De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs - Nice - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs - Nice - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2003

Parijs - Nice 2003

FrankrijkFrankrijk - 9 Maart 2003 - 16 Maart 2003


Algemeen klassement - 16 Maart 2003


1KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom19h28'32''
2ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroski43''
3ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner54''
4GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski55''
5FRASylvain Chavanel (FRA)Brioches La Boulangere1'24''
6ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Milaneza - Mss1'28''
7DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Mss1'30''
8UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolo1'41''
9ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi1'48''
10ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems2'04''
11ITAGilberto Simoni (ITA)Team Saeco2'19''
12NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Fakta2'22''
13ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski2'34''
14COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Kelme - Costa Blanca2'35''
15FRALaurent Lefevre (FRA)Jean Delatour3'33''
16LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolo4'16''
17RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyancezt
18ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Kelme - Costa Blanca4'20''
19BELKurt Van De Wouwer (BEL)Quick Step - Davitamon4'24''
20SUICédric Fragniere (SUI)Crédit Agricole4'25''
21SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss4'51''
22ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroski5'10''
23SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systems5'13''
24FRALaurent Brochard (FRA)AG2R Prévoyance5'21''
25PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Mss7'07''
26ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadi7'33''
27FRADidier Rous (FRA)Brioches La Boulangere10'26''
28FRAWalter Beneteau (FRA)Brioches La Boulangere10'51''
29FRAJean-Cyril Robin (FRA)La Française des Jeux11'55''
30FRAJérôme Pineau (FRA)Brioches La Boulangere12'42''
31ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolo13'04''
32GERUdo Bölts (GER)Gerolsteiner13'06''
33PORPedro Cardoso (POR)Milaneza - Mss13'41''
34FRARichard Virenque (FRA)Quick Step - Davitamonzt
35ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systems13'44''
36ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC17'30''
37FRAStéphane Goubert (FRA)Jean Delatour17'48''
38FRASébastien Joly (FRA)Jean Delatour21'22''
39PORRui Lavarinhas (POR)Milaneza - Mss21'51''
40USATyler Hamilton (USA)Team CSC25'49''
41ESPAngel Castresana Del Val (ESP)O.N.C.E. - Eroski25'57''
42GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole26'19''
43FRAThomas Voeckler (FRA)Brioches La Boulangere26'32''
44ESPRuben Diaz De Cerio (ESP)Euskaltel - Euskadi26'35''
45FRABenoît Poilvet (FRA)Crédit Agricole26'45''
46ESPJosu Silloniz Aresti (ESP)Euskaltel - Euskadi28'08''
47FRAFranck Renier (FRA)Brioches La Boulangere28'25''
48ESPKoldo Gil Perez (ESP)O.N.C.E. - Eroski28'34''
49ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blanca29'11''
50FRAFranck Bouyer (FRA)Brioches La Boulangere29'13''
51ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Saeco29'28''
52FRACédric Vasseur (FRA)Cofidis30'32''
53LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service Presented by Berry Floor31'55''
54FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux36'57''
55SUIFabian Cancellara (SUI)Fassa Bortolo36'59''
56FRAFrédéric Bessy (FRA)Cofidis37'59''
57ESPDavid Arroyo Duran (ESP)O.N.C.E. - Eroski38'39''
58NEDKoos Moerenhout (NED)Lotto - Domo39'25''
59ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyance39'42''
60BELNico Mattan (BEL)Cofidis40'29''
61DENLennie Kristensen (DEN)Team CSC40'36''
62SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems44'59''
63DENLars Ytting Bak (DEN)Fakta45'13''
64GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekom45'55''
65USAGuido Trenti (USA)Fassa Bortolo46'10''
66FRANicolas Jalabert (FRA)Team CSC47'16''
67FRAFabrice Gougot (FRA)Phonak Hearing Systems48'26''
68ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski50'02''
69LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC50'09''
70ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi51'11''
71LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Team Saeco51'14''
72VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadi51'24''
73GERTorsten Hiekmann (GER)Deutsche Telekom54'26''
74FRAMédéric Clain (FRA)Cofidis54'57''
75ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSC57'05''
76NEDTristan Hoffman (NED)Team CSC59'36''
77USAAntonio Cruz (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor59'41''
78BELWilfried Cretskens (BEL)Quick Step - Davitamon1h00'42''
79PORLizuarte Manuel Goncalves Martins (POR)Milaneza - Mss1h02'04''
80GBRBradley Wiggins (GBR)La Française des Jeux1h04'29''
81FRAChristophe Oriol (FRA)AG2R Prévoyance1h04'39''
82ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyance1h04'49''
83NEDLeon Van Bon (NED)Lotto - Domo1h04'57''
84USABobby Julich (USA)Deutsche Telekom1h08'21''
85ESPAlberto Lopez De Munain Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi1h09'08''
86GBRJulian Winn (GBR)Fakta1h09'41''
87FRAAndy Flickinger (FRA)AG2R Prévoyance1h09'57''
88ITANicola Loda (ITA)Fassa Bortolo1h11'54''
89FRANicolas Portal (FRA)AG2R Prévoyance1h14'59''
90USADamon Kluck (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor1h18'04''
91BELMario Aerts (BEL)Deutsche Telekom1h32'19''

Proloog - Issy - les - Moulineaux, 4.8 km - 9 Maart 2003Individuele Tijdrit


1BELNico Mattan (BEL)Cofidis0:05:47
2USATyler Hamilton (USA)Team CSC0:02
3FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidis0:05
4AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
5SUIFabian Cancellara (SUI)Fassa Bortolozt
6ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolo0:06
7ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
8FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:07
9FRALaurent Brochard (FRA)AG2R Prévoyancezt
10KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom0:08
11NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
12SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systems0:09
13FRAEmmanuel Magnien (FRA)Brioches La Boulangerezt
14ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
15AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeuxzt
16ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Milaneza - Mss0:10
17BELFrank Vandenbroucke (BEL)Quick Step - Davitamonzt
18LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolo0:11
19DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
20FRAJérôme Pineau (FRA)Brioches La Boulangere0:12
21GBRBradley Wiggins (GBR)La Française des Jeuxzt
22ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Saecozt
23GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
24GERTorsten Hiekmann (GER)Deutsche Telekomzt
25GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt
26FRALaurent Lefevre (FRA)Jean Delatour0:13
27USABobby Julich (USA)Deutsche Telekomzt
28NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Faktazt
29FRANicolas Jalabert (FRA)Team CSC0:14
30FRADidier Rous (FRA)Brioches La Boulangerezt
31ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
32FRASylvain Chavanel (FRA)Brioches La Boulangerezt
33ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
34FRACédric Vasseur (FRA)Cofidis0:15
35FRAEddy Seigneur (FRA)Jean Delatourzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Auxerre - Paray le Monial, 191 km - 10 Maart 2003Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo5:13:25
2AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Domozt
3AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
4AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
5BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
6FRAEmmanuel Magnien (FRA)Brioches La Boulangerezt
7GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekomzt
8AUTWerner Riebenbauer (AUT)Faktazt
9BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
10ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11DENLars Ytting Bak (DEN)Faktazt
12ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Saecozt
14FRALaurent Brochard (FRA)AG2R Prévoyancezt
15FRAAndy Flickinger (FRA)AG2R Prévoyancezt
16FRAPatrice Halgand (FRA)Jean Delatourzt
17ITAGiosué Bonomi (ITA)Team Saecozt
18NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
19FRAWalter Beneteau (FRA)Brioches La Boulangerezt
20LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
21USAGuido Trenti (USA)Fassa Bortolozt
22NEDMax Van Heeswijk (NED)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
23ESPAngel Castresana Del Val (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
24NEDTristan Hoffman (NED)Team CSCzt
25BELNico Mattan (BEL)Cofidiszt
26NEDAart Vierhouten (NED)Lotto - Domozt
27FRALaurent Lefevre (FRA)Jean Delatourzt
28USAAntonio Cruz (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
29GERVolker Ordowski (GER)Gerolsteinerzt
30NEDStefan Van Dijk (NED)Lotto - Domozt
31GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt
32ITAMirko Celestino (ITA)Team Saecozt
33KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
34ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
35KAZAndrei Kivilev (KAZ)Cofidiszt
36ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi0:06
37ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolozt
38SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systemszt
39ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
40ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
41BELWilfried Cretskens (BEL)Quick Step - Davitamonzt
42POLMarek Rutkiewicz (POL)Cofidiszt
43USATyler Hamilton (USA)Team CSCzt
44SUIAurélien Clerc (SUI)Quick Step - Davitamonzt
45FRARichard Virenque (FRA)Quick Step - Davitamonzt
46LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt
47FRAFabrice Gougot (FRA)Phonak Hearing Systemszt
48USABobby Julich (USA)Deutsche Telekomzt
49FRACédric Vasseur (FRA)Cofidiszt
50FRAMédéric Clain (FRA)Cofidiszt
51LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolozt
52FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
53BELKurt Van De Wouwer (BEL)Quick Step - Davitamonzt
54UKRYuriy Krivtsov (UKR)Jean Delatourzt
55GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
56ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Milaneza - Msszt
57ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
58ESPJosu Silloniz Aresti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
59FRAJérôme Pineau (FRA)Brioches La Boulangerezt
60FRANicolas Portal (FRA)AG2R Prévoyancezt
61ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolozt
62VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadizt
63PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Msszt
64KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Quick Step - Davitamonzt
65FRASébastien Joly (FRA)Jean Delatourzt
66DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
67PORRui Lavarinhas (POR)Milaneza - Msszt
68ITANicola Loda (ITA)Fassa Bortolozt
69GERTorsten Schmidt (GER)Gerolsteinerzt
70ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
71BELFrank Vandenbroucke (BEL)Quick Step - Davitamonzt
72FRAJean-Cyril Robin (FRA)La Française des Jeuxzt
73GERSteffen Weigold (GER)Gerolsteinerzt
74FRALudovic Turpin (FRA)AG2R Prévoyancezt
75SUIFabian Cancellara (SUI)Fassa Bortolozt
76GERSebastian Lang (GER)Gerolsteinerzt
77RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyancezt
78FRADidier Rous (FRA)Brioches La Boulangerezt
79PORPedro Cardoso (POR)Milaneza - Msszt
80ESPRuben Diaz De Cerio (ESP)Euskaltel - Euskadizt
81NEDLeon Van Bon (NED)Lotto - Domozt
82ESPGorka Gerrikagoitia Arrien (ESP)Euskaltel - Euskadizt
83FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
84FRASylvain Chavanel (FRA)Brioches La Boulangerezt
85FRABenoît Salmon (FRA)Phonak Hearing Systemszt
86FRAFranck Renier (FRA)Brioches La Boulangerezt
87SUICédric Fragniere (SUI)Crédit Agricolezt
88ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Quick Step - Davitamonzt
89FRANicolas Jalabert (FRA)Team CSCzt
90PORLizuarte Manuel Goncalves Martins (POR)Milaneza - Msszt
91BELAxel Merckx (BEL)Lotto - Domozt
92NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Faktazt
93FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidiszt
94FRAMiguel Martinez (FRA)Phonak Hearing Systemszt
95GERTorsten Hiekmann (GER)Deutsche Telekomzt
96ESPJordi Riera Valls (ESP)Kelme - Costa Blancazt
97DENLennie Kristensen (DEN)Team CSCzt
98DENRené Jørgensen (DEN)Faktazt
99BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Domozt
100SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
101GERUdo Bölts (GER)Gerolsteinerzt
102DENThomas Bruun Eriksen (DEN)Team CSCzt
103SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Msszt
104ESPAlexis Rodriguez Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
105ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyancezt
106FRAAnthony Morin (FRA)Crédit Agricolezt
107AUSMatthew Wilson (AUS)La Française des Jeuxzt
108GBRBradley Wiggins (GBR)La Française des Jeuxzt
109FRAFrédéric Bessy (FRA)Cofidiszt
110ITAGilberto Simoni (ITA)Team Saecozt
111LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Team Saecozt
112GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
113ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSCzt
114FRAChristophe Oriol (FRA)AG2R Prévoyancezt
115DENMichael Skelde (DEN)Faktazt
116ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systemszt
117GERJörg Ludewig (GER)Team Saecozt
118FRAMickael Pichon (FRA)La Française des Jeuxzt
119COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Kelme - Costa Blancazt
120ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
121USADamon Kluck (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
122NEDKoos Moerenhout (NED)Lotto - Domozt
123FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
124GERRonny Scholz (GER)Gerolsteinerzt
125ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Kelme - Costa Blancazt
126ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
127ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
128DENJørgen Bo Petersen (DEN)Faktazt
129ESPJulian Usano Martinez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
130FRAStéphane Goubert (FRA)Jean Delatourzt
131NZLChristopher Jenner (NZL)Crédit Agricolezt
132ESPDavid Arroyo Duran (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
133DENFrank Høj (DEN)Faktazt
134ITAIvan Quaranta (ITA)Team Saecozt
135ESPKoldo Gil Perez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
136UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolozt
137ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyancezt
138BELMario Aerts (BEL)Deutsche Telekomzt
139FRABenoît Poilvet (FRA)Crédit Agricolezt
140CZEPavel Padrnos (CZE)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
141ESPDe Munain Alberto López (ESP)zt
142AUSMatthew White (AUS)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
143ITADaniele Nardello (ITA)Deutsche Telekomzt
144FRALudovic Martin (FRA)Jean Delatourzt
145FRAEddy Seigneur (FRA)Jean Delatourzt
146FRANicolas Vogondy (FRA)La Française des Jeuxzt
147FRAFranck Bouyer (FRA)Brioches La Boulangerezt
148FRAThomas Voeckler (FRA)Brioches La Boulangerezt
149BELGlenn D'Hollander (BEL)Lotto - Domozt
150PORPaulo Barroso (POR)Milaneza - Msszt
151RUSGuennadi Mikhailov (RUS)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
152GBRJulian Winn (GBR)Fakta0:24
153ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Kelme - Costa Blanca1:06
154AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeux1:31
155ITAAlessio Galletti (ITA)Team Saeco4:41
156FRAStéphane Augé (FRA)Crédit Agricole18:51
157FRAJean-Patrick Nazon (FRA)Jean Delatour
158GERChristian Werner (GER)Deutsche Telekom

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - La Clayette - Saint Etienne, 182.5 km - 11 Maart 2003Ontsnapping


1ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner5:01:14
2KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
3RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyancezt
4ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolozt
5ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
6UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolo0:03
7ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:18
8ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Kelme - Costa Blancazt
9ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
10GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
11BELAxel Merckx (BEL)Lotto - Domozt
12LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolo0:46
13NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Faktazt
14BELKurt Van De Wouwer (BEL)Quick Step - Davitamonzt
15FRAJean-Cyril Robin (FRA)La Française des Jeuxzt
16ESPKoldo Gil Perez (ESP)O.N.C.E. - Eroski0:48
17FRADidier Rous (FRA)Brioches La Boulangerezt
18ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
19ITAGilberto Simoni (ITA)Team Saecozt
20DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
21ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
22ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Milaneza - Msszt
23DENJørgen Bo Petersen (DEN)Faktazt
24SUICédric Fragniere (SUI)Crédit Agricolezt
25COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Kelme - Costa Blancazt
26FRASylvain Chavanel (FRA)Brioches La Boulangere1:01
27NEDMax Van Heeswijk (NED)US Postal Service Presented by Berry Floor1:58
28FRARichard Virenque (FRA)Quick Step - Davitamonzt
29DENRené Jørgensen (DEN)Faktazt
30FRALaurent Lefevre (FRA)Jean Delatourzt
31SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systemszt
32PORPedro Cardoso (POR)Milaneza - Msszt
33ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolozt
34PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Msszt
35FRAEmmanuel Magnien (FRA)Brioches La Boulangerezt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Le Puy en Velay - Le Pont du Gard, 192.5 km - 12 Maart 2003Sprint

Deze etappe werd geannuleerd.


Etappe 4 - Source Perrier à Vergèze, 16.5 km - 13 Maart 2003Individuele Tijdrit


1ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolo0:19:07
2GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski0:08
3USATyler Hamilton (USA)Team CSC0:13
4BELFrank Vandenbroucke (BEL)Quick Step - Davitamon0:14
5ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroski0:18
6DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Mss0:20
7FRASylvain Chavanel (FRA)Brioches La Boulangere0:22
8KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom0:24
9DENJørgen Bo Petersen (DEN)Fakta0:28
10FRADidier Rous (FRA)Brioches La Boulangere0:31
11UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolo0:38
12ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski0:40
13ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski0:42
14ESPKoldo Gil Perez (ESP)O.N.C.E. - Eroski0:45
15GERTorsten Schmidt (GER)Gerolsteinerzt
16GERTorsten Hiekmann (GER)Deutsche Telekom0:46
17GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt
18GBRBradley Wiggins (GBR)La Française des Jeux0:47
19ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Quick Step - Davitamonzt
20ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems0:48
21UKRYuriy Krivtsov (UKR)Jean Delatourzt
22ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Milaneza - Mss0:49
23SUIFabian Cancellara (SUI)Fassa Bortolo0:57
24ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner0:59
25ESPDavid Arroyo Duran (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
26NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Fakta1:01
27FRAEddy Seigneur (FRA)Jean Delatourzt
28BELKurt Van De Wouwer (BEL)Quick Step - Davitamon1:02
29USABobby Julich (USA)Deutsche Telekomzt
30AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole1:04
31FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux1:05
32ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolozt
33LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolo1:06
34FRABenoît Salmon (FRA)Phonak Hearing Systems1:08
35LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service Presented by Berry Floorzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Aix en Provence - Toulon Mont - Faron, 152.5 km - 14 Maart 2003Berg


1KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom3:46:22
2ITAGilberto Simoni (ITA)Team Saeco0:07
3FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
4ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
5FRALaurent Brochard (FRA)AG2R Prévoyance0:11
6ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
7ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Milaneza - Mss0:13
8ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:19
9ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
10COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Kelme - Costa Blanca0:21
11SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Msszt
12DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
13ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
14FRASylvain Chavanel (FRA)Brioches La Boulangerezt
15GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski0:26
16FRALaurent Lefevre (FRA)Jean Delatourzt
17PORRui Lavarinhas (POR)Milaneza - Msszt
18SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systems0:30
19USATyler Hamilton (USA)Team CSC0:32
20NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Faktazt
21ESPKoldo Gil Perez (ESP)O.N.C.E. - Eroski0:35
22SUICédric Fragniere (SUI)Crédit Agricole0:40
23FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:48
24BELKurt Van De Wouwer (BEL)Quick Step - Davitamon0:51
25ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
26RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyancezt
27LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolozt
28UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolo0:53
29DENJørgen Bo Petersen (DEN)Faktazt
30FRAJean-Cyril Robin (FRA)La Française des Jeux1:16
31FRAFabrice Gougot (FRA)Phonak Hearing Systemszt
32FRALudovic Martin (FRA)Jean Delatourzt
33FRAWalter Beneteau (FRA)Brioches La Boulangerezt
34FRADidier Rous (FRA)Brioches La Boulangerezt
35FRAJérôme Pineau (FRA)Brioches La Boulangerezt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Toulon - Cannes, 194.5 km - 15 Maart 2003Ontsnapping


1ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroski5:02:01
2ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Kelme - Costa Blancazt
3FRALaurent Brochard (FRA)AG2R Prévoyancezt
4FRASylvain Chavanel (FRA)Brioches La Boulangerezt
5ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
6LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolo0:21
7DENFrank Høj (DEN)Faktazt
8NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Faktazt
9FRARichard Virenque (FRA)Quick Step - Davitamonzt
10SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systemszt
11ESPJosu Silloniz Aresti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12ESPAngel Castresana Del Val (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
13BELKurt Van De Wouwer (BEL)Quick Step - Davitamonzt
14ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
15ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
16RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyancezt
17ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolozt
19DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
20KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
21FRAWalter Beneteau (FRA)Brioches La Boulangerezt
22FRAJérôme Pineau (FRA)Brioches La Boulangerezt
23FRADidier Rous (FRA)Brioches La Boulangerezt
24SUICédric Fragniere (SUI)Crédit Agricolezt
25FRAFranck Bouyer (FRA)Brioches La Boulangerezt
26COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Kelme - Costa Blancazt
27GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
28PORPedro Cardoso (POR)Milaneza - Msszt
29FRALaurent Lefevre (FRA)Jean Delatourzt
30ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Milaneza - Msszt
31GERUdo Bölts (GER)Gerolsteinerzt
32PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Msszt
33ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systemszt
34ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
35ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Nice - Nice, 160 km - 16 Maart 2003Ontsnapping


1ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Milaneza - Mss4:01:21
2SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss0:03
3COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Kelme - Costa Blancazt
4FRALaurent Brochard (FRA)AG2R Prévoyance0:10
5NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Fakta0:11
6FRASylvain Chavanel (FRA)Brioches La Boulangerezt
7ITAGilberto Simoni (ITA)Team Saecozt
8ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
9ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
10ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
12DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
13ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
14FRALaurent Lefevre (FRA)Jean Delatourzt
15ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systemszt
16GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
17ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
18UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolozt
19PORRui Lavarinhas (POR)Milaneza - Msszt
20KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
21ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi1:42
22ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
23ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Kelme - Costa Blancazt
24USATyler Hamilton (USA)Team CSCzt
25RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyancezt
26BELKurt Van De Wouwer (BEL)Quick Step - Davitamonzt
27SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systemszt
28LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolozt
29SUICédric Fragniere (SUI)Crédit Agricolezt
30PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Msszt
31DENLennie Kristensen (DEN)Team CSC4:32
32FRAWalter Beneteau (FRA)Brioches La Boulangerezt
33FRAStéphane Goubert (FRA)Jean Delatourzt
34FRABenoît Poilvet (FRA)Crédit Agricolezt
35GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden