De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Catalonië - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Catalonië - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2010

Ronde van Catalonië 2010

SpanjeSpanje - 22 Maart 2010 - 28 Maart 2010


Algemeen klassement - 28 Maart 2010


1ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha25:16:03
2ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteam0:00:10
3ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Ligne0:00:43
4ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:00:45
5IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:01:20
6CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
7NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Transitions0:01:21
8CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimo0:01:22
9SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack0:01:25
10FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux0:01:26
11ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:27
12FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:01:29
13RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:01:30
14ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
15ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Footon - Servetto0:01:33
16ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:37
17NEDPieter Weening (NED)Rabobank0:01:38
18CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimo0:01:40
19ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astana0:01:59
20GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
21USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:02:00
22LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bank0:02:14
23GERAndreas Klöden (GER)Radio Shack0:02:16
24FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeux0:02:17
25BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team HTC - Columbia0:02:20
26BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:02:22
27FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:02:26
28NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank0:02:37
29BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:02:57
30ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astana0:02:58
31USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Transitionszt
32ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne0:03:10
33ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lotto0:03:21
34ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Andalucía - Cajasur0:03:45
35ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katusha0:03:47
36ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Footon - Servetto0:04:00
37GERPaul Voss (GER)Team Milram0:04:08
38ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimo0:04:36
39ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank0:04:40
40FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondiale0:04:50
41FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:05:23
42RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale0:05:36
43ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vini0:06:22
44ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Andalucía - Cajasur0:06:52
45ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galicia0:07:33
46FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:08:58
47AUTStefan Denifl (AUT)Cervélo Testteam0:11:23
48SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Doimo0:11:30
49NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank0:12:48
50FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:13:02
51ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargne0:14:09
52ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cervélo Testteam0:14:15
53ITAEros Capecchi (ITA)Footon - Servetto0:16:12
54GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineos0:16:45
55SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale0:17:41
56ITADario Cataldo (ITA)Quick Step0:18:04
57SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Farnese Vini0:18:14
58FRARémi Cusin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:18:21
59RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha0:19:23
60ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:20:05
61RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Rabobank0:20:53
62FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:20:55
63USATejay Van Garderen (USA)Team HTC - Columbia0:21:17
64DENMartin Pedersen (DEN)Footon - Servetto0:21:19
65ITADario David Cioni (ITA)Team Ineos0:22:05
66ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Footon - Servetto0:22:51
67ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Andalucía - Cajasur0:22:53
68FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:22:58
69KAZSergey Renev (KAZ)Astana0:23:03
70ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Farnese Vini0:23:09
71NEDAddy Engels (NED)Quick Step0:24:06
72GBRChris Froome (GBR)Team Ineos0:24:38
73USAThomas Peterson (USA)Garmin - Transitions0:24:47
74ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Farnese Vini0:26:45
75ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargne0:26:50
76MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Team Katusha0:27:05
77GERDominique Nerz (GER)Team Milram0:27:23
78FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:27:54
79ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne0:28:05
80ITADavide Malacarne (ITA)Quick Step0:28:22
81ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Xacobeo - Galicia0:28:30
82ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadi0:28:48
83FRAChristophe Kern (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:29:03
84COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank0:29:16
85ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Cervélo Testteam0:30:52
86RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale0:31:28
87ESPPedro Merino Criado (ESP)Footon - Servetto0:31:46
88ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi0:32:11
89BELJurgen Van De Walle (BEL)Quick Step0:32:41
90SLOGorazd Stangelj (SLO)Astana0:32:53
91KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana0:33:59
92USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Transitions0:34:29
93GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbia0:34:43
94ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam0:35:03
95BELJurgen Van Goolen (BEL)Omega Pharma - Lotto0:35:31
96ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Andalucía - Cajasur0:36:35
97AUSMatthew Lloyd (AUS)Omega Pharma - Lotto0:37:37
98POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Doimo0:37:43
99ITAEnrico Magazzini (ITA)Lampre - Farnese Vini0:37:57
100DENBrian Vandborg (DEN)Liquigas - Doimo0:38:29
101BLRBranislau Samoilau (BLR)Quick Step0:38:35
102ESPGustavo César Veloso (ESP)Xacobeo - Galicia0:38:36
103DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank0:40:03
104ITAFrancesco Bellotti (ITA)Liquigas - Doimo0:41:13
105ESPSerafín Martínez Acevedo (ESP)Xacobeo - Galicia0:41:22
106ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucía - Cajasur0:41:26
107USAPeter Stetina (USA)Garmin - Transitions0:42:18
108BELChristophe Brandt (BEL)Omega Pharma - Lotto0:43:22
109ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucía - Cajasur0:43:30
110UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondiale0:44:16
111ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Astana0:44:30
112NEDStef Clement (NED)Rabobank0:45:07
113ITADavide Viganò (ITA)Team Ineos0:47:22
114GERMatthias Russ (GER)Team Milram0:47:27
115USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbia0:47:36
116ARGJorge Martín Montenegro Adaro (ARG)Andalucía - Cajasurzt
117GBRCharles Wegelius (GBR)Omega Pharma - Lotto0:47:50
118FRALudovic Turpin (FRA)AG2R - La Mondiale0:48:36
119ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargne0:49:03
120CANChristian Meier (CAN)Garmin - Transitions0:49:21
121ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Xacobeo - Galicia0:49:22
122SVKMartin Velits (SVK)Team HTC - Columbia0:49:28
123ESPDaniel Sesma Sorbet (ESP)Euskaltel - Euskadi0:50:07
124POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank0:50:35
125ESPRodrigo García Rena (ESP)Xacobeo - Galicia0:51:30
126ESPJose Luis Roldan Carmona (ESP)Andalucía - Cajasur0:51:56
127BELMario Aerts (BEL)Omega Pharma - Lotto0:52:11
128ESPDavid Gutierrez Gutierrez (ESP)Footon - Servetto0:52:38
129ESPGonzalo Rabunal Rios (ESP)Xacobeo - Galicia0:53:12
130FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux0:53:21
131ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadi0:53:53
132ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Euskaltel - Euskadi0:54:06
133AUSLuke Roberts (AUS)Team Milram0:54:44
134ESPAndres Sergio De Lis (ESP)Euskaltel - Euskadi0:55:36
135ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne0:55:57
136SUIMarcel Wyss (SUI)Cervélo Testteam0:58:04
137ITAMauro Facci (ITA)Quick Step0:58:49
138ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank0:59:01
139LTUTomas Vaitkus (LTU)Radio Shack0:59:42
140RUSArtem Ovechkin (RUS)Team Katusha1:02:31
141RUSPavel Brutt (RUS)Team Katusha1:03:04
142ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank1:03:15
143PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Footon - Servetto1:03:25
144RUSNikita Eskov (RUS)Team Katusha1:05:30
145ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigas - Doimo1:05:31
146FRAPierre Cazaux (FRA)La Française des Jeux1:05:35
147USABjörn Selander (USA)Radio Shack1:05:58
148USASteven Cozza (USA)Garmin - Transitionszt
149NZLTimothy Gudsell (NZL)La Française des Jeux1:06:19
150GERAndreas Stauff (GER)Quick Step1:06:22
151GERRobert Förster (GER)Team Milram1:06:29
152ITAAngelo Furlan (ITA)Lampre - Farnese Vini1:06:37
153BLRAndrei Kunitski (BLR)Quick Step1:09:22
154ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargne1:10:15
155PORJoão Correia (POR)Cervélo Testteam1:17:25
156GERArtur Gajek (GER)Team Milram1:26:58

Etappe 1 - Lloret de Mar - 3.6 km - 22 Maart 2010Individuele Tijdrit


1GERPaul Voss (GER)Team Milram0:04:47
2USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:00:01
3GERAndreas Klöden (GER)Radio Shack0:00:02
4GERDominique Nerz (GER)Team Milram0:00:04
5BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
6ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
7GBRMark Cavendish (GBR)Team HTC - Columbiazt
8USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbia0:00:05
9IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:00:06
10SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Doimozt
11ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
12CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
13ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
14ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
15FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:00:07
16COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobankzt
17CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimo0:00:08
18ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19FRARémi Cusin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
20ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22AUTStefan Denifl (AUT)Cervélo Testteamzt
23SVKMartin Velits (SVK)Team HTC - Columbia0:00:09
24ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
25LATAleksejs Saramotins (LAT)Team HTC - Columbia0:00:10
26NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Transitionszt
27ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astanazt
28RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Rabobankzt
29USABjörn Selander (USA)Radio Shackzt
30SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack0:00:11
31ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
32ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne0:00:12
33FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeuxzt
34LTUTomas Vaitkus (LTU)Radio Shack0:00:13
35ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt

Etappe 2 - Salt - Banyoles - 182.6 km - 23 Maart 2010Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Team HTC - Columbia4:15:46
2ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
3ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
4FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
5NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Transitionszt
6PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Footon - Servettozt
7SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Doimozt
8IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
9CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
10ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lottozt
11SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Farnese Vinizt
12RSADaryl Impey (RSA)Radio Shackzt
13RUSPavel Brutt (RUS)Team Katushazt
14ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
15ITADavide Viganò (ITA)Team Ineoszt
16LTUTomas Vaitkus (LTU)Radio Shackzt
17GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
18FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
19ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
21ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
22ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
23ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
24GERPaul Voss (GER)Team Milramzt
25ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
26CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
27BELJurgen Van Goolen (BEL)Omega Pharma - Lottozt
28RUSNikita Eskov (RUS)Team Katushazt
29SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
30ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Cervélo Testteamzt
31GERDominique Nerz (GER)Team Milramzt
32BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
33ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
34ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
35NEDStef Clement (NED)Rabobankzt

Etappe 3 - La Vall d'En Bas - La Seu d'Urgell - 185.9 km - 24 Maart 2010Ontsnapping


1ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteam4:43:23
2ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
3ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:00:48
4FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:01:20
5NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Transitionszt
6IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
7NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
8ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Footon - Servettozt
9ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
10ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
11ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lottozt
13ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astanazt
14CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
15ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
17FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeuxzt
18RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
19SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
20ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
21CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimozt
22SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Doimozt
23FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:02:05
24ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
25ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Andalucía - Cajasurzt
26RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
27LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
28USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
29NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
30BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
31BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team HTC - Columbiazt
32FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
33ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimozt
34FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
35ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt

Etappe 4 - Oliana - Ascó - 209.7 km - 25 Maart 2010Ontsnapping


1GERJens Voigt (GER)Saxo Bank4:43:28
2ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
3GERPaul Voss (GER)Team Milram0:00:34
4NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Transitionszt
5SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Farnese Vinizt
6FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
7ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
8ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lottozt
9CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimozt
10ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
12ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astanazt
13FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
14ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Andalucía - Cajasurzt
15ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
16SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Doimozt
17BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
18ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
19ITAEros Capecchi (ITA)Footon - Servettozt
20ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
21CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
22ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
23FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
24ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Footon - Servettozt
26NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
27ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
28FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
29IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
30SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
31BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
32GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineoszt
33CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
34DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
35ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Footon - Servettozt

Etappe 5 - Ascó - Cabacés - 181.2 km - 26 Maart 2010Berg


1ITADavide Malacarne (ITA)Quick Step4:50:03
2GERAndreas Klöden (GER)Radio Shack0:00:36
3ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:00:37
4NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Transitionszt
5ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
6ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana0:00:40
7ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
8LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
9CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
10ITAEros Capecchi (ITA)Footon - Servettozt
11SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
12FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
13IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
14ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteamzt
15ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
16DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
17CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
18CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimozt
19BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
20RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
21NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
22FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeuxzt
23GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
24BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
25ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
27ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Footon - Servettozt
28ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
29FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
30ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
31BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team HTC - Columbiazt
32FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
33ITADario David Cioni (ITA)Team Ineos0:00:55
34ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astanazt
35ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargne0:01:00

Etappe 6 - El Vendrell - Barcelona - 161.9 km - 27 Maart 2010Ontsnapping


1FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne4:04:45
2ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
3ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
4SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Farnese Vinizt
5ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
6GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
7CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
8ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
9ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
10CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
11IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
12LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
13NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Transitionszt
14ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
15FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
16NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
17RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
18FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
19ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteamzt
20ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
21BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
22GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
23ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astanazt
24ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Andalucía - Cajasurzt
26SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
27ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
29ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
30ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Andalucía - Cajasurzt
31DENMartin Pedersen (DEN)Footon - Servettozt
32FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
33ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Footon - Servettozt
34BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team HTC - Columbiazt
35CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimozt

Etappe 7 - Circuit de Catalunya - 117.8 km - 28 Maart 2010Sprint


1ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank2:32:21
2GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
3IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
4ITADavide Viganò (ITA)Team Ineoszt
5ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bankzt
6ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Footon - Servettozt
8GERPaul Voss (GER)Team Milramzt
9GERAndreas Stauff (GER)Quick Stepzt
10SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Farnese Vinizt
11FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
12ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Xacobeo - Galiciazt
13FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
14ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
15CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
16ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigas - Doimozt
17ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astanazt
18SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
19RUSNikita Eskov (RUS)Team Katushazt
20SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
21RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
22BELChristophe Brandt (BEL)Omega Pharma - Lottozt
23CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
24NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Transitionszt
25UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondialezt
26ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
27ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
28ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Cervélo Testteamzt
30ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Andalucía - Cajasurzt
31ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
32ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lottozt
33BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
34ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
35FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeuxzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden