De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Binck Bank Tour - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Binck Bank Tour - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019

Binck Bank Tour 2019

12 Augustus 2019 - 18 Augustus 2019


Algemeen klassement - 18 Augustus 2019


1BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Visma21:29:55
2BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale0:35
3BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:36
4BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC0:37
5SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb0:44
6NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma1:06
7ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida1:13
8SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj1:16
9AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First1:19
10DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data1:23
11ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo1:25
12BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First1:27
13BELPhilippe Gilbert (BEL)Deceuninck - Quick Step1:28
14NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scott1:30
15CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step1:40
16PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecin1:45
17RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data1:47
18NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos3:13
19AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe3:40
20ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates3:44
21NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb5:21
22BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal5:30
23FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step5:33
24BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal6:26
25AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe6:50
26NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma7:03
27BELJan Bakelants (BEL)Sunweb7:13
28GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale7:14
29POLMichal Golas (POL)Team Ineos7:31
30BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise7:43
31LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj Continental9:28
32BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin9:57
33BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step9:59
34RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecin10:05
35USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale10:08
36NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott10:20
37DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo10:26
38FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj11:15
39AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott11:22
40BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise12:41
41AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott12:43
42DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb13:22
43ITADavide Ballerini (ITA)Astana13:55
44BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise14:01
45BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise14:22
46NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb14:28
47LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Bora - Hansgrohe14:38
48GERJasha Sütterlin (GER)Movistar15:03
49KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana15:14
50ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar15:18
51SUIMichael Schär (SUI)CCC16:02
52AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott16:11
53BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates16:25
54NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Charles16:30
55BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert16:49
56BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal16:54
57AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First17:48
58SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott17:51
59NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma18:47
60ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott19:04
61IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe19:42
62POLLukasz Wisniowski (POL)CCC19:44
63BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC19:46
64BELGijs Van Hoecke (BEL)CCC19:50
65RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data19:56
66BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data20:06
67NEDLars Boom (NED)Roompot - Charles20:10
68BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobert20:12
69GERChristian Knees (GER)Team Ineos20:17
70FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energie20:20
71NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineos20:23
72ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineos20:30
73BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo20:31
74BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert20:39
75NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Charles20:43
76RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin20:45
77ESTAksel Nõmmela (EST)WB Aqua Protect20:50
78NEDBoy Van Poppel (NED)Roompot - Charles21:01
79NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert21:04
80BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin21:10
81SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin21:15
82KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana21:58
83BELStijn Steels (BEL)Roompot - Charles21:58
84GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida22:01
85NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charles22:05
86BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale22:06
87ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirates22:35
88BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise22:44
89FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale23:31
90BELJürgen Roelandts (BEL)Movistar23:31
91BELBaptiste Planckaert (BEL)WB Aqua Protect23:46
92KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana24:04
93BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect24:14
94SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates24:34
95JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo24:51
96BELLaurens De Vreese (BEL)Astana24:56
97BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise25:17
98BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise25:32
99GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma26:01
100FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj26:12
101PORRui Oliveira (POR)26:30
102SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida30:11
103GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe34:32
104FRAAlexandre Pichot (FRA)Total Direct Energie37:54

Etappe 1 - Beveren - Hulst - 167,7 km - 12 Augustus 2019Sprint


1IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe3:42:57
2BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
3NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
4BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirateszt
5GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Meridazt
6BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
7NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
8NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineoszt
9COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
10BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
11BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondialezt
12BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
13FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondialezt
14DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
15ESTAksel Nõmmela (EST)WB Aqua Protectzt
16RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
17DENCasper Pedersen (DEN)Sunwebzt
18DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
19RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Datazt
20BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
21BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudalzt
22BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudalzt
23ITAJakub Mareczko (ITA)CCCzt
24ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirateszt
25CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
26NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Charleszt
27ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Meridazt
28AUSSimon Clarke (AUS)EF Education Firstzt
29FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
30AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
31BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
32BELGreg Van Avermaet (BEL)CCCzt
33ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
34BELJürgen Roelandts (BEL)Movistarzt
35SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
36BELPhilippe Gilbert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
37RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecinzt
38BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecinzt
39ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
40NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunwebzt
41AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scottzt
42AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
43ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scottzt
44NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Charleszt
45BELJan Bakelants (BEL)Sunwebzt
46BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education Firstzt
47POLLukasz Wisniowski (POL)CCCzt
48BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
49NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scottzt
50NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
51KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astanazt
52USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondialezt
53BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
54GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
55BELSenne Leysen (BEL)Roompot - Charleszt
56LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
57CZEJosef Cerný (CZE)CCCzt
58COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
59ITADavide Ballerini (ITA)Astanazt
60NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudalzt
61ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineoszt
62NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scottzt
63BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
64BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
65BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
66SUIMarc Hirschi (SUI)Sunwebzt
67ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredozt
68GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineoszt
69DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Datazt
70GBRHarry Tanfield (GBR)Katusha - Alpecinzt
71PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecinzt
72ITAManuele Boaro (ITA)Astanazt
73NEDBoy Van Poppel (NED)Roompot - Charleszt
74FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct Energiezt
75NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education Firstzt
76BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCCzt
77ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
78USALogan Owen (USA)EF Education Firstzt
79BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
80AUSMitchell Docker (AUS)EF Education Firstzt
81AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Meridazt
82JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredozt
83NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
84KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astanazt
85BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
86AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
87RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecinzt
88AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Datazt
89NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
90BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
91FRARomain Cardis (FRA)Total Direct Energiezt
92BELJulien Vermote (BEL)Dimension Datazt
93LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Stepzt
94FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondialezt
95BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Vismazt
96NEDRoy Curvers (NED)Sunwebzt
97FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
98BELGijs Van Hoecke (BEL)CCCzt
99ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineoszt
100BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
101SUIMichael Schär (SUI)CCCzt
102LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Bora - Hansgrohezt
103NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineoszt
104BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondialezt
105BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
106GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
107LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj Continentalzt
108BELEliot Lietaer (BEL)WB Aqua Protectzt
109DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Datazt
110BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudalzt
111POLMichal Golas (POL)Team Ineoszt
112ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohezt
113FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
114NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Dimension Datazt
115GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
116SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scottzt
117LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
118BELStijn Steels (BEL)Roompot - Charleszt
119SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirateszt
120FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energiezt
121BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protectzt
122SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Meridazt
123CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Meridazt
124BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
125NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charleszt
126FRAAngelo Tulik (FRA)Total Direct Energiezt
127AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
128GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
129NEDMoreno Hofland (NED)EF Education Firstzt
130SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protectzt
131NEDLars Boom (NED)Roompot - Charleszt
132GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida0:25
133NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma0:31
134NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo0:57
135ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe1:09
136SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin1:12
137NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj1:16
138BELLaurens De Vreese (BEL)Astana1:33
139BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step1:33
140BELBaptiste Planckaert (BEL)WB Aqua Protect1:33
141GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe1:46
142FRAAlexandre Pichot (FRA)Total Direct Energie1:53
143BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:57
144ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar1:57
145BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:57
146BELMaarten Wynants (BEL)Jumbo - Visma2:00
147ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo2:06
148KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana2:06
149PORRui Oliveira (POR)2:27
150ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar2:33
151ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar2:33
152ITASacha Modolo (ITA)EF Education First2:35
153BELLionel Taminiaux (BEL)WB Aqua Protect2:44
154KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana3:03
155AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott3:12
156FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj5:25
157FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct Energie5:25
158NEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energie5:25
159ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida
160COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar
161BELKenny Dehaes (BEL)WB Aqua Protect

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Blankenberge - Ardooie - 167,9 km - 13 Augustus 2019Sprint


1IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe3:45:20
2BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirateszt
3NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
4NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineoszt
5COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
6BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
7GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Meridazt
8BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudalzt
9FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
10BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
11DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
12ESTAksel Nõmmela (EST)WB Aqua Protectzt
13ITADavide Ballerini (ITA)Astanazt
14NEDBoy Van Poppel (NED)Roompot - Charleszt
15BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondialezt
16BELLionel Taminiaux (BEL)WB Aqua Protectzt
17RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
18BELJürgen Roelandts (BEL)Movistarzt
19ITAJakub Mareczko (ITA)CCCzt
20BELGreg Van Avermaet (BEL)CCCzt
21NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scottzt
22NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
23BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudalzt
24NEDMoreno Hofland (NED)EF Education Firstzt
25BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
26RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Datazt
27FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct Energiezt
28FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
29CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
30AUSSimon Clarke (AUS)EF Education Firstzt
31BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
32BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education Firstzt
33FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondialezt
34BELPhilippe Gilbert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
35SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
36DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
37BELJan Bakelants (BEL)Sunwebzt
38BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
39BELJulien Vermote (BEL)Dimension Datazt
40BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
41GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
42NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
43AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
44POLLukasz Wisniowski (POL)CCCzt
45BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
46ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
47RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecinzt
48FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
49BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCCzt
50FRAAngelo Tulik (FRA)Total Direct Energiezt
51BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
52PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecinzt
53BELGijs Van Hoecke (BEL)CCCzt
54BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
55BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Vismazt
56AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
57NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scottzt
58BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
59BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
60DENCasper Pedersen (DEN)Sunwebzt
61COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
62ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredozt
63NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
64NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Charleszt
65RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecinzt
66ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
67FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energiezt
68NEDLars Boom (NED)Roompot - Charleszt
69BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
70ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
71BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
72ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Meridazt
73ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineoszt
74BELSenne Leysen (BEL)Roompot - Charleszt
75BELStijn Steels (BEL)Roompot - Charleszt
76NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
77AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scottzt
78LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Stepzt
79BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protectzt
80BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecinzt
81DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Datazt
82BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
83LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj Continentalzt
84FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
85ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineoszt
86SUIMarc Hirschi (SUI)Sunwebzt
87ITASacha Modolo (ITA)EF Education Firstzt
88KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astanazt
89SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecinzt
90KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astanazt
91LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
92SUIMichael Schär (SUI)CCCzt
93USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondialezt
94DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Datazt
95AUSMitchell Docker (AUS)EF Education Firstzt
96ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scottzt
97SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scottzt
98POLMichal Golas (POL)Team Ineoszt
99AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Meridazt
100BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
101NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
102NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudalzt
103ITAManuele Boaro (ITA)Astanazt
104BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
105FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondialezt
106AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
107CZEJosef Cerný (CZE)CCCzt
108NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Charleszt
109BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
110AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
111GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
112BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
113NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunwebzt
114BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
115KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astanazt
116LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
117LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Bora - Hansgrohezt
118NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charleszt
119GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
120JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredozt
121AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Datazt
122GBRHarry Tanfield (GBR)Katusha - Alpecinzt
123BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudalzt
124ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
125BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondialezt
126BELEliot Lietaer (BEL)WB Aqua Protectzt
127PORRui Oliveira (POR)zt
128FRARomain Cardis (FRA)Total Direct Energiezt
129USALogan Owen (USA)EF Education Firstzt
130AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scottzt
131BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
132SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protectzt
133SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Meridazt
134ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
135GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohezt
136ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirateszt
137BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
138NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo0:24
139GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida0:44
140NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma0:56
141BELBaptiste Planckaert (BEL)WB Aqua Protect1:19
142KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astanazt
143NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineoszt
144NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First2:11
145NEDRoy Curvers (NED)Sunweb2:41
146FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct Energie3:40
147GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma3:49
148CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Meridazt
149SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirateszt
150ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar5:38
151ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
152NEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energiezt
153FRAAlexandre Pichot (FRA)Total Direct Energiezt
154ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohe9:12
155ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
156BELMaarten Wynants (BEL)Jumbo - Visma
157GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineos
158NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Dimension Data

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Aalter - Aalter - 137,8 km - 14 Augustus 2019Sprint


1IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe3:44:04
2NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
3BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirateszt
4BELJürgen Roelandts (BEL)Movistarzt
5FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
6BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
7BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
8ITAJakub Mareczko (ITA)CCCzt
9FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
10BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
11BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondialezt
12AUSSimon Clarke (AUS)EF Education Firstzt
13BELGreg Van Avermaet (BEL)CCCzt
14BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
15NEDMoreno Hofland (NED)EF Education Firstzt
16BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
17DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
18FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energiezt
19GBRHarry Tanfield (GBR)Katusha - Alpecinzt
20FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
21BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
22ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredozt
23BELJulien Vermote (BEL)Dimension Datazt
24ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Meridazt
25NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Charleszt
26NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
27POLLukasz Wisniowski (POL)CCCzt
28RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Datazt
29BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudalzt
30BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCCzt
31ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
32AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
33BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Vismazt
34BELJan Bakelants (BEL)Sunwebzt
35SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
36DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
37BELPhilippe Gilbert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
38FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct Energiezt
39BELSenne Leysen (BEL)Roompot - Charleszt
40NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunwebzt
41DENCasper Pedersen (DEN)Sunwebzt
42ESTAksel Nõmmela (EST)WB Aqua Protectzt
43AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
44FRARomain Cardis (FRA)Total Direct Energiezt
45NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scottzt
46BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
47NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineoszt
48NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Charleszt
49KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astanazt
50GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
51BELStijn Steels (BEL)Roompot - Charleszt
52USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondialezt
53NEDLars Boom (NED)Roompot - Charleszt
54LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
55LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Bora - Hansgrohezt
56BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
57NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
58BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecinzt
59RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecinzt
60BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
61NEDBoy Van Poppel (NED)Roompot - Charleszt
62SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecinzt
63CZEJosef Cerný (CZE)CCCzt
64AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
65LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Stepzt
66DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Datazt
67NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scottzt
68AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scottzt
69GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
70ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
71DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Datazt
72ITAManuele Boaro (ITA)Astanazt
73POLMichal Golas (POL)Team Ineoszt
74BELEliot Lietaer (BEL)WB Aqua Protectzt
75BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
76NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
77GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
78RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
79BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
80PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecinzt
81NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
82COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
83NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charleszt
84SUIMarc Hirschi (SUI)Sunwebzt
85ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scottzt
86NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
87USALogan Owen (USA)EF Education Firstzt
88BELGijs Van Hoecke (BEL)CCCzt
89KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astanazt
90BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
91AUSMitchell Docker (AUS)EF Education Firstzt
92FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondialezt
93FRAAngelo Tulik (FRA)Total Direct Energiezt
94KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astanazt
95ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineoszt
96RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecinzt
97BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudalzt
98ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
99SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirateszt
100PORRui Oliveira (POR)zt
101SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scottzt
102SUIMichael Schär (SUI)CCCzt
103BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudalzt
104AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Meridazt
105CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
106NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredozt
107AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scottzt
108COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
109GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Meridazt
110ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirateszt
111FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj0:52
112NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineoszt
113ITADavide Ballerini (ITA)Astanazt
114JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo1:04
115BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step1:10
116ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineoszt
117BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:24
118GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
119NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma1:26
120BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondialezt
121KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana1:32
122NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudalzt
123GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Meridazt
124NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First1:41
125BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:43
126BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
127BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
128BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect2:09
129NEDRoy Curvers (NED)Sunweb2:10
130BELBaptiste Planckaert (BEL)WB Aqua Protect2:12
131BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
132BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
133SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect2:14
134BELLionel Taminiaux (BEL)WB Aqua Protect2:15
135AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data2:16
136AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
137FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondiale2:19
138ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar2:25
139ITASacha Modolo (ITA)EF Education First2:29
140LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj Continental2:39
141ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar3:19
142CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida3:21
143BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education Firstzt
144FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct Energie4:44
145BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
146GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe9:06
147ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohezt
148ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistarzt
149SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Meridazt
150LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
151ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
152ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
153NEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energiezt
154FRAAlexandre Pichot (FRA)Total Direct Energiezt
155BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Houffalize - Houffalize - 96,2 km - 15 Augustus 2019Ontsnapping


1BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal2:20:41
2SUIMarc Hirschi (SUI)Sunwebzt
3BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Visma0:05
4ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida0:23
5BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondialezt
6DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data0:26
7NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
8DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:33
9NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scottzt
10BELGreg Van Avermaet (BEL)CCCzt
11AUSSimon Clarke (AUS)EF Education Firstzt
12ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredozt
13BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education Firstzt
14CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
15BELPhilippe Gilbert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
16RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
17PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecinzt
18SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
19BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
20KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astanazt
21NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
22LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj Continental1:33
23AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe2:01
24ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar2:18
25NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineoszt
26KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana2:22
27FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
28BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudalzt
29NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
30BELJan Bakelants (BEL)Sunwebzt
31BELEliot Lietaer (BEL)WB Aqua Protectzt
32POLMichal Golas (POL)Team Ineoszt
33ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
34GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
35AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
36BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert5:00
37BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
38AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott5:03
39ITAManuele Boaro (ITA)Astanazt
40USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondialezt
41BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
42RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecinzt
43FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondialezt
44BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
45CZEJosef Cerný (CZE)CCCzt
46LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step5:08
47DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo5:10
48AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
49AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott5:12
50FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj8:43
51NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scottzt
52SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scottzt
53SUIMichael Schär (SUI)CCC11:08
54ITASacha Modolo (ITA)EF Education Firstzt
55BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
56NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunwebzt
57BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
58BELSenne Leysen (BEL)Roompot - Charles11:15
59GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
60AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Meridazt
61BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudalzt
62NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Charleszt
63NEDMoreno Hofland (NED)EF Education Firstzt
64BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
65BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
66DENCasper Pedersen (DEN)Sunwebzt
67ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scottzt
68ITADavide Ballerini (ITA)Astanazt
69AUSMitchell Docker (AUS)EF Education Firstzt
70BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudalzt
71ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
72NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
73BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
74BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
75BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirateszt
76GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
77ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineoszt
78LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Bora - Hansgrohezt
79FRAAngelo Tulik (FRA)Total Direct Energiezt
80NEDLars Boom (NED)Roompot - Charles15:07
81FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondialezt
82BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCCzt
83FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct Energiezt
84BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
85BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondialezt
86NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charleszt
87KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astanazt
88BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
89GBRHarry Tanfield (GBR)Katusha - Alpecinzt
90FRARomain Cardis (FRA)Total Direct Energiezt
91ESTAksel Nõmmela (EST)WB Aqua Protectzt
92FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energiezt
93BELJulien Vermote (BEL)Dimension Datazt
94POLLukasz Wisniowski (POL)CCCzt
95SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Meridazt
96NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineoszt
97JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredozt
98GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Meridazt
99NEDRoy Curvers (NED)Sunwebzt
100RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Datazt
101BELGijs Van Hoecke (BEL)CCCzt
102GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohezt
103PORRui Oliveira (POR)zt
104GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
105BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
106CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Meridazt
107LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
108GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Meridazt
109FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
110NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Charleszt
111BELBaptiste Planckaert (BEL)WB Aqua Protectzt
112NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
113SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecinzt
114SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirateszt
115ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistarzt
116COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
117ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
118ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
119BELJürgen Roelandts (BEL)Movistarzt
120ITAJakub Mareczko (ITA)CCCzt
121KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astanazt
122NEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energiezt
123RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecinzt
124BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
125BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protectzt
126NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredozt
127BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
128AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
129ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
130USALogan Owen (USA)EF Education Firstzt
131DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Datazt
132AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Datazt
133ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineoszt
134ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohezt
135NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education Firstzt
136NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
137BELStijn Steels (BEL)Roompot - Charleszt
138BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecinzt
139FRAAlexandre Pichot (FRA)Total Direct Energiezt
140NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
141NEDBoy Van Poppel (NED)Roompot - Charleszt
142BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
143NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudalzt
144FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct Energiezt
145IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
146COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
147LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
148ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirateszt
149BELLionel Taminiaux (BEL)WB Aqua Protect15:18
150BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
151ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe
152BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert
153SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect
154FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Riemst - Venray - 184,9 km - 16 Augustus 2019Sprint


1COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step3:54:48
2IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
3BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
4BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
5FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
6NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineoszt
7NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
8BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudalzt
9BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
10NEDBoy Van Poppel (NED)Roompot - Charleszt
11BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
12RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Datazt
13ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Meridazt
14ITAJakub Mareczko (ITA)CCCzt
15FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondialezt
16NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunwebzt
17GBRHarry Tanfield (GBR)Katusha - Alpecinzt
18COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
19BELLionel Taminiaux (BEL)WB Aqua Protectzt
20BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecinzt
21CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
22BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
23BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
24NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
25NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Charleszt
26FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
27LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
28ITADavide Ballerini (ITA)Astanazt
29NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scottzt
30ESTAksel Nõmmela (EST)WB Aqua Protectzt
31BELJürgen Roelandts (BEL)Movistarzt
32DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
33BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondialezt
34NEDRoy Curvers (NED)Sunwebzt
35BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
36PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecinzt
37NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scottzt
38BELGreg Van Avermaet (BEL)CCCzt
39BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
40LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj Continentalzt
41ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredozt
42RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
43SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
44RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecin0:06
45KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana0:11
46ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar0:11
47AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First0:11
48NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma0:11
49ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos0:11
50FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondiale0:11
51BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC0:11
52USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale0:11
53NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert0:11
54GERChristian Knees (GER)Team Ineos0:11
55ITASacha Modolo (ITA)EF Education First0:11
56BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step0:11
57BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Visma0:11
58DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:11
59DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data0:11
60BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First0:11
61NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj0:11
62NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Charles0:11
63BELSenne Leysen (BEL)Roompot - Charles0:11
64BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal0:11
65AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:11
66BELPhilippe Gilbert (BEL)Deceuninck - Quick Step0:11
67NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudal0:11
68BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal0:11
69AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe0:11
70BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:11
71BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:11
72DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb0:11
73BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data0:11
74GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida0:11
75SUIMichael Schär (SUI)CCC0:11
76SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb0:11
77NEDLars Boom (NED)Roompot - Charles0:11
78NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma0:11
79GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
80SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecinzt
81ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineoszt
82BELGijs Van Hoecke (BEL)CCCzt
83FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energiezt
84NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineoszt
85BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
86AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Datazt
87CZEJosef Cerný (CZE)CCC0:26
88BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
89ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scottzt
90DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Datazt
91POLMichal Golas (POL)Team Ineoszt
92POLLukasz Wisniowski (POL)CCCzt
93KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astanazt
94JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredozt
95ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
96FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct Energiezt
97LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Stepzt
98NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
99AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
100BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirateszt
101LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Bora - Hansgrohezt
102ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
103FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
104BELJan Bakelants (BEL)Sunwebzt
105RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecinzt
106BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale0:50
107ITAManuele Boaro (ITA)Astanazt
108BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:50
109GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma0:50
110NEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energiezt
111BELStijn Steels (BEL)Roompot - Charles0:50
112ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistarzt
113FRAAlexandre Pichot (FRA)Total Direct Energie0:50
114SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida0:50
115ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
116CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida0:50
117SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott0:50
118BELBaptiste Planckaert (BEL)WB Aqua Protect0:50
119AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott1:00
120SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates1:00
121AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First1:06
122ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirates1:14
123BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect1:37
124ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohe1:37
125BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal1:58
126NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charles2:02
127BELLaurens De Vreese (BEL)Astana2:02
128KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana2:02
129ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar2:02
130GERJasha Sütterlin (GER)Movistar2:02
131GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe2:15
132AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott2:19
133AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott2:19
134FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct Energie2:19
135BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:19
136NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First2:26
137BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:26
138BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:26
139FRAAngelo Tulik (FRA)Total Direct Energie2:52
140NEDMoreno Hofland (NED)EF Education Firstzt
141PORRui Oliveira (POR)3:04
142NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo3:16
143LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
144AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Meridazt
145KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana3:57
146ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo4:04
147BELEliot Lietaer (BEL)WB Aqua Protect
148GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Merida
149USALogan Owen (USA)EF Education First
150FRARomain Cardis (FRA)Total Direct Energie

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Den Haag - Den Haag - 8,35 km - 17 Augustus 2019Individuele Tijdrit


1ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos9:16
2ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott0:05
3NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma0:08
4SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:11
5GBRHarry Tanfield (GBR)Katusha - Alpecin0:15
6LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step0:16
7DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo0:16
8DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:16
9BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Visma0:18
10BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:20
11NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma0:20
12ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo0:20
13AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj0:21
14DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb0:21
15GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:23
16SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates0:24
17SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb0:24
18BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC0:25
19BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First0:25
20AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott0:25
21CZEJosef Cerný (CZE)CCC0:25
22NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos0:26
23NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma0:27
24ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida0:27
25NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scott0:28
26NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott0:29
27LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj Continental0:29
28BELGijs Van Hoecke (BEL)CCC0:29
29AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First0:30
30CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step0:30
31DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data0:31
32POLLukasz Wisniowski (POL)CCC0:31
33NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First0:32
34FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj0:32
35LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:33
36FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondiale0:33
37BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC0:33
38BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo0:34
39NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb0:34
40RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data0:35
41KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana0:35
42AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:35
43KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana0:36
44BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale0:36
45FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step0:37
46BELJan Bakelants (BEL)Sunweb0:37
47RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data0:37
48AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott0:37
49GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale0:38
50BELPhilippe Gilbert (BEL)Deceuninck - Quick Step0:38
51FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct Energie0:39
52SUIMichael Schär (SUI)CCC0:40
53AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott0:40
54NEDLars Boom (NED)Roompot - Charles0:40
55BELSenne Leysen (BEL)Roompot - Charles0:40
56BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin0:40
57COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step0:40
58ITAManuele Boaro (ITA)Astana0:41
59BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step0:42
60BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step0:42
61SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin0:42
62PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecin0:43
63BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal0:43
64AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First0:44
65BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data0:45
66BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect0:45
67ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates0:45
68NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo0:46
69AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe0:46
70SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott0:47
71ITADavide Ballerini (ITA)Astana0:47
72NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charles0:47
73NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb0:48
74DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data0:49
75BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates0:49
76RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin0:49
77ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar0:50
78BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:51
79USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale0:51
80LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Bora - Hansgrohe0:51
81BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:52
82PORRui Oliveira (POR)0:52
83FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale0:53
84FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct Energie0:53
85NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj0:53
86BELJürgen Roelandts (BEL)Movistar0:53
87RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecin0:53
88SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida0:54
89FRAAngelo Tulik (FRA)Total Direct Energie0:54
90POLMichal Golas (POL)Team Ineos0:55
91GERChristian Knees (GER)Team Ineos0:56
92FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj0:57
93BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:57
94ITASacha Modolo (ITA)EF Education First0:57
95ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar0:57
96LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo0:57
97FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energie0:59
98BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale0:59
99BELBaptiste Planckaert (BEL)WB Aqua Protect1:00
100IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe1:01
101ITAJakub Mareczko (ITA)CCC1:01
102CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida1:02
103NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineos1:02
104BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:02
105ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar1:03
106NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Charles1:03
107BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:04
108BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:05
109ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates1:05
110FRAAlexandre Pichot (FRA)Total Direct Energie1:06
111BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal1:08
112BELLaurens De Vreese (BEL)Astana1:08
113JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo1:09
114ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineos1:09
115BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:10
116BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal1:11
117BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:11
118GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma1:12
119NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Charles1:13
120BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin1:14
121ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo1:15
122AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data1:15
123BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:16
124BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:18
125ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohe1:18
126COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates1:19
127NEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energie1:20
128NEDBoy Van Poppel (NED)Roompot - Charles1:20
129BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:20
130BELLionel Taminiaux (BEL)WB Aqua Protect1:21
131BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal1:21
132NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert1:23
133NEDRoy Curvers (NED)Sunweb1:24
134BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal1:25
135KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana1:26
136BELStijn Steels (BEL)Roompot - Charles1:26
137NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudal1:27
138ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar1:28
139ESTAksel Nõmmela (EST)WB Aqua Protect1:29
140GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida1:31
141ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirates1:31
142GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe1:40
143KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana1:44
144AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Merida
145NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma
146NEDMoreno Hofland (NED)EF Education First

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Sint-Pieters-Leeuw - Geraardsbergen - 178,6 km - 18 Augustus 2019Ontsnapping


1BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale3:52:40
2BELGreg Van Avermaet (BEL)CCCzt
3BELLaurens De Plus (BEL)Jumbo - Visma0:04
4AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First0:25
5BELPhilippe Gilbert (BEL)Deceuninck - Quick Step0:26
6NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma0:26
7DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data0:35
8ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida0:35
9BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:38
10NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos0:38
11BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First0:38
12PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecin0:38
13NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scott0:38
14BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:41
15SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb0:41
16ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo0:41
17SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:41
18AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe0:41
19BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:41
20RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data0:46
21CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step0:46
22ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates0:46
23NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott1:17
24GERJasha Sütterlin (GER)Movistar1:36
25BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:44
26FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj1:44
27BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:45
28DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb1:55
29BELBaptiste Planckaert (BEL)WB Aqua Protect1:57
30ITADavide Ballerini (ITA)Astana2:02
31BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:04
32LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Bora - Hansgrohe2:41
33NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb2:41
34FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step2:43
35BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal2:52
36NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Charles4:12
37BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise4:15
38IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe4:19
39BELLaurens De Vreese (BEL)Astana4:23
40NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Charles4:23
41BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data4:23
42BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC4:23
43RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecin4:23
44BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:23
45SUIMichael Schär (SUI)CCC4:23
46BELJan Bakelants (BEL)Sunweb4:23
47BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise4:23
48BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:23
49FRAAlexandre Pichot (FRA)Total Direct Energie4:23
50USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale4:23
51ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar4:23
52NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineos4:23
53BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step4:23
54NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb4:23
55KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana4:23
56SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates4:23
57FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energie4:23
58BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin4:23
59POLLukasz Wisniowski (POL)CCC4:23
60GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale4:23
61BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal4:23
62ESTAksel Nõmmela (EST)WB Aqua Protect4:23
63AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe4:23
64SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin4:23
65POLMichal Golas (POL)Team Ineos4:23
66KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana4:23
67NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma4:23
68SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida4:23
69GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida4:23
70BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal4:23
71RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data4:23
72NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charles4:23
73ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineos4:23
74BELGijs Van Hoecke (BEL)CCC4:23
75GERChristian Knees (GER)Team Ineos4:23
76NEDLars Boom (NED)Roompot - Charles4:32
77BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates4:40
78NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma4:40
79BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise4:43
80BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale4:43
81NEDBoy Van Poppel (NED)Roompot - Charles4:43
82NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert4:43
83BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect4:45
84GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe4:47
85BELStijn Steels (BEL)Roompot - Charles4:47
86AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First4:52
87ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirates4:52
88LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj Continental4:56
89BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin4:58
90AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott4:58
91RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin4:58
92AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott4:58
93AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott5:00
94DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo5:09
95BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo5:09
96PORRui Oliveira (POR)5:09
97FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj5:17
98JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo7:40
99GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma7:40
100BELJürgen Roelandts (BEL)Movistar7:40
101SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott7:40
102KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana7:40
103FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale7:40
104ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott7:53
105BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal
106ITAManuele Boaro (ITA)Astana
107LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale
108CZEJosef Cerný (CZE)CCC
109LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step
110FRAAngelo Tulik (FRA)Total Direct Energie
111LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo
112NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First
113ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar
114ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohe
115KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana
116ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos
117FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondiale
118BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step
119BELLionel Taminiaux (BEL)WB Aqua Protect
120ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo
121ITASacha Modolo (ITA)EF Education First
122ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar
123ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates
124FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct Energie
125NEDRoy Curvers (NED)Sunweb
126GBRHarry Tanfield (GBR)Katusha - Alpecin
127BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal
128BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert
129CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida
130DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data
131ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar
132COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates
133NEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energie
134DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb
135NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj
136NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudal
137BELSenne Leysen (BEL)Roompot - Charles
138AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data
139ITAJakub Mareczko (ITA)CCC
140COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step
141FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct Energie
142NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo
143AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden