De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Dauphiné Libéré - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Dauphiné Libéré - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2008

Dauphiné Libéré 2008

FrankrijkFrankrijk - 8 Juni 2008 - 15 Juni 2008


Algemeen klassement - 15 Juni 2008


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne27.34.39
2AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0.39
3USALevi Leipheimer (USA)Astana1.24
4NEDRobert Gesink (NED)Rabobank2.47
5ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi3.19
6FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondiale4.01
7ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi4.25
8POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Fondital4.29
9BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis4.45
10ITAMatteo Carrara (ITA)Quick Step5.13
11AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - High Road5.33
12RUSYury Trofimov (RUS)Bouygues Télécom5.59
13FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux6.04
14ESPDaniel Navarro García (ESP)Astana6.46
15ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigas6.47
16FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux7.34
17FRARémi Pauriol (FRA)Crédit Agricole9.06
18DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC - Saxo Bank10.31
19KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricole11.32
20ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC - Saxo Bank12.20
21SVKPeter Velits (SVK)Team Milram13.35
22FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale14.35
23ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Team CSC - Saxo Bank14.36
24RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale15.03
25FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricole15.24
26ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne16.16
27ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step16.18
28UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lotto16.47
29ITADario David Cioni (ITA)Silence - Lotto18.11
30FRAPierre Rolland (FRA)Crédit Agricole18.18
31USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - High Road18.51
32FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis20.33
33DENNicki Sørensen (DEN)Team CSC - Saxo Bank21.05
34FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bouygues Télécom21.42
35NEDPieter Weening (NED)Rabobank22.10
36FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis22.20
37COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargne23.10
38SLOMatej Mugerli (SLO)Liquigaszt
39BELMario Aerts (BEL)Silence - Lotto24.47
40CANMichael Barry (CAN)Team Columbia - High Road25.33
41FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondiale26.49
42DENChris Anker Sørensen (DEN)Team CSC - Saxo Bank27.32
43FRAThomas Voeckler (FRA)Bouygues Télécom29.18
44ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Saunier Duval - Scott30.43
45ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi31.06
46SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana31.10
47BELChristophe Brandt (BEL)Silence - Lotto31.44
48ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobank32.40
49FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricole33.55
50FRACyrille Monnerais (FRA)La Française des Jeux36.28

Proloog - 8 Juni 2008Individuele Tijdrit


1USALevi Leipheimer (USA)Astana6.10.05 (54.486 km/h)
2NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole0.01.42
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0.06.24
4BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis0.11.98
5RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale0.12.16
6AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0.13.17
7AUSBrett Lancaster (AUS)Team Milram0.13.31
8ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigas0.13.93
10ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi0.14.37
11USACraig Lewis (USA)Team Columbia - High Road0.14.38
12GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - High Road0.14.77
13GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteiner0.15.39
14AUSAdam Hansen (AUS)Team Columbia - High Road0.15.92
15ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi0.15.96
9ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step0.13.99

Etappe 1 - 9 Juni 2008Sprint


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne4.46.36 (40.614 km/h)
2NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
3GERBjörn Schröder (GER)Team Milramzt
4GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteinerzt
5AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
6USALevi Leipheimer (USA)Astanazt
7FRAThomas Voeckler (FRA)Bouygues Télécomzt
8ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
9SVKPeter Velits (SVK)Team Milramzt
10ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigaszt
11DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC - Saxo Bankzt
12UKRDmytro Grabovskyy (UKR)Quick Stepzt
13FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
14ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt

Etappe 2 - 10 Juni 2008Sprint


1USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - High Road4.32.38 (40.494km/h)
2FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
3GERSebastian Lang (GER)Gerolsteinerzt
4GERHeinrich Haussler (GER)Gerolsteinerzt
5NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
6RUSYury Trofimov (RUS)Bouygues Télécomzt
7AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
8ITADavide Viganò (ITA)Quick Stepzt
9ITAMauro Da Dalto (ITA)Liquigaszt
10FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondialezt
11UKRAndriy Grivko (UKR)Team Milramzt
12UKRDmytro Grabovskyy (UKR)Quick Stepzt
13AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
14ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15FRAAlexandre Pichot (FRA)Bouygues Télécomzt

Etappe 3 - 11 Juni 2008Individuele Tijdrit


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne44.59.78 (41.349 km/h)
2USALevi Leipheimer (USA)Astana0.19
3AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0.20
4ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi1.00
5BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis1.01
6NEDStef Clement (NED)Bouygues Télécom1.05
7RUSYury Trofimov (RUS)Bouygues Télécom1.35
8UKRAndriy Grivko (UKR)Team Milram1.47
9ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Scott2.06
10NEDRobert Gesink (NED)Rabobank2.08
11ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargne2.08
12ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi2.10
13DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC - Saxo Bank2.11
15PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Astana2.26
14ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step2.20

Etappe 4 - 12 Juni 2008Berg


1FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondiale4.37.16 (41.765 km/h)
2FRAPierre Rolland (FRA)Crédit Agricole0.18
3FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis1.21
4ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargnezt
5DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC - Saxo Bank2.07
6ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Scottzt
7FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricolezt
8FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricolezt
9AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - High Road2.09
10BELJelle Vanendert (BEL)La Française des Jeux2.11
11PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Astanazt
12SVKPeter Velits (SVK)Team Milramzt
13AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
14ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
15ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 5 - 13 Juni 2008Berg


1RUSYury Trofimov (RUS)Bouygues Télécom3.07.46 (39.943 km/h)
2AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0.18
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
4ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi0.23
5POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Fondital0.26
6NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
7ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Scottzt
8RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale0.44
9USALevi Leipheimer (USA)Astana1.24
10AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - High Roadzt
11ITADario David Cioni (ITA)Silence - Lottozt
12FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux1.43
13ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigaszt
14ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi2.13
15FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt

Etappe 6 - 14 Juni 2008Berg


1DENChris Anker Sørensen (DEN)Team CSC - Saxo Bank6.15.53 (37.192 km/h)
2FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bouygues Télécom1.02
3USALevi Leipheimer (USA)Astana1.10
4POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Fondital1.15
5ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
6AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto1.17
7ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8NEDRobert Gesink (NED)Rabobank1.26
9ITAMatteo Carrara (ITA)Quick Step2.11
10ESPDaniel Navarro García (ESP)Astana2.13
11FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
12ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigaszt
13AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - High Roadzt
14ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step2.25
15ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 7 - 15 Juni 2008Berg


1KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricole3.17.20 (38,615 km/h)
2BELJurgen Van De Walle (BEL)Quick Stepzt
3RUSYury Trofimov (RUS)Bouygues Télécomzt
4FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0.11
5ITAMatteo Carrara (ITA)Quick Stepzt
6ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Fonditalzt
7FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux1.31
8GBRCharles Wegelius (GBR)Liquigaszt
9FRAPierre Rolland (FRA)Crédit Agricole1.34
10DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC - Saxo Bank2.21
11BELMaxime Monfort (BEL)Cofidiszt
12AUSSimon Gerrans (AUS)Crédit Agricolezt
13FRAThomas Voeckler (FRA)Bouygues Télécomzt
14FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
15USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - High Roadzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden