De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Romandië - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Romandië - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2014

Ronde van Romandië 2014

ZwitserlandZwitserland - 29 April 2014 - 4 Mei 2014


Algemeen klassement - 3 Mei 2014


1GBRChris Froome (GBR)Team Ineos16:18:46
2SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha0:28
3PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Merida1:32
4SUIMathias Frank (SUI)Iam1:44
5ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana1:48
6ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar1:52
7DENJakob Fuglsang (DEN)Astana1:56
8ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar2:07
9ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar2:15
10FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux2:31
11USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharp2:38
12AUTRiccardo Zoidl (AUT)Trek Factory Racing3:29
13POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank3:32
14COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step3:50
15SUISébastien Reichenbach (SUI)Iam5:30
16SUIMarcel Wyss (SUI)Iam5:32
17PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharp6:44
18COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Team7:24
19IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bank7:30
20BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Quick Step7:37
21FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar7:55
22RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha8:59
23RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha9:14
24NEDLaurens Ten Dam (NED)Belkin Pro Cycling Team9:56
25SUIJohan Tschopp (SUI)Iam10:01
26BELSander Armée (BEL)Lotto - Belisol12:22
27BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol12:48
28NEDStef Clement (NED)Belkin Pro Cycling Team12:56
29COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)13:05
30FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale13:18
31FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux13:24
32FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale13:35
33ESTTanel Kangert (EST)Astana13:47
34AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimano14:10
35FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale15:15
36GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team15:22
37FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale15:26
38ESPRafael Valls Ferri (ESP)Lampre - Merida15:55
39RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha16:14
40AUSCameron Meyer (AUS)Orica - Greenedge17:18
41ITAIvan Basso (ITA)Cannondale17:48
42SUINino Schurter (SUI)Orica - Greenedge17:50
43AUSRohan Dennis (AUS)Garmin - Sharp18:04
44ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineos18:10
45ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Step20:00
46ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar21:41
47SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Team23:03
48LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharp23:26
49COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida23:44
50FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux25:10
51UKRAndriy Grivko (UKR)Astana25:29
52ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Ineos25:32
53SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iam25:35
54POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank25:56
55ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale26:08
56FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux26:17
57USACaleb Fairly (USA)Garmin - Sharp27:21
58FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux29:12
59FRACyril Gautier (FRA)Europcar30:09
60RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank30:37
61USAThomas Danielson (USA)Garmin - Sharp31:02
62SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimano31:34
63ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Garmin - Sharp31:45
64RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Team Katusha32:20
65ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Cannondale32:25
66FRAJonathan Hivert (FRA)Belkin Pro Cycling Team32:48
67KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astana33:51
68GERPaul Martens (GER)Belkin Pro Cycling Team33:53
69SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bank34:30
70FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux34:58
71POLSylvester Szmyd (POL)Movistar35:23
72AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank35:24
73SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team36:40
74BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Step37:50
75DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank39:02
76PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Lampre - Merida40:42
77RUSPavel Brutt (RUS)Team Katusha40:46
78AUSJack Bobridge (AUS)Belkin Pro Cycling Team41:21
79SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedge41:59
80ITAElia Favilli (ITA)Lampre - Merida43:42
81ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineos44:15
82SUIReto Hollenstein (SUI)Iam44:27
83GERTony Martin (GER)Omega Pharma - Quick Step44:51
84ITADamiano Caruso (ITA)Cannondale45:28
85RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha45:58
86BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisol46:41
87SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Shimano47:09
88NZLJesse Sergent (NZL)Trek Factory Racing47:37
89FRAJean-Marc Marino (FRA)Cannondale48:59
90FRAThierry Hupond (FRA)Giant - Shimano49:17
91FRARomain Guillemois (FRA)Europcar49:53
92ITAOscar Gatto (ITA)Cannondale50:36
93CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedge52:14
94SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astana52:57
95ITADavide Appollonio (ITA)AG2R - La Mondiale53:52
96BELSean De Bie (BEL)Lotto - Belisol55:03
97NEDAlbert Timmer (NED)Giant - Shimano55:13
98FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeux56:34
99GERDanilo Hondo (GER)Trek Factory Racing57:31
100SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team57:37
101FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale58:19
102SUIPirmin Lang (SUI)Iam58:27
103BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Belisol58:53
104USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Team1:00:07
105COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Cannondale1:03:03
106GERJens Voigt (GER)Trek Factory Racing1:04:00
107NEDDanny Van Poppel (NED)Trek Factory Racing1:04:36
108CANSvein Tuft (CAN)Orica - Greenedge1:08:12
109GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos1:08:52
110CHNGang Xu (CHN)Lampre - Merida1:10:33
111AUSCalvin Watson (AUS)Trek Factory Racing1:10:44
112ITAEugenio Alafaci (ITA)Trek Factory Racing1:12:39
113FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale1:13:00
114AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - Greenedge1:16:37
115BELBoris Vallée (BEL)Lotto - Belisol1:17:14
116NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Shimano1:17:35
117RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha1:19:36
118FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeux1:19:43
119ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar1:19:48
120NEDTom Veelers (NED)Giant - Shimano1:24:16
121AUSNathan Earle (AUS)Team Ineos1:27:06
122AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineos1:30:34

Proloog - Ascona - Ascona - 5,57 km - 29 April 2014Individuele Tijdrit


1POLMichal Kwiatkowski (POL)Omega Pharma - Quick Step06:22
2AUSRohan Dennis (AUS)Garmin - Sharp0:04
3GERMarcel Kittel (GER)Giant - Shimanozt
4ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
5GERTony Martin (GER)Omega Pharma - Quick Step0:05
6AUSBrett Lancaster (AUS)Orica - Greenedge0:06
7AUTMatthias Brändle (AUT)Iam0:07
8NZLJesse Sergent (NZL)Trek Factory Racing0:08
9LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharp0:09
10NEDMartijn Keizer (NED)Veranclassic - Doltcinizt
11FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
12NEDDanny Van Poppel (NED)Trek Factory Racingzt
13GBRChris Froome (GBR)Team Ineos0:10
14ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
15NEDLieuwe Westra (NED)Astana0:11
16AUSCameron Meyer (AUS)Orica - Greenedgezt
17ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar0:12
18ITAVincenzo Nibali (ITA)Astanazt
19BELThomas De Gendt (BEL)Omega Pharma - Quick Step0:13
20FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
21FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondialezt
22SLOSimon Spilak (SLO)Team Katushazt
23BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Step0:14
24COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
25ITAMoreno Moser (ITA)Cannondalezt
26SUIReto Hollenstein (SUI)Iamzt
27BELSean De Bie (BEL)Lotto - Belisol0:15
28SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedgezt
29ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistarzt
30SUIMarcel Wyss (SUI)Iamzt
31SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimanozt
32CANSvein Tuft (CAN)Orica - Greenedgezt
33NEDStef Clement (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
34AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - Greenedgezt
35PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:16
36USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharpzt
37AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimanozt
38RUSPavel Brutt (RUS)Team Katushazt
39NEDMoreno Hofland (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
40FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:17
41PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Lampre - Meridazt
42BELBoris Vallée (BEL)Lotto - Belisol0:18
43ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
44BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
45RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katushazt
46FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:19
47RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
48ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
49AUTRiccardo Zoidl (AUT)Trek Factory Racing0:20
50UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt

Etappe 1 - Ascona - Sion - 203,6 km - 30 April 2014Ontsnapping


1SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedge2:11:11
2ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
3LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharpzt
4KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
5USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharpzt
6AUTMatthias Brändle (AUT)Iamzt
7PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Meridazt
8FRAJonathan Hivert (FRA)Belkin Pro Cycling Teamzt
9GERBjörn Thurau (GER)Europcarzt
10FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
11AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimanozt
12POLMichal Kwiatkowski (POL)Omega Pharma - Quick Stepzt
13RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katushazt
14SUIMathias Frank (SUI)Iamzt
15FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:04
16AUSRohan Dennis (AUS)Garmin - Sharpzt
17ITADamiano Caruso (ITA)Cannondalezt
18IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
19POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
20BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
21RUSEgor Silin (RUS)Team Katushazt
22ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
23ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistarzt
24NEDMartijn Keizer (NED)Veranclassic - Doltcinizt
25DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
26GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
27COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
28SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iamzt
29ITAMoreno Moser (ITA)Cannondalezt
30UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
31ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
32FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
33PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharpzt
34FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
35ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
36RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
37FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
38FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
39GERTony Martin (GER)Omega Pharma - Quick Stepzt
40ITAVincenzo Nibali (ITA)Astanazt

Etappe 2 - Sion - Montreux - 166,5 km - 1 Mei 2014Sprint


1SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedge4:12:22
2FRATony Hurel (FRA)Europcar+0
3ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racing+0
4RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha+0
5POLMichal Kwiatkowski (POL)Omega Pharma - Quick Step+0
6KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astana+0
7BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisol+0
8LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharp+0
9SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team+0
10GBRChris Froome (GBR)Team Ineos+0
11SUIMathias Frank (SUI)Iam+0
12NEDMoreno Hofland (NED)Belkin Pro Cycling Team+0
13SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Shimano+0
14AUSRohan Dennis (AUS)Garmin - Sharp+0
15ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida+0
16USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharp+0
17GERBjörn Thurau (GER)Europcar+0
18SUINino Schurter (SUI)Orica - Greenedge+0
19PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharp+0
20ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Cannondale+0
21ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar+0
22POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank+0
23BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Quick Step+0
24ITAOscar Gatto (ITA)Cannondale+0
25ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar+0
26SUIMarcel Wyss (SUI)Iam+0
27RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha+0
28DENJakob Fuglsang (DEN)Astana+0
29COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step+0
30FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale+0
31COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)+0
32RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha+0
33PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Merida+0
34GERTony Martin (GER)Omega Pharma - Quick Step+0
35ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana+0
36POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank+0
37FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale+0
38SUIReto Hollenstein (SUI)Iam+0
39BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol+0
40ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar+0

Etappe 3 - Le Bouveret - Aigle - 180,2 km - 2 Mei 2014Medium berg


1SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha5:09:23
2GBRChris Froome (GBR)Team Ineos+0
3PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Merida+57
4DENJakob Fuglsang (DEN)Astana+57
5ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar+57
6SUIMathias Frank (SUI)Iam+57
7ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana+57
8ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar+1:41
9FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux+1:41
10USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharp+1:41
11SUIMarcel Wyss (SUI)Iam+1:41
12ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar+1:41
13POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank+2:00
14SUISébastien Reichenbach (SUI)Iam+2:35
15AUTRiccardo Zoidl (AUT)Trek Factory Racing+2:36
16BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol+3:25
17NEDLaurens Ten Dam (NED)Belkin Pro Cycling Team+3:25
18PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharp+3:25
19COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Team+3:25
20COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step+3:25
21BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Quick Step+4:58
22IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bank+5:43
23FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar+5:43
24ESPRafael Valls Ferri (ESP)Lampre - Merida+7:34
25RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha+7:34
26RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha+7:34
27SUIJohan Tschopp (SUI)Iam+7:34
28BELSander Armée (BEL)Lotto - Belisol+8:35
29ESTTanel Kangert (EST)Astana+8:35
30COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)+8:35
31ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar+11:14
32FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale+11:23
33FRACyril Gautier (FRA)Europcar+11:23
34FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale+11:23
35RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha+11:23
36NEDStef Clement (NED)Belkin Pro Cycling Team+12:01
37GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team+12:01
38SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Team+12:01
39AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimano+12:01
40FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux+12:01

Etappe 4 - Fribourg - Fribourg - 174 km - 3 Mei 2014Ontsnapping


1SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedge4:14:21
2FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
3BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
4ITADavide Appollonio (ITA)AG2R - La Mondiale0:09
5FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
6ITAOscar Gatto (ITA)Cannondalezt
7LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharpzt
8SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Shimanozt
9ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
10FRATony Hurel (FRA)Europcarzt
11SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Teamzt
12BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisolzt
13ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
14GERPaul Martens (GER)Belkin Pro Cycling Teamzt
15SUISébastien Reichenbach (SUI)Iamzt
16GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
17RUSEgor Silin (RUS)Team Katushazt
18SUINino Schurter (SUI)Orica - Greenedgezt
19FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
20ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
21FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
22AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimanozt
23IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
24ITAVincenzo Nibali (ITA)Astanazt
25SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
26PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharpzt
27SUIReto Hollenstein (SUI)Iamzt
28DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
29AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
30FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
31GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Teamzt
32GERBjörn Thurau (GER)Europcarzt
33FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
34SLOSimon Spilak (SLO)Team Katushazt
35NEDStef Clement (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
36POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
37RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Team Katushazt
38BELSander Armée (BEL)Lotto - Belisolzt
39SUIMarcel Wyss (SUI)Iamzt
40SUIMathias Frank (SUI)Iamzt

Etappe 5 - Neuchâtel - Neuchâtel - 18,5 km - 4 Mei 2014Individuele Tijdrit


1GBRChris Froome (GBR)Team Ineos24:50
2GERTony Martin (GER)Omega Pharma - Quick Step0:01
3NZLJesse Sergent (NZL)Trek Factory Racing0:08
4COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step0:15
5ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:20
6AUTRiccardo Zoidl (AUT)Trek Factory Racing0:29
7SLOSimon Spilak (SLO)Team Katushazt
8PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:31
9FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:35
10SUIMathias Frank (SUI)Iamzt
11SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimano0:36
12ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
13LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharp0:37
14AUSRohan Dennis (AUS)Garmin - Sharp0:38
15ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:40
16AUSCameron Meyer (AUS)Orica - Greenedge0:42
17DENJakob Fuglsang (DEN)Astana0:43
18ITAVincenzo Nibali (ITA)Astanazt
19NEDStef Clement (NED)Belkin Pro Cycling Team0:44
20FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale0:45
21RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha0:46
22USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharp0:49
23FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:51
24ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar1:01
25RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha1:04
26FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux1:07
27SUIReto Hollenstein (SUI)Iam1:08
28AUSJack Bobridge (AUS)Belkin Pro Cycling Team1:09
29ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
30FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux1:10
31PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Lampre - Merida1:13
32BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol1:14
33POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:15
34SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astana1:21
35RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha1:25
36CANSvein Tuft (CAN)Orica - Greenedge1:26
37IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:31
38FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale1:32
39AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - Greenedge1:37
40ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineoszt
41BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Quick Step1:38
42FRAJonathan Hivert (FRA)Belkin Pro Cycling Team1:46
43FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux1:49
44RUSPavel Brutt (RUS)Team Katusha1:52
45SUIJohan Tschopp (SUI)Iamzt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden