne2:01:19
11BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto2:11:43
12PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargne2:11:49
13FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux2:20:55
14ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Footon - Servetto2:29:10
15ITAEros Capecchi (ITA)Footon - Servetto2:33:59
16GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milram2:48:44
17SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Doimo2:56:32
18FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale3:07:01
19MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Team Katusha3:08:26
20NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos3:14:18
21BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lotto3:17:48
22ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Doimo3:21:40
23SLOGrega Bole (SLO)Lampre - Farnese Vini3:22:28
24LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteam3:22:57
25NEDLars Boom (NED)Rabobank3:25:39
26GERGerald Ciolek (GER)Team Milram3:26:57
27BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step3:28:22
28GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbia3:30:31
29AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeux3:46:20
30GBRMark Cavendish (GBR)Team HTC - Columbia3:50:44
31FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux4:12:58
32ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - Farnese Vini4:26:24

Ploegenklassement - 25 Juli 2010


1USA Radio Shack276:02:03
2ESP Caisse d'Epargne0:09:15
3NED Rabobank0:27:49
4FRA AG2R - La Mondiale0:41:10
5BEL Omega Pharma - Lotto0:51:01
6KAZ Astana0:56:16
7BEL Quick Step1:06:23
8ESP Euskaltel - Euskadi1:23:02
9ITA Liquigas - Doimo1:29:14
10FRA BBox - Bouygues Telecom1:54:18
11GBR Team Ineos2:05:28
12DEN Saxo Bank2:25:02
13FRA Cofidis, le Crédit en Ligne2:29:35
14USA BMC Racing Team2:35:30
15FRA La Française des Jeux2:58:59
16USA Garmin - Transitions3:18:07
17USA Team HTC - Columbia3:25:26
18RUS Team Katusha3:28:05
19SUI Cervélo TestTeam3:51:56
20ESP Footon - Servetto5:15:36
21ITA Lampre - Farnese Vini5:50:02
22GER Team Milram6:05:41

Proloog - Rotterdam - Rotterdam 8.9km - 3 Juli 2010Individuele Tijdrit


1SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bank0:10:00
2GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbia0:00:10
3SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitions0:00:20
5GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:00:23
6ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana0:00:27
7USATyler Farrar (USA)Garmin - Transitions0:00:28
8USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
9NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos0:00:32
10GERLinus Gerdemann (GER)Team Milram0:00:35
11USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
12ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
13SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
14AUSMichael Rogers (AUS)Team HTC - Columbiazt
15ESPRubén Plaza Molina (ESP)Caisse d'Epargne0:00:36
16NEDNiki Terpstra (NED)Team Milramzt
17GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
18BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne0:00:38
19KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
20CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
21RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Transitions0:00:39
22ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
23AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
24UKRAndriy Grivko (UKR)Astana0:00:40
25USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Transitionszt
26RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
27ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigas - Doimo0:00:41
28SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
29BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbiazt
30SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Doimo0:00:42
31ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Doimo0:00:43
32NEDLars Boom (NED)Rabobank0:00:44
33LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteamzt
34ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Ligne0:00:45
36ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
37CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
38FRADamien Monier (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:00:47
39ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - Farnese Vini0:00:48
40SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
41AUSBrett Lancaster (AUS)Cervélo Testteam0:00:49
42NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
43PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargnezt
44FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
45ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
46BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
47IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
48NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Transitionszt
49FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
50FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
4USALance Armstrong (USA)Radio Shack0:00:22
35ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step0:00:46

Etappe 1 - Rotterdam - Brussel 223.5km - 4 Juli 2010Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - Farnese Vini5:09:38
2AUSMark Renshaw (AUS)Team HTC - Columbiazt
3NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
4AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
5FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
6ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Doimozt
7ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
8GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
9ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
11FRASébastien Turgot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
12GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
13FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
14AUSLuke Roberts (AUS)Team Milramzt
15GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
16BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team HTC - Columbiazt
17FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
18NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
20CANMichael Barry (CAN)Team Ineoszt
21FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
22FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
23BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
24GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milramzt
25RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
26AUSBrett Lancaster (AUS)Cervélo Testteamzt
27DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
28AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
29FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
30SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
31ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
32GERDanilo Hondo (GER)Lampre - Farnese Vinizt
33FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
34FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
35JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecomzt
36RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
37FRAMickael Delage (FRA)Omega Pharma - Lottozt
38ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Teamzt
39AUTBernhard Eisel (AUT)Team HTC - Columbiazt
40RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Transitionszt
41NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Transitionszt
42FRAChristophe Kern (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
43BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
44ITAMauro Da Dalto (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
45UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
46KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
47SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
48ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
49GERRoger Kluge (GER)Team Milramzt
50BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
19ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt

Etappe 2 - Brussel - Spa 201km - 5 Juli 2010Ontsnapping


1FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step4:40:48
2FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale0:03:56
3GERFabian Wegmann (GER)Team Milramzt
4AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
5GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
6BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
7NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
8GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
9FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
10AUTBernhard Eisel (AUT)Team HTC - Columbiazt
11ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lottozt
12SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
13NEDKarsten Kroon (NED)BMC Racing Teamzt
14BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Transitionszt
15ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
16BELSerge Pauwels (BEL)Team Ineoszt
17GBRJeremy Hunt (GBR)Cervélo Testteamzt
18BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katushazt
19CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
20NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Transitionszt
21AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
22GERDanilo Hondo (GER)Lampre - Farnese Vinizt
23AUSLuke Roberts (AUS)Team Milramzt
25NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
26SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Doimozt
27ITAMauro Da Dalto (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
28FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
29DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
30BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas - Doimozt
31ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
33USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
34USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
35BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
36ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
37PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargnezt
38RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
39GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
40SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
41NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
42AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
43ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimozt
44GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
45ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteamzt
46GERBert Grabsch (GER)Team HTC - Columbiazt
47ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Teamzt
48CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
49RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
50IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
24ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt

Etappe 3 - Wanze - Arenberg Porte du Hainaut 213km - 6 Juli 2010Sprint


1NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteam4:49:38
2GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
3AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
4CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
5LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bankzt
6SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
7BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Transitions0:00:53
8GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
9BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
10KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
11RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
12IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
13ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana0:01:13
14AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katusha0:01:46
15BELMario Aerts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
16ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Footon - Servettozt
17ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
18ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
19CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
20SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
21SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
22GERGerald Ciolek (GER)Team Milram0:02:08
23FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
24BELSerge Pauwels (BEL)Team Ineoszt
25GBRMark Cavendish (GBR)Team HTC - Columbiazt
26AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bankzt
27NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Transitionszt
28ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
29FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
30DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
31FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
33FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
34FRASébastien Turgot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
35ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
36NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
37ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
38FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
39BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
40GERDanilo Hondo (GER)Lampre - Farnese Vini0:02:13
41RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Transitions0:02:25
42USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
43ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimozt
44SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
45FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
46AUSMichael Rogers (AUS)Team HTC - Columbiazt
47NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
48ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
49RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
50GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
32USALance Armstrong (USA)Radio Shackzt

Etappe 4 - Cambrai - Reims 153.5km - 7 Juli 2010Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - Farnese Vini3:34:55
2NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Transitionszt
3NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
4AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
5RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Transitionszt
6FRASébastien Turgot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
7ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
8ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Doimozt
9NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
10ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
11GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
12GBRMark Cavendish (GBR)Team HTC - Columbiazt
13USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
14ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargnezt
16AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
17FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
18SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
19GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
21GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
22GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
23USATyler Farrar (USA)Garmin - Transitionszt
24FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
25AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bankzt
26SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
27FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
28SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
29BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
30BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
31BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
32ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
33CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
34USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
35IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
37GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
38AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
39ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
40ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
41GERFabian Wegmann (GER)Team Milramzt
42CANMichael Barry (CAN)Team Ineoszt
43GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
44GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbiazt
45GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milramzt
46BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas - Doimozt
47AUSMark Renshaw (AUS)Team HTC - Columbiazt
48AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
49ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigas - Doimozt
50ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt
36USALance Armstrong (USA)Radio Shackzt