De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Luik - Bastenaken - Luik - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Luik - Bastenaken - Luik - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2010

Luik - Bastenaken - Luik 2010

BelgiëBelgië - 25 April 2010


Luik - Bastenaken - Luik - 25 April 2010


1KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana6:37:48
2RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha0:00:06
3BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto0:01:04
4AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
5LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bank0:01:07
6ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7USAChris Horner (USA)Radio Shackzt
8LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
9ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
10FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:01:18
11AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
12CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
13FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
14GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
15NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
16GERFabian Wegmann (GER)Team Milramzt
17ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
18BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
20ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
21IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:01:22
22BELJérôme Baugnies (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
23GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineoszt
24ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lotto0:01:25
25ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Cervélo Testteamzt
26RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecomzt
27ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
28ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimo0:01:29
29ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteam0:01:33
30SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
31FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondialezt
32NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank0:01:45
33ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:01:59
34NEDBram Tankink (NED)Rabobank0:02:02
35GERLinus Gerdemann (GER)Team Milram0:02:08
36FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
37ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Androni Giocattolizt
38ITAFrancesco Failli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:02:35
39ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:59
40ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
41FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeux0:03:00
42RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katusha0:03:18
43ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:05:07
44ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas - Doimozt
45ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
46RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank0:05:52
47RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
48FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
49CROVladimir Miholjevic (CRO)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:06:08
50CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas - Doimozt
51ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
52SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
53BELBert De Waele (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner0:07:05
54ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
55ITAMassimo Codol (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
56SLOGorazd Stangelj (SLO)Astanazt
57DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
58IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitionszt
59NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
60BELJohan Coenen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:09:34
61BELBert Scheirlinckx (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
62FRAChristophe Moreau (FRA)Caisse d'Epargnezt
63BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
64FRALaurent Lefevre (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
65GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
66FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
67USAEdward King (USA)Cervélo Testteamzt
68FRASylvain Calzati (FRA)Team Ineoszt
69FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
70ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
71GERTony Martin (GER)Team HTC - Columbiazt
72FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
73GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineoszt
74USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Transitionszt
75ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
76FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
77BELChristophe Brandt (BEL)Omega Pharma - Lottozt
78ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
79SUIRubens Bertogliati (SUI)Androni Giocattolizt
80SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Doimozt
81ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
82ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astanazt
83ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Doimozt
84DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
85BELSander Armée (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
86LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteam0:10:22
87BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbia0:12:27
88ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
89BELGeert Verheyen (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
90FRAChristophe Kern (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
91BELBart Dockx (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
92GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
93GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milramzt
94BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
95ITAAndrea Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
96USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
97LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bankzt
98GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
99SUIMichael Albasini (SUI)Team HTC - Columbiazt
100USAPeter Stetina (USA)Garmin - Transitionszt
101SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Farnese Vinizt
102BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
103UKRYaroslav Popovych (UKR)Radio Shackzt
104SVKPeter Velits (SVK)Team HTC - Columbiazt
105UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
106KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
107ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
108FINKjell Carlström (FIN)Team Ineoszt
109RUSIvan Rovny (RUS)Radio Shackzt
110RUSSerguei Klimov (RUS)Team Katushazt
111RUSPavel Brutt (RUS)Team Katushazt
112PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shackzt
113SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
114ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteamzt
115SUIMarcel Wyss (SUI)Cervélo Testteamzt
116UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteamzt
117FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
118USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbiazt
119AUTPeter Wrolich (AUT)Team Milramzt
120FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
121USATejay Van Garderen (USA)Team HTC - Columbiazt
122ITALuca Mazzanti (ITA)Team Katushazt
123COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
124ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
125IRLPhilip Deignan (IRL)Cervélo Testteamzt
126FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lotto0:12:35
127BELThomas De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:16:04
128NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
129ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargnezt
130BELDavy Commeyne (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
131USAMatthew Busche (USA)Radio Shackzt
132BELBenjamin Gourgue (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
133NEDReinier Honig (NED)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:17:51
134BELKristof Vandewalle (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
135ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
136SVKMartin Velits (SVK)Team HTC - Columbiazt
137GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
138BELStijn Devolder (BEL)Quick Stepzt
139FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
19ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden