De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour Down Under - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour Down Under - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Australië

Uitslagen 2009

Tour Down Under 2009

AustraliëAustralië - 20 Januari 2009 - 25 Januari 2009


Algemeen klassement - 25 Januari 2009


1AUSAllan Davis (AUS)Quick Step19.26.59
2AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bank0.25
3ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne0.30
4SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
5AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeux0.37
6AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTC0.38
7AUSMatthew Wilson (AUS)Team Type 10.39
8ITAMauro Santambrogio (ITA)Lampre - N.G.C.0.40
9FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
10FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeuxzt
11CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Slipstreamzt
12ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
13USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTCzt
14IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0.44
15FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargnezt
16AUSMatthew Lloyd (AUS)Silence - Lottozt
17GERJens Voigt (GER)Saxo Bank0.45
18ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadi0.46
19AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milram0.49
20FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
21ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
22BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigaszt
23AUSSimon Clarke (AUS)ISD - Nerizt
24ESPJavier Mejías Leal (ESP)Fuji - Servettozt
25CANChristian Meier (CAN)Garmin - Slipstreamzt
26AUSTrent Lowe (AUS)Garmin - Slipstreamzt
27ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargnezt
28ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Astanazt
30FRAPerrig Quemeneur (FRA)Bbox - Bouygues Telecom1.41
31AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobank2.04
32AUSMathew Hayman (AUS)Rabobank2.34
33GERChristian Knees (GER)Team Milram2.38
34FRAVincent Jerome (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
35ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargne2.39
36DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bank2.43
37FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
38FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne2.53
39ITAFrancesco Reda (ITA)Quick Step3.00
40FRAAlexandre Pichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecom3.23
41BELGlenn D'Hollander (BEL)Silence - Lotto3.29
42ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step3.32
43RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale3.54
44SUISteve Morabito (SUI)Astanazt
45AUSAdam Hansen (AUS)Team Columbia - HTC5.12
46BELFrederik Willems (BEL)Liquigas5.35
47DENAnders Lund (DEN)Saxo Bank7.49
48NEDTom Leezer (NED)Rabobank11.34
49BELTom Stubbe (BEL)Silence - Lotto15.00
50BELDries Devenyns (BEL)Quick Step18.42
29USALance Armstrong (USA)Astanazt

Wegwedstrijd Heren - Rymill Park - Criterium (51 km) - 18 Januari 2009


1AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katusha1.04.32
2NEDWim Stroetinga (NED)Team Milramzt
3AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
4GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - HTCzt
5ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
6AUSAllan Davis (AUS)Quick Stepzt
7AUSBaden Cooke (AUS)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
8ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigaszt
9AUSHilton Clarke (AUS)Fuji - Servetto0.01
10AUSChristopher Sutton (AUS)Garmin - Slipstreamzt
11AUSMark Renshaw (AUS)Team Columbia - HTCzt
12IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0.02
13FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
14ITAMauro Santambrogio (ITA)Lampre - N.G.C.zt
15FRARony Martias (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
16ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17ITAAndrea Grendene (ITA)Lampre - N.G.C.0.03
18BELGert Steegmans (BEL)Team Katusha0.05
19BLRAlexandre Usov (BLR)Cofidis, le Crédit en Ligne0.06
20FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
21ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeuxzt
23MDAAlexandr Pliuschin (MDA)AG2R - La Mondiale0.07
24FRAAlexandre Pichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
25FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
26AUSCameron Meyer (AUS)Garmin - Slipstreamzt
27SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale0.08
28AUSMatthew Harley Goss (AUS)Saxo Bankzt
29NZLTimothy Gudsell (NZL)La Française des Jeuxzt
30DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bankzt
31ITALuca Barla (ITA)Team Milramzt
32AUSAaron Kemps (AUS)Rock Racing0.09
33BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
34GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
35NZLGregory Henderson (NZL)Team Columbia - HTCzt
36ESPJosu Agirre Aseginolaza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
37NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
38ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigas0.10
39FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0.11
40ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
41DENFrank Høj (DEN)Saxo Bank0.12
42RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katushazt
43FRAGuillaume Blot (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0.15
44ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step0.16
45ITAClaudio Corioni (ITA)Liquigas0.17
46DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
47BELOlivier Kaisen (BEL)Silence - Lotto0.18
48FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0.19
49CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Slipstreamzt
50AUSMathew Hayman (AUS)Rabobank0.21

Etappe 1 - Norwood - Mawson Lakes (140 km) - 20 Januari 2009Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - HTC3.45.27 (37.258 km/h)
2AUSBaden Cooke (AUS)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
3AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bankzt
4AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
5ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigaszt
6AUSAllan Davis (AUS)Quick Stepzt
7NEDWim Stroetinga (NED)Team Milramzt
8NZLTimothy Gudsell (NZL)La Française des Jeuxzt
9ITALuca Barla (ITA)Team Milramzt
10ITAAndrea Grendene (ITA)Lampre - N.G.C.zt
11BLRAlexandre Usov (BLR)Cofidis, le Crédit en Lignezt
12IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
13FRARony Martias (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
14ITAMauro Santambrogio (ITA)Lampre - N.G.C.zt
15AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt

Etappe 2 - Hahndorf - Stirling (145 km) - 21 Januari 2009Ontsnapping


1AUSAllan Davis (AUS)Quick Step3.46.25 (38,424 km/h)
2AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
3SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale0.02
4AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bankzt
5USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTC0.04
6ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
7ITAMauro Santambrogio (ITA)Lampre - N.G.C.zt
8NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
9FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
10GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - HTCzt
11CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Slipstreamzt
12AUSBaden Cooke (AUS)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
13FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
14AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
15FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 3 - Unley - Victor Harbor (136 km) - 22 Januari 2009Sprint


1AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobank3.15.35 (41,721 km/h)
2AUSAllan Davis (AUS)Quick Stepzt
3AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bankzt
4USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTCzt
5ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
6SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
7ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
8FRAAlexandre Pichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
9ITAMauro Santambrogio (ITA)Lampre - N.G.C.zt
10FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeuxzt
11GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
12GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
13BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigaszt
14DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bankzt
15IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt

Etappe 4 - Burnside Village - Angaston (143 km) - 23 Januari 2009Sprint


1AUSAllan Davis (AUS)Quick Step3.29.35
2AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
3ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
4AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bankzt
5AUSMark Renshaw (AUS)Team Columbia - HTCzt
6NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
7ITADavide Viganò (ITA)Fuji - Servettozt
8FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
9AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
10FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
11FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeuxzt
12ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigaszt
13ITAMauro Santambrogio (ITA)Lampre - N.G.C.zt
14FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
15AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt

Etappe 5 - Snapper Point - Willunga (148 km) - 24 Januari 2009Sprint


1AUSAllan Davis (AUS)Quick Step3.28.33
2ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
3SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
4AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bankzt
5FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
6FRALaurent Lefevre (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
7AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
8CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Slipstreamzt
9AUSMatthew Lloyd (AUS)Silence - Lottozt
10FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
11FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
12ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
13AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
14RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
15FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 6 - Adelaide East End Circuit (90 km) - 25 Januari 2009Sprint


1ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigas1.42.00
2AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
3AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
4NZLGregory Henderson (NZL)Team Columbia - HTCzt
5ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
6NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
7NEDWim Stroetinga (NED)Team Milramzt
8FRAGuillaume Blot (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
9ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigaszt
10SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
11AUSChristopher Sutton (AUS)Garmin - Slipstreamzt
12AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bankzt
13FRAMathieu Drujon (FRA)Caisse d'Epargnezt
14ITAMauro Santambrogio (ITA)Lampre - N.G.C.zt
15FRARony Martias (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden