De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Giro - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Giro - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2009

Giro 2009

ItaliëItalië - 9 Mei 2009 - 31 Mei 2009


Algemeen klassement - 31 Mei 2009


1RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank86.03.11
2ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini0.41
3ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas1.59
4ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam3.46
5ITAIvan Basso (ITA)Liquigas3.59
6USALevi Leipheimer (USA)Astana5.28
7ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo8.43
8AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTC10.01
9SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale11.13
10ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - N.G.C.11.28
11ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne12.50
13COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia16.11
14BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step16.15
15UKRYaroslav Popovych (UKR)Astanazt
16BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Columbia - HTC19.10
17ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
18SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana28.07
19ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.28.39
20DENLars Ytting Bak (DEN)Saxo Bank31.53
21BELFrancis De Greef (BEL)Silence - Lotto33.18
22UKRAndriy Grivko (UKR)ISD - Neri39.19
23RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galicia45.59
24ITAGilberto Simoni (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia46.03
25SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - HTC48.00
26VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia50.52
27ITAGabriele Bosisio (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini53.46
28NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank55.07
29AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milram57.13
30VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia1.01.48
31ESPDaniel Navarro García (ESP)Astana1.02.21
32ITAMichele Scarponi (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia1.05.06
33BELSerge Pauwels (BEL)Cervélo Testteam1.07.24
34RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katusha1.10.01
35KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana1.14.56
36GBRChris Froome (GBR)Barloworld - Bianchi1.15.21
37RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale1.19.57
38ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.1.24.43
39ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Fuji - Servetto1.25.02
40ITAMarco Pinotti (ITA)Team Columbia - HTC1.27.17
41COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank1.28.38
42ITALuca Mazzanti (ITA)Team Katusha1.29.54
43AUSSimon Gerrans (AUS)Cervélo Testteam1.31.41
44POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas1.31.44
45ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargne1.32.23
46ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia1.34.52
47ITADario David Cioni (ITA)ISD - Neri1.36.14
48GERJens Voigt (GER)Saxo Bank1.37.25
49ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Astana1.38.56
50SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Fuji - Servetto1.41.08
51ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - N.G.C.1.41.43
52ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Xacobeo - Galicia1.42.25
53CROVladimir Miholjevic (CRO)Liquigas1.42.51
54UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteam1.50.29
55SLOJure Golcer (SLO)Lpr Brakes - Farnese Vini1.53.02
56IRLPhilip Deignan (IRL)Cervélo Testteam1.56.27
57FRAArnold Jeannesson (FRA)Caisse d'Epargne1.58.10
58ITAFrancesco Bellotti (ITA)Barloworld - Bianchi1.58.30
59ITADario Cataldo (ITA)Quick Step2.00.24
60ITAEnrico Gasparotto (ITA)Lampre - N.G.C.2.07.34
61ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas2.08.06
62FINKjell Carlström (FIN)Liquigas2.09.44
63USAJason McCartney (USA)Saxo Bank2.11.57
64FRABlaise Sonnery (FRA)AG2R - La Mondiale2.12.00
65RUSNikita Eskov (RUS)Team Katusha2.12.44
66COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Barloworld - Bianchi2.12.58
67UKRDmytro Grabovskyy (UKR)ISD - Neri2.13.08
68SUIRubens Bertogliati (SUI)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia2.17.19
69ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.2.17.52
70BELChristophe Brandt (BEL)Silence - Lotto2.18.27
71GBRBradley Wiggins (GBR)Garmin - Slipstream2.20.09
72FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargne2.22.50
73BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne2.23.00
74ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini2.24.34
75FRAMatthieu Sprick (FRA)Bbox - Bouygues Telecom2.26.17
76ITAGiovanni Visconti (ITA)ISD - Neri2.28.29
77RSAJohn-lee Augustyn (RSA)Barloworld - Bianchi2.30.38
78USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstream2.33.02
79RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Rabobank2.34.17
80ESPAngel Gomez Gomez (ESP)Fuji - Servetto2.37.45
81FRARenaud Dion (FRA)AG2R - La Mondiale2.38.06
82NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTC2.39.36
83ITAMorris Possoni (ITA)Team Columbia - HTC2.40.36
84ITAFrancesco De Bonis (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia2.41.08
85BELJurgen Van Goolen (BEL)Saxo Bank2.45.29
86ITAAndrea Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo2.46.43
87FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale2.46.48
88SUISteve Morabito (SUI)Astana2.48.54
89FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom2.48.56
90LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteam2.48.57
91ITAFrancesco Failli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo2.50.33
92ITAAlessandro Bertolini (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia2.50.51
93ITAManuele Mori (ITA)Lampre - N.G.C.2.51.59
94ITADaniele Pietropolli (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini2.53.20
95BELDries Devenyns (BEL)Quick Step2.53.58
96SLOGorazd Stangelj (SLO)Liquigas2.55.04
97BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lotto2.56.45
98BELKevin Hulsmans (BEL)Quick Step2.58.46
99ITARuggero Marzoli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo3.02.29
100NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank3.03.22
12USALance Armstrong (USA)Astana15.59

Puntenklassement - 31 Mei 2009


1ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini170
2RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank144
3ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas133
4ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo133
5ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini104
6NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTC103
7ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam86
8AUSAllan Davis (AUS)Quick Step82
9ITAIvan Basso (ITA)Liquigas74
10USALevi Leipheimer (USA)Astana70
11ITAMichele Scarponi (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia64
12ITAGiovanni Visconti (ITA)ISD - Neri64
13AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTC55
14ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.48
15BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lotto47
16ITADavide Viganò (ITA)Fuji - Servetto47
17ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - N.G.C.46
18SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale40
19ITAMauro Facci (ITA)Quick Step39
20ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne38
21BELSerge Pauwels (BEL)Cervélo Testteam38
22RSARobert Hunter (RSA)Barloworld - Bianchi37
23GBRBen Swift (GBR)Team Katusha35
24FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom34
25UKRAndriy Grivko (UKR)ISD - Neri34
26AUSSimon Gerrans (AUS)Cervélo Testteam32
27FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondiale32
28SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - HTC31
29BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Columbia - HTC30
30DENLars Ytting Bak (DEN)Saxo Bank29
31COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Barloworld - Bianchi29
32GBRBradley Wiggins (GBR)Garmin - Slipstream29
33UKRYaroslav Popovych (UKR)Astana28
34ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.27
35RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galicia27
36LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteam25
37BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne25
38COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia25
39BELDries Devenyns (BEL)Quick Step25
40ITAGilberto Simoni (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia24
41SUIRubens Bertogliati (SUI)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia24
42ITAOscar Gatto (ITA)ISD - Neri23
43ITAMarco Pinotti (ITA)Team Columbia - HTC22
44GERRobert Förster (GER)Team Milram22
45ITAGabriele Bosisio (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini21
46AUSMatthew Harley Goss (AUS)Saxo Bank21
47ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia20
48ITADario Cataldo (ITA)Quick Step20
49ITAGiuseppe Palumbo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo19
50SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana19

Bergklassement - 31 Mei 2009


1ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo61
2ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini45
3RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank41
4UKRAndriy Grivko (UKR)ISD - Neri40
5ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas38
6ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam30
7ITAMichele Scarponi (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia24
8ITAGiovanni Visconti (ITA)ISD - Neri24
9AUSSimon Gerrans (AUS)Cervélo Testteam15
10ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.14
11ITAFrancesco De Bonis (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia13
12ITAIvan Basso (ITA)Liquigas12
13SUIRubens Bertogliati (SUI)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia12
14ESPHéctor González Baeza (ESP)Fuji - Servetto11
15VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia11
16USALevi Leipheimer (USA)Astana8
17ITAGabriele Bosisio (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini8
18BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne8
19UKRYaroslav Popovych (UKR)Astana7
20RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katusha7
21FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale7
22ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia6
23ITAMauro Facci (ITA)Quick Step6
25SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - HTC6
26ITADario David Cioni (ITA)ISD - Neri6
27ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.6
28ITAFrancesco Bellotti (ITA)Barloworld - Bianchi5
29ITAAlessandro Donati (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo5
30ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - N.G.C.4
31ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - N.G.C.4
32FRAArnold Jeannesson (FRA)Caisse d'Epargne4
33ITADario Cataldo (ITA)Quick Step4
34COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Barloworld - Bianchi4
35GERBjörn Schröder (GER)Team Milram4
36GBRChris Froome (GBR)Barloworld - Bianchi3
37POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas3
38RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha3
39BELSerge Pauwels (BEL)Cervélo Testteam3
40IRLPhilip Deignan (IRL)Cervélo Testteam3
41FINKjell Carlström (FIN)Liquigas3
42FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom3
43UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondiale3
44DENLars Ytting Bak (DEN)Saxo Bank2
45ITAGilberto Simoni (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia2
46POLBartosz Huzarski (POL)ISD - Neri2
47GBRCharles Wegelius (GBR)Silence - Lotto2
48ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigas2
49ITAOscar Gatto (ITA)ISD - Neri2
50BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step1
24USALance Armstrong (USA)Astana6

Etappe 1 - Lido Di Venezia - 20,5Km - 9 Mei 2009Ploegentijdrit


1USA Team Columbia - HTC21.50 (56.33 km/h)
2USA Garmin - Slipstream0.06
3KAZ Astana0.13
4IRL LPR Brakes - Farnese Vini0.22
5UKR ISD - Neri0.27
6RUS Team Katusha0.35
7NED Rabobank0.38
8ITA Liquigas0.40
9ITA Lampre - N.G.C.0.42
10GER Team Milram0.49
11SUI Cervélo TestTeam0.49
12GBR Barloworld - Bianchi0.54
13DEN Saxo Bank0.55
14ESP Caisse d'Epargne0.58
15FRA BBox - Bouygues Telecom1.01
16VEN Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia1.06
17BEL Quick Step1.14
18ESP Xacobeo - Galicia1.19
19ITA Acqua & Sapone - Caffe Mokambo1.21
20BEL Silence - Lotto1.22

Etappe 2 - Jesolo - Trieste - 156Km - 10 Mei 2009Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini3.43.07 (41.951 km/h)
2GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - HTCzt
3GBRBen Swift (GBR)Team Katushazt
4AUSAllan Davis (AUS)Quick Stepzt
5USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstreamzt
6ITAOscar Gatto (ITA)ISD - Nerizt
7ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
8ITADavide Viganò (ITA)Fuji - Servettozt
9ITAManuele Mori (ITA)Lampre - N.G.C.zt
10BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
11GERThomas Fothen (GER)Team Milramzt
12ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Barloworld - Bianchizt
13VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
14FRASteve Chainel (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
15COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobankzt
16ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
17IRLPhilip Deignan (IRL)Cervélo Testteamzt
18GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
19AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
20SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt

Etappe 3 - Grado - Valdobbiadene - 200Km - 11 Mei 2009Ontsnapping


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini4.45.27 (41.618km/h)
2USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstreamzt
3ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
4ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
5ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.zt
6BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lottozt
7ITAOscar Gatto (ITA)ISD - Nerizt
8AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTCzt
9DENAnders Lund (DEN)Saxo Bankzt
10ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
11ITAEnrico Gasparotto (ITA)Lampre - N.G.C.zt
12ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vinizt
13GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
14RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galiciazt
15AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
16IRLPhilip Deignan (IRL)Cervélo Testteamzt
17VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
18UKRYaroslav Popovych (UKR)Astanazt
19BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
20ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt

Etappe 4 - Padova - San Martino Di Castrozza - 165Km - 12 Mei 2009Berg


1ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini4.15.04 (38.107km/h)
2ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
3ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigaszt
4COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Barloworld - Bianchizt
5ITAGilberto Simoni (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
6USALevi Leipheimer (USA)Astanazt
7SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - HTCzt
8ITAIvan Basso (ITA)Liquigaszt
9RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
10ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
11UKRYaroslav Popovych (UKR)Astanazt
12USAChris Horner (USA)Astanazt
13SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
14ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.zt
15ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - N.G.C.zt
16ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteamzt
17BELJelle Vanendert (BEL)Silence - Lotto0.06
18COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Barloworld - Bianchizt
19ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnezt
20AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTCzt

Etappe 5 - San Martino Di Castrozza - Alpe Di Siusi - 125Km - 13 Mei 2009Berg


1RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank3.15.24 (38.382 km/h)
2ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini0.02
3SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - HTC0.05
4ITAIvan Basso (ITA)Liquigaszt
5USALevi Leipheimer (USA)Astana0.09
6USAChris Horner (USA)Astanazt
7ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam0.19
8ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne0.22
9AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTCzt
10SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Fuji - Servettozt
11NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank0.24
12COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Barloworld - Bianchi0.45
13ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas0.47
14ITAGilberto Simoni (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
15ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0.50
16SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale0.53
17BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step1.08
18ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne1.17
19UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteam1.43
20COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Barloworld - Bianchi1.47

Etappe 6 - Bressanone / Brixen - Mayrhofen (Aut) - 242Km - 14 Mei 2009Berg


1ITAMichele Scarponi (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia5.49.55 (42.524km/h)
2NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTC0.32
3AUSAllan Davis (AUS)Quick Stepzt
4ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katushazt
5AUSMatthew Harley Goss (AUS)Saxo Bankzt
6BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lottozt
7ITAEnrico Gasparotto (ITA)Lampre - N.G.C.zt
8AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTC0.36
9ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vinizt
10SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
11VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
12USAChris Horner (USA)Astanazt
13RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
14AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
15RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galiciazt
16SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - HTCzt
17UKRAndriy Grivko (UKR)ISD - Nerizt
18ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigaszt
19ITAIvan Basso (ITA)Liquigaszt
20USALevi Leipheimer (USA)Astanazt

Etappe 7 - Innsbruck (Aut) - Chiavenna - 244Km - 15 Mei 2009Sprint


1NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTC5.56.53 (40.685km/h)
2RSARobert Hunter (RSA)Barloworld - Bianchizt
3RUSPavel Brutt (RUS)Team Katushazt
4ITADavide Viganò (ITA)Fuji - Servettozt
5ITAAlessandro Bertolini (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
6UKRAndriy Grivko (UKR)ISD - Neri0.31
7AUSMatthew Harley Goss (AUS)Saxo Bank0.40
8AUSAllan Davis (AUS)Quick Stepzt
9GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
10GBRBen Swift (GBR)Team Katushazt
11GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - HTCzt
12ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
13USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstreamzt
14FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
15ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vinizt
16RUSAlexander Serov (RUS)Team Katushazt
17RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galiciazt
18FRASaïd Haddou (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
19ITAManuele Mori (ITA)Lampre - N.G.C.zt
20AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt

Etappe 8 - Morbegno - Bergamo - 208Km - 16 Mei 2009Ontsnapping


1BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Columbia - HTC5.04.34 (41.567km/h)
2NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTC0.21
3ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vinizt
4AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTCzt
5ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigaszt
6ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
7ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.zt
8VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
9ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - N.G.C.zt
10AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
11ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnezt
12ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katushazt
13UKRYaroslav Popovych (UKR)Astanazt
14SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
15ITAMichele Scarponi (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
16ITAIvan Basso (ITA)Liquigaszt
17FRAArnold Jeannesson (FRA)Caisse d'Epargnezt
18SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Fuji - Servettozt
19SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - HTCzt
20BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt

Etappe 9 - Milano Show 100 - 155Km - 17 Mei 2009Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - HTC4.16.13 (38.639 km/h)
2AUSAllan Davis (AUS)Quick Stepzt
3USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstreamzt
4AUSMatthew Harley Goss (AUS)Saxo Bankzt
5ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vinizt
6GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
7RSARobert Hunter (RSA)Barloworld - Bianchizt
8ITADavide Viganò (ITA)Fuji - Servettozt
9FRASaïd Haddou (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
10GERThomas Fothen (GER)Team Milramzt
11RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galiciazt
12GBRBen Swift (GBR)Team Katushazt
13FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
14ITARuggero Marzoli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
15VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
16UKRDmytro Grabovskyy (UKR)ISD - Nerizt
17SLOJanez Brajkovic (SLO)Astanazt
18AUSMark Renshaw (AUS)Team Columbia - HTCzt
19SWEJonas Ljungblad (SWE)Silence - Lottozt
20GBRIan Stannard (GBR)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt

Etappe 10 - Cuneo - Pinerolo - 250Km - 19 Mei 2009Berg


1ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini6.30.43 (40.233km/h)
2ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas0.10
3RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
4ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteamzt
5ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne0.26
6COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Barloworld - Bianchi0.29
7ITAIvan Basso (ITA)Liquigaszt
8USALevi Leipheimer (USA)Astanazt
9ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnezt
10AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTCzt
11ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
12ITAGilberto Simoni (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
14ITAMichele Scarponi (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia0.41
15ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - N.G.C.0.45
16SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale1.23
17ITADario David Cioni (ITA)ISD - Neri1.34
18ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.zt
19ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
20BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
13USALance Armstrong (USA)Astanazt

Etappe 11 - Torino - Arenzano (Genova) - 206Km - 20 Mei 2009Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - HTC4.51.17 (44.08 km/h)
2USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstreamzt
3ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vinizt
4AUSAllan Davis (AUS)Quick Stepzt
5FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
6ITADavide Viganò (ITA)Fuji - Servettozt
7NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTCzt
8RUSAlexander Serov (RUS)Team Katushazt
9ITAOscar Gatto (ITA)ISD - Nerizt
10GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
11GBRBen Swift (GBR)Team Katushazt
12RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galiciazt
13ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
14GERThomas Fothen (GER)Team Milramzt
15ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
16ITARuggero Marzoli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
17ITAAlessandro Donati (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
18ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Barloworld - Bianchizt
19VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
20ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - N.G.C.zt

Etappe 12 - Sestri Levante - Riomayre - 61,7Km - 21 Mei 2009Individuele Tijdrit


1RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank1.34.29 (38.483 km/h)
2USALevi Leipheimer (USA)Astana0.20
3ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo1.03
4SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana1.14
5ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas1.27
6ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini1.54
7GBRBradley Wiggins (GBR)Garmin - Slipstream1.59
8ITAGabriele Bosisio (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini2.04
9COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia2.13
10ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - N.G.C.2.17
11ITAIvan Basso (ITA)Liquigaszt
12ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam2.18
14AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTC2.46
15ITAGiovanni Visconti (ITA)ISD - Neri2.48
16ITAMichele Scarponi (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia2.53
17ITAGilberto Simoni (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia3.00
18ITAMarco Pinotti (ITA)Team Columbia - HTC3.27
19SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale3.35
20BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Columbia - HTC3.54
13USALance Armstrong (USA)Astana2.26

Etappe 13 - Lido Di Camaiore - Firenze -150Km - 22 Mei 2009Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - HTC3.48.36 (45.931 km/h)
2ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vinizt
3AUSAllan Davis (AUS)Quick Stepzt
4RSARobert Hunter (RSA)Barloworld - Bianchizt
5USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstreamzt
6ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
7GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
8GBRBen Swift (GBR)Team Katushazt
9ITADavide Viganò (ITA)Fuji - Servettozt
10FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
11AUSMark Renshaw (AUS)Team Columbia - HTCzt
12ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katushazt
13RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galiciazt
14UKRDmytro Grabovskyy (UKR)ISD - Nerizt
15ITARuggero Marzoli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
16FRASaïd Haddou (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
17RUSAlexander Serov (RUS)Team Katushazt
18FRARenaud Dion (FRA)AG2R - La Mondialezt
19ITAMatteo Montaguti (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vinizt
20VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt

Etappe 14 - Campi Bisenzio - Bologna (San Luca) - 174Km - 23 Mei 2009Berg


1AUSSimon Gerrans (AUS)Cervélo Testteam4.16.48 (40.186 km/h)
2SUIRubens Bertogliati (SUI)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia0.12
3ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.0.18
4RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katusha0.24
5IRLPhilip Deignan (IRL)Cervélo Testteam0.27
6GBRChris Froome (GBR)Barloworld - Bianchi0.36
7BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne0.41
8ITAFrancesco Reda (ITA)Quick Step1.01
9UKRAndriy Grivko (UKR)ISD - Neri1.04
10ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigaszt
11ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vinizt
12ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
13RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
14ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteamzt
15ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - N.G.C.zt
16ITAIvan Basso (ITA)Liquigas1.07
17USALevi Leipheimer (USA)Astanazt
18ITAMichele Scarponi (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
19ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne1.10
20AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTCzt

Etappe 15 - Forli' - Faenza - 159Km - 24 Mei 2009Ontsnapping


1ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia4.18.34 (37.359km/h)
2BELSerge Pauwels (BEL)Cervélo Testteam0.54
3ITAMarco Pinotti (ITA)Team Columbia - HTCzt
4DENLars Ytting Bak (DEN)Saxo Bankzt
5ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - N.G.C.0.56
6UKRAndriy Grivko (UKR)ISD - Neri1.27
7ITAMauro Facci (ITA)Quick Step1.49
8SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale1.51
9RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galiciazt
10BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step1.56
11SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - HTCzt
12ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - N.G.C.zt
13ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
14ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vinizt
15AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTCzt
16RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
17ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
18ITAIvan Basso (ITA)Liquigaszt
19USALevi Leipheimer (USA)Astanazt
20COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt

Etappe 16 - Pergola - Monte Petrano - 237Km - 25 Mei 2009Berg


1ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam7.11.54 (32.646km/h)
2RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank0.25
3ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini0.26
4ITAIvan Basso (ITA)Liquigas0.29
5ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo1.19
6ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo1.21
7ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigaszt
8SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale2.11
9COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia2.35
11USALevi Leipheimer (USA)Astanazt
12ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
13VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
14BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Columbia - HTC3.02
15AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTCzt
16BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
17SLOJanez Brajkovic (SLO)Astanazt
18UKRYaroslav Popovych (UKR)Astana3.21
19BELSerge Pauwels (BEL)Cervélo Testteam3.39
20BELFrancis De Greef (BEL)Silence - Lotto3.43
10USALance Armstrong (USA)Astana2.51

Etappe 17 - Chieti - Blockhaus - 79Km - 27 Mei 2009Berg


1ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas2.21.06 (35.294 km/h)
2ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0.42
3ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini0.43
4RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank0.48
5ITAIvan Basso (ITA)Liquigas0.57
6ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - N.G.C.1.54
7POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas1.55
8AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTC1.59
9ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteamzt
11USALevi Leipheimer (USA)Astanazt
12SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
13ITAGilberto Simoni (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia2.05
14ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo2.09
15BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Columbia - HTC2.17
16ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne3.18
17ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
18ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigaszt
19COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
20ESPHéctor González Baeza (ESP)Fuji - Servetto3.43
10USALance Armstrong (USA)Astanazt

Etappe 18 - Sulmona - Benevento - 181Km - 28 Mei 2009Ontsnapping


1ITAMichele Scarponi (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia4.07.41 (44.088 km/h)
2COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Barloworld - Bianchizt
3USADanny Pate (USA)Garmin - Slipstreamzt
4DENLars Ytting Bak (DEN)Saxo Bankzt
5UKRDmytro Grabovskyy (UKR)ISD - Neri0.06
6BELDries Devenyns (BEL)Quick Step0.20
7USAJason McCartney (USA)Saxo Bank0.24
8ITAGiovanni Visconti (ITA)ISD - Neri0.37
9ITAAlessandro Bertolini (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia0.39
10ITAGabriele Bosisio (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini0.42
11KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana0.44
12RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galicia0.58
13SWEJonas Ljungblad (SWE)Silence - Lotto1.09
14ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
15FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
16BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
17ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
18ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
19BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Columbia - HTCzt
20SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - HTC1.17

Etappe 19 - Avellino - Vesuvio - 164Km - 29 Mei 2009Berg


1ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam4.33.23 (35.993 km/h)
2ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas0.21
3ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini0.30
4RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
5ITAIvan Basso (ITA)Liquigas0.35
6USALevi Leipheimer (USA)Astana0.53
7SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale1.14
8BELSerge Pauwels (BEL)Cervélo Testteam1.15
9COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
10ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
11ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
12ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - N.G.C.1.29
13ITAGilberto Simoni (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia1.32
14BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step1.38
15ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo1.40
17FRAArnold Jeannesson (FRA)Caisse d'Epargne1.54
18ESPDaniel Navarro García (ESP)Astana2.26
19COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank2.41
20ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.2.44
16USALance Armstrong (USA)Astana1.42

Etappe 20 - Napoli - Anagni - 203Km - 30 Mei 2009Ontsnapping


1BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lotto4.30.07 (45.091 km/h)
2FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0.02
3ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0.07
4AUSAllan Davis (AUS)Quick Stepzt
5FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
6ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigaszt
7NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTCzt
8ITAGiovanni Visconti (ITA)ISD - Nerizt
9AUSSimon Gerrans (AUS)Cervélo Testteamzt
10BELSerge Pauwels (BEL)Cervélo Testteamzt
11RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
12ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vinizt
13SUIRubens Bertogliati (SUI)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
14ITARuggero Marzoli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
15RUSAlexander Serov (RUS)Team Katushazt
16FRARenaud Dion (FRA)AG2R - La Mondialezt
17ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.zt
18USALevi Leipheimer (USA)Astanazt
19SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
20GBRChris Froome (GBR)Barloworld - Bianchizt

Etappe 21 - Roma - 15,3Km - 31 Mei 2009Individuele Tijdrit


1LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteam18.42 (46.203 km/h)
2GBRBradley Wiggins (GBR)Garmin - Slipstream0.01
3NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTC0.07
4UKRYaroslav Popovych (UKR)Astana0.11
5ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - N.G.C.0.16
6ITAGiovanni Visconti (ITA)ISD - Neri0.18
7BELDries Devenyns (BEL)Quick Step0.20
8NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank0.21
9ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0.23
10RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank0.24
11SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana0.27
12ITAMarco Pinotti (ITA)Team Columbia - HTC0.29
13ITAGabriele Bosisio (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini0.30
14BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lotto0.36
15UKRAndriy Grivko (UKR)ISD - Neri0.39
16ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas0.40
17ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini0.45
18ITAIvan Basso (ITA)Liquigas0.46
19NEDTom Stamsnijder (NED)Rabobankzt
20AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTC0.49

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden