De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Catalonië - 2006 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Catalonië - 2006 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2006

Ronde van Catalonië 2006

SpanjeSpanje - 15 Mei 2006 - 21 Mei 2006


Final Ranking - 21 Mei 2006


1ESPDavid Canada Gracia (ESP)Saunier Duval - Prodir25.06.26
2COLSantiago Botero Echeverry (COL)Phonak Hearing Systems0.02
3FRAChristophe Moreau (FRA)AG2R Prévoyance0.08
4CANRyder Hesjedal (CAN)Phonak Hearing Systems0.35
5SLOJanez Brajkovic (SLO)Discovery Channel Pro Cycling Team0.48
6GERLinus Gerdemann (GER)T-Mobile Team0.57
7ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)AG2R Prévoyance1.11
8RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne1.24
9RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank1.27
10ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne1.35
11ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Comunidad Valenciana1.36
12ESPEladio Jimenez Sanchez (ESP)Comunidad Valenciana1.46
13ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi2.06
14ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne2.18
15USAChristian Vandevelde (USA)Team CSC2.24
16ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Fondital2.29
17FRADidier Rous (FRA)Bouygues Télécom2.36
18SLOMatej Mugerli (SLO)Liquigas3.14
19FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bouygues Télécom3.25
20USALevi Leipheimer (USA)Gerolsteiner3.29
21AUSTrent Lowe (AUS)Discovery Channel Pro Cycling Team3.33
22ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi3.37
23ESPCarlos Castaño Panadero (ESP)Kaiku3.44
24SWEThomas Lövkvist (SWE)La Française des Jeux4.14
25FRACyril Dessel (FRA)AG2R Prévoyance4.37
26ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Prodir6.11
27KAZAssan Bazayev (KAZ)Astana - Würth Team6.59
28ESPJosé Miguel Elías Galindo (ESP)Relax - Gam7.23
29NEDBram Tankink (NED)Quick Step - Innergetic7.30
30ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadi7.39
31ESPJaume Rovira Pous (ESP)Andalucia - Paul Versan7.59
32UKRAndriy Grivko (UKR)Team Milram8.25
33ITAGiuseppe Guerini (ITA)T-Mobile Team8.36
34ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyance8.42
35FRAAnthony Charteau (FRA)Crédit Agricole9.08
36FRACédric Vasseur (FRA)Quick Step - Innergetic9.34
37AUSCadel Evans (AUS)Davimaton - Lotto9.48
38ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Tres Molinos Resort9.53
39NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank9.57
40FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis10.04
41ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Comunidad Valenciana10.08
42ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Andalucia - Paul Versan10.27
43FRANicolas Jalabert (FRA)Phonak Hearing Systems10.47
44ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargne10.54
45SUISteve Morabito (SUI)Phonak Hearing Systemszt
46ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Relax - Gam11.32
47KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricole11.33
48FRAWalter Beneteau (FRA)Bouygues Télécom12.11
49KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Team Milram12.23
50FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricole12.50

Etappe 1 - 15 Mei 2006Individuele Tijdrit


1SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSC14.55
2RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne0.03
3SLOJanez Brajkovic (SLO)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
4RSARobert Hunter (RSA)Phonak Hearing Systemszt
5COLSantiago Botero Echeverry (COL)Phonak Hearing Systems0.05
6ITAAndrea Peron (ITA)Team CSC0.08
7UKRAndriy Grivko (UKR)Team Milram0.10
8USAChristian Vandevelde (USA)Team CSC0.11
9GERSebastian Lang (GER)Gerolsteinerzt
10FRANicolas Jalabert (FRA)Phonak Hearing Systemszt
11ESPDavid Canada Gracia (ESP)Saunier Duval - Prodir0.12
12GERLinus Gerdemann (GER)T-Mobile Teamzt
13USALevi Leipheimer (USA)Gerolsteiner0.13
14NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
15CANRyder Hesjedal (CAN)Phonak Hearing Systems0.15

Etappe 2 - 16 Mei 2006Ontsnapping


1ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis3.57.14
2ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Caisse d'Epargne0.12
3NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
4AUSAaron Kemps (AUS)Astana - Würth Teamzt
5ITAEros Capecchi (ITA)Liquigaszt
6GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
7ESPAngel Edo Alsina (ESP)Andalucia - Paul Versanzt
8AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSCzt
9ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fonditalzt
10BRALuciano André Pagliarini Mendonca (BRA)Saunier Duval - Prodirzt
11GBRRoger Hammond (GBR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
12BELNick Ingels (BEL)Davimaton - Lottozt
13SLOMatej Mugerli (SLO)Liquigaszt
14ITAStefano Zanini (ITA)Liquigaszt
15RSARobert Hunter (RSA)Phonak Hearing Systemszt

Etappe 3 - 17 Mei 2006Sprint


1NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole4.16.14
2AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
3RSARobert Hunter (RSA)Phonak Hearing Systemszt
4GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
5RUSAlexei Markov (RUS)Caisse d'Epargnezt
6ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fonditalzt
7ESPAngel Edo Alsina (ESP)Andalucia - Paul Versanzt
8USAGuido Trenti (USA)Quick Step - Innergeticzt
9AUSAaron Kemps (AUS)Astana - Würth Teamzt
10GERAndré Greipel (GER)T-Mobile Teamzt
11ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12GBRRoger Hammond (GBR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
13BELNick Ingels (BEL)Davimaton - Lottozt
14AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSCzt
15FRAFranck Renier (FRA)Bouygues Télécomzt

Etappe 4 - 18 Mei 2006Berg


1ESPCarlos Castaño Panadero (ESP)Kaiku6.03.41
2FRAChristophe Moreau (FRA)AG2R Prévoyance0.52
3COLSantiago Botero Echeverry (COL)Phonak Hearing Systems1.53
4CANRyder Hesjedal (CAN)Phonak Hearing Systems2.12
5ESPRodrigo García Rena (ESP)Kaiku2.37
6RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargnezt
7SLOJanez Brajkovic (SLO)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
8RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
9GERLinus Gerdemann (GER)T-Mobile Teamzt
10ESPDavid Canada Gracia (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
11ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)AG2R Prévoyancezt
12ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Fondital2.57
13ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnezt
14ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Comunidad Valenciana2.59
15ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi3.15

Etappe 5 - 19 Mei 2006Ontsnapping


1ESPAdolfo Garcia Quesada (ESP)Andalucia - Paul Versan3.52.44
2ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
3ESPEladio Jimenez Sanchez (ESP)Comunidad Valencianazt
4ESPDavid Canada Gracia (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
5ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyance0.21
6ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Tres Molinos Resortzt
7ITAFrancesco Failli (ITA)Liquigas0.55
8RUSAlexei Markov (RUS)Caisse d'Epargnezt
9ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fonditalzt
10ESPMario De Sarraga Orviz (ESP)Relax - Gamzt
11GERSebastian Lang (GER)Gerolsteinerzt
12NEDMax Van Heeswijk (NED)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
13FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidiszt
14ESPAngel Edo Alsina (ESP)Andalucia - Paul Versanzt
15USAFred Rodriguez (USA)Davimaton - Lottozt

Etappe 6 - 20 Mei 2006Ontsnapping


1SLOMatej Mugerli (SLO)Liquigas4.02.01
2NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole0.01
3ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigaszt
4KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Team Milramzt
5FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
6ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Fonditalzt
7SWEMarcus Ljungqvist (SWE)Team CSCzt
8BELPieter Mertens (BEL)Davimaton - Lottozt
9NEDBram Tankink (NED)Quick Step - Innergeticzt
10FRANicolas Jalabert (FRA)Phonak Hearing Systemszt
11ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Fonditalzt
12GERLinus Gerdemann (GER)T-Mobile Teamzt
13ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Tres Molinos Resortzt
14ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Relax - Gamzt
15KAZAssan Bazayev (KAZ)Astana - Würth Teamzt

Etappe 7 - 21 Mei 2006Sprint


1ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fondital2.36.37
2AUSAaron Kemps (AUS)Astana - Würth Teamzt
3GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
4AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSCzt
5ITAFilippo Pozzato (ITA)Quick Step - Innergeticzt
6ITAGiovanni Visconti (ITA)Team Milramzt
7GERSebastian Lang (GER)Gerolsteinerzt
8FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
9ESPAngel Edo Alsina (ESP)Andalucia - Paul Versanzt
10NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
11USAFred Rodriguez (USA)Davimaton - Lottozt
12FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricolezt
13KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Team Milramzt
14FRAChristophe Moreau (FRA)AG2R Prévoyancezt
15GBRRoger Hammond (GBR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden