De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Romandië - 2000 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Romandië - 2000 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2000

Ronde van Romandië 2000

ZwitserlandZwitserland - 2 Mei 2000 - 7 Mei 2000


Algemeen klassement - 7 Mei 2000


1ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Valli & Valli21.01.41
2ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festina0.12
3SUILaurent Dufaux (SUI)Saeco - Valli & Valli0.27
4ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Step0.37
5USAWilliam-Chann McRae (USA)Mapei - Quick Step1.02
6ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Daikin1.25
7ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Kelme - Costa Blanca1.31
8SUIRoland Meier (SUI)Cofidis1.37
9LTURaimondas Rumsas (LTU)Fassa Bortolo1.38
10ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolo1.38
11ITAFrancesco Casagrande (ITA)Vini Caldirola - Sidermec1.47
12RUSPavel Tonkov (RUS)Mapei - Quick Step1.50
13ITARoberto Sgambelluri (ITA)Cantina Tollo - Regain2.10
14ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank2.12
15SUISven Montgomery (SUI)La Française des Jeux2.24
16ITAIvan Gotti (ITA)Polti2.52
17ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikin2.54
18BELAxel Merckx (BEL)Mapei - Quick Step2.57
19COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Kelme - Costa Blanca3.16
20FRAYvon Ledanois (FRA)La Française des Jeux3.32
21SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobank3.44
22SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolo3.44
23ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca3.47
24UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolo4.49
25ESPCarlos Sastre Candil (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank5.06
26SUIPascal Richard (SUI)Linda Mccartney5.14
27ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blanca5.36
28AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systems6.08
29ITASimone Bertoletti (ITA)Lampre - Daikin6.21
30ITASergio Barbero (ITA)Lampre - Daikin6.39
31ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festina6.46
32ITAMassimo Donati (ITA)Vini Caldirola - Sidermec6.52
33ITAGabriele Colombo (ITA)Cantina Tollo - Regain7.10
34ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Mapei - Quick Step7.31
35ITAMarco Vergnani (ITA)Cantina Tollo - Regain7.53
36ESPDaniel Clavero Sebastian (ESP)Polti9.15
37SUIMarcel Strauss (SUI)Post Swiss Team9.36
38SUIFabian Jeker (SUI)Festina9.53
39ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin9.55
40ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikin10.07
41ITACristian Gasperoni (ITA)Cantina Tollo - Regain10.51
42ITARodolfo Massi (ITA)Cantina Tollo - Regain11.01
43ITAMarco Della Vedova (ITA)Lampre - Daikin11.03
44SUILukas Zumsteg (SUI)Phonak Hearing Systems11.27
45ESPJosé Javier Gomez Gozalo (ESP)Kelme - Costa Blanca11.38
46SUINiki Aebersold (SUI)Rabobank12.11
47ITAOscar Pellicioli (ITA)Polti12.41
48GERStephan Gottschling (GER)Post Swiss Team12.52
49SUIPierre Bourquenoud (SUI)Phonak Hearing Systems13.17
50ESPRicardo Ochoa Palacios (ESP)Kelme - Costa Blanca13.53
51SUIBruno Boscardin (SUI)Post Swiss Team13.54
52FRAThierry Loder (FRA)Cofidis14.00
53LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - Sidermec14.13
54ESPDavid Plaza Romero (ESP)Festina14.23
55CZEPavel Padrnos (CZE)Saeco - Valli & Valli14.46
56ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank15.09
57SUIDaniel Schnider (SUI)La Française des Jeux15.34
58SUIArmin Meier (SUI)Saeco - Valli & Valli15.52
59ITAMassimo Giunti (ITA)Cantina Tollo - Regain16.04
60LUXChristian Poos (LUX)Post Swiss Team16.09
61ITAEnrico Cassani (ITA)Polti18.08
62FRANicolas Fritsch (FRA)La Française des Jeux18.52
63ITAAndrea Peron (ITA)Fassa Bortolo19.01
64ITAEddy Mazzoleni (ITA)Polti19.03
65ITAMauro Zanetti (ITA)Vini Caldirola - Sidermec20.51
66SUIReto Bergmann (SUI)Post Swiss Team20.53
67NEDJan Boven (NED)Rabobank21.11
68GBRMatthew Stephens (GBR)Linda Mccartney21.24
69RUSDmitri Konyshev (RUS)Fassa Bortolo21.25
70ITAMassimiliano Gentili (ITA)Cantina Tollo - Regain21.55
71FRAJean-Michel Tessier (FRA)La Française des Jeux22.02
72ESPJuan Miguel Cuenca Martinez (ESP)Kelme - Costa Blanca22.28
73ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Festina23.07
74AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bank23.11
75POLGrzegorz Gwiazdowski (POL)La Française des Jeux23.13
76ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo23.56
77ESPIban Sastre Estevez (ESP)Festina24.44
78FRAJérôme Delbove (FRA)Phonak Hearing Systems24.59
79GBRMaximilian Sciandri (GBR)Linda Mccartney25.31
80NEDAddy Engels (NED)Rabobank26.16
81ITAGuisvan Piovaccari (ITA)Cantina Tollo - Regain26.38
82NEDMarc Lotz (NED)Rabobank26.40
83GERDirk Müller (GER)Post Swiss Team26.57
84FRANicolas Vogondy (FRA)La Française des Jeux27.32
85ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolo28.10
86ESPRafael Diaz Justo (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank28.17
87NEDKarsten Kroon (NED)Rabobank29.27
88SUIChristian Heule (SUI)Post Swiss Team33.47
89ITAFabrizio Guidi (ITA)La Française des Jeux34.25
90DENTayeb Braikia (DEN)Linda Mccartney35.44
91SUIChristian Sidler (SUI)Post Swiss Team35.56
92ITAFrancesco Secchiari (ITA)Saeco - Valli & Valli36.55
93NEDErik Dekker (NED)Rabobank37.11
94FRAClaude Lamour (FRA)Cofidis37.59
95ITAMario Scirea (ITA)Saeco - Valli & Valli38.54
96SCODavid Millar (SCO)Cofidis39.54
97SUIPatrick Calcagni (SUI)Vini Caldirola - Sidermec40.17
98FRANicolas Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank40.26
99ESPMiguel-Angel Peña Caceres (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank40.29
100NORBjørnar Vestøl (NOR)Linda Mccartney40.33
101NEDBram De Groot (NED)Rabobank40.49
102AUSBenjamin Brooks (AUS)Linda Mccartney41.52
103ITASilvio Martinello (ITA)Polti42.22
104AUSMatthew White (AUS)Vini Caldirola - Sidermec42.44
105SUIMichel Klinger (SUI)Festina43.00
106ITAMario Cipollini (ITA)Saeco - Valli & Valli43.16
107SUIStefan Rütimann (SUI)Vini Caldirola - Sidermec44.17
108NEDJeroen Blijlevens (NED)Polti45.19
109ESPJose Manuel Uria Gonzalez (ESP)Polti45.48
110ITABiagio Conte (ITA)Saeco - Valli & Valli47.26
111BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systems48.09
112CANDominique Perras (CAN)Phonak Hearing Systems50

Proloog - Locarno - Locarno - 6.5 km - 2 Mei 2000Individuele Tijdrit


1ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Valli & Valli7.31.14 (51.868 km/h)
2ESPMiguel-Angel Peña Caceres (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank10.87
3ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank11.66
4CZEPavel Padrnos (CZE)Saeco - Valli & Valli12.89
5GERDirk Müller (GER)Post Swiss Team13.33
6ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikin13.48
7SCODavid Millar (SCO)Cofidis13.56
8FRANicolas Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank14.65
9LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - Sidermec15.74
10AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systems15.93
11ITAEnrico Cassani (ITA)Polti16.89
12USAWilliam-Chann McRae (USA)Mapei - Quick Step16.99
13SUIRoland Meier (SUI)Cofidis17.38
14AUSMatthew White (AUS)Vini Caldirola - Sidermec17.71
15ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Kelme - Costa Blanca18.07
16ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikin18.67
17SUINiki Aebersold (SUI)Rabobank19.29
18ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festina19.64
19ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca19.76
20ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Daikin20.28
21ITAMario Cipollini (ITA)Saeco - Valli & Valli20.43
22SUIDaniel Schnider (SUI)La Française des Jeux21.13
23ESPRafael Diaz Justo (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank21.14
24ITADavide Bramati (ITA)Mapei - Quick Step21.15
25ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Step21.22
26ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Festina21.44
27ITASimone Bertoletti (ITA)Lampre - Daikin22.01
28ESPDavid Plaza Romero (ESP)Festina22.22
29SUIBruno Boscardin (SUI)Post Swiss Team22.36
30ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo22.64
31DENTayeb Braikia (DEN)Linda Mccartney22.70
32GERSascha Henrix (GER)Festina22.81
33ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin22.83
34SUIArmin Meier (SUI)Saeco - Valli & Valli23.05
35NEDBram De Groot (NED)Rabobank23.09

Etappe 1 - Locarno - Le Bouveret - 224.3 km - 3 Mei 2000Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Saeco - Valli & Valli6.28.19
2ITAFabrizio Guidi (ITA)La Française des Jeuxzt
3DENTayeb Braikia (DEN)Linda Mccartneyzt
4SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
5FRAYvon Ledanois (FRA)La Française des Jeuxzt
6ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
7GBRMaximilian Sciandri (GBR)Linda Mccartneyzt
8ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
9GERDirk Müller (GER)Post Swiss Teamzt
10ITABiagio Conte (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
11SUIBruno Boscardin (SUI)Post Swiss Teamzt
12AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
13LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - Sidermeczt
14SUILaurent Dufaux (SUI)Saeco - Valli & Vallizt
15ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Kelme - Costa Blancazt
16FRANicolas Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
17SUIChristian Heule (SUI)Post Swiss Teamzt
18SUIArmin Meier (SUI)Saeco - Valli & Vallizt
19ITAGabriele Colombo (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
20ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
21POLGrzegorz Gwiazdowski (POL)La Française des Jeuxzt
22ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
23SUIStefan Rütimann (SUI)Vini Caldirola - Sidermeczt
24ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
25SUISven Montgomery (SUI)La Française des Jeuxzt
26ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikinzt
27ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolozt
28GBRMatthew Stephens (GBR)Linda Mccartneyzt
29UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolozt
30RUSDmitri Konyshev (RUS)Fassa Bortolozt
31ITADavide Bramati (ITA)Mapei - Quick Stepzt
32LUXChristian Poos (LUX)Post Swiss Teamzt
33SUIPascal Richard (SUI)Linda Mccartneyzt
34ITAGiuliano Figueras (ITA)Mapei - Quick Stepzt
35ITAMassimo Giunti (ITA)Cantina Tollo - Regainzt

Etappe 2 - Montreux - La Chaux de Fonds - 162.1 km - 4 Mei 2000Ontsnapping


1SUILaurent Dufaux (SUI)Saeco - Valli & Valli3.55.4 (41.003 km/h)
2ITAFrancesco Casagrande (ITA)Vini Caldirola - Sidermeczt
3FRAYvon Ledanois (FRA)La Française des Jeuxzt
4ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
5RUSPavel Tonkov (RUS)Mapei - Quick Stepzt
6ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festinazt
7ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
8ITAGiuliano Figueras (ITA)Mapei - Quick Step0.06
9SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
10ITAEnrico Cassani (ITA)Poltizt
11AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
12LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - Sidermeczt
13ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Kelme - Costa Blancazt
14LTURaimondas Rumsas (LTU)Fassa Bortolozt
15ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikinzt
16ITAGabriele Colombo (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
17LUXChristian Poos (LUX)Post Swiss Teamzt
18ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
19SUIFabian Jeker (SUI)Festinazt
20FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
21ESPIban Sastre Estevez (ESP)Festinazt
22SUIArmin Meier (SUI)Saeco - Valli & Vallizt
23USAWilliam-Chann McRae (USA)Mapei - Quick Stepzt
24UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolozt
25ITASergio Barbero (ITA)Lampre - Daikinzt
26SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolozt
27SUIDaniel Schnider (SUI)La Française des Jeuxzt
28BELAxel Merckx (BEL)Mapei - Quick Stepzt
29SUICédric Fragniere (SUI)Phonak Hearing Systemszt
30ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikinzt
31ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blancazt
32SUIRoland Meier (SUI)Cofidiszt
33SUIPierre Bourquenoud (SUI)Phonak Hearing Systemszt
34ITARoberto Sgambelluri (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
35SUIMarcel Strauss (SUI)Post Swiss Teamzt

Etappe 3a - Neuchatel - Orbe - 66.6 km - 5 Mei 2000Ontsnapping


1ITAEddy Mazzoleni (ITA)Polti1.22.43 (48.309 km/h)
2RUSDmitri Konyshev (RUS)Fassa Bortolo0.03
3LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - Sidermeczt
4DENTayeb Braikia (DEN)Linda Mccartneyzt
5ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
6ITAFabrizio Guidi (ITA)La Française des Jeuxzt
7ITAFrancesco Casagrande (ITA)Vini Caldirola - Sidermeczt
8BELSteve De Wolf (BEL)Cofidiszt
9SUILaurent Dufaux (SUI)Saeco - Valli & Vallizt
10BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
11SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
12ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
13ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
14ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Kelme - Costa Blancazt
15ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikinzt
16ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Daikinzt
17BELAxel Merckx (BEL)Mapei - Quick Stepzt
18ITAEnrico Cassani (ITA)Poltizt
19SUIRoland Meier (SUI)Cofidiszt
20ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
21ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
22ITASilvio Martinello (ITA)Poltizt
23COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Kelme - Costa Blancazt
24ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blancazt
25SUIPascal Richard (SUI)Linda Mccartneyzt
26FRAJean-Michel Tessier (FRA)La Française des Jeuxzt
27FRAYvon Ledanois (FRA)La Française des Jeuxzt
28NEDKarsten Kroon (NED)Rabobankzt
29ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Mapei - Quick Stepzt
30ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
31SUIArmin Meier (SUI)Saeco - Valli & Vallizt
32ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
33RUSPavel Tonkov (RUS)Mapei - Quick Stepzt
34ITAMassimiliano Gentili (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
35AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt

Etappe 3b - Orbe - 24.2 km - 5 Mei 2000Individuele Tijdrit


1ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festina29.21.77 (49.45 km/h)
2ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Valli & Valli0.28.71
3ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank0.33.93
4SUILaurent Dufaux (SUI)Saeco - Valli & Valli0.35.44
5SUIBruno Boscardin (SUI)Post Swiss Team0.47.03
6USAWilliam-Chann McRae (USA)Mapei - Quick Step0.49.75
7AUSMatthew White (AUS)Vini Caldirola - Sidermec0.54.63
8ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Step1.00.53
9FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank1.06.02
10ESPDavid Plaza Romero (ESP)Festina1.07.37
11ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikin1.09.46
12SUIRoland Meier (SUI)Cofidis1.09.55
13LTURaimondas Rumsas (LTU)Fassa Bortolo1.10.40
14LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - Sidermec1.13.06
15ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Kelme - Costa Blanca1.15.37
16CZEPavel Padrnos (CZE)Saeco - Valli & Valli1.18.75
17RUSPavel Tonkov (RUS)Mapei - Quick Step1.26.81
18ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin1.27.88
19BELAxel Merckx (BEL)Mapei - Quick Step1.30.42
20ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolo1.31.19
21SUISven Montgomery (SUI)La Française des Jeux1.31.46
22ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Daikin1.32.01
23ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Festina1.37.02
24ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank1.38.20
25AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systems1.43.89
26ITASergio Barbero (ITA)Lampre - Daikin1.44.03
27UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolo1.51.28
28AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bank1.52.88
29ITAGiuliano Figueras (ITA)Mapei - Quick Step1.54.09
30ESPRafael Diaz Justo (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank1.57.21
31SUIFabian Jeker (SUI)Festina1.58.03
32SUIMarcel Strauss (SUI)Post Swiss Team1.58.98
33ITAEnrico Cassani (ITA)Polti1.59.14
34ITARoberto Sgambelluri (ITA)Cantina Tollo - Regain1.59.36
35SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolo2.00.95

Etappe 4 - Orbe - Leysin - 160.0 km - 6 Mei 2000Berg


1ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Step4.35.35 (35.684 km/h)
2ITAFrancesco Casagrande (ITA)Vini Caldirola - Sidermec0.08
3ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Daikin0.12
4ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
5SUILaurent Dufaux (SUI)Saeco - Valli & Vallizt
6ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
7RUSPavel Tonkov (RUS)Mapei - Quick Stepzt
8ITARoberto Sgambelluri (ITA)Cantina Tollo - Regain0.17
9ITAIvan Gotti (ITA)Poltizt
10LTURaimondas Rumsas (LTU)Fassa Bortolo0.30
11USAWilliam-Chann McRae (USA)Mapei - Quick Stepzt
12ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Kelme - Costa Blanca0.34
13ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festinazt
14COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Kelme - Costa Blancazt
15SUIRoland Meier (SUI)Cofidis0.45
16SUISven Montgomery (SUI)La Française des Jeux0.58
17BELAxel Merckx (BEL)Mapei - Quick Step1.36
18ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca1.42
19ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blancazt
20SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobank1.49
21FRAYvon Ledanois (FRA)La Française des Jeuxzt
22SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolo1.51
23ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank2.02
24ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikin2.06
25ITASimone Bertoletti (ITA)Lampre - Daikin2.21
26ESPCarlos Sastre Candil (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank2.51
27UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolo3.01
28SUIPascal Richard (SUI)Linda Mccartney3.06
29ITAGabriele Colombo (ITA)Cantina Tollo - Regain4.43
30AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
31ESPDaniel Clavero Sebastian (ESP)Poltizt
32ITASergio Barbero (ITA)Lampre - Daikinzt
33ITAOscar Pellicioli (ITA)Poltizt
34ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Mapei - Quick Stepzt
35ITAMarco Della Vedova (ITA)Lampre - Daikinzt
36ITAMarco Vergnani (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
37ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festinazt
38ITAMassimo Donati (ITA)Vini Caldirola - Sidermeczt
39FRAThierry Loder (FRA)Cofidis6.12
40ITARodolfo Massi (ITA)Cantina Tollo - Regain7.04
41ITACristian Gasperoni (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
42SUIMarcel Strauss (SUI)Post Swiss Team7.42
43GERStephan Gottschling (GER)Post Swiss Team7.46
44SUILukas Zumsteg (SUI)Phonak Hearing Systemszt
45ESPRicardo Ochoa Palacios (ESP)Kelme - Costa Blancazt
46ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
47ESPJosé Javier Gomez Gozalo (ESP)Kelme - Costa Blancazt
48SUIFabian Jeker (SUI)Festina8.00
49GERDirk Müller (GER)Post Swiss Team8.19
50SUIBruno Boscardin (SUI)Post Swiss Team8.28

Etappe 5 - Aigle - Geneva - 177.8 km - 7 Mei 2000Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Saeco - Valli & Valli4.01.44 (44.131 kph)
2LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - Sidermeczt
3SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
4DENTayeb Braikia (DEN)Linda Mccartneyzt
5BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
6ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
7ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolozt
8SUIBruno Boscardin (SUI)Post Swiss Teamzt
9ITAFabrizio Guidi (ITA)La Française des Jeuxzt
10NEDJeroen Blijlevens (NED)Poltizt
11ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikinzt
12ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
13ITASilvio Martinello (ITA)Poltizt
14FRAYvon Ledanois (FRA)La Française des Jeuxzt
15SUIPatrick Calcagni (SUI)Vini Caldirola - Sidermeczt
16LUXChristian Poos (LUX)Post Swiss Teamzt
17CZEPavel Padrnos (CZE)Saeco - Valli & Vallizt
18NEDKarsten Kroon (NED)Rabobankzt
19UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolozt
20FRAClaude Lamour (FRA)Cofidiszt
21LTURaimondas Rumsas (LTU)Fassa Bortolozt
22ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
23SUILukas Zumsteg (SUI)Phonak Hearing Systemszt
24GBRMatthew Stephens (GBR)Linda Mccartneyzt
25ITABiagio Conte (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
26ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
27ITAMassimiliano Gentili (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
28SUIPascal Richard (SUI)Linda Mccartneyzt
29ITARoberto Sgambelluri (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
30ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
31ITAMarco Della Vedova (ITA)Lampre - Daikinzt
32ITAMassimo Giunti (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
33AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
34SUIRoland Meier (SUI)Cofidiszt
35GERDirk Müller (GER)Post Swiss Teamzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden