De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs - Nice - 2000 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs - Nice - 2000 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2000

Parijs - Nice 2000

FrankrijkFrankrijk - 5 Maart 2000 - 13 Maart 2000


Algemeen klassement - 13 Maart 2000


1GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekom28h19'50''
2FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatour7''
3ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banesto44''
4FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargel53''
5ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Kelme - Costa Blanca56''
6USAJonathan Vaughters (USA)Crédit Agricole1'02''
7SWEMartin Rittsel (SWE)Memorycard - Jack & Jones1'15''
8USAFrankie Andreu (USA)US Postal Service1'17''
9ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolozt
10POLTomasz Brozyna (POL)Banesto1'18''
11GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
12KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom1'19''
13ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Banesto1'21''
14ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolo1'28''
15KAZAndrei Kivilev (KAZ)AG2R Prévoyance - Décathlon1'35''
16RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service1'49''
17BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
18ITAGiuliano Figueras (ITA)Mapei - Quick Step1'50''
19SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank1'55''
20FRAGilles Bouvard (FRA)Jean Delatour1'58''
21BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco2'08''
22BELPeter Farazijn (BEL)Cofidis2'15''
23FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeux2'16''
24GERKai Hundertmarck (GER)Deutsche Telekom2'22''
25BELSteve De Wolf (BEL)Cofidiszt
26ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Banesto2'33''
27FRAFabrice Gougot (FRA)Crédit Agricole2'36''
28USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service2'41''
29BELAxel Merckx (BEL)Mapei - Quick Step2'42''
30BELAndrei Tchmil (BEL)Lotto - Adecco3'12''
31DENBo Hamburger (DEN)Memorycard - Jack & Jones3'13''
32SUINiki Aebersold (SUI)Rabobank3'16''
33BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Adecco3'34''
34ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolo3'51''
35BELChris Peers (BEL)Cofidis4'08''
36ITARinaldo Nocentini (ITA)Mapei - Quick Step4'31''
37USABobby Julich (USA)Crédit Agricole4'49''
38ITALuca Mazzanti (ITA)Fassa Bortolo4'50''
39USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Service5'27''
40FRAPascal Lino (FRA)Festina6'12''
41FRARichard Virenque (FRA)Polti6'19''
42FRADidier Rous (FRA)Bonjour - Toupargel8'33''
43FRAFrédéric Bessy (FRA)Jean Delatour9'46''
44FRAChristophe Bassons (FRA)Jean Delatour10'12''
45FRAAnthony Morin (FRA)Crédit Agricole10'53''
46BELKurt Van Lancker (BEL)Lotto - Adecco11'03''
47AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeux11'35''
48GERRalf Grabsch (GER)Deutsche Telekom11'58''
49ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo12'58''
50ITAFrancesco Casagrande (ITA)Vini Caldirola - Sidermec15'23''
51FRACédric Vasseur (FRA)US Postal Service15'55''
52GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom16'45''
53NEDTristan Hoffman (NED)Memorycard - Jack & Jones17'44''
54FRANicolas Fritsch (FRA)La Française des Jeux18'17''
55ITAGiovanni Lombardi (ITA)Deutsche Telekom20'19''
56ITAFabio Baldato (ITA)Fassa Bortolo21'18''
57ESPRicardo Ochoa Palacios (ESP)Kelme - Costa Blanca21'47''
58BELThierry Marichal (BEL)Lotto - Adecco24'45''
59GERTorsten Nitsche (GER)Saeco - Valli & Valli26'27''
60NEDAddy Engels (NED)Rabobank26'30''
61ITAPaolo Fornaciari (ITA)Mapei - Quick Step28'11''
62FRALaurent Madouas (FRA)Festina28'29''
63FRAPascal Chanteur (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlon28'34''
64ESPDavid Navas Chica (ESP)Banesto32'49''
65POLDariusz Baranowski (POL)Banesto32'53''
66NEDMarc Lotz (NED)Rabobank32'57''
67ESPJose Manuel Uria Gonzalez (ESP)Polti35'11''
68DENJakob Storm Piil (DEN)Memorycard - Jack & Jones35'13''
69SUIMauro Gianetti (SUI)Vini Caldirola - Sidermec36'12''
70ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Kelme - Costa Blanca35'56''
71FRALylian Lebreton (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9337'01''
72BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Adecco37'23''
73BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Step37'33''
74FRAPascal Hervé (FRA)Polti37'34''
75FRAStéphane Barthe (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlon37'56''
76FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidis38'26''
77ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Saeco - Valli & Valli38'33''
78DENMichael Blaudzun (DEN)Memorycard - Jack & Jones38'46''
79ITARossano Brasi (ITA)Polti38'56''
80FRACyril Saugrain (FRA)La Française des Jeux38'59''
81FRANicolas Vogondy (FRA)La Française des Jeux39'17''
82ITANicola Loda (ITA)Fassa Bortolo40'10''
83ITARoberto Conti (ITA)Vini Caldirola - Sidermec40'46''
84FRAPatrice Halgand (FRA)Jean Delatour41'46''
85FRAFranck Renier (FRA)Bonjour - Toupargel42'48''
86FRACharles Guilbert (FRA)Bonjour - Toupargel43'43''
87BELNico Mattan (BEL)Cofidis44'28''
88LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service44'32''
89ESPJosé Javier Gomez Gozalo (ESP)Kelme - Costa Blanca44'51''
90MDAIgor Pugaci (MDA)Saeco - Valli & Valli45'16''
91NEDLeon Van Bon (NED)Rabobank45'18''
92ITADavid Tani (ITA)Mapei - Quick Step46'11''
93FRALoïc Lamouller (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9346'32''
94FRAEddy Seigneur (FRA)Jean Delatour47'16''
95ESPRuben Galvan Manchon (ESP)Kelme - Costa Blanca48'11''
96ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blanca50'06''
97ESPRafael Mateos Perez (ESP)Polti50'35''
98GERStephan Schreck (GER)Deutsche Telekom50'38''
99NEDMatthé Pronk (NED)Rabobank50'42''
100FRAThierry Bourguignon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9352'06''
101FRAStéphane Berges (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9353'03''
102GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekom55'03''
103AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole55'53''
104FRAGilles Maignan (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlon56'13''
105FRAPascal Derame (FRA)Bonjour - Toupargel56'24''
106SUIPietro Zucconi (SUI)Vini Caldirola - Sidermec57'43''
107LTUArturas Kasputis (LTU)AG2R Prévoyance - Décathlon57'50''
108FRAChristophe Oriol (FRA)Jean Delatour58'09''
109ESTLauri Aus (EST)AG2R Prévoyance - Décathlon58'16''
110FRALudovic Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9358'47''
111GBRChris Boardman (GBR)Crédit Agricole1h00'13''
112BELBart Leysen (BEL)Mapei - Quick Step1h01'58''
113FRAFlorent Brard (FRA)Festina1h03'58''
114FRABruno Thibout (FRA)Jean Delatour1h03'59''
115FRAAnthony Langella (FRA)Crédit Agricole1h04'18''
116ESPAlvaro Forner Munoz (ESP)Kelme - Costa Blancazt
117FRAGuillaume Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 931h08'14''
118USADavid Clinger (USA)Festina1h08'57''
119FRAStéphane Augé (FRA)Festina1h09'00''
120FRAAndy Flickinger (FRA)Festina1h09'31''
121FRAJacky Durand (FRA)Lotto - Adecco1h11'29''
122SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricole1h13'26''
123FRAJean-Patrick Nazon (FRA)La Française des Jeux1h13'27''
124FRADamien Nazon (FRA)Bonjour - Toupargel1h13'30''
125ITAMirko Crepaldi (ITA)Polti1h17'20''
126AUSMatthew White (AUS)Vini Caldirola - Sidermec1h21'09''

Etappe 1 - Bois de Vincennes, 7.9 km - 6 Maart 2000Individuele Tijdrit


1FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatour0:09:32
2GBRChris Boardman (GBR)Crédit Agricolezt
3ESTLauri Aus (EST)AG2R Prévoyance - Décathlon0:04
4USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service0:05
5FRAGilles Maignan (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlon0:06
6ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
7GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt
8FRAEddy Seigneur (FRA)Jean Delatour0:07
9USAFrankie Andreu (USA)US Postal Service0:08
10FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidiszt
11AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
12USAJonathan Vaughters (USA)Crédit Agricole0:09
13ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banestozt
14POLTomasz Brozyna (POL)Banesto0:10
15AUSPatrick Jonker (AUS)US Postal Service0:11

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Sens - Nevers, 201 km - 7 Maart 2000Sprint


1ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyance - Décathlon4:56:01
2GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekomzt
3AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
4FRAJean-Patrick Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt
5ITAFabio Baldato (ITA)Fassa Bortolozt
6SLOIvan Klemencic (SLO)zt
7ITAPaolo Fornaciari (ITA)Mapei - Quick Stepzt
8FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
9BELJo Planckaert (BEL)Cofidiszt
10NEDTristan Hoffman (NED)Memorycard - Jack & Joneszt
11GERTorsten Nitsche (GER)Saeco - Valli & Vallizt
12ITASilvio Martinello (ITA)Poltizt
13FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidiszt
14BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Stepzt
15ESPRuben Galvan Manchon (ESP)Kelme - Costa Blancazt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Nevers - Belleville, 203.7 km - 8 Maart 2000Sprint


1ITAFabio Baldato (ITA)Fassa Bortolo4:49:21
2ITAGiuliano Figueras (ITA)Mapei - Quick Stepzt
3FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatourzt
4GERKai Hundertmarck (GER)Deutsche Telekomzt
5FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
6KAZAndrei Kivilev (KAZ)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
7ITAFrancesco Casagrande (ITA)Vini Caldirola - Sidermeczt
8BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
9FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeuxzt
10GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt
11ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banestozt
12SUIMauro Gianetti (SUI)Vini Caldirola - Sidermeczt
13ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
14USAFrankie Andreu (USA)US Postal Servicezt
15USABobby Julich (USA)Crédit Agricolezt
16SWEMartin Rittsel (SWE)Memorycard - Jack & Joneszt
17FRADidier Rous (FRA)Bonjour - Toupargelzt
18BELSteve De Wolf (BEL)Cofidiszt
19ITALuca Mazzanti (ITA)Fassa Bortolozt
20FRAFrédéric Bessy (FRA)Jean Delatourzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Trévoux - St Etienne, 178 km - 9 Maart 2000Ontsnapping


1DENBo Hamburger (DEN)Memorycard - Jack & Jones4:28:35
2ITARinaldo Nocentini (ITA)Mapei - Quick Step0:10
3ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolozt
4ITAGiuliano Figueras (ITA)Mapei - Quick Stepzt
5NEDTristan Hoffman (NED)Memorycard - Jack & Joneszt
6USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
7BELChris Peers (BEL)Cofidiszt
8ITAFrancesco Casagrande (ITA)Vini Caldirola - Sidermeczt
9BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
10BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Adeccozt
11FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatourzt
12ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Banestozt
13SUILaurent Dufaux (SUI)Saeco - Valli & Vallizt
14ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
15KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
16FRAFabrice Gougot (FRA)Crédit Agricolezt
17SUINiki Aebersold (SUI)Rabobankzt
18KAZAndrei Kivilev (KAZ)AG2R Prévoyance - Décathlon0:02
19ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
20ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banestozt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Berre l'Etang - Sisteron, 194.2 km - 10 Maart 2000Ontsnapping


1ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolo4:59:35
2NEDTristan Hoffman (NED)Memorycard - Jack & Jones0:02
3ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
4BELAndrei Tchmil (BEL)Lotto - Adeccozt
5FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
6FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatourzt
7ITAFabio Baldato (ITA)Fassa Bortolozt
8AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeuxzt
9RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt
10ITAGiovanni Lombardi (ITA)Deutsche Telekomzt
11BELChris Peers (BEL)Cofidiszt
12ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
13ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Kelme - Costa Blancazt
14USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
15DENBo Hamburger (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
16ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banestozt
17FRAGilles Bouvard (FRA)Jean Delatourzt
18USABobby Julich (USA)Crédit Agricolezt
19ITAGiuliano Figueras (ITA)Mapei - Quick Stepzt
20BELPeter Farazijn (BEL)Cofidiszt
21SUINiki Aebersold (SUI)Rabobankzt
22KAZAndrei Kivilev (KAZ)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
23GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
24FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeuxzt
25BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
26KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
27GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt
28SUILaurent Dufaux (SUI)Saeco - Valli & Vallizt
29GERKai Hundertmarck (GER)Deutsche Telekomzt
30USAJonathan Vaughters (USA)Crédit Agricolezt
31GERTorsten Nitsche (GER)Saeco - Valli & Vallizt
32ITALuca Mazzanti (ITA)Fassa Bortolozt
33USAFrankie Andreu (USA)US Postal Servicezt
34GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
35ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Banestozt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Sisteron - Villeneuve Loubet, 196.2 km - 11 Maart 2000Sprint


1FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargel4:43:09
2ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
3BELAndrei Tchmil (BEL)Lotto - Adeccozt
4USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
5AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeuxzt
6ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
7BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
8FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatourzt
9ITAFrancesco Casagrande (ITA)Vini Caldirola - Sidermeczt
10RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt
11ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banestozt
12ITALuca Mazzanti (ITA)Fassa Bortolozt
13SUINiki Aebersold (SUI)Rabobankzt
14SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
15DENBo Hamburger (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
16ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
17GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt
18BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Adeccozt
19BELChris Peers (BEL)Cofidiszt
20KAZAndrei Kivilev (KAZ)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
21BELPeter Farazijn (BEL)Cofidiszt
22BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
23FRAFabrice Gougot (FRA)Crédit Agricolezt
24USAFrankie Andreu (USA)US Postal Servicezt
25ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
26ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Banestozt
27ITAGiuliano Figueras (ITA)Mapei - Quick Stepzt
28ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Banestozt
29FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeuxzt
30GERKai Hundertmarck (GER)Deutsche Telekomzt
31BELAxel Merckx (BEL)Mapei - Quick Stepzt
32FRAGilles Bouvard (FRA)Jean Delatourzt
33SWEMartin Rittsel (SWE)Memorycard - Jack & Joneszt
34GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
35POLTomasz Brozyna (POL)Banestozt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Nice - Col d'Eze, 10 km - 12 Maart 2000Individuele Tijdrit


1GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekom0:17:43
2FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatour0:17
3USAJonathan Vaughters (USA)Crédit Agricole0:23
4ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolo0:25
5ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolo0:27
6KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom0:29
7ITAFrancesco Casagrande (ITA)Vini Caldirola - Sidermec0:34
8GERGrischa Niermann (GER)Rabobank0:37
9POLTomasz Brozyna (POL)Banesto0:38
10ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Banesto0:39
11ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banesto0:41
12ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Kelme - Costa Blanca0:44
13KAZAndrei Kivilev (KAZ)AG2R Prévoyance - Décathlon0:52
14FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargel0:57
15SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank1:04
16RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service1:05
17SWEMartin Rittsel (SWE)Memorycard - Jack & Jones1:08
18FRAGilles Maignan (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
19USAFrankie Andreu (USA)US Postal Service1:15
20BELPeter Farazijn (BEL)Cofidiszt
21FRABenoît Salmon (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlon1:17
22ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Banesto1:21
23ITAGiuliano Figueras (ITA)Mapei - Quick Step1:22
24BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco1:26
25NEDErik Dekker (NED)Rabobank1:27
26FRAGilles Bouvard (FRA)Jean Delatourzt
27BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adecco1:28
28BELSteve De Wolf (BEL)Cofidiszt
29SUIMauro Gianetti (SUI)Vini Caldirola - Sidermec1:36
30DENJakob Storm Piil (DEN)Memorycard - Jack & Jones1:38
31AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeux1:40
32ITARinaldo Nocentini (ITA)Mapei - Quick Step1:43
33BELAxel Merckx (BEL)Mapei - Quick Step1:44
34FRAAnthony Morin (FRA)Crédit Agricolezt
35FRAFabrice Gougot (FRA)Crédit Agricole1:45

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Nice - Nice, 160.1 km - 13 Maart 2000Sprint


1BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Step3h53'13''
2FRADamien Nazon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
3USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
4AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
5ESPRuben Galvan Manchon (ESP)Kelme - Costa Blancazt
6GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekomzt
7NEDTristan Hoffman (NED)Memorycard - Jack & Joneszt
8GERTorsten Nitsche (GER)Saeco - Valli & Vallizt
9FRAStéphane Barthe (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
10FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidiszt

Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden