De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Luik - Bastenaken - Luik - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Luik - Bastenaken - Luik - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2011

Luik - Bastenaken - Luik 2011

BelgiëBelgië - 24 April 2011


Luik - Bastenaken - Luik - 24 April 2011


1BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto6:13:18
2LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
3LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
4CZERoman Kreuziger (CZE)Astana0:00:24
5COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
6DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
7BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team0:00:27
8ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:29
9BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCM0:00:39
10ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha0:00:43
12AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
13GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
14ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
16ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
17BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:47
18USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Road0:00:53
19BELKristof Vandewalle (BEL)Quick Step0:00:57
20FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step0:00:58
21DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
22BELBen Hermans (BEL)Radio Shackzt
23SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack0:01:01
24NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCMzt
25SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
26ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:01:14
27ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistar0:01:16
28BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistar0:01:26
29CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelo0:01:40
30NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
31DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
32KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana0:01:43
33ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
34FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun0:02:10
35BELJérôme Baugnies (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:02:13
36FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeux0:02:29
37GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineos0:02:31
38FRALudovic Turpin (FRA)Saur - Sojasun0:02:34
39FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale0:02:36
40FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelozt
41ITADanilo Di Luca (ITA)Team Katusha0:02:38
42ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
43ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
44ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
45NEDAddy Engels (NED)Quick Step0:03:00
46BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
47NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
48FRARémy Di Grégorio (FRA)Astana0:04:03
49ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank0:05:18
50BLRKonstantin Sivtsov (BLR)HTC - High Roadzt
51ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale0:06:42
52GERTony Martin (GER)HTC - High Road0:07:16
53NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank0:07:18
54FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimano0:07:35
55NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkredietzt
56ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
57FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidiszt
58USACraig Lewis (USA)HTC - High Roadzt
59BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
60ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
61ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
62BELDavy Commeyne (BEL)Landbouwkredietzt
63FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
64NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
65RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
66UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCMzt
67ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISDzt
68ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISDzt
69FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
70KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
71BELBert Scheirlinckx (BEL)Landbouwkredietzt
72ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
73ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
74USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelozt
75USAPeter Stetina (USA)Garmin - Cervelozt
76ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISDzt
77ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
78FRAPierrick Fedrigo (FRA)La Française des Jeuxzt
79POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondalezt
80FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
81FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Teamzt
82FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
83ITAFrancesco Reda (ITA)Quick Stepzt
84FRATony Gallopin (FRA)Cofidiszt
85FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
86USAMatthew Busche (USA)Radio Shackzt
87SUIMichael Albasini (SUI)HTC - High Roadzt
88SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
89IRLPhilip Deignan (IRL)Radio Shackzt
90ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadi0:08:01
91ITASimone Ponzi (ITA)Liquigas - Cannondale0:08:55
92BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
93ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lampre - ISD0:08:56
94BELThomas Degand (BEL)Verandas Willems - Accent0:09:22
95BELKevin Van Melsen (BEL)Verandas Willems - Accentzt
96POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Sungardzt
97ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Cannondalezt
98BELSven Van Den Houte (BEL)Verandas Willems - Accentzt
99FRARémi Cusin (FRA)Cofidiszt
100NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineos0:11:02
101BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM0:11:29
102BELLaurens De Vreese (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:13:32
103ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
104ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
105GERFabian Wegmann (GER)Leopard - Trekzt
106ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Teamzt
107ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISDzt
108FRAJulien El Farès (FRA)Cofidiszt
109DENBrian Vandborg (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
110FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
111USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt
112ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineoszt
113GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
114BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:15:13
115BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:15:14
116ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:15:17

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden