De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Itzulia Basque Country - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Itzulia Basque Country - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2022

Itzulia Basque Country 2022

SpanjeSpanje - 4 April 2022 - 9 April 2022


Algemeen klassement - 9 April 2022


1COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers21:59:36
2ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis0:11
3RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe0:16
4BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:21
5ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious0:32
6DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
7ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates1:26
8SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma3:18
9ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar3:55
10COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost5:03
11ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo5:24
12AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën5:58
13CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Tech7:16
14ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates7:25
15ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo8:02
16BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal8:32
17ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga8:43
18FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj8:49
19SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj8:51
20PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypost12:18
21ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi13:08
22GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadiers13:25
23ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BH14:07
24FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team14:08
25FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergies14:21
26ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers15:02
27GERSimon Geschke (GER)Cofidis16:36
28NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm16:38
29GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers18:31
30ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar20:23
31ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga22:44
32FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj22:57
33COLSebastián Henao Gómez (COL)Astana Qazaqstan Team23:33
34ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)Equipo Kern Pharma23:59
35POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates25:29
36FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj25:32
37FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën26:18
38ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates26:58
39GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers27:13
40SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious29:42
41ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Totalenergies29:57
42ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi30:21
43SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious32:03
44AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victorious33:10
45AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar35:22
46BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team36:54
47ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistar40:58
48FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredo44:03
49FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergies47:50
50CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech49:13
51ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharma51:21
52FRAJérémy Cabot (FRA)Totalenergies54:03
53NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma55:23
54ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar1:10:34

Etappe 1 - Hondarribia - Hondarribia - 7,51 km - 4 April 2022Individuele Tijdrit

Image OCETA. Source : Site officiel de Itzulia Basque Country.


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma0:09:48
2BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:05
3FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:16
4GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers0:18
5GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
6RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
7FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj0:20
8ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
9DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
10GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadiers0:21
11COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
12ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:24
13PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:25
14FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
15BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:26
16FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj0:27
17ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious0:29
18FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
19BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:30
20FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
21ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers0:31
22GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers0:32
23GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
24FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
25ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën0:33
26SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
27FRAJérémy Cabot (FRA)Totalenergieszt
28GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
29NEDMilan Vader (NED)Jumbo - Vismazt
30BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:34
31RSAStefan De Bod (RSA)Astana Qazaqstan Teamzt
32FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo0:35
33ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
34PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypostzt
35ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
36ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar0:36
37ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistar0:37
38CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech0:38
39AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
40ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
41COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost0:40
42SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
43NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
44ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharma0:41
45FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergieszt
46ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates0:42
47ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroën0:43
49GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
50ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
51GERLeon Heinschke (GER)Team Dsm0:44
52FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
53BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
54FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
55DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
56COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe0:45
57SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
58FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
59FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
60FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
61ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange - Jaycozt
62POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates0:46
63ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
64NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
65ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
66AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar0:47
67COLSebastián Henao Gómez (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
68ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:48
69AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
70FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
71BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:49
72ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)Equipo Kern Pharmazt
73VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rgazt
74ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
75ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
76GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
77ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
78ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech0:50
79COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
80ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
81USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
82FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergies0:51
83ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
84GERFlorian Stork (GER)Team Dsm0:52
85ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
86ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
87ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)0:53
88GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
89FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis0:54
90SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
91GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
92BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
93NEDTim Naberman (NED)Team Dsm0:55
94AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
95CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj0:56
96AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
97ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Totalenergieszt
98AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:57
99ESPXabier Isasa Larrañaga (ESP)Euskaltel - Euskadi0:58
100LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
101NZLGeorge Bennett (NZL)Uae Team Emirateszt
102ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharma0:59
103ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH1:01
104CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
105ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
106ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi1:02
107NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
108FRARomain Combaud (FRA)zt
109BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
110NEDJan Maas (NED)Team Bikeexchange - Jayco1:03
111NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
112KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
113DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohe1:04
114ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)zt
115ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi1:05
116ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
117ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
118BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Team1:07
119AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
120ESPAsier Etxeberria Zafra (ESP)Euskaltel - Euskadizt
121BELViktor Verschaeve (BEL)Lotto - Soudalzt
122FRAValentin Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
123ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
124CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
125ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar1:09
126NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
127CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Tech1:10
128FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo1:11
129SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredozt
130FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
131ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH1:12
132ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
133PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
134KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana Qazaqstan Team1:13
135AUSHarry Sweeny (AUS)Lotto - Soudalzt
136FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
137ESPJokin Murguialday Elorza (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
138ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:15
139JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victorious1:18
140ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
141NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jayco1:19
142MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BHzt
143UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypost1:20
144COLDaniel Alejandro Mendez Noreña (COL)Equipo Kern Pharma1:21
145ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Equipo Kern Pharma1:22
146ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadi1:23
147NEDAntwan Tolhoek (NED)Trek - Segafredo1:24
148ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharma1:26
149AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Tech1:29
150BELLaurens Huys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:32
151ITAAntonio Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team1:34
152ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:37
153COLJesus David Peña Jimenez (COL)Team Bikeexchange - Jayco1:41
154ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH1:52
155BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal3:36
156FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Leitza - Viana - 207,92 km - 5 April 2022Medium berg

Image OCETA. Source : Site officiel de Itzulia Basque Country.


1FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team5:04:35
2FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
3BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
4CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
5VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rgazt
6ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
8FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
9BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
10BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
11ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
12ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)Equipo Kern Pharmazt
13SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
14FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
15CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
16BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Teamzt
17FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
18ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
19FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
20FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
21ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
22RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
23BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
24ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
25AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
26PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypostzt
27FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
28NEDMilan Vader (NED)Jumbo - Vismazt
29DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
30BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
31ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
32COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
33ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
34ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
35ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
36COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
37FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
38NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
39ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
40GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
41USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
42SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
43ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
44AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
45ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
46GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
47DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
48CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
49SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
50ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
51ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
52NEDTim Naberman (NED)Team Dsmzt
53PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
54FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
55GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
56ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
57ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
58FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
59KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
60ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
61COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
62GERLeon Heinschke (GER)Team Dsmzt
63GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
64NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
65BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
66ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
67JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
68BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
69FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
70SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
71ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
72NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
73BELViktor Verschaeve (BEL)Lotto - Soudalzt
74FRARomain Combaud (FRA)zt
75FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
76POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
77SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredozt
78FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroënzt
79ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
80ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)zt
81ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
82FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
83ESPAsier Etxeberria Zafra (ESP)Euskaltel - Euskadizt
84ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
85ESPXabier Isasa Larrañaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
86NEDJan Maas (NED)Team Bikeexchange - Jaycozt
87ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharmazt
88ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharmazt
89ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
90ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
91FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
92CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Techzt
93ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange - Jaycozt
94BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
95GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
96COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
97ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
98ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
99ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
100ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
101RSAStefan De Bod (RSA)Astana Qazaqstan Teamzt
102COLDaniel Alejandro Mendez Noreña (COL)Equipo Kern Pharmazt
103COLSebastián Henao Gómez (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
104ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
105KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
106FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
107ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistarzt
108ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Totalenergieszt
109FRAValentin Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
110ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
111FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergieszt
112SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
113FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
114ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
115NEDAntwan Tolhoek (NED)Trek - Segafredozt
116AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
117ITAAntonio Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
118GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
119GERFlorian Stork (GER)Team Dsmzt
120AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
121ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
122ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
123ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
124ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Equipo Kern Pharmazt
125GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
126GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
127AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Techzt
128ESPJokin Murguialday Elorza (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
129CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
130UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypostzt
131AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:25
132FRAJérémy Cabot (FRA)Totalenergies0:40
133FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj0:47
134ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:01
135ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadi1:06
136NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jayco1:07
137COLJesus David Peña Jimenez (COL)Team Bikeexchange - Jayco1:17
138AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
139ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharma1:27
140PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidis2:25
141NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma2:32
142NZLGeorge Bennett (NZL)Uae Team Emirateszt
143ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech3:01
144LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj3:12
145FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergieszt
146DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:18
147BELLaurens Huys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:57
148NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma7:48
149AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
150GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
151ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
152MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BH
153ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana Qazaqstan Team
154AUSHarry Sweeny (AUS)Lotto - Soudal
155BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Llodio - Amurrio - 181,72 km - 6 April 2022Medium berg

Image OCETA. Source : Site officiel de Itzulia Basque Country.


1ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious4:35:24
2FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
3RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
4FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
5ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
6FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
7SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
8ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
9DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma0:01
10COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
11BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
12COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
13BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
14ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates0:33
15ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Totalenergies1:21
16GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
17ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates1:56
18AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën2:20
19ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
20ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
21SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
22GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
23ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:25
24BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
25KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
26ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
27GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
28FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
29BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
30PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
31AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
32ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)Equipo Kern Pharmazt
33FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
34NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
35ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
36FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
37CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
38NEDMilan Vader (NED)Jumbo - Vismazt
39GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
40USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
41ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
42ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
43ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
44FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis6:23
45ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi7:28
46NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
47ESPAsier Etxeberria Zafra (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
49ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
50FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergieszt
51FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
52ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
53AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
54BELViktor Verschaeve (BEL)Lotto - Soudalzt
55GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
56FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
57ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
58ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
59RSAStefan De Bod (RSA)Astana Qazaqstan Teamzt
60GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
61COLSebastián Henao Gómez (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
62FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
63ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
64GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
65BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
66BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
67PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypostzt
68ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga10:55
69VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rgazt
70CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
71GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
72ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)zt
73NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
74AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
75SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
76BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team12:43
77JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victorious12:54
78SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
79ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates13:52
80FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën14:29
81ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)17:05
82ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistarzt
83ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates17:49
84FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
85COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
86NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH19:09
87ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
88ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
89ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
90ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
91FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
92NEDTim Naberman (NED)Team Dsmzt
93ESPJokin Murguialday Elorza (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
94ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
95FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
96POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
97GERFlorian Stork (GER)Team Dsmzt
98LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
99ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
100KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
101SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
102FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
103FRARomain Combaud (FRA)zt
104AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
105ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange - Jaycozt
106FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
107NEDJan Maas (NED)Team Bikeexchange - Jaycozt
108FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
109NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
110NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
111BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Teamzt
112NEDAntwan Tolhoek (NED)Trek - Segafredozt
113ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
114ITAAntonio Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
115CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
116CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
117CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Techzt
118FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergieszt
119ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharmazt
120PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
121ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
122ESPXabier Isasa Larrañaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
123ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
124ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
125GERLeon Heinschke (GER)Team Dsmzt
126AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
127ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Equipo Kern Pharmazt
128ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
129ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
130AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Techzt
131ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
132ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
133ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharmazt
134GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
135AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
136GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
137ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
138FRAJérémy Cabot (FRA)Totalenergieszt
139COLDaniel Alejandro Mendez Noreña (COL)Equipo Kern Pharmazt
140DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
141COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
142SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredozt
143FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroën
144COLJesus David Peña Jimenez (COL)Team Bikeexchange - Jayco
145FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
146BELLaurens Huys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
147BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal
148UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypost
149FRAValentin Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën
150NZLGeorge Bennett (NZL)Uae Team Emirates
151DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Vitoria-Gasteiz - Zamudio - 185,6 km - 7 April 2022Medium berg

Image OCETA. Source : Site officiel de Itzulia Basque Country.


1COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers4:15:23
2FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
3ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
4SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
5ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
6VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rgazt
7PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypostzt
8FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
9RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
10ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
11COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
12BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
13FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
14ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
15AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
16ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
17ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
18GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
19SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
20GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
21GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
22DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
23BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
24NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
25FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
26GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
27FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
28FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
29ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
30CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
31ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
33ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
34BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
35SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates0:33
36POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates0:42
37ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
38ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)0:44
39SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious0:55
40FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis1:14
41KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Team3:28
42ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
43ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
44CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Techzt
45RSAStefan De Bod (RSA)Astana Qazaqstan Teamzt
46AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
47USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
48NEDMilan Vader (NED)Jumbo - Vismazt
49GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
50FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
51ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
52ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Totalenergieszt
53GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
54AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
55SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
56BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
57PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
58ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
59ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
60FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
61ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
62ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
63ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
64BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team3:36
65ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadi5:19
66ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
67ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
68ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
69FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
70NEDJan Maas (NED)Team Bikeexchange - Jayco6:34
71AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
72ESPAsier Etxeberria Zafra (ESP)Euskaltel - Euskadizt
73ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
74FRARomain Combaud (FRA)zt
75ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
76CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
77KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
78BELViktor Verschaeve (BEL)Lotto - Soudalzt
79ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharmazt
80ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH7:18
81ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
82BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Astana Qazaqstan Teamzt
83ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
84NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
85ESPXabier Isasa Larrañaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
86ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange - Jaycozt
87COLSebastián Henao Gómez (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
88GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
89ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)Equipo Kern Pharmazt
90GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
91ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
92ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Equipo Kern Pharma9:06
93ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
94NEDTim Naberman (NED)Team Dsmzt
95FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
96NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
97FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
98FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
99CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
100ESPJokin Murguialday Elorza (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
101COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
102ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistarzt
103CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
104ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
105JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
106FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergies9:11
107FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
108FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergieszt
109ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
110FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj13:03
111NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
112DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
113AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
114GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
115ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)zt
116BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
117ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
118PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
119FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergieszt
120ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
121FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
122AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
123AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
124ITAAntonio Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
125ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
126FRAJérémy Cabot (FRA)Totalenergieszt
127COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
128SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredozt
129NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma16:01
130GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
131COLDaniel Alejandro Mendez Noreña (COL)Equipo Kern Pharmazt
132GERLeon Heinschke (GER)Team Dsmzt
133NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
134ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
135ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
136ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
137AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Techzt
138ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharma20:51
139GERFlorian Stork (GER)Team Dsm27:41
140NEDAntwan Tolhoek (NED)Trek - Segafredo
141BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Zamudio - Mallabia - 163,76 km - 8 April 2022Medium berg

Image OCETA. Source : Site officiel de Itzulia Basque Country.


1ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers4:07:09
2COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers0:07
3BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:09
4ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis0:11
5ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
6ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious0:13
7RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe0:18
8DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma0:20
9ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates0:38
10ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:07
11PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypostzt
12GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
13AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën1:11
14FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
15FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
16CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Tech1:15
17ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
18GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
19SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
20SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
21ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
22BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
23COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost1:22
24ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
25BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal1:27
26ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
27GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
28SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
29ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
30COLSebastián Henao Gómez (COL)Astana Qazaqstan Team1:32
31FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
32POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates1:44
33GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadiers1:54
34GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers2:00
35KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Team2:25
36ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)2:27
37SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj2:38
38CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Tech3:19
39FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
40AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jayco3:21
41ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
42ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)Equipo Kern Pharmazt
43FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
44NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm3:30
45FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj3:42
46AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar4:01
47ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Totalenergies6:30
48ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
49RSAStefan De Bod (RSA)Astana Qazaqstan Teamzt
50ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
51ESPJokin Murguialday Elorza (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
52ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
53AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
54ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistarzt
55FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
56PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
57ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
58CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
59SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
60ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers9:22
61ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
62ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
63ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange - Jaycozt
64GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
65ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost9:25
66VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rga9:27
67ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis10:50
68CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj13:01
69FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
70NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
71FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
72FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
73ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)zt
74FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
75USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
76BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
77ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
78ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
79AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe13:13
80ITAAntonio Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team13:14
81GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe13:26
82GERLeon Heinschke (GER)Team Dsm13:30
83ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharma20:34
84FRARomain Combaud (FRA)zt
85ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
86ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
87ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
88ITAEdoardo Zambanini (ITA)20:37
89GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypost20:38
90ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi20:40
91NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
92FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
93ESPAsier Etxeberria Zafra (ESP)Euskaltel - Euskadizt
94NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
95FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
96NEDTim Naberman (NED)Team Dsmzt
97ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
98NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
99JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
100ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
101ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
102COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
103ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
104BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team20:49
105CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Techzt
106GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team20:51
107FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergieszt
108NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
109FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
110FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergieszt
111DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
112ESPXabier Isasa Larrañaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
113ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
114ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
115FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis21:01
116ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH21:21
117ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharma21:11
118PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidis
119AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jayco
120NEDMilan Vader (NED)Jumbo - Visma
121BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
122BELViktor Verschaeve (BEL)Lotto - Soudal
123ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga
124FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies
125NEDJan Maas (NED)Team Bikeexchange - Jayco
126SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredo
127GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm
128GERFlorian Stork (GER)Team Dsm
129COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe
130FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
131AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Tech

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Eibar - Alto de Arrate - 135,69 km - 9 April 2022Berg

Image OCETA. Source : Site officiel de Itzulia Basque Country.


1ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis3:47:07
2RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
3ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
4COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
5DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma0:03
6ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious0:13
7BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:24
8ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo0:52
9ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates1:29
10AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën1:41
11SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma2:13
12CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Tech2:45
13COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost3:11
14ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar3:18
15PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypostzt
16ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
18POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
19AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
20GERSimon Geschke (GER)Cofidis3:41
21ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo3:45
22ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
23ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
24ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharma3:57
25ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:18
26ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
27SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious6:20
28BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal6:43
29FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
30COLSebastián Henao Gómez (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
31FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj7:16
32FRAJérémy Cabot (FRA)Totalenergies7:47
33ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistar7:51
34ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
35FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën8:10
36GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadiers8:55
37ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
38SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious9:48
39FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredo9:52
40ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi10:13
41NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
42NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
43AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
44GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers10:16
45GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
46ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)Equipo Kern Pharmazt
47BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team12:29
48FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
49FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj16:33
50FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
51ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
52CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
53FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergies17:57
54ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Totalenergieszt
OTLESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)-
OTLESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers-
OTLESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis-
OTLKAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Team-
OTLBELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal-
OTLITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech-
OTLFRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj-
OTLFRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo-
OTLCANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj-
OTLITAEdoardo Zambanini (ITA)-
OTLITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal-
OTLESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis-
OTLFRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën-
OTLRSAStefan De Bod (RSA)Astana Qazaqstan Team-
OTLECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost-
OTLESPJokin Murguialday Elorza (ESP)Caja Rural - Seguros Rga-
OTLFRAThomas Champion (FRA)Cofidis-
OTLFRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo-
OTLESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi-
OTLCANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Tech-
OTLESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH-
OTLESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi-
OTLNEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm-
OTLESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH-
OTLCOLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost-
OTLFRARomain Combaud (FRA)-
OTLESPAsier Etxeberria Zafra (ESP)Euskaltel - Euskadi-
OTLESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH-
OTLJAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victorious-
OTLFRAFabien Grellier (FRA)Totalenergies-
OTLVENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rga-
OTLDENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohe-
OTLAUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe-
OTLESPXabier Isasa Larrañaga (ESP)Euskaltel - Euskadi-
OTLGBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypost-
OTLNEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma-
OTLUSASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma-
OTLNZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jayco-
OTLESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharma-
94NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH
95ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BH
96ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rga
97FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis
98FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergies
99ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange - Jayco
100ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)
101AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jayco
102SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates
103ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates
104BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team
105FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team
106GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team
107NEDTim Naberman (NED)Team Dsm
108GERLeon Heinschke (GER)Team Dsm
109ITAAntonio Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team
110KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana Qazaqstan Team
111GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe
112GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe
113GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers
114PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar
115CANAlexander Cataford (CAN)Israel - Premier Tech
116ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victorious
117ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharma
118ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharma
119ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën
120ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Caja Rural - Seguros Rga

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden