De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Zwitserland - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Zwitserland - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2009

Ronde van Zwitserland 2009

ZwitserlandZwitserland - 13 Juni 2009 - 21 Juni 2009


Algemeen klassement - 21 Juni 2009


1SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bank33:05:51
2GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC0:02:02
3CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas0:02:24
4GERAndreas Klöden (GER)Astana0:02:50
5RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:03:18
6ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.0:03:23
7SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale0:03:45
8ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Ligne0:04:04
9LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - HTCzt
10BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTC0:04:08
11SUIMichael Albasini (SUI)Team Columbia - HTC0:04:53
12SVKPeter Velits (SVK)Team Milram0:05:40
13PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargne0:05:58
14USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTC0:06:08
15SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigas0:06:11
16NEDThomas Dekker (NED)Silence - Lotto0:06:22
17DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank0:06:38
18CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Slipstream0:06:43
19FRADamien Monier (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:07:04
20FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:07:05
21ITAEros Capecchi (ITA)Fuji - Servetto0:07:31
22USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstream0:08:00
23FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale0:08:05
24LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bank0:08:08
25CRORobert Kiserlovski (CRO)Fuji - Servetto0:08:17
26DENBrian Vandborg (DEN)Liquigas0:09:13
27ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Cervélo Testteam0:09:16
28SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank0:09:17
29NEDPieter Weening (NED)Rabobank0:09:28
30ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteam0:09:30
32ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Fuji - Servetto0:09:35
33ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:10:35
34ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.0:10:38
35SUISteve Morabito (SUI)Astana0:11:20
36FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux0:11:31
37FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:11:43
38ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadi0:12:07
39AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milram0:14:22
40ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne0:15:27
41GERLinus Gerdemann (GER)Team Milram0:16:14
42SUIMichael Schär (SUI)Astana0:16:19
43ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katusha0:18:50
44ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargne0:18:57
45SUIReto Hollenstein (SUI)Vorarlberg - Corratec0:19:02
46FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:19:36
47FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux0:20:03
48ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:20:46
49CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargne0:20:57
50ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cervélo Testteam0:21:27
51RUSAlexander Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale0:23:10
52GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milram0:23:29
53SUIMarcel Wyss (SUI)Cervélo Testteam0:26:44
54FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux0:27:24
55FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:27:53
56ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Fuji - Servetto0:28:01
57SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - N.G.C.0:28:12
58FRAVincent Jerome (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:28:31
59KAZRoman Kireyev (KAZ)Astana0:28:39
60ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadi0:29:06
61KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astana0:29:17
62GERMarcus Burghardt (GER)Team Columbia - HTC0:29:30
63ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step0:29:57
64ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi0:30:06
65RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Rabobank0:30:33
66ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigas0:31:58
67BELFrancis De Greef (BEL)Silence - Lotto0:32:05
68AUSCameron Meyer (AUS)Garmin - Slipstream0:32:16
69NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Saxo Bank0:32:53
70ITALuca Mazzanti (ITA)Team Katusha0:33:30
71COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Ligne0:34:50
72RUSPavel Brutt (RUS)Team Katusha0:34:53
73BLRBranislau Samoilau (BLR)Quick Step0:37:01
74ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katusha0:40:29
75RUSNikita Eskov (RUS)Team Katushazt
76ITAEnrico Gasparotto (ITA)Lampre - N.G.C.0:40:37
77FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:40:54
78ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadi0:43:15
79ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank0:44:16
80FRAOlivier Bonnaire (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:44:38
81USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Slipstream0:45:58
82BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lotto0:48:27
83RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katusha0:48:35
84AUTPeter Wrolich (AUT)Team Milram0:49:19
85BELJohan Van Summeren (BEL)Silence - Lotto0:50:13
86SUIAndreas Dietziker (SUI)Vorarlberg - Corratec0:51:27
87GERRonny Scholz (GER)Team Milram0:53:28
88SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale0:53:44
89GERHeinrich Haussler (GER)Cervélo Testteam0:54:37
90SUIPascal Hungerbühler (SUI)Vorarlberg - Corratec0:57:00
91ITADaniele Bennati (ITA)Liquigas0:57:52
92FRARenaud Dion (FRA)AG2R - La Mondiale0:57:55
93FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeux0:58:05
94ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - N.G.C.0:58:20
95ITADavide Viganò (ITA)Fuji - Servetto0:59:03
96DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank0:59:43
97AUTBernhard Eisel (AUT)Team Columbia - HTC1:00:10
98SUIHubert Schwab (SUI)Quick Step1:00:54
99FRASteve Chainel (FRA)Bbox - Bouygues Telecom1:01:17
100SUIGrégory Rast (SUI)Astanazt
101FRAHervé Duclos-Lassalle (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne1:01:20
102FRAMaryan Hary (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne1:02:19
103GERPaul Martens (GER)Rabobank1:02:24
104NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteam1:02:51
105FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale1:04:10
106NEDHuub Duyn (NED)Garmin - Slipstream1:04:23
107SUISilvere Ackermann (SUI)Vorarlberg - Corratec1:05:20
108BELNick Nuyens (BEL)Rabobank1:05:22
109FRASaïd Haddou (FRA)Bbox - Bouygues Telecom1:06:38
110FRAMickael Delage (FRA)Silence - Lotto1:06:46
111GERAndreas Klier (GER)Cervélo Testteam1:07:30
112AUSBrett Lancaster (AUS)Cervélo Testteam1:08:57
113ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Euskaltel - Euskadi1:11:20
114UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondiale1:13:38
115GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - HTC1:14:36
116BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeux1:15:39
117AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bank1:16:05
118BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lotto1:16:22
119GERBjörn Schröder (GER)Team Milram1:17:04
120FRAJean-Eudes Demaret (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne1:17:40
121USAWilliam Frischkorn (USA)Garmin - Slipstream1:18:55
122FRADamien Gaudin (FRA)Bbox - Bouygues Telecom1:21:33
123AUSChristopher Sutton (AUS)Garmin - Slipstream1:22:31
124RUSSerguei Klimov (RUS)Team Katusha1:23:13
125FRAMatthieu Sprick (FRA)Bbox - Bouygues Telecom1:23:38
126BELPieter Jacobs (BEL)Silence - Lotto1:25:23
127ITAEmanuele Bindi (ITA)Lampre - N.G.C.1:26:10
128NEDSteven De Jongh (NED)Quick Step1:26:53
129NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Slipstream1:27:11
130FRAFlorent Brard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne1:28:40
131NEDLars Boom (NED)Rabobank1:29:48
132GERRene Weissinger (GER)Vorarlberg - Corratec1:29:59
133ITAClaudio Corioni (ITA)Liquigas1:31:29
134ITADaniel Oss (ITA)Liquigas1:31:53
135BELWilfried Cretskens (BEL)Silence - Lotto1:32:03
136ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas1:33:03
137ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargne1:37:13
138GERSebastian Siedler (GER)Vorarlberg - Corratec1:39:56
139BELWouter Weylandt (BEL)Quick Step1:41:27
140ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Fuji - Servetto1:42:10
141AUTJosef Benetseder (AUT)Vorarlberg - Corratec1:42:58
142AUSHilton Clarke (AUS)Fuji - Servetto1:45:06
31ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step0:09:32

Etappe 1 - Mauren - Ruggell - 7.8km - 13 Juni 2009Individuele Tijdrit


1SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bank0:09:21
2CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas0:00:19
3GERAndreas Klöden (GER)Astana0:00:22
4USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTC0:00:24
5GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC0:00:31
6LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - HTCzt
7BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTC0:00:32
8GERHeinrich Haussler (GER)Cervélo Testteam0:00:34
9NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
10PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargne0:00:35
11SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bankzt
13NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
14SUIMarcel Wyss (SUI)Cervélo Testteamzt
15ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
17BELNick Nuyens (BEL)Rabobank0:00:39
18ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
19FRADamien Monier (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
20CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargnezt
21FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:00:40
22FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux0:00:41
23GERLinus Gerdemann (GER)Team Milram0:00:42
24ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Fuji - Servettozt
25BELDominique Cornu (BEL)Quick Stepzt
26CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Slipstreamzt
27ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.0:00:43
28FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
29ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.zt
30NEDThomas Dekker (NED)Silence - Lotto0:00:44
31AUSCameron Meyer (AUS)Garmin - Slipstreamzt
32ITAEnrico Gasparotto (ITA)Lampre - N.G.C.0:00:45
33LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
34FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
35ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank0:00:46
36FRADamien Gaudin (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
37AUTBernhard Eisel (AUT)Team Columbia - HTCzt
38KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
39SUISteve Morabito (SUI)Astanazt
40SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
12ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step0:00:38

Etappe 2 - Davos - Davos - 150km - 14 Juni 2009Sprint


1AUTBernhard Eisel (AUT)Team Columbia - HTC3:36:54
2GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
3ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
4ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
5ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
6ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteamzt
7SUIAndreas Dietziker (SUI)Vorarlberg - Corrateczt
8FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
9ITAEnrico Gasparotto (ITA)Lampre - N.G.C.zt
10ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
11SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
12FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
13SUIMichael Schär (SUI)Astanazt
14BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
15ITAEros Capecchi (ITA)Fuji - Servettozt
16KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
17SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigaszt
18FRAVincent Jerome (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
19ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigaszt
20SUIReto Hollenstein (SUI)Vorarlberg - Corrateczt
21CRORobert Kiserlovski (CRO)Fuji - Servettozt
22FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
23FRASteve Chainel (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
24ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
26ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
27PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargnezt
28SUISilvere Ackermann (SUI)Vorarlberg - Corrateczt
29BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTCzt
30SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - N.G.C.zt
31GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
32USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTCzt
33CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Slipstreamzt
34KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Astanazt
35ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt

Etappe 3 - Davos - Lumino - 198km - 15 Juni 2009Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - HTC4:39:27
2ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
3NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
4ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
5ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
6BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
7FRARenaud Dion (FRA)AG2R - La Mondialezt
8FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
9BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
10SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
11ITADavide Viganò (ITA)Fuji - Servettozt
12FRASaïd Haddou (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
13RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
14AUSChristopher Sutton (AUS)Garmin - Slipstreamzt
15ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katushazt
16ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
17CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
18GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
19NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
20SUIMichael Schär (SUI)Astanazt
21USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTCzt
22ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Cervélo Testteamzt
23CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Slipstreamzt
24ITALuca Mazzanti (ITA)Team Katushazt
25LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bankzt
26GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTCzt
27ITAEros Capecchi (ITA)Fuji - Servettozt
28FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
29SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigaszt
30FRAMickael Delage (FRA)Silence - Lottozt
31SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bankzt
32SUIGrégory Rast (SUI)Astanazt
33GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
35SUISteve Morabito (SUI)Astanazt
34ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt

Etappe 4 - Biasca - Stäfa - 195km - 16 Juni 2009Ontsnapping


1DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank5:01:35
2KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
3SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
4SVKPeter Velits (SVK)Team Milramzt
5SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigaszt
6LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bankzt
7RUSAlexander Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
8AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
9CRORobert Kiserlovski (CRO)Fuji - Servetto0:05
10ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katusha1:03
11GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
12ITADavide Viganò (ITA)Fuji - Servettozt
13BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
14FRAMickael Delage (FRA)Silence - Lotto1:04
15CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Slipstreamzt
16FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
17GERHeinrich Haussler (GER)Cervélo Testteamzt
18AUSCameron Meyer (AUS)Garmin - Slipstreamzt
19LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - HTCzt
20SUIReto Hollenstein (SUI)Vorarlberg - Corrateczt
21FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
22ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
23NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Saxo Bankzt
24SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
25LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
26GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
27ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
28FRARenaud Dion (FRA)AG2R - La Mondialezt
29ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.zt
30SUISteve Morabito (SUI)Astanazt
31USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstreamzt
32FRAVincent Jerome (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
33ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
35ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt

Etappe 5 - Stäfa - Serfaus - 202km - 17 Juni 2009Sprint


1SUIMichael Albasini (SUI)Team Columbia - HTC5:24:04
2SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
3ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.zt
4SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigaszt
5RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
6CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
7LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
8GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
9SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
10BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTCzt
11LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - HTCzt
12ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
13SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bankzt
14DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
15GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTCzt
16ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
17FRADamien Monier (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
18ITAEros Capecchi (ITA)Fuji - Servettozt
19CRORobert Kiserlovski (CRO)Fuji - Servettozt
20USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTCzt
21SUISteve Morabito (SUI)Astanazt
22ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Fuji - Servettozt
23FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
24FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
25LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bankzt
26CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Slipstreamzt
27AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
28SVKPeter Velits (SVK)Team Milramzt
29GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
31FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
32AUSCameron Meyer (AUS)Garmin - Slipstreamzt
33ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstreamzt
35FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
30ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt

Etappe 6 - Oberriet - Bad Zurzach - 177km - 18 Juni 2009Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - HTC4:18:26
2ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
3ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
4NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
5BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
6DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bankzt
7ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
9ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
10BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
11FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
12AUSChristopher Sutton (AUS)Garmin - Slipstreamzt
13ITADavide Viganò (ITA)Fuji - Servettozt
14GERSebastian Siedler (GER)Vorarlberg - Corrateczt
15KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
16GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
17FRASteve Chainel (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
18FRASaïd Haddou (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
19BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
20FRAHervé Duclos-Lassalle (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
21NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Slipstreamzt
22COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
23GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTCzt
24FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
25ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - N.G.C.zt
26NEDSteven De Jongh (NED)Quick Stepzt
27FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
28FRAMickael Delage (FRA)Silence - Lottozt
29AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bankzt
30SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
31CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
32RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
33SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
34USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTCzt
35GERBjörn Schröder (GER)Team Milramzt

Etappe 7 - Bad Zurzach - Vallorbe Juraparc - 204km - 19 Juni 2009Ontsnapping


1LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - HTC4:56:41
2CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas0:02
3SVKPeter Velits (SVK)Team Milram0:07
4SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigaszt
5ITAEros Capecchi (ITA)Fuji - Servettozt
6SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
7PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargnezt
8RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
9GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC0:03
10DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
11ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.zt
12NEDThomas Dekker (NED)Silence - Lottozt
13GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
14SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
15SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bankzt
16BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTCzt
17CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Slipstream0:13
18USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstreamzt
19ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
20NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
22FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
23FRADamien Monier (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
24FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux0:20
25USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTC0:30
26SUIMichael Albasini (SUI)Team Columbia - HTCzt
27LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bank0:41
28FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale0:44
29ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.0:48
30FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
31ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:50
32ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Fuji - Servetto0:52
33CRORobert Kiserlovski (CRO)Fuji - Servettozt
34ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cervélo Testteam0:57
35USAChristian Vande Velde (USA)zt
21ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt

Etappe 8 - Le Sentier - Crans-Montana - 182km - 20 Juni 2009Berg


1GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC4:12:31
2ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.zt
3SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bank0:02
4SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
5LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - HTCzt
6ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
7GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
8CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
9RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
10LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
11PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargne0:08
12SUIMichael Albasini (SUI)Team Columbia - HTCzt
13BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTC0:19
14ITAEros Capecchi (ITA)Fuji - Servetto0:37
15FRADamien Monier (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne1:01
16DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
17CRORobert Kiserlovski (CRO)Fuji - Servettozt
18SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigaszt
19ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteamzt
20USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTCzt
21CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Slipstreamzt
22SVKPeter Velits (SVK)Team Milramzt
23FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
24ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
25ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cervélo Testteamzt
26ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Cervélo Testteamzt
27ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
28FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale1:13
29FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux1:48
30USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstreamzt
31ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.zt
32SUISteve Morabito (SUI)Astanazt
33NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
34ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Fuji - Servettozt
35NEDThomas Dekker (NED)Silence - Lottozt

Etappe 9 - Bern - Bern - 39km - 21 Juni 2009Individuele Tijdrit


1SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bank0:45:59
2GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC0:01:27
3NEDThomas Dekker (NED)Silence - Lotto0:01:42
4GERMarcus Burghardt (GER)Team Columbia - HTC0:01:43
5FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:01:48
6AUSCameron Meyer (AUS)Garmin - Slipstream0:01:50
7CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas0:02:00
8DENBrian Vandborg (DEN)Liquigas0:02:02
9GERAndreas Klöden (GER)Astana0:02:09
10NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteam0:02:14
11RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:02:21
12ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - N.G.C.0:02:24
13GERHeinrich Haussler (GER)Cervélo Testteam0:02:33
14ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.zt
15LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bank0:02:37
16AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bank0:02:40
17AUSBrett Lancaster (AUS)Cervélo Testteam0:02:41
18BELFrancis De Greef (BEL)Silence - Lotto0:02:43
20CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Slipstream0:02:46
21SVKPeter Velits (SVK)Team Milram0:02:47
22BLRBranislau Samoilau (BLR)Quick Step0:02:57
23USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTC0:02:58
24ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Ligne0:03:00
25NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Saxo Bankzt
26BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTCzt
27LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - HTC0:03:01
28ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:03:03
29FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
30SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bankzt
31ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadi0:03:05
32PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargne0:03:07
33ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank0:03:08
34ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteam0:03:10
35USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstreamzt
36CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargne0:03:16
37AUSChristopher Sutton (AUS)Garmin - Slipstream0:03:17
38USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Slipstream0:03:20
39FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
40FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:03:21
19ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step0:02:44

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden