De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Romandië - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Romandië - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2009

Ronde van Romandië 2009

ZwitserlandZwitserland - 28 April 2009 - 3 Mei 2009


Algemeen klassement - 3 Mei 2009


1CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas14.20.14
2RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0.18
3ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Ligne0.25
4ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0.46
5COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargne0.48
6DENLars Ytting Bak (DEN)Saxo Bank1.01
7AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto1.07
8GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC1.08
9SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Fuji - Servetto1.16
10BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Columbia - HTC1.21
11RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank1.25
12SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team1.26
13FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux1.29
14BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lottozt
15ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne1.31
16ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi1.34
17POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas1.38
18SUIMarcel Wyss (SUI)Cervélo Testteam1.40
19FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux1.42
20DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank1.44
21KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
22ITADario Cataldo (ITA)Quick Step1.45
23ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Astana1.47
24SUISteve Morabito (SUI)Astanazt
25RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katushazt
26ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Fuji - Servetto1.49
27UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteam1.54
28AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milram2.17
29SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale2.22
30FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondiale2.23
31ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Fuji - Servetto2.58
32FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale4.01
33BELStaf Scheirlinckx (BEL)Silence - Lotto4.09
34FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeux4.20
35GERJens Voigt (GER)Saxo Bank5.30
36FRAChristophe Kern (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne5.36
37ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - N.G.C.5.38
38NEDStef Clement (NED)Rabobank5.57
39ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Astana6.00
40ESPJosep Jufre Pou (ESP)Fuji - Servetto6.20
41FRAJérôme Coppel (FRA)La Française des Jeux7.08
42NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank7.18
43USALucas Euser (USA)Garmin - Slipstream7.37
44USATimothy Duggan (USA)Garmin - Slipstream7.43
45ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R - La Mondiale7.46
46SUIAlexandre Moos (SUI)BMC Racing Team9.04
47ITAPietro Caucchioli (ITA)Lampre - N.G.C.9.13
48ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi9.29
49FRAArnaud Labbe (FRA)Bbox - Bouygues Telecom9.38
50ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi10.20

Proloog - Lausanne - 28 April 2009Individuele Tijdrit


1CZEFrantisek Rabon (CZE)Team Columbia - HTC3.44 (49.821 km/h)
2FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0.02
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0.03
4USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstream0.04
5CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
6KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
7FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
8FRAJérôme Coppel (FRA)La Française des Jeux0.05
9ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigaszt
10ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
11SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
12GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTCzt
13COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
14BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lottozt
15ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Ligne0.06

Etappe 1 - Montreux Fribourg - 29 April 2009Ontsnapping


1ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Fuji - Servetto2.08.35 (42.929km/h)
2DENLars Ytting Bak (DEN)Saxo Bankzt
3SUIGrégory Rast (SUI)Astanazt
4GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC0.28
5ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Astanazt
6ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadi0.31
7ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigaszt
8USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstreamzt
9SUIMarkus Zberg (SUI)BMC Racing Teamzt
10SUIMichael Schär (SUI)Astanazt
11CANChristian Meier (CAN)Garmin - Slipstreamzt
12ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
13ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
14KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
15ESPJosep Jufre Pou (ESP)Fuji - Servettozt

Etappe 2 - La Chaux-de-Fonds - 30 April 2009Sprint


1ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank4.06.56 (39.241 km/h)
2CZEFrantisek Rabon (CZE)Team Columbia - HTCzt
3KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
4CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
5IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Slipstreamzt
6ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - N.G.C.zt
7SUIAlexandre Moos (SUI)BMC Racing Teamzt
8DENLars Ytting Bak (DEN)Saxo Bankzt
9SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
10RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katushazt
11SUISteve Morabito (SUI)Astanazt
12CANChristian Meier (CAN)Garmin - Slipstreamzt
13GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTCzt
14AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
15CANMichael Barry (CAN)Team Columbia - HTCzt

Etappe 3 - Yverdon-les-Bains - 1 Mei 2009Ploegentijdrit


1USA Team Columbia - HTC18.37 (47.7 km/h)
2ESP Caisse d'Epargne0.10
3DEN Saxo Bank0.16
4ITA Liquigas0.24
5BEL Silence - Lotto0.25
6SUI Cervélo TestTeamzt
7RUS Team Katushazt
8KAZ Astana0.34
9FRA La Française des Jeux0.38
10NED Rabobank0.39
11FRA Cofidis, le Crédit en Ligne0.43
12USA Garmin - Slipstream0.45
13USA BMC Racing Team0.46
14ITA Lampre - N.G.C.0.47
15ESP Euskaltel - Euskadi1.01

Etappe 4 - Estavayer-le-lac Sainte-Croix - 2 Mei 2009Berg


1CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas4.11.44 (37.587 km/h)
2ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
3RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0.07
4SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Fuji - Servetto0.17
5ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi0.45
6FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux0.51
7ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
8SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
9ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
10AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
11RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
12COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
13POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas1.17
14BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lotto1.20
15GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC1.24

Etappe 5 - Aubonne Genève - 3 Mei 2009Sprint


1ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank3.29.49 (43.038 km/h)
2USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstreamzt
3ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
4BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lottozt
5BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
6GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTCzt
7SUIMarkus Zberg (SUI)BMC Racing Teamzt
8ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Fuji - Servettozt
9GERSebastian Lang (GER)Silence - Lottozt
10GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
11UKRVitaliy Buts (UKR)Lampre - N.G.C.zt
12AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
13SUIMarcel Wyss (SUI)Cervélo Testteamzt
14FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
15ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Fuji - Servettozt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden