De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour Down Under - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour Down Under - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Australië

Uitslagen 2008

Tour Down Under 2008

AustraliëAustralië - 22 Januari 2008 - 27 Januari 2008


Algemeen klassement - 27 Januari 2008


1GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - High Road18.46.18
2AUSAllan Davis (AUS)Mitsubishi - Jartazi0.15
3ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne0.33
4FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux0.37
5FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidiszt
6ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Saunier Duval - Scott0.39
7FINKjell Carlström (FIN)Liquigaszt
8ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0.41
9AUSRichie Porte (AUS)Praties0.41
10AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSC - Saxo Bank0.42
11BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
12SUIMichael Albasini (SUI)Liquigaszt
13SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale0.43
14ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fonditalzt
15BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
16BELPieter Jacobs (BEL)Silence - Lottozt
17AUSWilliam Walker (AUS)Rabobankzt
18ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
19ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
21FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
22ESPJosep Jufre Pou (ESP)Saunier Duval - Scottzt
23ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Saunier Duval - Scottzt
24AUSSimon Gerrans (AUS)Crédit Agricolezt
25BELMario Aerts (BEL)Silence - Lottozt
26ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27ESPJon Bru Pascal (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28ITAMauro Facci (ITA)Quick Stepzt
29AUSMatthew Lloyd (AUS)Silence - Lottozt
30ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigaszt
31ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Astanazt
32ITALeonardo Scarselli (ITA)Quick Stepzt
33CROVladimir Miholjevic (CRO)Liquigaszt
34FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargnezt
35FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidiszt
36AUSLuke Roberts (AUS)Kuota - Senges1.04
37ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Saunier Duval - Scott1.06
38AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricole1.15
39AUSAdam Hansen (AUS)Team Columbia - High Road1.16
40AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobank1.25
41FRARenaud Dion (FRA)AG2R - La Mondiale1.35
42ITADavide Viganò (ITA)Quick Step1.39
43AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
44ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
45DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC - Saxo Bankzt
46AUSScott Davis (AUS)Team Columbia - High Roadzt
47DENNicki Sørensen (DEN)Team CSC - Saxo Bankzt
48NEDKoen De Kort (NED)Astanazt
49AUSMatthew Wilson (AUS)Team Type 1zt
50DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Team CSC - Saxo Bankzt

Wegwedstrijd Heren - Glenelg - 20 Januari 2008


1GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - High Road1.09.20 (43.269 km/h)
2AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
3AUSRobbie McEwen (AUS)Silence - Lottozt
4AUSAllan Davis (AUS)Mitsubishi - Jartazizt
5ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
6ITADavide Viganò (ITA)Quick Stepzt
7FRADenis Flahaut (FRA)Saunier Duval - Scottzt
8AUSMathew Hayman (AUS)Rabobankzt
9ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fonditalzt
10AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
11SUIAurélien Clerc (SUI)Bouygues Télécomzt
12ESTErki Pütsep (EST)Bouygues Télécomzt
13AUTRené Haselbacher (AUT)Astanazt
14ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
15AUSAdam Hansen (AUS)Team Columbia - High Roadzt

Etappe 1 - Mawson Lakes - Angaston - 129km - 22 Januari 2008Sprint


1AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricole3.13.33
2ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
3AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
4AUSAllan Davis (AUS)Mitsubishi - Jartazizt
5GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
6AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSC - Saxo Bankzt
7AUSMathew Hayman (AUS)Rabobankzt
8GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - High Roadzt
9FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
10BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
11SUIAurélien Clerc (SUI)Bouygues Télécomzt
12ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
13SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
14FRARenaud Dion (FRA)AG2R - La Mondialezt
15BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt

Etappe 2 - Stirling - Hahndorf - 148km - 23 Januari 2008Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - High Road3.46.55
2AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
3AUSAllan Davis (AUS)Mitsubishi - Jartazizt
4ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
5AUSAaron Kemps (AUS)Astanazt
6ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Saunier Duval - Scottzt
7AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
8SUIAurélien Clerc (SUI)Bouygues Télécomzt
9FRADenis Flahaut (FRA)Saunier Duval - Scottzt
10ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fonditalzt
11ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Milramzt
12AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSC - Saxo Bankzt
13FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
14AUTRené Haselbacher (AUT)Astanazt
15NEDKoen De Kort (NED)Astanazt

Etappe 3 - Unley – Victor Harbor - 139km - 24 Januari 2008Sprint


1AUSAllan Davis (AUS)Mitsubishi - Jartazi3.13.48
2AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
3AUSMathew Hayman (AUS)Rabobankzt
4ITADavide Viganò (ITA)Quick Stepzt
5GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - High Roadzt
6AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSC - Saxo Bankzt
7BELPieter Jacobs (BEL)Silence - Lottozt
8SUIAurélien Clerc (SUI)Bouygues Télécomzt
9SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
10BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
11ITAElia Rigotto (ITA)Team Milramzt
12GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
13ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Saunier Duval - Scottzt
14ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
15AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team CSC - Saxo Bankzt

Etappe 4 - Mannum - Strathalbyn - 134km - 25 Januari 2008Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - High Road3.14.46 (41.280 km/h)
2AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
3ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
4AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team CSC - Saxo Bankzt
5FRADenis Flahaut (FRA)Saunier Duval - Scottzt
6AUSAllan Davis (AUS)Mitsubishi - Jartazizt
7AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
8AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSC - Saxo Bankzt
9ITADavide Viganò (ITA)Quick Stepzt
10GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
11BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
12SUIAurélien Clerc (SUI)Bouygues Télécomzt
13ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fonditalzt
14FRAJean-Eudes Demaret (FRA)Cofidiszt
15AUSAaron Kemps (AUS)Astanazt

Etappe 5 - Willunga - Willunga - 147km - 26 Januari 2008Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - High Road3.26.46
2AUSAllan Davis (AUS)Mitsubishi - Jartazizt
3ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Saunier Duval - Scottzt
4BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
5SUIMichael Albasini (SUI)Liquigaszt
6AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSC - Saxo Bankzt
7FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
8AUSWilliam Walker (AUS)Rabobankzt
9FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
10ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
11SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
12ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
13FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidiszt
14BELPieter Jacobs (BEL)Silence - Lottozt
15ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 6 - Adelaide East End Circuit - 88km - 27 Januari 2008Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - High Road1.51.13 (47.474 km/h)
2GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
3AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
4ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
5AUSRobbie McEwen (AUS)Silence - Lottozt
6SUIAurélien Clerc (SUI)Bouygues Télécomzt
7ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fonditalzt
8AUSAllan Davis (AUS)Mitsubishi - Jartazizt
9BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
10ITADavide Viganò (ITA)Quick Stepzt
11AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
12FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
13AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSC - Saxo Bankzt
14GERMartin Müller (GER)Team Milramzt
15BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden