De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Zwitserland - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Zwitserland - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2012

Ronde van Zwitserland 2012

ZwitserlandZwitserland - 9 Juni 2012 - 17 Juni 2012


Algemeen klassement - 17 Juni 2012


1PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistar35:54:49
2LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissan00:14
3USALevi Leipheimer (USA)Omega Pharma - Quick Step00:21
4NEDRobert Gesink (NED)Rabobank00:25
5ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi00:40
6CZERoman Kreuziger (CZE)Astana00:47
7USAThomas Danielson (USA)Garmin - Sharp - Barracuda00:48
8NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank00:59
9ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar01:42
10IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale01:52
11DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank02:10
12SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team02:21
13CRORobert Kiserlovski (CRO)Astana02:42
14BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisol03:18
15NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM04:40
16RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha05:41
17SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineos08:23
18ESTTanel Kangert (EST)Astana09:00
19FRAJérémy Roy (FRA)Fdj - Big Mat09:55
20ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi10:22
21ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha10:28
22ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi10:41
23NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank13:13
24CANMichael Barry (CAN)Team Ineos13:31
25DENJakob Fuglsang (DEN)Radioshack - Nissan16:46
26BELMaxime Monfort (BEL)Radioshack - Nissan16:50
27USAThomas Peterson (USA)Garmin - Sharp - Barracuda21:25
28ITAMorris Possoni (ITA)Lampre - ISD21:49
29SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale22:16
30GERLinus Gerdemann (GER)Radioshack - Nissan22:33
31ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Step23:35
32ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale23:45
33NEDBauke Mollema (NED)Rabobank26:17
34GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team27:30
35SVKPeter Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Step29:27
36RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha29:58
37UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Tinkoff Bank30:02
38SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 130:35
39GERAndreas Klöden (GER)Radioshack - Nissan31:06
40NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank31:15
41ITAMoreno Moser (ITA)Liquigas - Cannondale31:52
42ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar31:55
43SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team35:06
44GBRStephen Cummings (GBR)BMC Racing Team35:13
45PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bank38:14
46NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineos38:24
47GERFabian Wegmann (GER)Garmin - Sharp - Barracuda38:53
48AUTGeorg Preidler (AUT)Team Type 139:40
49USATimothy Duggan (USA)Liquigas - Cannondale42:33
50RUSVladimir Karpets (RUS)Movistar42:49
51ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISD43:41
52ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD44:44
53LUXLaurent Didier (LUX)Radioshack - Nissan44:53
54USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team47:12
55ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineoszt
56NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCM48:51
57BELMaarten Wynants (BEL)Rabobank49:17
58AUSAllan Davis (AUS)Orica - Greenedge50:07
59ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCM50:08
60ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar51:40
61AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineos52:22
62ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineos53:40
63SUIGrégory Rast (SUI)Radioshack - Nissan55:07
64ITAAlessandro Bazzana (ITA)Team Type 155:56
65SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale56:00
66ESPJavier Mejías Leal (ESP)Team Type 156:59
67ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondale58:40
68ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katusha1:00:35
69ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi1:02:20
70USAAlex Howes (USA)Garmin - Sharp - Barracuda1:02:48
71FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale1:03:47
72USALucas Euser (USA)Spidertech Powered By C101:04:26
73FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale1:05:08
74RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha1:05:40
75GERGrischa Niermann (GER)Rabobank1:07:47
76SUIRaymond Künzli (SUI)Spidertech Powered By C101:11:04
77AUSStuart O'Grady (AUS)Orica - Greenedge1:12:36
78RUSVladimir Efimkin (RUS)1:13:47
79FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadi1:15:37
80FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale1:16:47
81BELKris Boeckmans (BEL)Vacansoleil - DCM1:18:34
82FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale1:19:50
83DENTroels Rønning Vinther (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:21:28
84ITAMatteo Trentin (ITA)Omega Pharma - Quick Step1:21:51
85RUSNikita Novikov (RUS)Vacansoleil - DCM1:23:30
86DENBrian Vandborg (DEN)Spidertech Powered By C101:23:57
87DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:26:48
88USACaleb Fairly (USA)Spidertech Powered By C101:37:43
89ITALuca Paolini (ITA)Team Katusha1:39:14
90CANGuillaume Boivin (CAN)Spidertech Powered By C101:44:55
91ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadi1:46:43
92CANRyan Anderson (CAN)Spidertech Powered By C101:48:18

Etappe 1 - Lugano - 7,3 km - 9 Juni 2012Individuele Tijdrit


1SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale00:09:43
2SUIFabian Cancellara (SUI)Radioshack - Nissan00:04
3ITAMoreno Moser (ITA)Liquigas - Cannondale00:07
4SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale00:11
5SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astana00:15
6SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedge00:17
7ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Step00:18
8CZERoman Kreuziger (CZE)Astana00:19
9NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank00:20
10DENJakob Fuglsang (DEN)Radioshack - Nissan00:22
11SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
12BELMaxime Monfort (BEL)Radioshack - Nissan00:23
13NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
14ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
15AUSCameron Meyer (AUS)Orica - Greenedgezt
16GBRStephen Cummings (GBR)BMC Racing Team00:24
17USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
18NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM00:25
19SVKPeter Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Stepzt
20ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21GERAndreas Klöden (GER)Radioshack - Nissanzt
22NEDNiki Terpstra (NED)Omega Pharma - Quick Step00:27
23ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar00:31
24SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 1zt
25IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
26NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
27FRAThibaut Pinot (FRA)Fdj - Big Mat00:32
28ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistar00:33
29USAThomas Danielson (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
30FRAJulien El Farès (FRA)Team Type 1zt
31ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
32ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondale00:34
33FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
34BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisol00:35
35AUTGeorg Preidler (AUT)Team Type 1zt

Etappe 2 - Verbania - Verbier - 218 km - 10 Juni 2012Medium berg


1PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistar06:21:13
2LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissan00:04
3ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi00:12
4ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha00:13
5FRAThibaut Pinot (FRA)Fdj - Big Matzt
6IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale00:16
7DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
8FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
9ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar00:18
10CZERoman Kreuziger (CZE)Astana00:22
11CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
12USAThomas Danielson (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
13USALevi Leipheimer (USA)Omega Pharma - Quick Stepzt
14SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineos00:25
15NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank00:33
16DENJakob Fuglsang (DEN)Radioshack - Nissan00:37
17RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha00:43
18ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD00:47
19NEDRobert Gesink (NED)Rabobank01:04
20UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Tinkoff Bank01:08
21ITAMoreno Moser (ITA)Liquigas - Cannondale01:20
22ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Step01:23
23SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team01:28
24SUIRaymond Künzli (SUI)Spidertech Powered By C1001:40
25ESPRafael Valls Ferri (ESP)Vacansoleil - DCMzt
26ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28ITAMorris Possoni (ITA)Lampre - ISDzt
29ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
30SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 1zt
31NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM01:46
32SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astana01:50
33BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisolzt
34GERLinus Gerdemann (GER)Radioshack - Nissan02:01
35GBRStephen Cummings (GBR)BMC Racing Teamzt

Etappe 3 - Martigny - Aarberg - 195 km - 11 Juni 2012Sprint


1SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale04:35:32
2AUSBaden Cooke (AUS)Orica - Greenedgezt
3GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
4ITAJacopo Guarnieri (ITA)Astana00:03
5AUSAllan Davis (AUS)Orica - Greenedgezt
6BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fdj - Big Matzt
7FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
8USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
9ITADaniele Colli (ITA)Team Type 1zt
10GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Teamzt
11ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
12DENMatti Breschel (DEN)Rabobankzt
13ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Lotto - Belisolzt
14ITAAlessandro Bazzana (ITA)Team Type 1zt
15BELKris Boeckmans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
16ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
17FRAJulien El Farès (FRA)Team Type 1zt
18ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
19FRASteve Chainel (FRA)Fdj - Big Matzt
20SUIGrégory Rast (SUI)Radioshack - Nissanzt
21ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
23SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
24DENJakob Fuglsang (DEN)Radioshack - Nissanzt
25PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistarzt
26CZEZdenek Stybar (CZE)Omega Pharma - Quick Stepzt
27ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
28LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissanzt
29ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
30RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
31BELMaxime Monfort (BEL)Radioshack - Nissanzt
32SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
33ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
34NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
35FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt

Etappe 4 - Aarberg - Trimbach/Olten - 189 km - 12 Juni 2012Sprint


1SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale04:36:55
2ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
3SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedgezt
4AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Sharp - Barracudazt
5ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Astanazt
6RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
7ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
8NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
9ESPOscar Freire Gomez (ESP)Team Katushazt
10GBRStephen Cummings (GBR)BMC Racing Teamzt
11CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
12FRARémi Cusin (FRA)Team Type 1zt
13NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCMzt
14BELMaxime Monfort (BEL)Radioshack - Nissanzt
15DENJakob Fuglsang (DEN)Radioshack - Nissanzt
16NEDSebastian Langeveld (NED)Orica - Greenedgezt
17ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
18CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
19GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Teamzt
20AUTGeorg Preidler (AUT)Team Type 1zt
21CZEZdenek Stybar (CZE)Omega Pharma - Quick Stepzt
22CANMichael Barry (CAN)Team Ineoszt
23IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
24PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistarzt
25BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisolzt
26LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissanzt
27NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
28ITAMoreno Moser (ITA)Liquigas - Cannondalezt
29ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
30NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
31USAThomas Danielson (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
32BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
33SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
34SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
35ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 5 - Trimbach/Olten - Gansingen - 193 km - 13 Juni 2012Ontsnapping


1RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha04:58:28
2ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
3ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineoszt
4NEDKarsten Kroon (NED)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
5FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondialezt
6ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondale00:05
7BELKlaas Lodewyck (BEL)BMC Racing Team01:50
8ITAElia Viviani (ITA)Liquigas - Cannondale11:07
9BELKris Boeckmans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
10ITAAlessandro Bazzana (ITA)Team Type 1zt
11GERFabian Wegmann (GER)Garmin - Sharp - Barracudazt
12FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
13NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobankzt
14ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
15PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistarzt
16FRACédric Pineau (FRA)Fdj - Big Matzt
17LUXLaurent Didier (LUX)Radioshack - Nissanzt
18FRAThibaut Pinot (FRA)Fdj - Big Matzt
19SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Teamzt
20USAEdward King (USA)Liquigas - Cannondalezt
21SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
22ITAJacopo Guarnieri (ITA)Astanazt
23BELFrederique Robert (BEL)Lotto - Belisolzt
24SUIGrégory Rast (SUI)Radioshack - Nissanzt
25IRIMehdi Sohrabi (IRI)Lotto - Belisolzt
26IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
27NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
28RUSVladimir Efimkin (RUS)zt
29SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 1zt
30AUSAllan Davis (AUS)Orica - Greenedgezt
31CANRyan Anderson (CAN)Spidertech Powered By C10zt
32BELMaxime Monfort (BEL)Radioshack - Nissanzt
33LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissanzt
34CANGuillaume Boivin (CAN)Spidertech Powered By C10zt
35USAThomas Danielson (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt

Etappe 6 - Wittnau - Bischofszell - 199 km - 14 Juni 2012Sprint


1SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale04:30:08
2GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
3AUSAllan Davis (AUS)Orica - Greenedgezt
4SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedgezt
5ESPOscar Freire Gomez (ESP)Team Katushazt
6FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
7ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
8ITAAlessandro Bazzana (ITA)Team Type 1zt
9DENMatti Breschel (DEN)Rabobankzt
10ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Astanazt
11CZEZdenek Stybar (CZE)Omega Pharma - Quick Step00:03
12BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
13NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
14DENJakob Fuglsang (DEN)Radioshack - Nissanzt
15NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
16SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
17LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissanzt
18PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistarzt
19NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
20USAAlex Howes (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
21ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
23AUTGeorg Preidler (AUT)Team Type 1zt
24ITADaniele Colli (ITA)Team Type 1zt
25GERFabian Wegmann (GER)Garmin - Sharp - Barracudazt
26CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
27FRAJulien El Farès (FRA)Team Type 1zt
28ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
30CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
31IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
32ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
33ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
34GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Teamzt
35FRASteve Chainel (FRA)Fdj - Big Matzt

Etappe 7 - Gossau - 34,3 km - 15 Juni 2012Individuele Tijdrit


1SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astana00:46:36
2SUIFabian Cancellara (SUI)Radioshack - Nissan00:02
3BELMaxime Monfort (BEL)Radioshack - Nissan00:20
4FRAJérémy Roy (FRA)Fdj - Big Mat00:25
5NEDRobert Gesink (NED)Rabobank00:27
6ESTTanel Kangert (EST)Astana00:34
7GERAndreas Klöden (GER)Radioshack - Nissan00:38
8PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistar00:41
9SVKPeter Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Step00:43
10USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team00:51
11SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale01:00
12RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
13NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank01:06
14SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team01:07
15GBRStephen Cummings (GBR)BMC Racing Team01:12
16CZERoman Kreuziger (CZE)Astana01:16
17USALevi Leipheimer (USA)Omega Pharma - Quick Step01:19
18NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank01:21
19ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar01:22
20USAThomas Danielson (USA)Garmin - Sharp - Barracuda01:24
21GERLinus Gerdemann (GER)Radioshack - Nissan01:25
22BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisol01:27
23ITAMoreno Moser (ITA)Liquigas - Cannondalezt
24SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team01:29
25ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi01:34
26ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Step01:35
27CZEZdenek Stybar (CZE)Omega Pharma - Quick Step01:37
28LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissanzt
29NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM01:41
30SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineos01:42
31NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
32ESPRafael Valls Ferri (ESP)Vacansoleil - DCMzt
33DENJakob Fuglsang (DEN)Radioshack - Nissanzt
34SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 101:46
35ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi01:51

Etappe 8 - Bischofszell - Arosa - 148 km - 16 Juni 2012Berg


1SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedge03:45:39
2ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi01:15
3USALevi Leipheimer (USA)Omega Pharma - Quick Stepzt
4LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissanzt
5NEDRobert Gesink (NED)Rabobank01:36
6FRAThibaut Pinot (FRA)Fdj - Big Matzt
7USAThomas Danielson (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
8NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank01:39
9CZERoman Kreuziger (CZE)Astana01:57
10DENJakob Fuglsang (DEN)Radioshack - Nissanzt
11IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale02:05
12ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
13ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
14PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistarzt
15SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
16DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank02:25
17CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
18SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
19ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi02:38
20ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisolzt
22KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Astana03:44
23ITAMorris Possoni (ITA)Lampre - ISD03:57
24RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
25NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
26CANMichael Barry (CAN)Team Ineos04:08
27FRAJérémy Roy (FRA)Fdj - Big Mat05:03
28GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team05:24
29GERLinus Gerdemann (GER)Radioshack - Nissan06:21
30GBRStephen Cummings (GBR)BMC Racing Team06:50
31NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank07:03
32SVKPeter Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Step07:38
33ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Step08:11
34UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
35ESPRafael Valls Ferri (ESP)Vacansoleil - DCM08:23

Etappe 9 - Näfels-Lintharena - Sörenberg - 216 km - 17 Juni 2012Berg


1ESTTanel Kangert (EST)Astana05:54:22
2FRAJérémy Roy (FRA)Fdj - Big Mat00:02
3ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale00:31
4CRORobert Kiserlovski (CRO)Astana01:46
5NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
6SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
7DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
8LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissan01:48
9NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
10PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistarzt
11USALevi Leipheimer (USA)Omega Pharma - Quick Stepzt
12BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisolzt
13ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
15NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM01:53
16CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
17USAThomas Danielson (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
18NEDBauke Mollema (NED)Rabobank02:12
19ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar02:26
20RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha04:20
21RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha06:50
22USAThomas Peterson (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
23SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
24BELMaxime Monfort (BEL)Radioshack - Nissanzt
25NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank06:52
26ITAMorris Possoni (ITA)Lampre - ISDzt
27USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team07:31
28SVKPeter Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Step07:58
29ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi08:49
30CANMichael Barry (CAN)Team Ineoszt
31SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
32NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineoszt
33ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
35SUIRaymond Künzli (SUI)Spidertech Powered By C10zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden