De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Waalse Pijl - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Waalse Pijl - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2010

Waalse Pijl 2010

BelgiëBelgië - 21 April 2010


Waalse Pijl - 21 April 2010


1AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team4:39:24
2ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
3ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
4ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:06
5ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vini0:00:09
6BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:11
7USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
8LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bankzt
9CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
10SUIMichael Albasini (SUI)Team HTC - Columbiazt
11BELBert De Waele (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
12ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimozt
13FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
14NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0:00:19
15ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
16ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteamzt
17IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitionszt
18FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:00:24
19BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
20FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
21COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
22SWEThomas Lövkvist (SWE)Sky Professional Cycling Team0:00:27
23GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
24ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
25ITADario Cataldo (ITA)Quick Step0:00:32
26FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
27ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbiazt
28NORLars Petter Nordhaug (NOR)Sky Professional Cycling Teamzt
29IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
30RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha0:00:36
31SVKPeter Velits (SVK)Team HTC - Columbiazt
32BELBert Scheirlinckx (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
33BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbia0:00:39
34FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:00:41
35BELSander Armée (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:00:42
36RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecomzt
37ITAAndrea Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:00:45
38FRARémi Cusin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
39ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Androni Giocattolizt
40SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Doimo0:00:47
41LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
42BELJohan Coenen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
43BELBen Hermans (BEL)Radio Shackzt
44FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
45GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
46SUIMarcel Wyss (SUI)Cervélo Testteam0:00:53
47USAPeter Stetina (USA)Garmin - Transitions0:00:56
48NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
49BELGeert Verheyen (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
50GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milramzt
51GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbiazt
52RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katushazt
53ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
54FRAChristophe Moreau (FRA)Caisse d'Epargnezt
55AUSSimon Gerrans (AUS)Sky Professional Cycling Teamzt
56ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteamzt
57NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
58ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - Farnese Vini0:01:03
59ITAFrancesco Failli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
60FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
61FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:01:06
62ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:07
63BELKristof Vandewalle (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
64ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lottozt
65BELDavy Commeyne (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
66GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
67KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
68BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
69BELSébastien Delfosse (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner0:01:14
70NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
71BELRomain Zingle (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne0:01:19
72FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux0:01:24
73GBRStephen Cummings (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
74GERDominique Nerz (GER)Team Milram0:01:29
75RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
76DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
77FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
79ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lampre - Farnese Vini0:01:36
80FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
81ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigas - Doimozt
82ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
83GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
84NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Transitionszt
85SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
86ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
87ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
88ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
89SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Farnese Vini0:01:44
90ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:05
91ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Farnese Vini0:02:23
92FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux0:02:30
93CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimo0:02:39
94ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne0:03:02
95FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lotto0:04:23
96UKRAndriy Grivko (UKR)Astana0:05:23
97ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astanazt
98DENAndré Steensen (DEN)Saxo Bankzt
99GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
100ITALuca Mazzanti (ITA)Team Katushazt
101UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteamzt
102BELJurgen Van De Walle (BEL)Quick Stepzt
103FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondialezt
104NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
105BELBart Dockx (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
106FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:05:28
107SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
108KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astana0:05:31
109FRASylvain Calzati (FRA)Sky Professional Cycling Team0:07:51
110BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargnezt
111FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:08:10
112FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
113FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:08:15
114NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank0:08:21
115FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale0:10:55
116LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bankzt
117GERGrischa Niermann (GER)Rabobank0:11:00
118GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
119SVKMartin Velits (SVK)Team HTC - Columbiazt
120USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbiazt
121AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
122CANChristian Meier (CAN)Garmin - Transitions0:11:42
123RUSSerguei Klimov (RUS)Team Katushazt
124FRALaurent Lefevre (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
125ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
126USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
127FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
128ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargnezt
129SUIRubens Bertogliati (SUI)Androni Giocattolizt
130ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
131ITAPaolo Ciavatta (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:11:48
132BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne0:11:51
133BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:11:54
134BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:11:56
135BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
136AUTPeter Wrolich (AUT)Team Milramzt
137ITADavide Appollonio (ITA)Cervélo Testteamzt
138FRAMatthieu Sprick (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
139NEDReinier Honig (NED)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
140ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vini0:12:00
141BELBenjamin Gourgue (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner0:12:12
78ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden