De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2011

Ronde van het Baskenland 2011

SpanjeSpanje - 4 April 2011 - 9 April 2011


Algemeen klassement - 9 April 2011


1GERAndreas Klöden (GER)Radio Shack22:12:11
2USAChris Horner (USA)Radio Shack0:00:47
3NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
4ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:01:03
5ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Movistarzt
6ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:08
7ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistar0:01:28
8KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana0:01:31
9CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelo0:01:49
10BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistar0:01:54
11ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:01:59
12LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trek0:02:02
13BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto0:03:12
14ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
15ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi0:03:17
16LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trek0:03:23
17DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:03:39
18COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMC0:04:00
19POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISD0:04:47
20ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Rural0:04:48
21ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistar0:05:07
22BLRKonstantin Sivtsov (BLR)HTC - High Road0:05:20
23ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Team0:06:11
24BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek0:06:41
25FRARémy Di Grégorio (FRA)Astana0:07:01
26ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha0:07:46
27NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineos0:07:50
28RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha0:09:18
29ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank0:09:20
31ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha0:10:03
32ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Ruralzt
33COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Geox - TMC0:11:57
34RUSIvan Rovny (RUS)Radio Shack0:12:03
35DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:12:25
36FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelo0:13:27
37ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale0:13:50
38BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Step0:14:47
39DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:14:49
40NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:15:05
41FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale0:15:16
42USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo0:17:09
43ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Caja Rural0:17:35
44ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineos0:17:56
45ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISD0:18:44
46ITAMarco Pinotti (ITA)HTC - High Road0:18:51
47USAMatthew Busche (USA)Radio Shack0:19:31
48FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondiale0:19:42
49ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:19:57
50SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astana0:21:30
51RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:22:16
52POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondale0:22:28
53ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astana0:24:01
54ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi0:24:02
55UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:24:31
56AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineos0:24:38
57NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCM0:24:45
58ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadi0:24:51
59GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale0:24:56
60FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale0:25:33
61COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos0:26:59
62BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lotto0:28:04
63UKRDenys Kostyuk (UKR)Lampre - ISD0:28:16
64ITAFrancesco Reda (ITA)Quick Step0:28:26
65ITAFrancesco Bellotti (ITA)Liquigas - Cannondale0:28:47
66USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Road0:28:52
67BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step0:29:07
68ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha0:30:44
69ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar0:31:26
70BELJurgen Van De Walle (BEL)Omega Pharma - Lotto0:31:28
71NEDBram Tankink (NED)Rabobank0:31:57
72SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineos0:32:22
73RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha0:32:28
74GERChristian Knees (GER)Team Ineos0:33:18
75PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack0:34:13
76GERJens Voigt (GER)Leopard - Trek0:34:34
77USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:35:07
78NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCM0:35:47
79ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Liquigas - Cannondale0:35:56
80USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelo0:36:08
81GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineos0:36:34
82LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bank - Sungard0:36:45
83ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - ISD0:37:44
84SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team0:38:32
85KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astana0:38:52
86GERPaul Martens (GER)Rabobank0:41:51
87FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondiale0:42:36
88ITADario Cataldo (ITA)Quick Step0:44:43
89RUSMaxim Belkov (RUS)Vacansoleil - DCM0:46:57
90ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shack0:47:08
91SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team0:47:23
92FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale0:49:18
93GERGrischa Niermann (GER)Rabobank0:49:46
94ITADaniele Ratto (ITA)Geox - TMC0:50:35
95ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC0:50:36
96BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Garmin - Cervelo0:51:01
97AUSTimothy Roe (AUS)BMC Racing Team0:51:21
98USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Cervelo0:51:38
99USAThomas Peterson (USA)Garmin - Cervelo0:52:54
100POLMichal Golas (POL)Vacansoleil - DCM0:53:04
101FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondiale0:53:17
102KAZSergey Renev (KAZ)Astana0:53:29
103DENBrian Vandborg (DEN)Saxo Bank - Sungard0:53:34
104USAChris Butler (USA)BMC Racing Team0:54:05
105NEDAddy Engels (NED)Quick Step0:54:15
106BELGert Dockx (BEL)Omega Pharma - Lotto0:55:03
107GERTony Martin (GER)HTC - High Road0:55:58
108ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:56:05
109KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astana0:59:08
110ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:59:12
111AUSMichael Rogers (AUS)Team Ineos0:59:33
112GERFabian Wegmann (GER)Leopard - Trek0:59:43
113AUTStefan Denifl (AUT)Leopard - Trek1:00:27
114FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team1:00:36
115ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Lampre - ISD1:01:04
116ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale1:02:58
117ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Movistar1:03:04
118DENAnders Lund (DEN)Leopard - Trek1:03:26
119USACaleb Fairly (USA)HTC - High Road1:05:42
120ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMC1:05:48
121ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astana1:07:55
122BELJulien Vermote (BEL)Quick Step1:08:25
123ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Caja Rural1:09:03
124USADanny Pate (USA)HTC - High Road1:09:05
125USAJason McCartney (USA)Radio Shack1:09:27
126ITASimone Ponzi (ITA)Liquigas - Cannondale1:10:16
127AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank - Sungard1:13:17
128SUIMichael Albasini (SUI)HTC - High Road1:14:11
129ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Team1:20:07
130ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Rural1:24:38
131ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Sungard1:29:37
30ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobank0:09:34

Etappe 1 - Zumarraga - Zumarraga 149.5km - 4 April 2011Medium berg


1ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha4:02:42
2ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
3GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
4USAChris Horner (USA)Radio Shack0:00:01
5CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelo0:00:06
6ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
7ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
8NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
9ITADanilo Di Luca (ITA)Team Katushazt
10ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Movistarzt
11ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:00:09
12RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha0:00:18
13NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
14KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
15COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
16ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
17ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISDzt
18ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
19LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
20LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
21BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
22BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistarzt
23BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
24POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISDzt
25ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank0:00:36
26ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Caja Ruralzt
27BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
28FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelozt
29COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Geox - TMCzt
30ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
31NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineos0:00:42
32BLRKonstantin Sivtsov (BLR)HTC - High Road0:00:43
33USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Roadzt
34USAMatthew Busche (USA)Radio Shack0:00:54
35RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt

Etappe 2 - Zumarraga - Lekunberri 167km - 5 April 2011Medium berg


1BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistar4:06:39
2GERAndreas Klöden (GER)Radio Shack0:00:02
3LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
4DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
5USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
6BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
7CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelozt
8LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
9COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
10ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
11ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Movistarzt
13ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
14ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
16NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
17BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
18ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
19KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
20ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistarzt
21GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineoszt
22ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
23ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Rural0:00:26
24ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
25COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
26ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
27RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
28NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineoszt
29BLRKonstantin Sivtsov (BLR)HTC - High Roadzt
30ITAMarco Pinotti (ITA)HTC - High Road0:00:45
31COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Geox - TMCzt
32ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Caja Rural0:00:54
33ITADanilo Di Luca (ITA)Team Katushazt
34BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek0:01:01
35UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM0:01:08

Etappe 3 - Villatuerta - Zuia-Murgia 177km - 6 April 2011Medium berg


1KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana4:20:38
2ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank0:00:08
3GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
4NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCMzt
5FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
6ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Ruralzt
7ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISDzt
8USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
9ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
10ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
11ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
12GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondalezt
13ITAFrancesco Reda (ITA)Quick Stepzt
14BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
15NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineoszt
16ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
17BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
18CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelozt
19GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
20COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
21ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Movistarzt
23BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistarzt
24ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
25RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
26ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
27NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
28DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
29ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
30ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Ruralzt
31BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Stepzt
32ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Liquigas - Cannondalezt
33POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondalezt
34ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
35ITAMarco Pinotti (ITA)HTC - High Roadzt

Etappe 4 - Amurrio - Eibar 177km - 7 April 2011Berg


1ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi4:42:34
2GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
3KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
4ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
5CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelozt
6ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Movistarzt
7USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
8NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
9ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
10ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
11LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
12DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:00:32
13COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
14BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistar0:00:47
15ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
16ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistar0:00:51
18LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trek0:01:16
19NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineos0:01:22
20ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Ruralzt
21ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Teamzt
22GERTony Martin (GER)HTC - High Road0:01:25
23NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:01:30
24FRARémy Di Grégorio (FRA)Astanazt
25BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
26DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:01:43
27POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISDzt
28ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondalezt
30ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
31ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
32BLRKonstantin Sivtsov (BLR)HTC - High Road0:01:51
33BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Step0:01:55
34FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
35RUSIvan Rovny (RUS)Radio Shackzt

Etappe 5 - Eibar - Zalla 179km - 8 April 2011Sprint


1ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISD4:27:03
2BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Stepzt
3FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
4NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCMzt
5ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Ruralzt
6BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistarzt
7CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelozt
8ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
9USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
10ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
12AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
13BLRKonstantin Sivtsov (BLR)HTC - High Roadzt
14GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
15SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Teamzt
16BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
17DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
18ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
19FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelozt
20FRARémy Di Grégorio (FRA)Astanazt
21FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondialezt
22ITAMarco Pinotti (ITA)HTC - High Roadzt
23RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
24ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Movistarzt
25KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
26ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistarzt
27ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
28DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
29ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
30RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
31ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32UKRDenys Kostyuk (UKR)Lampre - ISDzt
33NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
34USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Cervelozt
35ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Ruralzt

Etappe 6 - Zalla - Zalla 24km - 9 April 2011Individuele Tijdrit


1GERTony Martin (GER)HTC - High Road32:16:00
2GERAndreas Klöden (GER)Radio Shack0:00:09
3ITAMarco Pinotti (ITA)HTC - High Road0:00:24
4DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trek0:00:29
5USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Cervelo0:00:42
6BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek0:00:48
7NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0:00:50
8AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank - Sungard0:00:53
9USAChris Horner (USA)Radio Shack0:00:55
10BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistar0:01:00
11ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:01:03
12ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Movistar0:01:06
13ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:17
14USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Road0:01:19
15KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana0:01:30
16ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistar0:01:31
17FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:32
18BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto0:01:33
19ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank0:01:41
20AUSMichael Rogers (AUS)Team Ineos0:01:43
21GERJens Voigt (GER)Leopard - Trek0:01:48
22POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISD0:01:49
23CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelo0:01:52
24ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
25LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trek0:01:53
26USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo0:01:55
27COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMC0:01:56
28LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trek0:01:58
29ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:03
30USADanny Pate (USA)HTC - High Roadzt
31RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:02:06
32BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Stepzt
33ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:02:08
34SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team0:02:11
35SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team0:02:16

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden