De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Polen - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Polen - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2010

Ronde van Polen 2010

PolenPolen - 1 Augustus 2010 - 7 Augustus 2010


Algemeen klassement - 7 Augustus 2010


1IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitions30:38:48
2SLOGrega Bole (SLO)Lampre - Farnese Vini0:00:08
3NEDBauke Mollema (NED)Rabobank0:00:10
4SUIMichael Albasini (SUI)Team HTC - Columbia0:00:20
5ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Team0:00:21
6POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Doimo0:00:26
7POLMarek Rutkiewicz (POL)Mroz - Active Jet0:00:30
8ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
9USAThomas Danielson (USA)Garmin - Transitions0:00:33
10PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack0:00:41
11UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Team0:00:45
12KAZAssan Bazayev (KAZ)Astana0:00:54
13FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lotto0:01:09
14ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargne0:01:15
15RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha0:01:51
16DENMartin Pedersen (DEN)Footon - Servetto0:01:59
17GERPaul Voss (GER)Team Milram0:02:05
18RUSIvan Rovny (RUS)Radio Shack0:02:36
19CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargne0:02:46
20USAThomas Peterson (USA)Garmin - Transitions0:02:54
21KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astana0:03:03
22SVKPeter Velits (SVK)Team HTC - Columbia0:03:04
23FINKjell Carlström (FIN)Team Ineos0:03:43
24ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Team0:04:10
25POLTomasz Marczynski (POL)CCC - Polsat - Polkowice0:04:13
26BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne0:04:50
27NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineos0:05:44
28RSADaryl Impey (RSA)Radio Shack0:06:28
29ITAGiampaolo Cheula (ITA)Footon - Servetto0:06:38
30DENThomas Vedel Kvist (DEN)Quick Step0:06:41
31GBRPeter Kennaugh (GBR)Team Ineos0:06:49
32ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vini0:07:14
33ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caisse d'Epargne0:08:27
34USAPeter Stetina (USA)Garmin - Transitions0:08:57
35POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Mroz - Active Jet0:09:10
36POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank0:10:33
37ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargne0:11:01
38BELRoy Sentjens (BEL)Team Milram0:11:02
39ITAMarzio Bruseghin (ITA)Caisse d'Epargne0:11:19
40NEDGerben Löwik (NED)Omega Pharma - Lotto0:11:36
41POLMichal Golas (POL)Vacansoleil Pro Cycling Team0:12:02
42ITADavide Appollonio (ITA)Cervélo Testteam0:12:03
43NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:12:47
44POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Doimo0:13:43
45RUSNikita Eskov (RUS)Team Katusha0:14:36
46GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimano0:14:45
47JAPFumiyuki Beppu (JAP)Radio Shack0:15:08
48ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team0:15:36
49FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:15:40
50BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Team0:15:49
51GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos0:17:25
52POLMariusz Witecki (POL)Mroz - Active Jetzt
53BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katusha0:18:01
54ESPJoaquín Novoa Mendez (ESP)Cervélo Testteam0:18:07
55GBRBen Swift (GBR)Team Ineos0:18:27
56RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha0:18:51
57CANChristian Meier (CAN)Garmin - Transitions0:19:19
58ITADario Cataldo (ITA)Quick Step0:19:30
59KAZMaxim Gourov (KAZ)Astana0:19:38
60SUIFlorian Stalder (SUI)BMC Racing Team0:19:54
61SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team0:20:02
62ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team0:20:38
63ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadi0:21:03
64ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne0:21:05
65AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineos0:22:05
66NORGabriel Rasch (NOR)Cervélo Testteam0:23:34
67USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbia0:23:41
68KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana0:23:58
69BELBen Hermans (BEL)Radio Shack0:23:59
70BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lotto0:25:54
71KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana0:26:08
72ITAMirko Selvaggi (ITA)Astana0:26:47
73SWEJonas Ljungblad (SWE)Omega Pharma - Lotto0:27:31
74ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadi0:27:35
75ITAMarco Corti (ITA)Footon - Servetto0:27:45
76USABjörn Selander (USA)Radio Shack0:28:25
77NEDDennis Van Winden (NED)Rabobank0:29:02
78DENAnders Lund (DEN)Saxo Bank0:30:57
79SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Team0:33:05
80FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondiale0:33:09
81ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Euskaltel - Euskadi0:33:10
82FRASteve Houanard (FRA)Skil - Shimano0:33:11
83RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale0:33:26
84AUTMarkus Eibegger (AUT)Footon - Servetto0:33:29
85POLMarcin Sapa (POL)Lampre - Farnese Vini0:33:54
86BELStaf Scheirlinckx (BEL)Omega Pharma - Lotto0:36:33
87NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimano0:37:35
88ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi0:37:46
89GERMarkus Eichler (GER)Team Milram0:38:50
90ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astana0:39:56
91ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vini0:40:04
92NEDRick Flens (NED)Rabobank0:41:06
93FRAMathieu Drujon (FRA)Caisse d'Epargne0:41:17
94NEDTom Leezer (NED)Rabobank0:41:42
95ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadi0:42:16
96LTUTomas Vaitkus (LTU)Radio Shack0:43:09
97RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katusha0:43:22
98BELTom Stubbe (BEL)Omega Pharma - Lottozt
99USAChris Butler (USA)BMC Racing Team0:43:24
100USAEdward King (USA)Cervélo Testteam0:44:01
101NEDTom Stamsnijder (NED)Rabobank0:44:08
102FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale0:44:40
103POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowice0:44:47
104POLMateusz Taciak (POL)Mroz - Active Jet0:44:52
105DENFrank Høj (DEN)Saxo Bank0:44:55
106BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shack0:44:59
107BELStijn Devolder (BEL)Quick Step0:45:05
108NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimano0:45:35
109ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team0:46:28
110GERMartin Reimer (GER)Cervélo Testteam0:47:21
111NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank0:47:26
112BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Garmin - Transitions0:49:20
113POLBlazej Janiaczyk (POL)Mroz - Active Jet0:49:28
114NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
115AUSAllan Davis (AUS)Astana0:49:55
116FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux0:51:24
117FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:52:31
118GERBjörn Schröder (GER)Team Milram0:52:54
119NEDMichiel Elijzen (NED)Omega Pharma - Lotto0:53:30
120BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeux0:53:44
121GERDominik Roels (GER)Team Milram0:53:58
122FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux0:54:51
123AUSMitchell Docker (AUS)Skil - Shimano0:55:20
124AUSMatthew Wilson (AUS)Garmin - Transitions0:55:25
125LATGatis Smukulis (LAT)AG2R - La Mondiale0:56:27
126POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Doimo0:56:37
127GERDominik Klemme (GER)Saxo Bank0:57:06
128ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank0:57:45
129DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bank0:57:57
130BELLeif Hoste (BEL)Omega Pharma - Lotto0:58:02
131ESPDaniel Sesma Sorbet (ESP)Euskaltel - Euskadi0:58:11
132NORAlexander Kristoff (NOR)BMC Racing Team0:59:17
133SUIDavid Vitoria (SUI)Footon - Servetto0:59:32
134SUISimon Zahner (SUI)BMC Racing Team1:00:22
135AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineos1:00:24
136ITAMarco Velo (ITA)Quick Step1:00:50
137ITAErmanno Capelli (ITA)Footon - Servetto1:01:12
138POLLukasz Bodnar (POL)CCC - Polsat - Polkowice1:02:16
139NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimano1:02:29
140ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas - Doimo1:03:40
141AUTMatthias Brändle (AUT)Footon - Servetto1:03:49
142FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux1:03:57
143BLRBranislau Samoilau (BLR)Quick Step1:04:14
144GERRobert Förster (GER)Team Milram1:05:39
145ITADaniele Bennati (ITA)Liquigas - Doimo1:07:06
146BELWouter Weylandt (BEL)Quick Step1:08:18
147GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbia1:08:37
148GERMarcel Sieberg (GER)Team HTC - Columbia1:08:38
149FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux1:08:40
150ITAAngelo Furlan (ITA)Lampre - Farnese Vini1:11:01
151ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Team HTC - Columbia1:12:08
152ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigas - Doimo1:12:47
153CANDominique Rollin (CAN)Cervélo Testteam1:12:54
154BLRAndrei Kunitski (BLR)Quick Step1:13:12
155ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank1:13:32
156SVKMartin Velits (SVK)Team HTC - Columbia1:13:58
157CZEFrantisek Rabon (CZE)Team HTC - Columbia1:14:42
158ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Doimo1:16:09

Etappe 1 - Sochaczew - Warsaw - 175.1 km - 1 Augustus 2010Sprint


1ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigas - Doimo4:05:32
2ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
3AUSAllan Davis (AUS)Astanazt
4FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
5POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bankzt
6AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
7NORAlexander Kristoff (NOR)BMC Racing Teamzt
8GERMarcel Sieberg (GER)Team HTC - Columbiazt
9BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
10FRAMathieu Drujon (FRA)Caisse d'Epargnezt
11BELRoy Sentjens (BEL)Team Milramzt
12DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bankzt
13JAPFumiyuki Beppu (JAP)Radio Shackzt
14CANChristian Meier (CAN)Garmin - Transitionszt
15ITAMarco Velo (ITA)Quick Stepzt
16AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
17ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondialezt
19POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
20NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
21ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Team HTC - Columbiazt
22USABjörn Selander (USA)Radio Shackzt
23SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimozt
24GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
25ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caisse d'Epargnezt
26AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineoszt
27NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
28ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Teamzt
29POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Mroz - Active Jetzt
30POLMarek Rutkiewicz (POL)Mroz - Active Jetzt
31UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondialezt
32RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
33RUSNikita Eskov (RUS)Team Katushazt
34ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
35UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt

Etappe 2 - Rawa Mazowiecka - Dabrowa Górnicza - 240.0 km - 2 Augustus 2010Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbia6:02:52
2AUSAllan Davis (AUS)Astanazt
3BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
4AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
5SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
6BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lottozt
7ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bankzt
8NORAlexander Kristoff (NOR)BMC Racing Teamzt
9BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
10ITAAngelo Furlan (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
11GERMartin Reimer (GER)Cervélo Testteamzt
12ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13FRAMathieu Drujon (FRA)Caisse d'Epargnezt
14GERRobert Wagner (GER)Skil - Shimanozt
15ITADanilo Napolitano (ITA)Team Katushazt
16GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
17CANDominique Rollin (CAN)Cervélo Testteamzt
18ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
19SUIDavid Vitoria (SUI)Footon - Servettozt
20JAPFumiyuki Beppu (JAP)Radio Shackzt
21SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimozt
22FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondialezt
23GBRIan Stannard (GBR)Team Ineoszt
24BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Garmin - Transitionszt
25ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
26BELRoy Sentjens (BEL)Team Milramzt
27GERMarcel Sieberg (GER)Team HTC - Columbiazt
28RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katushazt
29AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
30SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
31CANChristian Meier (CAN)Garmin - Transitionszt
32NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
33POLMichal Golas (POL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
34SWEJonas Ljungblad (SWE)Omega Pharma - Lottozt
35ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caisse d'Epargnezt

Etappe 3 - Sosnowiec - Katowice - 122.1 km - 3 Augustus 2010Sprint


1BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeux2:45:04
2ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bankzt
3AUSAllan Davis (AUS)Astanazt
4NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
5BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lottozt
6BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
7SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
8GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
9AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
10NORAlexander Kristoff (NOR)BMC Racing Teamzt
11BELRoy Sentjens (BEL)Team Milramzt
12ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caisse d'Epargnezt
14RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katushazt
15JAPFumiyuki Beppu (JAP)Radio Shackzt
16SUIDavid Vitoria (SUI)Footon - Servettozt
17SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimozt
18AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
19KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
20FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
21GERMarcel Sieberg (GER)Team HTC - Columbiazt
22NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
23ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigas - Doimozt
24GERMartin Reimer (GER)Cervélo Testteamzt
25BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Garmin - Transitionszt
26SLOGrega Bole (SLO)Lampre - Farnese Vinizt
27ITAAngelo Furlan (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
28SUIFlorian Stalder (SUI)BMC Racing Teamzt
29CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargnezt
30ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Teamzt
31AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineoszt
32ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
33ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
34POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bankzt
35FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt

Etappe 4 - Tychy - Cieszyn - 177.9 km - 4 Augustus 2010Sprint


1ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vini4:07:36
2SLOGrega Bole (SLO)Lampre - Farnese Vinizt
3ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Teamzt
4GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimanozt
5UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Team0:00:02
6SUIMichael Albasini (SUI)Team HTC - Columbiazt
7AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineoszt
8DENMartin Pedersen (DEN)Footon - Servetto0:00:04
9ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
10POLMarek Rutkiewicz (POL)Mroz - Active Jetzt
11ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
12RSADaryl Impey (RSA)Radio Shackzt
13BELRoy Sentjens (BEL)Team Milramzt
14NEDDennis Van Winden (NED)Rabobankzt
15IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitionszt
16BELStaf Scheirlinckx (BEL)Omega Pharma - Lottozt
17GERPaul Voss (GER)Team Milramzt
18ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
19FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondialezt
20RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
21SVKPeter Velits (SVK)Team HTC - Columbiazt
22NEDGerben Löwik (NED)Omega Pharma - Lottozt
23FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
24GBRPeter Kennaugh (GBR)Team Ineoszt
25POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Mroz - Active Jetzt
26POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Doimozt
27NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
28GERMarkus Fothen (GER)Team Milramzt
29POLTomasz Marczynski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
30ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
31USAThomas Peterson (USA)Garmin - Transitionszt
32CANChristian Meier (CAN)Garmin - Transitionszt
33BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargnezt
34PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
35FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt

Etappe 5 - Jastrzebie-Zdrój - Ustron - 149.0 km - 5 Augustus 2010Ontsnapping


1IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitions3:51:13
2SLOGrega Bole (SLO)Lampre - Farnese Vini0:00:20
3POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Doimozt
4ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
5ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
6NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
7SUIMichael Albasini (SUI)Team HTC - Columbiazt
8POLMarek Rutkiewicz (POL)Mroz - Active Jetzt
9USAThomas Danielson (USA)Garmin - Transitionszt
10ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Teamzt
11PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack0:00:31
12UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
13BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne0:00:35
14KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
15FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lotto0:00:48

Etappe 6 - Oswiecim - Bukowina Tatrzanska - 228.5 km - 6 Augustus 2010Berg


1NEDBauke Mollema (NED)Rabobank5:54:30
2SUIMichael Albasini (SUI)Team HTC - Columbia0:00:07
3SLOGrega Bole (SLO)Lampre - Farnese Vinizt
4ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
5PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack0:00:09
6ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Teamzt
7IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitionszt
8NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineoszt
9POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Doimozt
10POLMarek Rutkiewicz (POL)Mroz - Active Jetzt
11ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
12ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
13DENMartin Pedersen (DEN)Footon - Servettozt
14USAThomas Danielson (USA)Garmin - Transitions0:00:12
15UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Team0:00:15
16KAZAssan Bazayev (KAZ)Astana0:00:18
17FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lotto0:00:20
18BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne0:00:24
19GERPaul Voss (GER)Team Milram0:00:45
20RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha0:00:51
21RUSEgor Silin (RUS)Team Katushazt
22CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargnezt
23GBRPeter Kennaugh (GBR)Team Ineos0:01:06
24GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
25ITAGiampaolo Cheula (ITA)Footon - Servettozt
26POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Mroz - Active Jetzt
27ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
28FINKjell Carlström (FIN)Team Ineoszt
29KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astana0:01:09
30SVKPeter Velits (SVK)Team HTC - Columbiazt
31RUSIvan Rovny (RUS)Radio Shackzt
32BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Team0:01:12
33USAThomas Peterson (USA)Garmin - Transitions0:01:32
34POLTomasz Marczynski (POL)CCC - Polsat - Polkowice0:01:54
35ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vini0:02:11

Etappe 7 - Nowy Targ - Kraków - 163.9 km - 7 Augustus 2010Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbia3:51:58
2BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
3GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
4ITADaniele Bennati (ITA)Liquigas - Doimozt
5BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
6NORAlexander Kristoff (NOR)BMC Racing Teamzt
7FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
8GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
9AUSAllan Davis (AUS)Astanazt
10SUIDavid Vitoria (SUI)Footon - Servettozt
11ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
13UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
14ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bankzt
15SUISimon Zahner (SUI)BMC Racing Teamzt
16SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
17ITADavide Appollonio (ITA)Cervélo Testteamzt
18LTUTomas Vaitkus (LTU)Radio Shackzt
19FRAMathieu Drujon (FRA)Caisse d'Epargnezt
20BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lottozt
21ITAAngelo Furlan (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
22AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
23JAPFumiyuki Beppu (JAP)Radio Shackzt
24KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
25POLMarek Rutkiewicz (POL)Mroz - Active Jetzt
26GERDominik Roels (GER)Team Milramzt
27ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
28SLOGrega Bole (SLO)Lampre - Farnese Vinizt
29IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitionszt
30POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Doimozt
31KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astanazt
32POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Doimozt
33FRASteve Houanard (FRA)Skil - Shimanozt
34RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katushazt
35BELRoy Sentjens (BEL)Team Milramzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden