De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta - 2007 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta - 2007 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2007

Vuelta 2007

SpanjeSpanje - 1 September 2007 - 23 September 2007


Algemeen klassement - 23 September 2007


1RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank80.59.07
2ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC3.31
3ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi3.46
4AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto3.56
5ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galicia6.34
6RUSVladimir Efimkin (RUS)Caisse d'Epargne7.07
7RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne8.09
8ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi8.44
9ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigas9.38
10ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step - Innergetic10.12
11BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis10.37
12ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gam13.07
13FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyance14.13
14ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne17.36
15SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteiner19.00
16FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis22.19
17FRAHubert Dupont (FRA)AG2R Prévoyance29.33
18ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Andalucía - Cajasur31.41
19DENChris Anker Sørensen (DEN)Team CSC32.24
20FRALudovic Turpin (FRA)AG2R Prévoyance32.39
21CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas33.21
22ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Liquigas37.16
23ESPDavid García Da Pena (ESP)Karpin - Galicia37.55
24ESTRené Mandri (EST)AG2R Prévoyance44.11
25POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Fondital44.25
26BELWim Van Huffel (BEL)Predictor-Lotto44.56
27RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricole46.41
28BELMario Aerts (BEL)Predictor-Lotto47.09
29ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Caisse d'Epargne48.52
30ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step - Innergetic49.10
31BELJurgen Van Goolen (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Team49.50
32NEDStef Clement (NED)Bouygues Télécom50.03
33ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Karpin - Galicia50.28
34ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Saunier Duval - Prodir50.29
35UKRVolodymir Gustov (UKR)Team CSC51.51
36USAChris Horner (USA)Predictor-Lotto52.53
37ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas56.49
38ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Saunier Duval - Prodir58.38
39USAChristian Vandevelde (USA)Team CSC58.55
40ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodir59.45
41ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Team CSC1.00.52
42NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank1.01.09
43SWEMarcus Ljungqvist (SWE)Team CSC1.02.21
44ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi1.04.02
45GERJohannes Fröhlinger (GER)Gerolsteiner1.04.50
46BELGeert Verheyen (BEL)Quick Step - Innergetic1.05.56
47ESPAngel Vallejo Domínguez (ESP)Relax - Gam1.07.11
48UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyance1.09.59
49ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Andalucía - Cajasur1.10.33
50ESPJavier Mejías Leal (ESP)Saunier Duval - Prodir1.11.34
51RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team CSC1.12.38
52NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC1.17.16
53COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis1.19.21
54SWEThomas Lövkvist (SWE)La Française des Jeux1.20.03
55NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank1.20.47
56ESPJose Ruiz Sanchez (ESP)Andalucía - Cajasur1.22.11
57FRASébastien Minard (FRA)Cofidis1.22.47
58GERStephan Schreck (GER)T-Mobile Team1.23.20
59ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R Prévoyance1.26.12
60FRAYannick Talabardon (FRA)Crédit Agricole1.28.21
61ESPAngel Gomez Gomez (ESP)Saunier Duval - Prodir1.28.39
62ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargne1.29.06
63ESPDionisio Galparsoro Martinez (ESP)Euskaltel - Euskadi1.30.55
64ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fondital1.31.08
65ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Relax - Gam1.31.44
66ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas1.31.54
67COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank1.33.27
68ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis1.34.01
69BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux1.35.29
70RUSEduard Vorganov (RUS)Karpin - Galicia1.39.00
71IRLPhilip Deignan (IRL)AG2R Prévoyance1.39.07
72ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne1.39.16
73GERErik Zabel (GER)Team Milram1.40.08
74ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi1.41.18
75ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi1.43.31
76USAJason McCartney (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team1.44.17
77AUSScott Davis (AUS)T-Mobile Team1.44.40
78FRARenaud Dion (FRA)AG2R Prévoyance1.47.26
79BELRoy Sentjens (BEL)Predictor-Lotto1.47.54
80GERTorsten Hiekmann (GER)Gerolsteiner1.49.07
81ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadi1.50.03
82ESPJose Luis Carrasco Gamiz (ESP)Andalucía - Cajasur1.50.32
83NEDAddy Engels (NED)Quick Step - Innergetic1.50.51
84FRAChristophe Kern (FRA)Crédit Agricole1.51.01
85SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Fondital1.51.46
86ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team1.52.16
87ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Fondital1.52.45
88ITAMorris Possoni (ITA)Lampre - Fondital1.54.19
89AUSAdam Hansen (AUS)T-Mobile Team1.55.03
90FRACarlos Da Cruz (FRA)La Française des Jeux1.56.10
91ESPJuan Olmo Menacho (ESP)Andalucía - Cajasur1.58.30
92SUIPatrick Calcagni (SUI)Liquigas2.00.54
93FRAJean-Marc Marino (FRA)Crédit Agricole2.01.48
94ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi2.03.46
95NEDTheo Eltink (NED)Rabobank2.07.15
96ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Prodir2.07.41
97ESPGustavo Dominguez Lemos (ESP)Karpin - Galicia2.08.15
98FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Cofidis2.09.41
99ESPRaúl García de Mateos Rubio (ESP)Relax - Gam2.12.17
100GERTim Klinger (GER)Gerolsteiner2.12.57

Puntenklassement - 23 September 2007


1ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fondital147
2RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank135
3ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi127
4ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team Milram126
5AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto91
6GERErik Zabel (GER)Team Milram89
7ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadi80
8COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis79
9ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gam67
10ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC65
11BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyance63
12GERAndré Greipel (GER)T-Mobile Team60
13RUSVladimir Efimkin (RUS)Caisse d'Epargne54
14SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Liquigas52
15ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galicia51
16ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigas51
17BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux50
18USAJason McCartney (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team45
19ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi44
20ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Andalucía - Cajasur42
21ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas41
22ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step - Innergetic34
23BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis33
24ESTRené Mandri (EST)AG2R Prévoyance32
25AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricole31
26FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyance26
27FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux25
28ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne25
29ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas24
30ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step - Innergetic23
31RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne23
32FRACarlos Da Cruz (FRA)La Française des Jeux23
33NEDTom Stamsnijder (NED)Gerolsteiner23
34ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Karpin - Galicia22
35RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team CSC22
36FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis20
37SWEThomas Lövkvist (SWE)La Française des Jeux20
38ESPDavid García Da Pena (ESP)Karpin - Galicia19
39GERAndré Korff (GER)T-Mobile Team19
40SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteiner18
41ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Liquigas18
42ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Caisse d'Epargne17
43ESPJavier Mejías Leal (ESP)Saunier Duval - Prodir17
44NEDStef Clement (NED)Bouygues Télécom16
45ITADavide Viganò (ITA)Quick Step - Innergetic16
46USAChristian Vandevelde (USA)Team CSC15
47NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank14
48ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne14
49UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyance13
50FRASébastien Minard (FRA)Cofidis13

Bergklassement - 23 September 2007


1RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank90
2BELJurgen Van Goolen (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Team78
3ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC69
4ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas63
5ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi54
6RUSVladimir Efimkin (RUS)Caisse d'Epargne45
7AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto40
8ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step - Innergetic38
9ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodir38
10ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigas37
11ESPAngel Vallejo Domínguez (ESP)Relax - Gam33
12ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galicia32
13ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Prodir31
14ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gam30
15ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi28
16NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC26
17ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne25
18ESPRaúl García de Mateos Rubio (ESP)Relax - Gam24
19ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas23
20COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank20
21BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis20
22ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R Prévoyance19
23ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Andalucía - Cajasur17
24ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Karpin - Galicia15
25ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Caisse d'Epargne13
26ESPDavid García Da Pena (ESP)Karpin - Galicia12
27ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team12
28RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne12
29SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteiner12
30NEDStef Clement (NED)Bouygues Télécom11
31ESPAngel Gomez Gomez (ESP)Saunier Duval - Prodir11
32ESPJosé Antonio Lopez Gil (ESP)Andalucía - Cajasur11
33ESPDionisio Galparsoro Martinez (ESP)Euskaltel - Euskadi10
34ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi10
35ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Liquigas9
36FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyance8
37DENChris Anker Sørensen (DEN)Team CSC8
38USAChristian Vandevelde (USA)Team CSC8
39ITAMorris Possoni (ITA)Lampre - Fondital8
40ESPGustavo César Veloso (ESP)Karpin - Galicia8
41ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargne8
42FRALudovic Turpin (FRA)AG2R Prévoyance7
43ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Team CSC7
44ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Andalucía - Cajasur7
45IRLPhilip Deignan (IRL)AG2R Prévoyance7
46ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step - Innergetic6
47ESPGustavo Dominguez Lemos (ESP)Karpin - Galicia6
48NEDTom Stamsnijder (NED)Gerolsteiner6
49ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucía - Cajasur6
50FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis6

Etappe 1 - Vigo - Vigo - 146.4km - 1 September 2007Sprint


1ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fondital3.43.09 (39.364 km/h)
2ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
3ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team Milramzt
4AUSAllan Davis (AUS)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
5BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergeticzt
6SUIAurélien Clerc (SUI)Bouygues Télécomzt
7ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
9FRARony Martias (FRA)Bouygues Télécomzt
10COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
11GERAndré Greipel (GER)T-Mobile Teamzt
12BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyancezt
13SWEMarcus Ljungqvist (SWE)Team CSCzt
14SUIPatrick Calcagni (SUI)Liquigaszt
15AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
16ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigaszt
17FRACarlos Da Cruz (FRA)La Française des Jeuxzt
18ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Rabobankzt

Etappe 2 - Allariz - Santiago de Compostela - 148.7km - 2 September 2007Sprint


1ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank3.31.03 (42.274 km/h)
2ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
3COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
4GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
5ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
6ESTRené Mandri (EST)AG2R Prévoyancezt
7SUIAurélien Clerc (SUI)Bouygues Télécomzt
8ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
9FRARenaud Dion (FRA)AG2R Prévoyancezt
10ITALorenzo Bernucci (ITA)T-Mobile Teamzt
11ITAAngelo Furlan (ITA)Crédit Agricolezt
12ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
13RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
14ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
16CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
17ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galiciazt
18ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step - Innergeticzt
19ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
20NEDAddy Engels (NED)Quick Step - Innergeticzt

Etappe 3 - Viveiro - Luarca - 153km - 3 September 2007Sprint


1ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergetic4.08.42 (36.912 km/h)
2ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
3AUSAllan Davis (AUS)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
4ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
5BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
6ESTRené Mandri (EST)AG2R Prévoyancezt
7ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
8AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lottozt
9ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigaszt
10ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gamzt
11ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargnezt
13ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
14ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fonditalzt
15ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Andalucía - Cajasurzt
16RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargnezt
17COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
18ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
19RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
20ITAAndrea Tonti (ITA)Quick Step - Innergeticzt

Etappe 4 - Langreo - Lagos de Covadonga - 185.1km - 4 September 2007Berg


1RUSVladimir Efimkin (RUS)Caisse d'Epargne4.39.56 (39.67 km/h)
2ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodir1.06
3BELStijn Devolder (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
4RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
5BELMaxime Monfort (BEL)Cofidiszt
6ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
7AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto1.28
8FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis1.33
9ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galicia1.36
10ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Liquigas1.49
11DENChris Anker Sørensen (DEN)Team CSC1.50
12FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyance1.54
13ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigas1.57
14ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargnezt
15ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas2.18
16ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodir2.23
17ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi2.29
18ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi2.30
19ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step - Innergetic2.32
20ESPJosep Jufre Pou (ESP)Predictor-Lotto2.49

Etappe 5 - Cangas de Onís - Reinosa - 157.4km - 5 September 2007Sprint


1ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank4.07.51 (38.0 km/h)
2ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fonditalzt
3ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
4BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
5GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
6COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
7ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
8ESPJosep Jufre Pou (ESP)Predictor-Lottozt
9ESTRené Mandri (EST)AG2R Prévoyancezt
10ESPDavid García Da Pena (ESP)Karpin - Galiciazt
11ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigaszt
12UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyancezt
13GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteinerzt
14ESPDionisio Galparsoro Martinez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15AUSScott Davis (AUS)T-Mobile Teamzt
16BELJurgen Van Goolen (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
17ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lottozt
20RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt

Etappe 6 - Reinosa - Logroño - 184.3km - 6 September 2007Sprint


1ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank4.24.10 (44.29 km/h)
2ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
3ITAAngelo Furlan (ITA)Crédit Agricolezt
4BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergeticzt
5GERAndré Korff (GER)T-Mobile Teamzt
6ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team Milramzt
7SUIAurélien Clerc (SUI)Bouygues Télécomzt
8GERAndré Greipel (GER)T-Mobile Teamzt
9ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigaszt
10FRARony Martias (FRA)Bouygues Télécomzt
11ESTRené Mandri (EST)AG2R Prévoyancezt
12FRACarlos Da Cruz (FRA)La Française des Jeuxzt
13ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigaszt
14COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
15SLOJanez Brajkovic (SLO)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
16GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
17AUSAllan Davis (AUS)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
18SUIPatrick Calcagni (SUI)Liquigaszt
19GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteinerzt
20ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Andalucía - Cajasurzt

Etappe 7 - Calahorra - Zaragoza - 176.3km - 7 September 2007Sprint


1GERErik Zabel (GER)Team Milram3.52.05 (45.578 km/h)
2AUSAllan Davis (AUS)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
3ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
4ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5GERAndré Korff (GER)T-Mobile Teamzt
6BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
7ITAAndrea Tonti (ITA)Quick Step - Innergeticzt
8FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidiszt
9ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
10BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyancezt
11AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
12FRARenaud Dion (FRA)AG2R Prévoyancezt
13FRACarlos Da Cruz (FRA)La Française des Jeuxzt
14ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigaszt
15FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
16ESPGustavo Dominguez Lemos (ESP)Karpin - Galiciazt
17ESPJorge García Marín (ESP)Relax - Gamzt
18FRADamien Monier (FRA)Cofidiszt
19ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
20FRAHubert Dupont (FRA)AG2R Prévoyancezt

Etappe 8 - D. O. Cariñena - Zaragoza (ITT) - 52.2km - 8 September 2007Individuele Tijdrit


1GERBert Grabsch (GER)T-Mobile Team57.05 (54.87 km/h)
2FRALászló Bodrogi (FRA)Crédit Agricole0.34
3BELStijn Devolder (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Team0.48
4RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank1.18
5SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Liquigas1.37
6GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner1.52
7USAJason McCartney (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team1.55
8NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank2.01
9FRADimitri Champion (FRA)Bouygues Télécom2.15
10ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Karpin - Galicia2.18
11AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto2.20
12RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne2.41
13BELJurgen Van Goolen (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Team2.50
14BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis3.00
15ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step - Innergetic3.03
16UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyance3.12
17FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis3.21
18RUSVladimir Efimkin (RUS)Caisse d'Epargne3.22
19ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi3.34
20BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergetic3.36

Etappe 9 - Huesca - Estación de esquí Cerler (Grupo Aramón) - - 9 September 2007Berg


1ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodir4.28.21
2RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
3ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galicia0.17
4ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
5SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteiner0.51
6ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gam1.03
7ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Andalucía - Cajasurzt
8ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
9RUSVladimir Efimkin (RUS)Caisse d'Epargnezt
10ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigaszt
11AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lottozt
12ESPJosep Jufre Pou (ESP)Predictor-Lotto1.28
13ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne1.44
14RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargnezt
15ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16IRLPhilip Deignan (IRL)AG2R Prévoyance2.04
17FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyancezt
18ESPCarlos Castaño Panadero (ESP)Karpin - Galiciazt
19ITAAndrea Tonti (ITA)Quick Step - Innergetic2.08
20ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step - Innergeticzt

Etappe 10 - Benasque - Estación de esquí de Ordino Arcalís - 2 - 10 September 2007Berg


1RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank5.47.05 (36.99 km/h)
2AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lottozt
3ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
4ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigaszt
5ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
6RUSVladimir Efimkin (RUS)Caisse d'Epargnezt
7ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
8ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.07
9ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galicia0.33
10ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gamzt
11ESPJosep Jufre Pou (ESP)Predictor-Lotto0.41
12IRLPhilip Deignan (IRL)AG2R Prévoyance0.51
13RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargnezt
14SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
15ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step - Innergetic1.20
16CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas1.37
17ESTRené Mandri (EST)AG2R Prévoyance1.50
18BELStijn Devolder (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Team2.00
19BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis2.06
20ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Andalucía - Cajasurzt

Etappe 11 - Castellón - Algemesí - 191.3km - 12 September 2007Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team Milram4.45.34 (40.19 km/h)
2ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
3GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
4GERAndré Greipel (GER)T-Mobile Teamzt
5FRACarlos Da Cruz (FRA)La Française des Jeuxzt
6COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
7AUSAllan Davis (AUS)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
8ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fonditalzt
9BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyancezt
10ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigaszt
11SUIAurélien Clerc (SUI)Bouygues Télécomzt
12ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
13AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
14ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Liquigaszt
16ESPJavier Mejías Leal (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
17BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
18ESTRené Mandri (EST)AG2R Prévoyancezt
19ESPJosep Jufre Pou (ESP)Predictor-Lottozt
20FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 12 - Algemesí - Hellín - 176km - 13 September 2007Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team Milram3.41.01 (47.78 km/h)
2ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fonditalzt
3BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyancezt
4ITADavide Viganò (ITA)Quick Step - Innergeticzt
5SUIAurélien Clerc (SUI)Bouygues Télécomzt
6SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Liquigaszt
7ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteinerzt
9AUSAllan Davis (AUS)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
10GERAndré Greipel (GER)T-Mobile Teamzt
11ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12NEDKarsten Kroon (NED)Team CSCzt
13ESPJavier Mejías Leal (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
14ESTErki Pütsep (EST)Bouygues Télécomzt
15ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gamzt
16ESTRené Mandri (EST)AG2R Prévoyancezt
17COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
18GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
19BELRoy Sentjens (BEL)Predictor-Lottozt
20GERAndré Korff (GER)T-Mobile Teamzt

Etappe 13 - Hellin - Torre-Pacheco - 176.4km - 14 September 2007Ontsnapping


1GERAndreas Klier (GER)T-Mobile Team4.01.52 (43.8 km/h)
2NEDTom Stamsnijder (NED)Gerolsteiner0.01
3FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0.24
4ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fondital4.03
5ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team Milramzt
6ITAAngelo Furlan (ITA)Crédit Agricolezt
7BELRoy Sentjens (BEL)Predictor-Lottozt
8SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Liquigaszt
9BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyancezt
10GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
11AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lottozt
12RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
13ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigaszt
14ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ESPJosep Jufre Pou (ESP)Predictor-Lottozt
16USAChristian Vandevelde (USA)Team CSCzt
17ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigaszt
18COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobankzt
19AHOMarc De Maar (AHO)Rabobankzt
20COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt

Etappe 14 - Puerto Lumbreras - Villacarrillo - 207km - 15 September 2007Ontsnapping


1USAJason McCartney (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team5.21.21 (38.65 km/h)
2SWEThomas Lövkvist (SWE)La Française des Jeux0.28
3GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner0.50
4ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step - Innergeticzt
5ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigaszt
6ESPDavid García Da Pena (ESP)Karpin - Galiciazt
7ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargnezt
8USAChristian Vandevelde (USA)Team CSCzt
9ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10IRLPhilip Deignan (IRL)AG2R Prévoyancezt
11ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargne2.22
12AUSAllan Davis (AUS)Discovery Channel Pro Cycling Team10.05
13GERAndré Greipel (GER)T-Mobile Teamzt
14ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gamzt
15BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
16AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lottozt
17NEDKarsten Kroon (NED)Team CSCzt
18BELJurgen Van Goolen (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
19RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
20BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyancezt

Etappe 15 - Villacarrillo - Granada - 201.4km - 16 September 2007Berg


1ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi4.45.59 (42.3 km/h)
2ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigaszt
3ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step - Innergetic0.24
4ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gam0.41
6ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
7RUSVladimir Efimkin (RUS)Caisse d'Epargnezt
8AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lottozt
9RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
10ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Andalucía - Cajasurzt
11ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
12ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galiciazt
13BELJurgen Van Goolen (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Team1.09
14FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyancezt
15ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
16RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargnezt
17DENChris Anker Sørensen (DEN)Team CSC2.30
18ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Saunier Duval - Prodir2.32
19SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
20ITAAndrea Tonti (ITA)Quick Step - Innergeticzt

Etappe 16 - Jaen- Puertollano - 161.5km - 18 September 2007Ontsnapping


1COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis4.00.39 (41.147 km/h)
2RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team CSCzt
3ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Caisse d'Epargnezt
4ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadi0.06
5ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Liquigaszt
6ESPJavier Mejías Leal (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
7FRASébastien Minard (FRA)Cofidiszt
8ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
9FRAJean-Marc Marino (FRA)Crédit Agricolezt
10ESPJose Ruiz Sanchez (ESP)Andalucía - Cajasurzt
11UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyancezt
12ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step - Innergetic0.13
13RUSEduard Vorganov (RUS)Karpin - Galiciazt
14BELMario Aerts (BEL)Predictor-Lottozt
15ESPDionisio Galparsoro Martinez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16GERBert Grabsch (GER)T-Mobile Team0.25
17ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Karpin - Galiciazt
18BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyance7.43
19ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucía - Cajasurzt
20ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 17 - Ciudad Real - Talavera de la Reina - 175km - 19 September 2007Sprint


1ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fondital3.56.58 (44.31 km/h)
2ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
3ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team Milramzt
4GERAndré Greipel (GER)T-Mobile Teamzt
5SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Liquigaszt
6AUSAllan Davis (AUS)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
7AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
8GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
9BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyancezt
10ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11FRACarlos Da Cruz (FRA)La Française des Jeuxzt
12ESPJavier Mejías Leal (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
13BELRoy Sentjens (BEL)Predictor-Lottozt
14ESPAngel Gomez Gomez (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
15ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16FRARenaud Dion (FRA)AG2R Prévoyancezt
17AUSAdam Hansen (AUS)T-Mobile Teamzt
18SWEMarcus Ljungqvist (SWE)Team CSCzt
19GERAndré Korff (GER)T-Mobile Teamzt
20ESPDionisio Galparsoro Martinez (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 18 - Talavera de la Reina - Ávila - 153.5km - 20 September 2007Berg


1ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Andalucía - Cajasur3.43.45 (41.16 km/h)
2AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto0.41
3ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigaszt
4ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
6ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galiciazt
7FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyancezt
8ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
9BELMaxime Monfort (BEL)Cofidiszt
10RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargnezt
11ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.47
12FRAHubert Dupont (FRA)AG2R Prévoyance1.00
13ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gam3.01
14SWEMarcus Ljungqvist (SWE)Team CSC3.04
15BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyance3.07
16ESPDavid García Da Pena (ESP)Karpin - Galiciazt
17ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Karpin - Galiciazt
18SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
19RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team CSCzt
20FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidiszt

Etappe 19 - Ávila - Alto de Abantos - 133km - 21 September 2007Berg


1ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi3.37.01 (36.77 km/h)
2ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gamzt
3RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank0.03
4ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
5ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.14
6POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Fondital0.29
7FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyance0.41
8ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigas0.49
9ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galicia0.51
10ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne0.59
11BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis1.20
12SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
13RUSVladimir Efimkin (RUS)Caisse d'Epargne1.23
14ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step - Innergeticzt
15AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto1.25
16RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne1.41
17FRALudovic Turpin (FRA)AG2R Prévoyance2.18
18FRAHubert Dupont (FRA)AG2R Prévoyance2.21
19ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas2.37
20ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadi2.50

Etappe 20 - Villalba-Villalba (ITT) - 20km - 22 September 2007Individuele Tijdrit


1ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi22.11 (54.09 km/h)
2RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank0.12
3NEDStef Clement (NED)Bouygues Télécom0.14
4ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step - Innergetic0.16
5ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Karpin - Galicia0.18
6AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto0.19
7USAJason McCartney (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team0.25
8RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne0.26
9BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis0.28
10AUSAdam Hansen (AUS)T-Mobile Team0.34
11FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis0.38
12NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank0.40
13SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Liquigaszt
14USAChristian Vandevelde (USA)Team CSC0.41
15ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
16ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas0.44
17UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyance0.52
18FRAChristophe Kern (FRA)Crédit Agricole0.54
19BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyancezt
20GERTim Klinger (GER)Gerolsteiner0.57

Etappe 21 - Rivas Vaciamadrid - Madrid - 104.2km - 23 September 2007Sprint


1ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fondital2.37.27 (39.71 km/h)
2ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team Milramzt
3BLRAlexandre Usov (BLR)AG2R Prévoyancezt
4AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
5ITADavide Viganò (ITA)Quick Step - Innergeticzt
6GERAndré Greipel (GER)T-Mobile Teamzt
7ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8ESTErki Pütsep (EST)Bouygues Télécomzt
9ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gamzt
10COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
11ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Karpin - Galiciazt
12BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
13ESPAngel Gomez Gomez (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
14SWEMarcus Ljungqvist (SWE)Team CSCzt
15ESPJose Luis Carrasco Gamiz (ESP)Andalucía - Cajasurzt
16GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
17BELRoy Sentjens (BEL)Predictor-Lottozt
18FRACarlos Da Cruz (FRA)La Française des Jeuxzt
19ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step - Innergeticzt
20USAChris Horner (USA)Predictor-Lottozt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden