De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2014

Vuelta 2014

SpanjeSpanje - 23 Augustus 2014 - 14 September 2014


Algemeen klassement - 14 September 2014


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank81:25:05
2GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team1:10
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar1:50
4ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha3:25
5ITAFabio Aru (ITA)Astana4:48
6ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team9:30
7IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp10:38
8FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimano11:50
9ITADamiano Caruso (ITA)Cannondale12:50
10ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis, Solutions Crédits13:02
11ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha16:44
12ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Team19:54
13FRARomain Sicard (FRA)Europcar24:20
14NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team25:04
15ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha25:27
16BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol29:52
17ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubeka32:00
18GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team37:25
19ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis, Solutions Crédits42:04
20ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga52:51
21ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank55:06
22FRAChristophe Le Mével (FRA)Cofidis, Solutions Crédits55:53
23SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bank57:28
24CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp1:05:25
25PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharp1:07:37
26POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida1:11:31
27COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida1:11:34
28ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana1:11:52
29DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:23:47
30CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar1:30:29
31FRAJérôme Coppel (FRA)Cofidis, Solutions Crédits1:34:08
32ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar1:37:22
33ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana1:37:47
34BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisol1:41:09
35FRAMaxime Mederel (FRA)Europcar1:41:12
36SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team1:43:06
37ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar1:43:48
38NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step1:46:07
39IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team1:48:53
40RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha1:50:51
41COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedge1:51:41
42ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha1:54:20
43BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team1:57:37
44NEDLaurens Ten Dam (NED)Belkin Pro Cycling Team1:58:47
45BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team1:59:36
46RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha2:00:04
47ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)MTN - Qhubeka2:01:38
48ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:04:13
49FRAGuillaume Levarlet (FRA)Cofidis, Solutions Crédits2:06:36
50KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana2:07:00
51USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharp2:13:46
52AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team2:15:24
53AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Belisol2:15:25
54FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale2:18:33
55RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubeka2:19:15
56ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:21:17
57PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bank2:21:35
58GERPaul Martens (GER)Belkin Pro Cycling Team2:24:50
59RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka2:29:38
60ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:30:42
61ESPMarc Reynès Mimo (ESP)2:38:15
62SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimano2:39:09
63ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar2:40:02
64FRARomain Hardy (FRA)Cofidis, Solutions Crédits2:41:27
65ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar2:43:30
66ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Omega Pharma - Quick Step2:46:03
67ITAAlessandro De Marchi (ITA)Cannondale2:46:04
68ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team2:47:07
69NEDStef Clement (NED)Belkin Pro Cycling Team2:50:12
70AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedge2:50:34
71GBRPeter Kennaugh (GBR)Sky Professional Cycling Team2:53:30
72RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha2:56:26
73USAChad Haga (USA)Giant - Shimano3:00:24
74USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Team3:00:48
75AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedge3:02:43
76ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Merida3:04:25
77FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeux3:07:43
78FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar3:08:26
79FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux3:08:57
80NEDMartijn Keizer (NED)Veranclassic - Doltcini3:09:09
81FRAYannick Martinez (FRA)Europcar3:09:21
82GBRAdam Yates (GBR)Orica - Greenedge3:11:27
83BELRomain Zingle (BEL)Cofidis, Solutions Crédits3:11:48
84AUSRohan Dennis (AUS)Garmin - Sharp3:12:44
85USANathan Brown (USA)Garmin - Sharp3:14:12
86ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Garmin - Sharp3:15:57
87BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racing3:17:15
88BELJasper Stuyven (BEL)Trek Factory Racing3:17:16
89NZLGeorge Bennett (NZL)Cannondale3:17:54
90ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar3:22:38
91FRAVincent Jerome (FRA)Europcar3:23:00
92ERIMerhawi Kudus (ERI)MTN - Qhubeka3:23:14
93COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Lampre - Merida3:27:25
94FRAGeoffrey Soupe (FRA)La Française des Jeux3:28:48
95RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Team Katusha3:28:49
96ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale3:32:16
97GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Shimano3:32:39
98ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:33:12
99ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:33:54
100KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana3:35:42
101ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Cannondale3:38:05
102GERNiklas Arndt (GER)Giant - Shimano3:38:13
103BELSander Armée (BEL)Lotto - Belisol3:38:51
104ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubeka3:39:25
105ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
106FRASébastien Hinault (FRA)Iam3:39:43
107BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Belisol3:40:58
108ITADaniele Bennati (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank3:46:15
109ITAElia Favilli (ITA)Lampre - Merida3:46:51
110BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team3:47:48
111BELNikolas Maes (BEL)Omega Pharma - Quick Step3:48:00
112ITAValerio Conti (ITA)Lampre - Merida3:48:01
113RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha3:50:42
114ITAAdriano Malori (ITA)Movistar3:50:52
115UKRYaroslav Popovych (UKR)Trek Factory Racing3:51:34
116GERJohn Degenkolb (GER)Giant - Shimano3:51:37
117SUIMarcel Aregger (SUI)Iam3:51:48
118BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Sharp3:52:21
119FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis, Solutions Crédits3:54:14
120ITAMatteo Tosatto (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank3:55:01
121ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:57:07
122POLMaciej Bodnar (POL)Cannondale4:00:23
123RSAJacobus Venter (RSA)MTN - Qhubeka4:01:04
124POLKarol Domagalski (POL)Caja Rural - Seguros Rga4:03:11
125AUTMatthias Krizek (AUT)Cannondale4:03:19
126GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale4:04:32
127NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Belisol4:08:30
128DENMichael Valgren Andersen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:09:18
129NORVegard Breen (NOR)Lotto - Belisol4:11:54
130SVKMartin Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Step4:15:08
131NZLJesse Sergent (NZL)Trek Factory Racing4:15:10
132FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale4:16:59
133NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Belisol4:18:33
134BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondiale4:19:04
135NZLSam Bewley (NZL)Orica - Greenedge4:19:58
136NEDRamon Sinkeldam (NED)Giant - Shimano4:20:05
137NEDMaarten Tjallingii (NED)Belkin Pro Cycling Team4:23:51
138ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Merida4:24:33
139GERGerald Ciolek (GER)MTN - Qhubeka4:26:37
140NAMDan Craven (NAM)4:27:05
141GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team4:27:51
142SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iam4:28:55
143AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharp4:29:11
144SCODavid Millar (SCO)Garmin - Sharp4:33:28
145ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida4:35:14
146SUIPirmin Lang (SUI)Iam4:36:02
147AUSMitchell Docker (AUS)Orica - Greenedge4:37:10
148ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Europcar4:39:01
149CANGuillaume Boivin (CAN)Cannondale4:41:16
150ITAJacopo Guarnieri (ITA)Astana4:44:59
151GERRobert Wagner (GER)Belkin Pro Cycling Team4:47:08
152ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis, Solutions Crédits4:47:19
153FRALaurent Mangel (FRA)La Française des Jeux4:49:48
154FRASébastien Turgot (FRA)AG2R - La Mondiale4:51:45
155RSAJay Robert Thomson (RSA)MTN - Qhubeka4:51:54
156ITAFrancesco Lasca (ITA)Caja Rural - Seguros Rga4:53:04
157FRAJimmy Engoulvent (FRA)Europcar5:01:15
158COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondiale5:13:39
159ITAAndrea Guardini (ITA)Astana5:22:23

Puntenklassement - 14 September 2014


1GERJohn Degenkolb (GER)Giant - Shimano169
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar146
3ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank145
4GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team139
5ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha117
6AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedge105
7ITAFabio Aru (ITA)Astana103
8IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp85
9BELJasper Stuyven (BEL)Trek Factory Racing71
10ITADamiano Caruso (ITA)Cannondale61
11ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis, Solutions Crédits60
12ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team56
13CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp55
14ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha48
15ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida44
16ITAAlessandro De Marchi (ITA)Cannondale43
17FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimano38
18NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team36
19POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida34
20FRAYannick Martinez (FRA)Europcar34
21ESPMarc Reynès Mimo (ESP)34
22AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Belisol33
23KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana33
24GERPaul Martens (GER)Belkin Pro Cycling Team33
25BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team31
26COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida28
27RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha28
28NZLJesse Sergent (NZL)Trek Factory Racing27
29ITAAdriano Malori (ITA)Movistar26
30NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Belisol26
31BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team25
32AUSRohan Dennis (AUS)Garmin - Sharp23
33ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Merida21
34FRAGeoffrey Soupe (FRA)La Française des Jeux21
35FRAJérôme Coppel (FRA)Cofidis, Solutions Crédits20
36SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bank20
37AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team20
38ITAJacopo Guarnieri (ITA)Astana20
39ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rga19
40FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale18
41BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondiale18
42ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar16
43ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubeka16
44NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Belisol16
45ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha15
46SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team15
47FRAJimmy Engoulvent (FRA)Europcar15
48ITAElia Favilli (ITA)Lampre - Merida14
49ITAValerio Conti (ITA)Lampre - Merida14
50ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar14
51ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga13
52NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step12
53ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubeka12
54RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubeka12
55ITAFrancesco Lasca (ITA)Caja Rural - Seguros Rga12
56FRARomain Sicard (FRA)Europcar11
57ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga11
58BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisol11
59FRARomain Hardy (FRA)Cofidis, Solutions Crédits11
60ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Team10
61ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Garmin - Sharp10
62RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha10
63GERRobert Wagner (GER)Belkin Pro Cycling Team10
64RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka9
65COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedge9
66POLMaciej Bodnar (POL)Cannondale9
67AUTMatthias Krizek (AUT)Cannondale8
68FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale8
69ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Omega Pharma - Quick Step7
70ITADaniele Bennati (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank7
71CANGuillaume Boivin (CAN)Cannondale7
72GERNiklas Arndt (GER)Giant - Shimano6
73BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racing6
74ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros Rga6
75ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing6
76NEDRamon Sinkeldam (NED)Giant - Shimano6
77FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux5
78FRALaurent Mangel (FRA)La Française des Jeux5
79FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar5
80GERGerald Ciolek (GER)MTN - Qhubeka5
81ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar4
82ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)MTN - Qhubeka4
83ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4
84NEDStef Clement (NED)Belkin Pro Cycling Team4
85FRASébastien Turgot (FRA)AG2R - La Mondiale4
86FRASébastien Hinault (FRA)Iam4
87BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Belisol4
88ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank3
89FRAChristophe Le Mével (FRA)Cofidis, Solutions Crédits3
90NEDLaurens Ten Dam (NED)Belkin Pro Cycling Team3
91RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha3
92DENMichael Valgren Andersen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank3
93NZLSam Bewley (NZL)Orica - Greenedge3
94ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Merida3
95ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis, Solutions Crédits2
96ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2
97BELRomain Zingle (BEL)Cofidis, Solutions Crédits2
98ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Cannondale2
99ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis, Solutions Crédits2
100RSAJay Robert Thomson (RSA)MTN - Qhubeka2
101ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar1
102ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar1
103BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team1
104PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bank1
105ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale1
106GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale1

Bergklassement - 14 September 2014


1ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caja Rural - Seguros Rga58
2ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank45
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar40
4POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida33
5GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team33
6ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga20
7ITAFabio Aru (ITA)Astana19
8ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha19
9COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida18
10ITAAlessandro De Marchi (ITA)Cannondale18
11CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp16
12NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step15
13FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar13
14KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana11
15ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rga11
16ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Merida11
17FRAMaxime Mederel (FRA)Europcar9
18SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bank8
19AUSRohan Dennis (AUS)Garmin - Sharp8
20ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar7
21ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rga7
22FRAJérôme Coppel (FRA)Cofidis, Solutions Crédits7
23SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team7
24FRAYannick Martinez (FRA)Europcar6
25NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Belisol6
26FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale5
27BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisol4
28ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar4
29FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux4
30ITAAdriano Malori (ITA)Movistar4
31BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team3
32AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharp3
33RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka3
34GBRAdam Yates (GBR)Orica - Greenedge3
35BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racing3
36GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team3
37FRALaurent Mangel (FRA)La Française des Jeux3
38FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimano2
39ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubeka2
40RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha2
41BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team2
42ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubeka2
43ITAElia Favilli (ITA)Lampre - Merida2
44RSAJay Robert Thomson (RSA)MTN - Qhubeka2
45FRAJimmy Engoulvent (FRA)Europcar2
46ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team1
47FRARomain Sicard (FRA)Europcar1
48IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team1
49ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha1
50AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Belisol1
51RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubeka1
52NEDStef Clement (NED)Belkin Pro Cycling Team1
53ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1
54ITAValerio Conti (ITA)Lampre - Merida1

Combinatie klassement - 14 September 2014


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank6
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar8
3GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team11
4ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha17
5ITAFabio Aru (ITA)Astana19
6CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp48
7POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida49
8COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida62
9FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimano63
10ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team64
11SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bank77
12FRAJérôme Coppel (FRA)Cofidis, Solutions Crédits88
13ITAAlessandro De Marchi (ITA)Cannondale93
14NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step102
15SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team105
16RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha107
17ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubeka109
18ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rga114
19FRARomain Sicard (FRA)Europcar116
20BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisol119
21FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale120
22AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Belisol125
23ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Merida125
24FRAYannick Martinez (FRA)Europcar125
25ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar133
26AUSRohan Dennis (AUS)Garmin - Sharp135
27KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana137
28ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rga152
29ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caja Rural - Seguros Rga153
30RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka156
31RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubeka160
32ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar160
33FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar170
34BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team172
35ITAAdriano Malori (ITA)Movistar173
36ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga178
37NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Belisol182
38FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux185
39BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team187
40ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubeka189
41BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racing195
42ITAElia Favilli (ITA)Lampre - Merida200
43NEDStef Clement (NED)Belkin Pro Cycling Team205
44ITAValerio Conti (ITA)Lampre - Merida215
45ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros Rga225
46FRAJimmy Engoulvent (FRA)Europcar249
47FRALaurent Mangel (FRA)La Française des Jeux268
48RSAJay Robert Thomson (RSA)MTN - Qhubeka299

Ploegenklassement - 14 September 2014


1RUS Team Katusha244:19:36
2ESP Movistar+38:54
3RUS Saxo Bank - Tinkoff Bank+40:16
4FRA Cofidis, Solutions Crédits+52:33
5GBR Sky Professional Cycling Team+1:06:31
6KAZ Astana+1:08:09
7USA Garmin - Sharp+1:17:06
8USA BMC Racing Team+1:17:32
9NED Belkin Pro Cycling Team+2:13:06
10BEL Lotto - Belisol+2:54:48
11BEL Omega Pharma - Quick Step+2:56:11
12RSA MTN - Qhubeka+2:56:27
13ITA Lampre - Merida+3:06:42
14ESP Caja Rural - Seguros RGA+3:06:42
15FRA Europcar+3:12:29
16NED Giant - Shimano+3:56:33
17USA Cannondale+4:29:08
18AUS Orica - Greenedge+5:21:19
19USA Trek Factory Racing+5:58:46
20FRA AG2R - La Mondiale+6:15:30
21FRA La Française des Jeux+7:02:19
22SUI IAM+8:51:27

Etappe 1 - Jerez de la Frontera 12,6km - 23 Augustus 2014Ploegentijdrit


1ESP Movistar (Alejandro Valverde Belmonte, Andrey Amador Bipkazacova, Nicolas Jonathan Castroviejo, Imanol Erviti Ollo, José Herrada Lopez, Gorka Izagirre Insausti, Adriano Malori, Javier Moreno Bazan, Nairo Alexander Quintana Rojas)14:13
2USA Cannondale (Peter Sagan, George Bennett, Maciej Bodnar, Guillaume Boivin, Damiano Caruso, Alessandro De Marchi, Oscar Gatto, Matthias Krizek, Paolo Longo Borghini)6
3AUS Orica - Greenedge (Sam Bewley, Johan Esteban Chaves Rubio, Simon Clarke, Mitchell Docker, Brett Lancaster, Michael Matthews, Cameron Meyer, Ivan Santaromita, Adam Yates)7
4USA Trek Factory Racing (Fabian Cancellara, Julián David Arredondo Moreno, Fabio Felline, Bob Jungels, Yaroslav Popovych, Jesse Sergent, Jasper Stuyven, Kristof Vandewalle, Haimar Zubeldia Aguirre)9
5BEL Omega Pharma - Quick Step (Tom Boonen, Gianluca Brambilla, Nikolas Maes, Tony Martin, Wout Poels, Pieter Serry, Rigoberto Uran Uran, Martin Velits, Carlos Verona Quintanilla)11
6NED Giant - Shimano (Warren Barguil, Niklas Arndt, Gregory Lawson Craddock, Koen De Kort, John Degenkolb, Johannes Fröhlinger, Chad Haga, Tobias Ludvigsson, Ramon Sinkeldam)16
7NED Belkin Pro Cycling Team (Wilco Kelderman, Stef Clement, Laurens Ten Dam, Robert Gesink, Moreno Hofland, Paul Martens, Martijn Keizer, Maarten Tjallingii, Robert Wagner)19
8RUS Saxo Bank - Tinkoff Bank (Alberto Contador Velasco, Michael Valgren Andersen, Daniele Bennati, Jesús Hernández Blázquez, Sergio Miguel Paulinho Moreira, Ivan Rovny, Chris Anker Sørensen, Matteo Tosatto, Oliver Zaugg)19
9USA BMC Racing Team (Samuel Sanchez Gonzalez, Rohan Dennis, Cadel Evans, Philippe Gilbert, Steve Morabito, Dominique Nerz, Manuel Quinziato, Lawrence Warbasse, Danilo Wyss)21
10ITA Lampre - Merida (Valerio Conti, Winner Andrew Anacona Gomez, Damiano Cunego, Elia Favilli, Roberto Ferrari, Przemyslaw Niemec, Filippo Pozzato, Ariel Maximiliano Richeze Araquistaín, José Rodolfo Serpa Pérez)25
11GBR Sky Professional Cycling Team (Chris Froome, Dario Cataldo, Philip Deignan, Peter Kennaugh, Vasil Kiryienka, Christian Knees, Mikel Nieve Iturralde, Luke Rowe, Konstantin Sivtsov)27
12RSA MTN - Qhubeka (Sergio Pardilla Bellón, Gerald Ciolek, Merhawi Kudus, Louis Meintjes, Kristian Sbaragli, Daniel Teklehaimanot, Jay Robert Thomson, Jacques Janse Van Rensburg, Jacobus Venter)29
13BEL Lotto - Belisol (Jurgen Van Den Broeck, Sander Armée, Vegard Breen, Bart De Clercq, Jens Debusschere, Adam Hansen, Gregory Henderson, Pim Ligthart, Maxime Monfort)30
14KAZ Astana (Fabio Aru, Daniil Fominykh, Andrea Guardini, Jacopo Guarnieri, Tanel Kangert, Mikel Landa Meana, Alexey Lutsenko, Paolo Tiralongo, Andrey Zeits)30
15FRA AG2R - La Mondiale (Hubert Dupont, Carlos Alberto Betancur Gómez, Maxime Bouet, Damien Gaudin, Patrick Gretsch, Yauheni Hutarovich, Lloyd Mondory, Rinaldo Nocentini, Sébastien Turgot)33
16RUS Team Katusha (Joaquim Rodríguez Oliver, Giampaolo Caruso, Sergey Chernetskiy, Alexandr Kolobnev, Dmitry Kozontchuk, Alberto Losada Alguacil, Daniel Moreno Fernández, Yury Trofimov, Eduard Vorganov)38
17SUI IAM (Marcel Aregger, Jonathan Fumeaux, Sébastien Hinault, Dominik Klemme, Pirmin Lang, Matteo Pelucchi, Vicente Reynès Mimo, Aleksejs Saramotins, Johan Tschopp)40
18USA Garmin - Sharp (Ryder Hesjedal, Daniel Martin, Koldo Fernandez De Larrea, Nathan Haas, Nathan Brown, André Fernando Martins Cardoso, David Millar, Andrew Talansky, Johan Van Summeren)41
19FRA La Française des Jeux (Nacer Bouhanni, Kenny Elissonde, Murilo Antonio Fischer, Johan Le Bon, Laurent Mangel, Cédric Pineau, Thibaut Pinot, Anthony Roux, Geoffrey Soupe)45
20ESP Caja Rural - Seguros RGA (Luis León Sánchez Gil, Francisco Javier Aramendia Llorente, David Arroyo Duran, Pello Bilbao Lopez De Armentia, Karol Domagalski, Francesco Lasca, Lluís Guillermo Mas Bonet, Antonio Piedra Perez, Amets Txurruka Ansola)48
21FRA Cofidis, Solutions Crédits (Daniel Navarro García, Jérôme Coppel, Romain Hardy, Gert Jõeäär, Christophe Le Mével, Guillaume Levarlet, Luis Angel Maté Mardones, Yohan Bagot, Romain Zingle)51
22FRA Europcar (Romain Sicard, Natnael Teweldemedhin Berhane, Jérôme Cousin, Dan Craven, Jimmy Engoulvent, Vincent Jerome, Yannick Martinez, Maxime Mederel, Bryan Nauleau)+1:03

Etappe 2 - Algeciras - San Fernando 174,4km - 24 Augustus 2014Sprint


1FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeux4:01:30
2GERJohn Degenkolb (GER)Giant - Shimanozt
3ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
4BELJasper Stuyven (BEL)Trek Factory Racingzt
5ITAFrancesco Lasca (ITA)Caja Rural - Seguros Rgazt
6ITAOscar Gatto (ITA)Cannondalezt
7BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondialezt
8BELTom Boonen (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
9NEDMoreno Hofland (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
10ITAMatteo Pelucchi (ITA)Iamzt
11GERGerald Ciolek (GER)MTN - Qhubekazt
12AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
13FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
14FRAYannick Martinez (FRA)Europcarzt
15FRAGeoffrey Soupe (FRA)La Française des Jeuxzt
16NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Belisolzt
17GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
18BELNikolas Maes (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
19ITAJacopo Guarnieri (ITA)Astanazt
20ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Meridazt
21ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
22ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
23ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
24COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
25POLMaciej Bodnar (POL)Cannondalezt
26IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharpzt
27ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
28GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Teamzt
29NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
30NZLGeorge Bennett (NZL)Cannondalezt
31ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
32COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
33FRARomain Sicard (FRA)Europcarzt
34BELRomain Zingle (BEL)Cofidis, Solutions Créditszt
35ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Garmin - Sharpzt
36FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimanozt
37NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
38RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
39ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
40BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
41GBRAdam Yates (GBR)Orica - Greenedgezt
42NEDLaurens Ten Dam (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
43ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
44SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
45SVKPeter Sagan (SVK)Cannondalezt
46ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
47COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
48ITAIvan Santaromita (ITA)Orica - Greenedgezt
49GBRPeter Kennaugh (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
50FRASébastien Turgot (FRA)AG2R - La Mondialezt

Etappe 3 - Cadiz - Arcos de la Frontera 188km - 25 Augustus 2014Ontsnapping


1AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedge5:12:14
2IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharpzt
3ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
4NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
5GERPaul Martens (GER)Belkin Pro Cycling Teamzt
6AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
7FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
8FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
9ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
10GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
11COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
12ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
13COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
14NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
15ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
16ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
17COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedge0:07
18ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubekazt
19COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racingzt
20GBRPeter Kennaugh (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
21BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
22ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
23ITADamiano Caruso (ITA)Cannondalezt
24USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharpzt
25ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
26ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
27CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharpzt
28PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharpzt
29ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
30ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
31FRAChristophe Le Mével (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
32POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Meridazt
33NZLGeorge Bennett (NZL)Cannondalezt
34ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
35FRARomain Sicard (FRA)Europcarzt
36FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
37ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
38ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
39ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
40BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Belisolzt
41NEDLaurens Ten Dam (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
42ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Trek Factory Racingzt
43FRAYannick Martinez (FRA)Europcarzt
44FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimanozt
45GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Teamzt
46SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:18
47ITAFilippo Pozzato (ITA)Lampre - Merida0:19
48ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubekazt
49ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Garmin - Sharp0:22
50COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida0:30

Etappe 4 - Mairena del Alcor - Cordoba 172,6km - 26 Augustus 2014Sprint


1GERJohn Degenkolb (GER)Giant - Shimano4:02:55
2ESPMarc Reynès Mimo (ESP)zt
3AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
4ITADamiano Caruso (ITA)Cannondalezt
5IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharpzt
6RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
7FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
8ITAValerio Conti (ITA)Lampre - Meridazt
9LUXBob Jungels (LUX)Trek Factory Racingzt
10ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
11BELPieter Serry (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
12ITAElia Favilli (ITA)Lampre - Meridazt
13FRAChristophe Le Mével (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
14ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubekazt
15ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
16NZLGeorge Bennett (NZL)Cannondalezt
17FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimanozt
18COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
19ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
20ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
21RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
22SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
23ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
24GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
25ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
26FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeuxzt
27NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
28NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Stepzt
29ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
30PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharpzt
31BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
32COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
33POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Meridazt
34CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
35AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
36ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
37NEDLaurens Ten Dam (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
38ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
39NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
40SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
41ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
42ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
43COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Meridazt
44ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Trek Factory Racingzt
45ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
46CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharpzt
47ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
48ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
49ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
50USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Teamzt

Etappe 5 - Priego de Cordoba - Ronda 182,3km - 27 Augustus 2014Sprint


1GERJohn Degenkolb (GER)Giant - Shimano4:04:21
2FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
3NEDMoreno Hofland (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
4BELJasper Stuyven (BEL)Trek Factory Racingzt
5GERPaul Martens (GER)Belkin Pro Cycling Teamzt
6FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
7BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
8ESPMarc Reynès Mimo (ESP)zt
9ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubekazt
10ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
11AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
12BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Belisolzt
13BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondialezt
14FRARomain Hardy (FRA)Cofidis, Solutions Crédits0:05
15GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
16GBRPeter Kennaugh (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
17ITADamiano Caruso (ITA)Cannondalezt
18ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
19AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
20PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharpzt
21BELNikolas Maes (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
22NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
23ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Meridazt
24ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
25BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
26NEDKoen De Kort (NED)Giant - Shimanozt
27NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
28COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
29COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
30ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubekazt
31FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimanozt
32ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
33RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
34ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
35ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
36COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
37FRAJérôme Coppel (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
38ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
39ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
40IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharpzt
41SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
42ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
43NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Stepzt
44ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
45ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
46ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
47NEDLaurens Ten Dam (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
48CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
49FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeuxzt
50ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt

Etappe 6 - Benalmadena - Cumbres Verdes 157,7km - 28 Augustus 2014Berg


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar4:35:27
2GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
3ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
4ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:08
5COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:12
6ITAFabio Aru (ITA)Astana0:18
7COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedge0:25
8ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
9ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Team0:32
10NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Team0:33
11FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimanozt
12ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubeka0:40
13NEDLaurens Ten Dam (NED)Belkin Pro Cycling Team0:44
14NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
15ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team0:47
16ITADamiano Caruso (ITA)Cannondale0:56
17COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida0:59
18IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharpzt
19COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step1:04
20GBRAdam Yates (GBR)Orica - Greenedge1:07
21ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
22FRARomain Sicard (FRA)Europcar1:15
23FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux1:19
24GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team1:23
25ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha1:25
26FRAJérôme Coppel (FRA)Cofidis, Solutions Crédits1:31
27PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharp1:39
28BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol1:43
29NZLGeorge Bennett (NZL)Cannondalezt
30FRAChristophe Le Mével (FRA)Cofidis, Solutions Crédits1:48
31ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
32ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:53
33POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida1:54
34FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale1:57
35SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bank2:12
36ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Trek Factory Racing2:16
37SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
38AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
39ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha2:20
40ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis, Solutions Crédits2:23
41NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step2:30
42ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Step3:10
43FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale3:13
44CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp3:44
45ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar3:55
46NEDStef Clement (NED)Belkin Pro Cycling Team4:17
47ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
48DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:29
49BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Belisol4:47
50RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubekazt

Etappe 7 - Alhendin - Alcaudete 165,4km - 29 Augustus 2014Medium berg


1ITAAlessandro De Marchi (ITA)Cannondale4:01:52
2CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp1:35
3FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
4SUIJohan Tschopp (SUI)Iamzt
5BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team2:17
6IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharpzt
7GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
8ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Step2:20
9ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
10ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
11NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
12COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
13ITADamiano Caruso (ITA)Cannondalezt
14ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
15AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
16ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
17ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubekazt
18BELPieter Serry (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
19ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
20FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
21SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
22POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Meridazt
23RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
24COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step2:23
25COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
26NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
27FRAChristophe Le Mével (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
28BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
29ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Trek Factory Racingzt
30PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharpzt
31ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
32ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
33FRARomain Sicard (FRA)Europcarzt
34ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
35COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Meridazt
36BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Belisolzt
37NEDLaurens Ten Dam (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
38NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Stepzt
39GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Teamzt
40FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeuxzt
41ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
42FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
43ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
44CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
45ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
46SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
47DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
48ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
49PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
50FRAGuillaume Levarlet (FRA)Cofidis, Solutions Crédits2:33
51FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar2:41
52ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team2:48
53POLKarol Domagalski (POL)Caja Rural - Seguros Rga3:00
54ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:04
55SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimano3:05
56NEDStef Clement (NED)Belkin Pro Cycling Team3:10
57KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
58BELRomain Zingle (BEL)Cofidis, Solutions Créditszt
59BELSander Armée (BEL)Lotto - Belisolzt
60IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team3:12
61ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha3:15
62BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
63ESTTanel Kangert (EST)Astana3:18
64FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
65USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Team3:23

Etappe 8 - Baeza - Albacete 207,4km - 30 Augustus 2014Sprint


1FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeux4:29:00
2AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
3SVKPeter Sagan (SVK)Cannondalezt
4GERJohn Degenkolb (GER)Giant - Shimanozt
5NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Belisolzt
6GERRobert Wagner (GER)Belkin Pro Cycling Teamzt
7ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubekazt
8ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
9BELTom Boonen (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
10BELJasper Stuyven (BEL)Trek Factory Racingzt
11SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
12FRASébastien Hinault (FRA)Iamzt
13ITADamiano Caruso (ITA)Cannondalezt
14DENMichael Valgren Andersen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
15FRAGeoffrey Soupe (FRA)La Française des Jeuxzt
16GERGerald Ciolek (GER)MTN - Qhubekazt
17GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
18RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
19ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
20NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
21NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
22ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
23COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
24RUSIvan Rovny (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
25ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
26ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
27BELNikolas Maes (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
28BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
29COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
30RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
31NEDKoen De Kort (NED)Giant - Shimanozt
32COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
33AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedgezt
34ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
35ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
36ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
37IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharpzt
38PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharpzt
39BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
40NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Stepzt
41ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
42GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Teamzt
43CANGuillaume Boivin (CAN)Cannondalezt
44FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimanozt
45NEDLaurens Ten Dam (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
46BELPieter Serry (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
47IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Teamzt
48AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
49ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
50ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Teamzt

Etappe 9 - Carbonera de Guadaza - Valdelinares 181km - 31 Augustus 2014Berg


1COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida4:34:14
2KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:45
3ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Merida0:50
4ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar1:04
5ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:12
6FRAJérôme Coppel (FRA)Cofidis, Solutions Crédits1:21
7CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp1:33
8AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Belisol1:45
9LUXBob Jungels (LUX)Trek Factory Racing1:49
10ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing2:08
11FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar2:13
12ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank2:16
13ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
14COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
15RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha2:22
16ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar2:39
17ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
18GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
19COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
20IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharpzt
21ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis, Solutions Crédits2:49
22ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
23ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale2:51
24NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Team2:55
25ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
26ITADamiano Caruso (ITA)Cannondalezt
27GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Teamzt
28ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
29ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Omega Pharma - Quick Stepzt
30FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimanozt
31ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)MTN - Qhubeka2:58
32NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team3:14
33FRAYannick Martinez (FRA)Europcar3:16
34COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedge3:24
35FRARomain Sicard (FRA)Europcar3:31
36BELPieter Serry (BEL)Omega Pharma - Quick Step3:36
37ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha3:44
38BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol4:01
39FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale4:37
40POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida4:47
41ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
42ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
43ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubeka4:52
44PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharp5:50
45ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
46NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Stepzt
47SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
48ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
49ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana5:57
50SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team6:03

Etappe 10 - Monasterio de Veruela - Borja 34,5km - 2 September 2014Individuele Tijdrit


1GERTony Martin (GER)Omega Pharma - Quick Step47:02
2SUIFabian Cancellara (SUI)Trek Factory Racing0:11
3COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step0:15
4ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:39
5ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team0:48
6AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:49
7BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team0:58
8ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar1:01
9NZLJesse Sergent (NZL)Trek Factory Racing1:13
10GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team1:32
11BELPieter Serry (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
12FRAJérôme Coppel (FRA)Cofidis, Solutions Crédits1:35
13LUXBob Jungels (LUX)Trek Factory Racing1:39
14FRARomain Sicard (FRA)Europcar1:45
15COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Meridazt
16ESTTanel Kangert (EST)Astana1:49
17ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
18NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Team2:01
19GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Teamzt
20SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimano2:02
21ITAFabio Aru (ITA)Astana2:03
22ITADamiano Caruso (ITA)Cannondale2:05
23ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:06
24ITAAdriano Malori (ITA)Movistar2:07
25AUSRohan Dennis (AUS)Garmin - Sharp2:09
26BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Belisolzt
27ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team2:14
28BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisol2:15
29SCODavid Millar (SCO)Garmin - Sharp2:16
30POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida2:18
31ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis, Solutions Crédits2:19
32NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team2:22
33SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team2:31
34FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale2:38
35FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux2:41
36GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondialezt
37CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharpzt
38PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bank2:44
39NEDStef Clement (NED)Belkin Pro Cycling Team2:45
40IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp2:48
41ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis, Solutions Crédits2:50
42FRAChristophe Le Mével (FRA)Cofidis, Solutions Crédits2:51
43DENMichael Valgren Andersen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank2:54
44ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)MTN - Qhubeka2:57
45ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Team2:59
46BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol3:05
47POLMaciej Bodnar (POL)Cannondalezt
48SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team3:06
49KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana3:08
50ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha3:14
51BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team3:19
52NEDMartijn Keizer (NED)Veranclassic - Doltcini3:20
53ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Team3:22
54FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale3:23
55ITAFilippo Pozzato (ITA)Lampre - Merida3:26
56FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimano3:27
57BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team3:28
58KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana3:31
59NEDLaurens Ten Dam (NED)Belkin Pro Cycling Team3:35
60ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
61AUSBrett Lancaster (AUS)Orica - Greenedge3:36
62ESPMarc Reynès Mimo (ESP)3:37
63NORVegard Breen (NOR)Lotto - Belisolzt
64ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana3:38
65FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar3:41

Etappe 11 - Pamplona - San Miguel de Aralar 151km - 3 September 2014Berg


1ITAFabio Aru (ITA)Astana3:41:03
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:06
3ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
4ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
5GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team0:07
6COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step0:13
7ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team0:15
8IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharpzt
9ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis, Solutions Crédits0:16
10NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Team0:21
11ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha0:25
12FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimano0:49
13ITADamiano Caruso (ITA)Cannondale0:56
14COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida1:14
15ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubekazt
16NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team1:35
17ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar1:46
18POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida2:07
19ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
20COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedge2:11
21FRAChristophe Le Mével (FRA)Cofidis, Solutions Crédits2:16
22FRARomain Sicard (FRA)Europcar2:22
23BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol2:40
24BELPieter Serry (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
25PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharpzt
26ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank2:45
27ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
28ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha2:49
29GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team2:50
30RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubeka3:02
31SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bank3:20
32ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
33ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Team3:33
34RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka3:46
35FRAMaxime Mederel (FRA)Europcarzt
36BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisol4:00
37ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:37
38NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step4:41
39ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
40COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racingzt
41FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis, Solutions Crédits5:08
42FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeuxzt
43BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team6:02
44ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana6:09
45KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
46ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)MTN - Qhubekazt
47ERIMerhawi Kudus (ERI)MTN - Qhubekazt
48POLKarol Domagalski (POL)Caja Rural - Seguros Rgazt
49ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis, Solutions Crédits6:25
50FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale6:51
51DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank7:01
52ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Team7:42
53ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
54BELSander Armée (BEL)Lotto - Belisol7:49
55BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team8:11
56ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Trek Factory Racing8:14
57BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Belisolzt
58ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
59NEDStef Clement (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
60SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
61ESPMarc Reynès Mimo (ESP)zt
62ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
63USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Teamzt
64FRAGuillaume Levarlet (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
65FRARomain Hardy (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt

Etappe 12 - Logrono - Logrone 168km - 4 September 2014Sprint


1GERJohn Degenkolb (GER)Giant - Shimano4:11:18
2BELTom Boonen (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
3ITAJacopo Guarnieri (ITA)Astanazt
4SVKPeter Sagan (SVK)Cannondalezt
5ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Meridazt
6FRAYannick Martinez (FRA)Europcarzt
7FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
8SUIFabian Cancellara (SUI)Trek Factory Racingzt
9BELJasper Stuyven (BEL)Trek Factory Racingzt
10CANGuillaume Boivin (CAN)Cannondalezt
11BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondialezt
12NEDRamon Sinkeldam (NED)Giant - Shimanozt
13NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Belisolzt
14ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
15ITADaniele Bennati (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
16FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimanozt
17BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Belisolzt
18ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
19ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
20IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharpzt
21GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
22ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
23ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
24ITAFrancesco Lasca (ITA)Caja Rural - Seguros Rgazt
25FRARomain Sicard (FRA)Europcarzt
26BELRomain Zingle (BEL)Cofidis, Solutions Créditszt
27SVKMartin Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Stepzt
28NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
29NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
30GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Teamzt
31ITADamiano Caruso (ITA)Cannondalezt
32NEDKoen De Kort (NED)Giant - Shimanozt
33RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
34POLMaciej Bodnar (POL)Cannondalezt
35AUSBrett Lancaster (AUS)Orica - Greenedgezt
36GERPaul Martens (GER)Belkin Pro Cycling Teamzt
37ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
38NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Belisolzt
39ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
40ITAFabio Aru (ITA)Astanazt

Etappe 13 - Belorado - Obregon 182km - 5 September 2014Ontsnapping


1ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis, Solutions Crédits4:21:04
2ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha0:02
3NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
4ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:05
5FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
6ITADamiano Caruso (ITA)Cannondalezt
7ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
8NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
9IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharpzt
10ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
11ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
12COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
13GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
14ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
15ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
16ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
17FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimanozt
18ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
19ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubekazt
20FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale0:16
21ITAFilippo Pozzato (ITA)Lampre - Merida0:20
22COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Meridazt
23RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
24BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Belisolzt
25PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharpzt
26COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
27BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
28FRARomain Sicard (FRA)Europcarzt
29BELPieter Serry (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
30GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Teamzt
31ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
32BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
33NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Stepzt
34ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
35ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
36ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
37POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Meridazt
38ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)MTN - Qhubekazt
39RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
40FRAJérôme Coppel (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
41ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
42LUXBob Jungels (LUX)Trek Factory Racingzt
43CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
44ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis, Solutions Crédits0:28
45FRAGuillaume Levarlet (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
46ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
47RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubeka0:30
48AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedge0:34
49BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racing0:39
50ERIMerhawi Kudus (ERI)MTN - Qhubekazt

Etappe 14 - Santander - La Camperona 199km - 6 September 2014Berg


1CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp5:18:10
2SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:10
3ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar0:30
4RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha0:39
5RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubeka0:42
6BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisol0:52
7FRARomain Sicard (FRA)Europcar1:44
8ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:02
9ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Omega Pharma - Quick Step2:15
10GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team2:36
11ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha2:37
12ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank2:43
13ITAFabio Aru (ITA)Astana2:45
14ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar3:05
15IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp3:21
16AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Belisol3:30
17ITADamiano Caruso (ITA)Cannondale3:37
18COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step3:42
19ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
20ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
21FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimano3:49
22ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha4:00
23ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
24NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Team4:02
25ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Team4:07
26NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team4:08
27ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubeka4:16
28ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team4:17
29COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedge4:27
30GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team4:31
31COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida4:42
32FRAJérôme Coppel (FRA)Cofidis, Solutions Crédits4:44
33BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
34ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:49
35FRAMaxime Mederel (FRA)Europcar5:07
36ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis, Solutions Crédits5:09
37ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
38ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:19
39PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharp5:43
40FRAChristophe Le Mével (FRA)Cofidis, Solutions Crédits6:15
41ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar7:03
42NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step7:09
43IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team7:12
44DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank7:30
45BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team7:39
46POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida7:59
47ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha8:14
48ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana8:40
49CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
50ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistarzt

Etappe 15 - Oviedo - Lagos de Covadonga 149km - 7 September 2014Berg


1POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida4:11:09
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:05
3ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
4ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:10
5ITAFabio Aru (ITA)Astana0:17
6GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
7IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp0:28
8FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimano0:44
9COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step1:00
10ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
11NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Team1:07
12ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
13ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team1:46
14ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
15BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racing1:58
16AUSCameron Meyer (AUS)Orica - Greenedge2:01
17ITADamiano Caruso (ITA)Cannondale2:14
18ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
19FRARomain Sicard (FRA)Europcar2:45
20ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
21NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team3:00
22COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida3:15
23BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol3:43
24ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar3:50
25ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
26ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Step4:56
27ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubeka5:01
28SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bank5:03
29ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
30ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros Rga6:07
31ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
32FRAChristophe Le Mével (FRA)Cofidis, Solutions Crédits6:36
33FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis, Solutions Crédits6:39
34ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana8:32
35IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team10:48
36CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp11:14
37COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedge11:15
38ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
39BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
40GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team12:50
41BELPieter Serry (BEL)Omega Pharma - Quick Step12:56
42KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
43PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bank13:26
44AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedgezt
45BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team15:31
46FRAGuillaume Levarlet (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
47DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank15:34
48SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
49FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
50FRAMaxime Mederel (FRA)Europcarzt

Etappe 16 - San Martin del Rey Aurelio - La Farrapona 158,8km - 8 September 2014Berg


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:53:35
2GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team0:15
3ITAAlessandro De Marchi (ITA)Cannondale0:50
4ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:55
5ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:59
6ITAFabio Aru (ITA)Astana1:06
7IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp1:12
8NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Team1:22
9ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team1:43
10CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp1:48
11FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimano1:51
12ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis, Solutions Crédits2:00
13NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step2:11
14ITADamiano Caruso (ITA)Cannondalezt
15ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Team2:32
16RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubeka2:56
17ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
18ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis, Solutions Crédits3:06
19GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team3:11
20ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha3:27
21FRARomain Sicard (FRA)Europcar3:51
22BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol4:45
23ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha4:51
24ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar5:22
25ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar5:44
26BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisol5:57
27ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubeka6:37
28FRAYannick Martinez (FRA)Europcarzt
29NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team8:36
30FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeuxzt
31USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharp9:16
32ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Merida9:28
33GBRAdam Yates (GBR)Orica - Greenedge10:33
34CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar10:57
35ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana11:43
36GBRPeter Kennaugh (GBR)Sky Professional Cycling Team14:34
37IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Teamzt
38COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida14:57
39FRAChristophe Le Mével (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
40BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
41SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
42FRAGuillaume Levarlet (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
43DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
44ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)MTN - Qhubekazt
45COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Lampre - Meridazt
46PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharpzt
47FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
48FRAMaxime Mederel (FRA)Europcarzt
49ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga15:29
50COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step15:46
51USANathan Brown (USA)Garmin - Sharp16:39
52BELJasper Stuyven (BEL)Trek Factory Racingzt
53AUSRohan Dennis (AUS)Garmin - Sharp17:03
54NEDLaurens Ten Dam (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
55KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana17:39
56NEDStef Clement (NED)Belkin Pro Cycling Team18:19
57BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Sharp18:29
58FRAJérôme Coppel (FRA)Cofidis, Solutions Crédits18:44
59NEDMartijn Keizer (NED)Veranclassic - Doltcini19:10
60GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team20:06
61SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimanozt
62ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Team22:29
63ITAAdriano Malori (ITA)Movistarzt
64AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Belisolzt
65ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt

Etappe 17 - Ortigueira - La Coruna 174km - 10 September 2014Sprint


1GERJohn Degenkolb (GER)Giant - Shimano4:26:07
2AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
3SUIFabian Cancellara (SUI)Trek Factory Racingzt
4BELJasper Stuyven (BEL)Trek Factory Racingzt
5ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
6ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Garmin - Sharpzt
7FRAGeoffrey Soupe (FRA)La Française des Jeuxzt
8SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
9ITADamiano Caruso (ITA)Cannondalezt
10ESPMarc Reynès Mimo (ESP)zt
11BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
12ITAJacopo Guarnieri (ITA)Astanazt
13NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
14ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
15FRAYannick Martinez (FRA)Europcarzt
16ITADaniele Bennati (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
17FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
18NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Belisolzt
19DENMichael Valgren Andersen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
20GERPaul Martens (GER)Belkin Pro Cycling Teamzt
21ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
22BELRomain Zingle (BEL)Cofidis, Solutions Créditszt
23ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Meridazt
24ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
25FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimanozt
26NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
27GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
28ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
29ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
30GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Teamzt
31ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
32FRARomain Sicard (FRA)Europcarzt
33ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubekazt
34ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
35ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
36ITAFilippo Pozzato (ITA)Lampre - Meridazt
37ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
38ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
39IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharpzt
40BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
41ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
42ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team0:07
43ITAAlessandro De Marchi (ITA)Cannondalezt
44GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale0:16
45NEDStef Clement (NED)Belkin Pro Cycling Team0:22
46FRAJimmy Engoulvent (FRA)Europcarzt
47CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
48ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistarzt
49ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
50ERIMerhawi Kudus (ERI)MTN - Qhubekazt

Etappe 18 - A Estrada - Monte Castrova en Meis 173,5km - 11 September 2014Medium berg


1ITAFabio Aru (ITA)Astana3:47:17
2GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team0:01
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:13
4ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
5ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
6ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team0:17
7ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis, Solutions Crédits0:33
8ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha0:48
9ITADamiano Caruso (ITA)Cannondalezt
10FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimanozt
11ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubekazt
12IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharpzt
13GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team1:12
14FRAJérôme Coppel (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
15ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
16FRARomain Sicard (FRA)Europcarzt
17ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
18ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
19FRAMaxime Mederel (FRA)Europcar1:15
20RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka1:35
21ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis, Solutions Crédits1:36
22SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bank2:04
23BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol2:24
24NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
25ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank2:27
26FRAChristophe Le Mével (FRA)Cofidis, Solutions Crédits2:45
27ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana2:54
28POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida3:25
29ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:32
30DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:05
31AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team4:17
32RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
33ITAAlessandro De Marchi (ITA)Cannondale4:39
34KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana4:53
35BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisolzt
36PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharpzt
37SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team5:49
38FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale6:39
39NEDLaurens Ten Dam (NED)Belkin Pro Cycling Team7:10
40CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
41ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
42CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharpzt
43BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team8:11
44ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
45IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Teamzt
46PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
47ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha10:46
48ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistarzt
49RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha10:47
50RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Team Katushazt
51ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caja Rural - Seguros Rga11:55
52BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team13:57
53FRAGuillaume Levarlet (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
54ESPMarc Reynès Mimo (ESP)zt
55NEDStef Clement (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
56COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Meridazt
57FRAGeoffrey Soupe (FRA)La Française des Jeuxzt
58FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeuxzt
59ERIMerhawi Kudus (ERI)MTN - Qhubekazt
60ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)MTN - Qhubekazt
61RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
62ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Meridazt
63GERPaul Martens (GER)Belkin Pro Cycling Teamzt
64FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeuxzt
65USAChad Haga (USA)Giant - Shimanozt

Etappe 19 - Salvaterra de Mino - Cangas de Morrazo 176,5km - 12 September 2014Ontsnapping


1AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Belisol4:21:58
2GERJohn Degenkolb (GER)Giant - Shimano0:05
3ITAFilippo Pozzato (ITA)Lampre - Meridazt
4FRAYannick Martinez (FRA)Europcarzt
5AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
6FRAGeoffrey Soupe (FRA)La Française des Jeuxzt
7GERPaul Martens (GER)Belkin Pro Cycling Teamzt
8BELJasper Stuyven (BEL)Trek Factory Racingzt
9FRARomain Hardy (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
10ITADamiano Caruso (ITA)Cannondalezt
11BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
12BELPieter Serry (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
13ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
14RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
15ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
16ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistarzt
17FRAGuillaume Levarlet (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
18ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
19FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
20ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
21ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
22IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Teamzt
23CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharpzt
24BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
25AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
26ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubekazt
27ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
28NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
29ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
30FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimanozt
31IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharpzt
32GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Teamzt
33ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
34CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
35GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
36FRARomain Sicard (FRA)Europcarzt
37ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
38ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
39SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
40ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
41ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
42BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
43ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
44FRAMaxime Mederel (FRA)Europcarzt
45FRAChristophe Le Mével (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
46ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
47ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
48SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
49ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
50ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt

Etappe 20 - Santo Estevo de Riba de Sil - Ancares 163,8km - 13 September 2014Medium berg


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank5:11:43
2GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team0:16
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:57
4ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha1:18
5ITAFabio Aru (ITA)Astana1:21
6FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimano2:51
7ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha2:55
8ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team2:58
9ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis, Solutions Crédits3:15
10ITADamiano Caruso (ITA)Cannondale3:20
11IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp3:22
12ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha3:26
13ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank3:51
14GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team5:21
15NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
16PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharpzt
17ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Team5:34
18RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubeka5:40
19FRARomain Sicard (FRA)Europcar6:04
20ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana7:27
21BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol7:43
22BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisol8:27
23ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubeka8:31
24ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar8:51
25POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida9:24
26FRAChristophe Le Mével (FRA)Cofidis, Solutions Crédits10:28
27ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
28CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
29USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharp10:56
30SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bank11:04
31CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharpzt
32FRAMaxime Mederel (FRA)Europcar11:18
33ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Omega Pharma - Quick Step11:25
34ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
35FRARomain Hardy (FRA)Cofidis, Solutions Crédits11:28
36DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
37ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha11:35
38ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)MTN - Qhubekazt
39KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana11:43
40ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga12:51
41BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team14:36
42RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha14:53
43RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
44AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedge15:16
45IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Teamzt
46ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana15:18
47ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Meridazt
48SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
49FRAGuillaume Levarlet (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
50ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt

Etappe 21 - Santiago de Compostela 10km - 14 September 2014Individuele Tijdrit


1ITAAdriano Malori (ITA)Movistar11:12
2NZLJesse Sergent (NZL)Trek Factory Racing0:08
3AUSRohan Dennis (AUS)Garmin - Sharp0:09
4BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team0:17
5FRAJimmy Engoulvent (FRA)Europcar0:17
6RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha0:18
7POLMaciej Bodnar (POL)Cannondale0:18
8KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:18
9BELJasper Stuyven (BEL)Trek Factory Racing0:18
10FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale0:18
11BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racing0:19
12ITADaniele Bennati (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:21
13NZLSam Bewley (NZL)Orica - Greenedge0:22
14GERNiklas Arndt (GER)Giant - Shimano0:24
15GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale0:27
16NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Belisol0:28
17ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis, Solutions Crédits0:29
18ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing0:30
19NORVegard Breen (NOR)Lotto - Belisol0:38
20GERJohn Degenkolb (GER)Giant - Shimano0:39
21GBRAdam Yates (GBR)Orica - Greenedge0:40
22GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team0:40
23DENMichael Valgren Andersen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:44
24RSAJacobus Venter (RSA)MTN - Qhubeka0:44
25RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Team Katusha0:46
26NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step0:47
27UKRYaroslav Popovych (UKR)Trek Factory Racing0:47
28NEDMaarten Tjallingii (NED)Belkin Pro Cycling Team0:47
29ITAValerio Conti (ITA)Lampre - Merida0:52
30SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimano0:54
31SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iam0:54
32ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:55
33FRAGeoffrey Soupe (FRA)La Française des Jeux0:55
34ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:55
35GERRobert Wagner (GER)Belkin Pro Cycling Team0:55
36BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Sharp0:56
37SUIPirmin Lang (SUI)Iam0:56
38ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:56
39BELNikolas Maes (BEL)Omega Pharma - Quick Step0:58
40FRASébastien Turgot (FRA)AG2R - La Mondiale0:59
41NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Belisol1:00
42SVKMartin Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Step1:00
43ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Cannondale01:01
44ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar01:01
45NZLGeorge Bennett (NZL)Cannondale01:02
46POLKarol Domagalski (POL)Caja Rural - Seguros Rga01:02
47RSAJay Robert Thomson (RSA)MTN - Qhubeka01:03
48ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team01:03
49USAChad Haga (USA)Giant - Shimano01:04
50ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Merida01:05

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden