De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Giro - 2007 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Giro - 2007 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2007

Giro 2007

ItaliëItalië - 12 Mei 2007 - 3 Juni 2007


Algemeen klassement - 3 Juni 2007


1ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas92.59.39
2LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC1.55
3ITAEddy Mazzoleni (ITA)Astana2.25
4ITAGilberto Simoni (ITA)Saunier Duval - Prodir3.15
5ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital3.49
6ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Prodir7.00
7RUSEvgeni Petrov (RUS)Tinkoff Credit System8.34
8ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fondital10.14
9ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas10.44
10ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne11.58
11ITAEmanuele Sella (ITA)Panaria - Navigare13.08
12ITAPaolo Savoldelli (ITA)Astana13.30
13COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Cofidis14.48
14ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodir17.40
15ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fondital19.13
16ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo19.39
17ITADomenico Pozzovivo (ITA)Panaria - Navigare23.55
18ITAMarco Pinotti (ITA)T-Mobile Team30.18
19ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas31.42
20BELMario Aerts (BEL)Predictor-Lotto32.48
21KAZAndrei Mizourov (KAZ)Astana33.28
22BLRBranislau Samoilau (BLR)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo34.19
23ITAMassimo Codol (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo40.16
24ITAFortunato Baliani (ITA)Panaria - Navigare40.45
25FRAHubert Dupont (FRA)AG2R Prévoyance44.53
26ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - Fondital51.43
27ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricole54.06
28POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Fondital1.02.55
29ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis1.04.49
30FRAYoann Le Boulanger (FRA)Bouygues Télécom1.06.16
31ITALuca Mazzanti (ITA)Panaria - Navigare1.06.52
32ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Caisse d'Epargnezt
33ITADario David Cioni (ITA)Predictor-Lotto1.08.15
34ITAMauro Facci (ITA)Quick Step - Innergetic1.08.55
35ITAAndrea Noe (ITA)Liquigas1.09.22
36COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Panaria - Navigare1.10.02
37ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Fondital1.11.30
38ESPIban Mayo Díez (ESP)Saunier Duval - Prodir1.12.01
39ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team1.14.46
40MEXJulio Alberto Perez Cuapio (MEX)Panaria - Navigare1.16.05
41ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergetic1.16.34
42ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargne1.18.03
43FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux1.23.09
44FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux1.23.27
45FRAOlivier Bonnaire (FRA)Bouygues Télécom1.26.41
46FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis1.26.47
47ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R Prévoyance1.30.11
48DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank1.31.51
49UKRVolodymyr Bileka (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Team1.32.40
50BELAxel Merckx (BEL)T-Mobile Team1.32.56
51KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Astana1.33.46
52ESPJosep Jufre Pou (ESP)Predictor-Lotto1.34.59
53FRACarl Naibo (FRA)AG2R Prévoyance1.35.06
54GERMatthias Russ (GER)Gerolsteiner1.36.51
55ITASalvatore Commesso (ITA)Tinkoff Credit System1.39.46
56SUIHubert Schwab (SUI)Quick Step - Innergetic1.40.49
57AUSWilliam Walker (AUS)Rabobank1.42.56
58USADavid Zabriskie (USA)Team CSC1.49.31
59ESPDavid Canada Gracia (ESP)Saunier Duval - Prodir1.50.08
60ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne1.50.33
61AUSMatthew Lloyd (AUS)Predictor-Lotto1.51.34
62NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSC1.51.43
63ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Liquigas1.52.29
64ITALorenzo Bernucci (ITA)T-Mobile Team1.52.44
65CROVladimir Miholjevic (CRO)Liquigas1.53.16
66FRAFrédéric Bessy (FRA)Cofidis1.54.10
67COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank1.56.13
68ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadi1.58.39
69UKRVolodymir Gustov (UKR)Team CSC2.02.31
70NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank2.05.04
71UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyance2.07.23
72GERChristian Knees (GER)Team Milram2.07.52
73CZEPavel Padrnos (CZE)Discovery Channel Pro Cycling Team2.09.01
74BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Predictor-Lotto2.09.24
75FRALilian Jégou (FRA)La Française des Jeux2.09.38
76ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadi2.10.24
77ITAGiovanni Visconti (ITA)Quick Step - Innergetic2.10.29
78SLOGorazd Stangelj (SLO)Lampre - Fondital2.11.53
79CZEFrantisek Rabon (CZE)T-Mobile Team2.13.05
80ESPAngel Gomez Gomez (ESP)Saunier Duval - Prodir2.15.36
81NEDAddy Engels (NED)Quick Step - Innergetic2.16.21
82FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R Prévoyance2.16.55
83SUISteve Morabito (SUI)Astana2.17.08
84FRALászló Bodrogi (FRA)Crédit Agricole2.18.05
85BLRAndrei Kunitski (BLR)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo2.18.56
86ITADaniele Contrini (ITA)Tinkoff Credit System2.22.48
87RUSPavel Brutt (RUS)Tinkoff Credit System2.23.41
88FRANicolas Crosbie (FRA)Bouygues Télécom2.25.17
89FRAEric Berthou (FRA)Caisse d'Epargne2.27.09
90ITAGiuseppe Palumbo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo2.27.21
91FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargne2.27.39
92ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Panaria - Navigare2.28.21
93NZLJulian Dean (NZL)Crédit Agricole2.29.49
94ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step - Innergetic2.30.04
95ITAAndrea Pagoto (ITA)Panaria - Navigare2.30.15
96BELJurgen Van Goolen (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Team2.31.45
97ITAEnrico Gasparotto (ITA)Liquigas2.35.31
98KAZAssan Bazayev (KAZ)Astana2.37.23
99LUXBenoît Joachim (LUX)Astana2.39.47
100RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Rabobank2.40.04

Puntenklassement - 3 Juni 2007


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team Milram185 pts
2ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas130
3ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergetic120
4ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Panaria - Navigare107
5ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodir93
6ITAGilberto Simoni (ITA)Saunier Duval - Prodir92
7ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo91
8LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC85
9ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Prodir76
10ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital76
11ITAEddy Mazzoleni (ITA)Astana71
12ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fondital70
13BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyance65
14ITAPaolo Savoldelli (ITA)Astana55
15ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas52
16RUSEvgeni Petrov (RUS)Tinkoff Credit System49
17KAZAssan Bazayev (KAZ)Astana49
18ITAGiovanni Visconti (ITA)Quick Step - Innergetic43
19MEXJulio Alberto Perez Cuapio (MEX)Panaria - Navigare41
20COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Cofidis38
21ITAFortunato Baliani (ITA)Panaria - Navigare37
22ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne36
23USADavid Zabriskie (USA)Team CSC36
24RUSMikhail Ignatiev (RUS)Tinkoff Credit System35
25ESPIban Mayo Díez (ESP)Saunier Duval - Prodir32
26ITAMarco Pinotti (ITA)T-Mobile Team32
27ITAEmanuele Sella (ITA)Panaria - Navigare30
28NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSC29
29COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Panaria - Navigare28
30FRALaurent Mangel (FRA)AG2R Prévoyance28
31ITALorenzo Bernucci (ITA)T-Mobile Team27
32FRAYoann Le Boulanger (FRA)Bouygues Télécom25
33ITAGiuseppe Palumbo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo25
34FRALloyd Mondory (FRA)AG2R Prévoyance25
35FRAChristophe Kern (FRA)Crédit Agricole24
36ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Tinkoff Credit System24
37FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis22
38ITADaniele Contrini (ITA)Tinkoff Credit System22
39DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank21
40ITAOscar Gatto (ITA)Gerolsteiner21
41FRAAlexandre Pichot (FRA)Bouygues Télécom20
42ITAStefano Zanini (ITA)Predictor-Lotto20
43FRAHervé Duclos-Lassalle (FRA)Cofidis18
44DENMatti Breschel (DEN)Team CSC17
45SUIHubert Schwab (SUI)Quick Step - Innergetic16
46GERThomas Fothen (GER)Gerolsteiner16
47ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadi15
48FRANicolas Crosbie (FRA)Bouygues Télécom15
49ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team15
50RUSNikolay Trusov (RUS)Tinkoff Credit System15

Bergklassement - 3 Juni 2007


1RUSMikhail Ignatiev (RUS)Tinkoff Credit System14
1ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodir79 pts
2ITAFortunato Baliani (ITA)Panaria - Navigare46
2FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis9
3ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas45
4ITAGilberto Simoni (ITA)Saunier Duval - Prodir41
5ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Prodir36
6FRAYoann Le Boulanger (FRA)Bouygues Télécom24
7COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Panaria - Navigare23
8LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC20
9ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital17
10ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fondital15
11FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R Prévoyance15
12ITAEmanuele Sella (ITA)Panaria - Navigare14
13COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Cofidis13
14ITAEddy Mazzoleni (ITA)Astana9
15MEXJulio Alberto Perez Cuapio (MEX)Panaria - Navigare9
16DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank9
17RUSPavel Brutt (RUS)Tinkoff Credit System8
18ITAMarco Pinotti (ITA)T-Mobile Team8
19SUIHubert Schwab (SUI)Quick Step - Innergetic8
20ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricole7
21ESPJosep Jufre Pou (ESP)Predictor-Lotto6
22ITAPaolo Savoldelli (ITA)Astana5
23ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo5
24FRAFrédéric Bessy (FRA)Cofidis4
25POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Fondital4
26USADavid Zabriskie (USA)Team CSC4
27ESPIban Mayo Díez (ESP)Saunier Duval - Prodir3
28ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas3
29ITADario David Cioni (ITA)Predictor-Lotto3
30ITAMauro Facci (ITA)Quick Step - Innergetic3
31ITADaniele Contrini (ITA)Tinkoff Credit System3
32FRAChristophe Kern (FRA)Crédit Agricole3
33ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fondital2
34ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargne2
35ITALorenzo Bernucci (ITA)T-Mobile Team2
36ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadi2
37ITADario Andriotto (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo2
38FRAFabien Patanchon (FRA)La Française des Jeux2
39ITAMassimo Codol (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo1
40ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team1
41ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergetic1
42ITASalvatore Commesso (ITA)Tinkoff Credit System1
43AUSWilliam Walker (AUS)Rabobank1
44ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne1
45UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyance1
46ITAGiovanni Visconti (ITA)Quick Step - Innergetic1
47FRAEric Berthou (FRA)Caisse d'Epargne1
48ITAElio Aggiano (ITA)Tinkoff Credit System1

Etappe 1 - 12 Mei 2007Ploegentijdrit


1ITA Liquigas33.38 (45.668 km/h)
2KAZ Astana0.13
3DEN Team CSC0.30
4ITA Lampre - Fondital0.42
5USA Discovery Channel Pro Cycling Team0.49
6ITA Acqua & Sapone - Caffe Mokambo1.02
7BLR Tinkoff Credit System1.04
8FRA Crédit Agricole1.13
9ESP Illes Balears - Caisse d'Epargne1.23
10ESP Saunier Duval - Prodir1.25
11BEL Quick Step - Innergetic1.26
12BEL Predictor-Lotto1.28
13GER Gerolsteiner1.32
14GER Team Milram1.33
15FRA Cofidis, Le Crédit par Téléphone1.38
16NED Rabobank1.47
17GER T-Mobile Team1.49
18ITA Ceramica Panaria - Navigare2.01
19FRA Bouygues Télécom2.07
20FRA AG2R Prévoyance2.17

Etappe 2 - 13 Mei 2007Sprint


1AUSRobbie McEwen (AUS)Predictor-Lotto5.07.13
2ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
3ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team Milramzt
4KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
5ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Panaria - Navigarezt
6BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyancezt
7ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
8ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
9ITALorenzo Bernucci (ITA)T-Mobile Teamzt
10USAGeorge Hincapie (USA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
11AUSWilliam Walker (AUS)Rabobankzt
12ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigaszt
13ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
14NEDMax Van Heeswijk (NED)Rabobankzt
15ITAAlberto Ongarato (ITA)Team Milramzt
16ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
17GERThomas Ziegler (GER)T-Mobile Teamzt
18ITAPaolo Savoldelli (ITA)Astanazt
19FRAFranck Renier (FRA)Bouygues Télécomzt
20ITAGilberto Simoni (ITA)Saunier Duval - Prodirzt

Etappe 3 - 14 Mei 2007Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team Milram4.22.57
2GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
3ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Panaria - Navigarezt
4AUSRobbie McEwen (AUS)Predictor-Lottozt
5ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
6BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyancezt
7FRALloyd Mondory (FRA)AG2R Prévoyancezt
8ITAEnrico Gasparotto (ITA)Liquigaszt
9ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
10UKRVolodymyr Bileka (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
11ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Caisse d'Epargnezt
12ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
13FRAArnaud Labbe (FRA)Bouygues Télécomzt
14ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Tinkoff Credit Systemzt
15FRAFranck Renier (FRA)Bouygues Télécomzt
16ITASalvatore Commesso (ITA)Tinkoff Credit Systemzt
17NZLJulian Dean (NZL)Crédit Agricolezt
18FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
19FRAHervé Duclos-Lassalle (FRA)Cofidiszt
20ESPDionisio Galparsoro Martinez (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 4 - 16 Mei 2007Berg


1ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas4.22.42
2ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Prodir0.03
3ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital0.06
4LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC0.07
5ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0.13
6ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas0.15
7ITALuca Mazzanti (ITA)Panaria - Navigare0.34
8ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne0.57
9ITAEmanuele Sella (ITA)Panaria - Navigare1.00
10USADavid Zabriskie (USA)Team CSC1.02
11MEXJulio Alberto Perez Cuapio (MEX)Panaria - Navigare1.27
12ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fondital1.30
13POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Fondital1.39
14ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodir1.41
15ITAGilberto Simoni (ITA)Saunier Duval - Prodir1.56
16ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas2.02
17ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fondital2.06
18ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - Fondital2.13
19ITAAndrea Noe (ITA)Liquigas2.25
20FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis2.32

Etappe 5 - 17 Mei 2007Sprint


1GERRobert Förster (GER)Gerolsteiner4.17.02 (40.383 km/h)
2NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
3ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team Milramzt
4ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
5AUSRobbie McEwen (AUS)Predictor-Lottozt
6BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyancezt
7ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Panaria - Navigarezt
8FRAAlexandre Pichot (FRA)Bouygues Télécomzt
9ARGJuan José Haedo (ARG)Team CSCzt
10ITAOscar Gatto (ITA)Gerolsteinerzt
11ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
12NEDMax Van Heeswijk (NED)Rabobankzt
13ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14ITAGabriele Balducci (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
15FRAFranck Renier (FRA)Bouygues Télécomzt
16KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
17FRALloyd Mondory (FRA)AG2R Prévoyancezt
18ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Caisse d'Epargnezt
20NZLGregory Henderson (NZL)T-Mobile Teamzt

Etappe 6 - 18 Mei 2007Ontsnapping


1COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Panaria - Navigare4.58.23 (35.99 km/h)
2ITAMarco Pinotti (ITA)T-Mobile Teamzt
3FRAChristophe Kern (FRA)Crédit Agricole1.30
4SUIHubert Schwab (SUI)Quick Step - Innergetic1.34
5ITADaniele Contrini (ITA)Tinkoff Credit System3.45
6ITAFortunato Baliani (ITA)Panaria - Navigare6.55
7ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team Milram7.09
8BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyancezt
9ITAGiuseppe Palumbo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
10UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyancezt
11ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
12ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13FRAHervé Duclos-Lassalle (FRA)Cofidiszt
14ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Fonditalzt
15ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - Fonditalzt
16ITAMauro Facci (ITA)Quick Step - Innergeticzt
17FRAOlivier Bonnaire (FRA)Bouygues Télécomzt
18RUSAlexander Arekeev (RUS)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
19ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
20ITAMirco Lorenzetto (ITA)Team Milramzt

Etappe 7 - 19 Mei 2007Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team Milram6.14.44 (40.668 km/h)
2NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
3ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
4ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
5ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
6BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyancezt
7ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Panaria - Navigarezt
8ITAEnrico Gasparotto (ITA)Liquigaszt
9KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
10ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
12NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSCzt
13ITAGabriele Balducci (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
14AUSRobbie McEwen (AUS)Predictor-Lottozt
15FRAFranck Renier (FRA)Bouygues Télécomzt
16ITAGiuseppe Palumbo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
17RUSNikolay Trusov (RUS)Tinkoff Credit Systemzt
18RUSAlexei Markov (RUS)Caisse d'Epargnezt
19ITAParide Grillo (ITA)Panaria - Navigarezt
20NEDMax Van Heeswijk (NED)Rabobankzt

Etappe 8 - 20 Mei 2007Ontsnapping


1NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSC4.44.59 (41.476 km/h)
2ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
3KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
4RUSEvgeni Petrov (RUS)Tinkoff Credit Systemzt
5ESPDionisio Galparsoro Martinez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
6USAGeorge Hincapie (USA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
7ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Liquigaszt
8ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R Prévoyancezt
9ITAEmanuele Sella (ITA)Panaria - Navigarezt
10ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
11RUSAlexander Arekeev (RUS)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
12ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt
13AUSWilliam Walker (AUS)Rabobankzt
14FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeuxzt
15ITAAndrea Noe (ITA)Liquigaszt
16BELMario Aerts (BEL)Predictor-Lottozt
17ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fonditalzt
18ITADario David Cioni (ITA)Predictor-Lottozt
19ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Fonditalzt
20ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt

Etappe 9 - 21 Mei 2007Sprint


1ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fondital4.57.08 (35.74 km/h)
2AUSRobbie McEwen (AUS)Predictor-Lottozt
3ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team Milramzt
4ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
5ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
6NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
7ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Panaria - Navigarezt
8FRAHervé Duclos-Lassalle (FRA)Cofidiszt
9GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
10ARGJuan José Haedo (ARG)Team CSCzt
11RUSAlexei Markov (RUS)Caisse d'Epargnezt
12UKRVolodymyr Bileka (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
13FRALloyd Mondory (FRA)AG2R Prévoyancezt
14ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Rabobankzt
15RUSNikolay Trusov (RUS)Tinkoff Credit Systemzt
16ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Tinkoff Credit Systemzt
17ITAParide Grillo (ITA)Panaria - Navigarezt
18FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
19BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyancezt
20KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt

Etappe 10 - 22 Mei 2007Berg


1ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodir6.19.07 (39.407 km/h)
2ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas0.18
3LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC0.27
4ITAGilberto Simoni (ITA)Saunier Duval - Prodir0.32
5ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Prodir0.41
6ITAPaolo Savoldelli (ITA)Astanazt
7ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital0.43
8ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas0.45
9UKRYaroslav Popovych (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Team0.52
10ITAAndrea Noe (ITA)Liquigaszt
11ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
12ITAEmanuele Sella (ITA)Panaria - Navigare0.57
13RUSEvgeni Petrov (RUS)Tinkoff Credit System1.17
14ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fondital1.22
15ESPIban Mayo Díez (ESP)Saunier Duval - Prodir1.41
16ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fondital1.48
17ITAEddy Mazzoleni (ITA)Astana1.52
18ITALuca Mazzanti (ITA)Panaria - Navigare1.54
19ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo2.07
20ITADomenico Pozzovivo (ITA)Panaria - Navigare2.16

Etappe 11 - 23 Mei 2007Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team Milram5.46.59 (34.237 km/h)
2ITAGabriele Balducci (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
3AUSRobbie McEwen (AUS)Predictor-Lottozt
4NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
5ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
6ITAAngelo Furlan (ITA)Crédit Agricolezt
7ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyancezt
9GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
10ITAEnrico Gasparotto (ITA)Liquigaszt
11ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Rabobankzt
12ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Panaria - Navigarezt
13RUSNikolay Trusov (RUS)Tinkoff Credit Systemzt
14ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
15AUSBrett Lancaster (AUS)Team Milramzt
16LUXBenoît Joachim (LUX)Astanazt
17FRAAlexandre Pichot (FRA)Bouygues Télécomzt
18ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19ITAPaolo Savoldelli (ITA)Astanazt
20FRAHervé Duclos-Lassalle (FRA)Cofidiszt

Etappe 12 - 24 Mei 2007Berg


1ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas4.46.39 (34.118km/h)
2ITAGilberto Simoni (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
3LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC0.07
4ITAEddy Mazzoleni (ITA)Astana0.15
5ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital0.19
6ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo2.17
7FRAYoann Le Boulanger (FRA)Bouygues Télécom2.33
8ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fonditalzt
9ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
10ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas2.38
11ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne2.39
12ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt
13ITAEmanuele Sella (ITA)Panaria - Navigare2.48
14ITADomenico Pozzovivo (ITA)Panaria - Navigare2.51
15RUSEvgeni Petrov (RUS)Tinkoff Credit System3.38
16BLRBranislau Samoilau (BLR)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo5.11
17FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R Prévoyance5.34
18ITAPaolo Savoldelli (ITA)Astana5.49
19ITAMassimo Codol (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo5.51
20COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Cofidis6.22

Etappe 13 - 25 Mei 2007Individuele Tijdrit


1ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fondital28.55
2ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodir0.01
3ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas0.08
4USADavid Zabriskie (USA)Team CSC0.19
5ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas0.22
6ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0.29
7RUSEvgeni Petrov (RUS)Tinkoff Credit System0.31
8ITAEddy Mazzoleni (ITA)Astana0.33
9ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital0.38
10LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC0.40
11MEXJulio Alberto Perez Cuapio (MEX)Panaria - Navigare0.43
12BLRBranislau Samoilau (BLR)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
13ITAGilberto Simoni (ITA)Saunier Duval - Prodir1.06
14ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fondital1.13
15ITAAndrea Noe (ITA)Liquigas1.21
16ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Fondital1.34
17COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Cofidis1.41
18ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne1.43
19ITAPaolo Savoldelli (ITA)Astana1.46
20ITAEmanuele Sella (ITA)Panaria - Navigarezt

Etappe 14 - 26 Mei 2007Berg


1ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo4.58.34
2ITAGilberto Simoni (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
3ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
4ITAFortunato Baliani (ITA)Panaria - Navigarezt
5ITAEddy Mazzoleni (ITA)Astanazt
6ITAPaolo Savoldelli (ITA)Astana0.03
7COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Cofidiszt
8ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas0.38
9ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
10ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fonditalzt
11ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
12ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
13ITAEmanuele Sella (ITA)Panaria - Navigarezt
14ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt
15RUSEvgeni Petrov (RUS)Tinkoff Credit Systemzt
16LUXAndy Schleck (LUX)Team CSCzt
17ITADomenico Pozzovivo (ITA)Panaria - Navigarezt
18FRAHubert Dupont (FRA)AG2R Prévoyance1.03
19ITAMarco Pinotti (ITA)T-Mobile Teamzt
20ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas1.45

Etappe 15 - 27 Mei 2007Berg


1ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Prodir5.47.22
2ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
3COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Cofidis0.10
4MEXJulio Alberto Perez Cuapio (MEX)Panaria - Navigare0.32
5ITAEddy Mazzoleni (ITA)Astana1.29
6ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas2.53
7ITAGilberto Simoni (ITA)Saunier Duval - Prodir3.30
8ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital3.36
9LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC3.52
10ITAEmanuele Sella (ITA)Panaria - Navigare6.03
11ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne6.07
12ITAPaolo Savoldelli (ITA)Astanazt
13DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank6.27
14ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas6.59
15RUSEvgeni Petrov (RUS)Tinkoff Credit System7.11
16ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas7.32
17ITAFortunato Baliani (ITA)Panaria - Navigare8.07
18ITADomenico Pozzovivo (ITA)Panaria - Navigare8.43
19ESPJosep Jufre Pou (ESP)Predictor-Lotto9.50
20KAZAndrei Mizourov (KAZ)Astana10.21

Etappe 16 - 29 Mei 2007Berg


1ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo5.34.07 (33.94 km/h)
2FRALaurent Mangel (FRA)AG2R Prévoyance1.01
3ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Tinkoff Credit Systemzt
4ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
5ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricolezt
6ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
7ITASalvatore Commesso (ITA)Tinkoff Credit System2.29
8ITAGiovanni Visconti (ITA)Quick Step - Innergeticzt
9KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
10ITALorenzo Bernucci (ITA)T-Mobile Teamzt
11NZLJulian Dean (NZL)Crédit Agricole2.31
12GERSven Krauss (GER)Gerolsteinerzt
13FRALloyd Mondory (FRA)AG2R Prévoyancezt
14FRAYoann Le Boulanger (FRA)Bouygues Télécomzt
15FRAEric Berthou (FRA)Caisse d'Epargnezt
16LUXBenoît Joachim (LUX)Astanazt
17COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Panaria - Navigarezt
18ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step - Innergetic2.47
19FRALászló Bodrogi (FRA)Crédit Agricole8.10
20UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyancezt

Etappe 17 - 30 Mei 2007Berg


1ITAGilberto Simoni (ITA)Saunier Duval - Prodir3.51.52 (36.745 km/h)
2ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
3LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC0.07
4ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas0.31
5ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital0.37
6ITAMassimo Codol (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0.58
7MEXJulio Alberto Perez Cuapio (MEX)Panaria - Navigare1.19
8ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas1.40
9ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fondital1.57
10COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Cofidis2.02
11ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas2.08
12ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Prodir2.11
13ITAEddy Mazzoleni (ITA)Astana2.26
14BELMario Aerts (BEL)Predictor-Lotto2.38
15ITAFortunato Baliani (ITA)Panaria - Navigare2.41
16ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergetic2.43
17ITADario David Cioni (ITA)Predictor-Lotto2.55
18FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux3.22
19RUSEvgeni Petrov (RUS)Tinkoff Credit System3.27
20ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo3.35

Etappe 18 - 31 Mei 2007Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team Milram4.32.51 (45.739 km/h)
2ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Panaria - Navigarezt
3DENMatti Breschel (DEN)Team CSCzt
4GERThomas Fothen (GER)Gerolsteinerzt
5ITAOscar Gatto (ITA)Gerolsteinerzt
6RUSNikolay Trusov (RUS)Tinkoff Credit Systemzt
7FRAAlexandre Pichot (FRA)Bouygues Télécomzt
8ITAStefano Zanini (ITA)Predictor-Lottozt
9NZLJulian Dean (NZL)Crédit Agricolezt
10FRAHervé Duclos-Lassalle (FRA)Cofidiszt
11ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step - Innergeticzt
12ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13IRLNicolas Roche (IRL)Crédit Agricolezt
14ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Caisse d'Epargnezt
15GERSven Krauss (GER)Gerolsteinerzt
16ITAEddy Mazzoleni (ITA)Astanazt
17ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
18FRALilian Jégou (FRA)La Française des Jeuxzt
19ITAAngelo Furlan (ITA)Crédit Agricolezt
20NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt

Etappe 19 - 1 Juni 2007Berg


1ESPIban Mayo Díez (ESP)Saunier Duval - Prodir4.34.49 (38.862 km/h)
2ITAGiovanni Visconti (ITA)Quick Step - Innergetic0.43
3ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Fondital1.04
4DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank1.08
5RUSEvgeni Petrov (RUS)Tinkoff Credit Systemzt
6BELMario Aerts (BEL)Predictor-Lotto2.54
7ITALorenzo Bernucci (ITA)T-Mobile Team2.58
8ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Panaria - Navigare3.13
9FRALilian Jégou (FRA)La Française des Jeuxzt
10ESPJosep Jufre Pou (ESP)Predictor-Lottozt
11ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12ITAPaolo Savoldelli (ITA)Astanazt
13ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
14ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
15ITAEddy Mazzoleni (ITA)Astanazt
16ITAGilberto Simoni (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
17ITALuca Mazzanti (ITA)Panaria - Navigarezt
18ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigaszt
19LUXAndy Schleck (LUX)Team CSCzt
20AUSMatthew Lloyd (AUS)Predictor-Lottozt

Etappe 20 - 2 Juni 2007Individuele Tijdrit


1ITAPaolo Savoldelli (ITA)Astana52.20 (49.299 km/h)
2ITAEddy Mazzoleni (ITA)Astana0.36
3USADavid Zabriskie (USA)Team CSC0.38
4FRALászló Bodrogi (FRA)Crédit Agricole1.08
5ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fondital1.16
6LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC1.28
7ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas1.44
8ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas1.57
9RUSMikhail Ignatiev (RUS)Tinkoff Credit System2.01
10ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas2.02
11RUSEvgeni Petrov (RUS)Tinkoff Credit System2.11
12ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital2.17
13ITAGiovanni Visconti (ITA)Quick Step - Innergetic2.18
14LATRaivis Belohvosciks (LAT)Saunier Duval - Prodir2.21
15BLRAndrei Kunitski (BLR)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo2.29
16BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Predictor-Lottozt
17ITAGilberto Simoni (ITA)Saunier Duval - Prodir2.44
18ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadi2.49
19ITADario Andriotto (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo2.54
20UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyance3.00

Etappe 21 - 3 Juni 2007Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team Milram5.18.54 (34.807 km/h)
2ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Panaria - Navigarezt
3ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
4ITAGiuseppe Palumbo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
5ITAStefano Zanini (ITA)Predictor-Lottozt
6FRALloyd Mondory (FRA)AG2R Prévoyancezt
7BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyancezt
8ITAOscar Gatto (ITA)Gerolsteinerzt
9GERThomas Fothen (GER)Gerolsteinerzt
10DENMatti Breschel (DEN)Team CSCzt
11KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
12ITALorenzo Bernucci (ITA)T-Mobile Teamzt
13FRAAlexandre Pichot (FRA)Bouygues Télécomzt
14NZLJulian Dean (NZL)Crédit Agricolezt
15ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16UKRVolodymyr Bileka (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
17ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step - Innergeticzt
18RUSNikolay Trusov (RUS)Tinkoff Credit Systemzt
19AUSBrett Lancaster (AUS)Team Milramzt
20FRAHervé Duclos-Lassalle (FRA)Cofidiszt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden