De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Catalonië - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Catalonië - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2012

Ronde van Catalonië 2012

SpanjeSpanje - 19 Maart 2012 - 25 Maart 2012


Algemeen klassement - 25 Maart 2012


1SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedge24:15:45
2ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi01:30
3BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Belisol01:32
4IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp - Barracudazt
5COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
6ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
7CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
8ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCMzt
9ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
10ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
11RUSDenis Menchov (RUS)Team Katushazt
12USAThomas Danielson (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
13POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondalezt
14NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
15USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
16ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha02:16
17ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia02:23
18FRABrice Feillu (FRA)Saur - Sojasunzt
19NEDRobert Gesink (NED)Rabobank02:36
20RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha03:07
21DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank03:41
22SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team03:55
23USALevi Leipheimer (USA)Omega Pharma - Quick Step04:24
24ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural04:25
25FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasun04:29
26COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar05:32
27SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team07:57
28ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadi08:06
29FRARémy Di Grégorio (FRA)Cofidis08:11
30FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasun08:23
31ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistar08:40
32PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bank08:41
33RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedge09:18
34SUIOliver Zaugg (SUI)Radioshack - Nissan10:16
35RUSPetr Ignatenko (RUS)Team Katusha10:23
36AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Nissan10:28
37ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andalucia10:36
38JAPYukihiro Doi (JAP)Argos - Shimanozt
39CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedge10:50
40FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale10:51
41BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Step10:56
42ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidiszt
43KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana11:09
44SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana12:47
45ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadi13:26
46FRANicolas Edet (FRA)Cofidis14:07
47AUTStefan Denifl (AUT)Vacansoleil - DCM14:34
48BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisol14:39
49ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank14:50
50USAMatthew Busche (USA)Radioshack - Nissan15:18
51ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineos15:29
52GERJohannes Fröhlinger (GER)Argos - Shimano15:56
53FRAMaxime Mederel (FRA)Saur - Sojasun16:26
54FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale16:34
55ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Team17:18
56FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis17:19
57RUSEgor Silin (RUS)Astana17:29
58POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondale18:03
59ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - ISD18:45
60FRACédric Pineau (FRA)Fdj - Big Mat18:58
61LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale19:15
62ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Team19:20
63ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Caja Rural19:31
64RUSVladimir Karpets (RUS)Movistar21:39
65FINJussi Veikkanen (FIN)Fdj - Big Mat22:22
66POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Step23:05
67FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis24:23
68POLTomasz Marczynski (POL)Vacansoleil - DCM25:11
69SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Team26:08
70USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Sharp - Barracuda27:27
71BELKevin De Weert (BEL)Omega Pharma - Quick Step27:44
72BLRBranislau Samoilau (BLR)Movistar27:51
73LATGatis Smukulis (LAT)Team Katusha28:16
74ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Caja Rural28:21
75CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracuda29:06
76ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Astana31:41
77NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank32:11
78BELKristof Vandewalle (BEL)Omega Pharma - Quick Step32:24
79ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISD32:59
80PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Caja Ruralzt
81FRASandy Casar (FRA)Fdj - Big Mat33:02
82ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondale33:19
83ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Andalucia33:40
84ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineos33:43
85LUXLaurent Didier (LUX)Radioshack - Nissan35:40
86SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team36:25
87ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi36:32
88UKRDenys Kostyuk (UKR)Lampre - ISD37:05
89ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar37:20
90RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha37:56
91ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Lampre - ISD37:58
92FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasun38:02
93FRAFrancis Mourey (FRA)Fdj - Big Mat38:45
94ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Caja Rural40:39
95NEDStef Clement (NED)Rabobank40:50
96ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - ISD41:35
97ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana42:50
98USAAlex Howes (USA)Garmin - Sharp - Barracuda45:42
99FRAMatthieu Sprick (FRA)Argos - Shimano45:54
100FRAThierry Hupond (FRA)Argos - Shimano46:18
101FRAYann Huguet (FRA)Argos - Shimano47:07
102NEDMartijn Keizer (NED)Vacansoleil - DCM47:35
103AUSAllan Davis (AUS)Orica - Greenedge47:41
104BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Belisol48:20
105AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank49:51
106JAPFumiyuki Beppu (JAP)Orica - Greenedgezt
107ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank50:36
108ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia51:12
109ESPVíctor Cabedo Carda (ESP)Euskaltel - Euskadi51:20
110ITAMorris Possoni (ITA)Lampre - ISD53:04
111ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas - Cannondale54:18
112ESPSergio Carrasco Garcia (ESP)Andalucia55:03
113ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucia55:18
114KAZSergey Renev (KAZ)Astanazt
115BELRomain Zingle (BEL)Cofidis57:15
116ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Tinkoff Bank58:07
117ESPJose Luis Cano Losa (ESP)Andalucia59:29
118ESPGustavo César Veloso (ESP)Andaluciazt
119AUSBrett Lancaster (AUS)Orica - Greenedgezt
120KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana59:35
121ITAMarco Bandiera (ITA)Omega Pharma - Quick Step1:00:00
122ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Caja Rural1:02:32
123ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Caja Rural1:09:57

Etappe 1 - Calella - Calella - 138,9 km - 19 Maart 2012Ontsnapping


1SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedge03:20:04
2FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasun00:42
3FRANicolas Edet (FRA)Cofidis01:14
4NEDKenny Van Hummel (NED)Vacansoleil - DCM01:32
5LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
6GERRoger Kluge (GER)Argos - Shimanozt
7AUSAllan Davis (AUS)Orica - Greenedgezt
8ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondalezt
9ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineoszt
10ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Astanazt
11AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
12ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISDzt
13FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasunzt
14ESPJose Luis Cano Losa (ESP)Andaluciazt
15ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Caja Ruralzt
16FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
17IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
18BELKenny Dehaes (BEL)Lotto - Belisolzt
19ITAMarco Bandiera (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
20POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Stepzt
21SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
22FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
23RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedgezt
24RUSTimofey Kritskiy (RUS)Team Katushazt
25PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Caja Ruralzt
26JAPFumiyuki Beppu (JAP)Orica - Greenedgezt
27FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondialezt
28USATimothy Duggan (USA)Liquigas - Cannondalezt
29LATGatis Smukulis (LAT)Team Katushazt
30ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
31ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Andaluciazt
32FRAKenny Elissonde (FRA)Fdj - Big Matzt
33FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
34CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedgezt
35CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt

Etappe 2 - Girona - Girona - 161 km - 20 Maart 2012Ontsnapping


1SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedge03:52:07
2ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
3COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
4ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
5CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt
6ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
7FRAArnold Jeannesson (FRA)Fdj - Big Matzt
8ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
9AUSRichie Porte (AUS)Team Ineoszt
10CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
11IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp - Barracudazt
12BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Belisolzt
13NEDWilco Kelderman (NED)Rabobankzt
14DENJakob Fuglsang (DEN)Radioshack - Nissanzt
15KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt
16GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
17ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCMzt
18USAThomas Danielson (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
19FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
20ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondalezt
22SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
23USALevi Leipheimer (USA)Omega Pharma - Quick Stepzt
24NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
25PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
26RUSDenis Menchov (RUS)Team Katushazt
27FRARémy Di Grégorio (FRA)Cofidiszt
28NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
29NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
30USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
31ITACristiano Salerno (ITA)Liquigas - Cannondalezt
32SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana00:51
33ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
34NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
35AUTStefan Denifl (AUT)Vacansoleil - DCMzt

Etappe 3 - La Vall d'en Bas (Sant Esteve d'en Bas) - Port-Ainé - 210,9 km - 21 Maart 2012Ontsnapping


1SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana
2POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Step
3ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCM
4FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale
5DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank
6USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Sharp - Barracuda
7AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Nissan
8SUIJohan Tschopp (SUI)BMC Racing Team
9NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank
10FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale
11RUSTimofey Kritskiy (RUS)Team Katusha
12RUSPetr Ignatenko (RUS)Team Katusha
13ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Step
14ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia
15RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedge
16USALevi Leipheimer (USA)Omega Pharma - Quick Step
17SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedge
18RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha
19BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Belisol
20ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistar
21USAThomas Danielson (USA)Garmin - Sharp - Barracuda
22DENJakob Fuglsang (DEN)Radioshack - Nissan
23SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team
24ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD
25RUSEgor Silin (RUS)Astana
26ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha
27USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracuda
28BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Step
29CRORobert Kiserlovski (CRO)Astana
30NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank
31FRARémy Di Grégorio (FRA)Cofidis
32NEDRobert Gesink (NED)Rabobank
33ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Caja Rural
34CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracuda
35RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha

Etappe 4 - Tremp - Ascó La vostra energia - 199 km - 22 Maart 2012Ontsnapping


1COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos05:13:12
2RUSDenis Menchov (RUS)Team Katushazt
3POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondalezt
4FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
5BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Belisolzt
6ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCMzt
8ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
9FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasunzt
10CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
11ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
12SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
13COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
14ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
15FRABrice Feillu (FRA)Saur - Sojasunzt
16SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
17IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp - Barracudazt
18NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
19USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
20ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andaluciazt
21USALevi Leipheimer (USA)Omega Pharma - Quick Stepzt
22ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
23USAThomas Danielson (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
24SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedgezt
25ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistarzt
26BLRBranislau Samoilau (BLR)Movistar00:44
27FRARémy Di Grégorio (FRA)Cofidiszt
28NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
29ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadizt
30CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp - Barracudazt
31IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
32ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Ruralzt
33ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
34RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
35DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt

Etappe 5 - Ascó La vostra energia - Manresa - 207,1 km - 23 Maart 2012Ontsnapping


1FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasun04:58:27
2COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
3POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondalezt
4ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
6BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Belisolzt
7SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedgezt
8RUSDenis Menchov (RUS)Team Katushazt
9IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp - Barracudazt
10CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
11NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
12FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
13FRABrice Feillu (FRA)Saur - Sojasunzt
14USAThomas Danielson (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
15ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
16USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
17ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCMzt
18SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
19ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andaluciazt
20ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
21NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
22ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
23COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
24RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
25DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
26ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Ruralzt
27FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasun00:10
28USALevi Leipheimer (USA)Omega Pharma - Quick Stepzt
29BELKristof Vandewalle (BEL)Omega Pharma - Quick Step01:26
30RUSPetr Ignatenko (RUS)Team Katusha04:59
31ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andaluciazt
32BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
33ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Andaluciazt
34ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadizt
35AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Nissanzt

Etappe 6 - Sant Fruitós de Bages - Badalona Centre Comercial Màgic - 169,4 km - 24 Maart 2012Ontsnapping


1ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi04:04:50
2AUSAllan Davis (AUS)Orica - Greenedge00:02
3FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasunzt
4ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
5ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
6ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Astanazt
7ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondalezt
8IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp - Barracudazt
9ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineoszt
10BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Belisolzt
11ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCMzt
12ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
13AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
14COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
15POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Stepzt
16ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
17CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
18ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Andaluciazt
19ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISDzt
20SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Teamzt
21SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
22NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
23FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
24FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
25USAThomas Danielson (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
26RUSDenis Menchov (RUS)Team Katushazt
27CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedgezt
28ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andaluciazt
29GERJohannes Fröhlinger (GER)Argos - Shimanozt
30JAPYukihiro Doi (JAP)Argos - Shimanozt
31ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andaluciazt
32JAPFumiyuki Beppu (JAP)Orica - Greenedgezt
33POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondalezt
34ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidiszt
35ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Ruralzt

Etappe 7 - Badalona Centre Comercial Màgic - Barcelona (Sarrià) - 119,8 km - 25 Maart 2012Sprint


1FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasun02:47:02
2ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Astanazt
3ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
4COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
5CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
6BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Belisolzt
7NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
8FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
9POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondalezt
10RUSDenis Menchov (RUS)Team Katushazt
11ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCMzt
12IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp - Barracudazt
13ITADario Cataldo (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
14POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondalezt
15RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedgezt
16ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Teamzt
18ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
19ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Ruralzt
20FRABrice Feillu (FRA)Saur - Sojasunzt
21ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
23ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistarzt
24COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
25USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
26BELKevin De Weert (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
27POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Stepzt
28JAPYukihiro Doi (JAP)Argos - Shimanozt
29FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
30USAThomas Danielson (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
31SLOJanez Brajkovic (SLO)Astanazt
32SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedgezt
33SUIOliver Zaugg (SUI)Radioshack - Nissanzt
34ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andaluciazt
35RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden