De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Romandië - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Romandië - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2008

Ronde van Romandië 2008

ZwitserlandZwitserland - 29 April 2008 - 4 Mei 2008


Algemeen klassement - 4 Mei 2008


1GERAndreas Klöden (GER)Astana16.43.20
2CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas0.35
3ITAMarco Pinotti (ITA)Team Columbia - High Road0.43
4RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank0.45
5ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi0.54
6FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux1.05
7ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step1.08
8FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale1.14
9KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astana1.48
10ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Scott1.52
11POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Fondital1.58
12ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi2.00
13ITAFrancesco De Bonis (ITA)Gerolsteiner2.05
14ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigas2.10
15ITAMorris Possoni (ITA)Team Columbia - High Road2.12
16ITAEros Capecchi (ITA)Saunier Duval - Scott2.30
17ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargne2.36
18SUISteve Morabito (SUI)Astana2.45
19GERJens Voigt (GER)Team CSC - Saxo Bankzt
20COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargne3.02
21AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteiner3.14
22FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux3.23
23FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis3.50
24RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricole4.00
25SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteiner4.15
26SUIAlexandre Moos (SUI)BMC Racing Team4.28
27SUIHubert Schwab (SUI)Quick Step5.02
28ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne5.09
29DENChris Anker Sørensen (DEN)Team CSC - Saxo Bank5.17
30FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricole5.54
31SUIRubens Bertogliati (SUI)Saunier Duval - Scott6.43
32SUIMichael Albasini (SUI)Liquigas8.50
33UKRVolodymir Gustov (UKR)Team CSC - Saxo Bank8.59
34SWEGustav Erik Larsson (SWE)Team CSC - Saxo Bank9.22
35BELWim Van Huffel (BEL)Silence - Lotto10.11
36FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux10.20
37SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale11.07
38ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis11.30
39ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi11.49
40ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargne12.04
41RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale12.29
42RUSVladimir Gusev (RUS)Astana12.43
43NEDStef Clement (NED)Bouygues Télécom12.46
44BELMario Aerts (BEL)Silence - Lottozt
45FRAJérôme Coppel (FRA)La Française des Jeux12.50
46BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step13.40
47ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Saunier Duval - Scott13.44
48GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner15.42
49BELDries Devenyns (BEL)Silence - Lotto16.23
50FRALászló Bodrogi (FRA)Crédit Agricole16.31

Proloog - 29 April 2008Individuele Tijdrit


1GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - High Road2.07.60 (56.425 km/h)
2ITADaniele Bennati (ITA)Liquigaszt
3SUIMichael Albasini (SUI)Liquigas0.01
4GERBjörn Schröder (GER)Team Milramzt
5GBRBradley Wiggins (GBR)Team Columbia - High Roadzt
6CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
7BELNick Nuyens (BEL)Cofidis0.02
8SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
9NEDThomas Dekker (NED)Rabobankzt
10SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Teamzt
11ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargne0.03
12FRAJean-Eudes Demaret (FRA)Cofidiszt
13FRALászló Bodrogi (FRA)Crédit Agricolezt
14SWEGustav Erik Larsson (SWE)Team CSC - Saxo Bankzt
15ITAFabio Sabatini (ITA)Team Milramzt

Etappe 1 - 30 April 2008Ontsnapping


1KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astana4.47.28 (38.07 km/h)
2SUIMichael Albasini (SUI)Liquigaszt
3SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteinerzt
4NEDThomas Dekker (NED)Rabobank0.02
5RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
6GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
7SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
8GERJens Voigt (GER)Team CSC - Saxo Bankzt
9CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
10AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteinerzt
11RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
12ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Scottzt
13FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
14FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
15ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigaszt

Etappe 2 - 1 Mei 2008Sprint


1AUSRobbie McEwen (AUS)Silence - Lotto4.16.16 (39.8 km/h)
2ITADaniele Bennati (ITA)Liquigaszt
3DENMatti Breschel (DEN)Team CSC - Saxo Bankzt
4SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteinerzt
5RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
6ESPJosep Jufre Pou (ESP)Saunier Duval - Scottzt
7GERHeinrich Haussler (GER)Gerolsteinerzt
8ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Fonditalzt
9GERBjörn Schröder (GER)Team Milramzt
10ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
12KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
13ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
15ITAMauro Santambrogio (ITA)Lampre - Fonditalzt

Etappe 3 - 2 Mei 2008Individuele Tijdrit


1GERAndreas Klöden (GER)Astana25.32 (44.17 km/h)
2NEDThomas Dekker (NED)Rabobank0.06
3NEDStef Clement (NED)Bouygues Télécom0.20
4GERTony Martin (GER)Team Columbia - High Road0.21
5SWEGustav Erik Larsson (SWE)Team CSC - Saxo Bank0.25
6CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas0.37
7RUSVladimir Gusev (RUS)Astanazt
8ITAMarco Pinotti (ITA)Team Columbia - High Road0.39
9RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
10ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis0.41
11ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargne0.46
12SUIAlexandre Moos (SUI)BMC Racing Team0.48
13GERJens Voigt (GER)Team CSC - Saxo Bank0.52
14FRALászló Bodrogi (FRA)Crédit Agricole0.54
15ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 4 - 3 Mei 2008Berg


1ITAFrancesco De Bonis (ITA)Gerolsteiner3.28.06 (36.472 km/h)
2FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale0.03
3ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigas0.05
4FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0.07
5CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
6GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
7ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Stepzt
8ITAMarco Pinotti (ITA)Team Columbia - High Roadzt
9RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
10ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargne0.16
12ITAMorris Possoni (ITA)Team Columbia - High Roadzt
13POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Fondital0.28
14ITAEros Capecchi (ITA)Saunier Duval - Scottzt
15ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Scottzt

Etappe 5 - 4 Mei 2008Sprint


1ITADaniele Bennati (ITA)Liquigas3.43.39 (42.763 km/h)
2SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteinerzt
3KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
4DENMatti Breschel (DEN)Team CSC - Saxo Bankzt
5GERBjörn Schröder (GER)Team Milramzt
6GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - High Roadzt
7SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
8ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Fonditalzt
9ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
10ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
12ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Fonditalzt
13SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Teamzt
14ITAEros Capecchi (ITA)Saunier Duval - Scottzt
15BELDries Devenyns (BEL)Silence - Lottozt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden