De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2011

Vuelta 2011

SpanjeSpanje - 20 Augustus 2011 - 11 September 2011


Algemeen klassement - 11 September 2011


1ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC84:59:31
2GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team0:13:00
3GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Team0:01:39
4NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:02:03
5RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMC0:03:48
6BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek0:04:13
7ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondale0:04:31
8BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto0:04:45
9ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha0:05:20
10ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:05:33
11DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:05:50
12DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:07:04
13IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo0:07:22
14ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:08:52
15UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:08:57
16IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:10:25
17NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:11:42
18CRORobert Kiserlovski (CRO)Astana0:13:27
19ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:15:07
20ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMC0:20:08
21ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:20:22
22SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack0:21:06
23BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step0:22:25
24FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondiale0:33:26
25ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:33:29
26FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:36:38
27FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:40:02
28AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trek0:40:40
29BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:45:16
30ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:47:42
31BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:48:06
32PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack0:48:25
33ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:51:08
34SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astana0:51:28
35ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMC1:00:03
36ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi1:00:53
37FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis1:12:35
38GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale1:13:07
39COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMC1:13:16
40FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelo1:14:00
41NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank1:16:19
42RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha1:20:57
43RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha1:21:57
44ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistar1:31:16
46ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha1:33:08
47ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMC1:41:37
48ITASanto Anza (ITA)Vacansoleil - DCM1:45:51
49GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimano1:47:24
50ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi1:47:47
51FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondiale1:48:15
52SWEThomas Lövkvist (SWE)Sky Professional Cycling Team1:48:47
53ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank1:50:11
54POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISD1:50:36
55ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi1:52:12
56ITADavide Malacarne (ITA)Quick Step1:53:44
57ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astana1:59:10
58ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISD1:59:39
59KAZAndrei Mizourov (KAZ)Astana2:03:48
60FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondiale2:04:38
61ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - ISD2:04:58
62BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lotto2:08:52
63ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis2:09:06
64ESTTanel Kangert (EST)Astana2:10:40
65RUSEvgeni Petrov (RUS)Astana2:13:50
66ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank2:14:48
67ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katusha2:16:19
68NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano2:18:40
69ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Sky Professional Cycling Team2:18:45
70BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Cervelozt
71ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi2:22:10
72ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucia - Caja Granada2:23:26
73BELNico Sijmens (BEL)Cofidis2:24:00
74ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale2:25:50
75NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank2:27:27
76ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale2:29:14
77GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lotto2:33:01
78ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astana2:35:11
79USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Cervelo2:35:17
80ITAMorris Possoni (ITA)Sky Professional Cycling Team2:36:28
81UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Sungard2:39:11
82AHOMarc De Maar (AHO)Quick Step2:40:57
83BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team2:44:59
84FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale2:46:03
85PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack2:46:42
86ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar2:46:45
87ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Omega Pharma - Lotto2:47:40
88ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Team2:48:01
89KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana2:54:57
90ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granada2:57:45
91BELKevin De Weert (BEL)Quick Step2:58:47
92BELGert Dockx (BEL)Omega Pharma - Lotto2:59:00
93AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trek3:00:13
94SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team3:00:40
95FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondiale3:01:28
96ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shack3:01:37
97ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi3:03:45
98ESPJose Luis Roldan Carmona (ESP)Andalucia - Caja Granada3:04:47
99ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia - Caja Granada3:05:09
100ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISD3:07:01
101UKRRuslan Pidgorny (UKR)Vacansoleil - DCM3:07:41
102KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana3:08:09
103AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelo3:09:09
104BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Step3:10:18
105ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Cannondale3:12:43
106ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Lampre - ISD3:15:08
107ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISD3:15:13
108NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCM3:17:01
109ITAFrancesco Bellotti (ITA)Liquigas - Cannondale3:17:09
110FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shack3:20:19
111SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team3:24:38
112ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trek3:25:02
113USAMatthew Busche (USA)Radio Shack3:25:48
114ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granada3:25:54
115GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimano3:28:05
116FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis3:28:44
117ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Team3:32:20
118PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radio Shack3:32:44
119GERPaul Martens (GER)Rabobank3:32:57
120DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard3:33:58
121SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale3:37:24
122RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Geox - TMC3:38:45
123SUIMichael Albasini (SUI)HTC - High Road3:39:23
124RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha3:40:05
125SVKMartin Velits (SVK)HTC - High Road3:42:38
126ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar3:43:59
127BELJurgen Van De Walle (BEL)Omega Pharma - Lotto3:47:05
128GBRIan Stannard (GBR)Sky Professional Cycling Team3:49:52
129AUSAdam Hansen (AUS)Omega Pharma - Lotto3:50:18
130ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Andalucia - Caja Granada3:51:37
131ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team3:51:52
132ITADario Cataldo (ITA)Quick Step3:52:47
133FRASteve Houanard (FRA)AG2R - La Mondiale3:53:39
134ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andalucia - Caja Granada3:55:35
135ITALuca Paolini (ITA)Team Katusha3:58:33
136GERBert Grabsch (GER)HTC - High Road3:59:03
137FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis4:08:07
138ITAAlan Marangoni (ITA)Liquigas - Cannondale4:13:04
139DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Sungard4:14:13
140BELSep Vanmarcke (BEL)Garmin - Cervelo4:15:06
141ITADaniele Righi (ITA)Lampre - ISD4:15:54
142ITADavide Viganò (ITA)Leopard - Trek4:18:11
143BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Team Katusha4:18:29
144GERJohn Degenkolb (GER)HTC - High Road4:19:56
145ITADario David Cioni (ITA)Sky Professional Cycling Team4:20:20
146ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCM4:20:56
147ITAMauro Da Dalto (ITA)Liquigas - Cannondale4:22:32
148FRAPierre Cazaux (FRA)Euskaltel - Euskadi4:28:14
149POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank - Sungard4:29:18
150JAPYukihiro Doi (JAP)Skil - Shimano4:30:47
151BELNikolas Maes (BEL)Quick Step4:36:21
152AUSLeigh Howard (AUS)HTC - High Road4:38:26
153NEDMartijn Keizer (NED)Vacansoleil - DCM4:38:27
154BELStijn Devolder (BEL)Vacansoleil - DCM4:39:00
155AUTMatthias Brändle (AUT)Geox - TMC4:44:09
156NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimano4:47:39
157ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungard4:50:26
158GERAndreas Klier (GER)Garmin - Cervelo4:51:15
159FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimano4:53:16
160DENMads Christensen (DEN)Saxo Bank - Sungard4:56:20
161BELNick Nuyens (BEL)Saxo Bank - Sungard4:58:38
162GERRobert Wagner (GER)Leopard - Trek5:00:07
163AUSChristopher Sutton (AUS)Sky Professional Cycling Team5:00:46
164NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimano5:07:12
165ESPAntonio Cabello Baena (ESP)Andalucia - Caja Granada5:11:29
166LATAleksejs Saramotins (LAT)Cofidis5:18:22
167NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimano5:24:52
45ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobank1:31:34

Puntenklassement - 11 September 2011


1NEDBauke Mollema (NED)Rabobank122
2ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha115
3ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trek101
4SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale100
5ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC92
6GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team88
7ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha83
8NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM71
9IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo70
10GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Team69
11ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISD61
12ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi59
13DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek54
14BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto54
15IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale53
16RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMC52
17ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMC51
18ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistar50
19ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondale50
20ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungard48
21ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale46
22ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar45
23AUSChristopher Sutton (AUS)Sky Professional Cycling Team41
24ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi41
25ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astana41
26ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Omega Pharma - Lotto41
27FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale40
28GERJohn Degenkolb (GER)HTC - High Road40
29FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis39
30DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard37
31ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISD36
32FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step32
33ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack32
34SUIMichael Albasini (SUI)HTC - High Road30
35UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM30
36NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano30
37SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astana28
38BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Step28
39BELNikolas Maes (BEL)Quick Step27
40ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar26
41ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale25
42ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Cannondale25
43ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank24
44BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek22
45UKRRuslan Pidgorny (UKR)Vacansoleil - DCM20
46PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack20
47ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale19
48ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granada18
49AUSLeigh Howard (AUS)HTC - High Road18
50GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale17

Bergklassement - 11 September 2011


1FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis63
2ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale56
3ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC42
4IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo33
5ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha32
6ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMC24
7BELNico Sijmens (BEL)Cofidis22
8GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team21
9DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard20
10NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano19
11ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISD18
12NEDBauke Mollema (NED)Rabobank16
13NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM14
14ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar13
16ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi12
17ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar12
18FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondiale10
19RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha10
20FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale9
21ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi9
22UKRRuslan Pidgorny (UKR)Vacansoleil - DCM9
23PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack9
24ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank9
25ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistar8
26GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Team8
27ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha8
28ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi8
29AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelo7
30FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis7
31RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMC6
32ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMC6
33AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trek6
34FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelo6
35ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granada6
36ITADaniele Righi (ITA)Lampre - ISD6
37GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimano5
38FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step5
39AHOMarc De Maar (AHO)Quick Step5
40FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis5
41POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISD4
42SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team4
43ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shack3
44GERPaul Martens (GER)Rabobank3
45BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto3
46ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis3
47ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale3
48NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank3
49USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Cervelo3
50AUSAdam Hansen (AUS)Omega Pharma - Lotto3
51UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM2
52IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale2
53ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi2
54ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia - Caja Granada2
55CRORobert Kiserlovski (CRO)Astana1
56BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step1
57ESTTanel Kangert (EST)Astana1
58ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi1
59ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granada1
60FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondiale1
61ESPJose Luis Roldan Carmona (ESP)Andalucia - Caja Granada1
62KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana1
63BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Step1
64SUIMichael Albasini (SUI)HTC - High Road1
65AUSLeigh Howard (AUS)HTC - High Road1
15ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobank12

Combinatie klassement - 11 September 2011


1ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC9
2GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team16
3NEDBauke Mollema (NED)Rabobank17
4ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha21
5IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo26
6NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM38
7GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Team39
8ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha48
9DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard51
10RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMC52
11ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar53
12ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMC58
13ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi61
14FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis67
15IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale83
16ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistar87
17FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step97
18UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM101
19NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano114
20ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale119
21ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank120
22ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi127
23CRORobert Kiserlovski (CRO)Astana134
24FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale134
25BELNico Sijmens (BEL)Cofidis134
26AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trek137
27ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi140
28ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar140
29BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step147
31POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISD154
32PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack154
33ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMC155
34RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha158
35BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto159
36ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale168
37UKRRuslan Pidgorny (UKR)Vacansoleil - DCM168
38ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISD189
39ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shack190
40SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team191
41ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granada197
42ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis198
43USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Cervelo205
44BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Step205
45AHOMarc De Maar (AHO)Quick Step207
46ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia - Caja Granada217
47SUIMichael Albasini (SUI)HTC - High Road221
48ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi227
49AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelo232
50GERPaul Martens (GER)Rabobank235
30ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobank150

Ploegenklassement - 11 September 2011


1ESP Geox - TMC254:32:28
2LUX Leopard - Trek0:10:19
3ESP Euskaltel - Euskadi0:16:44
4RUS Team Katusha0:43:18
5FRA AG2R - La Mondiale0:43:27
6NED Rabobank0:54:32
7KAZ Astana0:58:56
8ITA Liquigas - Cannondale1:01:51
9ESP Movistar1:05:11
10GBR Sky Professional Cycling Team1:09:45
11USA Radio Shack1:17:03
12NED Vacansoleil - DCM1:22:38
13BEL Omega Pharma - Lotto1:22:46
14BEL Quick Step1:48:10
15USA Garmin - Cervelo2:41:41
16ITA Lampre - ISD3:20:10
17DEN Saxo Bank - Sungard3:22:03
18FRA Cofidis4:00:54
19ESP Andalucia - Caja Granada5:17:18
20USA BMC Racing Team5:55:05
21NED Skil - Shimano6:31:18
22USA HTC - High Road8:28:27

Etappe 1 - Benidorm - Benidorm - 16 km - 20 Augustus 2011Ploegentijdrit


1LUX Leopard - Trek0:16:30
2ITA Liquigas - Cannondale0:00:04
3USA HTC - High Road0:00:09
4KAZ Astana0:00:10
5ESP Movistar0:00:14
6BEL Quick Step0:00:15
7NED Skil - Shimano0:00:18
8BEL Omega Pharma - Lotto
9USA Garmin - Cervelo0:00:25
10RUS Team Katusha
11USA BMC Racing Team0:00:27
12ESP Euskaltel - Euskadi0:00:28
13DEN Saxo Bank - Sungard
14USA Radio Shack0:00:29
15NED Rabobank0:00:30
16ITA Lampre - ISD0:00:32
17FRA Cofidis0:00:33
18NED Vacansoleil - DCM0:00:39
19FRA AG2R - La Mondiale0:00:42
20GBR Sky Professional Cycling Team
21ESP Geox - TMC0:00:43
22ESP Andalucia - Caja Granada0:01:03

Etappe 2 - La Nucía - Playas de Orihuela - 171,5 km - 21 Augustus 2011Sprint


1AUSChristopher Sutton (AUS)Sky Professional Cycling Team4:11:41
2ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Omega Pharma - Lottozt
3GERMarcel Kittel (GER)Skil - Shimanozt
4USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelozt
5DENMatti Breschel (DEN)Rabobankzt
6ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trekzt
7ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
8FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
9ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
10GERJohn Degenkolb (GER)HTC - High Roadzt
11SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondalezt
12BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
13ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
14BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
15NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
16ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungardzt
17ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
18ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
19DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
20ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
21ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
22BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
23IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
24ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
25BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
26NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
27GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
28RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
29IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
30ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
31SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
32UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
33ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Cannondalezt
34ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMCzt
35SWEThomas Lövkvist (SWE)Sky Professional Cycling Teamzt

Etappe 3 - Petrel - Totana - 164 km - 22 Augustus 2011Medium berg


1ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistar3:58:00
2FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:00:15
3ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shackzt
4UKRRuslan Pidgorny (UKR)Vacansoleil - DCMzt
5IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:01:43
6DENMatti Breschel (DEN)Rabobankzt
7ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Cannondalezt
8ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISDzt
9ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
10BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
11NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
12GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
13GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
14ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
16DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
17ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
18ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
19ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
20IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
21BLRKonstantin Sivtsov (BLR)HTC - High Roadzt
22PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
23ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
24ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
25ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
26ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katushazt
27ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
28SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
29ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
30BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
31ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
32SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
33BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
34ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
35SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
36FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
37ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
38ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
39ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
40ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
41ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
42FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelozt
43ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
44ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
45ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
46ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
48ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - ISDzt
49DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:03:06
50BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
47ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobankzt

Etappe 4 - Baza - Sierra Nevada - 172 km - 23 Augustus 2011Berg


1ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha4:51:53
2DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:00:03
3IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo0:00:11
4ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
5POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISDzt
6UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
7BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
8NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
9ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
10NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
11BLRKonstantin Sivtsov (BLR)HTC - High Roadzt
12ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
13ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
15ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
16RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
17NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
18GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
19SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
20ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
21BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
22ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
23ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
24BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
25DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
26ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
27SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trekzt
28GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
29ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
30COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
31USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Cervelozt
32PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack0:00:32
33ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - ISD0:00:46
34CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
35ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
36IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:00:51
37FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:57
38FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
39FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
40ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
41RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
42FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0:01:11
43RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:01:31
44ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
45BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
46ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:38
47ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelo0:01:39
49UKRRuslan Pidgorny (UKR)Vacansoleil - DCM0:01:55
50AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trek0:02:18

Etappe 5 - Sierra Nevada - Valdepeñas de Jaén - 200 km - 24 Augustus 2011Medium berg


1ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha4:42:54
2NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:00:04
3ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha0:00:05
4NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:00:07
5ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
6ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
7DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
8IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
9BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
10SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
11ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:11
12ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
13ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
15BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
16ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
17NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:00:17
18DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:00:20
19SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
20GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
21BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
22GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
23BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
24ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
25ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
26CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
27UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:00:29
28COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
29PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
30IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
31BLRKonstantin Sivtsov (BLR)HTC - High Road0:00:31
32ITASanto Anza (ITA)Vacansoleil - DCMzt
33ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
34ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
35FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
36ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
37FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
38ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
39POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Sungard0:00:42
40FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:43
41FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelozt
42ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis0:00:49
43ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - ISD0:00:52
44ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:56
45ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:57
46SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trekzt
47BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
48RUSEvgeni Petrov (RUS)Astanazt
49KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana0:01:38
50ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha0:01:41

Etappe 6 - Úbeda - Cordoue - 185,7 km - 25 Augustus 2011Ontsnapping


1SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale4:38:22
2ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
3ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Cannondalezt
4ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
5ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:03
6DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:00:17
7ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
8ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
9FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
10FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
11GERTony Martin (GER)HTC - High Roadzt
12ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
14BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
15ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
16ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trek0:00:23
17ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISDzt
18ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
19FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
20NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
21ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
22UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
23ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
24GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
25SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
26ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
27BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
28RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
29POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Sungardzt
30NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
31GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimanozt
32IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
33BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
34GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
35ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
36SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
37RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
38CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
39GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
40IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
41PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
42ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
43DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
44NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
45BLRKonstantin Sivtsov (BLR)HTC - High Roadzt
46ITASanto Anza (ITA)Vacansoleil - DCMzt
47ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
49RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
50ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt

Etappe 7 - Almadén - Talavera de la Reina - 185 km - 26 Augustus 2011Sprint


1GERMarcel Kittel (GER)Skil - Shimano4:47:59
2SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondalezt
3ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
4ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trekzt
5FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
6ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungardzt
7NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
8ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
9ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
10AUSLeigh Howard (AUS)HTC - High Roadzt
11ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
12GBRIan Stannard (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
13ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISDzt
14ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
15ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
16SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
17ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
18ITAMauro Da Dalto (ITA)Liquigas - Cannondalezt
19BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
20FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
21BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
22IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
23NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
24NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCMzt
25GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
26GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
27DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
28ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
29POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank - Sungardzt
30ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistarzt
31ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
32SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trekzt
33BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
34RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
35IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
36ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
37ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
38ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Cannondalezt
39BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
40PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
41FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
42FRASteve Houanard (FRA)AG2R - La Mondialezt
43ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
44KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt
45DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
46ITADavide Viganò (ITA)Leopard - Trekzt
47AUSChristopher Sutton (AUS)Sky Professional Cycling Teamzt
48SWEThomas Lövkvist (SWE)Sky Professional Cycling Teamzt
49ITASanto Anza (ITA)Vacansoleil - DCMzt
50ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt

Etappe 8 - Talavera de la Reina - San Lorenzo de El Escorial - 182 km - 27 Augustus 2011Berg


1ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha4:49:01
2ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISD0:00:09
3NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
4BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
5DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:00:12
6ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:15
7IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
8RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
9IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
10SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
11ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:00:20
12BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
13ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
15ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
16SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
17NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
18ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
19GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
20GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
21BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
22DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:00:28
23ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:32
24NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
25SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trekzt
26PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack0:00:40
27COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
28FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0:00:41
29ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
30ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
31ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
32FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
33BLRKonstantin Sivtsov (BLR)HTC - High Road0:00:45
34UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
35CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
36FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:03
37FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
38ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
39POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Sungard0:01:08
40ITASanto Anza (ITA)Vacansoleil - DCM0:01:12
41ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
42ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:15
43ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:01:18
44AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trekzt
45ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis0:01:32
46ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMC0:01:33
47BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:01:36
48ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:42
49NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:01:48
50ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt

Etappe 9 - Villacastín - Sierra de Béjar-La Covatilla - 179,5 km - 28 Augustus 2011Medium berg


1IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo4:52:14
2NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
3ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC0:00:03
4GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00:04
5GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00:07
6ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:11
7ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis0:00:12
8RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
9ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
10SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
11NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:00:15
12BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step0:00:19
13BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
14ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistar0:00:38
15DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:00:41
16ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
18BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
19IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:00:47
20UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:00:50
21COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
22ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
23DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
24ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
25ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
26SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trek0:00:56
27POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Sungard0:01:08
28FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
29SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack0:01:27
30ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
31FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
32ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISD0:01:50
33ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:58
35ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astana0:02:03
36ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
37CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
38PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
39BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:02:10
40AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trek0:02:14
42ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:32
43ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Team0:02:39
44FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:02:47
45ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMC0:03:08
46FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondiale0:03:12
47ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar0:03:26
48ITAMorris Possoni (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
49GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondalezt
50NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:03:35
41ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobankzt

Etappe 10 - Salamanque - Salamanque - 40 km - 29 Augustus 2011Individuele Tijdrit


1GERTony Martin (GER)HTC - High Road0:55:54
2GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00:59
3GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Team0:01:22
4SUIFabian Cancellara (SUI)Leopard - Trek0:01:27
5USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Team0:01:33
6DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:01:37
7PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack0:01:54
8SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack0:01:56
9ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank0:02:02
10BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek0:02:06
11SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astana0:02:18
12PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radio Shack0:02:19
13RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
14AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trek0:02:20
15ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondale0:02:24
16USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Cervelo0:02:28
17ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shack0:02:51
18FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondiale0:02:52
19RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:02:53
20NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:02:57
21GERBert Grabsch (GER)HTC - High Road0:03:00
22SVKMartin Velits (SVK)HTC - High Road0:03:02
23ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC0:03:03
24ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:03:05
25NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:03:09
26BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lotto0:03:12
27FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:03:18
29FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondiale0:03:29
30KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana0:03:30
31SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team0:03:31
32LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Movistar0:03:32
33ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:03:33
34NEDMartijn Keizer (NED)Vacansoleil - DCM0:03:34
35DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:03:35
36IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:03:44
37ESTTanel Kangert (EST)Astana0:03:48
38GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
39BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto0:03:56
40ITAAlan Marangoni (ITA)Liquigas - Cannondale0:04:05
41ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMC0:04:07
42ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
43ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistar0:04:08
44DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:04:12
45BELStijn Devolder (BEL)Vacansoleil - DCM0:04:13
46PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shackzt
47NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:04:14
48SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trek0:04:15
49BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:04:16
50ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMC0:04:18
51UKRRuslan Pidgorny (UKR)Vacansoleil - DCM0:04:21
52POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank - Sungard0:04:24
53ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISD0:04:30
54FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shack0:04:31
55KAZAndrei Mizourov (KAZ)Astana0:04:32
56NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano0:04:34
57AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trek0:04:46
58GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale0:04:50
59AUTMatthias Brändle (AUT)Geox - TMCzt
60RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha0:04:51
61KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana0:04:55
62NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCM0:04:56
63ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi0:05:01
64UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:05:02
65POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Sungard0:05:04
66CRORobert Kiserlovski (CRO)Astana0:05:06
67FRASteve Houanard (FRA)AG2R - La Mondiale0:05:07
68ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank0:05:12
69ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:05:13
70ITAFrancesco Bellotti (ITA)Liquigas - Cannondalezt
71ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:05:24
72BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Cervelo0:05:25
73ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha0:05:26
74COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMC0:05:27
75ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
28ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobank0:03:22

Etappe 11 - Verín - Manzaneda - 171 km - 31 Augustus 2011Berg


1FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis4:38:00
2ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:01:18
3ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
4SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team0:01:36
5PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack0:01:43
6ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale0:02:29
7ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Lampre - ISD0:02:55
9ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:03:01
10ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granada0:03:08
11UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
12NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
13GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
14ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
15ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
16NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
17ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
18SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
19ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
20DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
21ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
23BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
24ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
25SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack0:03:24
26IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:03:31
27SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trek0:03:35
28DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
29ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMCzt
30BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
31COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
32BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
33ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
34GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
35RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
36ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
37ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
38AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trekzt
39ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
40AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trekzt
41NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:03:57
42POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Sungardzt
43CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
44ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granada0:04:06
45ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
46UKRRuslan Pidgorny (UKR)Vacansoleil - DCMzt
47PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
48ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:04:42
49BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:05:01
50ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:05:14
51FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:05:21
52FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondialezt
53ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
54NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:05:25
55FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:07:41
56RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
57ITASanto Anza (ITA)Vacansoleil - DCMzt
58ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katusha0:07:43
59RUSEvgeni Petrov (RUS)Astana0:08:14
60ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi0:08:36
61ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
62DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:09:06
63FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondiale0:09:14
64FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondiale0:09:44
65ITAMorris Possoni (ITA)Sky Professional Cycling Team0:10:46

Etappe 12 - Pontearas - Pontevedra - 160 km - 1 September 2011Sprint


1SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale4:03:01
2GERJohn Degenkolb (GER)HTC - High Road0:00:01
3ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trekzt
4ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
5ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungardzt
6BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
7BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
8GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
9BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
10FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
11SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
12ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Omega Pharma - Lottozt
13NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
14GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
15ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
16ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:04
17FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
18NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCM0:00:05
19BELNico Sijmens (BEL)Cofidiszt
20DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
21ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
22ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
23ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
24BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
26UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
27IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
28BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
29GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
30DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
31AUSChristopher Sutton (AUS)Sky Professional Cycling Teamzt
32GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
33BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
34PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
35SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
36ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
37ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
38ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
39NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
40SUIFabian Cancellara (SUI)Leopard - Trekzt
41ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
42AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelozt
43ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistarzt
44CRORobert Kiserlovski (CRO)Astana0:00:11
45POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Sungardzt
46ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
47IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
48ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistar0:00:14
49ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
50FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
25ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobankzt

Etappe 13 - Sarria - Ponferrada - 150 km - 2 September 2011Ontsnapping


1SUIMichael Albasini (SUI)HTC - High Road4:19:39
2ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
3ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
4ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMCzt
5IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
6SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trekzt
7ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistarzt
8ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMCzt
9ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10AHOMarc De Maar (AHO)Quick Stepzt
11FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
12ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
13BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lottozt
14BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
15DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
16ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
17ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
18ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:03
20BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
21NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:01:29
22UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:01:33
23BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
24NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
25ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
26GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
27BELNico Sijmens (BEL)Cofidiszt
28ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
29SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Teamzt
30PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
31NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
32ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
33ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
34ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISDzt
35SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
36DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
37GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
38BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
39ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
40FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
41ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
42SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
43ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
44POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISDzt
45FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondialezt
46ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
47POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Sungardzt
48ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
49IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
50RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt

Etappe 14 - Astorga - La Farrapona - 173,2 km - 3 September 2011Berg


1ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis4:39:01
2ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC0:00:25
3ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMC0:00:29
4NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:00:40
5GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00:45
6GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
7NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
8RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
9ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:55
10BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto0:01:00
11ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistar0:01:12
12UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:01:15
13ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha0:01:17
14BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek0:01:18
15DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:01:24
16IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo0:01:37
17SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trek0:01:40
18BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
19DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:01:42
20POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Sungard0:01:48
21SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astana0:01:59
22IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:02:02
23AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trekzt
24ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMC0:02:04
26ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:02:06
27ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
28CRORobert Kiserlovski (CRO)Astana0:02:15
29FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:02:31
30FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:02:48
31ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:03:03
32SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack0:04:04
33ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi0:04:21
34ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:05:03
35FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale0:05:07
36ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar0:05:37
38ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
39ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale0:07:42
40BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:08:12
41KAZAndrei Mizourov (KAZ)Astanazt
42ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMC0:08:44
43COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMC0:08:59
44FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondialezt
45RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha0:09:31
46ITAFrancesco Bellotti (ITA)Liquigas - Cannondale0:10:43
47ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi0:11:42
48ITADaniele Righi (ITA)Lampre - ISD0:12:43
49ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Andalucia - Caja Granada0:14:00
50SUIFabian Cancellara (SUI)Leopard - Trek0:18:45
37ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobank0:06:45

Etappe 15 - Avilés - Alto de l'Angliru - 144 km - 4 September 2011Berg


1ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC4:01:56
2NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:00:48
3RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
4GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
5GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Team0:01:21
6ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:01:35
8BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
9NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
10UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
11IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo0:01:41
12COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMC0:01:52
13ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:02
14BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto0:02:17
15ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondale0:02:37
16DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:02:43
17ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
18SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trekzt
19ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistar0:03:01
20ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:03:22
21DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:03:32
22ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMC0:03:52
23ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:04:31
24FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelo0:04:54
25BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
26ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:05:08
27PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack0:05:27
28ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astana0:05:38
29CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
30ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMC0:05:56
31BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:06:05
32BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:06:12
33IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:06:19
34ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha0:06:30
36ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi0:06:51
37AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trek0:07:01
38ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistar0:07:14
39ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:07:34
40FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondiale0:07:44
41POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISD0:08:05
42ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale0:08:10
43ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank0:08:28
44RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
45ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar0:08:31
46FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0:09:11
47NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:09:14
48FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
49FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
50ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:09:40
35ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobank0:06:48

Etappe 16 - Village romain de La Olmeda - Haro - 180 km - 6 September 2011Sprint


1ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungard4:41:56
2ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
3ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trekzt
4ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Omega Pharma - Lottozt
5AUSLeigh Howard (AUS)HTC - High Road0:00:02
6NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
7FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
8BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
9AUSChristopher Sutton (AUS)Sky Professional Cycling Teamzt
10ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
11IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:00:04
12BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
13GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
14ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
15DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
16UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
17BELNico Sijmens (BEL)Cofidiszt
18ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
19NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:00:07
20BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
21ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
22GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
23ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
24BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
25ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
26ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Cannondalezt
27NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
28SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
29CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
30GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
31ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
33ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
35SWEThomas Lövkvist (SWE)Sky Professional Cycling Teamzt
36ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMCzt
37ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
38ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMCzt
39FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
40ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
41ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
42GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
43SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondalezt
44RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
45GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
47ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
48KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astanazt
49GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimanozt
50LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Movistarzt
46ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobankzt

Etappe 17 - Oyón-Faustino V - Peña Cabarga - 212,5 km - 7 September 2011Berg


1GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team4:52:38
2ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC0:00:01
3NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:00:21
4IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo0:00:24
5ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:27
6ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:00:29
8BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:31
9RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
10ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:00:35
11ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
12GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00:39
13DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:00:42
14FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0:00:49
15ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:51
16UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:00:54
17IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:01:02
18NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:01:14
19BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek0:01:22
20FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelo0:01:34
21ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:01:40
22CRORobert Kiserlovski (CRO)Astana0:01:55
23ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:02:14
24ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
25ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:19
26ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMC0:02:23
27ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:02:30
28ITADario Cataldo (ITA)Quick Step0:02:32
29FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
30BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
31DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:02:35
32FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondialezt
33SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
34AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trekzt
35BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:02:45
36GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale0:02:54
37FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:02:56
38AHOMarc De Maar (AHO)Quick Step0:03:21
39NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:03:33
40BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:03:35
41ITASanto Anza (ITA)Vacansoleil - DCM0:04:00
42ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
43ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMC0:04:55
44FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
45ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
46GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
47ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Sky Professional Cycling Team0:05:15
48AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelo0:05:19
49BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lotto0:05:21
50ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISD0:05:31

Etappe 18 - Solares Noja - 169,7 km - 8 September 2011Ontsnapping


1ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISD4:24:42
2BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Stepzt
3FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimano0:00:10
4BELNico Sijmens (BEL)Cofidiszt
5ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
6UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Sungardzt
7ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
9CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
10BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:15
11PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack0:01:08
12SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team0:04:03
13ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
14ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
15GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimano0:07:42
16GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
17ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
18ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
19FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
20NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
21BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
22NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCMzt
23UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
24NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
25ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidiszt
26GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
27NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
28DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
29RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
30ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
31GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
32BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
33FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
34IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
35ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMCzt
36ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
37DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
38AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trekzt
39SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondalezt
40ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
41ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
42ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
43IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
44AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trekzt
45SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
46ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
47FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
48ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
49ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Omega Pharma - Lottozt
50SWEThomas Lövkvist (SWE)Sky Professional Cycling Teamzt

Etappe 19 - Noja Bilbao - 157,9 km - 9 September 2011Ontsnapping


1ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi3:53:34
2ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:00:41
3GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale0:01:30
4ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
5DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:01:31
6ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMC0:01:33
7DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
8ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
9ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
10NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
11UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
12ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
13IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
14IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
15ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
17ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
18GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
19BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
20AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trekzt
21BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
22RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
23FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondialezt
24FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
25ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - ISD0:03:41
27NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
29ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:05:13
30ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shack0:05:24
31CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
32SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
33RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
34RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
35PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
36ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
37BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
38ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
39KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt
40UKRRuslan Pidgorny (UKR)Vacansoleil - DCM0:07:32
41NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
42NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobankzt
43ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
44AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trekzt
45FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondialezt
46ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
47ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Sky Professional Cycling Team0:10:35
49ITADavide Malacarne (ITA)Quick Step0:11:37
50ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobankzt

Etappe 20 - Bilbao Vitoria - 187 km - 10 September 2011Sprint


1ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trek4:39:20
2ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
3ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
4BELSep Vanmarcke (BEL)Garmin - Cervelozt
5NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
6ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISDzt
7ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
8BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Stepzt
9NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
10ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
11ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
12ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
13ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
15GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondalezt
16NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
17ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidiszt
18ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
19DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
20ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
21IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
22BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
23UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
24BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
25FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
26GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
27ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
28ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
29BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
30GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
31BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
32RUSEvgeni Petrov (RUS)Astanazt
33RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
34BELNico Sijmens (BEL)Cofidiszt
35BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
36DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
37ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMCzt
38KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astanazt
39GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
40IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
41ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
42ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
43RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
44ITASanto Anza (ITA)Vacansoleil - DCMzt
45BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
46BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Cervelozt
47ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lottozt
49ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
50SWEThomas Lövkvist (SWE)Sky Professional Cycling Teamzt

Etappe 21 - Circuit de Jarama Madrid - 94 km - 11 September 2011Sprint


1SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale2:20:59
2ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trekzt
3ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
4GERJohn Degenkolb (GER)HTC - High Roadzt
5BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
6NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCMzt
7AUSChristopher Sutton (AUS)Sky Professional Cycling Teamzt
8NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
9NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
10ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Omega Pharma - Lottozt
11ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
12GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
13ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
14ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
15ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungardzt
16ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMCzt
17ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
18UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
19GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
20ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
21BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
22IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
23ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
24BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
25NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
26AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelozt
27ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astanazt
29BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
30RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
31ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
32BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
33RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
34ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
35ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
36IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
37DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
38SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
39FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
40CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
41AUSLeigh Howard (AUS)HTC - High Roadzt
42DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
43BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lottozt
44SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
45NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
46GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondalezt
47BELSep Vanmarcke (BEL)Garmin - Cervelozt
48COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
49FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
50FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shackzt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden