De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Zwitserland - 2001 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Zwitserland - 2001 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2001

Ronde van Zwitserland 2001

ZwitserlandZwitserland - 19 Juni 2001 - 28 Juni 2001


Algemeen klassement - 28 Juni 2001


2ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Daikin1.02
3ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolo1.34
4SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank2.47
5KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom2.48
6AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner2.58
7ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin3.30
8ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Step3.37
9FRALaurent Jalabert (FRA)CSC - Tiscali3.46
10SUIDaniel Schnider (SUI)La Française des Jeux5.51
11SUIOscar Camenzind (SUI)Lampre - Daikin5.52
12ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis6.13
13ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis6.16
14USATyler Hamilton (USA)US Postal Service7.23
15GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom7.52
16CZETomas Konecny (CZE)Domo - Farm Frites - Latexco10.10
17AUTGerrit Glomser (AUT)Post Swiss Team10.11
18ITAMassimo Donati (ITA)Tacconi Sport - Vini Caldirola11.32
19ITAStefano Cattai (ITA)Liquigas - Pata12.32
20SUILaurent Dufaux (SUI)Team Saeco12.35
21SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolo13.29
22SUIAlex Zülle (SUI)Coast - Buffalo13.44
23ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Step14.00
24RUSDmitri Konyshev (RUS)Fassa Bortolo14.10
25ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)CSC - Tiscali14.19
26SUIMauro Gianetti (SUI)Coast - Buffalo14.32
27ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)CSC - Tiscali16.03
28SUINiki Aebersold (SUI)Coast - Buffalo17.13
29SUIReto Bergmann (SUI)Post Swiss Team17.31
30ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin19.13
31ITAMirko Celestino (ITA)Team Saeco19.41
32FRANicolas Jalabert (FRA)CSC - Tiscali20.12
33SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobank24.58
34USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Service25.30
35GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekom26.53
36AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systems26.54
37GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom27.02
38ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Step27.19
39NORSteffen Kjærgaard (NOR)US Postal Service28.28
40ITAOscar Pozzi (ITA)Fassa Bortolo28.44
41SUIRené Stadelmann (SUI)Phonak Hearing Systems28.50
42FRACédric Vasseur (FRA)US Postal Service30.01
43DENNicki Sørensen (DEN)CSC - Tiscali30.06
44SUIMartin Elmiger (SUI)Post Swiss Team30.18
45FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux31.14
46SUIArmin Meier (SUI)Team Saeco33.23
47SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems33.33
48USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service33.54
49ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Step33.57
50POLSylvester Szmyd (POL)Tacconi Sport - Vini Caldirola33.59
51SUICédric Fragniere (SUI)Phonak Hearing Systems34.23
52SUIPierre Bourquenoud (SUI)Phonak Hearing Systems34.51
53GERGrischa Niermann (GER)Rabobank35.09
54LUXChristian Poos (LUX)Post Swiss Team35.13
55ITAPaolo Tiralongo (ITA)Fassa Bortolo36.20
56BELGeert Verheyen (BEL)Rabobank37.00
57RSARobert Hunter (RSA)Lampre - Daikin38.51
58POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Frites - Latexco40.20
59SUIRolf Huser (SUI)Coast - Buffalo41.40
60ITAFausto Dotti (ITA)Liquigas - Pata41.58
61GERVolker Ordowski (GER)Gerolsteiner42.19
62POLMarek Rutkiewicz (POL)Cofidis44.07
63RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolo45.18
64ITARinaldo Nocentini (ITA)Mapei - Quick Step45.26
65SUISteve Zampieri (SUI)Post Swiss Team46.32
66AUSMatthew White (AUS)US Postal Service46.35
67FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux46.56
68ITAFabio Sacchi (ITA)Team Saeco47.41
69SWEMartin Rittsel (SWE)CSC - Tiscali48.24
70ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekom48.48
71ITALeonardo Giordani (ITA)Fassa Bortolo49.39
72FRAClaude Lamour (FRA)Cofidis49.58
73SUILukas Zumsteg (SUI)Phonak Hearing Systems50.43
74NEDMaarten Den Bakker (NED)Rabobank51.23
75ITACristiano Frattini (ITA)Liquigas - Pata51.26
76RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service51.37
77FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeux51.52
78LATRaivis Belohvosciks (LAT)Lampre - Daikin52.01
79BELJohan Museeuw (BEL)Domo - Farm Frites - Latexco53.05
80SUIChristian Sidler (SUI)Post Swiss Team53.49
81ITAMauro Radaelli (ITA)Tacconi Sport - Vini Caldirola54.38
82GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom55.54
83GERAndreas Klier (GER)Deutsche Telekom55.54
84GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems55.57
85GERJan Schaffrath (GER)Deutsche Telekom56.21
86NEDMarc Lotz (NED)Rabobank56.38
87ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Mapei - Quick Step56.39
88NEDJan Boven (NED)Rabobank56.43
89RUSAnton Chantyr (RUS)Coast - Buffalo57.28
90SUIPatrick Calcagni (SUI)Tacconi Sport - Vini Caldirola57.45
91BELMarc Wauters (BEL)Rabobank58.44
92BELWilfried Cretskens (BEL)Domo - Farm Frites - Latexco59.00
93SUIRubens Bertogliati (SUI)Lampre - Daikin59.26
94ITAMassimiliano Mori (ITA)Team Saeco59.47
95DENRolf Sørensen (DEN)CSC - Tiscali1.00.27
96FRARobert Sassone (FRA)Cofidis1.00.35
97BELWilfried Peeters (BEL)Domo - Farm Frites - Latexco1.00.44
98LTUSaulius Ruskys (LTU)Gerolsteiner1.01.09
99AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteiner1.01.14
100SUIChristian Heule (SUI)Post Swiss Team1.03.58
101FRAJean-Patrick Nazon (FRA)La Française des Jeux1.06.40
102AUSRobbie McEwen (AUS)Domo - Farm Frites - Latexco69
1USALance Armstrong (USA)US Postal Service35.00.06

Etappe 1 - Rust (Germany) 7.9km - 19 Juni 2001Individuele Tijdrit


2FRALaurent Jalabert (FRA)CSC - Tiscali0.05.14
3USATyler Hamilton (USA)US Postal Service0.05.27
4RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service0.05.35
5SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank0.07.02
6NEDServais Knaven (NED)Domo - Farm Frites - Latexco0.07.66
7USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service0.09.11
8GERGrischa Niermann (GER)Rabobank0.09.36
9BELMarc Wauters (BEL)Rabobank0.09.68
10FRANicolas Jalabert (FRA)CSC - Tiscali0.09.85
11KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom0.09.96
12SUIDaniel Schnider (SUI)La Française des Jeux0.10.30
13NORSteffen Kjærgaard (NOR)US Postal Service0.10.74
14ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis0.11.29
15ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Step0.11.46
16ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Step0.12.69
17SUIAlex Zülle (SUI)Coast - Buffalo0.13.25
18GERUwe Peschel (GER)Gerolsteiner0.13.36
19RSARobert Hunter (RSA)Lampre - Daikin0.13.39
20CROMartin Cotar (CRO)Post Swiss Team0.14.48
21ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Mapei - Quick Step0.15.01
22ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolo0.16.29
23BELLeif Hoste (BEL)Domo - Farm Frites - Latexco0.18.72
24LATRaivis Belohvosciks (LAT)Lampre - Daikin0.18.78
25AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systems0.19.10
26AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner0.20.03
27SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobank0.20.77
28GERAndreas Klier (GER)Deutsche Telekom0.21.61
29FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeux0.21.74
30ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Step0.22.53
31AUTPeter Luttenberger (AUT)Tacconi Sport - Vini Caldirola0.23.33
32DENNicki Sørensen (DEN)CSC - Tiscali0.23.36
33GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom0.23.57
34AUSMatthew White (AUS)US Postal Service0.23.63
35SUIRubens Bertogliati (SUI)Lampre - Daikin0.24.13
1USALance Armstrong (USA)US Postal Service9.44.22 (48.68 km/h)

Etappe 2 - Rust - Basle 178.8km - 20 Juni 2001Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom4.26.49 (40.25 km/h)
2ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
3LTUSaulius Ruskys (LTU)Gerolsteinerzt
4RSARobert Hunter (RSA)Lampre - Daikinzt
5ESTJanek Tombak (EST)Cofidiszt
6FRARobert Sassone (FRA)Cofidiszt
7AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
8FRAJean-Patrick Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt
9LATArvis Piziks (LAT)CSC - Tiscalizt
10AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
11ITAGiancarlo Raimondi (ITA)Liquigas - Patazt
12AUTGerrit Glomser (AUT)Post Swiss Teamzt
13FRANicolas Jalabert (FRA)CSC - Tiscalizt
14ITAMassimiliano Mori (ITA)Team Saecozt
15ITANicola Minali (ITA)Tacconi Sport - Vini Caldirolazt
16AUSRobbie McEwen (AUS)Domo - Farm Frites - Latexcozt
17USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
18ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)CSC - Tiscalizt
19ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
20RUSDmitri Konyshev (RUS)Fassa Bortolozt
21ITAFabio Sacchi (ITA)Team Saecozt
22POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Frites - Latexcozt
23SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
24SUIRoger Beuchat (SUI)Phonak Hearing Systemszt
25NEDServais Knaven (NED)Domo - Farm Frites - Latexcozt
26SUIRubens Bertogliati (SUI)Lampre - Daikinzt
27GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
28SUIDaniel Schnider (SUI)La Française des Jeuxzt
29SUIChristian Heule (SUI)Post Swiss Teamzt
30GERAndreas Klier (GER)Deutsche Telekomzt
31NEDMarc Lotz (NED)Rabobankzt
32ITAMirko Celestino (ITA)Team Saecozt
33ITAOscar Pozzi (ITA)Fassa Bortolozt
34RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolozt
35ITAFabio Malberti (ITA)Liquigas - Patazt

Etappe 3 - Reinach - Baar 162.7km - 21 Juni 2001Ontsnapping


1ITAGianluca Bortolami (ITA)Tacconi Sport - Vini Caldirola3.46.29
2AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
3AUSRobbie McEwen (AUS)Domo - Farm Frites - Latexco2.53
4ESTJanek Tombak (EST)Cofidiszt
5LTUSaulius Ruskys (LTU)Gerolsteinerzt
6RSARobert Hunter (RSA)Lampre - Daikinzt
7GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
8FRAJean-Patrick Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt
9ITAGiancarlo Raimondi (ITA)Liquigas - Patazt
10FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
11ITANicola Minali (ITA)Tacconi Sport - Vini Caldirolazt
12ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
13AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
14SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
15FRARobert Sassone (FRA)Cofidiszt
16ITAMassimiliano Mori (ITA)Team Saecozt
17SUIOscar Camenzind (SUI)Lampre - Daikinzt
18GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
19USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
21ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
22AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
23AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
24ITALeonardo Giordani (ITA)Fassa Bortolozt
25SUILaurent Dufaux (SUI)Team Saecozt
26AUTGerrit Glomser (AUT)Post Swiss Teamzt
27ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
28FRACédric Vasseur (FRA)US Postal Servicezt
29NEDServais Knaven (NED)Domo - Farm Frites - Latexcozt
30ITAStefano Cattai (ITA)Liquigas - Patazt
31ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
32GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
33ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
34GERAndreas Klier (GER)Deutsche Telekomzt
35ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
20USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt

Etappe 4 - Baar - Wildhaus 144km - 22 Juni 2001Sprint


1KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom3.39.15 (39.41 km/h)
2ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Daikin0.09
3FRALaurent Jalabert (FRA)CSC - Tiscalizt
4SUIOscar Camenzind (SUI)Lampre - Daikin0.12
5ITADavide Rebellin (ITA)Liquigas - Patazt
6ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
7ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikinzt
8ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
9ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidiszt
10ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
12SUIAlex Zülle (SUI)Coast - Buffalozt
13ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
14SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
15AUTPeter Luttenberger (AUT)Tacconi Sport - Vini Caldirolazt
16SUIDaniel Schnider (SUI)La Française des Jeuxzt
17AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
18SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
19USATyler Hamilton (USA)US Postal Service0.16
20ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)CSC - Tiscali1.05
21ITAMassimo Donati (ITA)Tacconi Sport - Vini Caldirolazt
22ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
23SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobank1.29
24ITAMirko Celestino (ITA)Team Saecozt
25AUTGerrit Glomser (AUT)Post Swiss Teamzt
26CZEPavel Padrnos (CZE)Team Saeco1.33
27SUIReto Bergmann (SUI)Post Swiss Teamzt
28CZETomas Konecny (CZE)Domo - Farm Frites - Latexco1.42
29SUINiki Aebersold (SUI)Coast - Buffalo1.44
30ITAStefano Cattai (ITA)Liquigas - Patazt
31ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)CSC - Tiscali1.46
32ITAGianluca Bortolami (ITA)Tacconi Sport - Vini Caldirola2.21
33ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin2.25
34SUICédric Fragniere (SUI)Phonak Hearing Systems2.28
35GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekom2.30
11USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt

Etappe 5 - Widnau/Heerbrugg - Col du Gotthard 220.6km - 23 Juni 2001Berg


1RUSDmitri Konyshev (RUS)Fassa Bortolo5.56.08 (37.17 km/h)
2ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Daikin1.57
3ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
4ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
5ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin2.22
6SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank2.34
8FRALaurent Jalabert (FRA)CSC - Tiscali3.39
9SUIDaniel Schnider (SUI)La Française des Jeux3.41
10AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
11KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
12ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)CSC - Tiscalizt
13GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom4.08
14AUTGerrit Glomser (AUT)Post Swiss Team4.46
15SUILaurent Dufaux (SUI)Team Saecozt
16ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidiszt
17ITAStefano Cattai (ITA)Liquigas - Patazt
18SUIMauro Gianetti (SUI)Coast - Buffalozt
19SUIOscar Camenzind (SUI)Lampre - Daikin5.24
20CZETomas Konecny (CZE)Domo - Farm Frites - Latexco5.36
21ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis5.40
22ITAMassimo Donati (ITA)Tacconi Sport - Vini Caldirola6.31
23SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolozt
24ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin6.40
25USATyler Hamilton (USA)US Postal Service7.32
26ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)CSC - Tiscali7.45
27SUIReto Bergmann (SUI)Post Swiss Team8.00
28GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom8.59
29SUINiki Aebersold (SUI)Coast - Buffalo9.29
30SUIAlex Zülle (SUI)Coast - Buffalozt
31FRANicolas Jalabert (FRA)CSC - Tiscali9.51
32ITAMirko Celestino (ITA)Team Saeco10.19
33GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekom11.28
34USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Servicezt
35FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
7USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt

Etappe 6 - Mendrisio - Mendrisio 174.1km - 24 Juni 2001Berg


1RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolo4.00.27 (43.44 km/h)
2KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
3FRALaurent Jalabert (FRA)CSC - Tiscalizt
4SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
5LTUSaulius Ruskys (LTU)Gerolsteiner0.05
6ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
7ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikinzt
8SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
9SUILaurent Dufaux (SUI)Team Saecozt
10ITAMassimo Donati (ITA)Tacconi Sport - Vini Caldirolazt
11ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
12SUIDaniel Schnider (SUI)La Française des Jeuxzt
14AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
15ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
16ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Daikinzt
17ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
18ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidiszt
19ITAGianluca Bortolami (ITA)Tacconi Sport - Vini Caldirola0.15
20SUIOscar Camenzind (SUI)Lampre - Daikin0.19
21POLSylvester Szmyd (POL)Tacconi Sport - Vini Caldirolazt
22BELJohan Museeuw (BEL)Domo - Farm Frites - Latexcozt
23ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
24AUTGerrit Glomser (AUT)Post Swiss Teamzt
25ESTJanek Tombak (EST)Cofidiszt
26ITAMirko Celestino (ITA)Team Saecozt
27GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
28FRARobert Sassone (FRA)Cofidis0.54
29FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
30NEDServais Knaven (NED)Domo - Farm Frites - Latexcozt
31SUIPietro Zucconi (SUI)Tacconi Sport - Vini Caldirolazt
32SUIChristian Sidler (SUI)Post Swiss Teamzt
33ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Mapei - Quick Stepzt
34FRANicolas Jalabert (FRA)CSC - Tiscalizt
35AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
13USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt

Etappe 7 - Locarno - Naters 156.6km - 25 Juni 2001Ontsnapping


1ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Step3.59.13 (39.13 km/h)
2ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Step4.23
3CZETomas Konecny (CZE)Domo - Farm Frites - Latexco7.28
4USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
5ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
6ESTJanek Tombak (EST)Cofidiszt
7SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
8SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
9KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
10SUIMartin Elmiger (SUI)Post Swiss Teamzt
11USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Servicezt
12SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
13BELGeert Verheyen (BEL)Rabobankzt
14SUINiki Aebersold (SUI)Coast - Buffalozt
15USATyler Hamilton (USA)US Postal Servicezt
17FRALaurent Jalabert (FRA)CSC - Tiscalizt
18ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Daikinzt
19ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
20SUIOscar Camenzind (SUI)Lampre - Daikinzt
21AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
22ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
23GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
24ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidiszt
25SUILaurent Dufaux (SUI)Team Saecozt
26ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikinzt
27ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)CSC - Tiscalizt
28RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt
29ITAStefano Cattai (ITA)Liquigas - Patazt
30AUTGerrit Glomser (AUT)Post Swiss Teamzt
31SUIDaniel Schnider (SUI)La Française des Jeuxzt
32DENNicki Sørensen (DEN)CSC - Tiscalizt
33GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
34ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
35SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolozt
16USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt

Etappe 8 - Sion - Crans Montana 25.1km - 26 Juni 2001Individuele Tijdrit


2ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Daikin1.25.83
3USATyler Hamilton (USA)US Postal Service1.26.17
4AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner1.33.10
5ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolo1.58.59
6KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom2.03.53
7ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis2.17.45
8ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Step2.39.75
9SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank2.40.46
10SUISteve Zampieri (SUI)Post Swiss Team2.47.06
11FRALaurent Jalabert (FRA)CSC - Tiscali2.51.87
12GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom3.13.92
13ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin3.15.61
14ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Step3.31.85
15ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis3.49.70
16GERGrischa Niermann (GER)Rabobank4.03.48
17CZETomas Konecny (CZE)Domo - Farm Frites - Latexco4.20.59
18SUIDaniel Schnider (SUI)La Française des Jeux4.34.10
19ITAPaolo Tiralongo (ITA)Fassa Bortolo4.41.59
20ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Step4.42.27
21BELMarc Wauters (BEL)Rabobank4.47.71
22ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Step4.53.68
23GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom5.08.47
24LATRaivis Belohvosciks (LAT)Lampre - Daikin5.14.37
25ITAMirko Celestino (ITA)Team Saeco5.16.97
26SUIAlex Zülle (SUI)Coast - Buffalo5.19.53
27SUIOscar Camenzind (SUI)Lampre - Daikin5.19.71
28ITAGianluca Bortolami (ITA)Tacconi Sport - Vini Caldirola5.21.00
29ITAFausto Dotti (ITA)Liquigas - Pata5.21.57
30SUINiki Aebersold (SUI)Coast - Buffalo5.41.55
31SUIReto Bergmann (SUI)Post Swiss Team5.42.01
32LUXChristian Poos (LUX)Post Swiss Team5.42.37
33ITAOscar Pozzi (ITA)Fassa Bortolo5.42.63
34AUTGerrit Glomser (AUT)Post Swiss Team5.43.48
35SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolo5.47.87
36ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Step5.53.06
37SUIArmin Meier (SUI)Team Saeco5.57.95
38DENNicki Sørensen (DEN)CSC - Tiscali5.59.63
39RUSDmitri Konyshev (RUS)Fassa Bortolo6.02.25
40ITAMassimo Donati (ITA)Tacconi Sport - Vini Caldirola6.07.06
41FRACédric Vasseur (FRA)US Postal Service6.09.51
42POLMarek Rutkiewicz (POL)Cofidis6.11.94
43SUIRené Stadelmann (SUI)Phonak Hearing Systems6.21.51
44RUSAnton Chantyr (RUS)Coast - Buffalo6.22.94
45NORSteffen Kjærgaard (NOR)US Postal Service6.30.48
46BELPeter Farazijn (BEL)Cofidis6.36.11
47SWEMartin Rittsel (SWE)CSC - Tiscali6.36.17
48POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Frites - Latexco6.36.70
49NEDJan Boven (NED)Rabobank6.37.20
50RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolo6.40.09
1USALance Armstrong (USA)US Postal Service47.18.84 (31.83 km/h)

Etappe 9 - Sion - Lausanne 166.8km - 27 Juni 2001Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom4.02.17 (41.31 km/h)
2LTUSaulius Ruskys (LTU)Gerolsteinerzt
3AUSRobbie McEwen (AUS)Domo - Farm Frites - Latexcozt
4FRARobert Sassone (FRA)Cofidiszt
5AUTGerrit Glomser (AUT)Post Swiss Teamzt
6FRAJean-Patrick Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt
7SUIMartin Elmiger (SUI)Post Swiss Teamzt
8ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
9USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
10AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
11FRANicolas Jalabert (FRA)CSC - Tiscalizt
12ITAMassimiliano Mori (ITA)Team Saecozt
13ITAGiancarlo Raimondi (ITA)Liquigas - Patazt
14SUIPatrick Calcagni (SUI)Tacconi Sport - Vini Caldirolazt
15NEDJan Boven (NED)Rabobankzt
16RUSDmitri Konyshev (RUS)Fassa Bortolozt
17SUIChristian Sidler (SUI)Post Swiss Teamzt
18ITAMauro Radaelli (ITA)Tacconi Sport - Vini Caldirolazt
19AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
20POLMarek Rutkiewicz (POL)Cofidiszt
21RSARobert Hunter (RSA)Lampre - Daikinzt
22ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
23ESTJanek Tombak (EST)Cofidiszt
24SUIRubens Bertogliati (SUI)Lampre - Daikinzt
25RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolozt
26SUINiki Aebersold (SUI)Coast - Buffalozt
27LUXChristian Poos (LUX)Post Swiss Teamzt
28NEDMarc Lotz (NED)Rabobankzt
29KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
30CZETomas Konecny (CZE)Domo - Farm Frites - Latexcozt
31FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
32RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt
33AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
34FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
35USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Servicezt

Etappe 10 - Lausanne - Lausanne 175.9km - 28 Juni 2001Ontsnapping


1SUIOscar Camenzind (SUI)Lampre - Daikin3.56.18 (44.66 km/h)
2FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
3LUXChristian Poos (LUX)Post Swiss Teamzt
4RUSDmitri Konyshev (RUS)Fassa Bortolozt
5FRANicolas Jalabert (FRA)CSC - Tiscalizt
6GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom2.56
7LTUSaulius Ruskys (LTU)Gerolsteinerzt
8AUSRobbie McEwen (AUS)Domo - Farm Frites - Latexcozt
9AUTGerrit Glomser (AUT)Post Swiss Teamzt
10RSARobert Hunter (RSA)Lampre - Daikinzt
11ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
12POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Frites - Latexcozt
13SUIMartin Elmiger (SUI)Post Swiss Teamzt
14ITAMauro Radaelli (ITA)Tacconi Sport - Vini Caldirolazt
15LATRaivis Belohvosciks (LAT)Lampre - Daikinzt
16AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
17FRAClaude Lamour (FRA)Cofidiszt
18CZETomas Konecny (CZE)Domo - Farm Frites - Latexcozt
19SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
20FRAJean-Patrick Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt
21ITAMassimiliano Mori (ITA)Team Saecozt
22DENNicki Sørensen (DEN)CSC - Tiscalizt
23ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
24KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
25SUIChristian Sidler (SUI)Post Swiss Teamzt
26AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
27ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikinzt
28ITAStefano Cattai (ITA)Liquigas - Patazt
29ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidiszt
30POLMarek Rutkiewicz (POL)Cofidiszt
31ITAFabio Sacchi (ITA)Team Saecozt
32GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekomzt
33ITAGilberto Simoni (ITA)Lampre - Daikinzt
34POLSylvester Szmyd (POL)Tacconi Sport - Vini Caldirolazt
35ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden