De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs - Nice - 1998 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs - Nice - 1998 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 1998

Parijs - Nice 1998

FrankrijkFrankrijk - 8 Maart 1998 - 16 Maart 1998


Algemeen klassement - 16 Maart 1998


1BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - Bricobi31:45:03
2FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.0:40
3ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)O.N.C.E.0:48
4SUIAlex Zülle (SUI)Festina - Lotus0:59
5ITARodolfo Massi (ITA)Casino1:11
6FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotus1:14
7ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E.1:25
8SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus1:29
9AUTPeter Luttenberger (AUT)Rabobankzt
10ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blanca1:45
11AUSPatrick Jonker (AUS)Rabobank1:51
12ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E.1:53
13ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banesto2:00
14FRAPascal Lino (FRA)Big Mat - Aubervilliers 932:03
15FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeux2:07
16ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Kelme - Costa Blanca2:12
17USABobby Julich (USA)Cofidis2:15
18FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotuszt
19RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service2:30
20FRAThierry Bourguignon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 932:35
21ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banesto3:00
22BELMario Aerts (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass3:06
23RUSEugeni Berzin (RUS)La Française des Jeux3:11
24USAFrankie Andreu (USA)US Postal Service3:39
25BELAxel Merckx (BEL)Polti3:54
26FRAStéphane Goubert (FRA)Cofidis3:55
27GERDirk Baldinger (GER)Deutsche Telekom - ARD3:56
28ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.4:04
29FRALuc Leblanc (FRA)Polti5:26
30ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Kelme - Costa Blanca5:42
31ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Banesto5:49
32ESPJosé Roberto Sierra (ESP)6:24
33SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank7:04
34BELPeter Farazijn (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass7:20
35UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Mobistar - Isoglass8:02
36ITAEnrico Cassani (ITA)Polti8:03
37FRAChristophe Bassons (FRA)Festina - Lotus9:07
38ITAFabrizio Guidi (ITA)Polti9:23
39ESTLauri Aus (EST)Casino9:32
40FRAFrédéric Bessy (FRA)Casino9:45
41GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole10:20
42ITAAndrea Peron (ITA)10:37
43FRACédric Vasseur (FRA)Crédit Agricole11:20
44FRAStéphane Barthe (FRA)Casino11:35
45BELJohan Museeuw (BEL)Mapei - Bricobi11:50
46FINJoona Laukka (FIN)Lotto - Mobistar - Isoglass11:55
47ITAMassimiliano Mori (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino12:18
48ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca12:28
49FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux12:54
50ITABruno Cenghialta (ITA)Riso Scotti12:56
51USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
52FRAPascal Hervé (FRA)Festina - Lotus13:41
53BELChris Peers (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass13:49
54ITARossano Brasi (ITA)Polti13:58
55SUIBruno Boscardin (SUI)Festina - Lotus14:07
56FRANicolas Vogondy (FRA)La Française des Jeux14:09
57FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricole14:14
58FRAChristophe Capelle (FRA)Cofidis15:12
59FRALylian Lebreton (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9315:14
60FRAGilles Bouvard (FRA)Casino15:19
61FRAFrédéric Moncassin (FRA)Crédit Agricole15:26
62ESPRafael Diaz Justo (ESP)O.N.C.E.15:55
63BELWilfried Peeters (BEL)Mapei - Bricobi16:05
64FRALaurent Madouas (FRA)Lotto - Mobistar - Isoglass16:14
65ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino17:05
66FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux17:45
67AUSHenk Vogels (AUS)Crédit Agricole18:33
68GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom - ARD18:42
69BELNico Mattan (BEL)Mapei - Bricobi18:53
70FRAGilles Maignan (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marne19:14
71ESPJosé Javier Gomez Gozalo (ESP)Kelme - Costa Blanca19:21
72FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidis19:59
73NEDLeon Van Bon (NED)Rabobank20:31
74AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole20:36
75USAMarty Jemison (USA)US Postal Service21:41
76RUSViatcheslav Djavanian (RUS)Big Mat - Aubervilliers 9322:30
77BELLudo Dierckxsens (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass23:48
78GERBert Dietz (GER)Deutsche Telekom - ARD23:53
79FRAJean-Cyril Robin (FRA)US Postal Service24:04
80FRAFrancis Moreau (FRA)Cofidis24:07
81ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Banesto24:11
82ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)O.N.C.E.25:22
83LTUArturas Kasputis (LTU)Casino25:23
84RUSAlexei Sivakov (RUS)Big Mat - Aubervilliers 9325:34
85ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino25:42
86FRAFrancisque Teyssier (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marne26:41
87FRAJean-Philippe Dojwa (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marne27:30
88FRAAnthony Morin (FRA)La Française des Jeux28:14
89GERJörg Jaksche (GER)Polti28:29
90FRALudovic Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9329:56
91ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Banesto31:02
92GERChristian Henn (GER)Deutsche Telekom - ARD31:11
93FRABenoît Salmon (FRA)Casino31:13
94ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Kelme - Costa Blanca32:15
95ITAStefano Casagrande (ITA)Riso Scotti32:20
96BELTom Steels (BEL)Mapei - Bricobi32:23
97FRAThierry Gouvenou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9336:12
98SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricole37:50
99RUSVladislav Bobrik (RUS)Riso Scotti38:41
100ITAEros Poli (ITA)Crédit Agricole38:46
101ITAPaolo Fornaciari (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino39:36
102ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - Bricobi40:44
103GERAndré Korff (GER)Festina - Lotus40:45
104FRAGilles Talmant (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marne42:35
105AUTGeorg Totschnig (AUT)Deutsche Telekom - ARD42:38
106BELLudwig Willems (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass43:09
107AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobank44:01
108GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom - ARD45:10
109CHIJosé Luis Rodríguez Aguilar (CHI)45:58
110ESPArsenio Gonzalez Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blanca46:34
111BELBart Leysen (BEL)Mapei - Bricobi49:15
112NEDBert Hiemstra (NED)Rabobank50:18
113FRAAnthony Rokia (FRA)Polti50:55
114AUSJay Sweet (AUS)Big Mat - Aubervilliers 9351:14
115DENPeter Meinert Nielsen (DEN)US Postal Service53:31
116ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Banesto53:42
117ITAMichele Rezzani (ITA)Riso Scotti55:49
118ITARiccardo Ferrari (ITA)Riso Scotti59:46
119ITARiccardo Faverio (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino1:02:47
120FRAStephane Cueff (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marne1:11:03
121NEDJan Koerts (NED)Rabobankzt

Etappe 1 - Suresnes - Paris, 10.2 km - 9 Maart 1998Individuele Tijdrit


1BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - Bricobi0:12:31
2FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.0:07
3SUIBruno Boscardin (SUI)Festina - Lotus0:19
4SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus0:20
5SUIAlex Zülle (SUI)Festina - Lotus0:21
6FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotus0:22
7AUSHenk Vogels (AUS)Crédit Agricole0:23
8ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)O.N.C.E.0:24
9FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidis0:25
10BELNico Mattan (BEL)Mapei - Bricobi0:27
11USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service0:28
12ESTLauri Aus (EST)Casino0:30
13USABobby Julich (USA)Cofidis0:31
14AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole0:33
15FRAFrancis Moreau (FRA)Cofidiszt
16RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service0:34
17ITAAndrea Peron (ITA)0:35
18UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Mobistar - Isoglass0:39
19ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banestozt
20ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E.zt
21FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeux0:40
22AUSPatrick Jonker (AUS)Rabobank0:41
23USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt
24FRANicolas Jalabert (FRA)Cofidis0:42
25ITARodolfo Massi (ITA)Casino0:43
26ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E.0:44
27FRAPascal Lino (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
28LTUArturas Kasputis (LTU)Casinozt
29ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Kelme - Costa Blanca0:45
30AUTPeter Luttenberger (AUT)Rabobankzt
31FRAThierry Bourguignon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:47
32BELBart Leysen (BEL)Mapei - Bricobi0:49
33FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
34FRAChristophe Bassons (FRA)Festina - Lotus0:50
35FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotus0:51

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Montereau - Sens, 170.2 km - 10 Maart 1998Ontsnapping


1ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.4:25:24
2ESTLauri Aus (EST)Casino0:02
3BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - Bricobi0:05
4FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
5ITARodolfo Massi (ITA)Casinozt
6FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.zt
7ITAFabrizio Guidi (ITA)Poltizt
8ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banestozt
9AUTPeter Luttenberger (AUT)Rabobankzt
10SUIAlex Zülle (SUI)Festina - Lotuszt
11USABobby Julich (USA)Cofidiszt
12FRAPascal Chanteur (FRA)Casinozt
13ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E.zt
14UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
15SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotuszt
16AUSPatrick Jonker (AUS)Rabobankzt
17FRANicolas Jalabert (FRA)Cofidiszt
18BELLudo Dierckxsens (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
19ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banestozt
20FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotuszt
21RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt
22ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Kelme - Costa Blancazt
23SUIBruno Boscardin (SUI)Festina - Lotuszt
24BELAxel Merckx (BEL)Poltizt
25AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
26FRACédric Vasseur (FRA)Crédit Agricole0:13
27ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)O.N.C.E.0:14
28ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Kelme - Costa Blancazt
29FRAPascal Hervé (FRA)Festina - Lotuszt
30FRAPascal Lino (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
31FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt
32ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
33FRALuc Leblanc (FRA)Polti0:19
34ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Banestozt
35ITAAndrea Peron (ITA)zt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Sens - Nevers, 195.8 km - 11 Maart 1998Sprint


1BELTom Steels (BEL)Mapei - Bricobi5:27:15
2FRAFrédéric Moncassin (FRA)Crédit Agricolezt
3ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marinozt
4AUSJay Sweet (AUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
5FRAChristophe Capelle (FRA)Cofidiszt
6ESTLauri Aus (EST)Casinozt
7GERAndré Korff (GER)Festina - Lotuszt
8ITAFabrizio Guidi (ITA)Poltizt
9ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banestozt
10FRAStéphane Barthe (FRA)Casinozt
11USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
12FRANicolas Jalabert (FRA)Cofidiszt
13NEDLeon Van Bon (NED)Rabobankzt
14UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
15USABobby Julich (USA)Cofidiszt
16FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
17AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
18BELNico Mattan (BEL)Mapei - Bricobizt
19AUSHenk Vogels (AUS)Crédit Agricolezt
20FRAPascal Chanteur (FRA)Casinozt
21BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - Bricobizt
22ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.zt
23FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.zt
24SUIBruno Boscardin (SUI)Festina - Lotuszt
25FRACharles Guilbert (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marnezt
26SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotuszt
27FRAChristophe Bassons (FRA)Festina - Lotuszt
28FRALaurent Pillon (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marnezt
29FRALudovic Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
30ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Banestozt
31BELChris Peers (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
32ITAMassimiliano Mori (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marinozt
33FRACédric Vasseur (FRA)Crédit Agricolezt
34ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Kelme - Costa Blancazt
35ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banestozt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Nevers - Vichy, 194.5 km - 12 Maart 1998Sprint


1BELTom Steels (BEL)Mapei - Bricobi5:08:43
2UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
3AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
4FRAFrédéric Moncassin (FRA)Crédit Agricolezt
5FRAChristophe Capelle (FRA)Cofidiszt
6AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
7ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Kelme - Costa Blancazt
8ITAEnrico Cassani (ITA)Poltizt
9FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.zt
10FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
11ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marinozt
12USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
13BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - Bricobizt
14FRAThierry Gouvenou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
15ESTLauri Aus (EST)Casinozt
16BELLudo Dierckxsens (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
17FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
18ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banestozt
19FRAPascal Lino (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
20GERDirk Baldinger (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
21BELChris Peers (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
22BELMario Aerts (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
23FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
24ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Kelme - Costa Blancazt
25FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt
26FRACédric Vasseur (FRA)Crédit Agricolezt
27ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.zt
28FRALudovic Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
29SUIBruno Boscardin (SUI)Festina - Lotuszt
30ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banestozt
31ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E.zt
32ITAFabrizio Guidi (ITA)Poltizt
33ITARodolfo Massi (ITA)Casinozt
34FRANicolas Jalabert (FRA)Cofidiszt
35AUSHenk Vogels (AUS)Crédit Agricolezt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Cusset - Col de la Répubique, 113 km - 13 Maart 1998Berg


1BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - Bricobi2:42:08
2ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)O.N.C.E.0:02
3SUIAlex Zülle (SUI)Festina - Lotus0:22
4ITARodolfo Massi (ITA)Casinozt
5ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
6FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.0:27
7FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt
8AUTPeter Luttenberger (AUT)Rabobankzt
9BELPeter Farazijn (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass0:29
10ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E.0:31
11ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E.zt
12AUSPatrick Jonker (AUS)Rabobank0:53
13FRAPascal Lino (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
14SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotuszt
15ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.zt
16ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banesto1:10
17FRAThierry Bourguignon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
18GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt
19FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
20FRAGilles Bouvard (FRA)Casinozt
21FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotuszt
22ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Kelme - Costa Blancazt
23ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
24ITAEnrico Cassani (ITA)Polti1:27
25ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banestozt
26RUSEugeni Berzin (RUS)La Française des Jeuxzt
27ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Banestozt
28USABobby Julich (USA)Cofidiszt
29ESTLauri Aus (EST)Casinozt
30GERDirk Baldinger (GER)Deutsche Telekom - ARD1:39
31ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Kelme - Costa Blancazt
32BELMario Aerts (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
33FRALaurent Madouas (FRA)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
34FRACédric Vasseur (FRA)Crédit Agricolezt
35RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Montélimar - Sisteron, 189 km - 14 Maart 1998Ontsnapping


1UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Mobistar - Isoglass4:29:54
2ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banesto0:02
3ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banestozt
4FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
5ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Kelme - Costa Blancazt
6SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
7FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.zt
8RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt
9AUSPatrick Jonker (AUS)Rabobankzt
10GERDirk Baldinger (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
11FRAPascal Lino (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
12ITARodolfo Massi (ITA)Casinozt
13BELMario Aerts (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
14ITAFabrizio Guidi (ITA)Poltizt
15BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - Bricobizt
16ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.zt
17ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E.zt
18FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt
19FRAGilles Maignan (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marnezt
20AUTPeter Luttenberger (AUT)Rabobankzt
21ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Banestozt
22USABobby Julich (USA)Cofidiszt
23ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
24FRAThierry Bourguignon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
25FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotuszt
26FRAStéphane Goubert (FRA)Cofidiszt
27ESPJosé Roberto Sierra (ESP)zt
28SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotuszt
29BELAxel Merckx (BEL)Poltizt
30SUIAlex Zülle (SUI)Festina - Lotuszt
31ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E.zt
32ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)O.N.C.E.zt
33ITAAndrea Peron (ITA)zt
34ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Kelme - Costa Blancazt
35RUSEugeni Berzin (RUS)La Française des Jeuxzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Sisteron - Cannes, 223 km - 15 Maart 1998Ontsnapping


1UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Mobistar - Isoglass5:24:02
2FRAStéphane Barthe (FRA)Casinozt
3FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.zt
4ITAFabrizio Guidi (ITA)Poltizt
5FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
6ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banestozt
7ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banestozt
8FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
9ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marinozt
10FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt
11FRAChristophe Bassons (FRA)Festina - Lotuszt
12GERDirk Baldinger (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
13BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - Bricobizt
14BELMario Aerts (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
15USABobby Julich (USA)Cofidiszt
16AUTPeter Luttenberger (AUT)Rabobankzt
17ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Banestozt
18USAFrankie Andreu (USA)US Postal Servicezt
19FRAPascal Lino (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
20AUSPatrick Jonker (AUS)Rabobankzt
21ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Kelme - Costa Blancazt
22BELPeter Farazijn (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
23RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt
24FRAThierry Bourguignon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
25SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotuszt
26FRAPascal Hervé (FRA)Festina - Lotuszt
27FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotuszt
28FRALuc Leblanc (FRA)Poltizt
29BELAxel Merckx (BEL)Poltizt
30ITARodolfo Massi (ITA)Casinozt
31ITAEnrico Cassani (ITA)Poltizt
32FRAFrédéric Bessy (FRA)Casinozt
33FRAStéphane Goubert (FRA)Cofidiszt
34ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)O.N.C.E.zt
35RUSEugeni Berzin (RUS)La Française des Jeuxzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Nice - Nice, 161.4 km - 16 Maart 1998Sprint


1FRAChristophe Capelle (FRA)Cofidis3:55:30
2BELTom Steels (BEL)Mapei - Bricobizt
3AUSJay Sweet (AUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
4USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
5FRAFrédéric Moncassin (FRA)Crédit Agricolezt
6FRAStéphane Barthe (FRA)Casinozt
7FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
8NEDJan Koerts (NED)Rabobankzt
9ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.zt
10NEDLeon Van Bon (NED)Rabobankzt
11AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
12FRAGilles Bouvard (FRA)Casinozt
13BELMario Aerts (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
14ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Kelme - Costa Blancazt
15FRAChristophe Bassons (FRA)Festina - Lotuszt
16FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidiszt
17GERDirk Baldinger (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
18GERChristian Henn (GER)Deutsche Telekom - ARDzt
19BELLudo Dierckxsens (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
20BELChris Peers (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
21FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
22NEDBert Hiemstra (NED)Rabobankzt
23ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banestozt
24GERAndré Korff (GER)Festina - Lotuszt
25FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
37AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
45BELPeter Farazijn (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
46ITAFabio Baldato (ITA)Riso Scotti
47ITADavide Bramati (ITA)Mapei - Bricobi
47BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - Bricobizt
49BELAxel Merckx (BEL)Poltizt
51AUTPeter Luttenberger (AUT)Rabobankzt
57FINJoona Laukka (FIN)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
62FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotuszt
72FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.zt
76SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
77AUSHenk Vogels (AUS)Crédit Agricolezt
93AUSPatrick Jonker (AUS)Rabobankzt
98BELWilfried Peeters (BEL)Mapei - Bricobizt
102FRALaurent Madouas (FRA)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
106BELBart Leysen (BEL)Mapei - Bricobizt
107UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
109SUIAlex Zülle (SUI)Festina - Lotuszt
110BELLudwig Willems (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
111SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotuszt
114BELNico Mattan (BEL)Mapei - Bricobizt
115BELJohan Museeuw (BEL)Mapei - Bricobizt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden