De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Duitsland - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Duitsland - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2003

Ronde van Duitsland 2003

DuitslandDuitsland - 3 Juni 2003 - 9 Juni 2003


Algemeen klassement - 9 Juni 2003


1AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamon28.49.58
2PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroski1.19
3KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom1.52
4GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski1.54
5GERJan Ullrich (GER)Bianchi2.01
6ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroski2.18
7GERPatrik Sinkewitz (GER)Quick Step - Davitamon2.33
8ITAPaolo Savoldelli (ITA)Deutsche Telekom2.52
9SUIFabian Cancellara (SUI)Fassa Bortolo2.53
10BELGeoffrey Demeyere (BEL)Vlaanderen - T Interim3.12
11GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole3.22
12DENJørgen Bo Petersen (DEN)Fakta3.28
13GERUwe Peschel (GER)Gerolsteiner3.34
14ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner3.35
15ESPAlberto Contador Velasco (ESP)O.N.C.E. - Eroski3.45
16HUNLászló Bodrogi (HUN)Quick Step - Davitamon4.15
17SUINiki Aebersold (SUI)Phonak Hearing Systems4.36
18GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekom4.46
19GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom5.44
20GERJens Heppner (GER)Wiesenhof5.48
21SUIGrégory Rast (SUI)Phonak Hearing Systems5.57
22BELAxel Merckx (BEL)Lotto - Domo6.34
23FRAStéphane Berges (FRA)AG2R Prévoyance6.50
24GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom6.58
25ITASalvatore Commesso (ITA)Team Saeco7.33
26GERLars Wackernagel (GER)Wiesenhof8.33
27SUIMichael Albasini (SUI)Phonak Hearing Systems10.01
28GEREnrico Poitschke (GER)Wiesenhof10.20
29BELJan Verstraeten (BEL)Vlaanderen - T Interim10.25
30ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroski11.07
31GERMichael Rich (GER)Gerolsteiner11.43
32NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Fakta12.38
33GERUdo Bölts (GER)Gerolsteiner13.04
34COLSantiago Botero Echeverry (COL)Deutsche Telekom13.48
35GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekom13.51
36GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteiner16.20
37GERStefan Kupfernagel (GER)Phonak Hearing Systems16.53
38BELJurgen Van Goolen (BEL)Quick Step - Davitamon17.04
39BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Domo18.53
40POLSlawomir Kohut (POL)CCC - Polsat19.31
41BELWim Van Huffel (BEL)Vlaanderen - T Interim19.53
42NZLChristopher Jenner (NZL)Crédit Agricole20.16
43SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systems20.45
44ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolo21.10
45FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricole21.29
46GEROlaf Pollack (GER)Gerolsteiner21.31
47NEDBram Schmitz (NED)Bankgiroloterij Cycling Team22.25
48GERThomas Liese (GER)Bianchi22.29
49NEDGerben Löwik (NED)Bankgiroloterij Cycling Team22.30
50ITAFilippo Pozzato (ITA)Fassa Bortolo23.19
51AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteiner23.35
52BELStijn Devolder (BEL)Vlaanderen - T Interim23.38
53GERJörg Ludewig (GER)Team Saeco24.05
54ESPXavier Florencio Cabre (ESP)O.N.C.E. - Eroski24.59
55CZEJan Hruska (CZE)O.N.C.E. - Eroski25.35
56ITACristian Pepoli (ITA)Team Saeco25.51
57IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyance26.07
58GERTobias Steinhauser (GER)Bianchi26.14
59BELJohan Museeuw (BEL)Quick Step - Davitamon27.24
60AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole27.33
61ITARoberto Petito (ITA)Fassa Bortolo28.00
62GERTorsten Schmidt (GER)Gerolsteiner28.45
63GERThomas Ziegler (GER)Wiesenhof29.05
64NEDJan Van Velzen (NED)Bankgiroloterij Cycling Team29.07
65BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Domo29.11
66ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Bianchi29.34
67SLOGorazd Stangelj (SLO)Fassa Bortolo30.25
68ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Bianchi30.32
69NEDMatthé Pronk (NED)Bankgiroloterij Cycling Team31.58
70GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems32.47
71FRALilian Jégou (FRA)Crédit Agricole34.05
72GERRalf Grabsch (GER)Wiesenhof35.14
73GERRaphael Schweda (GER)Bianchi35.24
74GEREric Baumann (GER)Wiesenhof36.12
75DENBjarke Nielsen (DEN)Fakta36.22
76ITAMirko Celestino (ITA)Team Saeco36.44
77BELKevin Hulsmans (BEL)Quick Step - Davitamon37.31
78GERMartin Müller (GER)Wiesenhof37.34
79ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Fassa Bortolo37.35
80BELWim Vansevenant (BEL)Lotto - Domo38.14
81DENAllan Johansen (DEN)Fakta38.22
82ESTLauri Aus (EST)AG2R Prévoyance38.31
83ESPDavid Plaza Romero (ESP)Bianchi39.11
84ESTErki Pütsep (EST)AG2R Prévoyance39.59
85NEDBert Hiemstra (NED)Bankgiroloterij Cycling Team40.16
86NEDStefan Van Dijk (NED)Lotto - Domo40.31
87FRAYan Tournier (FRA)Crédit Agricole41.59
88ITAGiosué Bonomi (ITA)Team Saeco42.07
89NEDRemco Van Der Ven (NED)Bankgiroloterij Cycling Team42.20
90NEDLeon Van Bon (NED)Lotto - Domo43.38
91FRAOlivier Trastour (FRA)AG2R Prévoyance43.51
92BELJan Kuyckx (BEL)Vlaanderen - T Interim44.46
93GERMarc Weishaupt (GER)CCC - Polsat45.04
94FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyance46.34
95NEDJan Koerts (NED)Bankgiroloterij Cycling Team46.54
96SUIAurélien Clerc (SUI)Quick Step - Davitamon50.52
97GERRoberto Lochowski (GER)Wiesenhof52.06
98SWEMarcus Ljungqvist (SWE)Crédit Agricole52.09
99NEDBart Voskamp (NED)Bankgiroloterij Cycling Team52.38
100ITAFabrizio Guidi (ITA)Bianchi52.52
101ITANicola Gavazzi (ITA)Team Saeco53.52
102FRAStéphane Augé (FRA)Crédit Agricole1.01.54
103BELWouter Van Mechelen (BEL)Vlaanderen - T Interim88

Etappe 1 - Dresden - Altenburg - 184.1 km - 3 Juni 2003Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom4.43.34 (38.953 km/h)
2AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
3AUTGerrit Glomser (AUT)Team Saecozt
4GEREnrico Poitschke (GER)Wiesenhofzt
5IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyancezt
6AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamonzt
7FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
8GEROlaf Pollack (GER)Gerolsteinerzt
9NEDJan Koerts (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
10GERJens Heppner (GER)Wiesenhofzt
11AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
12ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
13SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Faktazt
14GEREric Baumann (GER)Wiesenhofzt
15GERPatrik Sinkewitz (GER)Quick Step - Davitamonzt
16LATAndris Nauduzs (LAT)CCC - Polsatzt
17ITARoberto Petito (ITA)Fassa Bortolozt
18GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
19ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
20GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekomzt
21PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroskizt
22ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
23GERJan Ullrich (GER)Bianchizt
24BELJames Vanlandshoot (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
25GERStefan Kupfernagel (GER)Phonak Hearing Systemszt
26GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekomzt
27ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
28ITASalvatore Commesso (ITA)Team Saecozt
29ITAFilippo Pozzato (ITA)Fassa Bortolozt
30COLSantiago Botero Echeverry (COL)Deutsche Telekomzt
31ITAMassimo Strazzer (ITA)Phonak Hearing Systemszt
32ITAPaolo Savoldelli (ITA)Deutsche Telekomzt
33GERRaphael Schweda (GER)Bianchizt
34SUIFabian Cancellara (SUI)Fassa Bortolozt
35ESPXavier Florencio Cabre (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt

Etappe 2 - Altenburg - Kronach - 183 km - 4 Juni 2003Ontsnapping


1NEDGerben Löwik (NED)Bankgiroloterij Cycling Team4.49.40
2SUIGrégory Rast (SUI)Phonak Hearing Systems0.01
3GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteiner2.20
4NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Faktazt
5GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekomzt
6ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
7GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom2.25
8AUTGerrit Glomser (AUT)Team Saecozt
9AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
10GERStefan Kupfernagel (GER)Phonak Hearing Systemszt
11DENMichael Skelde (DEN)Faktazt
12GEROlaf Pollack (GER)Gerolsteinerzt
13GEREnrico Poitschke (GER)Wiesenhofzt
14BELGeoffrey Demeyere (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
15ITASalvatore Commesso (ITA)Team Saecozt
16SUIMichael Albasini (SUI)Phonak Hearing Systemszt
17FRAThierry Loder (FRA)AG2R Prévoyancezt
18ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
19BELJan Verstraeten (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
20ITAPaolo Savoldelli (ITA)Deutsche Telekomzt
21NEDBram Schmitz (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
22GERJan Ullrich (GER)Bianchizt
23ITAFilippo Pozzato (ITA)Fassa Bortolozt
24GERJens Heppner (GER)Wiesenhofzt
25ESPAlberto Contador Velasco (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
26ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
27GERLars Wackernagel (GER)Wiesenhofzt
28GERPatrik Sinkewitz (GER)Quick Step - Davitamonzt
29BELAxel Merckx (BEL)Lotto - Domozt
30GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt
31ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
32FRAStéphane Berges (FRA)AG2R Prévoyancezt
33PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroskizt
34AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamonzt
35GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt

Etappe 3 - Coburg - Ansbach - 188 km - 5 Juni 2003Ontsnapping


1NEDLeon Van Bon (NED)Lotto - Domo4.40.11 (41.051 km/h)
2FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyancezt
3NEDRemco Van Der Ven (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
4GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
5ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyancezt
6AUTGerrit Glomser (AUT)Team Saecozt
7FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
8SUIAurélien Clerc (SUI)Quick Step - Davitamonzt
9BELJames Vanlandshoot (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
10AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamonzt
11GERPatrik Sinkewitz (GER)Quick Step - Davitamonzt
12GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteinerzt
13BELAxel Merckx (BEL)Lotto - Domozt
14GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
15ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski0.03
16GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt
17GERJan Ullrich (GER)Bianchizt
18ITASalvatore Commesso (ITA)Team Saecozt
19DENMichael Skelde (DEN)Faktazt
20SUIFabian Cancellara (SUI)Fassa Bortolozt
21ITAPaolo Savoldelli (ITA)Deutsche Telekomzt
22KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
23ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
24NEDGerben Löwik (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
25PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroskizt
26ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
27GERJens Heppner (GER)Wiesenhofzt
28GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekomzt
29ITAFilippo Pozzato (ITA)Fassa Bortolo0.16
30AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
31ESTErki Pütsep (EST)AG2R Prévoyancezt
32FRAStéphane Berges (FRA)AG2R Prévoyancezt
33HUNLászló Bodrogi (HUN)Quick Step - Davitamonzt
34ITAMassimo Strazzer (ITA)Phonak Hearing Systemszt
35BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Domozt

Etappe 4 - Ansbach - Bad Wurzach / Allgäu - 220 km - 6 Juni 2003Sprint


1ITAIvan Quaranta (ITA)Team Saeco4.52.54 (45.476 km/h)
2NEDStefan Van Dijk (NED)Lotto - Domozt
3ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyancezt
4GEROlaf Pollack (GER)Gerolsteinerzt
5GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
6ITAMassimo Strazzer (ITA)Phonak Hearing Systemszt
7POLJaroslaw Zarebski (POL)CCC - Polsatzt
8AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
9BELJames Vanlandshoot (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
10SUIFabian Cancellara (SUI)Fassa Bortolozt
11ITAFabrizio Guidi (ITA)Bianchizt
12NEDBram Schmitz (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
13GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt
14GERStefan Kupfernagel (GER)Phonak Hearing Systemszt
15FRALilian Jégou (FRA)Crédit Agricolezt
16BELJan Verstraeten (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
17GEREric Baumann (GER)Wiesenhofzt
18BELWouter Van Mechelen (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
19GERJan Ullrich (GER)Bianchizt
20ESTErki Pütsep (EST)AG2R Prévoyancezt
21NEDGerben Löwik (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
22AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamonzt
23DENMichael Skelde (DEN)Faktazt
24GERPatrik Sinkewitz (GER)Quick Step - Davitamonzt
25AUTGerrit Glomser (AUT)Team Saecozt
26FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
27ITASalvatore Commesso (ITA)Team Saecozt
28POLSlawomir Kohut (POL)CCC - Polsatzt
29BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Domozt
30ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
31IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyancezt
32ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
33ITACristian Pepoli (ITA)Team Saecozt
34ESTLauri Aus (EST)AG2R Prévoyancezt
35BELAxel Merckx (BEL)Lotto - Domozt

Etappe 5 - Ravensburg - Feldberg - 191 km - 7 Juni 2003Medium berg


1PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroski4.49.49 (39.542 km/h)
2ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
3ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroski0.24
4GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski0.25
5AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamon0.32
6ESPAlberto Contador Velasco (ESP)O.N.C.E. - Eroski0.46
7GERPatrik Sinkewitz (GER)Quick Step - Davitamon0.48
8KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom0.52
9BELGeoffrey Demeyere (BEL)Vlaanderen - T Interim0.58
10ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
11ITAPaolo Savoldelli (ITA)Deutsche Telekomzt
12GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt
13BELJurgen Van Goolen (BEL)Quick Step - Davitamon1.09
14GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekomzt
15DENJørgen Bo Petersen (DEN)Fakta1.11
16SUINiki Aebersold (SUI)Phonak Hearing Systemszt
17SUIFabian Cancellara (SUI)Fassa Bortolo1.18
18GERJan Ullrich (GER)Bianchi1.22
19BELWim Van Huffel (BEL)Vlaanderen - T Interim1.59
20ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolo2.01
21GERJens Heppner (GER)Wiesenhofzt
22GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
23HUNLászló Bodrogi (HUN)Quick Step - Davitamon2.04
24GERJörg Ludewig (GER)Team Saecozt
25GERUwe Peschel (GER)Gerolsteiner2.06
26BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Domozt
27BELAxel Merckx (BEL)Lotto - Domozt
28FRAStéphane Berges (FRA)AG2R Prévoyance2.33
29SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systems2.48
30GERLars Wackernagel (GER)Wiesenhofzt
31POLSlawomir Kohut (POL)CCC - Polsat2.50
32BELJan Verstraeten (BEL)Vlaanderen - T Interim2.53
33ITACristian Pepoli (ITA)Team Saeco3.06
34ITASalvatore Commesso (ITA)Team Saecozt
35SUIGrégory Rast (SUI)Phonak Hearing Systems3.33

Etappe 6 - Bretten - Bretten - 40.7 km - 8 Juni 2003Individuele Tijdrit


1AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamon51.36.21 (47.32 km/h)
2GERJan Ullrich (GER)Bianchi1.10.80
3KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom1.13.98
4GERMichael Rich (GER)Gerolsteiner1.25.04
5GERUwe Peschel (GER)Gerolsteiner1.26.00
6HUNLászló Bodrogi (HUN)Quick Step - Davitamon1.57.79
7PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroski2.01.16
8GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski2.01.52
9SUIFabian Cancellara (SUI)Fassa Bortolo2.07.21
10BELGeoffrey Demeyere (BEL)Vlaanderen - T Interim2.12.33
11GERPatrik Sinkewitz (GER)Quick Step - Davitamon2.16.97
12BELJurgen Van Goolen (BEL)Quick Step - Davitamon2.18.58
13GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems2.23.67
14ITAPaolo Savoldelli (ITA)Deutsche Telekom2.25.83
15DENJørgen Bo Petersen (DEN)Fakta2.25.94
16ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroski2.35.12
17GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole2.46.37
18ESPAlberto Contador Velasco (ESP)O.N.C.E. - Eroski3.04.86
19ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner3.08.82
20GERTorsten Schmidt (GER)Gerolsteiner3.15.64
21BELStijn Devolder (BEL)Vlaanderen - T Interim3.16.11
22GERTobias Steinhauser (GER)Bianchi3.17.09
23IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyance3.29.63
24SUINiki Aebersold (SUI)Phonak Hearing Systems3.31.68
25AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole3.39.77
26GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom3.49.66
27GERJörg Ludewig (GER)Team Saeco3.52.76
28POLSlawomir Kohut (POL)CCC - Polsat3.55.71
29BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Domo4.01.42
30GEROlaf Pollack (GER)Gerolsteiner4.10.62
31FRAYan Tournier (FRA)Crédit Agricole4.14.44
32GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekom4.14.58
33BELWim Vansevenant (BEL)Lotto - Domo4.16.69
34ITACristian Pepoli (ITA)Team Saeco4.17.16
35GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom4.17.90

Etappe 7 - Bad Dürkheim - Saarbrücken - 174.9 km - 9 Juni 2003Sprint


1GEROlaf Pollack (GER)Gerolsteiner3.59.17 (43.429 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
3AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
4NEDStefan Van Dijk (NED)Lotto - Domozt
5GEREric Baumann (GER)Wiesenhofzt
6NEDJan Koerts (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
7SUIFabian Cancellara (SUI)Fassa Bortolozt
8FRALilian Jégou (FRA)Crédit Agricolezt
9ESTLauri Aus (EST)AG2R Prévoyancezt
10ITAFabrizio Guidi (ITA)Bianchizt
11GERStefan Kupfernagel (GER)Phonak Hearing Systemszt
12ITAGiosué Bonomi (ITA)Team Saecozt
13ITASalvatore Commesso (ITA)Team Saecozt
14FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
15ITAFilippo Pozzato (ITA)Fassa Bortolozt
16ITANicola Gavazzi (ITA)Team Saecozt
17SUIAurélien Clerc (SUI)Quick Step - Davitamonzt
18KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
19BELWouter Van Mechelen (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
20NEDRemco Van Der Ven (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
21GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt
22ESTErki Pütsep (EST)AG2R Prévoyancezt
23GERMartin Müller (GER)Wiesenhofzt
24BELGeoffrey Demeyere (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
25AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
26IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyancezt
27SUIMichael Albasini (SUI)Phonak Hearing Systemszt
28BELWim Van Huffel (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
29FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyancezt
30PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroskizt
31GERJens Heppner (GER)Wiesenhofzt
32POLSlawomir Kohut (POL)CCC - Polsatzt
33GERJan Ullrich (GER)Bianchizt
34ITAPaolo Savoldelli (ITA)Deutsche Telekomzt
35GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden