De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Catalonië - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Catalonië - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2009

Ronde van Catalonië 2009

SpanjeSpanje - 18 Mei 2009 - 24 Mei 2009


Algemeen klassement - 24 Mei 2009


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne24.12.10
2IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Slipstream0.15
3ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Astana0.22
4ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi0.34
5ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Cervélo Testteam0.38
6DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bank0.45
7KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana0.49
8ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Andalucía - Cajasur0.56
9ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi1.42
10ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Fuji - Servetto1.52
11SUIMichael Albasini (SUI)Team Columbia - HTC2.13
12FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeux2.14
13COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargne2.43
14FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux2.46
15SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigas3.05
16ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo3.14
17IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale3.36
18ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Astana3.41
19RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha4.16
20RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katusha4.32
21ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadi4.36
22RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale4.48
23FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondiale5.10
24FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale5.18
25ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Andalucía - Cajasur5.26
26AUSCameron Wurf (AUS)Fuji - Servetto5.28
27LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - HTC6.28
28ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteam6.36
29DENBrian Vandborg (DEN)Liquigas7.13
30FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
31FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux7.42
32ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi8.16
33FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step8.56
34ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucía - Cajasur9.06
35FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale9.21
36FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondiale9.27
37FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne9.58
38CANChristian Meier (CAN)Garmin - Slipstream9.59
39NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank10.34
40KAZRoman Kireyev (KAZ)Astana11.20
41GERPaul Martens (GER)Rabobank12.39
42DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank14.31
43USACraig Lewis (USA)Team Columbia - HTC14.55
44FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step14.57
45RUSIvan Rovny (RUS)Team Katusha15.00
46FRALaurent Lefevre (FRA)Bbox - Bouygues Telecom15.49
47ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R - La Mondiale15.58
48UKRVolodymyr Zagorodny (UKR)Lampre - N.G.C.16.55
49NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank17.00
50ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne17.52

Etappe 1 - 18 Mei 2009Individuele Tijdrit


1NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteam4.47 (45.147 km/h)
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0.01
3NZLGregory Henderson (NZL)Team Columbia - HTC0.02
4FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux0.03
5FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
6FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
7BELDominique Cornu (BEL)Quick Stepzt
8NEDNiki Terpstra (NED)Team Milram0.04
9ITADaniel Oss (ITA)Liquigaszt
10AUSBrett Lancaster (AUS)Cervélo Testteamzt
11RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katusha0.05
12IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
13ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Astanazt
14RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
15AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bankzt

Etappe 2 - 19 Mei 2009Sprint


1DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank4.11.34 (38.9 km/h)
2FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
3ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteamzt
4IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
5ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Fuji - Servettozt
6RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecomzt
7GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
8ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobankzt
9FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
10SUIMichael Albasini (SUI)Team Columbia - HTCzt
11SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigaszt
12FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
13RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katushazt
14ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15NEDKarsten Kroon (NED)Saxo Bankzt

Etappe 3 - 20 Mei 2009Berg


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne4.46.53 (38.232 km/h)
2ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Fuji - Servettozt
3IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Slipstreamzt
4ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Andalucía - Cajasurzt
6DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
7ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Cervélo Testteamzt
8ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
9ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Astanazt
10KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt
11SUIMichael Albasini (SUI)Team Columbia - HTC0.29
12FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
13FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
14ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
15ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadi1.12

Etappe 4 - 21 Mei 2009Berg


1ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo4.46.29 (34.808 km/h)
2IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Slipstream0.06
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0.08
4ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Astana0.12
5ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi0.21
6ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Cervélo Testteamzt
7KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana0.25
8DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bank0.31
9ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Andalucía - Cajasur0.37
10FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale1.06
11ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo1.13
12COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargne1.15
13SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigas1.31
14FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
15SUIMichael Albasini (SUI)Team Columbia - HTCzt

Etappe 5 - 22 Mei 2009Sprint


1RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katusha4.28.58 (44.905 km/h)
2NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
3ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigaszt
4NZLGregory Henderson (NZL)Team Columbia - HTCzt
5ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
6COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
7FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
8AUSHilton Clarke (AUS)Fuji - Servettozt
9ITAAngelo Furlan (ITA)Lampre - N.G.C.zt
10DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bankzt
11ITADaniel Oss (ITA)Liquigaszt
12ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Fuji - Servettozt
13FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
14IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
15RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt

Etappe 6 - 23 Mei 2009Sprint


1NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteam3.26.43 (43.683 km/h)
2ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigaszt
3NZLGregory Henderson (NZL)Team Columbia - HTCzt
4DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bankzt
5COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
6ITAMarco Bandiera (ITA)Lampre - N.G.C.zt
7AUSBrett Lancaster (AUS)Cervélo Testteamzt
8FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
9IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
10BELRoy Sentjens (BEL)Silence - Lottozt
11FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
12RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katushazt
13NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Slipstreamzt
14FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
15AUSHilton Clarke (AUS)Fuji - Servettozt

Etappe 7 - 24 Mei 2009Sprint


1NZLGregory Henderson (NZL)Team Columbia - HTC2.26.51 (45.271 km/h)
2FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
3ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigaszt
4NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
5ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
6DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bankzt
7GERSebastian Lang (GER)Silence - Lottozt
8COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
9FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
10BELRoy Sentjens (BEL)Silence - Lottozt
11IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
12ITAMarco Bandiera (ITA)Lampre - N.G.C.zt
13GERDominik Roels (GER)Team Milramzt
14AUSHilton Clarke (AUS)Fuji - Servettozt
15FRAArnaud Labbe (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden