De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs - Nice - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs - Nice - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2008

Parijs - Nice 2008

FrankrijkFrankrijk - 9 Maart 2008 - 16 Maart 2008


Algemeen klassement - 16 Maart 2008


1ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner29.02.48
2ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale0.03
3UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lotto0.48
4NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0.51
5ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne1.09
6ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step1.12
7ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi2.17
9FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis2.39
10RUSAlexander Efimkin (RUS)Quick Step3.21
11FRAClément Lhotellerie (FRA)Skil - Shimano4.11
12SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Fondital4.23
13FRAPierre Rolland (FRA)Crédit Agricole4.42
14BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis5.24
15FRAChristophe Moreau (FRA)Agritubel7.22
16AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto7.31
17ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital7.48
18FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécom10.00
19RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricole13.08
20AUSTrent Lowe (AUS)Garmin - Chipotle Presented by H3013.53
21FRAYann Huguet (FRA)Cofidis16.37
22ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne19.05
23SUIMichael Albasini (SUI)Liquigas19.36
24KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricole25.55
25NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC - Saxo Bank26.50
26USABobby Julich (USA)Team CSC - Saxo Bank27.33
27ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne28.02
28ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi29.54
29ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R - La Mondiale30.39
30ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi32.15
31BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux33.07
32FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale33.18
33ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step34.44
34FRAAurélien Passeron (FRA)Saunier Duval - Scott36.13
35BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Silence - Lotto36.33
36FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondiale37.25
37AUSMatthew Lloyd (AUS)Silence - Lotto37.44
38FINKjell Carlström (FIN)Liquigas38.08
39AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteiner38.43
40DENChris Anker Sørensen (DEN)Team CSC - Saxo Bank38.55
41SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteiner41.48
42NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank42.15
43FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricole42.49
44ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigas43.17
45FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux43.34
46ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne43.35
47FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Agritubel43.39
48FRANicolas Jalabert (FRA)Agritubel44.30
49ESPJosep Jufre Pou (ESP)Saunier Duval - Scott45.47
50ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fondital45.53
8ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step2.24

Proloog - 9 Maart 2008Individuele Tijdrit


1NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole5.28
2ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadi0.04
3GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner0.05
4AUSBradley McGee (AUS)Team CSC - Saxo Bankzt
5FRAWilliam Bonnet (FRA)Crédit Agricole0.06
6USADanny Pate (USA)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
7ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Liquigas0.07
8UKRAndriy Grivko (UKR)Team Milram0.08
9NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC - Saxo Bankzt
10AUSTrent Lowe (AUS)Garmin - Chipotle Presented by H300.09
11GERJens Voigt (GER)Team CSC - Saxo Bank0.11
12SCODavid Millar (SCO)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
13ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step0.12
14ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargnezt
15CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt

Etappe 1 - 10 Maart 2008Ontsnapping


1BELGert Steegmans (BEL)Quick Step2.21.29
2FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécom0.02
3NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
4BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
5NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC - Saxo Bankzt
6ITAEnrico Franzoi (ITA)Liquigas0.04
7ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fonditalzt
8AUTBernhard Eisel (AUT)Team Columbia - High Roadzt
9ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
10BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas0.07
11ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Stepzt
12ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
13GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
14GERMarcel Sieberg (GER)Team Columbia - High Roadzt
15NEDTom Stamsnijder (NED)Gerolsteinerzt

Etappe 2 - 11 Maart 2008Ontsnapping


1BELGert Steegmans (BEL)Quick Step5.29.47 (36.57 km/h)
2NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
3FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidiszt
4SUIMichael Albasini (SUI)Liquigaszt
5BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux0.03
6ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
7ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fonditalzt
8ITAEnrico Franzoi (ITA)Liquigaszt
9ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Scottzt
10ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Team Columbia - High Roadzt
11BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigaszt
12RUSAlexander Efimkin (RUS)Quick Stepzt
13NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC - Saxo Bankzt
14ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Stepzt
15BELMaxime Monfort (BEL)Cofidiszt

Etappe 3 - 12 Maart 2008Berg


1FINKjell Carlström (FIN)Liquigas4.39.14 (35.56 km/h)
2FRAClément Lhotellerie (FRA)Skil - Shimanozt
3FRAPierre Rolland (FRA)Crédit Agricole0.43
4ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
5CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
6ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
7NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
8ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
9ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
10ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidiszt
12ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lottozt
14BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis0.46
15FRAChristophe Moreau (FRA)Agritubelzt

Etappe 4 - 13 Maart 2008Berg


1AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto4.32.56 (38,691 km/h)
2NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
3ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale0.33
4ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
5LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bank0.34
6UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lotto0.38
7ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step1.03
8SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Fonditalzt
9FRAPierre Rolland (FRA)Crédit Agricole1.30
11FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis1.35
12FRAChristophe Moreau (FRA)Agritubel1.40
13DENChris Anker Sørensen (DEN)Team CSC - Saxo Bank1.43
14ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital1.45
15GERJens Voigt (GER)Team CSC - Saxo Bank1.47
10ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step1.33

Etappe 5 - 14 Maart 2008Ontsnapping


2NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC - Saxo Bank0.04
3ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Scottzt
4FRAChristophe Moreau (FRA)Agritubelzt
5FRAPierre Rolland (FRA)Crédit Agricolezt
6AUSSimon Gerrans (AUS)Crédit Agricole1.33
7BELMaxime Monfort (BEL)Cofidiszt
8RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
9ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigaszt
10FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargnezt
11FRAAurélien Passeron (FRA)Saunier Duval - Scottzt
12ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)Agritubelzt
13ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R - La Mondiale1.42
14NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole2.15
15ITAClaudio Corioni (ITA)Liquigaszt
1ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step3.58.01 (43.48 km/h)

Etappe 6 - 15 Maart 2008Ontsnapping


1FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis5.00.25 (41.14 km/h)
2ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0.02
3USABobby Julich (USA)Team CSC - Saxo Bankzt
4ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
5ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner0.06
6ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
7ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step0.44
8NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
9FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
10FRAAurélien Passeron (FRA)Saunier Duval - Scottzt
11ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargnezt
12BELMaxime Monfort (BEL)Cofidiszt
13ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Stepzt
15BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigaszt

Etappe 7 - 16 Maart 2008Ontsnapping


1ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne2.51.12 (40.3 km/h)
2BELMaxime Monfort (BEL)Cofidiszt
4FRAChristophe Moreau (FRA)Agritubel0.05
5RUSAlexander Efimkin (RUS)Quick Stepzt
6ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
7SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Fonditalzt
8RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
9SVKPeter Velits (SVK)Team Milramzt
10ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Saunier Duval - Scottzt
11FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
12ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
13AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
14FRAAurélien Passeron (FRA)Saunier Duval - Scottzt
15FRAPierre Rolland (FRA)Crédit Agricolezt
3ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden