De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Duitsland - 2002 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Duitsland - 2002 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2002

Ronde van Duitsland 2002

DuitslandDuitsland - 3 Juni 2002 - 9 Juni 2002


Algemeen klassement - 9 Juni 2002


1ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski28.55.36
2ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Coast0.17
3GERTobias Steinhauser (GER)Gerolsteiner0.37
4GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole0.41
5SUIAlex Zülle (SUI)Coast0.42
6GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski1.00
7ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.25
8ESPDavid Plaza Romero (ESP)Coast1.33
9GERUwe Peschel (GER)Gerolsteiner1.35
10ITAEddy Ratti (ITA)Mapei - Quick Step2.08
11AUTGerhard Trampusch (AUT)Mapei - Quick Stepzt
12BELAxel Merckx (BEL)Domo - Farm Frites2.25
13FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatour2.27
14SUILaurent Dufaux (SUI)Alessio2.52
15SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systems3.12
16GERChristian Werner (GER)Team Nürnberger Versicherung3.16
17KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom3.17
18GERHeiko Szonn (GER)Cologne3.25
19BELDave Bruylandts (BEL)Domo - Farm Frites3.26
20GERHolger Sievers (GER)Team Nürnberger Versicherung3.28
21SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolo3.41
22ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner3.48
23GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom3.52
24POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Frites4.10
25GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom4.28
26CZETomas Konecny (CZE)Domo - Farm Frites4.46
27SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobank4.59
28ITAPaolo Bossoni (ITA)Tacconi Sport - Emmegi5.00
29FRACharles Guilbert (FRA)Bonjour5.44
30RSARyan Cox (RSA)Cologne6.14
31ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Saeco - Longoni Sport6.59
32ITAGianluca Bortolami (ITA)Tacconi Sport - Emmegi8.31
33SUIMauro Gianetti (SUI)Coast10.27
34SUINiki Aebersold (SUI)Coast11.40
35GERRonny Scholz (GER)Gerolsteiner12.25
36ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Coast15.00
37HUNLászló Bodrogi (HUN)Mapei - Quick Step15.40
38NEDMatthé Pronk (NED)Rabobank16.14
39ITAEnrico Cassani (ITA)Domo - Farm Frites17.01
40ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolo17.18
41AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole17.38
42GERThomas Liese (GER)Team Nürnberger Versicherung17.47
43RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolo17.50
44BULIvaïlo Gabrovski (BUL)Jean Delatour17.54
45GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom18.12
46AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sport19.26
47GERTimo Scholz (GER)Wiesenhof - SC Dhfk Leipzig19.54
48GBRJeremy Hunt (GBR)Big Mat - Aubervilliers 9320.44
49CZEJan Hruska (CZE)O.N.C.E. - Eroski21.08
50ITAOscar Pozzi (ITA)Fassa Bortolo21.24
51GERKlaus Mutschler (GER)Cologne21.40
52ITAStefano Casagrande (ITA)Alessio22.06
53CZERené Andrle (CZE)O.N.C.E. - Eroski23.26
54FRAJimmy Engoulvent (FRA)Bonjour24.31
55NEDRonald Mutsaars (NED)Rabobank25.49
56FRAOlivier Perraudeau (FRA)Bonjour26.19
57NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole27.25
58FRAPierrick Fedrigo (FRA)Crédit Agricole29.54
59ITAFabio Baldato (ITA)Fassa Bortolo30.02
60ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekom30.47
61GERJörg Ludewig (GER)Saeco - Longoni Sport30.57
62FRAThierry Gouvenou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9330.59
63BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systems31.00
64SUIPatrick Calcagni (SUI)Tacconi Sport - Emmegi31.01
65NEDServais Knaven (NED)Domo - Farm Frites31.05
66CZELubor Tesar (CZE)Team Nürnberger Versicherung32.10
67FRAGuillaume Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9332.17
68ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Longoni Sport32.37
69GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systems32.39
70GEREnrico Poitschke (GER)Wiesenhof - SC Dhfk Leipzig33.19
71SUIPietro Zucconi (SUI)Tacconi Sport - Emmegi33.54
72ITAAndrea Tafi (ITA)Mapei - Quick Step34.15
73GERTorsten Nitsche (GER)Saeco - Longoni Sport34.52
74NEDKarsten Kroon (NED)Rabobank35.04
75FRALudovic Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9336.30
76NEDCoen Boerman (NED)Rabobank37.36
77FRASébastien Joly (FRA)Bonjour124

Etappe 1 - Wiesbaden - Tauberbischofsheim - 198.6 km - 3 Juni 2002Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom5.12.42 (38.106 km/h)
2AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
3ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
4AUTWerner Riebenbauer (AUT)Team Nürnberger Versicherungzt
5GEREnrico Poitschke (GER)Wiesenhof - SC Dhfk Leipzigzt
6ITAPaolo Bossoni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
7AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sportzt
8GERAndreas Beikirch (GER)Colognezt
9FRALénaïc Olivier (FRA)Jean Delatourzt
10FRADamien Nazon (FRA)Bonjourzt
11RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolozt
12GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systemszt
13NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
14AUTGerhard Trampusch (AUT)Mapei - Quick Stepzt
15GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekomzt
16ITAStefano Casagrande (ITA)Alessiozt
17FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
18FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatourzt
19SUINiki Aebersold (SUI)Coastzt
20KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
21ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
22GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
23GERMichael Giebelmann (GER)Wiesenhof - SC Dhfk Leipzigzt
24ITAAlberto Vinale (ITA)Alessiozt
25ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
26ITADavide Casarotto (ITA)Alessiozt
27SUIPatrick Calcagni (SUI)Tacconi Sport - Emmegizt
28GERTimo Scholz (GER)Wiesenhof - SC Dhfk Leipzigzt
29FRAJimmy Engoulvent (FRA)Bonjourzt
30BELAxel Merckx (BEL)Domo - Farm Friteszt
31GERChristian Werner (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
32ITAFabio Baldato (ITA)Fassa Bortolozt
33ITAAndrea Tafi (ITA)Mapei - Quick Stepzt
34ITANicola Gavazzi (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
35POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Friteszt

Etappe 2 - Tauberbischofsheim - Pforzheim - 186.6 km - 4 Juni 2002Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom4.44.45
2GEROlaf Pollack (GER)Gerolsteinerzt
3AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
4AUTWerner Riebenbauer (AUT)Team Nürnberger Versicherungzt
5ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
6AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sportzt
7ITAPaolo Bossoni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
8AUTGerhard Trampusch (AUT)Mapei - Quick Stepzt
9ITAFabio Baldato (ITA)Fassa Bortolozt
10ITADavide Casarotto (ITA)Alessiozt
11FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatourzt
12ITAStefano Casagrande (ITA)Alessiozt
13NEDMatthé Pronk (NED)Rabobankzt
14GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systemszt
15FRADamien Nazon (FRA)Bonjourzt
16FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
17ITAEnrico Cassani (ITA)Domo - Farm Friteszt
18ESPXavier Florencio Cabre (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
19BELDave Bruylandts (BEL)Domo - Farm Friteszt
20CZETomas Konecny (CZE)Domo - Farm Friteszt
21FRAGuillaume Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
22ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
23BELAxel Merckx (BEL)Domo - Farm Friteszt
24POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Friteszt
25ITAAndrea Tafi (ITA)Mapei - Quick Stepzt
26NEDKarsten Kroon (NED)Rabobankzt
27KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
28ITAEddy Ratti (ITA)Mapei - Quick Stepzt
29ITALorenzo Di Silvestro (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
30ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
31FRABruno Thibout (FRA)Jean Delatourzt
32ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
33ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
34RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolozt
35SUINiki Aebersold (SUI)Coastzt

Etappe 3 - Bühlertal - Schonach - 192.5 km - 5 Juni 2002Medium berg


1ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Coast5.12.22
2ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski0.22
3FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatour0.42
4BELAxel Merckx (BEL)Domo - Farm Friteszt
5SUILaurent Dufaux (SUI)Alessiozt
6GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
7AUTGerhard Trampusch (AUT)Mapei - Quick Stepzt
8SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolozt
9GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt
10ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
11SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systemszt
12GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
13SUIAlex Zülle (SUI)Coastzt
14GERChristian Werner (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
15GERHolger Sievers (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
16ESPDavid Plaza Romero (ESP)Coastzt
17GERHeiko Szonn (GER)Colognezt
18ITAEddy Ratti (ITA)Mapei - Quick Stepzt
19ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroski0.50
20BELDave Bruylandts (BEL)Domo - Farm Frites0.55
21GERTobias Steinhauser (GER)Gerolsteiner1.08
22ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Saeco - Longoni Sport1.27
23ITAPaolo Bossoni (ITA)Tacconi Sport - Emmegi1.33
24KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
25GERUwe Peschel (GER)Gerolsteiner1.38
26CZETomas Konecny (CZE)Domo - Farm Frites2.00
27POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Friteszt
28SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
29RSARyan Cox (RSA)Colognezt
30FRACharles Guilbert (FRA)Bonjour2.10
31SUIMauro Gianetti (SUI)Coast2.17
32GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom2.23
33KAZAlexandr Shefer (KAZ)Alessio3.46
34SUINiki Aebersold (SUI)Coast5.31
35ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Coast8.04

Etappe 4 - Villingen-Schwenningen - Bad Dürrheim - 37.6 km - 6 Juni 2002Individuele Tijdrit


1GERMichael Rich (GER)Gerolsteiner46.23.86 (48.623 km/h)
2GERTobias Steinhauser (GER)Gerolsteiner0.12.70
3GERUwe Peschel (GER)Gerolsteiner0.21.03
4HUNLászló Bodrogi (HUN)Mapei - Quick Step0.28.73
5ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski0.32.05
6SUIAlex Zülle (SUI)Coast0.43.59
7GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole0.43.93
8GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski0.57.80
9ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Coast1.10.94
10ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.19.01
11GEROlaf Pollack (GER)Gerolsteiner1.27.58
12ESPDavid Plaza Romero (ESP)Coast1.29.59
13NEDMatthé Pronk (NED)Rabobank1.34.81
14SLOMartin Hvastija (SLO)Alessio1.42.71
15GERThomas Liese (GER)Team Nürnberger Versicherung2.01.61
16NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole2.05.05
17GERDaniel Becke (GER)Coast2.05.83
18CZELubor Tesar (CZE)Team Nürnberger Versicherung2.11.30
19NEDServais Knaven (NED)Domo - Farm Frites2.14.94
20ITAEnrico Cassani (ITA)Domo - Farm Frites2.20.99
21ITAEddy Ratti (ITA)Mapei - Quick Step2.22.09
22AUTGerhard Trampusch (AUT)Mapei - Quick Step2.24.12
23ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolo2.25.26
24BELAxel Merckx (BEL)Domo - Farm Frites2.26.82
25KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom2.27.45
26UKRYuriy Krivtsov (UKR)Jean Delatour2.31.12
27RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolo2.31.77
28FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatour2.32.72
29FRAFrédéric Finot (FRA)Jean Delatour2.33.57
30FRAAnthony Langella (FRA)Crédit Agricole2.40.27
31SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank2.43.05
32GERBjörn Glasner (GER)Cologne2.44.30
33POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Frites2.49.08
34GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom2.52.26
35RUSArtour Babaitsev (RUS)Team Nürnberger Versicherung2.53.10

Etappe 5 - Bad Dürrheim - Friedrichshafen - 172.2 km - 7 Juni 2002Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom3.46.23 (45.665 km/h)
2GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systemszt
3ITAMarco Zanotti (ITA)Fassa Bortolozt
4AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
5NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
6BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Stepzt
7ITAEnrico Cassani (ITA)Domo - Farm Friteszt
8ITANicola Gavazzi (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
9GERStefan Kupfernagel (GER)Phonak Hearing Systemszt
10ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
11UKRYuriy Krivtsov (UKR)Jean Delatourzt
12ITAStefano Casagrande (ITA)Alessiozt
13GBRJeremy Hunt (GBR)Big Mat - Aubervilliers 93zt
14ITADavide Casarotto (ITA)Alessiozt
15FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
16ITAAlberto Vinale (ITA)Alessiozt
17FRALudovic Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
18FRAJimmy Engoulvent (FRA)Bonjourzt
19AUTWerner Riebenbauer (AUT)Team Nürnberger Versicherungzt
20ITAPaolo Bossoni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
21GERMichael Giebelmann (GER)Wiesenhof - SC Dhfk Leipzigzt
22BELDave Bruylandts (BEL)Domo - Farm Friteszt
23GERRobert Förster (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
24FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatourzt
25SUIChristian Heule (SUI)Colognezt
26GEROlaf Pollack (GER)Gerolsteinerzt
27FRAOlivier Perraudeau (FRA)Bonjourzt
28AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sportzt
29AUTGerhard Trampusch (AUT)Mapei - Quick Stepzt
30CZELubor Tesar (CZE)Team Nürnberger Versicherungzt
31FRASébastien Joly (FRA)Bonjourzt
32ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
33FRABruno Thibout (FRA)Jean Delatourzt
34ITAFabio Baldato (ITA)Fassa Bortolozt
35GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt

Etappe 6 - Friedrichshafen - Oberstdorf - 191 km - 8 Juni 2002Ontsnapping


1FRAStéphane Augé (FRA)Jean Delatour4.54.47
2FRAJimmy Engoulvent (FRA)Bonjourzt
3ITAGianluca Bortolami (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
4AUTWerner Riebenbauer (AUT)Team Nürnberger Versicherungzt
5ITADavide Casarotto (ITA)Alessiozt
6GERKlaus Mutschler (GER)Colognezt
7FRAYoann Charpenteau (FRA)Crédit Agricolezt
8SUIReto Bergmann (SUI)Phonak Hearing Systems3.57
9AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole11.18
10GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
11GERRobert Förster (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
12ITAStefano Casagrande (ITA)Alessiozt
13ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
14BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
15AUTGerhard Trampusch (AUT)Mapei - Quick Step11.22
16AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sportzt
17ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
18BELDave Bruylandts (BEL)Domo - Farm Friteszt
19NEDMatthé Pronk (NED)Rabobankzt
20BELAxel Merckx (BEL)Domo - Farm Friteszt
21ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Coastzt
22FRAGuillaume Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
23GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekomzt
24ITAGiampaolo Caruso (ITA)O.N.C.E. - Eroskizt
25CZEJan Hruska (CZE)O.N.C.E. - Eroskizt
26ITAAndrea Tafi (ITA)Mapei - Quick Stepzt
27GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
28SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolozt
29GERTobias Steinhauser (GER)Gerolsteinerzt
30SUILaurent Dufaux (SUI)Alessiozt
31ITAEddy Ratti (ITA)Mapei - Quick Stepzt
32GERHolger Sievers (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
33BULIvaïlo Gabrovski (BUL)Jean Delatourzt
34GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt
35ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt

Etappe 7 - Biberach an der Riß - Stuttgart - 172.2 km - 9 Juni 2002Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom4.05.56
2AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
3AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sportzt
4GBRJeremy Hunt (GBR)Big Mat - Aubervilliers 93zt
5ITAEnrico Cassani (ITA)Domo - Farm Friteszt
6NEDMatthé Pronk (NED)Rabobankzt
7AUTGerhard Trampusch (AUT)Mapei - Quick Stepzt
8ITAPaolo Bossoni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
9ITAEddy Ratti (ITA)Mapei - Quick Stepzt
10SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
11ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekom0.05
12BELDave Bruylandts (BEL)Domo - Farm Frites0.08
13GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
14BELAxel Merckx (BEL)Domo - Farm Frites0.12
15ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
16GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt
17ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
18GERTobias Steinhauser (GER)Gerolsteinerzt
19ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Coastzt
20SUIAlex Zülle (SUI)Coastzt
21FRACharles Guilbert (FRA)Bonjourzt
22FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatourzt
23GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
24KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
25ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolozt
26GERHolger Sievers (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
27SUILaurent Dufaux (SUI)Alessiozt
28GERChristian Werner (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
29GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski0.17
30ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
31BULIvaïlo Gabrovski (BUL)Jean Delatourzt
32SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolozt
33ESPDavid Plaza Romero (ESP)Coastzt
34NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
35POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Friteszt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden