De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2011

Vuelta 2011

SpanjeSpanje - 20 Augustus 2011 - 11 September 2011


Algemeen klassement - 11 September 2011


1ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC84:59:31
2GBRChris Froome (GBR)Team Ineos0:13:00
3GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos0:01:39
4NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:02:03
5RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMC0:03:48
6BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek0:04:13
7ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondale0:04:31
8BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto0:04:45
9ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha0:05:20
10ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:05:33
11DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:05:50
12DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:07:04
13IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo0:07:22
14ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:08:52
15UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:08:57
16IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:10:25
17NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:11:42
18CRORobert Kiserlovski (CRO)Astana0:13:27
19ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:15:07
20ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMC0:20:08
21ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:20:22
22SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack0:21:06
23BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step0:22:25
24FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondiale0:33:26
25ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:33:29
26FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:36:38
27FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:40:02
28AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trek0:40:40
29BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:45:16
30ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:47:42
31BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:48:06
32PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack0:48:25
33ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:51:08
34SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astana0:51:28
35ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMC1:00:03
36ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi1:00:53
37FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis1:12:35
38GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale1:13:07
39COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMC1:13:16
40FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelo1:14:00
41NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank1:16:19
42RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha1:20:57
43RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha1:21:57
44ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistar1:31:16
46ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha1:33:08
47ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMC1:41:37
48ITASanto Anza (ITA)Vacansoleil - DCM1:45:51
49GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimano1:47:24
50ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi1:47:47
51FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondiale1:48:15
52SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineos1:48:47
53ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank1:50:11
54POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISD1:50:36
55ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi1:52:12
56ITADavide Malacarne (ITA)Quick Step1:53:44
57ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astana1:59:10
58ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISD1:59:39
59KAZAndrei Mizourov (KAZ)Astana2:03:48
60FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondiale2:04:38
61ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - ISD2:04:58
62BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lotto2:08:52
63ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis2:09:06
64ESTTanel Kangert (EST)Astana2:10:40
65RUSEvgeni Petrov (RUS)Astana2:13:50
66ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank2:14:48
67ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katusha2:16:19
68NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano2:18:40
69ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineos2:18:45
70BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Cervelozt
71ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi2:22:10
72ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucia - Caja Granada2:23:26
73BELNico Sijmens (BEL)Cofidis2:24:00
74ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale2:25:50
75NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank2:27:27
76ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale2:29:14
77GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lotto2:33:01
78ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astana2:35:11
79USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Cervelo2:35:17
80ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineos2:36:28
81UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Sungard2:39:11
82AHOMarc De Maar (AHO)Quick Step2:40:57
83BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team2:44:59
84FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale2:46:03
85PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack2:46:42
86ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar2:46:45
87ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Omega Pharma - Lotto2:47:40
88ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Team2:48:01
89KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana2:54:57
90ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granada2:57:45
91BELKevin De Weert (BEL)Quick Step2:58:47
92BELGert Dockx (BEL)Omega Pharma - Lotto2:59:00
93AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trek3:00:13
94SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team3:00:40
95FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondiale3:01:28
96ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shack3:01:37
97ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi3:03:45
98ESPJose Luis Roldan Carmona (ESP)Andalucia - Caja Granada3:04:47
99ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia - Caja Granada3:05:09
100ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISD3:07:01
101UKRRuslan Pidgornyy (UKR)Vacansoleil - DCM3:07:41
102KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana3:08:09
103AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelo3:09:09
104BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Step3:10:18
105ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Cannondale3:12:43
106ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Lampre - ISD3:15:08
107ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISD3:15:13
108NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCM3:17:01
109ITAFrancesco Bellotti (ITA)Liquigas - Cannondale3:17:09
110FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shack3:20:19
111SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team3:24:38
112ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trek3:25:02
113USAMatthew Busche (USA)Radio Shack3:25:48
114ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granada3:25:54
115GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimano3:28:05
116FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis3:28:44
117ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Team3:32:20
118PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radio Shack3:32:44
119GERPaul Martens (GER)Rabobank3:32:57
120DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard3:33:58
121SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale3:37:24
122RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Geox - TMC3:38:45
123SUIMichael Albasini (SUI)HTC - High Road3:39:23
124RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha3:40:05
125SVKMartin Velits (SVK)HTC - High Road3:42:38
126ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar3:43:59
127BELJurgen Van De Walle (BEL)Omega Pharma - Lotto3:47:05
128GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos3:49:52
129AUSAdam Hansen (AUS)Omega Pharma - Lotto3:50:18
130ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Andalucia - Caja Granada3:51:37
131ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team3:51:52
132ITADario Cataldo (ITA)Quick Step3:52:47
133FRASteve Houanard (FRA)AG2R - La Mondiale3:53:39
134ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andalucia - Caja Granada3:55:35
135ITALuca Paolini (ITA)Team Katusha3:58:33
136GERBert Grabsch (GER)HTC - High Road3:59:03
137FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis4:08:07
138ITAAlan Marangoni (ITA)Liquigas - Cannondale4:13:04
139DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Sungard4:14:13
140BELSep Vanmarcke (BEL)Garmin - Cervelo4:15:06
141ITADaniele Righi (ITA)Lampre - ISD4:15:54
142ITADavide Viganò (ITA)Leopard - Trek4:18:11
143BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Team Katusha4:18:29
144GERJohn Degenkolb (GER)HTC - High Road4:19:56
145ITADario David Cioni (ITA)Team Ineos4:20:20
146ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCM4:20:56
147ITAMauro Da Dalto (ITA)Liquigas - Cannondale4:22:32
148FRAPierre Cazaux (FRA)Euskaltel - Euskadi4:28:14
149POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank - Sungard4:29:18
150JAPYukihiro Doi (JAP)Skil - Shimano4:30:47
151BELNikolas Maes (BEL)Quick Step4:36:21
152AUSLeigh Howard (AUS)HTC - High Road4:38:26
153NEDMartijn Keizer (NED)Vacansoleil - DCM4:38:27
154BELStijn Devolder (BEL)Vacansoleil - DCM4:39:00
155AUTMatthias Brändle (AUT)Geox - TMC4:44:09
156NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimano4:47:39
157ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungard4:50:26
158GERAndreas Klier (GER)Garmin - Cervelo4:51:15
159FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimano4:53:16
160DENMads Christensen (DEN)Saxo Bank - Sungard4:56:20
161BELNick Nuyens (BEL)Saxo Bank - Sungard4:58:38
162GERRobert Wagner (GER)Leopard - Trek5:00:07
163AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineos5:00:46
164NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimano5:07:12
165ESPAntonio Cabello Baena (ESP)Andalucia - Caja Granada5:11:29
166LATAleksejs Saramotins (LAT)Cofidis5:18:22
167NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimano5:24:52
45ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobank1:31:34

Puntenklassement - 11 September 2011


1NEDBauke Mollema (NED)Rabobank122
2ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha115
3ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trek101
4SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale100
5ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC92
6GBRChris Froome (GBR)Team Ineos88
7ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha83
8NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM71
9IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo70
10GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos69
11ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISD61
12ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi59
13DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek54
14BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto54
15IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale53
16RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMC52
17ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMC51
18ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistar50
19ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondale50
20ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungard48
21ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale46
22ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar45
23AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineos41
24ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi41
25ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astana41
26ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Omega Pharma - Lotto41
27FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale40
28GERJohn Degenkolb (GER)HTC - High Road40
29FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis39
30DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard37
31ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISD36
32FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step32
33ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack32
34SUIMichael Albasini (SUI)HTC - High Road30
35UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM30
36NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano30
37SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astana28
38BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Step28
39BELNikolas Maes (BEL)Quick Step27
40ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar26
41ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale25
42ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Cannondale25
43ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank24
44BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek22
45UKRRuslan Pidgornyy (UKR)Vacansoleil - DCM20
46PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack20
47ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale19
48ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granada18
49AUSLeigh Howard (AUS)HTC - High Road18
50GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale17

Bergklassement - 11 September 2011


1FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis63
2ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale56
3ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC42
4IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo33
5ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha32
6ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMC24
7BELNico Sijmens (BEL)Cofidis22
8GBRChris Froome (GBR)Team Ineos21
9DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard20
10NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano19
11ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISD18
12NEDBauke Mollema (NED)Rabobank16
13NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM14
14ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar13
16ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi12
17ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar12
18FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondiale10
19RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha10
20FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale9
21ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi9
22UKRRuslan Pidgornyy (UKR)Vacansoleil - DCM9
23PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack9
24ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank9
25ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistar8
26GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos8
27ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha8
28ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi8
29AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelo7
30FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis7
31RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMC6
32ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMC6
33AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trek6
34FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelo6
35ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granada6
36ITADaniele Righi (ITA)Lampre - ISD6
37GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimano5
38FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step5
39AHOMarc De Maar (AHO)Quick Step5
40FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis5
41POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISD4
42SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team4
43ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shack3
44GERPaul Martens (GER)Rabobank3
45BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto3
46ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis3
47ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale3
48NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank3
49USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Cervelo3
50AUSAdam Hansen (AUS)Omega Pharma - Lotto3
51UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM2
52IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale2
53ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi2
54ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia - Caja Granada2
55CRORobert Kiserlovski (CRO)Astana1
56BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step1
57ESTTanel Kangert (EST)Astana1
58ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi1
59ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granada1
60FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondiale1
61ESPJose Luis Roldan Carmona (ESP)Andalucia - Caja Granada1
62KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana1
63BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Step1
64SUIMichael Albasini (SUI)HTC - High Road1
65AUSLeigh Howard (AUS)HTC - High Road1
15ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobank12

Combinatie klassement - 11 September 2011


1ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC9
2GBRChris Froome (GBR)Team Ineos16
3NEDBauke Mollema (NED)Rabobank17
4ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha21
5IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo26
6NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM38
7GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos39
8ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha48
9DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard51
10RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMC52
11ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar53
12ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMC58
13ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi61
14FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis67
15IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale83
16ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistar87
17FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step97
18UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM101
19NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano114
20ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale119
21ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank120
22ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi127
23CRORobert Kiserlovski (CRO)Astana134
24FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale134
25BELNico Sijmens (BEL)Cofidis134
26AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trek137
27ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi140
28ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar140
29BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step147
31POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISD154
32PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack154
33ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMC155
34RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha158
35BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto159
36ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale168
37UKRRuslan Pidgornyy (UKR)Vacansoleil - DCM168
38ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISD189
39ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shack190
40SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team191
41ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granada197
42ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis198
43USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Cervelo205
44BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Step205
45AHOMarc De Maar (AHO)Quick Step207
46ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia - Caja Granada217
47SUIMichael Albasini (SUI)HTC - High Road221
48ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi227
49AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelo232
50GERPaul Martens (GER)Rabobank235
30ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobank150

Ploegenklassement - 11 September 2011


1ESP Geox - TMC254:32:28
2LUX Leopard - Trek0:10:19
3ESP Euskaltel - Euskadi0:16:44
4RUS Team Katusha0:43:18
5FRA AG2R - La Mondiale0:43:27
6NED Rabobank0:54:32
7KAZ Astana0:58:56
8ITA Liquigas - Cannondale1:01:51
9ESP Movistar1:05:11
10GBR Team Ineos1:09:45
11USA Radio Shack1:17:03
12NED Vacansoleil - DCM1:22:38
13BEL Omega Pharma - Lotto1:22:46
14BEL Quick Step1:48:10
15USA Garmin - Cervelo2:41:41
16ITA Lampre - ISD3:20:10
17DEN Saxo Bank - Sungard3:22:03
18FRA Cofidis4:00:54
19ESP Andalucia - Caja Granada5:17:18
20USA BMC Racing Team5:55:05
21NED Skil - Shimano6:31:18
22USA HTC - High Road8:28:27

Etappe 1 - Benidorm - Benidorm - 16 km - 20 Augustus 2011Ploegentijdrit


1LUX Leopard - Trek0:16:30
2ITA Liquigas - Cannondale0:00:04
3USA HTC - High Road0:00:09
4KAZ Astana0:00:10
5ESP Movistar0:00:14
6BEL Quick Step0:00:15
7NED Skil - Shimano0:00:18
8BEL Omega Pharma - Lotto
9USA Garmin - Cervelo0:00:25
10RUS Team Katusha
11USA BMC Racing Team0:00:27
12ESP Euskaltel - Euskadi0:00:28
13DEN Saxo Bank - Sungard
14USA Radio Shack0:00:29
15NED Rabobank0:00:30
16ITA Lampre - ISD0:00:32
17FRA Cofidis0:00:33
18NED Vacansoleil - DCM0:00:39
19FRA AG2R - La Mondiale0:00:42
20GBR Team Ineos
21ESP Geox - TMC0:00:43
22ESP Andalucia - Caja Granada0:01:03

Etappe 2 - La Nucía - Playas de Orihuela - 171,5 km - 21 Augustus 2011Sprint


1AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineos4:11:41
2ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Omega Pharma - Lottozt
3GERMarcel Kittel (GER)Skil - Shimanozt
4USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelozt
5DENMatti Breschel (DEN)Rabobankzt
6ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trekzt
7ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
8FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
9ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
10GERJohn Degenkolb (GER)HTC - High Roadzt
11SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondalezt
12BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
13ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
14BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
15NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
16ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungardzt
17ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
18ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
19DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
20ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
21ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
22BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
23IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
24ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
25BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
26NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
27GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
28RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
29IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
30ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
31SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
32UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
33ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Cannondalezt
34ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMCzt
35SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt

Etappe 3 - Petrel - Totana - 164 km - 22 Augustus 2011Medium berg


1ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistar3:58:00
2FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:00:15
3ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shackzt
4UKRRuslan Pidgornyy (UKR)Vacansoleil - DCMzt
5IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:01:43
6DENMatti Breschel (DEN)Rabobankzt
7ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Cannondalezt
8ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISDzt
9ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
10BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
11NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
12GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
13GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
14ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
16DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
17ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
18ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
19ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
20IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
21BLRKonstantin Sivtsov (BLR)HTC - High Roadzt
22PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
23ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
24ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
25ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
26ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katushazt
27ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
28SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
29ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
30BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
31ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
32SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
33BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
34ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
35SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
36FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
37ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
38ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
39ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
40ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
41ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
42FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelozt
43ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
44ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
45ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
46ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
48ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - ISDzt
49DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:03:06
50BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
47ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobankzt

Etappe 4 - Baza - Sierra Nevada - 172 km - 23 Augustus 2011Berg


1ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha4:51:53
2DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:00:03
3IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo0:00:11
4ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
5POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISDzt
6UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
7BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
8NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
9ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
10NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
11BLRKonstantin Sivtsov (BLR)HTC - High Roadzt
12ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
13ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
15ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
16RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
17NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
18GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
19SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
20ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
21BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
22ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
23ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
24BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
25DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
26ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
27SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trekzt
28GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
29ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
30COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
31USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Cervelozt
32PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack0:00:32
33ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - ISD0:00:46
34CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
35ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
36IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:00:51
37FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:57
38FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
39FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
40ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
41RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
42FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0:01:11
43RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:01:31
44ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
45BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
46ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:38
47ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelo0:01:39
49UKRRuslan Pidgornyy (UKR)Vacansoleil - DCM0:01:55
50AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trek0:02:18

Etappe 5 - Sierra Nevada - Valdepeñas de Jaén - 200 km - 24 Augustus 2011Medium berg


1ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha4:42:54
2NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:00:04
3ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha0:00:05
4NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:00:07
5ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
6ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
7DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
8IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
9BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
10SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
11ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:11
12ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
13ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
15BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
16ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
17NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:00:17
18DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:00:20
19SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
20GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
21BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
22GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
23BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
24ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
25ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
26CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
27UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:00:29
28COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
29PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
30IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
31BLRKonstantin Sivtsov (BLR)HTC - High Road0:00:31
32ITASanto Anza (ITA)Vacansoleil - DCMzt
33ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
34ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
35FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
36ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
37FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
38ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
39POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Sungard0:00:42
40FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:43
41FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelozt
42ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis0:00:49
43ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - ISD0:00:52
44ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:56
45ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:57
46SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trekzt
47BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
48RUSEvgeni Petrov (RUS)Astanazt
49KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana0:01:38
50ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha0:01:41

Etappe 6 - Úbeda - Cordoue - 185,7 km - 25 Augustus 2011Ontsnapping


1SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale4:38:22
2ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
3ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Cannondalezt
4ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
5ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:03
6DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:00:17
7ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
8ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
9FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
10FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
11GERTony Martin (GER)HTC - High Roadzt
12ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
14BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
15ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
16ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trek0:00:23
17ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISDzt
18ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
19FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
20NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
21ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
22UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
23ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
24GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
25SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
26ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
27BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
28RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
29POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Sungardzt
30NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
31GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimanozt
32IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
33BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
34GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
35ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
36SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
37RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
38CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
39GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
40IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
41PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
42ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
43DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
44NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
45BLRKonstantin Sivtsov (BLR)HTC - High Roadzt
46ITASanto Anza (ITA)Vacansoleil - DCMzt
47ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
49RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
50ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt

Etappe 7 - Almadén - Talavera de la Reina - 185 km - 26 Augustus 2011Sprint


1GERMarcel Kittel (GER)Skil - Shimano4:47:59
2SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondalezt
3ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
4ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trekzt
5FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
6ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungardzt
7NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
8ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
9ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
10AUSLeigh Howard (AUS)HTC - High Roadzt
11ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
12GBRIan Stannard (GBR)Team Ineoszt
13ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISDzt
14ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
15ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
16SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
17ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
18ITAMauro Da Dalto (ITA)Liquigas - Cannondalezt
19BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
20FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
21BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
22IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
23NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
24NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCMzt
25GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
26GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
27DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
28ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
29POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank - Sungardzt
30ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistarzt
31ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
32SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trekzt
33BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
34RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
35IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
36ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
37ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
38ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Cannondalezt
39BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
40PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
41FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
42FRASteve Houanard (FRA)AG2R - La Mondialezt
43ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineoszt
44KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt
45DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
46ITADavide Viganò (ITA)Leopard - Trekzt
47AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
48SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
49ITASanto Anza (ITA)Vacansoleil - DCMzt
50ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt

Etappe 8 - Talavera de la Reina - San Lorenzo de El Escorial - 182 km - 27 Augustus 2011Berg


1ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha4:49:01
2ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISD0:00:09
3NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
4BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
5DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:00:12
6ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:15
7IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
8RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
9IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
10SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
11ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:00:20
12BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
13ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
15ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
16SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
17NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
18ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
19GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
20GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
21BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
22DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:00:28
23ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:32
24NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
25SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trekzt
26PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack0:00:40
27COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
28FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0:00:41
29ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
30ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
31ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
32FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
33BLRKonstantin Sivtsov (BLR)HTC - High Road0:00:45
34UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
35CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
36FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:03
37FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
38ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
39POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Sungard0:01:08
40ITASanto Anza (ITA)Vacansoleil - DCM0:01:12
41ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
42ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:15
43ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:01:18
44AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trekzt
45ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis0:01:32
46ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMC0:01:33
47BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:01:36
48ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:42
49NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:01:48
50ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt

Etappe 9 - Villacastín - Sierra de Béjar-La Covatilla - 179,5 km - 28 Augustus 2011Medium berg


1IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo4:52:14
2NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
3ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC0:00:03
4GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos0:00:04
5GBRChris Froome (GBR)Team Ineos0:00:07
6ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:11
7ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis0:00:12
8RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
9ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
10SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
11NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:00:15
12BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step0:00:19
13BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
14ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistar0:00:38
15DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:00:41
16ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
18BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
19IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:00:47
20UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:00:50
21COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
22ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
23DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
24ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
25ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
26SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trek0:00:56
27POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Sungard0:01:08
28FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
29SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack0:01:27
30ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
31FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
32ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISD0:01:50
33ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:58
35ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astana0:02:03
36ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
37CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
38PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
39BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:02:10
40AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trek0:02:14
42ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:32
43ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Team0:02:39
44FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:02:47
45ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMC0:03:08
46FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondiale0:03:12
47ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar0:03:26
48ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineoszt
49GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondalezt
50NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:03:35
41ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobankzt

Etappe 10 - Salamanque - Salamanque - 40 km - 29 Augustus 2011Individuele Tijdrit


1GERTony Martin (GER)HTC - High Road0:55:54
2GBRChris Froome (GBR)Team Ineos0:00:59
3GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos0:01:22
4SUIFabian Cancellara (SUI)Leopard - Trek0:01:27
5USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Team0:01:33
6DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:01:37
7PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack0:01:54
8SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack0:01:56
9ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank0:02:02
10BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek0:02:06
11SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astana0:02:18
12PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radio Shack0:02:19
13RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
14AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trek0:02:20
15ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondale0:02:24
16USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Cervelo0:02:28
17ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shack0:02:51
18FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondiale0:02:52
19RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:02:53
20NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:02:57
21GERBert Grabsch (GER)HTC - High Road0:03:00
22SVKMartin Velits (SVK)HTC - High Road0:03:02
23ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC0:03:03
24ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:03:05
25NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:03:09
26BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lotto0:03:12
27FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:03:18
29FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondiale0:03:29
30KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana0:03:30
31SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team0:03:31
32LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Movistar0:03:32
33ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:03:33
34NEDMartijn Keizer (NED)Vacansoleil - DCM0:03:34
35DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:03:35
36IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:03:44
37ESTTanel Kangert (EST)Astana0:03:48
38GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
39BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto0:03:56
40ITAAlan Marangoni (ITA)Liquigas - Cannondale0:04:05
41ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMC0:04:07
42ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
43ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistar0:04:08
44DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:04:12
45BELStijn Devolder (BEL)Vacansoleil - DCM0:04:13
46PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shackzt
47NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:04:14
48SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trek0:04:15
49BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:04:16
50ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMC0:04:18
51UKRRuslan Pidgornyy (UKR)Vacansoleil - DCM0:04:21
52POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank - Sungard0:04:24
53ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISD0:04:30
54FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shack0:04:31
55KAZAndrei Mizourov (KAZ)Astana0:04:32
56NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano0:04:34
57AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trek0:04:46
58GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale0:04:50
59AUTMatthias Brändle (AUT)Geox - TMCzt
60RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha0:04:51
61KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana0:04:55
62NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCM0:04:56
63ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi0:05:01
64UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:05:02
65POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Sungard0:05:04
66CRORobert Kiserlovski (CRO)Astana0:05:06
67FRASteve Houanard (FRA)AG2R - La Mondiale0:05:07
68ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank0:05:12
69ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:05:13
70ITAFrancesco Bellotti (ITA)Liquigas - Cannondalezt
71ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:05:24
72BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Cervelo0:05:25
73ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha0:05:26
74COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMC0:05:27
75ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineoszt
28ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobank0:03:22

Etappe 11 - Verín - Manzaneda - 171 km - 31 Augustus 2011Berg


1FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis4:38:00
2ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:01:18
3ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
4SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team0:01:36
5PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack0:01:43
6ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale0:02:29
7ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Lampre - ISD0:02:55
9ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:03:01
10ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granada0:03:08
11UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
12NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
13GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
14ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
15ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
16NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
17ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
18SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
19ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
20DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
21ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
23BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
24ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
25SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack0:03:24
26IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:03:31
27SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trek0:03:35
28DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
29ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMCzt
30BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
31COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
32BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
33ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
34GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
35RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
36ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
37ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - ISDzt
38AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trekzt
39ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
40AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trekzt
41NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:03:57
42POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Sungardzt
43CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
44ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granada0:04:06
45ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
46UKRRuslan Pidgornyy (UKR)Vacansoleil - DCMzt
47PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
48ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:04:42
49BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:05:01
50ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:05:14
51FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:05:21
52FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondialezt
53ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
54NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:05:25
55FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:07:41
56RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
57ITASanto Anza (ITA)Vacansoleil - DCMzt
58ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katusha0:07:43
59RUSEvgeni Petrov (RUS)Astana0:08:14
60ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi0:08:36
61ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
62DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:09:06
63FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondiale0:09:14
64FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondiale0:09:44
65ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineos0:10:46

Etappe 12 - Pontearas - Pontevedra - 160 km - 1 September 2011Sprint


1SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale4:03:01
2GERJohn Degenkolb (GER)HTC - High Road0:00:01
3ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trekzt
4ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
5ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungardzt
6BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
7BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
8GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
9BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
10FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
11SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
12ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Omega Pharma - Lottozt
13NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
14GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
15ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
16ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:04
17FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
18NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCM0:00:05
19BELNico Sijmens (BEL)Cofidiszt
20DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
21ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
22ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
23ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
24BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
26UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
27IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
28BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
29GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
30DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
31AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
32GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
33BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
34PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
35SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
36ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
37ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
38ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
39NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
40SUIFabian Cancellara (SUI)Leopard - Trekzt
41ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
42AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelozt
43ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistarzt
44CRORobert Kiserlovski (CRO)Astana0:00:11
45POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Sungardzt
46ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
47IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
48ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistar0:00:14
49ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
50FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
25ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobankzt

Etappe 13 - Sarria - Ponferrada - 150 km - 2 September 2011Ontsnapping


1SUIMichael Albasini (SUI)HTC - High Road4:19:39
2ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
3ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
4ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMCzt
5IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
6SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trekzt
7ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistarzt
8ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMCzt
9ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10AHOMarc De Maar (AHO)Quick Stepzt
11FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
12ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
13BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lottozt
14BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
15DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
16ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
17ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
18ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:03
20BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
21NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:01:29
22UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:01:33
23BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
24NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
25ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
26GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
27BELNico Sijmens (BEL)Cofidiszt
28ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
29SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Teamzt
30PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
31NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
32ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
33ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
34ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISDzt
35SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
36DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
37GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
38BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
39ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
40FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
41ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
42SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
43ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
44POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISDzt
45FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondialezt
46ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
47POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Sungardzt
48ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
49IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
50RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt

Etappe 14 - Astorga - La Farrapona - 173,2 km - 3 September 2011Berg


1ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis4:39:01
2ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC0:00:25
3ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMC0:00:29
4NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:00:40
5GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos0:00:45
6GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
7NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
8RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
9ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:55
10BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto0:01:00
11ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistar0:01:12
12UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:01:15
13ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha0:01:17
14BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek0:01:18
15DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:01:24
16IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo0:01:37
17SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trek0:01:40
18BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
19DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:01:42
20POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Sungard0:01:48
21SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astana0:01:59
22IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:02:02
23AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trekzt
24ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMC0:02:04
26ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:02:06
27ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
28CRORobert Kiserlovski (CRO)Astana0:02:15
29FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:02:31
30FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:02:48
31ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:03:03
32SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack0:04:04
33ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi0:04:21
34ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:05:03
35FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale0:05:07
36ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar0:05:37
38ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
39ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale0:07:42
40BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:08:12
41KAZAndrei Mizourov (KAZ)Astanazt
42ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMC0:08:44
43COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMC0:08:59
44FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondialezt
45RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha0:09:31
46ITAFrancesco Bellotti (ITA)Liquigas - Cannondale0:10:43
47ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi0:11:42
48ITADaniele Righi (ITA)Lampre - ISD0:12:43
49ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Andalucia - Caja Granada0:14:00
50SUIFabian Cancellara (SUI)Leopard - Trek0:18:45
37ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobank0:06:45

Etappe 15 - Avilés - Alto de l'Angliru - 144 km - 4 September 2011Berg


1ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC4:01:56
2NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:00:48
3RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
4GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
5GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos0:01:21
6ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:01:35
8BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
9NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
10UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
11IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo0:01:41
12COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMC0:01:52
13ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:02
14BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto0:02:17
15ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondale0:02:37
16DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:02:43
17ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
18SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trekzt
19ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistar0:03:01
20ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:03:22
21DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:03:32
22ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMC0:03:52
23ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:04:31
24FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelo0:04:54
25BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
26ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:05:08
27PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack0:05:27
28ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astana0:05:38
29CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
30ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMC0:05:56
31BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:06:05
32BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:06:12
33IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:06:19
34ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha0:06:30
36ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi0:06:51
37AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trek0:07:01
38ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistar0:07:14
39ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:07:34
40FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondiale0:07:44
41POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISD0:08:05
42ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale0:08:10
43ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank0:08:28
44RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
45ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar0:08:31
46FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0:09:11
47NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:09:14
48FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
49FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
50ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:09:40
35ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobank0:06:48

Etappe 16 - Village romain de La Olmeda - Haro - 180 km - 6 September 2011Sprint


1ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungard4:41:56
2ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
3ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trekzt
4ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Omega Pharma - Lottozt
5AUSLeigh Howard (AUS)HTC - High Road0:00:02
6NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
7FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
8BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
9AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
10ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
11IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:00:04
12BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
13GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
14ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
15DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
16UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
17BELNico Sijmens (BEL)Cofidiszt
18ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
19NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:00:07
20BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
21ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
22GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
23ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
24BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
25ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
26ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Cannondalezt
27NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
28SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
29CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
30GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
31ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
33ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
35SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
36ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMCzt
37ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
38ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMCzt
39FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
40ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
41ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
42GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
43SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondalezt
44RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
45GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
47ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
48KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astanazt
49GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimanozt
50LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Movistarzt
46ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobankzt

Etappe 17 - Oyón-Faustino V - Peña Cabarga - 212,5 km - 7 September 2011Berg


1GBRChris Froome (GBR)Team Ineos4:52:38
2ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC0:00:01
3NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:00:21
4IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo0:00:24
5ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:27
6ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:00:29
8BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:31
9RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
10ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:00:35
11ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
12GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos0:00:39
13DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:00:42
14FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0:00:49
15ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:51
16UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:00:54
17IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:01:02
18NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:01:14
19BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek0:01:22
20FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelo0:01:34
21ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:01:40
22CRORobert Kiserlovski (CRO)Astana0:01:55
23ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:02:14
24ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
25ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:19
26ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMC0:02:23
27ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:02:30
28ITADario Cataldo (ITA)Quick Step0:02:32
29FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
30BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
31DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:02:35
32FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondialezt
33SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
34AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trekzt
35BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:02:45
36GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale0:02:54
37FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:02:56
38AHOMarc De Maar (AHO)Quick Step0:03:21
39NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:03:33
40BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:03:35
41ITASanto Anza (ITA)Vacansoleil - DCM0:04:00
42ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
43ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMC0:04:55
44FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
45ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
46GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
47ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineos0:05:15
48AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelo0:05:19
49BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lotto0:05:21
50ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISD0:05:31

Etappe 18 - Solares Noja - 169,7 km - 8 September 2011Ontsnapping


1ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISD4:24:42
2BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Stepzt
3FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimano0:00:10
4BELNico Sijmens (BEL)Cofidiszt
5ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
6UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Sungardzt
7ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
9CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
10BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:15
11PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack0:01:08
12SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team0:04:03
13ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
14ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
15GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimano0:07:42
16GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
17ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
18ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
19FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
20NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
21BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
22NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCMzt
23UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
24NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
25ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidiszt
26GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
27NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
28DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
29RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
30ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
31GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
32BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
33FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
34IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
35ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMCzt
36ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
37DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
38AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trekzt
39SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondalezt
40ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
41ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
42ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
43IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
44AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trekzt
45SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
46ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineoszt
47FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
48ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
49ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Omega Pharma - Lottozt
50SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt

Etappe 19 - Noja Bilbao - 157,9 km - 9 September 2011Ontsnapping


1ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi3:53:34
2ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:00:41
3GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale0:01:30
4ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
5DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:01:31
6ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMC0:01:33
7DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
8ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
9ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
10NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
11UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
12ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
13IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
14IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
15ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
17ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
18GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
19BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
20AUTThomas Rohregger (AUT)Leopard - Trekzt
21BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
22RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
23FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondialezt
24FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
25ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - ISD0:03:41
27NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
29ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:05:13
30ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shack0:05:24
31CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
32SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
33RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
34RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
35PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
36ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
37BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
38ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
39KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt
40UKRRuslan Pidgornyy (UKR)Vacansoleil - DCM0:07:32
41NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
42NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobankzt
43ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
44AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trekzt
45FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondialezt
46ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
47ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineos0:10:35
49ITADavide Malacarne (ITA)Quick Step0:11:37
50ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobankzt

Etappe 20 - Bilbao Vitoria - 187 km - 10 September 2011Sprint


1ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trek4:39:20
2ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
3ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
4BELSep Vanmarcke (BEL)Garmin - Cervelozt
5NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
6ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISDzt
7ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
8BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Stepzt
9NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
10ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
11ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
12ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
13ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
15GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondalezt
16NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
17ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidiszt
18ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
19DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
20ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
21IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
22BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
23UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
24BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
25FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
26GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
27ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
28ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
29BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
30GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
31BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
32RUSEvgeni Petrov (RUS)Astanazt
33RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
34BELNico Sijmens (BEL)Cofidiszt
35BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
36DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
37ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMCzt
38KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astanazt
39GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
40IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
41ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
42ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
43RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
44ITASanto Anza (ITA)Vacansoleil - DCMzt
45BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
46BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Cervelozt
47ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lottozt
49ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
50SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt

Etappe 21 - Circuit de Jarama Madrid - 94 km - 11 September 2011Sprint


1SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale2:20:59
2ITADaniele Bennati (ITA)Leopard - Trekzt
3ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISDzt
4GERJohn Degenkolb (GER)HTC - High Roadzt
5BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
6NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCMzt
7AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
8NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
9NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
10ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Omega Pharma - Lottozt
11ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
12GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
13ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
14ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
15ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungardzt
16ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMCzt
17ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
18UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
19GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
20ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
21BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
22IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
23ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
24BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
25NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
26AUSHeinrich Haussler (AUS)Garmin - Cervelozt
27ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astanazt
29BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
30RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
31ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
32BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
33RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
34ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
35ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
36IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
37DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
38SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
39FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
40CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
41AUSLeigh Howard (AUS)HTC - High Roadzt
42DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
43BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lottozt
44SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
45NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
46GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondalezt
47BELSep Vanmarcke (BEL)Garmin - Cervelozt
48COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
49FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
50FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shackzt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden