De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs - Nice - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs - Nice - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2010

Parijs - Nice 2010

FrankrijkFrankrijk - 7 Maart 2010 - 14 Maart 2010


Algemeen klassement - 14 Maart 2010


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana28:35:35
2ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:00:25
3CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimo0:00:26
4ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:30
5GERJens Voigt (GER)Saxo Bank0:00:35
6ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:00:37
7ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Ligne0:01:07
8FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lotto0:01:16
9FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun0:01:17
10IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:01:23
11SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack0:01:57
12SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitions0:01:59
13FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:02:18
14AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineos0:02:27
15LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bank0:03:02
16SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimo0:03:21
17FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:03:27
18FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:03:28
19ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteam0:03:33
20FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:03:39
21FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale0:04:48
22USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:04:54
23COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Ligne0:04:59
24BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:05:03
25FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:05:08
26BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbia0:05:32
27RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha0:05:33
28ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigas - Doimo0:06:05
29ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vini0:06:32
30FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:06:48
31KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astana0:06:58
32FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondiale0:07:06
33UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteam0:07:07
34RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecom0:08:32
35ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne0:10:01
36FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeux0:10:28
37BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas - Doimo0:10:46
38RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha0:11:03
39DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank0:14:23
40FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux0:14:40
41FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondiale0:15:03
42ESPDaniel Navarro García (ESP)Astana0:16:09
43FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimano0:17:02
44NEDBram Tankink (NED)Rabobank0:17:34
45UKRAndriy Grivko (UKR)Astana0:17:49
46RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katusha0:17:54
47ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vini0:18:19
48ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteam0:18:35
49USAChris Horner (USA)Radio Shack0:18:39
50FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shack0:18:50
51GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimano0:19:45
52USAThomas Danielson (USA)Garmin - Transitions0:20:03
54RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katusha0:20:19
55ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katusha0:20:25
56PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack0:20:35
57FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadi0:23:24
58FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux0:24:08
59ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadi0:24:44
60BELKevin De Weert (BEL)Quick Step0:25:13
61AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeux0:25:33
62FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:25:38
63FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:27:14
64FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeux0:27:35
65FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:28:20
66FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargne0:29:34
67FRAAlexandre Pichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:29:45
68SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale0:31:25
69SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Farnese Vini0:31:27
70IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitions0:31:34
71ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Euskaltel - Euskadi0:32:10
72USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbia0:33:26
73ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vini0:33:58
74GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineos0:34:33
75BELFrederik Willems (BEL)Liquigas - Doimo0:36:13
76ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi0:37:08
77FRASylvain Calzati (FRA)Team Ineos0:37:53
78USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Transitions0:37:58
79BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shack0:38:21
80FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:39:48
81NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:40:28
82ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team0:41:03
83USAThomas Peterson (USA)Garmin - Transitions0:41:18
84ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Farnese Vini0:46:25
85FRAMickael Delage (FRA)Omega Pharma - Lotto0:47:20
86FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasun0:47:45
87GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:47:58
88FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimano0:49:17
89SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank0:51:58
90CANDominique Rollin (CAN)Cervélo Testteam0:59:46
91DENBrian Vandborg (DEN)Liquigas - Doimo1:00:57
92FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasun1:02:50
93DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bank1:03:07
94AUSAdam Hansen (AUS)Team HTC - Columbia1:08:09
95ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astana1:08:21
96BELJurgen Van Goolen (BEL)Omega Pharma - Lotto1:10:21
53ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step0:20:05

Proloog - Montfort - l'Arnaury 8 km - 7 Maart 2010Individuele Tijdrit


1NEDLars Boom (NED)Rabobank0:10:56
2GERJens Voigt (GER)Saxo Bank0:00:03
3USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:00:06
4ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
5SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimo0:00:10
6ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteamzt
7SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitions0:00:11
8ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:00:12
9CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimo0:00:13
10ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:15
11SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack0:00:16
12UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
13FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun0:00:17
14FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:00:19
15GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:00:20
16USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
17CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Transitionszt
18AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank0:00:22
19ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
20FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lotto0:00:23
21NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
22FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:26
23PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
24USAThomas Danielson (USA)Garmin - Transitions0:00:27
25ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
27ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
28NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineos0:00:28
29NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
30NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt
31USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbiazt
32AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
33BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:30
34FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt

Etappe 1 - Saint Arnoult-en-Yvelines - Contres 201 km - 8 Maart 2010Ontsnapping


1NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineos4:22:17
2SLOGrega Bole (SLO)Lampre - Farnese Vinizt
3FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
4RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
5IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
6GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
7ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
8GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbiazt
9CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
10SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
11NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
12RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katushazt
13ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
14FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
15ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigas - Doimo0:00:17
16ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
17ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
19FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasunzt
20COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
21FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
22BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas - Doimozt
23RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
24GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbiazt
25NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
26BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
27FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
28FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
29NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
30FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasunzt
31SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimozt
32ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
33ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigas - Doimozt
34AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt

Etappe 2 - Contres - Limoges 203 km - 9 Maart 2010Sprint


1FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecom4:22:40
2SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimozt
3ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
4ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
5ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
6FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
7NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
8RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
9SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
10ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigas - Doimozt
11ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
13FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
14RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katushazt
15GERHeinrich Haussler (GER)Cervélo Testteamzt
15FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondialezt
16ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
17SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
18COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
19GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
21ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
22FRAAlexandre Pichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
23FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasunzt
24NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
25CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
26AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
27ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28USAThomas Peterson (USA)Garmin - Transitionszt
29BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
30FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
31BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas - Doimozt
32BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
33ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
34IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
20ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt

Etappe 3 - Saint Junien - Aurillac 208 km - 10 Maart 2010Ontsnapping


1SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimo3:44:28
2ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
3IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
4GERJens Voigt (GER)Saxo Bank0:00:02
5GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbiazt
6ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
7ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vini0:00:06
8FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
9ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteamzt
10ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
11RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
12GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimanozt
13RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
14RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katushazt
15FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
16FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
17FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
18CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
19ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
21AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
22RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katushazt
23FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
24ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
25ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
26FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
27SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
28FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
29UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
30BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbiazt
31ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteamzt
32BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
33FRAAlexandre Pichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
34SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt

Etappe 4 - Maurs - Mende 172 km - 11 Maart 2010Berg


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana4:26:47
2ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:10
3ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:00:18
4FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:00:20
5ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vini0:00:21
6CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
7FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeux0:00:29
8ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
9ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Ligne0:00:31
10FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun0:00:37
11GERJens Voigt (GER)Saxo Bank0:00:44
12FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
13FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lottozt
14FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
15UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteamzt
16IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:00:48
17AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineos0:00:53
18ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteam0:00:56
19SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimo0:00:58
20FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:01
21ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
22PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
23FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadizt
24SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
25FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
26FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux0:01:05
27ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:06
28USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:01:09
29LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
30SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
31BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbia0:01:19
32FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
33FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:01:27
34BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step0:01:33

Etappe 5 - Pernes-les-Fontaines - Aix-en-Provence 153 km - 12 Maart 2010Ontsnapping


1SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimo3:34:15
2ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vini0:00:02
3FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
4GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
5AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
6ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
8AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team HTC - Columbiazt
9ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
10FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
11ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
12RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
13FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
14FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lottozt
15NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
16FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
17FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
18ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
20CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
21FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
22ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
23FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
24LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
25ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
26FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:25
27FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
28BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
29NEDJoost Posthuma (NED)Rabobankzt
30BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
31FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shackzt
32FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasunzt
33ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
34COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt

Etappe 6 - Peynier - Tourrettes-sur-Loup 220 km - 13 Maart 2010Berg


1ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteam5:01:39
2SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimo0:00:05
3ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
4ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
5COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
6ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
7FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
8ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
9ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
10GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
11SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
12IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
13FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
14FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
15BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbiazt
16ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
17RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
18AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
19FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
20CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
21FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lottozt
22USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
23FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
24SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
25BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas - Doimozt
26FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
27FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
28LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
29FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
30RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecomzt
31KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astanazt
32FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
33FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
34UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteamzt

Etappe 7 - Nice - Nice 119 km - 14 Maart 2010Berg


1FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne2:52:09
2FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
3IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:00:03
4ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
5ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
6GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
7USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
8SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shackzt
9ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
10ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
11FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lottozt
12ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
14FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
15ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteamzt
16SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale0:00:12
17FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:00:59
18FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
19AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
20USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
21FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadizt
22SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
23LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
24ESPDaniel Navarro García (ESP)Astanazt
25BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbiazt
26COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Ligne0:01:43
27RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
28ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
29FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
30BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
31GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
32BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shackzt
33ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
34SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimo0:02:48

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden