De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Eneco Tour - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Eneco Tour - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2011

Eneco Tour 2011

BelgiëBelgië - 8 Augustus 2011 - 14 Augustus 2011


Algemeen klassement - 14 Augustus 2011


1NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos22:54:22
2BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:22
3SCODavid Millar (SCO)Garmin - Cervelo0:00:28
4USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Team0:00:35
5NEDJos Van Emden (NED)Rabobank0:00:57
6NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil - DCM0:01:04
7BELDominique Cornu (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:01:07
8BELDries Devenyns (BEL)Quick Step0:01:08
9BELBen Hermans (BEL)Radio Shack0:01:09
10GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trek0:01:13
11RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha0:01:15
12NEDLars Boom (NED)Rabobank0:01:17
13LATAleksejs Saramotins (LAT)Cofidis0:01:22
14BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team0:01:26
15NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano0:01:31
16SLOGrega Bole (SLO)Lampre - ISDzt
17NEDTom Stamsnijder (NED)Leopard - Trek0:01:33
18NEDBram Tankink (NED)Rabobank0:01:37
19BELNick Nuyens (BEL)Saxo Bank - Sungard0:01:47
20CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)Movistar0:01:50
21NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobank0:01:53
22DENLars Ytting Bak (DEN)HTC - High Road0:01:54
23NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank0:01:57
24ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos0:01:59
25ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale0:02:04
26CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Step0:02:05
27SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale0:02:07
28FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale0:02:12
29JAPFumiyuki Beppu (JAP)Radio Shack0:02:13
30BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katusha0:02:19
31CANMichael Barry (CAN)Team Ineos0:02:29
32NEDKarsten Kroon (NED)BMC Racing Team0:02:32
33ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Movistar0:02:33
34ITASimone Ponzi (ITA)Liquigas - Cannondale0:02:36
35BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:02:43
36GERChristian Knees (GER)Team Ineos0:02:44
37ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
38BELJurgen Van Goolen (BEL)Verandas Willems - Accentzt
39PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Radio Shack0:02:47
40BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katusha0:02:48
41BELRomain Zingle (BEL)Cofidiszt
42SUIGrégory Rast (SUI)Radio Shack0:02:57
43ITAMatteo Tosatto (ITA)Saxo Bank - Sungard0:03:00
44SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team0:03:06
45BELLaurens De Vreese (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:03:07
46ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Cannondale0:03:09
47GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISD0:03:31
48AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Sungard0:03:32
49AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bank - Sungard0:03:33
50ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISD0:03:38
51UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondiale0:03:45
52GERFabian Wegmann (GER)Leopard - Trek0:04:02
53NZLSam Bewley (NZL)Radio Shack0:04:21
54FRARomain Lemarchand (FRA)AG2R - La Mondiale0:04:22
55ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi0:04:44
56BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lotto0:05:10
57GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:05:29
58BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lotto0:05:38
59LTUTomas Vaitkus (LTU)Astana0:05:39
60KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Astana0:05:55
61ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISD0:06:16
62SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - ISD0:07:29
63UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Sungard0:08:03
64RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha0:08:15
65FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale0:08:20
66BELFrederik Veuchelen (BEL)Vacansoleil - DCM0:08:46
67UKRDmytro Krivtsov (UKR)Lampre - ISD0:09:30
68KAZSergey Renev (KAZ)Astanazt
69NZLJesse Sergent (NZL)Radio Shack0:09:41
70RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha0:10:00
71AUSDavid Tanner (AUS)Saxo Bank - Sungard0:10:01
72AUSBrett Lancaster (AUS)Garmin - Cervelo0:10:31
73NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineos0:11:36
74BLRBranislau Samoilau (BLR)Movistar0:12:02
75RUSAlexander Mironov (RUS)Team Katusha0:12:42
76ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadi0:14:16
77FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondiale0:14:39
78GERDominik Klemme (GER)Leopard - Trek0:15:42
79BELNico Sijmens (BEL)Cofidis0:15:52
80ITAMatteo Trentin (ITA)Quick Step0:16:53
81GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lotto0:17:37
82GERMarcel Sieberg (GER)Omega Pharma - Lotto0:17:41
83RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katusha0:18:18
84NEDArnoud Van Groen (NED)Verandas Willems - Accentzt
85GERAndreas Stauff (GER)Quick Step0:18:56
86AUTBernhard Eisel (AUT)HTC - High Road0:19:48
87BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willems - Accent0:20:05
88BELStijn Neirynck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:20:06
89BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:20:13
90FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis0:20:16
91IRLMatthew Brammeier (IRL)HTC - High Road0:21:13
92AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineos0:21:45
93GERAndreas Klier (GER)Garmin - Cervelo0:22:29
94AUSRobbie McEwen (AUS)Radio Shack0:22:48
95NEDRonan Van Zandbeek (NED)Skil - Shimano0:23:02
96ESPFrancisco Javier Iriarte Garro (ESP)Movistar0:24:11
97ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistar0:25:56
98AUSMatthew Wilson (AUS)Garmin - Cervelo0:29:53
99BELYannick Eijssen (BEL)BMC Racing Team0:31:37
100KAZMaxim Gourov (KAZ)Astana0:33:42
101AUSWilliam Clarke (AUS)Leopard - Trek1:01:26

Proloog - Amersfoort 5.7 km - 8 Augustus 2011Individuele Tijdrit


1USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Team00:06:57
2NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos00:07
3SCODavid Millar (SCO)Garmin - Cervelo00:08
4DENAlex Rasmussen (DEN)HTC - High Road00:09
5NEDLars Boom (NED)Rabobank00:10
6NEDJos Van Emden (NED)Rabobank00:11
7NZLJesse Sergent (NZL)Radio Shack00:12
8BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto00:15
9GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos00:18
10GERRobert Wagner (GER)Leopard - Trekzt
11BELDominique Cornu (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
12NEDJoost Posthuma (NED)Leopard - Trek00:19
13NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
14BELNick Nuyens (BEL)Saxo Bank - Sungardzt
15RSARobert Hunter (RSA)Radio Shackzt
16NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil - DCM00:20
17BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistar00:22
18NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
19GERBert Grabsch (GER)HTC - High Roadzt
20AUSBrett Lancaster (AUS)Garmin - Cervelozt
21AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
22NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil - DCMzt
23LATAleksejs Saramotins (LAT)Cofidiszt
24BELJan Ghyselinck (BEL)HTC - High Road00:24
25BELBen Hermans (BEL)Radio Shackzt
26NEDTom Stamsnijder (NED)Leopard - Trekzt
27DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard00:26
28ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISD00:27
30NEDRick Flens (NED)Rabobankzt
31ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
32SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
33AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
34USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelozt
35GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt

Etappe 1 - Oosterhout - Sint Willebrord 192.1km - 9 Augustus 2011Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lotto4:21:20
2RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt
3USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelozt
4NEDTheo Bos (NED)Rabobankzt
5NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
6NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
7USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Teamzt
8ITAMirko Selvaggi (ITA)Vacansoleil - DCMzt
9GERGerald Ciolek (GER)Quick Stepzt
10SLOGrega Bole (SLO)Lampre - ISDzt
11LTUTomas Vaitkus (LTU)Astanazt
12GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISDzt
13JAPFumiyuki Beppu (JAP)Radio Shackzt
14ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigas - Cannondalezt
15BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
16SCODavid Millar (SCO)Garmin - Cervelozt
17ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18AUTBernhard Eisel (AUT)HTC - High Roadzt
19GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
20BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
21ITAMauro Da Dalto (ITA)Liquigas - Cannondalezt
22GERAndreas Stauff (GER)Quick Stepzt
23NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimanozt
24NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
25ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
26BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willems - Accentzt
27GERMarcel Sieberg (GER)Omega Pharma - Lottozt
28NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobankzt
29FRADavid Boucher (FRA)Omega Pharma - Lottozt
30ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Cannondalezt
31BELLaurens De Vreese (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
32BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
33AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
34FRARomain Lemarchand (FRA)AG2R - La Mondialezt
35ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 2 - Aalter - Ardooie 169.1km - 10 Augustus 2011Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lotto4:07:21
2USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelozt
3NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
4LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Verandas Willems - Accentzt
5AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
6USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Teamzt
7NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
8SLOGrega Bole (SLO)Lampre - ISDzt
9BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
10AUSMark Renshaw (AUS)HTC - High Roadzt
11ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
12RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt
13BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondialezt
14FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
15AUSRobbie McEwen (AUS)Radio Shackzt
16AUSAllan Davis (AUS)Astanazt
17LTUTomas Vaitkus (LTU)Astanazt
18NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
19GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISDzt
20CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Stepzt
21GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
22ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistarzt
23NEDTheo Bos (NED)Rabobankzt
24ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungardzt
25ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26BELJan Ghyselinck (BEL)HTC - High Roadzt
27GERAndreas Stauff (GER)Quick Stepzt
28BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
29BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willems - Accentzt
30BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
31AUSDavid Tanner (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
32NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimanozt
33NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems - Accentzt
34ITAMirko Selvaggi (ITA)Vacansoleil - DCMzt
35BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Quick Stepzt

Etappe 3 - Heers - Andenne 184.0km - 11 Augustus 2011Ontsnapping


1BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto4:54:53
2SLOGrega Bole (SLO)Lampre - ISD0:00:08
3BELBen Hermans (BEL)Radio Shackzt
4NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
5GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trekzt
6CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Stepzt
7BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
8DENLars Ytting Bak (DEN)HTC - High Roadzt
9NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
10BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
11NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil - DCMzt
12BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
13ITASimone Ponzi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
14RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
15SCODavid Millar (SCO)Garmin - Cervelozt
16ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
17BELDominique Cornu (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
18CANMichael Barry (CAN)Team Ineos0:00:13
19ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:37
20COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
21USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Teamzt
22ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
23NEDTom Stamsnijder (NED)Leopard - Trekzt
24FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
25SUIGrégory Rast (SUI)Radio Shackzt
26ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Movistarzt
27AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
28NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
29GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISDzt
30ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISDzt
31ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
33GERFabian Wegmann (GER)Leopard - Trekzt
34BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
35BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
36BELMaarten Wynants (BEL)Rabobankzt
37KAZSergey Renev (KAZ)Astanazt
38NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
39CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)Movistarzt
40ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
41JAPFumiyuki Beppu (JAP)Radio Shackzt
42BELNick Nuyens (BEL)Saxo Bank - Sungardzt
43ITAMirko Selvaggi (ITA)Vacansoleil - DCMzt
44GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
45ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISDzt
46LATAleksejs Saramotins (LAT)Cofidiszt
47BELRomain Zingle (BEL)Cofidiszt
48SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - ISDzt
49BELJan Ghyselinck (BEL)HTC - High Roadzt
50BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Cervelozt

Etappe 4 - Roermond - Roermond 14.7km - 12 Augustus 2011Individuele Tijdrit


1NZLJesse Sergent (NZL)Radio Shack0:17:55
2DENAlex Rasmussen (DEN)HTC - High Road0:00:14
3BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:20
4RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha0:00:27
5NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
6NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil - DCM0:00:30
7NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
8USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Teamzt
9NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos0:00:32
10GERBert Grabsch (GER)HTC - High Road0:00:34
11AUSBrett Lancaster (AUS)Garmin - Cervelo0:00:37
12BELStijn Devolder (BEL)Vacansoleil - DCMzt
13NZLSam Bewley (NZL)Radio Shack0:00:38
14NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobank0:00:39
15NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
16BLRBranislau Samoilau (BLR)Movistar0:00:41
17LTUTomas Vaitkus (LTU)Astana0:00:42
18SCODavid Millar (SCO)Garmin - Cervelozt
19AUSMitchell Docker (AUS)Skil - Shimano0:00:43
20SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale0:00:45
21CZEFrantisek Rabon (CZE)HTC - High Roadzt
22AUSWilliam Clarke (AUS)Leopard - Trekzt
23NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineos0:00:46
24GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:00:48
25BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:49
26BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Cervelozt
27BELFrederik Veuchelen (BEL)Vacansoleil - DCM0:00:51
28RSARobert Hunter (RSA)Radio Shack0:00:53
29BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
30UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondialezt
31NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil - DCM0:00:55
32AUTBernhard Eisel (AUT)HTC - High Roadzt
33LATAleksejs Saramotins (LAT)Cofidiszt
34IRLMatthew Brammeier (IRL)HTC - High Road0:00:56
35ITAMatteo Tosatto (ITA)Saxo Bank - Sungard0:00:57
36RUSArtem Ovechkin (RUS)Team Katusha0:00:58
37NEDKarsten Kroon (NED)BMC Racing Team0:00:59
38BELDries Devenyns (BEL)Quick Step0:01:00
39BELJan Ghyselinck (BEL)HTC - High Road0:01:01
40RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha0:01:02
41GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trekzt
42FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidiszt
43NEDTom Stamsnijder (NED)Leopard - Trekzt
44CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)Movistar0:01:03
45AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Sungard0:01:04
46NEDRonan Van Zandbeek (NED)Skil - Shimanozt
47GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lottozt
48BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Quick Step0:01:06
49BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katusha0:01:08
50BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Garmin - Cervelozt

Etappe 5 - Genk - Genk 187.0km - 13 Augustus 2011Ontsnapping


1ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - ISD4:12:14
2KAZSergey Renev (KAZ)Astanazt
3RUSArtem Ovechkin (RUS)Team Katusha0:00:03
4LTUTomas Vaitkus (LTU)Astana0:00:06
5BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
6RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt
7NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimanozt
8ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigas - Cannondalezt
9AUSRobbie McEwen (AUS)Radio Shackzt
10USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Teamzt
11LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Verandas Willems - Accentzt
12FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
13BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
14ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungardzt
15ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistarzt
16ITAMatteo Trentin (ITA)Quick Stepzt
17GERAndreas Stauff (GER)Quick Stepzt
18NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
19DENLars Ytting Bak (DEN)HTC - High Roadzt
20ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil - DCMzt
22BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Quick Stepzt
23BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
24RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
25JAPFumiyuki Beppu (JAP)Radio Shackzt
26GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trekzt
27LATAleksejs Saramotins (LAT)Cofidiszt
28SLOGrega Bole (SLO)Lampre - ISDzt
29BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondialezt
30PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Radio Shackzt
31SCODavid Millar (SCO)Garmin - Cervelozt
32ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
33AUSBrett Lancaster (AUS)Garmin - Cervelozt
34BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
35RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katushazt

Etappe 6 - Sittard-Geleen - Sittard-Geleen 201.2km - 14 Augustus 2011Sprint


1NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos4:53:06
2PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Radio Shackzt
3NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
4SLOGrega Bole (SLO)Lampre - ISDzt
5ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
6GERAndreas Stauff (GER)Quick Stepzt
7LTUTomas Vaitkus (LTU)Astanazt
8ITASimone Ponzi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
9NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
10RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
11BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
12BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
13BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
14ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Movistarzt
15NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil - DCMzt
16NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
17SCODavid Millar (SCO)Garmin - Cervelozt
18BELDominique Cornu (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
19GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trekzt
20NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
21BELBen Hermans (BEL)Radio Shackzt
22SUIGrégory Rast (SUI)Radio Shackzt
23LATAleksejs Saramotins (LAT)Cofidiszt
24SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
25GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
26NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
27FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
28BELJurgen Van Goolen (BEL)Verandas Willems - Accentzt
29BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
30BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
31NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobankzt
32CANMichael Barry (CAN)Team Ineoszt
33NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
34NEDTom Stamsnijder (NED)Leopard - Trekzt
35SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - ISDzt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden