De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vattenfall Cyclassics - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vattenfall Cyclassics - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2010

Vattenfall Cyclassics 2010

DuitslandDuitsland - 15 Augustus 2010


Vattenfall Cyclassics - 15 Augustus 2010


1USATyler Farrar (USA)Garmin - Transitions5:02:36
2NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
3GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbiazt
4NORAlexander Kristoff (NOR)BMC Racing Teamzt
5AUSAllan Davis (AUS)Astanazt
6ITADaniele Bennati (ITA)Liquigas - Doimozt
7NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
8ESPEnrique Mata Cabello (ESP)Footon - Servettozt
9FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
10ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
11FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
12BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
13FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
14AUTPeter Wrolich (AUT)Team Milramzt
15BELKevin Hulsmans (BEL)Quick Stepzt
16ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
17AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
18AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineoszt
19FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
20NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
21RSADaryl Impey (RSA)Radio Shackzt
22UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
23RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katushazt
24NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
25ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
26PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Footon - Servettozt
27ITAMirko Selvaggi (ITA)Astanazt
28SUIGrégory Rast (SUI)Radio Shackzt
29ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
30NEDGerben Löwik (NED)Omega Pharma - Lottozt
31GERDanilo Hondo (GER)Lampre - Farnese Vinizt
32ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Teamzt
33BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
34FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
35GERFabian Wegmann (GER)Team Milramzt
36ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bankzt
37CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargnezt
38GERPaul Voss (GER)Team Milramzt
39BELGert Steegmans (BEL)Radio Shackzt
40GERMarcel Sieberg (GER)Team HTC - Columbiazt
41ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
42NEDLars Boom (NED)Rabobank0:00:07
43ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne0:00:08
44SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Doimozt
45CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Transitionszt
46BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeuxzt
47NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
48USAMatthew Busche (USA)Radio Shack0:00:12
49GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
50AUSMitchell Docker (AUS)Skil - Shimanozt
51LTUTomas Vaitkus (LTU)Radio Shackzt
52ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargnezt
53FRAMickael Delage (FRA)Omega Pharma - Lottozt
54RUSPavel Brutt (RUS)Team Katushazt
55GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
56ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
57SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Teamzt
58GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
59BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Garmin - Transitionszt
60GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Teamzt
61SUIFlorian Stalder (SUI)BMC Racing Teamzt
62BELNick Nuyens (BEL)Rabobankzt
63GERDominik Klemme (GER)Saxo Bankzt
64ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katushazt
65ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
66ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
67NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
68BELMaarten Wynants (BEL)Quick Stepzt
69BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargnezt
70NZLSam Bewley (NZL)Radio Shackzt
71GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
72AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
73NEDJoost Posthuma (NED)Rabobankzt
74ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caisse d'Epargnezt
75ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
76POLMichal Golas (POL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
77DENMartin Pedersen (DEN)Footon - Servettozt
78ITAElia Viviani (ITA)Liquigas - Doimo0:00:23
79SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimo0:00:27
80ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigas - Doimozt
81ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
82BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
83BELFrederik Veuchelen (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
84DENLars Ytting Bak (DEN)Team HTC - Columbiazt
85LATGatis Smukulis (LAT)AG2R - La Mondialezt
86SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
87AUSMatthew Lloyd (AUS)Omega Pharma - Lottozt
88RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katusha0:01:21
89FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeux0:01:27
90NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
91SUISimon Zahner (SUI)BMC Racing Team0:02:18
92NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Transitionszt
93ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:25
94ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos0:02:33
95BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
96BELMario Aerts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
97SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
98FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
99ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Team0:03:37
100GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos0:03:54
101SUIMichael Albasini (SUI)Team HTC - Columbia0:04:50
102ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi0:05:20
103ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
104ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
105NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
106ESPFélix Vidal Celis Zabala (ESP)Footon - Servettozt
107AUTMarkus Eibegger (AUT)Footon - Servettozt
108SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
109ITAMauro Da Dalto (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
110ITADanilo Napolitano (ITA)Team Katushazt
111FRADavid Deroo (FRA)Skil - Shimanozt
112AUSScott Davis (AUS)Astana0:05:28
113GERAndreas Stauff (GER)Quick Step0:05:40
114BELKevin Van Impe (BEL)Quick Step0:05:58
115BELWouter Weylandt (BEL)Quick Step0:06:06
116ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi0:06:15
117UKRVitaliy Buts (UKR)Lampre - Farnese Vinizt
118ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Farnese Vini0:09:33
119AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
120ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
121ITAFabio Felline (ITA)Footon - Servetto0:09:39
122KAZSergey Renev (KAZ)Astana0:11:24
123SVKPeter Velits (SVK)Team HTC - Columbiazt
124GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimanozt
125GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lotto0:11:32
126ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Doimozt
127NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Transitionszt
128ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigas - Doimozt
129ITAMichele Merlo (ITA)Footon - Servettozt
130SVKMartin Velits (SVK)Team HTC - Columbiazt
131KAZMaxim Gourov (KAZ)Astana0:13:00
132UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondialezt
133NEDRobin Chaigneau (NED)Skil - Shimano0:16:17

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden