De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Giro - 2002 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Giro - 2002 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2002

Giro 2002

ItaliëItalië - 11 Mei 2002 - 2 Juni 2002


Algemeen klassement - 2 Juni 2002


1ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminio89.22.42
2USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscali1.41
3ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessio2.12
4ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin3.14
5RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikin5.34
6ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca6.54
7AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner7.02
8ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coast7.07
9BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco9.36
10ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegi11.50
11ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems12.49
12UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnago14.50
13ITAIvan Gotti (ITA)Alessio15.17
14AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Step16.25
15ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegi17.23
16ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessio17.32
17NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank19.28
18ITAMichele Scarponi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo22.04
19MEXJulio Alberto Perez Cuapio (MEX)Panaria - Fiordo22.15
20ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Step23.54
21ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteiner24.21
22GERGrischa Niermann (GER)Rabobank25.33
23UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolo25.59
24NEDAddy Engels (NED)Rabobank26.24
25GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekom27.30
26BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco28.04
27COLHernan Dario Munoz Giraldo (COL)Colombia - Selle Italia28.17
28ITACristian Moreni (ITA)Alessio30.10
29ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Step35.41
30ITADenis Lunghi (ITA)Team Colpack Astro36.35
31COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Formaggi Trentini37.23
32ITADaniele De Paoli (ITA)Alessio38.41
33ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blanca39.29
34COLJosé Joaquim Castelblanco Romero (COL)Colombia - Selle Italia47.28
35CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessio48.41
36UKRVolodimyr Duma (UKR)Panaria - Fiordo48.56
37KAZAndrei Mizourov (KAZ)Mercatone Uno49.28
38ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscali51.30
39ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)CSC - Tiscali53.24
40MDAIgor Pugaci (MDA)Saeco - Longoni Sport54.05
41ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Index - Alexia Alluminio54.43
42ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Step54.57
43ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikin56.25
44POLSylvester Szmyd (POL)Tacconi Sport - Emmegi56.58
45DENMichael Rasmussen (DEN)CSC - Tiscali59.23
46ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Coast1.01.03
47BELGeert Verheyen (BEL)Rabobank1.07.48
48ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Saeco - Longoni Sport1.11.39
49GERTorsten Hiekmann (GER)Deutsche Telekom1.14.45
50ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blanca1.14.50
51SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems1.18.39
52ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coast1.19.30
53ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sport1.21.14
54UKRSergey Adveyev (UKR)Landbouwkrediet - Colnago1.25.39
55AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systems1.36.22
56ITAOscar Mason (ITA)Saeco - Longoni Sport1.36.22
57NEDJan Boven (NED)Rabobank1.40.24
58ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sport1.40.38
59ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)CSC - Tiscali1.40.58
60ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)CSC - Tiscali1.42.18
61GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems1.42.19
62ESPGustavo Miguel Otero Gomez (ESP)Kelme - Costa Blanca1.42.19
63ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolo1.43.28
64CZEMilan Kadlec (CZE)Lampre - Daikin1.44.28
65NEDThorwald Veneberg (NED)Rabobank1.45.10
66ITASergio Barbero (ITA)Lampre - Daikin1.48.18
67ITALuca Mazzanti (ITA)Mercatone Uno1.50.07
68GBRMaximilian Sciandri (GBR)Lampre - Daikin1.51.12
69ESPFrancisco Leon Mane (ESP)Kelme - Costa Blanca1.51.25
70NEDMarc Lotz (NED)Rabobank1.54.02
71ITADavide Bramati (ITA)Mapei - Quick Step1.55.01
72ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikin1.55.38
73ITAAndrea Peron (ITA)CSC - Tiscali1.56.46
74COLRuber Alveiro Marin Valenciana (COL)Colombia - Selle Italia1.57.28
75ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Phonak Hearing Systems1.58.01
76ITALorenzo Bernucci (ITA)Landbouwkrediet - Colnago1.58.03
77DENBo Hamburger (DEN)Index - Alexia Alluminio1.59.20
78GERRaphael Schweda (GER)Coast2.00.20
79ITARoberto Conti (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo2.03.33
80COLHéctor Orlando Mesa Mesa (COL)Formaggi Trentini2.03.59
81ITAMatteo Carrara (ITA)Team Colpack Astro2.05.43
82AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteiner2.06.14
83ITAAlessandro Bertolini (ITA)Alessio2.11.15
84UKRMikhaylo Khalilov (UKR)Colombia - Selle Italia2.11.43
85ITADaniele Righi (ITA)Index - Alexia Alluminio2.14.13
86SLOUros Murn (SLO)Formaggi Trentini2.14.50
87ITAGiovanni Lombardi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo2.15.31
88ESPJosé Cayetano Julia Cegarra (ESP)Kelme - Costa Blanca2.16.59
89SUISteve Zampieri (SUI)Tacconi Sport - Emmegi2.17.32
90KAZSerguei Yakovlev (KAZ)Deutsche Telekom2.18.11
91AUSMathew Hayman (AUS)Rabobank2.18.56
92ITAPaolo Fornaciari (ITA)Mapei - Quick Step2.19.04
93GERKai Hundertmarck (GER)Deutsche Telekom2.19.22
94ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo2.20.49
95SLOMartin Derganc (SLO)Acqua & Sapone - Cantina Tollo2.21.44
96ITARenzo Mazzoleni (ITA)Team Colpack Astro2.22.13
97BELThierry Marichal (BEL)Lotto - Adecco2.23.25
98NEDSteven De Jongh (NED)Rabobank2.25.56
99ITAGian Mario Ortenzi (ITA)Mercatone Uno2.27.23
100ITAMario Cipollini (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo2.28.17
101ITABiagio Conte (ITA)Saeco - Longoni Sport2.29.54
102ITAMauro Gerosa (ITA)Tacconi Sport - Emmegi2.30.49
103RUSDmitri Konyshev (RUS)Fassa Bortolo2.31.37
104NEDAart Vierhouten (NED)Lotto - Adecco2.32.33
105RUSDenis Bondarenko (RUS)Formaggi Trentini2.33.34
106AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteiner2.34.45
107DENFrank Høj (DEN)Coast2.35.29
108DENJimmi Madsen (DEN)CSC - Tiscali2.36.21
109ITAMario Scirea (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo2.37.15
110GERStephan Schreck (GER)Deutsche Telekom2.37.25
111GERRalf Grabsch (GER)Deutsche Telekom2.37.37
112DENLars Michaelsen (DEN)Coast2.38.58
113ITAMauro Radaelli (ITA)Tacconi Sport - Emmegi2.39.10
114ITAMassimo Apollonio (ITA)Tacconi Sport - Emmegi2.39.55
115GERAndré Korff (GER)Coast2.40.32
116ITAMassimo Strazzer (ITA)Phonak Hearing Systems2.40.43
117ITAAlessio Galletti (ITA)Saeco - Longoni Sport2.41.17
118BELChristophe Detilloux (BEL)Lotto - Adecco2.42.12
119ITADenis Zanette (ITA)Fassa Bortolo2.42.37
120ITAOscar Cavagnis (ITA)Landbouwkrediet - Colnago2.43.13
121ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Kelme - Costa Blanca2.43.39
122GERJan Schaffrath (GER)Deutsche Telekom2.43.40
123ITAEllis Rastelli (ITA)Gerolsteiner2.44.34
124DENRolf Sørensen (DEN)Landbouwkrediet - Colnago2.49.20
125USAGuido Trenti (USA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo2.50.53
126BLRYauheni Seniushkin (BLR)Panaria - Fiordo2.52.27
127FRAFabrice Gougot (FRA)Phonak Hearing Systems2.54.04
128ITAAngelo Furlan (ITA)Alessio2.54.52
129MEXMiguel Angel Meza Flores (MEX)Team Colpack Astro2.55.29
130ITAGabriele Colombo (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo2.56.20
131ITACristian Gasperoni (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo2.56.24
132DENDanny Jonasson (DEN)CSC - Tiscali3.00.13
133ITAMatteo Gigli (ITA)Team Colpack Astro3.01.36
134GERMalte Urban (GER)Coast3.04.47
135ITAFabiano Fontanelli (ITA)Mercatone Uno3.08.34
136ITAMario Manzoni (ITA)Index - Alexia Alluminio3.13.45
137ITAMoreno Di Biase (ITA)Formaggi Trentini3.16.57
138ITAEnrico Degano (ITA)Panaria - Fiordo3.21.50
139JAPHidenori Nodera (JAP)Team Colpack Astro3.23.56
140ITAEddy Serri (ITA)Index - Alexia Alluminio3.34.55

Puntenklassement - 2 Juni 2002


1ITAMario Cipollini (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo184
2ITAMassimo Strazzer (ITA)Phonak Hearing Systems166
3ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca106
4ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo101
5USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscali86
6UKRMikhaylo Khalilov (UKR)Colombia - Selle Italia85
7ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminio80
8ITACristian Moreni (ITA)Alessio79
9ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegi74
10ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin70
11AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Step67
12BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco62
13ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessio61
14MEXJulio Alberto Perez Cuapio (MEX)Panaria - Fiordo59
15ITADenis Lunghi (ITA)Team Colpack Astro54
16ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Kelme - Costa Blanca53
17ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikin52
18ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coast52
19UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolo52
20GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems52
21AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteiner47
22NEDSteven De Jongh (NED)Rabobank44
23AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner41
24NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank39
25ITAMoreno Di Biase (ITA)Formaggi Trentini33
26ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegi32
27ITAAngelo Furlan (ITA)Alessio32
28RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikin31
29ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessio30
30ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sport29
31MEXMiguel Angel Meza Flores (MEX)Team Colpack Astro29
32ITABiagio Conte (ITA)Saeco - Longoni Sport28
33ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems27
34NEDAart Vierhouten (NED)Lotto - Adecco27
35DENLars Michaelsen (DEN)Coast27
36UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnago22
37ITAGiovanni Lombardi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo21
38ITAIvan Gotti (ITA)Alessio20
39ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Step20
40ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blanca20
41GERRaphael Schweda (GER)Coast20
42GBRMaximilian Sciandri (GBR)Lampre - Daikin18
43ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Step17
44ITALorenzo Bernucci (ITA)Landbouwkrediet - Colnago16
45ITAEnrico Degano (ITA)Panaria - Fiordo16
46AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systems15
47ITAAlessandro Bertolini (ITA)Alessio15
48BELChristophe Detilloux (BEL)Lotto - Adecco13
49ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteiner12
50AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteiner11

Bergklassement - 2 Juni 2002


1FRALaurent Jalabert (FRA)CSC - Tiscali262
2BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adecco178
3COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca162
4USALance Armstrong (USA)US Postal Service159
5BELAxel Merckx (BEL)Domo - Farm Frites121
6ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroski115
7NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank113
8FRARichard Virenque (FRA)Domo - Farm Frites107
9ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscali97
10LTURaimondas Rumsas (LTU)Lampre - Daikin96
11ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegi86
12ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekom77
13ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroski75
14ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service70
15ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegi65
16FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux64
17RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyance63
18FRAPatrice Halgand (FRA)Jean Delatour63
19GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski62
20FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux56
21ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca55
22DENNicki Sørensen (DEN)CSC - Tiscali55
23FRAMiguel-Angel Martinez (FRA)54
24ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi52
25ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolo52
26ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com48
27ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.com47
28PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroski43
29ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski42
30DENJakob Storm Piil (DEN)CSC - Tiscali41
31NEDLeon Van Bon (NED)Domo - Farm Frites38
32ITAMarzio Bruseghin (ITA)Ibanesto.com37
33FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis36
34ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekom36
35FRAEmmanuel Magnien (FRA)Bonjour34
36ITANicola Loda (ITA)Fassa Bortolo34
37NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole34
38ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski31
39USALevi Leipheimer (USA)Rabobank30
40BELLudo Dierckxsens (BEL)Lampre - Daikin30
41ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Ibanesto.com29
42AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeux26
43ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi26
44ITAMarco Serpellini (ITA)Lampre - Daikin26
45FRAStéphane Berges (FRA)AG2R Prévoyance26
46FRAThierry Loder (FRA)AG2R Prévoyance25
47SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank24
48ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadi24
49NEDErik Dekker (NED)Rabobank22
50FRALudovic Turpin (FRA)AG2R Prévoyance22
51COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)US Postal Service21
52AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole19
53KAZAndrei Kivilev (KAZ)Cofidis18
54FRALaurent Lefevre (FRA)Jean Delatour17
55CZETomas Konecny (CZE)Domo - Farm Frites16
56SLOMartin Hvastija (SLO)Alessio15
57FRAFranck Renier (FRA)Bonjour13
58USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service13
59POLDariusz Baranowski (POL)Ibanesto.com12
60ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski12
61ITAIvan Gotti (ITA)Alessio10
62LATRaivis Belohvosciks (LAT)Lampre - Daikin10
63FRAAnthony Morin (FRA)Crédit Agricole8
64LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service8
65ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)US Postal Service8
66RSARobert Hunter (RSA)Mapei - Quick Step8
67FRAStéphane Goubert (FRA)Jean Delatour8
68SCODavid Millar (SCO)Cofidis6
69FRANicolas Vogondy (FRA)La Française des Jeux6
70CZEPavel Padrnos (CZE)US Postal Service6
71BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adecco6
72UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolo5
73FRASylvain Chavanel (FRA)Bonjour5
74ITAAndrea Peron (ITA)CSC - Tiscali4
75ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis4
76USAFloyd Landis (USA)US Postal Service3
77ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis3
78FRAAndy Flickinger (FRA)AG2R Prévoyance2
79GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom2
80USABobby Julich (USA)Deutsche Telekom1
81NEDKarsten Kroon (NED)Rabobank1
82ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Mapei - Quick Step1

Intergiro klassement - 2 Juni 2002


1ITAMassimo Strazzer (ITA)Phonak Hearing Systems55.05.46
2UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolo4.26
3ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca4.41
4USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscali4.46
5ITABiagio Conte (ITA)Saeco - Longoni Sport4.55
6UKRMikhaylo Khalilov (UKR)Colombia - Selle Italia5.04
7ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikin5.24
8ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo5.26
9ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminio5.27
10ITAMario Cipollini (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo5.36
11ITAAngelo Furlan (ITA)Alessio5.40
12ITACristian Moreni (ITA)Alessio5.42
13ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessio5.53
14ITAMoreno Di Biase (ITA)Formaggi Trentini5.54
15MEXJulio Alberto Perez Cuapio (MEX)Panaria - Fiordo5.56
16BELThierry Marichal (BEL)Lotto - Adecco6.00
17NEDMarc Lotz (NED)Rabobankzt
18NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
19ITARenzo Mazzoleni (ITA)Team Colpack Astrozt
20ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegi6.01
21GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems6.04
22ITADaniele De Paoli (ITA)Alessio6.06
23COLRuber Alveiro Marin Valenciana (COL)Colombia - Selle Italiazt
24SUISteve Zampieri (SUI)Tacconi Sport - Emmegizt
25MEXMiguel Angel Meza Flores (MEX)Team Colpack Astro6.08
26ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sport6.12
27ITAGiovanni Lombardi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
28DENLars Michaelsen (DEN)Coastzt
29GBRMaximilian Sciandri (GBR)Lampre - Daikinzt
30ITAMario Manzoni (ITA)Index - Alexia Alluminio6.16
31ITAMassimo Apollonio (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
32ITADenis Lunghi (ITA)Team Colpack Astrozt
33ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coastzt
34DENFrank Høj (DEN)Coast6.21
35COLHéctor Orlando Mesa Mesa (COL)Formaggi Trentinizt
36ITAMatteo Carrara (ITA)Team Colpack Astrozt
37ITAMauro Radaelli (ITA)Tacconi Sport - Emmegi6.26
38ITAAlessio Galletti (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
39ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Stepzt
40AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
41ITAAlessandro Bertolini (ITA)Alessiozt
42ITAOscar Cavagnis (ITA)Landbouwkrediet - Colnagozt
43AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
44BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco6.29
45ITAFabiano Fontanelli (ITA)Mercatone Uno6.30
46SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
47ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolozt
48RUSDmitri Konyshev (RUS)Fassa Bortolozt
49ITACristian Gasperoni (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
50NEDAart Vierhouten (NED)Lotto - Adeccozt

Ploegenklassement - 2 Juni 2002


1ITA Alessio267.57.29
2ITA Lampre - Daikin30.10
3NED Rabobank40.12
4DEN CSC - Tiscali42.03
5ITA Mapei - Quick Step45.55
6ITA Tacconi Sport - Emmegi57.25
7ESP Kelme - Costa Blanca58.00
8GER Gerolsteiner1.16.29
9COL Colombia - Selle Italia1.35.57
10ITA Fassa Bortolo1.47.08
11GER Coast1.48.22
12GER Deutsche Telekom1.56.50
13SUI Phonak Hearing Systems1.58.11
14ITA Saeco - Longoni Sport2.02.52
15ITA Index - Alexia Alluminio2.12.52
16BEL Lotto - Adecco2.18.04
17BEL Landbouwkrediet - Colnago3.05.25
18ITA Panaria - Fiordo3.20.23
19ITA Acqua & Sapone - Cantina Tollo3.23.58
20ITA Formaggi Trentini3.29.55
21ITA Team Colpack Astro3.54.17
22ITA Mercatone Uno4.23.53

Proloog - Groningen, 6.5 km - 11 Mei 2002Individuele Tijdrit


1ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Phonak Hearing Systems8.12 (47.56 km/h)
2BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco0.01
3ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminio0.04
4AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systems0.08
5DENFrank Høj (DEN)Coast0.09
6ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner0.10
7GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
8NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank0.12
9ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscali0.13
10GERTorsten Hiekmann (GER)Deutsche Telekom0.14
11AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Adeccozt
12ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems0.15
13ITAMario Cipollini (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
14BELMarc Streel (BEL)Landbouwkrediet - Colnagozt
15ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
16AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
17ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin0.17
18ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
19NEDJan Boven (NED)Rabobankzt
20ITAMassimo Strazzer (ITA)Phonak Hearing Systemszt
21ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
22RSARobert Hunter (RSA)Mapei - Quick Stepzt
23ITACristian Moreni (ITA)Alessio0.18
24ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
25ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin0.19
26ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
27ITAMichele Bartoli (ITA)Fassa Bortolo0.20
28ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
29GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systemszt
30ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikin0.21
31ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
32ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
33BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco0.22
34ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
35ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
36ITAAndrea Peron (ITA)CSC - Tiscalizt
37AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
38ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Stepzt
39ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteinerzt
40ITALorenzo Bernucci (ITA)Landbouwkrediet - Colnago0.23
41ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikinzt
42ITAFabrizio Guidi (ITA)Coastzt
43ESPFrancisco Leon Mane (ESP)Kelme - Costa Blancazt
44GBRMaximilian Sciandri (GBR)Lampre - Daikin0.24
45NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
46ITADaniele De Paoli (ITA)Alessiozt
47ITASergio Barbero (ITA)Lampre - Daikinzt
48ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blancazt
49CZEMilan Kadlec (CZE)Lampre - Daikin0.25
50SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt

Etappe 1 - Groningen-Munster, 215 km - 12 Mei 2002Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo5.37.14 (38.786 km/h)
2AUSGraeme Allen Brown (AUS)Panaria - Fiordozt
3AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Adeccozt
4GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekomzt
5GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systemszt
6RSARobert Hunter (RSA)Mapei - Quick Stepzt
7MEXMiguel Angel Meza Flores (MEX)Team Colpack Astrozt
8UKRMikhaylo Khalilov (UKR)Colombia - Selle Italiazt
9NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
10ITAMatteo Carrara (ITA)Team Colpack Astrozt
11ITAGiovanni Lombardi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
12ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
13ITAFabrizio Guidi (ITA)Coastzt
14ITAMassimo Strazzer (ITA)Phonak Hearing Systemszt
15ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
16ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
17ITAOscar Cavagnis (ITA)Landbouwkrediet - Colnagozt
18GBRMaximilian Sciandri (GBR)Lampre - Daikinzt
19ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
20GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
21AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
22AUSMathew Hayman (AUS)Rabobankzt
23ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
24ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
25ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
26DENLars Michaelsen (DEN)Coastzt
27AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
28DENFrank Høj (DEN)Coastzt
29LTUSaulius Ruskys (LTU)Gerolsteiner0.07
30USAGuido Trenti (USA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo0.11
31NEDAart Vierhouten (NED)Lotto - Adecco0.18
32ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca0.25
33BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
34ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blancazt
35USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscalizt
36ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Phonak Hearing Systemszt
37ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
38ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessiozt
39ITADaniele De Paoli (ITA)Alessiozt
40ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
41AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
42ITADenis Lunghi (ITA)Team Colpack Astrozt
43ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
44ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscalizt
45ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
46DENRolf Sørensen (DEN)Landbouwkrediet - Colnagozt
47ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Kelme - Costa Blancazt
48ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coastzt
49ITAOscar Mason (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
50BELIef Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt

Etappe 2 - Cologne-Ans/Liege, 209 km - 13 Mei 2002Medium berg


1ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Step5.25.12 (38.560 km/h)
2ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
3GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekomzt
4ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
5USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscalizt
6NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
7BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
8AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Step0.03
9UKRMikhaylo Khalilov (UKR)Colombia - Selle Italiazt
10ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Phonak Hearing Systemszt
11ITAFabrizio Guidi (ITA)Coastzt
12ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
13ITAMichele Scarponi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
14ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessiozt
15ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
16ITADaniele De Paoli (ITA)Alessiozt
17UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolozt
18SLOUros Murn (SLO)Formaggi Trentinizt
19GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
20ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coastzt
21ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Kelme - Costa Blancazt
22GERGrischa Niermann (GER)Rabobank0.09
23ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
24ITACristian Moreni (ITA)Alessio0.12
25ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coast0.16
26ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blanca0.23
27ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Index - Alexia Alluminio0.25
28ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Coastzt
29ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
30ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteinerzt
31COLJosé Joaquim Castelblanco Romero (COL)Colombia - Selle Italiazt
32COLHernan Dario Munoz Giraldo (COL)Colombia - Selle Italiazt
33ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
34AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
35LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Saeco - Longoni Sportzt
36ITADomenico Romano (ITA)Landbouwkrediet - Colnagozt
37RUSFaat Zakirov (RUS)Panaria - Fiordo0.30
38UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnago0.33
39RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikinzt
40ESPGustavo Miguel Otero Gomez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
41ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikinzt
42BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
43UKRVolodimyr Duma (UKR)Panaria - Fiordozt
44ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikinzt
45GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekomzt
46ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
47ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Unozt
48ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscalizt
49ITAMatteo Carrara (ITA)Team Colpack Astrozt
50ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blancazt

Etappe 3 - Verviers-E.s. Alzette, 206 km - 14 Mei 2002Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo5.46.57 (35.62 km/h)
2ITAMassimo Strazzer (ITA)Phonak Hearing Systemszt
3GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekomzt
4ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
5UKRMikhaylo Khalilov (UKR)Colombia - Selle Italiazt
6AUSGraeme Allen Brown (AUS)Panaria - Fiordozt
7ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
8NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
9ITAMoreno Di Biase (ITA)Formaggi Trentinizt
10GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systemszt
11MEXMiguel Angel Meza Flores (MEX)Team Colpack Astrozt
12ITAOscar Cavagnis (ITA)Landbouwkrediet - Colnagozt
13AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
14NEDAart Vierhouten (NED)Lotto - Adeccozt
15ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Kelme - Costa Blancazt
16ITAMatteo Carrara (ITA)Team Colpack Astrozt
17ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
18UKRVolodimyr Duma (UKR)Panaria - Fiordozt
19ITAAngelo Furlan (ITA)Alessiozt
20ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikinzt
21ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
22ITAGiovanni Lombardi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
23ITADaniele Contrini (ITA)Gerolsteinerzt
24NEDStefan Van Dijk (NED)Lotto - Adeccozt
25ITABiagio Conte (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
26UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
27ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
28ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
29ITADaniele De Paoli (ITA)Alessiozt
30AUSMathew Hayman (AUS)Rabobankzt
31GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
32DENLars Michaelsen (DEN)Coastzt
33USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscalizt
34AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
35ITAFabrizio Guidi (ITA)Coastzt
36ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessiozt
37ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
38SLOMartin Derganc (SLO)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
39ITAMassimo Apollonio (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
40GERJan Schaffrath (GER)Deutsche Telekomzt
41ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolozt
42NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
43RSARobert Hunter (RSA)Mapei - Quick Stepzt
44LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Saeco - Longoni Sportzt
45COLRuber Alveiro Marin Valenciana (COL)Colombia - Selle Italiazt
46NEDThorwald Veneberg (NED)Rabobankzt
47ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
48ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
49NEDMarc Lotz (NED)Rabobankzt
50AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt

Etappe 4 - E.s Alzette-Strasbourg, 232 km - 15 Mei 2002Sprint


1AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Adecco5.37.13 (41.28 km/h)
2ITAMario Cipollini (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
3ITAEnrico Degano (ITA)Panaria - Fiordozt
4AUSGraeme Allen Brown (AUS)Panaria - Fiordozt
5ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
6ITAFabrizio Guidi (ITA)Coastzt
7NEDAart Vierhouten (NED)Lotto - Adeccozt
8GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systemszt
9ITAMassimo Strazzer (ITA)Phonak Hearing Systemszt
10ITAMoreno Di Biase (ITA)Formaggi Trentinizt
11RSARobert Hunter (RSA)Mapei - Quick Stepzt
12GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekomzt
13UKRMikhaylo Khalilov (UKR)Colombia - Selle Italiazt
14SLOZoran Klemencic (SLO)Tacconi Sport - Emmegizt
15ITACristian Moreni (ITA)Alessiozt
16ITAGiovanni Lombardi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
17ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Kelme - Costa Blancazt
18SLOUros Murn (SLO)Formaggi Trentinizt
19ITARuggero Marzoli (ITA)Formaggi Trentinizt
20ITAAngelo Furlan (ITA)Alessiozt
21AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
22MEXMiguel Angel Meza Flores (MEX)Team Colpack Astrozt
23UKRYuri Metlushenko (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
24BELChristophe Detilloux (BEL)Lotto - Adeccozt
25NEDStefan Van Dijk (NED)Lotto - Adeccozt
26NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
27ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
28DENLars Michaelsen (DEN)Coastzt
29ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
30GERAndré Korff (GER)Coastzt
31UKRVolodimyr Duma (UKR)Panaria - Fiordozt
32ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
33AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
34AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
35ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blancazt
36ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikinzt
37ITABiagio Conte (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
38ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessiozt
39AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
40LTUVladimir Smirnov (LTU)Team Colpack Astrozt
41GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
42ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
43AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
44BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
45ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
46ITAMatteo Carrara (ITA)Team Colpack Astrozt
47UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolozt
48ITAOscar Mason (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
49ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
50ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt

Etappe 5 - Fossano-Limone Piemonte, 150 km - 17 Mei 2002Berg


1ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Step3.46.45 (40.485 km/h)
2ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Kelme - Costa Blancazt
3ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
4ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
5ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolo0.07
6ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coastzt
7ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca0.09
8ITAIvan Gotti (ITA)Alessiozt
9USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscalizt
10ITAMichele Scarponi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo0.14
11RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikinzt
12GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom0.17
13AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
14ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
15RUSFaat Zakirov (RUS)Panaria - Fiordozt
16ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikinzt
17ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
18BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco0.19
19ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessio0.23
20AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Step0.25
21COLHernan Dario Munoz Giraldo (COL)Colombia - Selle Italia0.27
22ITACristian Moreni (ITA)Alessiozt
23NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank0.30
24ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegi0.36
25ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blancazt
26ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Phonak Hearing Systems0.37
27ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteinerzt
28GERTorsten Hiekmann (GER)Deutsche Telekom0.42
29ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Step0.52
30COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Formaggi Trentini1.09
31ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegi1.18
32ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
33MDAIgor Pugaci (MDA)Saeco - Longoni Sport1.23
34ESPJesus Maria Manzano Ruaño (ESP)Kelme - Costa Blanca1.33
35NEDAddy Engels (NED)Rabobank1.49
36ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Step2.34
37ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coast3.04
38ITAFabrizio Guidi (ITA)Coastzt
39MEXJulio Alberto Perez Cuapio (MEX)Panaria - Fiordozt
40ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessiozt
41UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolozt
42ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
43ITADaniele De Paoli (ITA)Alessiozt
44COLJosé Joaquim Castelblanco Romero (COL)Colombia - Selle Italiazt
45BELGeert Verheyen (BEL)Rabobankzt
46ITASergio Barbero (ITA)Lampre - Daikinzt
47GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
48DENMichael Rasmussen (DEN)CSC - Tiscalizt
49COLJuan Diego Ramírez Calderón (COL)Colombia - Selle Italiazt
50BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt

Etappe 6 - Cuneo-Varazze, 190 km - 18 Mei 2002Medium berg


1ITAGiovanni Lombardi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo4.56.45 (38.62 km/h)
2ITARuggero Marzoli (ITA)Formaggi Trentinizt
3GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
4ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
5ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blancazt
6UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
7GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekomzt
8ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
9ESPFrancisco Leon Mane (ESP)Kelme - Costa Blanca0.18
10NEDThorwald Veneberg (NED)Rabobankzt
11ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessiozt
12COLJuan Diego Ramírez Calderón (COL)Colombia - Selle Italia0.22
13ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminio4.21
14UKRMikhaylo Khalilov (UKR)Colombia - Selle Italia5.05
15AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
16ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
17GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
18ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteinerzt
19ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
20ITADaniele Righi (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
21BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
22BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
23AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
24ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Coastzt
25ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikinzt
26NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
27CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessiozt
28UKRVolodimyr Duma (UKR)Panaria - Fiordozt
29ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Unozt
30ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
31ITAMichele Scarponi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
32USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscalizt
33ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Kelme - Costa Blancazt
34DENMichael Rasmussen (DEN)CSC - Tiscalizt
35ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Phonak Hearing Systemszt
36ITAGian Mario Ortenzi (ITA)Mercatone Unozt
37ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
38AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
39ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessiozt
40ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blancazt
41ITADaniele De Paoli (ITA)Alessiozt
42GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
43ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
44AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
45ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
46ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
47ITALuca Mazzanti (ITA)Mercatone Unozt
48ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Stepzt
49ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
50GERTorsten Hiekmann (GER)Deutsche Telekomzt

Etappe 7 - Circuito della Versilia, 159 km - 19 Mei 2002Ontsnapping


1BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco4.03.59
2GERRaphael Schweda (GER)Coast0.59
3ITACristian Moreni (ITA)Alessiozt
4GBRMaximilian Sciandri (GBR)Lampre - Daikin1.02
5ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteinerzt
6ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
7ITADenis Lunghi (ITA)Team Colpack Astrozt
8ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Step1.08
9ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo1.46
10ITAFabrizio Guidi (ITA)Coastzt
11AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Adeccozt
12ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
13AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
14BELGeert Verheyen (BEL)Rabobankzt
15ITARuggero Marzoli (ITA)Formaggi Trentinizt
16ITAMichele Colleoni (ITA)Team Colpack Astrozt
17ITAMario Cipollini (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
18COLRuber Alveiro Marin Valenciana (COL)Colombia - Selle Italiazt
19USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscalizt
20ITAGiovanni Lombardi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
21GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekomzt
22ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
23ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscalizt
24ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
25COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Formaggi Trentinizt
26ITADaniele Righi (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
27AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
28LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Saeco - Longoni Sportzt
29SLOUros Murn (SLO)Formaggi Trentinizt
30UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
31MDAIgor Pugaci (MDA)Saeco - Longoni Sportzt
32ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
33ITAIvan Gotti (ITA)Alessiozt
34CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessiozt
35UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolozt
36GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
37BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
38ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikinzt
39POLSylvester Szmyd (POL)Tacconi Sport - Emmegizt
40NEDJan Boven (NED)Rabobankzt
41UKRSergey Adveyev (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
42ITADaniele De Paoli (ITA)Alessiozt
43ITASergio Barbero (ITA)Lampre - Daikinzt
44ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Phonak Hearing Systemszt
45SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
46ITARoberto Sgambelluri (ITA)Mercatone Unozt
47GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
48ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Unozt
49ITALuca Mazzanti (ITA)Mercatone Unozt
50ITAGian Mario Ortenzi (ITA)Mercatone Unozt

Etappe 8 - Capannori-Orvieto, 237 km - 20 Mei 2002Ontsnapping


1ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca5.47.54 (41.908 km/h)
2ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolo0.04
3ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
4ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikinzt
5ITACristian Moreni (ITA)Alessiozt
6ITARuggero Marzoli (ITA)Formaggi Trentinizt
7ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
8ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
9NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
10ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
11ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
12AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
13AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
14ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessiozt
15ITAMichele Scarponi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
16GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekomzt
17RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikinzt
18USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscalizt
19ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
20ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
21ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
22ITADaniele De Paoli (ITA)Alessiozt
23ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coastzt
24UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolozt
25BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
26BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
27ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
28ITAIvan Gotti (ITA)Alessiozt
29ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blancazt
30ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
31ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteinerzt
32NEDAddy Engels (NED)Rabobankzt
33ITADenis Lunghi (ITA)Team Colpack Astrozt
34ITALorenzo Bernucci (ITA)Landbouwkrediet - Colnagozt
35ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Phonak Hearing Systemszt
36ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
37ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blancazt
38COLJosé Joaquim Castelblanco Romero (COL)Colombia - Selle Italiazt
39GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
40GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
41ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Unozt
42UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnago0.11
43UKRVolodimyr Duma (UKR)Panaria - Fiordo0.23
44COLRuber Alveiro Marin Valenciana (COL)Colombia - Selle Italiazt
45LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Saeco - Longoni Sport0.35
46ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Coast0.44
47ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin0.54
48DENBo Hamburger (DEN)Index - Alexia Alluminio0.56
49ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessio1.00
50ITARoberto Sgambelluri (ITA)Mercatone Uno1.02

Etappe 9 - Tivoli-Caserta, 201 km - 21 Mei 2002Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo4.38.56 (43.24 km/h)
2AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Adeccozt
3ITACristian Moreni (ITA)Alessiozt
4ITAFabrizio Guidi (ITA)Coastzt
5ITAIvan Quaranta (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
6ITAAngelo Furlan (ITA)Alessiozt
7ITAMoreno Di Biase (ITA)Formaggi Trentinizt
8UKRMikhaylo Khalilov (UKR)Colombia - Selle Italiazt
9GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systemszt
10MEXMiguel Angel Meza Flores (MEX)Team Colpack Astrozt
11NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
12SLOZoran Klemencic (SLO)Tacconi Sport - Emmegizt
13ITAMassimo Strazzer (ITA)Phonak Hearing Systemszt
14AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
15ITAGiovanni Lombardi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
16ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
17UKRYuri Metlushenko (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
18AUSMathew Hayman (AUS)Rabobankzt
19DENLars Michaelsen (DEN)Coastzt
20ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
21ITAMauro Gerosa (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
22UKRVolodimyr Duma (UKR)Panaria - Fiordozt
23ITADaniele Contrini (ITA)Gerolsteinerzt
24COLFreddy Excelino González Martinez (COL)Colombia - Selle Italiazt
25BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
26BELIef Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
27NEDStefan Van Dijk (NED)Lotto - Adeccozt
28GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
29ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Coastzt
30ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
31ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)CSC - Tiscalizt
32ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
33UKRSergey Adveyev (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
34ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
35USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscalizt
36NEDAddy Engels (NED)Rabobankzt
37ITAMassimo Apollonio (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
38ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
39ITADaniele Righi (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
40UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolozt
41BELChristophe Detilloux (BEL)Lotto - Adeccozt
42AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
43COLJosé Joaquim Castelblanco Romero (COL)Colombia - Selle Italiazt
44ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
45GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
46AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
47ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
48ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikinzt
49USAGuido Trenti (USA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
50AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt

Etappe 10 - Maddaloni-Benevento, 118 km - 22 Mei 2002Sprint


1AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Adecco2.57.24 (39.909 km/h)
2ITAFabrizio Guidi (ITA)Coastzt
3ITAGiovanni Lombardi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
4UKRMikhaylo Khalilov (UKR)Colombia - Selle Italiazt
5ITAMassimo Strazzer (ITA)Phonak Hearing Systemszt
6ITACristian Moreni (ITA)Alessiozt
7ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
8SLOUros Murn (SLO)Formaggi Trentinizt
9UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
10ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
11ITADenis Lunghi (ITA)Team Colpack Astrozt
12NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
13ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
14GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
15ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
16ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
17ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
18AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
19ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
20ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
21ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blancazt
22AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
23ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
24GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systemszt
25ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessiozt
26ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Coastzt
27ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
28USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscalizt
29ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
30ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessiozt
31BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
32GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
33CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessiozt
34NEDMarc Lotz (NED)Rabobankzt
35ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
36ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
37NEDJan Boven (NED)Rabobankzt
38UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolozt
39ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikinzt
40ITAIvan Gotti (ITA)Alessiozt
41ITAMatteo Carrara (ITA)Team Colpack Astrozt
42GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekomzt
43RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikinzt
44ITADaniele De Paoli (ITA)Alessiozt
45BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
46NEDAddy Engels (NED)Rabobankzt
47ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coastzt
48ITAEllis Rastelli (ITA)Gerolsteinerzt
49ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blancazt
50CZEMilan Kadlec (CZE)Lampre - Daikinzt

Etappe 11 - Benevento-Campitello Matese, 140 km - 23 Mei 2002Berg


1ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sport4.03.37 (35.219 km/h)
2ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
3ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessio0.04
4ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coastzt
5ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
6ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
7COLJosé Joaquim Castelblanco Romero (COL)Colombia - Selle Italiazt
8ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessiozt
9ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca0.11
10ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin0.18
11COLJuan Diego Ramírez Calderón (COL)Colombia - Selle Italiazt
12AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
13ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
14AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
15ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
16MEXJulio Alberto Perez Cuapio (MEX)Panaria - Fiordozt
17ITAIvan Gotti (ITA)Alessio0.32
18ITACristian Moreni (ITA)Alessio0.34
19BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco0.42
20BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
21RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikinzt
22ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscalizt
23USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscalizt
24NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank0.50
25UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnago1.02
26ITAMichele Scarponi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
27ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
28ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Stepzt
29UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolozt
30COLHernan Dario Munoz Giraldo (COL)Colombia - Selle Italiazt
31LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Saeco - Longoni Sportzt
32GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekomzt
33ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
34ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blancazt
35GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekom1.05
36ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)CSC - Tiscali1.45
37ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Coast1.48
38ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
39NEDAddy Engels (NED)Rabobank2.18
40ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coast2.23
41DENMichael Rasmussen (DEN)CSC - Tiscalizt
42COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Formaggi Trentinizt
43UKRVolodimyr Duma (UKR)Panaria - Fiordozt
44GERGrischa Niermann (GER)Rabobank2.47
45ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteinerzt
46ITAAndrea Peron (ITA)CSC - Tiscalizt
47ITADaniele De Paoli (ITA)Alessiozt
48KAZAndrei Mizourov (KAZ)Mercatone Uno3.02
49ESPGustavo Miguel Otero Gomez (ESP)Kelme - Costa Blanca3.30
50POLSylvester Szmyd (POL)Tacconi Sport - Emmegi3.38

Etappe 12 - Campobasso-Chieti, 200 km - 24 Mei 2002Medium berg


1ITADenis Lunghi (ITA)Team Colpack Astro5.38.16 (35.47 km/h)
2GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems0.37
3ITALorenzo Bernucci (ITA)Landbouwkrediet - Colnago0.38
4ITAAlessandro Bertolini (ITA)Alessio0.54
5AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
6AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteiner3.44
7UKRMikhaylo Khalilov (UKR)Colombia - Selle Italia7.47
8ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
9SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
10COLJhon Freddy García Feria (COL)Colombia - Selle Italiazt
11BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
12GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
13GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekomzt
14ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
15ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
16ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
17RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikinzt
18MDAIgor Pugaci (MDA)Saeco - Longoni Sportzt
19NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
20ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessiozt
21AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
22ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteinerzt
23ITAMichele Scarponi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
24BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
25USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscalizt
26ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
27UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
28COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Formaggi Trentinizt
29AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
30ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
31CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessiozt
32NEDThorwald Veneberg (NED)Rabobankzt
33ITAAndrea Peron (ITA)CSC - Tiscalizt
34ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
35ITAIvan Gotti (ITA)Alessiozt
36ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
37ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Stepzt
38ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolozt
39ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coastzt
40POLSylvester Szmyd (POL)Tacconi Sport - Emmegizt
41ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
42COLJosé Joaquim Castelblanco Romero (COL)Colombia - Selle Italiazt
43ESPGustavo Miguel Otero Gomez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
44ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Stepzt
45ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessiozt
46ITADaniele De Paoli (ITA)Alessiozt
47ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blancazt
48ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikinzt
49ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikinzt
50ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Coastzt

Etappe 13 - Chieti-San Giacomo, 190 km - 25 Mei 2002Berg


1MEXJulio Alberto Perez Cuapio (MEX)Panaria - Fiordo5.04.02 (36.706 km/h)
2AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Step0.13
3ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegi0.17
4ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolo0.19
5ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coastzt
6ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessiozt
7NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank0.22
8ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessiozt
9ITAIvan Gotti (ITA)Alessiozt
10ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
11ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikinzt
12ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolo0.31
13ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
14BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
15RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikin0.41
16USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscalizt
17ITAMichele Scarponi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo0.56
18AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner1.07
19COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Formaggi Trentinizt
20ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
21ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Step1.24
22GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom1.29
23ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
24BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
25ITACristian Moreni (ITA)Alessiozt
26NEDAddy Engels (NED)Rabobank1.43
27ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems1.56
28GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
29MDAIgor Pugaci (MDA)Saeco - Longoni Sport2.10
30UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnago2.11
31COLJuan Diego Ramírez Calderón (COL)Colombia - Selle Italia2.17
32BELGeert Verheyen (BEL)Rabobank2.25
33COLHernan Dario Munoz Giraldo (COL)Colombia - Selle Italia2.37
34ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blancazt
35ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteiner2.46
36UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolo2.46
37UKRVolodimyr Duma (UKR)Panaria - Fiordo3.04
38GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
39CZEMilan Kadlec (CZE)Lampre - Daikin3.16
40KAZAndrei Mizourov (KAZ)Mercatone Uno3.18
41ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Coast3.25
42POLSylvester Szmyd (POL)Tacconi Sport - Emmegi3.29
43ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscali4.00
44ITAMichele Colleoni (ITA)Team Colpack Astro4.11
45ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blancazt
46COLJosé Joaquim Castelblanco Romero (COL)Colombia - Selle Italia4.30
47ITADaniele De Paoli (ITA)Alessiozt
48NEDMarc Lotz (NED)Rabobank5.29
49ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
50NEDJan Boven (NED)Rabobank6.03

Etappe 14 - Numana, 30.3 km - 26 Mei 2002Individuele Tijdrit


1USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscali41.21 (43.97 km/h)
2UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolo0.31
3AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Step0.41
4BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco0.52
5ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca0.55
6ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegi0.59
7ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Step1.01
8ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin1.07
9AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
10ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessio1.15
11ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems1.25
12UKRVolodimyr Duma (UKR)Panaria - Fiordo1.34
13ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
14ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminio1.35
15ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coastzt
16ITAAndrea Peron (ITA)CSC - Tiscali1.40
17ITACristian Moreni (ITA)Alessio1.44
18ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolo1.50
19ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessio1.52
20ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikin1.53
21ITAMichele Scarponi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo1.57
22ITAIvan Gotti (ITA)Alessio2.02
23BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco2.08
24ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegi2.13
25GERGrischa Niermann (GER)Rabobank2.13
26ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolo2.14
27BELMarc Streel (BEL)Landbouwkrediet - Colnago2.21
28ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Step2.22
29GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom2.31
30RUSDenis Bondarenko (RUS)Formaggi Trentini2.32
31RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikin2.33
32KAZAndrei Mizourov (KAZ)Mercatone Uno2.34
33ITADaniele De Paoli (ITA)Alessio2.35
34ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blanca2.36
35COLJosé Joaquim Castelblanco Romero (COL)Colombia - Selle Italia2.40
36ITADavide Bramati (ITA)Mapei - Quick Step2.43
37UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnago2.45
38NEDJan Boven (NED)Rabobank2.48
39NEDThorwald Veneberg (NED)Rabobank2.49
40GERRaphael Schweda (GER)Coast2.51
41UKRSergey Adveyev (UKR)Landbouwkrediet - Colnago2.56
42GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems2.57
43NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank3.03
44CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessiozt
45ITASimone Bertoletti (ITA)Lampre - Daikin3.04
46COLHernan Dario Munoz Giraldo (COL)Colombia - Selle Italia3.12
47GERTorsten Hiekmann (GER)Deutsche Telekom3.15
48AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteiner3.17
49CZEMilan Kadlec (CZE)Lampre - Daikin3.19
50ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sportzt

Etappe 15 - Terme Euganee-Conegliano, 156 km - 28 Mei 2002Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo3.42.49 (42.00 km/h)
2ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
3ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
4NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
5SLOZoran Klemencic (SLO)Tacconi Sport - Emmegizt
6AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
7ITAMassimo Strazzer (ITA)Phonak Hearing Systemszt
8BELChristophe Detilloux (BEL)Lotto - Adeccozt
9ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
10AUSMathew Hayman (AUS)Rabobankzt
11ITAAngelo Furlan (ITA)Alessiozt
12ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blancazt
13ITAMoreno Di Biase (ITA)Formaggi Trentinizt
14ITAOscar Cavagnis (ITA)Landbouwkrediet - Colnagozt
15ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
16ITAEnrico Degano (ITA)Panaria - Fiordozt
17UKRVolodymyr Bileka (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
18ITAGiovanni Lombardi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
19AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
20ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolozt
21ITAMario Manzoni (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
22ITAMassimo Apollonio (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
23ITABiagio Conte (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
24ESPJosé Cayetano Julia Cegarra (ESP)Kelme - Costa Blancazt
25ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
26ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
27USAGuido Trenti (USA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
28UKRMikhaylo Khalilov (UKR)Colombia - Selle Italiazt
29NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
30RUSDenis Bondarenko (RUS)Formaggi Trentinizt
31GBRMaximilian Sciandri (GBR)Lampre - Daikinzt
32UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
33SLOUros Murn (SLO)Formaggi Trentinizt
34GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
35ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
36ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
37MEXMiguel Angel Meza Flores (MEX)Team Colpack Astrozt
38CZEMilan Kadlec (CZE)Lampre - Daikinzt
39DENRolf Sørensen (DEN)Landbouwkrediet - Colnagozt
40AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
41GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekomzt
42DENFrank Høj (DEN)Coastzt
43ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessiozt
44AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
45ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Stepzt
46ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessiozt
47AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
48ITAMario Scirea (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
49ITADenis Zanette (ITA)Fassa Bortolozt
50ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt

Etappe 16 - Conegliano-Corvara in Badia, 163 km - 29 Mei 2002Berg


1MEXJulio Alberto Perez Cuapio (MEX)Panaria - Fiordo4.54.54
2ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminio0.53
3ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegi0.55
4ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikinzt
5ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
6USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscali0.58
7AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
8ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessiozt
9ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegi2.09
10ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems2.10
11ITAIvan Gotti (ITA)Alessiozt
12ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coast2.15
13ITADaniele De Paoli (ITA)Alessiozt
14COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Formaggi Trentini3.25
15ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
16RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikinzt
17DENMichael Rasmussen (DEN)CSC - Tiscali3.52
18ITADenis Lunghi (ITA)Team Colpack Astrozt
19BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco3.54
20AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner3.55
21ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blanca5.00
22KAZAndrei Mizourov (KAZ)Mercatone Unozt
23ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscali5.32
24ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessio5.34
25NEDAddy Engels (NED)Rabobank5.47
26ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)CSC - Tiscalizt
27ITAMichele Scarponi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo6.50
28ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Index - Alexia Alluminio6.51
29GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
30ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteiner6.52
31ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Stepzt
32GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekomzt
33ITACristian Moreni (ITA)Alessiozt
34UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
35ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Saeco - Longoni Sport8.48
36ITARoberto Conti (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
37ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikin8.50
38COLHéctor Orlando Mesa Mesa (COL)Formaggi Trentini8.54
39CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessio8.56
40UKRVolodimyr Duma (UKR)Panaria - Fiordozt
41GERGrischa Niermann (GER)Rabobank9.10
42NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
43COLRuber Alveiro Marin Valenciana (COL)Colombia - Selle Italiazt
44ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Stepzt
45POLSylvester Szmyd (POL)Tacconi Sport - Emmegizt
46BELGeert Verheyen (BEL)Rabobank13.47
47UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolo13.50
48BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
49DENBo Hamburger (DEN)Index - Alexia Alluminiozt
50MDAIgor Pugaci (MDA)Saeco - Longoni Sportzt

Etappe 17 - Corvara in Badia-Folgaria, 222 km - 30 Mei 2002Berg


1RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikin7.24.57
2ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminio2.11
3ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin3.08
4AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner3.14
5ITADenis Lunghi (ITA)Team Colpack Astrozt
6ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessio3.14
7COLHernan Dario Munoz Giraldo (COL)Colombia - Selle Italia3.21
8ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coast4.01
9USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscalizt
10NEDAddy Engels (NED)Rabobank4.14
11UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnago4.33
12ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)CSC - Tiscali5.37
13BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco6.24
14GERGrischa Niermann (GER)Rabobank6.29
15NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank7.02
16MEXJulio Alberto Perez Cuapio (MEX)Panaria - Fiordozt
17ITAIvan Gotti (ITA)Alessio7.51
18ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems8.22
19ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscali9.07
20KAZAndrei Mizourov (KAZ)Mercatone Uno9.11
21ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteiner9.34
22ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Saeco - Longoni Sport9.52
23BELGeert Verheyen (BEL)Rabobank10.25
24UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolo10.27
25ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca10.39
26CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessio10.48
27ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessiozt
28DENMichael Rasmussen (DEN)CSC - Tiscali10.57
29COLHéctor Orlando Mesa Mesa (COL)Formaggi Trentini10.58
30BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco11.16
31ITAMichele Scarponi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo11.25
32GERTorsten Hiekmann (GER)Deutsche Telekom11.55
33ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegi12.16
34GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekom12.26
35UKRVolodimyr Duma (UKR)Panaria - Fiordo13.09
36SUISteve Zampieri (SUI)Tacconi Sport - Emmegi13.10
37ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
38COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Formaggi Trentini13.48
39UKRSergey Adveyev (UKR)Landbouwkrediet - Colnago14.24
40ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Step17.11
41AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
42ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Stepzt
43ESPFrancisco Leon Mane (ESP)Kelme - Costa Blanca17.43
44DENBo Hamburger (DEN)Index - Alexia Alluminio21.08
45ITADaniele De Paoli (ITA)Alessiozt
46NEDThorwald Veneberg (NED)Rabobankzt
47COLJosé Joaquim Castelblanco Romero (COL)Colombia - Selle Italiazt
48ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
49ITALuca Mazzanti (ITA)Mercatone Unozt
50POLSylvester Szmyd (POL)Tacconi Sport - Emmegizt

Etappe 18 - Rovereto-Brescia, 143 km - 31 Mei 2002Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo4.12.44 (34.423 km/h)
2ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
3AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
4DENLars Michaelsen (DEN)Coastzt
5ITAMassimo Strazzer (ITA)Phonak Hearing Systemszt
6ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
7ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
8NEDAart Vierhouten (NED)Lotto - Adeccozt
9ITAMauro Gerosa (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
10ITABiagio Conte (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
11ITACristian Moreni (ITA)Alessiozt
12ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blancazt
13SLOUros Murn (SLO)Formaggi Trentinizt
14ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikinzt
15ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
16GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
17ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikinzt
18UKRMikhaylo Khalilov (UKR)Colombia - Selle Italiazt
19ITALorenzo Bernucci (ITA)Landbouwkrediet - Colnagozt
20UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
21ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
22NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
23ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
24ITAGiovanni Lombardi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
25GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
26ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
27ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
28BELGeert Verheyen (BEL)Rabobankzt
29USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscalizt
30AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
31ITAMatteo Carrara (ITA)Team Colpack Astrozt
32UKRSergey Adveyev (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
33MDAIgor Pugaci (MDA)Saeco - Longoni Sportzt
34ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscalizt
35USAGuido Trenti (USA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
36ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessiozt
37ITADenis Lunghi (ITA)Team Colpack Astrozt
38GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
39RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikinzt
40ITADaniele Righi (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
41ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
42ITADavide Bramati (ITA)Mapei - Quick Stepzt
43UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolozt
44ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteinerzt
45ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolozt
46ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessiozt
47ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coastzt
48SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
49NEDAddy Engels (NED)Rabobankzt
50ITAIvan Gotti (ITA)Alessiozt

Etappe 19 - Cambiago-Monticello Brianza, 44.3 km - 1 Juni 2002Individuele Tijdrit


1ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca55.56 (47.52 km/h)
2UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolo0.44
3ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminio1.17
4USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscali1.31
5GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems2.22
6ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessio2.35
7AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner2.47
8BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco2.48
9ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin2.53
10ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Step3.14
11AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Step3.23
12ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems3.26
13ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegi3.27
14GERTorsten Hiekmann (GER)Deutsche Telekom3.29
15ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegi3.36
16RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikin3.43
17ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Step3.53
18ITACristian Moreni (ITA)Alessiozt
19ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikin3.58
20UKRSergey Adveyev (UKR)Landbouwkrediet - Colnago4.00
21UKRVolodimyr Duma (UKR)Panaria - Fiordozt
22BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco4.07
23GERGrischa Niermann (GER)Rabobank4.17
24GBRMaximilian Sciandri (GBR)Lampre - Daikin4.23
25ITAIvan Gotti (ITA)Alessio4.29
26NEDJan Boven (NED)Rabobank4.31
27UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnago4.34
28ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessio4.36
29ITAMichele Scarponi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo4.36
30ITAMauro Radaelli (ITA)Tacconi Sport - Emmegi4.39
31ITADenis Lunghi (ITA)Team Colpack Astro4.42
32ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteiner4.45
33COLHernan Dario Munoz Giraldo (COL)Colombia - Selle Italia4.50
34GERRalf Grabsch (GER)Deutsche Telekomzt
35ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sport4.51
36ITADenis Zanette (ITA)Fassa Bortolo4.55
37NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
38ITADavide Bramati (ITA)Mapei - Quick Step4.56
39BELThierry Marichal (BEL)Lotto - Adeccozt
40ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscali5.00
41ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coast5.06
42KAZAndrei Mizourov (KAZ)Mercatone Uno5.10
43GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekom5.14
44ITARoberto Conti (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo5.20
45POLSylvester Szmyd (POL)Tacconi Sport - Emmegi5.22
46AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteiner5.28
47ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo5.31
48NEDThorwald Veneberg (NED)Rabobank5.39
49CZEMilan Kadlec (CZE)Lampre - Daikin5.42
50ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikin5.46

Etappe 20 - Cantù-Milano, 141 km - 2 Juni 2002Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo3.35.28 (39.54 km/h)
2ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
3AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
4ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
5ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
6NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
7DENLars Michaelsen (DEN)Coastzt
8NEDAart Vierhouten (NED)Lotto - Adeccozt
9ITACristian Moreni (ITA)Alessiozt
10ITAAngelo Furlan (ITA)Alessiozt
11BELChristophe Detilloux (BEL)Lotto - Adeccozt
12MEXMiguel Angel Meza Flores (MEX)Team Colpack Astrozt
13UKRMikhaylo Khalilov (UKR)Colombia - Selle Italiazt
14ITAMatteo Carrara (ITA)Team Colpack Astrozt
15ITAMauro Gerosa (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
16SLOUros Murn (SLO)Formaggi Trentinizt
17ITAMoreno Di Biase (ITA)Formaggi Trentinizt
18GERAndré Korff (GER)Coastzt
19ITABiagio Conte (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
20ITAGiovanni Lombardi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
21ITAMassimo Strazzer (ITA)Phonak Hearing Systems0.05
22GERRalf Grabsch (GER)Deutsche Telekomzt
23AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
24ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
25GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
26ITAEnrico Degano (ITA)Panaria - Fiordozt
27ITAOscar Cavagnis (ITA)Landbouwkrediet - Colnagozt
28ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
29ITADavide Bramati (ITA)Mapei - Quick Stepzt
30ITAPaolo Savoldelli (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
31USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscalizt
32ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikinzt
33NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
34AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
35AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
36AUSMathew Hayman (AUS)Rabobankzt
37UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
38GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
39ITAMario Manzoni (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
40ITADaniele Righi (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
41ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
42ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blancazt
43UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolozt
44ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
45ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Stepzt
46ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessiozt
47ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessiozt
48NEDJan Boven (NED)Rabobankzt
49ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolozt
50ITAFabiano Fontanelli (ITA)Mercatone Unozt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden