De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs - Nice - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs - Nice - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2008

Parijs - Nice 2008

FrankrijkFrankrijk - 9 Maart 2008 - 16 Maart 2008


Algemeen klassement - 16 Maart 2008


1ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner29.02.48
2ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale0.03
3UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lotto0.48
4NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0.51
5ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne1.09
6ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step1.12
7ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi2.17
9FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis2.39
10RUSAlexander Efimkin (RUS)Quick Step3.21
11FRAClément Lhotellerie (FRA)Skil - Shimano4.11
12SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Fondital4.23
13FRAPierre Rolland (FRA)Crédit Agricole4.42
14BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis5.24
15FRAChristophe Moreau (FRA)Agritubel7.22
16AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto7.31
17ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital7.48
18FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécom10.00
19RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricole13.08
20AUSTrent Lowe (AUS)Garmin - Chipotle Presented by H3013.53
21FRAYann Huguet (FRA)Cofidis16.37
22ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne19.05
23SUIMichael Albasini (SUI)Liquigas19.36
24KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricole25.55
25NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC - Saxo Bank26.50
26USABobby Julich (USA)Team CSC - Saxo Bank27.33
27ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne28.02
28ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi29.54
29ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R - La Mondiale30.39
30ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi32.15
31BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux33.07
32FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale33.18
33ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step34.44
34FRAAurélien Passeron (FRA)Saunier Duval - Scott36.13
35BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Silence - Lotto36.33
36FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondiale37.25
37AUSMatthew Lloyd (AUS)Silence - Lotto37.44
38FINKjell Carlström (FIN)Liquigas38.08
39AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteiner38.43
40DENChris Anker Sørensen (DEN)Team CSC - Saxo Bank38.55
41SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteiner41.48
42NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank42.15
43FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricole42.49
44ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigas43.17
45FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux43.34
46ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne43.35
47FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Agritubel43.39
48FRANicolas Jalabert (FRA)Agritubel44.30
49ESPJosep Jufre Pou (ESP)Saunier Duval - Scott45.47
50ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fondital45.53
8ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step2.24

Proloog - 9 Maart 2008Individuele Tijdrit


1NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole0:05:28
2ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadi0:04
3GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner0:05
4AUSBradley McGee (AUS)Team CSC - Saxo Bankzt
5FRAWilliam Bonnet (FRA)Crédit Agricole0:06
6USADanny Pate (USA)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
8ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Liquigas0:07
9UKRAndriy Grivko (UKR)Team Milram0:08
10NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC - Saxo Bankzt
11AUSTrent Lowe (AUS)Garmin - Chipotle Presented by H300:09
12GERJens Voigt (GER)Team CSC - Saxo Bank0:11
13SCODavid Millar (SCO)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
14ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step0:12
15ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargnezt
16CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
17FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux0:13
18NEDStef Clement (NED)Bouygues Télécomzt
19FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
20ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
21USACraig Lewis (USA)Team Columbia - High Roadzt
22FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécom0:14
23GERMarkus Eichler (GER)Team Milramzt
24FRANicolas Vogondy (FRA)Agritubelzt
25BELGert Steegmans (BEL)Quick Stepzt
26ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécom0:15
27BELJohan Van Summeren (BEL)Silence - Lottozt
28FRAChristophe Edaleine (FRA)AG2R - La Mondialezt
29NEDMichiel Elijzen (NED)Rabobank0:16
30ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R - La Mondialezt
31USABobby Julich (USA)Team CSC - Saxo Bankzt
32NEDNiki Terpstra (NED)Team Milram0:17
33AUSSimon Gerrans (AUS)Crédit Agricolezt
34ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobankzt
35FINKjell Carlström (FIN)Liquigaszt
36FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidiszt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - 10 Maart 2008Ontsnapping


1BELGert Steegmans (BEL)Quick Step2:21:29
2FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécom0:02
3NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
4BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
5NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC - Saxo Bankzt
6ITAEnrico Franzoi (ITA)Liquigas0:06
7ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fonditalzt
8AUTBernhard Eisel (AUT)Team Columbia - High Roadzt
9ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
10BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas0:07
11ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Stepzt
12ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
13GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
14GERMarcel Sieberg (GER)Team Columbia - High Roadzt
15NEDTom Stamsnijder (NED)Gerolsteinerzt
16NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
17ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
19LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bankzt
20RUSAlexander Efimkin (RUS)Quick Stepzt
21UKRAndriy Grivko (UKR)Team Milramzt
22ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
23FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Agritubelzt
24FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidiszt
25BELJohan Van Summeren (BEL)Silence - Lottozt
26ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobankzt
27AUSTrent Lowe (AUS)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
28AUSSimon Gerrans (AUS)Crédit Agricolezt
29SCODavid Millar (SCO)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
30NEDNiki Terpstra (NED)Team Milramzt
31UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lottozt
32FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeuxzt
33ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Team Columbia - High Road0:17
34AHOMarc De Maar (AHO)Rabobankzt
35SVKPeter Velits (SVK)Team Milram0:24

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - 11 Maart 2008Ontsnapping


1BELGert Steegmans (BEL)Quick Step5:29:47
2NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
3FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidiszt
4SUIMichael Albasini (SUI)Liquigaszt
5BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux0:03
6ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
7ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fonditalzt
8ITAEnrico Franzoi (ITA)Liquigaszt
9ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Scottzt
10ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Team Columbia - High Roadzt
11BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigaszt
12RUSAlexander Efimkin (RUS)Quick Stepzt
13NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC - Saxo Bankzt
14ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Stepzt
15BELMaxime Monfort (BEL)Cofidiszt
16ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt
17KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricolezt
18ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargnezt
19NEDNiki Terpstra (NED)Team Milramzt
20NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
21UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lottozt
22AUSSimon Gerrans (AUS)Crédit Agricolezt
23ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)Agritubelzt
24FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
25SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Fonditalzt
26SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
27ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
28FINKjell Carlström (FIN)Liquigaszt
29ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobankzt
30NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
31ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
32AHOMarc De Maar (AHO)Rabobankzt
33FRALilian Jégou (FRA)La Française des Jeuxzt
34ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
35ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - 12 Maart 2008Berg


1FINKjell Carlström (FIN)Liquigas4:39:14
2FRAClément Lhotellerie (FRA)Skil - Shimanozt
3FRAPierre Rolland (FRA)Crédit Agricole0:43
4ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
5CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
6ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
7NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
8ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
9ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
10ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidiszt
12ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lottozt
14BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis0:46
15FRAChristophe Moreau (FRA)Agritubelzt
16FRAYann Huguet (FRA)Cofidiszt
17SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Fondital0:49
18RUSAlexander Efimkin (RUS)Quick Step0:52
19ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Stepzt
20NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC - Saxo Bankzt
21ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt
22ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)Agritubelzt
23BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Silence - Lottozt
24SUIMichael Albasini (SUI)Liquigas3:42
25BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
26FRANicolas Jalabert (FRA)Agritubel3:46
27AUSSimon Gerrans (AUS)Crédit Agricolezt
28ESPJosep Jufre Pou (ESP)Saunier Duval - Scottzt
29FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
30RUSYury Trofimov (RUS)Bouygues Télécomzt
31ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargnezt
32NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
33NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
34AUSBradley McGee (AUS)Team CSC - Saxo Bankzt
35RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricole3:52

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - 13 Maart 2008Berg


1AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto4:32:56
2NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
3ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale0:33
4ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
5LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bank0:34
6UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lotto2:38
7ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step1:03
8SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Fonditalzt
9FRAPierre Rolland (FRA)Crédit Agricole1:30
10ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step1:33
11FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis1:35
12FRAChristophe Moreau (FRA)Agritubel1:40
13DENChris Anker Sørensen (DEN)Team CSC - Saxo Bank1:43
14ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital1:45
15GERJens Voigt (GER)Team CSC - Saxo Bank1:47
16FRAClément Lhotellerie (FRA)Skil - Shimanozt
17RUSAlexander Efimkin (RUS)Quick Step2:11
18ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)Agritubelzt
19FRARémi Pauriol (FRA)Crédit Agricolezt
20ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
21ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
23CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas2:25
24AUSMatthew Lloyd (AUS)Silence - Lotto2:52
25KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricolezt
26ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
27RUSYury Trofimov (RUS)Bouygues Télécom3:35
28BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis3:42
29FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidiszt
30FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale3:50
31FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeuxzt
32ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Scott4:09
33ITAMorris Possoni (ITA)Team Columbia - High Roadzt
34NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
35USABobby Julich (USA)Team CSC - Saxo Bankzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - 14 Maart 2008Ontsnapping


1ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step3:58:01
2NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC - Saxo Bank3:58:05
3ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Scottzt
4FRAChristophe Moreau (FRA)Agritubelzt
5FRAPierre Rolland (FRA)Crédit Agricolezt
6AUSSimon Gerrans (AUS)Crédit Agricole1:29
7BELMaxime Monfort (BEL)Cofidiszt
8RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
9ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigaszt
10FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargnezt
11FRAAurélien Passeron (FRA)Saunier Duval - Scottzt
12ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)Agritubelzt
13ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R - La Mondiale1:38
14NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole2:11
15ITAClaudio Corioni (ITA)Liquigaszt
16FRAAnthony Geslin (FRA)Bouygues Télécomzt
17ITAEnrico Franzoi (ITA)Liquigaszt
18ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
19FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
20GERAndreas Klier (GER)Team Columbia - High Roadzt
21ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Stepzt
22ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
23NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
24FRALilian Jégou (FRA)La Française des Jeuxzt
25ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
26UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lottozt
27SVKPeter Velits (SVK)Team Milramzt
28ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29BELWilfried Cretskens (BEL)Quick Stepzt
30ESPJosep Jufre Pou (ESP)Saunier Duval - Scottzt
31ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fonditalzt
32ITAPaolo Bossoni (ITA)Lampre - Fonditalzt
33FRANicolas Portal (FRA)Caisse d'Epargnezt
34ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
35USABobby Julich (USA)Team CSC - Saxo Bankzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - 15 Maart 2008Ontsnapping


1FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis5:00:25
2ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:02
3USABobby Julich (USA)Team CSC - Saxo Bankzt
4ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
5ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner0:06
6ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
7ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step0:44
8NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
9FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
10FRAAurélien Passeron (FRA)Saunier Duval - Scottzt
11ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargnezt
12BELMaxime Monfort (BEL)Cofidiszt
13ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Stepzt
15BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigaszt
16AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteinerzt
17ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
18UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lottozt
19RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
20ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fondital1:29
21ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - Fonditalzt
22KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricolezt
23BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
24FRAPierre Rolland (FRA)Crédit Agricolezt
25SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Fonditalzt
26RUSAlexander Efimkin (RUS)Quick Stepzt
27ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt
28ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Saunier Duval - Scottzt
29FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondialezt
30DENChris Anker Sørensen (DEN)Team CSC - Saxo Bankzt
31SUIMichael Albasini (SUI)Liquigaszt
32ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Scottzt
33NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
34FRAClément Lhotellerie (FRA)Skil - Shimanozt
35AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - 16 Maart 2008Ontsnapping


1ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt:00
2BELMaxime Monfort (BEL)Cofidiszt
3ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt
4FRAChristophe Moreau (FRA)Agritubel5:00
5RUSAlexander Efimkin (RUS)Quick Stepzt
6ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
7SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Fonditalzt
8RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
9SVKPeter Velits (SVK)Team Milramzt
10ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Saunier Duval - Scottzt
11FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
12ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
13AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
14FRAAurélien Passeron (FRA)Saunier Duval - Scottzt
15FRAPierre Rolland (FRA)Crédit Agricolezt
16ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
17UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lottozt
18ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Stepzt
19KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricolezt
20FRARémi Pauriol (FRA)Crédit Agricolezt
21FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargnezt
22ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargnezt
23USABobby Julich (USA)Team CSC - Saxo Bankzt
24SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
25FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
26ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
28AUSTrent Lowe (AUS)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
29NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
30ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
31ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32FRAClément Lhotellerie (FRA)Skil - Shimanozt
33AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteinerzt
34FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidiszt
35FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
36ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital12:00
37FINKjell Carlström (FIN)Liquigas35:00
38DENChris Anker Sørensen (DEN)Team CSC - Saxo Bank36:00
39USADanny Pate (USA)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
40FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondiale5:00
41FRASébastien Minard (FRA)Cofidis3:29:00
42ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
43FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidiszt
44FRAYann Huguet (FRA)Cofidiszt
45ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
46ITAMorris Possoni (ITA)Team Columbia - High Roadzt
47RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team CSC - Saxo Bankzt
48BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
49NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC - Saxo Bankzt
50AUSMatthew Lloyd (AUS)Silence - Lottozt
51SUIMichael Albasini (SUI)Liquigas5:05:00
52ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fonditalzt
53GERJens Voigt (GER)Team CSC - Saxo Bankzt
54ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigaszt
55ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R - La Mondialezt
56FRAAnthony Charteau (FRA)Caisse d'Epargne9:14:00
57ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
58BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Silence - Lottozt
59NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
60ITAClaudio Corioni (ITA)Liquigaszt
61BELWilfried Cretskens (BEL)Quick Step15:08:00
62ESPJosep Jufre Pou (ESP)Saunier Duval - Scottzt
63GERRalf Grabsch (GER)Team Milramzt
64GERBjörn Schröder (GER)Team Milramzt
65NEDFloris Goesinnen (NED)Skil - Shimanozt
66ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
67ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Saunier Duval - Scottzt
68FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
69NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt
70AHOMarc De Maar (AHO)Rabobankzt
71FRAChristophe Laurent (FRA)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
72USAChristian Vande Velde (USA)zt
73ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - Fonditalzt
74FRAYoann Le Boulanger (FRA)La Française des Jeuxzt
75GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteinerzt
76FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
77FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricolezt
78FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Agritubelzt
79FRAChristophe Edaleine (FRA)AG2R - La Mondialezt
80FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
81NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
82FRANicolas Jalabert (FRA)Agritubelzt
83FRANicolas Vogondy (FRA)Agritubelzt
84USALucas Euser (USA)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
85FRANicolas Portal (FRA)Caisse d'Epargnezt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden