De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Giro - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Giro - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2010

Giro 2010

ItaliëItalië - 8 Mei 2010 - 30 Mei 2010


Algemeen klassement - 30 Mei 2010


1ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimo87:44:01
2ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne0:01:51
3ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimo0:02:37
4ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattoli0:02:50
5AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:03:27
6KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana0:07:06
7AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank0:07:22
8ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam0:09:39
9ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbia0:14:20
10CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimo0:14:51
11ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vini0:17:10
12NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:19:41
13FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale0:23:03
14RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:25:21
15COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank0:32:29
16GERLinus Gerdemann (GER)Team Milram0:34:49
17ITADario David Cioni (ITA)Team Ineos0:36:44
18NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:37:27
19RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale0:39:43
20FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:45:17
21BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:50:08
22ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Footon - Servetto1:07:37
23FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom1:10:16
24NEDPieter Weening (NED)Rabobank1:10:55
25CROVladimir Miholjevic (CRO)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo1:11:10
26ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lotto1:19:31
27DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank1:19:34
28RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecom1:19:58
29GBRCharles Wegelius (GBR)Omega Pharma - Lotto1:20:05
30COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattoli1:24:28
31RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katusha1:25:52
32ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Doimo1:27:52
33LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bank1:31:36
34SUIJohan Tschopp (SUI)Bbox - Bouygues Telecom1:34:31
35COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargne1:37:06
36BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto1:37:40
37BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne1:42:55
38SUIMarcel Wyss (SUI)Cervélo Testteam1:44:55
39BLRBranislau Samoilau (BLR)Quick Step1:46:02
40GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos1:47:58
41CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargne1:50:40
42ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astana1:52:09
43ITAMassimo Codol (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo1:53:45
44CANMichael Barry (CAN)Team Ineos1:55:13
45ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katusha2:00:13
46ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha2:02:47
47COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo2:03:49
48AUTMarkus Eibegger (AUT)Footon - Servetto2:04:20
49ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vini2:08:58
50AUSMatthew Lloyd (AUS)Omega Pharma - Lotto2:13:22
51VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli2:13:32
52VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Androni Giocattoli2:14:39
53ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne2:14:54
54ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katusha2:15:29
55GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineos2:17:55
56ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step2:19:47
57IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitions2:20:53
58FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step2:22:28
59SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank2:23:07
60POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Doimo2:27:19
61UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteam2:28:40
62ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargne2:29:15
63COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Ligne2:29:30
64DENAnders Lund (DEN)Saxo Bank2:30:43
65ITAFrancesco Failli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo2:30:45
66SUIRubens Bertogliati (SUI)Androni Giocattoli2:33:16
67FRALudovic Turpin (FRA)AG2R - La Mondiale2:39:00
68FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne2:40:00
69ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Farnese Vini2:40:14
70UKRAndriy Grivko (UKR)Astana2:41:18
71GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lotto2:42:18
72DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank2:42:22
73ITASimone Stortoni (ITA)Colnago - CSF Inox2:45:07
74ITAAlessandro Bisolti (ITA)Colnago - CSF Inox2:45:11
75ITAAlessandro Donati (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo2:53:33
76ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas - Doimo2:58:53
77AUSCameron Wurf (AUS)Androni Giocattoli3:03:44
78USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbia3:04:01
79ITALuca Mazzanti (ITA)Team Katusha3:04:07
80ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Farnese Vini3:05:57
81SUIFlorian Stalder (SUI)BMC Racing Team3:09:00
82FRARémi Cusin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne3:09:45
83UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondiale3:11:06
84GERMatthias Russ (GER)Team Milram3:12:43
85ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cervélo Testteam3:12:44
86ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Farnese Vini3:12:56
87KAZRoman Kireyev (KAZ)Astana3:13:47
88NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineos3:16:25
89FRADamien Monier (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne3:17:13
90AUTMatthias Brändle (AUT)Footon - Servetto3:18:09
91ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Liquigas - Doimo3:20:36
92SLOGorazd Stangelj (SLO)Astana3:20:57
93JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecom3:22:21
94RUSSerguei Klimov (RUS)Team Katusha3:24:12
95USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team3:27:09
96GERRobert Förster (GER)Team Milram3:29:44
97SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team3:32:33
98ESTKalle Kriit (EST)Cofidis, le Crédit en Ligne3:34:05
99SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team3:34:30
100FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondiale3:34:35
101ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Doimo3:34:42
102GERMarkus Fothen (GER)Team Milram3:34:50
103GBRDaniel Lloyd (GBR)Cervélo Testteam3:35:19
104BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne3:39:35
105AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineos3:40:04
106LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteam3:40:16
107ITAAlan Marangoni (ITA)Colnago - CSF Inox3:41:13
108ITAMarco Velo (ITA)Quick Step3:41:32
109NEDTom Stamsnijder (NED)Rabobank3:41:45
110FRAGuillaume Le Floch (FRA)Bbox - Bouygues Telecom3:44:23
111NEDMichiel Elijzen (NED)Omega Pharma - Lotto3:45:11
112BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Garmin - Transitions3:48:11
113ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargne3:48:23
114USAEdward King (USA)Cervélo Testteam3:50:57
115ITAAlessandro Bertolini (ITA)Androni Giocattoli3:51:50
116NEDJos Van Emden (NED)Rabobank3:53:24
117ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Team HTC - Columbia3:54:35
118ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lampre - Farnese Vini3:54:57
119FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne3:57:49
120ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inox3:58:45
121ITAMauro Facci (ITA)Quick Step3:59:42
122BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lotto3:59:49
123SUIMichael Albasini (SUI)Team HTC - Columbia4:01:06
124AUSLuke Roberts (AUS)Team Milram4:03:02
125CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Transitions4:03:06
126NEDAddy Engels (NED)Quick Step4:04:57
127POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Doimo4:05:53
128ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank4:07:41
129DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank4:11:06
130AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobank4:13:27
131RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha4:13:51
132ITADario Andriotto (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo4:15:17
133AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineos4:15:24
134CZEFrantisek Rabon (CZE)Team HTC - Columbia4:19:17
135NEDRick Flens (NED)Rabobank4:21:47
136FRADamien Gaudin (FRA)Bbox - Bouygues Telecom4:25:58
137AUSCameron Meyer (AUS)Garmin - Transitions4:26:16
138ITAMarco Frapporti (ITA)Colnago - CSF Inox4:42:07
139ITAMarco Corti (ITA)Footon - Servetto4:48:55

Puntenklassement - 30 Mei 2010


1AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team150
2KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana128
3ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimo116
4ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattoli110
5ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimo105
6ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbia74
7FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step69
8ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katusha67
9ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vini64
10FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale64
11NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineos59
12GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos53
13ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne50
14RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katusha48
15ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Doimo46
16NEDTom Stamsnijder (NED)Rabobank43
17DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank40
18GERRobert Förster (GER)Team Milram37
19ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam36
20AUSMatthew Lloyd (AUS)Omega Pharma - Lotto34
21SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank34
22NEDBauke Mollema (NED)Rabobank31
23GERLinus Gerdemann (GER)Team Milram31
24RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale31
25SUIJohan Tschopp (SUI)Bbox - Bouygues Telecom29
26FRADamien Monier (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne28
27SUIRubens Bertogliati (SUI)Androni Giocattoli28
28FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne26
29FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom25
30FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondiale25
31BLRBranislau Samoilau (BLR)Quick Step23
32NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank21
33COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Ligne21
34AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank20
35BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lotto18
36ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Footon - Servetto18
37BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne18
38GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineos18
39LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteam18
40USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team17
41GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lotto16
42ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Liquigas - Doimo16
43ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lotto15
44BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto13
45USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbia13
46AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobank13
47COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargne12
48CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimo10
49AUTMarkus Eibegger (AUT)Footon - Servetto10
50FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale9

Bergklassement - 30 Mei 2010


1AUSMatthew Lloyd (AUS)Omega Pharma - Lotto56
2ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimo41
3SUIJohan Tschopp (SUI)Bbox - Bouygues Telecom38
4AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team35
5ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattoli25
6FRALudovic Turpin (FRA)AG2R - La Mondiale20
7SUIRubens Bertogliati (SUI)Androni Giocattoli16
8ITASimone Stortoni (ITA)Colnago - CSF Inox16
9KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana15
10ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimo15
11DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank15
12ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Farnese Vini15
13ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inox14
14BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto13
15ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lotto10
16COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Ligne10
17FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step10
18UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondiale9
19ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam9
20FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale8
21VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli7
22FRAGuillaume Le Floch (FRA)Bbox - Bouygues Telecom7
23BLRBranislau Samoilau (BLR)Quick Step6
24GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lotto5
25ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbia5
26RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katusha5
27ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Farnese Vini5
28NEDRick Flens (NED)Rabobank5
29ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vini4
30LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bank4
31SUIMarcel Wyss (SUI)Cervélo Testteam4
32BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne4
33GBRCharles Wegelius (GBR)Omega Pharma - Lotto3
34FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondiale3
35BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lotto3
36ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne3
37ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Footon - Servetto3
38JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecom3
39FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale2
40BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto2
41COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattoli2
42CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargne2
43SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank2
44ITAFrancesco Failli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo2
45FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne2
46FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom1
47VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Androni Giocattoli1
48GERMarkus Fothen (GER)Team Milram1

Etappe 1 - Amsterdam-Amsterdam 8.4km - 8 Mei 2010Individuele Tijdrit


1GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos0:10:18
2USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team0:00:02
3AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
4KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana0:00:05
5NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
6AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
7SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitions0:00:06
8SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank0:00:07
9NEDJos Van Emden (NED)Rabobank0:00:09
10ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbiazt
11ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimo0:00:10
12NEDTom Stamsnijder (NED)Rabobank0:00:11
13GERMarcel Sieberg (GER)Team HTC - Columbia0:00:12
14UKRAndriy Grivko (UKR)Astana0:00:13
15ITADario David Cioni (ITA)Team Ineoszt
16ITADario Cataldo (ITA)Quick Step0:00:14
17CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Transitions0:00:15
18LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteamzt
19DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bankzt
20ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astana0:00:16
21AUTMatthias Brändle (AUT)Footon - Servettozt
22NEDRick Flens (NED)Rabobank0:00:17
23SUIMarcel Wyss (SUI)Cervélo Testteamzt
24GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
25GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbia0:00:18
26KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana0:00:19
27FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:00:20
28USAJohn Murphy (USA)BMC Racing Teamzt
29BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargnezt
30ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
31ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteam0:00:21
32NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
33ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattolizt
34COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank0:00:22
35RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
36AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bank0:00:23
37ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimozt
38GERDanilo Hondo (GER)Lampre - Farnese Vinizt
39POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Doimozt
40BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:24
41NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:00:25
42ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteamzt
43KAZRoman Kireyev (KAZ)Astanazt
44AUSAdam Hansen (AUS)Team HTC - Columbia0:00:26
45USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Transitionszt
46NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
47USATyler Farrar (USA)Garmin - Transitionszt
48NEDMichiel Elijzen (NED)Omega Pharma - Lottozt
49GBRCharles Wegelius (GBR)Omega Pharma - Lottozt
50ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Liquigas - Doimo0:00:27

Etappe 2 - Amsterdam-Utrecht 209km - 9 Mei 2010Sprint


1USATyler Farrar (USA)Garmin - Transitions4:56:46
2AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team HTC - Columbiazt
3ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Doimozt
4GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbiazt
5ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
6AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
7AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
8AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
9NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Transitionszt
10ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
11FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondialezt
12ITAMichele Merlo (ITA)Footon - Servettozt
13GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
14BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
15GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lotto0:00:03
16COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
17SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
18AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
19AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bankzt
20FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
21GERMarkus Fothen (GER)Team Milramzt
22ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattolizt
23RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
24ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
25SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
26ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
27COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobankzt
28ITAMarco Velo (ITA)Quick Stepzt
29GBRAdam Blythe (GBR)Omega Pharma - Lottozt
30ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimozt
31KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
32LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bankzt
33AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
34AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
35FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
36GERMarcel Sieberg (GER)Team HTC - Columbiazt
37ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Doimozt
38FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
39ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
40CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimozt
41NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
42ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimozt
43ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bankzt
44AUSLuke Roberts (AUS)Team Milramzt
45RUSSerguei Klimov (RUS)Team Katushazt
46NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
47NEDTom Stamsnijder (NED)Rabobankzt
48GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
49ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
50RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt

Etappe 3 - Amsterdam - Middelburg 209km - 10 Mei 2010Sprint


1BELWouter Weylandt (BEL)Quick Step5:00:06
2AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
3GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
4GERDanilo Hondo (GER)Lampre - Farnese Vinizt
5GBRAdam Blythe (GBR)Omega Pharma - Lottozt
6GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbiazt
7GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
8ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimozt
9AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
10KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
11AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bankzt
12SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
13ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
14AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team HTC - Columbiazt
15ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimozt
16VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattolizt
17AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
18NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
19ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattolizt
20RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
21GERMarcel Sieberg (GER)Team HTC - Columbiazt
22ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
23UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
24ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
25LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bankzt
26ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Doimozt
27AUSAdam Hansen (AUS)Team HTC - Columbia0:00:24
28ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Team HTC - Columbiazt
29ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas - Doimo0:00:31
30DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank0:00:46
31AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
32NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
33USATyler Farrar (USA)Garmin - Transitionszt
34ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bankzt
35CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimozt
36NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
37ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
38NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
39ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
40GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
41GERMarkus Fothen (GER)Team Milramzt
42RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
43NEDTom Stamsnijder (NED)Rabobankzt
44FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
45AUTMarkus Eibegger (AUT)Footon - Servettozt
46ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteamzt
47ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Liquigas - Doimozt
48DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
49FRALudovic Turpin (FRA)AG2R - La Mondialezt
50SLOGorazd Stangelj (SLO)Astanazt

Etappe 4 - Savigliano - Cuneo 32.5km - 12 Mei 2010Ploegentijdrit


1ITA Liquigas - Doimo0:36:37
2GBR Team Ineos0:00:13
3USA Team HTC - Columbia0:00:21
4RUS Team Katusha0:00:27
5KAZ Astana0:00:38
6SUI Cervélo TestTeamzt
7BEL Omega Pharma - Lotto0:00:46
8USA Garmin - Transitions0:00:49
9DEN Saxo Bank0:00:50
10GER Team Milram0:00:57
11NED Rabobank0:01:04
12USA BMC Racing Team0:01:21
13ITA Lampre - Farnese Vini0:01:43
14ESP Footon - Servetto0:02:03
15IRL Colnago - CSF Inox0:02:08
16BEL Quick Step0:02:15
17FRA BBox - Bouygues Telecom0:02:19
18ESP Caisse d'Epargne0:02:21
19ITA Androni Giocattoli0:02:24
20FRA Cofidis, le Crédit en Ligne0:02:29
21ITA Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:02:39
22FRA AG2R - La Mondiale0:02:50

Etappe 5 - Novara - Novi Ligure 168km - 13 Mei 2010Ontsnapping


1FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step3:45:59
2FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
3JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecomzt
4USATyler Farrar (USA)Garmin - Transitions0:00:04
5NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
6ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
7AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
8GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbiazt
9ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bankzt
10FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
11BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
12ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
13AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
14GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
15KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
16BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
17ITAAlberto Loddo (ITA)Androni Giocattolizt
18AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bankzt
19NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
20GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
21FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondialezt
22AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team HTC - Columbiazt
23COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
24ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattolizt
25ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
26SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
27ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Doimozt
28ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimozt
29NEDMichiel Elijzen (NED)Omega Pharma - Lottozt
30AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
31COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobankzt
32RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
33ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
34GERMarkus Fothen (GER)Team Milramzt
35ITAErmanno Capelli (ITA)Footon - Servettozt
36SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Teamzt
37CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimozt
38FRAMathieu Claude (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
39VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattolizt
40GBRAdam Blythe (GBR)Omega Pharma - Lottozt
41ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
42ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
43BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
44KAZRoman Kireyev (KAZ)Astanazt
45ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Doimozt
46ITAEros Capecchi (ITA)Footon - Servettozt
47ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Liquigas - Doimozt
48FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
49NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
50ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt

Etappe 6 - Fidenza - Carrara 166km - 14 Mei 2010Ontsnapping


1AUSMatthew Lloyd (AUS)Omega Pharma - Lotto4:24:20
2SUIRubens Bertogliati (SUI)Androni Giocattoli0:01:06
3GERDanilo Hondo (GER)Lampre - Farnese Vini0:01:15
4ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
5ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katushazt
6FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
7ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
8BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargnezt
9RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
10AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bankzt
11ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
12ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
13COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
14AUTMarkus Eibegger (AUT)Footon - Servettozt
15ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lottozt
16ESTRené Mandri (EST)AG2R - La Mondialezt
17ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
18AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
19BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
20AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
21USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbiazt
22FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
23ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargnezt
24AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
25NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
26SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Farnese Vinizt
27ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Doimozt
28CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimozt
29NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
30KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
31GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
32RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecomzt
33GERMarkus Fothen (GER)Team Milramzt
34ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimozt
35ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimozt
36ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
37ESTKalle Kriit (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
38ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattolizt
39VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattolizt
40ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Footon - Servettozt
41GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineoszt
42ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
43ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
44BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
45ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
46RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
47ITAFederico Canuti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
48BLRBranislau Samoilau (BLR)Quick Stepzt
49COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
50UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt

Etappe 7 - Carrara - Montalcino 215km - 15 Mei 2010Berg


1AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team5:13:37
2ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vini0:00:02
3KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
4ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbia0:00:06
5ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne0:00:12
6ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:00:27
7FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:29
8ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattoli0:01:01
9COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:01:07
10BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:01:10
11SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitions0:01:11
12AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milram0:01:13
13GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
14RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:01:18
15SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank0:01:42
16AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
17ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimo0:02:00
18ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimo0:02:05
19AUTMarkus Eibegger (AUT)Footon - Servetto0:02:24
20LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bank0:02:53
21ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astana0:02:55
22SUIJohan Tschopp (SUI)Bbox - Bouygues Telecomzt
23CROVladimir Miholjevic (CRO)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:02:58
24ITADario David Cioni (ITA)Team Ineos0:02:59
25FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:03:06
26CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimo0:03:08
27RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
28BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:03:41
29ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Doimo0:03:45
30NEDPieter Weening (NED)Rabobank0:03:50
31NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:03:52
32ITADario Cataldo (ITA)Quick Step0:04:15
33ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katusha0:04:20
34GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos0:04:30
35CANMichael Barry (CAN)Team Ineoszt
36ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteam0:05:20
37ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteamzt
38COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank0:05:45
39CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargne0:05:49
40ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Footon - Servetto0:06:05
41COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattoli0:06:14
42ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lotto0:07:14
43AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team HTC - Columbiazt
44UKRAndriy Grivko (UKR)Astana0:07:58
45ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineoszt
46ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katusha0:08:07
47RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katusha0:09:10
48SUIRubens Bertogliati (SUI)Androni Giocattoli0:09:24
49ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha0:09:55
50FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondiale0:10:08

Etappe 8 - Chianciano Terme - Terminillo 189km - 16 Mei 2010Ontsnapping


1DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank4:50:48
2ITASimone Stortoni (ITA)Colnago - CSF Inox0:00:30
3ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteam0:00:36
4RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katusha0:00:49
5FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:55
6ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vini0:00:56
7ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
8KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
9AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
10ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimozt
11ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimozt
12ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattolizt
13NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
14ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox0:01:12
15CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimo0:01:16
16GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos0:01:22
17AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
18FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:27
19ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbia0:01:33
20ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne0:01:50
21ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineos0:01:52
22BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:01:59
23RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale0:02:00
24SUIMarcel Wyss (SUI)Cervélo Testteamzt
25CROVladimir Miholjevic (CRO)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
26ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Doimozt
27ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteamzt
28RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
29NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
30GBRCharles Wegelius (GBR)Omega Pharma - Lottozt
31VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Androni Giocattoli0:02:11
32ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha0:02:13
33BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne0:02:18
34BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:02:32
35NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
36AUTMarkus Eibegger (AUT)Footon - Servettozt
37ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Footon - Servetto0:02:38
38ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
39ITADario David Cioni (ITA)Team Ineos0:02:43
40ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lotto0:03:07
41ITAFrancesco Failli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
42ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Team0:03:58
43COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattolizt
44COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
45FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
46IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitions0:04:07
47FRAArnold Jeannesson (FRA)Caisse d'Epargnezt
48SUIJohan Tschopp (SUI)Bbox - Bouygues Telecomzt
49AUSMatthew Lloyd (AUS)Omega Pharma - Lotto0:04:15
50ITAAlessandro Bisolti (ITA)Colnago - CSF Inox0:04:41

Etappe 9 - Frosinone - Cava De'Tirreni 188km - 17 Mei 2010Sprint


1AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team HTC - Columbia4:08:17
2ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katushazt
3USATyler Farrar (USA)Garmin - Transitionszt
4GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
5ITAFederico Canuti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
6FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
7BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
8NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
9NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
10AUTMarkus Eibegger (AUT)Footon - Servettozt
11COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
12AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
13NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
14ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimozt
15ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
16AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
17ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bankzt
18LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bankzt
19GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbiazt
20BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
21CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimozt
22ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
23ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattolizt
24ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lottozt
25KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
26ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
27BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
28COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
29ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
30AUSCameron Wurf (AUS)Androni Giocattolizt
31NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
32ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
33FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
34RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
35ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
36FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
37ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimozt
38ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Footon - Servettozt
39ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbiazt
40CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargnezt
41RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katushazt
42VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattolizt
43GERPaul Voss (GER)Team Milramzt
44RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
45AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
46FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
47ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteamzt
48UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondiale0:00:06
49BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lottozt
50GERDanilo Hondo (GER)Lampre - Farnese Vinizt

Etappe 10 - Avellino - Bitonto 220km - 18 Mei 2010Sprint


1USATyler Farrar (USA)Garmin - Transitions5:49:14
2ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Doimozt
3NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Transitionszt
4AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
5GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
6FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
7GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbiazt
8GERDanilo Hondo (GER)Lampre - Farnese Vinizt
9COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
10AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineos0:00:03
11ITAAlberto Loddo (ITA)Androni Giocattolizt
12FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
13GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
14NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
15AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
16GBRAdam Blythe (GBR)Omega Pharma - Lottozt
17ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
18ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katushazt
19NEDMichiel Elijzen (NED)Omega Pharma - Lottozt
20ITAMarco Velo (ITA)Quick Stepzt
21ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bankzt
22SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
23ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimozt
24ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas - Doimozt
25ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Liquigas - Doimozt
26FRAGuillaume Blot (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
27BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
28ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
29CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimozt
30GERPaul Voss (GER)Team Milramzt
31NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
32AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
33FRAArnold Jeannesson (FRA)Caisse d'Epargnezt
34JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecomzt
35FRAMathieu Claude (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
36NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
37GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
38AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
39FRAGuillaume Le Floch (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
40NORGabriel Rasch (NOR)Cervélo Testteamzt
41RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
42ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
43AUSCameron Wurf (AUS)Androni Giocattolizt
44ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimozt
45COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobankzt
46AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team HTC - Columbiazt
47LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bankzt
48DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bankzt
49AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
50ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbiazt

Etappe 11 - Lucera - L'Aquila 256km - 19 Mei 2010Ontsnapping


1RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katusha6:28:29
2ITADario Cataldo (ITA)Quick Step0:00:05
3ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteamzt
4GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos0:00:07
5RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
6GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
7FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
8ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
9ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteamzt
10BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
11CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimo0:00:18
12COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattolizt
13AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank0:00:21
14ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Footon - Servetto0:00:23
15FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
16COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank0:00:26
17FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:00:31
18BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
19FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:41
20ITAMassimo Codol (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
21NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:00:53
22BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne0:01:10
23RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecom0:01:22
24GERMatthias Russ (GER)Team Milram0:01:37
25LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bank0:02:10
26ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Doimozt
27ITAGiampaolo Cheula (ITA)Footon - Servettozt
28ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katushazt
29ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
30ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
31SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
32IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitions0:02:17
33ITAAlessandro Donati (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:02:47
34DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank0:02:54
35SUIMarcel Wyss (SUI)Cervélo Testteam0:03:58
36GBRCharles Wegelius (GBR)Omega Pharma - Lotto0:04:24
37ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha0:04:43
38CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargnezt
39ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineos0:05:03
40GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineos0:07:25
41ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne0:12:13
42FRADamien Gaudin (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:12:39
43CANMichael Barry (CAN)Team Ineoszt
44AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team HTC - Columbiazt
45ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattoli0:12:42
46ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
47FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
48ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
49ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimozt
50ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbia0:12:45

Etappe 12 - Citta Sant'Angelo - Porto Recanati 191km - 20 Mei 2010Sprint


1ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katusha5:15:50
2FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
3FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
4ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
5KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
6ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimozt
7ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbiazt
8ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattolizt
9ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
10ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimozt
11AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katusha0:00:10
12ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
13GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbiazt
14COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
15FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
16NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
17FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
18NEDMichiel Elijzen (NED)Omega Pharma - Lottozt
19USATyler Farrar (USA)Garmin - Transitionszt
20GERDanilo Hondo (GER)Lampre - Farnese Vinizt
21GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
22JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecomzt
23ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Doimozt
24AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineoszt
25AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
26BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
27ITAAlessandro Donati (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
28AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
29AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
30ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
31CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimozt
32RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
33AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
34ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Doimozt
35ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Footon - Servettozt
36ITAMarco Velo (ITA)Quick Stepzt
37DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
38NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
39LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bankzt
40SLOGorazd Stangelj (SLO)Astanazt
41USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbiazt
42ITAFederico Canuti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
43ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
44NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
45ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas - Doimozt
46RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
47GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
48FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
49NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Transitionszt
50BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt

Etappe 13 - Porto Recanati - Cesenatico 222km - 21 Mei 2010Ontsnapping


1ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inox5:27:12
2NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
3ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Footon - Servettozt
4GERPaul Voss (GER)Team Milramzt
5GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
6ESTKalle Kriit (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
7FRAMathieu Claude (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
8USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbiazt
9RUSSerguei Klimov (RUS)Team Katushazt
10AUSCameron Meyer (AUS)Garmin - Transitions0:00:05
11NEDTom Stamsnijder (NED)Rabobank0:00:09
12ITAMauro Facci (ITA)Quick Step0:00:12
13SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team0:00:34
14ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
15UKRAndriy Grivko (UKR)Astana0:00:38
16SUIRubens Bertogliati (SUI)Androni Giocattolizt
17RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:05:02
18ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katusha0:05:19
19ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katusha0:07:26
20FRAArnold Jeannesson (FRA)Caisse d'Epargnezt
21ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Liquigas - Doimo0:07:28
22ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas - Doimozt
23ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimozt
24ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargnezt
25ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Doimozt
26BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargnezt
27ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
28COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
29CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargnezt
30AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
31ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimozt
32ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
33AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
34UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondialezt
35GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
36ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbiazt
37GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
38COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
39AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
40ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattolizt
41ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
42DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
43KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
44SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Teamzt
45ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Doimozt
46ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
47AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineoszt
48ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
49ITADario David Cioni (ITA)Team Ineoszt
50FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt

Etappe 14 - Ferrara - Asolo 201km - 22 Mei 2010Ontsnapping


1ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimo4:57:51
2ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimo0:00:23
3ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattolizt
4AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
5KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana0:01:34
6BLRBranislau Samoilau (BLR)Quick Step0:02:25
7NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
8ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
9GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
10ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbiazt
11GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
12ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
13ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteamzt
14ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteamzt
15ITADario David Cioni (ITA)Team Ineos0:02:31
16COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargne0:03:06
17ITADario Cataldo (ITA)Quick Step0:04:46
18ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lottozt
19NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
20FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
21ITAAlessandro Bisolti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
22RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
23GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
24AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
25FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
26COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobankzt
27CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimozt
28RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecomzt
29DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
30ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
31FRAArnold Jeannesson (FRA)Caisse d'Epargnezt
32BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:10:30
33GBRCharles Wegelius (GBR)Omega Pharma - Lottozt
34ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step0:11:53
35FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
36POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Doimozt
37ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Doimozt
38ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
39AUSMatthew Lloyd (AUS)Omega Pharma - Lottozt
40FRADamien Monier (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
41SUIJohan Tschopp (SUI)Bbox - Bouygues Telecomzt
42ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargnezt
43FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
44NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
45RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale0:13:17
46COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
47BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
48ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargnezt
49ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katusha0:15:22
50GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineoszt

Etappe 15 - Mestre - Monte Zoncolan 218km - 23 Mei 2010Berg


1ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimo6:21:58
2AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:01:19
3ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattoli0:01:30
4ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vini0:01:58
5KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana0:02:26
6ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam0:02:44
7ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimo0:03:07
8ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbia0:03:20
9IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitions0:03:31
10FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale0:03:46
11ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne0:03:50
12FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:04:04
13NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
14ITADario Cataldo (ITA)Quick Step0:04:24
15GBRCharles Wegelius (GBR)Omega Pharma - Lotto0:04:26
16ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lotto0:05:19
17NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:05:27
18AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank0:05:46
19DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank0:05:50
20COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank0:05:53
21RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale0:06:01
22RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecom0:06:11
23RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:06:14
24BLRBranislau Samoilau (BLR)Quick Step0:06:43
25ITADario David Cioni (ITA)Team Ineos0:06:45
26GERLinus Gerdemann (GER)Team Milram0:07:10
27FRALudovic Turpin (FRA)AG2R - La Mondiale0:07:22
28VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli0:08:02
29FRAArnold Jeannesson (FRA)Caisse d'Epargnezt
30FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step0:08:13
31ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Farnese Vini0:08:36
32COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattoli0:08:58
33SUIMarcel Wyss (SUI)Cervélo Testteam0:09:04
34BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
35CROVladimir Miholjevic (CRO)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:09:28
36CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimozt
37ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:09:30
38BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:09:39
39RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katusha0:09:59
40COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargne0:10:39
41ITAFrancesco Failli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:10:41
42AUSMatthew Lloyd (AUS)Omega Pharma - Lotto0:11:21
43ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
44POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Doimo0:11:59
45FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:12:43
46ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargne0:13:20
47ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Footon - Servetto0:13:36
48NEDPieter Weening (NED)Rabobank0:13:47
49VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Androni Giocattoli0:14:20
50ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vini0:14:50

Etappe 16 - San Vigilio di Marebbe - Plan de Corones 12.9km - 25 Mei 2010Individuele Tijdrit


1ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:41:28
2AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:00:42
3FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:54
4ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimo0:01:01
5ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattoli0:01:07
6ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimo0:01:10
7COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargne0:01:36
8KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana0:01:37
9ITADario Cataldo (ITA)Quick Step0:01:41
10RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katusha0:01:46
11BLRBranislau Samoilau (BLR)Quick Step0:02:05
12FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:02:06
13SUIJohan Tschopp (SUI)Bbox - Bouygues Telecomzt
14ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vini0:02:10
15POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Doimo0:02:12
16ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne0:02:16
17AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank0:02:17
18RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecom0:02:18
19ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam0:02:31
20IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitions0:02:32
21ITADario David Cioni (ITA)Team Ineos0:02:36
22CROVladimir Miholjevic (CRO)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:02:37
23FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:02:38
24BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne0:02:42
25ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbia0:02:43
26FRADamien Monier (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:02:47
27GBRCharles Wegelius (GBR)Omega Pharma - Lotto0:02:49
28COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank0:02:54
29NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:02:57
30ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Farnese Vini0:02:59
31CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimo0:03:00
32ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lotto0:03:10
33ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Farnese Vini0:03:19
34NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:03:29
35AUTMarkus Eibegger (AUT)Footon - Servetto0:03:37
36RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:03:41
37COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattoli0:03:43
38FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
39GBRChris Froome (GBR)Team Ineos0:03:47
40ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Doimo0:03:48
41GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineos0:03:49
42ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargne0:03:54
43SUIRubens Bertogliati (SUI)Androni Giocattoli0:03:59
44ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astana0:04:06
45VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Androni Giocattoli0:04:10
46CANMichael Barry (CAN)Team Ineos0:04:15
47SUIMarcel Wyss (SUI)Cervélo Testteamzt
48ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha0:04:16
49ITAAlan Marangoni (ITA)Colnago - CSF Inox0:04:19
50ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inox0:04:20

Etappe 17 - Brunico - Peio Terme 173km - 26 Mei 2010Berg


1FRADamien Monier (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne4:29:19
2GERDanilo Hondo (GER)Lampre - Farnese Vini0:00:36
3NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:00:39
4ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lotto0:01:05
5GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineos0:01:18
6ITASimone Stortoni (ITA)Colnago - CSF Inox0:01:48
7RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale0:01:55
8ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Farnese Vini0:01:57
9LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteam0:02:01
10VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Androni Giocattoli0:02:07
11DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank0:02:10
12COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Ligne0:02:12
13JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecomzt
14GERMarkus Fothen (GER)Team Milram0:02:25
15CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargne0:02:37
16SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team0:03:28
17ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Team HTC - Columbiazt
18KAZRoman Kireyev (KAZ)Astanazt
19ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattoli0:09:52
20ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimo0:09:53
21ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimozt
22ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
23KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
24AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
25FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
26RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
27ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
28ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam0:09:58
29RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katushazt
30ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vini0:10:01
31FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
32AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
33NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
34ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbiazt
35COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargne0:10:12
36CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimo0:10:28
37ITADario David Cioni (ITA)Team Ineos0:10:30
38COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
39GERLinus Gerdemann (GER)Team Milram0:10:34
40COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank0:10:35
41RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecom0:10:40
42ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargne0:10:58
43BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:11:02
44BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne0:11:18
45ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Footon - Servettozt
46UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteamzt
47ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inox0:11:34
48CANMichael Barry (CAN)Team Ineos0:11:36
49RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katushazt
50ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cervélo Testteam0:11:52

Etappe 18 - Levico Terme - Brescia 151km - 27 Mei 2010Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbia3:14:59
2NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Transitionszt
3ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Liquigas - Doimozt
4NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
5GERDanilo Hondo (GER)Lampre - Farnese Vinizt
6AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
7ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bankzt
8NEDMichiel Elijzen (NED)Omega Pharma - Lottozt
9ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Doimozt
10FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
11FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
12ITAAlessandro Donati (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
13JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecomzt
14ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katushazt
15ITAMarco Velo (ITA)Quick Stepzt
16GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
17FRAMathieu Claude (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
18ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
19ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
20POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Doimozt
21AUSLuke Roberts (AUS)Team Milramzt
22ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimozt
23COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
24ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
25AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
26ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattolizt
27ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbiazt
28NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
29AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
30DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bankzt
31ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
32RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
33UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondialezt
34ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
35KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
36GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
37BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargnezt
38ITADario David Cioni (ITA)Team Ineoszt
39COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
40NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
41SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Teamzt
42ITAMarco Frapporti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
43ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
44AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
45ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
46ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimozt
47BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
48GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
49ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas - Doimozt
50CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimozt

Etappe 19 - Brescia - Aprica 195km - 28 Mei 2010Berg


1ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattoli5:27:04
2ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimozt
3ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimozt
4KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana0:03:05
5FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
6AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:03:06
7ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
8ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteamzt
9BLRBranislau Samoilau (BLR)Quick Step0:05:27
10ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbiazt
11NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
12CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimozt
13NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
14AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank0:05:31
15COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobankzt
16ITADario David Cioni (ITA)Team Ineos0:08:17
17ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
18GERLinus Gerdemann (GER)Team Milram0:10:44
19RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
20SUIMarcel Wyss (SUI)Cervélo Testteamzt
21FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
22FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
23COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
24ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargnezt
25COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
26NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
27VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattolizt
28GBRCharles Wegelius (GBR)Omega Pharma - Lottozt
29ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
30AUTMarkus Eibegger (AUT)Footon - Servetto0:14:26
31BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
32ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
33BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:17:05
34ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katusha0:23:08
35ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Doimozt
36SUIFlorian Stalder (SUI)BMC Racing Teamzt
37UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondialezt
38POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Doimozt
39ITAFrancesco Failli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
40ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
41ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Footon - Servettozt
42AUTMatthias Brändle (AUT)Footon - Servettozt
43AUSMatthew Lloyd (AUS)Omega Pharma - Lottozt
44CROVladimir Miholjevic (CRO)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
45UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteamzt
46COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattolizt
47COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
48VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Androni Giocattolizt
49ITAAlessandro Bisolti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
50BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargnezt

Etappe 20 - Bormio - Ponte di Legno Tonale 178km - 29 Mei 2010Berg


1SUIJohan Tschopp (SUI)Bbox - Bouygues Telecom5:26:47
2AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:00:16
3ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimo0:00:25
4ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattolizt
5ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne0:00:41
6ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimo0:00:43
7FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:48
8NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:00:50
9ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vini0:00:57
10BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne0:01:02
11KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana0:01:26
12FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:01:39
13ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
14NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
15COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
16CRORobert Kiserlovski (CRO)Liquigas - Doimozt
17ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbiazt
18RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecom0:01:42
19AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
20GBRCharles Wegelius (GBR)Omega Pharma - Lotto0:02:13
21ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lottozt
22RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:02:23
23RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale0:02:48
24FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:02:50
25DENAnders Lund (DEN)Saxo Bank0:02:53
26AUSMatthew Lloyd (AUS)Omega Pharma - Lotto0:03:28
27ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam0:03:40
28ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
29CROVladimir Miholjevic (CRO)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:04:45
30ITADario David Cioni (ITA)Team Ineos0:06:02
31COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobankzt
32ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Farnese Vini0:06:50
33BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:08:06
34ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Footon - Servetto0:08:11
35ITAMassimo Codol (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:10:07
36DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank0:11:20
37ITASimone Stortoni (ITA)Colnago - CSF Inox0:12:10
38CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargne0:14:16
39GERLinus Gerdemann (GER)Team Milram0:14:43
40SUIMarcel Wyss (SUI)Cervélo Testteamzt
41ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inox0:15:20
42POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Doimo0:15:30
43LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bank0:16:36
44AUTMarkus Eibegger (AUT)Footon - Servetto0:18:14
45CANMichael Barry (CAN)Team Ineoszt
46USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbiazt
47COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattolizt
48NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
49JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecom0:19:12
50FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt

Etappe 21 - Verona - Verona 15.3 km - 30 Mei 2010Individuele Tijdrit


1SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank0:20:19
2ITAMarco Pinotti (ITA)Team HTC - Columbia0:00:02
3KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana0:00:17
4AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:00:22
5ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimo0:00:23
6LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteamzt
7GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos0:00:29
8AUSCameron Meyer (AUS)Garmin - Transitions0:00:32
9ITAMichele Scarponi (ITA)Androni Giocattoli0:00:35
10NEDTom Stamsnijder (NED)Rabobank0:00:37
11AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank0:00:39
12BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargnezt
13RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katushazt
14NEDJos Van Emden (NED)Rabobank0:00:41
15ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimo0:00:42
16NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineos0:00:45
17GERMatthias Russ (GER)Team Milramzt
18COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank0:00:48
19AUTMatthias Brändle (AUT)Footon - Servetto0:00:54
20RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
21ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katusha0:00:55
22NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:00:56
23ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
24RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha0:00:57
25ITAAlan Marangoni (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
26GERLinus Gerdemann (GER)Team Milram0:01:00
27GBRCharles Wegelius (GBR)Omega Pharma - Lotto0:01:01
28USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
29USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbia0:01:03
30UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondiale0:01:04
31SUIMarcel Wyss (SUI)Cervélo Testteamzt
32GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineos0:01:05
33SUIRubens Bertogliati (SUI)Androni Giocattoli0:01:06
34ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vini0:01:07
35GERMarkus Fothen (GER)Team Milram0:01:08
36DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank0:01:10
37ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas - Doimozt
38BLRBranislau Samoilau (BLR)Quick Step0:01:13
39NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:01:14
40BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne0:01:16
41FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
42FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:17
43COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
44NEDPieter Weening (NED)Rabobank0:01:18
45CZEFrantisek Rabon (CZE)Team HTC - Columbiazt
46ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
47ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
48FRADamien Monier (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:01:19
49POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Doimo0:01:20
50FRARémi Cusin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt

Startlijst

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden