De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta - 2006 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta - 2006 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2006

Vuelta 2006

SpanjeSpanje - 26 Augustus 2006 - 17 September 2006


Algemeen klassement - 17 September 2006


1KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana - Würth Team81.23.07
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne1.12
3KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana - Würth Team3.12
4ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC3.35
5ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodir6.51
6USAThomas Danielson (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team8.09
7ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi8.26
8RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne10.36
9ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team10.47
10ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis11.32
11BELStijn Devolder (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Team12.52
12ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team15.10
13ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodir17.23
14POLSylvester Szmyd (POL)Rabobank18.40
15ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi18.56
16PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Astana - Würth Team19.44
17ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne24.18
18RUSEvgeni Petrov (RUS)Lampre - Fondital27.51
19ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne28.04
20USAChris Horner (USA)Davimaton - Lotto29.04
21DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC30.36
22ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargne32.09
23RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Team34.45
24NEDTheo Eltink (NED)Rabobank42.46
25ESPJosé Miguel Elías Galindo (ESP)Relax - Gam43.20
26ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyance45.03
27ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Team CSC46.21
28DENNicki Sørensen (DEN)Team CSC46.30
29FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyance50.47
30SLOJanez Brajkovic (SLO)Discovery Channel Pro Cycling Team50.49
31KAZSerguei Yakovlev (KAZ)Astana - Würth Team50.50
32KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricole51.57
33FRAEric Leblacher (FRA)La Française des Jeux55.05
34ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)AG2R Prévoyance56.12
35ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi56.48
36ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gam1.02.23
37ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricole1.02.55
38ITADario David Cioni (ITA)Liquigas1.04.33
39BELJurgen Van Goolen (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Team1.06.40
40FRAHubert Dupont (FRA)AG2R Prévoyance1.08.18
41FRAFrédéric Bessy (FRA)Cofidis1.14.34
42ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Astana - Würth Team1.16.47
43FRASébastien Minard (FRA)Cofidis1.19.25
44ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R Prévoyance1.24.48
45BELThierry Marichal (BEL)Cofidis1.25.18
46NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSC1.29.24
47ESPJosé Antonio Redondo Ramos (ESP)Astana - Würth Team1.29.48
48ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargne1.30.24
49ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargne1.30.54
50ITADaniele Nardello (ITA)T-Mobile Team1.30.58
51ESPRaúl García de Mateos Rubio (ESP)Relax - Gam1.35.57
52ESPAketza Pena Iza (ESP)Euskaltel - Euskadi1.37.01
53SWEMarcus Ljungqvist (SWE)Team CSC1.37.05
54UKRVolodymir Gustov (UKR)Team CSC1.37.59
55FRABenoît Poilvet (FRA)Crédit Agricole1.38.39
56ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyance1.39.33
57GERTorsten Hiekmann (GER)Gerolsteiner1.40.19
58ESPAngel Vallejo Domínguez (ESP)Relax - Gam1.40.24
59ESPJosé Antonio Garrido Lima (ESP)Quick Step - Innergetic1.41.37
60ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi1.42.03
61NEDPieter Weening (NED)Rabobank1.43.19
62GERErik Zabel (GER)Team Milram1.45.00
63SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Fondital1.45.53
64SCODavid Millar (SCO)Saunier Duval - Prodir1.45.54
65AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSC1.45.55
66LUXBenoît Joachim (LUX)Discovery Channel Pro Cycling Team1.46.03
67COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank1.47.15
68FRASébastien Joly (FRA)La Française des Jeux1.47.52
69ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi1.49.21
70RSADavid George (RSA)Relax - Gam1.50.19
71ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Prodir1.50.42
72GERGrischa Niermann (GER)Rabobank1.51.49
73SUIFlorian Stalder (SUI)Phonak Hearing Systems1.52.53
74BELKevin De Weert (BEL)Quick Step - Innergetic1.54.28
75BELPieter Mertens (BEL)Davimaton - Lotto1.58.08
76HUNLászló Bodrogi (HUN)Crédit Agricole1.59.57
77CANMichael Barry (CAN)Discovery Channel Pro Cycling Team2.02.32
78ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodir2.02.59
79ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Caisse d'Epargne2.03.10
80COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis2.04.11
81GERStephan Schreck (GER)T-Mobile Team2.05.03
82NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
83FRAWalter Beneteau (FRA)Bouygues Télécom2.09.04
84SUISteve Morabito (SUI)Phonak Hearing Systems2.09.29
85ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis2.09.37
86BELStaf Scheirlinckx (BEL)Cofidis2.10.14
87ESPJorge García Marín (ESP)Relax - Gam2.10.30
88ESPDavid Canada Gracia (ESP)Saunier Duval - Prodir2.14.29
89BLRAlexandre Usov (BLR)Team CSC2.16.00
90ESPLuis Fernandez Oliviera (ESP)Phonak Hearing Systems2.16.33
91AUSScott Davis (AUS)T-Mobile Team2.17.09
92GERHeinrich Haussler (GER)Gerolsteiner2.20.53
93BELBjörn Leukemans (BEL)Davimaton - Lotto2.21.25
94ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadi2.22.35
95BELKevin Hulsmans (BEL)Quick Step - Innergetic2.22.46
96ITAFabio Sacchi (ITA)Team Milram2.26.39
97ITAEnrico Franzoi (ITA)Lampre - Fondital2.26.59
98KAZAssan Bazayev (KAZ)Astana - Würth Team2.27.42
99RSAJan McLeod (RSA)La Française des Jeux2.30.12
100ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Liquigaszt

Puntenklassement - 17 September 2006


1NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole199
2KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana - Würth Team163
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne147
4ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi107
5GERErik Zabel (GER)Team Milram104
6AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSC104
7ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodir99
8KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana - Würth Team95
9ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC93
10ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodir68
11USAThomas Danielson (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team67
12FRAJean-Patrick Nazon (FRA)AG2R Prévoyance51
13SUIAurélien Clerc (SUI)Phonak Hearing Systems45
14RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Team43
15ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team42
16GERRobert Förster (GER)Gerolsteiner39
17ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi37
18ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team37
19SLOJanez Brajkovic (SLO)Discovery Channel Pro Cycling Team37
20ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis36
21BELStijn Devolder (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Team35
22PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Astana - Würth Team33
23SCODavid Millar (SCO)Saunier Duval - Prodir33
24KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricole32
25ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodir32
26SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Fondital31
27BLRAlexandre Usov (BLR)Team CSC29
28RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne29
29SLOUros Murn (SLO)Phonak Hearing Systems29
30ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R Prévoyance26
31HUNLászló Bodrogi (HUN)Crédit Agricole26
32DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC26
33ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi26
34ITAClaudio Corioni (ITA)Lampre - Fondital19
35ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne16
36UKRVolodymir Gustov (UKR)Team CSC16
37ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne15
38ITADario David Cioni (ITA)Liquigas14
39USAFred Rodriguez (USA)Davimaton - Lotto14
40ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi13
41POLSylvester Szmyd (POL)Rabobank13
42DENNicki Sørensen (DEN)Team CSC12
43FRASébastien Minard (FRA)Cofidis12
44FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyance12
45ESPRaúl García de Mateos Rubio (ESP)Relax - Gam11
46ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargne11
47GERHeinrich Haussler (GER)Gerolsteiner11
48BELPieter Mertens (BEL)Davimaton - Lotto11
49ITADavide Viganò (ITA)Quick Step - Innergetic10
50FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Phonak Hearing Systems10

Bergklassement - 17 September 2006


1ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team129
2ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricole117
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne98
4KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana - Würth Team84
5KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana - Würth Team82
6ESPJosé Miguel Elías Galindo (ESP)Relax - Gam70
7ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi67
8ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC63
9ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodir60
10ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne58
11USAThomas Danielson (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team44
12ESPAngel Vallejo Domínguez (ESP)Relax - Gam36
13SLOJanez Brajkovic (SLO)Discovery Channel Pro Cycling Team33
14ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi32
15ITADario David Cioni (ITA)Liquigas28
16LUXBenoît Joachim (LUX)Discovery Channel Pro Cycling Team26
17ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis25
18SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Fondital24
19ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team23
20BLRAlexandre Usov (BLR)Team CSC23
21RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Team21
22FRAEric Leblacher (FRA)La Française des Jeux21
23PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Astana - Würth Team20
24ESPMario De Sarraga Orviz (ESP)Relax - Gam18
25ESPJosé Antonio Redondo Ramos (ESP)Astana - Würth Team18
26NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole16
27ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodir15
28KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricole15
29NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSC15
30NEDPieter Weening (NED)Rabobank14
31BELStijn Devolder (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Team13
32BELPieter Mertens (BEL)Davimaton - Lotto12
33ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargne11
34ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi10
35DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC9
36ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargne9
37FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyance9
38ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R Prévoyance9
39COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank9
40FRAFrédéric Bessy (FRA)Cofidis8
41FRASébastien Minard (FRA)Cofidis8
42ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyance7
43ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi7
44ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Prodir6
45BELOlivier Kaisen (BEL)Davimaton - Lotto6
46BELKevin Van Impe (BEL)Quick Step - Innergetic6
47RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne6
48RUSEvgeni Petrov (RUS)Lampre - Fondital6
49ESPJosé Antonio Garrido Lima (ESP)Quick Step - Innergetic6
50KAZSerguei Yakovlev (KAZ)Astana - Würth Team5

Etappe 1 - 26 Augustus 2006Ploegentijdrit


1DEN Team CSC7.36 (57.63 km/h)
2ESP Caisse d'Epargne0.07
3GER Team Milram0.08
4USA Discovery Channel Pro Cycling Team0.09
5GER T-Mobile Team0.11
6ESP Astana - Würth Team0.12
7ESP Saunier Duval - Prodir0.13
8FRA Crédit Agricolezt
9ITA Liquigaszt
10BEL Quick Step - Innergetic0.15
11ESP Euskaltel - Euskadi0.18
12NED Rabobankzt
13GER Gerolsteiner0.19
14ITA Lampre - Fondital0.21
15FRA Bouygues Télécom0.24
16BEL Davimaton - Lotto0.25
17SUI Phonak Hearing Systems0.27
18FRA AG2R Prévoyancezt
19FRA La Française des Jeux0.28
20FRA Cofidis0.30

Etappe 2 - 27 Augustus 2006Sprint


1ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergetic4.19.31 (38.61 km/h)
2NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
3ITALuca Paolini (ITA)Liquigaszt
4AUSRobbie McEwen (AUS)Davimaton - Lottozt
5SLOUros Murn (SLO)Phonak Hearing Systemszt
6ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
7ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8AUTBernhard Eisel (AUT)La Française des Jeuxzt
9FRAJean-Patrick Nazon (FRA)AG2R Prévoyancezt
10GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
11COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
12KAZAssan Bazayev (KAZ)Astana - Würth Teamzt
13AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSCzt
14ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
15ITAClaudio Corioni (ITA)Lampre - Fonditalzt
16NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSCzt
17AUSAaron Kemps (AUS)Astana - Würth Teamzt
18FRAFranck Renier (FRA)Bouygues Télécomzt
19COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobankzt
20GERAndré Greipel (GER)T-Mobile Teamzt

Etappe 3 - 28 Augustus 2006Sprint


1ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodir5.43.45 (38.4 km/h)
2NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
3AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSCzt
4GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
5AUSRobbie McEwen (AUS)Davimaton - Lottozt
6ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
7ITALuca Paolini (ITA)Liquigaszt
8ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Rabobankzt
9SUIAurélien Clerc (SUI)Phonak Hearing Systemszt
10FRAJean-Patrick Nazon (FRA)AG2R Prévoyancezt
11ITAClaudio Corioni (ITA)Lampre - Fonditalzt
12GERHeinrich Haussler (GER)Gerolsteinerzt
13AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
14ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
15ITAMatteo Carrara (ITA)Lampre - Fonditalzt
16BLRAlexandre Usov (BLR)Team CSCzt
17NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSCzt
18AUTBernhard Eisel (AUT)La Française des Jeuxzt
19SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Liquigaszt
20ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 4 - 29 Augustus 2006Sprint


1GERErik Zabel (GER)Team Milram3.24.46
2NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
3FRAJean-Patrick Nazon (FRA)AG2R Prévoyancezt
4AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSCzt
5ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
6AUTBernhard Eisel (AUT)La Française des Jeuxzt
7GERAndré Greipel (GER)T-Mobile Teamzt
8ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
9AUSRobbie McEwen (AUS)Davimaton - Lottozt
10ITALuca Paolini (ITA)Liquigaszt
11ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12ESPMario De Sarraga Orviz (ESP)Relax - Gamzt
13KAZAssan Bazayev (KAZ)Astana - Würth Teamzt
14ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
15SLOUros Murn (SLO)Phonak Hearing Systemszt
16GERSebastian Siedler (GER)Team Milramzt
17GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
18ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
19ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Rabobankzt
20AUSAaron Kemps (AUS)Astana - Würth Teamzt

Etappe 5 - 30 Augustus 2006Berg


1ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas5.02.25 (35.31 km/h)
2SLOJanez Brajkovic (SLO)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
3KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana - Würth Team0.07
4ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodir0.15
5ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC0.22
6ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
7ITARuggero Marzoli (ITA)Lampre - Fondital0.36
8ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team0.39
9AUTBernhard Kohl (AUT)T-Mobile Teamzt
10USAThomas Danielson (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team0.42
11ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
12CANRyder Hesjedal (CAN)Phonak Hearing Systems1.09
13PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Astana - Würth Team1.27
14ESPJosep Jufre Pou (ESP)Davimaton - Lotto1.32
15ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi1.35
16ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi1.44
17ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
18ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
19KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana - Würth Team1.54
20POLSylvester Szmyd (POL)Rabobank2.12

Etappe 6 - 31 Augustus 2006Sprint


1NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole4.09.10 (42.62 km/h)
2GERAndré Greipel (GER)T-Mobile Teamzt
3GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
4ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team Milramzt
5ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
6AUTBernhard Eisel (AUT)La Française des Jeuxzt
7ITALuca Paolini (ITA)Liquigaszt
8AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSCzt
9BLRAlexandre Usov (BLR)Team CSCzt
10ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
11SUIAurélien Clerc (SUI)Phonak Hearing Systemszt
12ITADavide Viganò (ITA)Quick Step - Innergeticzt
13AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
14ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Rabobankzt
15BELPieter Mertens (BEL)Davimaton - Lottozt
16SLOUros Murn (SLO)Phonak Hearing Systemszt
17GERHeinrich Haussler (GER)Gerolsteinerzt
18ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step - Innergeticzt
19KAZAssan Bazayev (KAZ)Astana - Würth Teamzt
20FRARony Martias (FRA)Bouygues Télécomzt

Etappe 7 - 1 September 2006Berg


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne4.01.05 (38.33 km/h)
2ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC0.04
3ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodir0.06
4SLOJanez Brajkovic (SLO)Discovery Channel Pro Cycling Team0.07
5ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
6KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana - Würth Team0.12
7KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana - Würth Team0.16
8BELStijn Devolder (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
9ITARuggero Marzoli (ITA)Lampre - Fondital0.23
10ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.29
11NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
12POLSylvester Szmyd (POL)Rabobank0.38
13ESPJosep Jufre Pou (ESP)Davimaton - Lotto0.41
14ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne0.44
15AUTBernhard Kohl (AUT)T-Mobile Team0.46
16RUSEvgeni Petrov (RUS)Lampre - Fondital0.48
17CANRyder Hesjedal (CAN)Phonak Hearing Systems0.52
18ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner1.10
19SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Fonditalzt
20RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne1.26

Etappe 8 - 2 September 2006Ontsnapping


1KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana - Würth Team4.02.11 (44.84 km/h)
2ITARuggero Marzoli (ITA)Lampre - Fondital0.01
3SLOUros Murn (SLO)Phonak Hearing Systemszt
4NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
5ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
6GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
7ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8GERThomas Ziegler (GER)T-Mobile Teamzt
9ITAAndrea Moletta (ITA)Gerolsteinerzt
10ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
11AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSCzt
12ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
13USAFred Rodriguez (USA)Davimaton - Lottozt
14ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
15RUSEvgeni Petrov (RUS)Lampre - Fonditalzt
16SUIAurélien Clerc (SUI)Phonak Hearing Systemszt
17ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gamzt
18ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
19ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
20NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt

Etappe 9 - 3 September 2006Berg


1KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana - Würth Team5.50.43 (35.48 km/h)
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0.16
3KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana - Würth Team0.21
4ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC0.43
5ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
6ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigaszt
7ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team1.46
8ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
9ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi1.59
10BELStijn Devolder (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Team2.14
11USAThomas Danielson (USA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
12POLSylvester Szmyd (POL)Rabobankzt
13SLOJanez Brajkovic (SLO)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
14RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne2.38
15ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis2.40
16FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyance2.59
17ITARuggero Marzoli (ITA)Lampre - Fondital3.03
18PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Astana - Würth Team3.17
19KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricole3.31
20ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Relax - Gam3.44

Etappe 10 - 5 September 2006Ontsnapping


1PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Astana - Würth Team4.33.44 (43.68 km/h)
2ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner0.02
3ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
4RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne0.06
5ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodir0.07
6RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
7FRASébastien Joly (FRA)La Française des Jeuxzt
8FRASébastien Minard (FRA)Cofidiszt
9KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricolezt
10RUSEvgeni Petrov (RUS)Lampre - Fonditalzt
11DENNicki Sørensen (DEN)Team CSCzt
12ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.11
13ITADario David Cioni (ITA)Liquigas0.51
14DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank1.29
15SCODavid Millar (SCO)Saunier Duval - Prodir2.47
16SUIFlorian Stalder (SUI)Phonak Hearing Systems3.54
17ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargnezt
18FRAHubert Dupont (FRA)AG2R Prévoyancezt
19USAThomas Danielson (USA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
20ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt

Etappe 11 - 6 September 2006Ontsnapping


1ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team4.20.32 (39.98 km/h)
2ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi0.55
3UKRVolodymir Gustov (UKR)Team CSCzt
4NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole3.35
5BLRAlexandre Usov (BLR)Team CSCzt
6SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Fonditalzt
7ITAAndrea Moletta (ITA)Gerolsteinerzt
8NEDTheo Eltink (NED)Rabobankzt
9AUSScott Davis (AUS)T-Mobile Teamzt
10ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne3.37
11FRAEric Leblacher (FRA)La Française des Jeuxzt
12ITADario David Cioni (ITA)Liquigaszt
13KAZSerguei Yakovlev (KAZ)Astana - Würth Teamzt
14FRAWalter Beneteau (FRA)Bouygues Télécom15.04
15SUIFlorian Stalder (SUI)Phonak Hearing Systemszt
16BELOlivier Kaisen (BEL)Davimaton - Lottozt
17FRAFrédéric Bessy (FRA)Cofidiszt
18FRAFranck Renier (FRA)Bouygues Télécomzt
19FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Phonak Hearing Systemszt
20ESPRaúl García de Mateos Rubio (ESP)Relax - Gamzt

Etappe 12 - 7 September 2006Ontsnapping


1ITALuca Paolini (ITA)Liquigas3.35.07 (47.22 km/h)
2BELBart Dockx (BEL)Davimaton - Lotto0.05
3ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
4RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Team0.08
5ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
6ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi0.17
7AUTBernhard Eisel (AUT)La Française des Jeux0.22
8FRAJean-Patrick Nazon (FRA)AG2R Prévoyancezt
9GERHeinrich Haussler (GER)Gerolsteiner0.33
10BELBjörn Leukemans (BEL)Davimaton - Lotto0.39
11RSAJan McLeod (RSA)La Française des Jeux0.57
12BELKevin Hulsmans (BEL)Quick Step - Innergetic2.09
13ITARuggero Marzoli (ITA)Lampre - Fondital8.54
14NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
15COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
16ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
17BLRAlexandre Usov (BLR)Team CSCzt
18BELJurgen Van Goolen (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
19ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
20ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargnezt

Etappe 13 - 8 September 2006Ontsnapping


1ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi4.03.43
2NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
4ITALuca Paolini (ITA)Liquigaszt
5ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
6ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigaszt
7ITARuggero Marzoli (ITA)Lampre - Fonditalzt
8GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
9AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSCzt
10KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana - Würth Teamzt
11ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
12ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
13DENNicki Sørensen (DEN)Team CSCzt
14CANRyder Hesjedal (CAN)Phonak Hearing Systemszt
15BELStijn Devolder (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
16ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
17ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Relax - Gamzt
19RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargnezt
20ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt

Etappe 14 - 9 September 2006Individuele Tijdrit


1SCODavid Millar (SCO)Saunier Duval - Prodir40.54.00
2SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSCzt
3KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana - Würth Team0.05
4ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0.13
5KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana - Würth Team0.26
6BELStijn Devolder (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Team0.44
7HUNLászló Bodrogi (HUN)Crédit Agricole0.45
8ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC0.46
9AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSC0.54
10RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne1.03
11NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSC1.12
12USAThomas Danielson (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team1.14
13ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodir1.15
14RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Team1.20
15DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC1.23
16BELSébastien Rosseler (BEL)Quick Step - Innergeticzt
17ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Team CSC1.48
18SLOJanez Brajkovic (SLO)Discovery Channel Pro Cycling Team1.49
19ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis1.50
20ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team1.59

Etappe 15 - 10 September 2006Sprint


1GERRobert Förster (GER)Gerolsteiner4.24.55
2AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSCzt
3ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
4NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
5ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Innergeticzt
6SUIAurélien Clerc (SUI)Phonak Hearing Systemszt
7AUSAaron Kemps (AUS)Astana - Würth Teamzt
8FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Phonak Hearing Systemszt
9USAFred Rodriguez (USA)Davimaton - Lottozt
10FRAJean-Patrick Nazon (FRA)AG2R Prévoyancezt
11ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
12ITAAlessandro Petacchi (ITA)Team Milramzt
13ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Liquigaszt
15ITAClaudio Corioni (ITA)Lampre - Fonditalzt
16FRAFranck Renier (FRA)Bouygues Télécomzt
17BLRAlexandre Usov (BLR)Team CSCzt
18ESPDavid Navas Chica (ESP)AG2R Prévoyancezt
19RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
20BELPieter Mertens (BEL)Davimaton - Lottozt

Etappe 16 - 12 September 2006Berg


1ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi4.29.42 (32.26 km/h)
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0.23
3KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana - Würth Teamzt
4ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC0.28
6USAThomas Danielson (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team0.30
7ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team0.42
8ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis1.10
9ESPJosé Antonio Redondo Ramos (ESP)Astana - Würth Team1.13
10BELStijn Devolder (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Team1.15
11ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
12ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas1.19
13POLSylvester Szmyd (POL)Rabobankzt
14ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana - Würth Team1.28
16ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gam2.11
17ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricolezt
18NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSCzt
19RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargnezt
20ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargnezt

Etappe 17 - 13 September 2006Berg


1USAThomas Danielson (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team4.09.55 (40.02 km/h)
2KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana - Würth Teamzt
3ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi1.10
4KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana - Würth Team1.39
5ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
6FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyancezt
7ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
8ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
9ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
10ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
11PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Astana - Würth Teamzt
12ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team2.29
13BELStijn Devolder (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
14DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC2.40
15ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargnezt
16RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargnezt
17ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
18BELKevin De Weert (BEL)Quick Step - Innergeticzt
19NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSC4.43
20SUIFlorian Stalder (SUI)Phonak Hearing Systemszt

Etappe 18 - 14 September 2006Berg


1KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana - Würth Team3.57.39 (38.65 km/h)
2KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana - Würth Teamzt
3ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodir0.30
4ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0.32
5ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodir0.35
6ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.46
8USAThomas Danielson (USA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
9ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis0.48
10ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
11ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team1.20
12ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnezt
13POLSylvester Szmyd (POL)Rabobank1.29
14BELStijn Devolder (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Team1.34
15ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team1.43
16ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gam1.56
17RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne2.05
18ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Team CSC2.13
19USAChris Horner (USA)Davimaton - Lottozt
20FRAEric Leblacher (FRA)La Française des Jeux2.34

Etappe 19 - 15 September 2006Ontsnapping


1ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R Prévoyance5.30.14 (37.3 km/h)
2KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricolezt
3SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Fondital0.02
4DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC0.09
5RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Team0.30
6BELPieter Mertens (BEL)Davimaton - Lottozt
7ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargnezt
8ESPAketza Pena Iza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
9SUIAurélien Clerc (SUI)Phonak Hearing Systems11.16
10NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
11ITAClaudio Corioni (ITA)Lampre - Fonditalzt
12FRAWalter Beneteau (FRA)Bouygues Télécomzt
13BLRAlexandre Usov (BLR)Team CSCzt
14KAZSerguei Yakovlev (KAZ)Astana - Würth Teamzt
15CANMichael Barry (CAN)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
16KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana - Würth Teamzt
17DENNicki Sørensen (DEN)Team CSCzt
18FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Phonak Hearing Systemszt
19ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gamzt
20NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSCzt

Etappe 20 - 16 September 2006Individuele Tijdrit


1KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana - Würth Team33.39 (49.03 km/h)
2ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.06
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0.19
4HUNLászló Bodrogi (HUN)Crédit Agricole0.26
5RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne0.30
6AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSC0.32
7ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC0.44
8RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Team0.49
9GERTorsten Hiekmann (GER)Gerolsteiner0.55
10BELSébastien Rosseler (BEL)Quick Step - Innergetic1.00
11USAThomas Danielson (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team1.04
12SCODavid Millar (SCO)Saunier Duval - Prodir1.05
13KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana - Würth Team1.06
14ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis1.28
15DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC1.43
16SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Liquigas1.44
17ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodir1.45
18BELStijn Devolder (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Team1.48
19ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team1.54
20SLOJanez Brajkovic (SLO)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt

Etappe 21 - 17 September 2006Sprint


1GERErik Zabel (GER)Team Milram3.40.47 (38.64 km/h)
2NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
3SUIAurélien Clerc (SUI)Phonak Hearing Systemszt
4GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
5AUSStuart O'Grady (AUS)Team CSCzt
6ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
7USAFred Rodriguez (USA)Davimaton - Lottozt
8ITAMarco Velo (ITA)Team Milramzt
9ITAClaudio Corioni (ITA)Lampre - Fonditalzt
10ITADavide Viganò (ITA)Quick Step - Innergeticzt
11BLRAlexandre Usov (BLR)Team CSCzt
12ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
14FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Phonak Hearing Systemszt
15AUSScott Davis (AUS)T-Mobile Teamzt
16KAZAssan Bazayev (KAZ)Astana - Würth Teamzt
17RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
18ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gamzt
19SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Liquigaszt
20FRAWalter Beneteau (FRA)Bouygues Télécomzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden