De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2008

Ronde van het Baskenland 2008

SpanjeSpanje - 7 April 2008 - 12 April 2008


Algemeen klassement - 12 April 2008


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana21.03.59
2AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0.30
3NEDThomas Dekker (NED)Rabobank0.35
4ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital0.57
5BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis1.25
6ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi1.37
7LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Road1.43
8FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux2.03
9ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galiciazt
10LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bank2.05
11ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner2.15
12NEDRobert Gesink (NED)Rabobank2.36
13ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi2.41
14ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne2.47
15ITAMarco Pinotti (ITA)Team Columbia - High Road2.55
16GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner3.17
17ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fondital3.18
18SUIJohan Tschopp (SUI)Bouygues Télécom3.50
19ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Scott4.00
20COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank4.34
21ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Scott4.36
22UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lotto4.55
23BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Silence - Lotto4.57
24SVKPeter Velits (SVK)Team Milram5.09
25ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Saunier Duval - Scott5.15
26KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricole5.28
27ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne5.33
28RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale5.46
29NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank6.01
30UKRAndriy Grivko (UKR)Team Milram6.02
31FINKjell Carlström (FIN)Liquigas6.26
32ESPAlberto Fernandez De La Puebla Ramos (ESP)Saunier Duval - Scott6.30
33ITASergio Ghisalberti (ITA)Team Milram6.45
34COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis6.51
35BELMario Aerts (BEL)Silence - Lotto6.57
36ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Saunier Duval - Scott7.10
37RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne7.26
38UKRVolodymyr Bileka (UKR)Silence - Lotto7.28
39SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteiner7.45
40ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne8.36
41USAChris Horner (USA)Astana9.18
42ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricole9.40
43ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi12.35
44ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - Fondital12.47
45SLOMatej Mugerli (SLO)Liquigas13.23
46FRAGuillaume Levarlet (FRA)La Française des Jeux13.43
47ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi14.45
48ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Fondital14.47
49BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Columbia - High Road15.35
50AUSSimon Gerrans (AUS)Crédit Agricole15.59

Etappe 1 - 7 April 2008Ontsnapping


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana3.39.22 (37.472 km/h)
2ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galicia0.03
3ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Karpin - Galicia0.08
4ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
5ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Scottzt
6ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
7SVKPeter Velits (SVK)Team Milramzt
8BELMaxime Monfort (BEL)Cofidiszt
9ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnezt
10RUSYury Trofimov (RUS)Bouygues Télécomzt
11SUIJohan Tschopp (SUI)Bouygues Télécomzt
12ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobankzt
14ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Scottzt
15AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt

Etappe 2 - 8 April 2008Berg


1LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Road3.40.42 (41.594 km/h)
2ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Stepzt
3ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Karpin - Galiciazt
4ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
5ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
6ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Fonditalzt
7RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
8COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
9AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
10ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Milramzt
12GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteinerzt
13UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lottozt
14CANMichael Barry (CAN)Team Columbia - High Roadzt
15SVKPeter Velits (SVK)Team Milramzt

Etappe 3 - 9 April 2008Berg


1ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Karpin - Galicia4.54.24 (39.74 km/h)
2ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
3ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Stepzt
4COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
5SUIMichael Albasini (SUI)Liquigaszt
6ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
7ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
8ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
9ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Scottzt
10ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Milramzt
11UKRYaroslav Popovych (UKR)Silence - Lottozt
12ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt
13ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
15USABobby Julich (USA)Team CSC - Saxo Bankzt

Etappe 4 - 10 April 2008Berg


1LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Road4.17.33 (39.84 km/h)
2ITAMorris Possoni (ITA)Team Columbia - High Roadzt
3ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Karpin - Galiciazt
4SUIMichael Albasini (SUI)Liquigaszt
5AUSMatthew Lloyd (AUS)Silence - Lottozt
6GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteinerzt
7ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
9GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteinerzt
10SVKPeter Velits (SVK)Team Milramzt
11ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
12RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
13ITAAndrea Tonti (ITA)Quick Stepzt
14ITAAndrea Moletta (ITA)Gerolsteinerzt
15COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt

Etappe 5 - 11 April 2008Berg


1ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital4.02.48 (40.033 km/h)
2ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
3NEDThomas Dekker (NED)Rabobankzt
4LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Roadzt
5ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
6ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnezt
7ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galicia0.15
8BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis0.00
9ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.20
11USAChris Horner (USA)Astana0.00
12FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0.25
13ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
14AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0.00
15LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bankzt

Etappe 6 - 12 April 2008Individuele Tijdrit


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana29.10.00 (41.143 km/h)
2AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0.22
3NEDThomas Dekker (NED)Rabobank0.27
4ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fondital0.49
5NEDRobert Gesink (NED)Rabobank1.16
6BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis1.17
7GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteinerzt
8USAChris Horner (USA)Astanazt
9FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux1.23
10ITAMarco Pinotti (ITA)Team Columbia - High Roadzt
11ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi1.29
12LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - High Road1.35
13ITADario Cataldo (ITA)Liquigas1.36
14BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Silence - Lotto1.42
15ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Karpin - Galicia1.45

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden