De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs - Nice - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs - Nice - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2010

Parijs - Nice 2010

FrankrijkFrankrijk - 7 Maart 2010 - 14 Maart 2010


Algemeen klassement - 14 Maart 2010


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana28:35:34
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0:11
3ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:25
4CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimo0:26
5ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:30
6GERJens Voigt (GER)Saxo Bank0:35
7ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:37
8ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Ligne1:07
9FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lotto1:16
10FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun1:17
11IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale1:23
12SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack1:57
13SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitions1:59
14FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step2:18
15AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineos2:27
16LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bank3:02
17SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimo3:21
18FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecom3:27
19FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom3:28
20ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteam3:33
21FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale3:39
22FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale4:48
23USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack4:54
24COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Ligne4:59
25BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto5:03
26FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne5:08
27BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbia5:32
28RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha5:33
29ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigas - Doimo6:05
30ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vini6:32
31FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux6:48
32KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astana6:58
33FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondiale7:06
34UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteam7:07
35RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecom8:32
36ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne10:01
37FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeux10:28
38BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas - Doimo10:46
39RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha11:03
40DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank14:23
41FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux14:40
42FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondiale15:03
43ESPDaniel Navarro García (ESP)Astana16:09
44FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimano17:02
45NEDBram Tankink (NED)Rabobank17:34
46UKRAndriy Grivko (UKR)Astana17:49
47RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katusha17:54
48ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vini18:19
49ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteam18:35
50USAChris Horner (USA)Radio Shack18:39
51FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shack18:50
52GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimano19:45
53USAThomas Danielson (USA)Garmin - Transitions20:03
54ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step20:05
55RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katusha20:19
56ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Team Katusha20:25
57PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack20:35
58FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadi23:24
59FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux24:08
60ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadi24:44
61BELKevin De Weert (BEL)Quick Step25:13
62AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeux25:33
63FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecom25:38
64FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne27:14
65FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeux27:35
66FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecom28:20
67FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargne29:34
68FRAAlexandre Pichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecom29:45
69SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale31:25
70SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Farnese Vini31:27
71IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitions31:34
72ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Euskaltel - Euskadi32:10
73USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbia33:26
74ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vini33:58
75GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineos34:33
76BELFrederik Willems (BEL)Liquigas - Doimo36:13
77ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi37:08
78FRASylvain Calzati (FRA)Team Ineos37:53
79USAChristian Vande Velde (USA)37:58
80BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shack38:21
81FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne39:48
82NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team40:28
83ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team41:03
84USAThomas Peterson (USA)Garmin - Transitions41:18
85ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Farnese Vini46:25
86FRAMickael Delage (FRA)Omega Pharma - Lotto47:20
87FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasun47:45
88GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos47:58
89FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimano49:17
90SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank51:58
91CANDominique Rollin (CAN)Cervélo Testteam59:46
92DENBrian Vandborg (DEN)Liquigas - Doimo0:57
93FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasun2:50
94DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Saxo Bank3:07
95AUSAdam Hansen (AUS)Team HTC - Columbia8:09

Proloog - Montfort - l'Arnaury 8 km - 7 Maart 2010Individuele Tijdrit


1NEDLars Boom (NED)Rabobank0:10:56
2GERJens Voigt (GER)Saxo Bank0:03
3USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:06
4ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
5SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimo0:10
6ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteamzt
7SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitions0:11
8ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:12
9CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimo0:13
10ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:15
11SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack0:16
12UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
13FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun0:17
14FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:19
15GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:20
16USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
17CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Transitionszt
18AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank0:22
19ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
20FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lotto0:23
21NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
22FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:26
23PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
24USAThomas Danielson (USA)Garmin - Transitions0:27
25ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
27ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
28NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineos0:28
29NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
30NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt
31ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0:29
32USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbiazt
33AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
34BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lotto0:30
35FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
36GERHeinrich Haussler (GER)Cervélo Testteam0:31
37FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
38SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bankzt
39FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasun0:32
40BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shack0:33
41ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Doimozt
42FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
43NZLHayden Roulston (NZL)Team HTC - Columbiazt
44FRASylvain Calzati (FRA)Team Ineoszt
45FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
46BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbia0:34
47GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbiazt
48FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
49FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
50FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:35
51ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
52FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
53ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
54SLOGrega Bole (SLO)Lampre - Farnese Vini0:36
55FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadizt
56FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:37
57FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
58FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:38
59NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
60RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katusha0:40
61FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
62DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
63FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondialezt
64RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
65GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbia0:41
66GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineoszt
67NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
68NEDDennis Van Winden (NED)Rabobankzt
69ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
70FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:42
71BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
72USAChristian Vande Velde (USA)zt
73FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
74FRASébastien Turgot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
75SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale0:43
76AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team HTC - Columbiazt
77DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
78ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt
79ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne0:44
80FRAYann Huguet (FRA)Skil - Shimanozt
81DENBrian Vandborg (DEN)Liquigas - Doimozt
82NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank0:45
83ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteam0:46
84FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimano0:47
85LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bank0:48
86KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astanazt
87FINKjell Carlström (FIN)Team Ineos0:49
88CANDominique Rollin (CAN)Cervélo Testteamzt
89SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Farnese Vinizt
90BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
91AUSAdam Hansen (AUS)Team HTC - Columbiazt
92BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
93FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondiale0:50
94NEDRick Flens (NED)Rabobank0:51
95FRABrice Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
96BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
97ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team0:52
98FRAAlexandre Pichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
99ITADario David Cioni (ITA)Team Ineoszt
100BELKevin Van Impe (BEL)Quick Stepzt
101COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
102ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigas - Doimozt
103NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano0:53
104RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
105IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
106IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitionszt
107GERMarcel Sieberg (GER)Team HTC - Columbia0:54
108USAThomas Peterson (USA)Garmin - Transitionszt
109FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeux0:55
110FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shackzt
111BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
112GBRDaniel Lloyd (GBR)Cervélo Testteam0:56
113FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasunzt
114FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
115RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katushazt
116SLOGorazd Stangelj (SLO)Astana0:57
117GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimanozt
118ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
119SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Garmin - Transitions0:58
120UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteamzt
121FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:59
122ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargnezt
123RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecomzt
124FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step1:00
125ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
126NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimanozt
127FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondialezt
128FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimano1:01
129ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
130USAEdward King (USA)Cervélo Testteam1:02
131ESPDaniel Navarro García (ESP)Astanazt
132ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Team Katushazt
133BELJurgen Van Goolen (BEL)1:03
134FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasun1:05
135FRAMickael Delage (FRA)Omega Pharma - Lottozt
136UKRYaroslav Popovych (UKR)Radio Shackzt
137FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
138ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
139FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux1:06
140KAZMaxim Gourov (KAZ)Astanazt
141FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecom1:07
142FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux1:08
143FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargnezt
144RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katusha1:09
145CANChristian Meier (CAN)Garmin - Transitionszt
146BELFrederik Willems (BEL)Liquigas - Doimo1:10
147ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Caisse d'Epargne1:11
148BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas - Doimo1:12
149NEDTom Leezer (NED)Rabobank1:13
150AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
151LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bankzt
152SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Team1:15
153BELSerge Pauwels (BEL)Team Ineos1:16
154ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi1:17
155FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
156BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Team1:18
157ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
158BELNikolas Maes (BEL)Quick Step1:19
159ITASimone Ponzi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
160ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
161ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Astana1:20
162FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
163ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigas - Doimo1:21
164ESPJoaquín Novoa Mendez (ESP)Cervélo Testteamzt
165ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vini1:28
166ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadi1:29
167ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astana1:31
168FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasunzt
169NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
170BELWouter Weylandt (BEL)Quick Step1:32
171FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeux1:33
172ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team1:35
173NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimano2:06
DNFESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lotto-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Saint Arnoult-en-Yvelines - Contres 201 km - 8 Maart 2010Ontsnapping


1NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineos4:22:17
2SLOGrega Bole (SLO)Lampre - Farnese Vinizt
3FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
4RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
5ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
6IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
7GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
8ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
9GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbiazt
10CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
11SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
12NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
13RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katushazt
14ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
15FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
16ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigas - Doimo0:17
17ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
18ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
20FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasunzt
21COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
22FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
23BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas - Doimozt
24RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
25GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbiazt
26NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
27BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
28FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
29FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
30NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
31FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasunzt
32SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimozt
33ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
34ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigas - Doimozt
35AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
36FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
37NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt
38FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
39FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeuxzt
40FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasunzt
41NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
42BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
43FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
44FRASébastien Turgot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
45SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
46FRAAlexandre Pichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
47ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
48BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
49FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
50BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbiazt
51NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
52NZLHayden Roulston (NZL)Team HTC - Columbiazt
53RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katushazt
54FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
55FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lottozt
56BELFrederik Willems (BEL)Liquigas - Doimozt
57BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
58GBRDaniel Lloyd (GBR)Cervélo Testteamzt
59ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
60LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bankzt
61FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
62NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
63IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitionszt
64AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team HTC - Columbiazt
65ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt
66ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Caisse d'Epargnezt
67ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
68LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
69FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadizt
70FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
71ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
72SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
73GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimanozt
74ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
75GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
76BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
77FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
78RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katushazt
79GERMarcel Sieberg (GER)Team HTC - Columbiazt
80FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
81ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteamzt
82FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondialezt
83ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
84ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteamzt
85CANDominique Rollin (CAN)Cervélo Testteamzt
86FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
87KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astanazt
88BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
89FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
90ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
91ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
92SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bankzt
93USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
94RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecomzt
95FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
96FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
97FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
98FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
99USAThomas Peterson (USA)Garmin - Transitionszt
100UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteamzt
101BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
102FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shackzt
103ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
104ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
105NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimanozt
106FRAMickael Delage (FRA)Omega Pharma - Lottozt
107ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Team Katushazt
108GERHeinrich Haussler (GER)Cervélo Testteamzt
109UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
110ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
111AUSAdam Hansen (AUS)Team HTC - Columbiazt
112ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargnezt
113KAZMaxim Gourov (KAZ)Astanazt
114SLOGorazd Stangelj (SLO)Astanazt
115FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
116FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux4:53
117USAEdward King (USA)Cervélo Testteamzt
118FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
119AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
120FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondialezt
121USAThomas Danielson (USA)Garmin - Transitionszt
122PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
123DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
124FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
125ITADario David Cioni (ITA)Team Ineoszt
126BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
127FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasun7:12
128ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Doimozt
129AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
130BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shackzt
131GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineoszt
132ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
133NEDRick Flens (NED)Rabobankzt
134NEDJoost Posthuma (NED)Rabobankzt
135ITADanilo Napolitano (ITA)Team Katushazt
136BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
137NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
138ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astanazt
139FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargnezt
140ESPDaniel Navarro García (ESP)Astanazt
141ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Astanazt
142UKRYaroslav Popovych (UKR)Radio Shackzt
143FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimanozt
144NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
145BELSerge Pauwels (BEL)Team Ineoszt
146FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
147ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
148FINKjell Carlström (FIN)Team Ineoszt
149ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
150ITASimone Ponzi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
151ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
152ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
153FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
154SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Farnese Vinizt
155FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
156ESPJoaquín Novoa Mendez (ESP)Cervélo Testteamzt
157USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbiazt
158USAChristian Vande Velde (USA)zt
159DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
160SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
161FRABrice Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
162BELJurgen Van Goolen (BEL)zt
163ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
164BELKevin Van Impe (BEL)Quick Stepzt
165NEDDennis Van Winden (NED)Rabobankzt
166FRASylvain Calzati (FRA)Team Ineoszt
167CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Transitionszt
168CANChristian Meier (CAN)Garmin - Transitionszt
169DENBrian Vandborg (DEN)Liquigas - Doimozt
170USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
171FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondialezt
172FRAYann Huguet (FRA)Skil - Shimanozt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Contres - Limoges 203 km - 9 Maart 2010Sprint


1FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecom4:22:40
2SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimozt
3ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
4ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
5ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
6FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
7NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
8RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
9SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
10ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigas - Doimozt
11ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
13FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
14RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katushazt
15GERHeinrich Haussler (GER)Cervélo Testteamzt
16FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondialezt
17ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
18SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
19COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
20GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
21ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt
22ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
23FRAAlexandre Pichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
24FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasunzt
25NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
26CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
27AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
28ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29USAThomas Peterson (USA)Garmin - Transitionszt
30BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
31FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
32BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas - Doimozt
33BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
34ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
35IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
36GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbiazt
37BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
38FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shackzt
39FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
40ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
41RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katushazt
42NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
43FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeuxzt
44FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
45UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
46NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
47FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
48ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
49ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
50FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
51BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
52FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lottozt
53SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
54GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
55FRAMickael Delage (FRA)Omega Pharma - Lottozt
56GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimanozt
57ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Caisse d'Epargnezt
58BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
59BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
60FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
61AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
62FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
63ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
64FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
65FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
66BELFrederik Willems (BEL)Liquigas - Doimozt
67FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadizt
68FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
69USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
70ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
71NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
72ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteamzt
73NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
74ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
75RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
76FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
77ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteamzt
78ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
79ITADario David Cioni (ITA)Team Ineoszt
80ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
81BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbiazt
82FRASébastien Turgot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
83CANDominique Rollin (CAN)Cervélo Testteamzt
84FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasunzt
85FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
86PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
87FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
88ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
89RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katushazt
90LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
91LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bankzt
92UKRYaroslav Popovych (UKR)Radio Shackzt
93ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Astanazt
94BELSerge Pauwels (BEL)Team Ineoszt
95FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
96FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
97NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt
98DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
99FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasunzt
100CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Transitionszt
101FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
102CANChristian Meier (CAN)Garmin - Transitionszt
103GERMarcel Sieberg (GER)Team HTC - Columbiazt
104AUSAdam Hansen (AUS)Team HTC - Columbiazt
105UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteamzt
106RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecomzt
107FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
108ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astanazt
109FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
110SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Farnese Vinizt
111FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
112FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeuxzt
113ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigas - Doimozt
114FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondialezt
115ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Team Katushazt
116FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondialezt
117USAThomas Danielson (USA)Garmin - Transitionszt
118ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
119FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
120GBRDaniel Lloyd (GBR)Cervélo Testteamzt
121USAEdward King (USA)Cervélo Testteamzt
122FRAYann Huguet (FRA)Skil - Shimanozt
123BELKevin Van Impe (BEL)Quick Step0:34
124BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
125BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
126SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank0:36
127BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Team0:47
128BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shack0:57
129BELJurgen Van Goolen (BEL)zt
130SLOGorazd Stangelj (SLO)Astanazt
131USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbiazt
132ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
133ESPDaniel Navarro García (ESP)Astanazt
134ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
135FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimanozt
136ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
137KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astanazt
138FRASylvain Calzati (FRA)Team Ineos1:18
139FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
140SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
141USAChristian Vande Velde (USA)zt
142AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team HTC - Columbiazt
143AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
144FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
145NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimanozt
146DENBrian Vandborg (DEN)Liquigas - Doimozt
147DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
148GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineoszt
149ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
150ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team1:44
151FRABrice Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
152FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargne1:58
153ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lotto2:27
154ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargnezt
155USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
156FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
157GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbiazt
158IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitionszt
159FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasunzt
160NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano3:48
161KAZMaxim Gourov (KAZ)Astana4:03
162NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
163NEDDennis Van Winden (NED)Rabobank6:52
164NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
165NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
166ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Doimozt
167NEDJoost Posthuma (NED)Rabobankzt
168NEDRick Flens (NED)Rabobankzt
169FINKjell Carlström (FIN)Team Ineos7:49
DNFESPJoaquín Novoa Mendez (ESP)Cervélo Testteam-
DNSSLOGrega Bole (SLO)Lampre - Farnese Vini-
DNSNZLHayden Roulston (NZL)Team HTC - Columbia-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Saint Junien - Aurillac 208 km - 10 Maart 2010Ontsnapping


1SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimo3:44:28
2ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
3IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
4GERJens Voigt (GER)Saxo Bank0:02
5GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbiazt
6ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
7ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vini0:06
8FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
9ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteamzt
10ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
11RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
12GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimanozt
13RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
14RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katushazt
15FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
16ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
17FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
18FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
19CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
20ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
22AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
23RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katushazt
24FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
25ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
26ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
27FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
28SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
29FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
30UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
31BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbiazt
32ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteamzt
33BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
34FRAAlexandre Pichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
35SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
36FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
37GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineoszt
38USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
39COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
40FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lottozt
41ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Team Katushazt
42LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
43BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas - Doimozt
44BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
45FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadizt
46FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
47FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
48RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecomzt
49NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
50FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
51FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
52FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
53BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
54IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitionszt
55PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
56BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
57ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt
58FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeuxzt
59UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteamzt
60ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigas - Doimozt
61RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katushazt
62ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
63FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun0:22
64BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
65FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:27
66FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondialezt
67FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
68KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astanazt
69FRAMickael Delage (FRA)Omega Pharma - Lottozt
70ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
71DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
72ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
73FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
74FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondialezt
75AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
76ESPDaniel Navarro García (ESP)Astanazt
77FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeuxzt
78NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
79NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
80ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
81ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Doimo0:47
82USAThomas Peterson (USA)Garmin - Transitionszt
83ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
84CANChristian Meier (CAN)Garmin - Transitionszt
85BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
86LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bankzt
87USAThomas Danielson (USA)Garmin - Transitionszt
88FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
89SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Farnese Vinizt
90ITADario David Cioni (ITA)Team Ineos0:59
91NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano1:06
92FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux1:15
93FRASylvain Calzati (FRA)Team Ineos1:17
94BELSerge Pauwels (BEL)Team Ineoszt
95NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
96GBRDaniel Lloyd (GBR)Cervélo Testteamzt
97BELFrederik Willems (BEL)Liquigas - Doimozt
98SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bankzt
99FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimanozt
100FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shackzt
101FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
102ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
103FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondialezt
104ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
105USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbiazt
106ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
107CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Transitionszt
108FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
109UKRYaroslav Popovych (UKR)Radio Shackzt
110AUSAdam Hansen (AUS)Team HTC - Columbia1:49
111GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbiazt
112FRABrice Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
113SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
114BELJurgen Van Goolen (BEL)zt
115SLOGorazd Stangelj (SLO)Astana2:23
116ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astanazt
117ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Caisse d'Epargnezt
118ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lottozt
119CANDominique Rollin (CAN)Cervélo Testteamzt
120USAEdward King (USA)Cervélo Testteamzt
121BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shackzt
122NEDJoost Posthuma (NED)Rabobankzt
123ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Astanazt
124NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt
125ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
126FRASébastien Turgot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
127ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
128FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
129FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
130ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
131ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadi2:26
132NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimanozt
133FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
134NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
135BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
136NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
137FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
138AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team HTC - Columbiazt
139SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
140ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
141GERHeinrich Haussler (GER)Cervélo Testteamzt
142GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
143USAChristian Vande Velde (USA)zt
144USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
145DENBrian Vandborg (DEN)Liquigas - Doimozt
146FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasun3:01
147FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
148ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lampre - Farnese Vini3:06
149FRAYann Huguet (FRA)Skil - Shimano3:57
150DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Saxo Bank4:40
151ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
152KAZMaxim Gourov (KAZ)Astanazt
153FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
154BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
155FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasunzt
156NEDRick Flens (NED)Rabobankzt
157FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargnezt
158ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargne9:10
159NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimano12:15
160ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigas - Doimozt
161FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasunzt
162NEDDennis Van Winden (NED)Rabobankzt
163AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
164NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
165FINKjell Carlström (FIN)Team Ineoszt
166NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
DNFBELKevin Van Impe (BEL)Quick Step-
DNFBELWouter Weylandt (BEL)Quick Step-
DNSGERMarcel Sieberg (GER)Team HTC - Columbia-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Maurs - Mende 172 km - 11 Maart 2010Berg


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana4:26:47
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0:10
3ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
4ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:18
5FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:20
6ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vini0:21
7CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
8FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeux0:29
9ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
10ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Ligne0:31
11FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun0:37
12GERJens Voigt (GER)Saxo Bank0:44
13FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
14FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lottozt
15FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
16UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteamzt
17IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:48
18AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineos0:53
19ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteam0:56
20SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimo0:58
21FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale1:01
22ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
23PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
24FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadizt
25SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
26FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
27FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux1:05
28ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Euskaltel - Euskadi1:06
29USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack1:09
30LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
31SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
32BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbia1:19
33FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
34FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne1:27
35BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step1:33
36USAThomas Peterson (USA)Garmin - Transitions1:34
37FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
38FRABrice Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Team1:41
39FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
40NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
41FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondiale1:53
42BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
43COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Ligne1:55
44ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigas - Doimo1:56
45USAThomas Danielson (USA)Garmin - Transitionszt
46RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecom2:05
47KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astana2:11
48NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
49FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeuxzt
50RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katushazt
51FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
52FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
53GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimano2:17
54BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto2:23
55BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas - Doimo2:24
56ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Doimozt
57FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondialezt
58RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha2:51
59ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vini2:52
60SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Farnese Vinizt
61SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale3:03
62DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank3:15
63ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteamzt
64ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
65FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
66ITADario David Cioni (ITA)Team Ineoszt
67ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
68ESPDaniel Navarro García (ESP)Astanazt
69GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbia3:47
70FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondiale3:54
71FRASylvain Calzati (FRA)Team Ineoszt
72ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi4:18
73ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
74GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineoszt
75FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
76FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shack4:21
77ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Caisse d'Epargne4:32
78ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
79FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargnezt
80USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
81NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
82RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha4:49
83RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katushazt
84ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Team Katushazt
85UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
86FRAAlexandre Pichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
87ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lottozt
88FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
89RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katushazt
90ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt
91AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
92UKRYaroslav Popovych (UKR)Radio Shackzt
93BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shackzt
94FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimanozt
95CANChristian Meier (CAN)Garmin - Transitionszt
96IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitionszt
97USAChristian Vande Velde (USA)zt
98FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun5:14
99FRAMickael Delage (FRA)Omega Pharma - Lotto5:48
100FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step6:23
101BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
102BELSerge Pauwels (BEL)Team Ineos6:55
103LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bankzt
104NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineos7:10
105FRASébastien Turgot (FRA)Bbox - Bouygues Telecom7:24
106BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
107BELNikolas Maes (BEL)Quick Step8:03
108ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vini8:14
109ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
110GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
111USAEdward King (USA)Cervélo Testteamzt
112GBRDaniel Lloyd (GBR)Cervélo Testteamzt
113BELFrederik Willems (BEL)Liquigas - Doimozt
114FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
115CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Transitionszt
116ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
117FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux8:20
118FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasunzt
119FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
120FRAYann Huguet (FRA)Skil - Shimano8:28
121ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadi8:33
122ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
123FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne8:36
124NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team8:54
125FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasun9:29
126FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasun9:42
127NEDDennis Van Winden (NED)Rabobank9:54
128NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimanozt
129NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
130ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team9:56
131ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
132CANDominique Rollin (CAN)Cervélo Testteam10:33
133FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne11:20
134GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbia11:31
135ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astanazt
136SLOGorazd Stangelj (SLO)Astanazt
137USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbiazt
138KAZMaxim Gourov (KAZ)Astanazt
139AUSAdam Hansen (AUS)Team HTC - Columbiazt
140NEDJoost Posthuma (NED)Rabobankzt
141NEDRick Flens (NED)Rabobankzt
142NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
143NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
144SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bankzt
145ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Astanazt
146FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
147DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
148AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
149ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
150AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team HTC - Columbiazt
151BELJurgen Van Goolen (BEL)zt
152BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
153ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargnezt
154BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
155NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
156NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
157BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
158NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt
159ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigas - Doimozt
160FINKjell Carlström (FIN)Team Ineoszt
161DENBrian Vandborg (DEN)Liquigas - Doimozt
162FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
163SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
164FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne12:34
DNFFRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeux-
DNFFRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasun-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Pernes-les-Fontaines - Aix-en-Provence 153 km - 12 Maart 2010Ontsnapping


1SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimo3:34:14
2ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vini0:02
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
4FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
5GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
6AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
7ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
9AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team HTC - Columbiazt
10ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
11FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
12ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
13RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
14FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
15FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lottozt
16NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
17FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
18FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
19ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
21CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
22FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
23ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
24FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
25LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
26ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
27FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:25
28FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
29BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
30NEDJoost Posthuma (NED)Rabobankzt
31BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
32FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shackzt
33FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasunzt
34ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
35COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
36USAChristian Vande Velde (USA)zt
37USAThomas Danielson (USA)Garmin - Transitionszt
38BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas - Doimozt
39BELFrederik Willems (BEL)Liquigas - Doimozt
40FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondialezt
41LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bankzt
42SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
43BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
44ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigas - Doimozt
45USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbiazt
46FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
47FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux0:44
48FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondiale0:46
49ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
50KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astanazt
51UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
52ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Caisse d'Epargne1:08
53FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeuxzt
54ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
55ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
56FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondiale1:32
57ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Farnese Vini1:44
58USAChris Horner (USA)Radio Shack1:58
59ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteam2:36
60FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
61ITADario David Cioni (ITA)Team Ineoszt
62BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shackzt
63FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
64DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
65RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecomzt
66NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt
67NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimanozt
68GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimanozt
69RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katushazt
70AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
71RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
72FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
73FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
74RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katushazt
75NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
76BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbiazt
77ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
78ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
79PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
80CANChristian Meier (CAN)Garmin - Transitionszt
81USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
82IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitionszt
83BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
84FRAAlexandre Pichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
85FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
86UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteamzt
87FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
88ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
89FRASylvain Calzati (FRA)Team Ineoszt
90FRABrice Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
91SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Farnese Vinizt
92FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
93ESPDaniel Navarro García (ESP)Astanazt
94FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargnezt
95ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Team Katushazt
96ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteamzt
97ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt
98ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
99FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecom3:57
100FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne3:58
101FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
102NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineos16:50
103AUSAdam Hansen (AUS)Team HTC - Columbiazt
104FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
105GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbiazt
106ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astanazt
107NEDRick Flens (NED)Rabobankzt
108AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
109NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
110SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bankzt
111NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
112GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
113NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
114FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
115GBRDaniel Lloyd (GBR)Cervélo Testteamzt
116FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
117FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasunzt
118BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
119SLOGorazd Stangelj (SLO)Astanazt
120ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
121FRASébastien Turgot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
122ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
123ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Astanazt
124FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
125KAZMaxim Gourov (KAZ)Astanazt
126ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Doimozt
127BELJurgen Van Goolen (BEL)zt
128SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
129FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
130FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimanozt
131NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
132ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
133FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasunzt
134FRAMickael Delage (FRA)Omega Pharma - Lottozt
135NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
136DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
137RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katushazt
138ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
139ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
140BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
141BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
142ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargnezt
143FINKjell Carlström (FIN)Team Ineoszt
144FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
145BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
146ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
147GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineoszt
148CANDominique Rollin (CAN)Cervélo Testteamzt
149FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasunzt
150UKRYaroslav Popovych (UKR)Radio Shackzt
151FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadizt
152USAEdward King (USA)Cervélo Testteamzt
153CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Transitionszt
154USAThomas Peterson (USA)Garmin - Transitionszt
155BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
156FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondialezt
157DENBrian Vandborg (DEN)Liquigas - Doimozt
158NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
159GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbiazt
DNFNEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team-
DNFFRAYann Huguet (FRA)Skil - Shimano-
DNFSLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Team-
DNFNEDDennis Van Winden (NED)Rabobank-
DNSESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lotto-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Peynier - Tourrettes-sur-Loup 220 km - 13 Maart 2010Berg


1ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteam5:01:39
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0:05
3SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimozt
4ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
6COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
7ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
8FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
9ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
10ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
11GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
12SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
13IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
14FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
15FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
16BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbiazt
17ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
18RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
19AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
20FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
21CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
22FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lottozt
23USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
24FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
25SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
26BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas - Doimozt
27FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
28FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
29LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
30FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
31RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecomzt
32KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astanazt
33FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
34FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
35UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteamzt
36ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigas - Doimozt
37SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
38USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
39FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
40BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
41FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
42ESPDaniel Navarro García (ESP)Astanazt
43DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
44FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondiale0:14
45ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
46RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha0:28
47GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineos1:44
48ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne2:33
49RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katusha3:59
50FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
51FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadizt
52FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeuxzt
53FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeuxzt
54FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondialezt
55FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargne5:04
56ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
57BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
58NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank9:11
59NEDJoost Posthuma (NED)Rabobankzt
60NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
61ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteamzt
62ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt
63GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimanozt
64FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
65PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
66RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katushazt
67RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katushazt
68AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
69LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bankzt
70BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
71USAThomas Danielson (USA)Garmin - Transitionszt
72FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shackzt
73FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
74UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
75ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
76ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
77USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbiazt
78ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Team Katushazt
79FRABrice Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
80FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux14:47
81FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasunzt
82FRASylvain Calzati (FRA)Team Ineoszt
83FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
84FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasunzt
85FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondialezt
86FRAAlexandre Pichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
87FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
88FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
89FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
90BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
91BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
92NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
93SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Farnese Vinizt
94FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimanozt
95ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astana18:32
96KAZMaxim Gourov (KAZ)Astanazt
97DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
98ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Doimozt
99GBRDaniel Lloyd (GBR)Cervélo Testteamzt
100USAEdward King (USA)Cervélo Testteamzt
101BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shackzt
102ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
103ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
104SLOGorazd Stangelj (SLO)Astanazt
105SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bankzt
106USAChristian Vande Velde (USA)zt
107GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
108IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitionszt
109AUSAdam Hansen (AUS)Team HTC - Columbiazt
110AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bankzt
111NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
112BELFrederik Willems (BEL)Liquigas - Doimozt
113ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
114ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
115ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Caisse d'Epargnezt
116ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
117NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
118NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
119NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
120NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
121NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
122AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team HTC - Columbiazt
123GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbiazt
124FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
125NEDRick Flens (NED)Rabobankzt
126NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimanozt
127DENBrian Vandborg (DEN)Liquigas - Doimozt
128FINKjell Carlström (FIN)Team Ineoszt
129FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
130ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
131USAThomas Peterson (USA)Garmin - Transitionszt
132CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Transitionszt
133CANDominique Rollin (CAN)Cervélo Testteamzt
134ITADario David Cioni (ITA)Team Ineoszt
135ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
136BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
137BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
138FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasunzt
139FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
140FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
141FRAYann Huguet (FRA)Skil - Shimanozt
142FRAMickael Delage (FRA)Omega Pharma - Lottozt
143FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
144NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
145ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Astana24:41
146ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
147CANChristian Meier (CAN)Garmin - Transitionszt
148FRASébastien Turgot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
149BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
150BELJurgen Van Goolen (BEL)zt
DNFESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargne-
DNFFRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasun-
DNFESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi-
DNFESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadi-
DNFFRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeux-
DNFBELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lotto-
DNSGERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbia-
DNSFRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasun-
DNSNEDTom Veelers (NED)Skil - Shimano-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Nice - Nice 119 km - 14 Maart 2010Berg


1FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne2:52:09
2FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0:03
4IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
5ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
6ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
7GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
8USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
9SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
10ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
11ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
12FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lottozt
13ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
15FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
16ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteamzt
17SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale0:12
18FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:59
19FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
20AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
21USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
22FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadizt
23SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
24LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
25ESPDaniel Navarro García (ESP)Astanazt
26BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbiazt
27COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Ligne1:43
28RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
29ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
30FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
31BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
32GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
33BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shackzt
34ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
35SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimo2:48
36UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
37FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
38FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
39NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
40FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimanozt
41ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigas - Doimozt
42DENBrian Vandborg (DEN)Liquigas - Doimozt
43ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
44FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
45FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
46AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
47PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
48FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
49ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
50FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondialezt
51RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
52FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
53FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shackzt
54FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeuxzt
55FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
56NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
57SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Farnese Vinizt
58DENJakob Diemer Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
59BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
60RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecomzt
61USAThomas Danielson (USA)Garmin - Transitionszt
62FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
63USAChristian Vande Velde (USA)zt
64USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbiazt
65USAThomas Peterson (USA)Garmin - Transitionszt
66SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bankzt
67KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astanazt
68RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katushazt
69RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katushazt
70DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
71ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
72GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineoszt
73ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteamzt
74FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargnezt
75ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt
76ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Team Katushazt
77FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
78UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteamzt
79FRAMickael Delage (FRA)Omega Pharma - Lotto4:45
80GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimanozt
81IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitionszt
82FRAAlexandre Pichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecom6:42
83FRASylvain Calzati (FRA)Team Ineoszt
84ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
85ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
86BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas - Doimozt
87BELFrederik Willems (BEL)Liquigas - Doimozt
88BELJurgen Van Goolen (BEL)zt
89FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeux8:58
90CANDominique Rollin (CAN)Cervélo Testteam10:46
91FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasunzt
92ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astanazt
93ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
94FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
95AUSAdam Hansen (AUS)Team HTC - Columbia18:45
96ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Euskaltel - Euskadi
97FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeux
98FRAYann Huguet (FRA)Skil - Shimano
99GBRDaniel Lloyd (GBR)Cervélo Testteam
100FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step
101FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasun
102FINKjell Carlström (FIN)Team Ineos
103ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne
104NEDJos Van Emden (NED)Rabobank
105CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Transitions
106NEDTom Leezer (NED)Rabobank
107FRABrice Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Team
108BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto
109BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step
110FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasun
111ITADario David Cioni (ITA)Team Ineos
112ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Caisse d'Epargne
113ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargne
114BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Team
115ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lampre - Farnese Vini
116GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbia
117FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne
118BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto
119BELWouter Weylandt (BEL)Quick Step
120FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun
121FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne
122AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team HTC - Columbia
123LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bank
124NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team
125RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katusha
126SLOGorazd Stangelj (SLO)Astana
127FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne
128FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux
129KAZMaxim Gourov (KAZ)Astana
130NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano
131NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimano
132ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Doimo
133ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank
134ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team
135FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecom
136ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Astana
137FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondiale
138NEDLars Boom (NED)Rabobank
139NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank
140NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimano
141USAEdward King (USA)Cervélo Testteam
142AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank
143FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasun
144FRASébastien Turgot (FRA)Bbox - Bouygues Telecom
145ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargne
146CANChristian Meier (CAN)Garmin - Transitions
147NEDRick Flens (NED)Rabobank
148NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank
149FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondiale

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden