wevelgem-in-flanders-fields-uitslagen-2019-epr92290.html">31/03 - Gent-Wevelgem in Flanders Fields
  • 03/04 - Dwars door Vlaanderen - A travers la Fl...
  • 07/04 - Ronde van Vlaanderen
  • 08/04 - Vuelta al Pais Vasco
  • 14/04 - Paris-Roubaix
  • 16/04 - Presidential Cycling Tour of Turkey
  • 21/04 - Amstel Gold Race
  • 24/04 - La Flèche Wallonne
  • 28/04 - Liège-Bastogne-Liège
  • 30/04 - Tour de Romandie
  • 01/05 - Eschborn-Frankfurt
  • 11/05 - Giro d'Italia
  • 12/05 - Amgen Tour of California
  • 09/06 - Dauphiné Libéré
  • 15/06 - Tour de Suisse
  • 06/07 - Tour de France
  • 03/08 - Tour de Pologne
  • 03/08 - Clasica Ciclista San Sebastian
  • 04/08 - Prudential RideLondon-Surrey Classic
  • 12/08 - Eneco Tour
  • 24/08 - La Vuelta ciclista a España
  • 25/08 - EuroEyes Cyclassics Hamburg
  • 01/09 - GP Ouest France - Plouay
  • 13/09 - Quebec
  • 15/09 - Montreal
  • 12/10 - Il Lombardia
  • 17/10 - Gree-Tour of Guangxi
  • Uitslagen individuele sporter
  • Ploegen
  • Wielrennen - Ronde van Vlaanderen - Tour des Flandres - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

    Wielrennen - Ronde van Vlaanderen - Tour des Flandres - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

    Keuze van een seizoen :

    België

    Uitslagen 2019

    Ronde van Vlaanderen - Tour des Flandres 2019

    BelgiëBelgië - 7 April 2019


    Ronde van Vlaanderen - Tour des Flandres - 7 April 2019


    1ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First6:18:49
    2DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step0:14
    3NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates0:17
    4NEDMathieu Van Der Poel (NED)Corendon - Circus0:17
    5GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin0:17
    6AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb0:17
    7BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale0:17
    8ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:17
    9BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:17
    10BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC0:17
    11SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:17
    12BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal0:17
    13BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:17
    14BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma0:17
    15NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First0:17
    16LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step0:17
    17BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step0:17
    18NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos0:24
    19BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo1:19
    20BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale1:58
    21ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott1:58
    22GERJasha Sütterlin (GER)Movistar1:58
    23FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct Energie2:15
    24ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida2:18
    25BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First2:20
    26FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct Energie2:20
    27GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos2:20
    28FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj2:20
    29GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredo2:20
    30ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida2:20
    31NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma2:20
    32NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data2:20
    33AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Merida2:20
    34BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal2:20
    35BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin2:20
    36CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step2:20
    37BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:20
    38NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates2:20
    39BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:20
    40FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energie2:20
    41SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida2:20
    42ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos2:20
    43ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar2:20
    44SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj2:20
    45PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar2:20
    46NEDPieter Weening (NED)Roompot - Charles2:20
    47SLOKristijan Koren (SLO)Bahrain - Merida2:20
    48GERChristian Knees (GER)Team Ineos5:47
    49ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe6:09
    50NZLThomas Scully (NZL)EF Education First6:09
    51BELStijn Devolder (BEL)Corendon - Circus6:09
    52BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data6:13
    53AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin6:17
    54SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondiale6:17
    55RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data6:17
    56NEDBoy Van Poppel (NED)Roompot - Charles6:17
    57BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo6:17
    58ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert6:17
    59NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma6:17
    60BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise6:17
    61BELNathan Van Hooydonck (BEL)CCC6:17
    62NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma6:17
    63GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida6:17
    64FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj6:17
    65BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert6:17
    66SUIMichael Schär (SUI)CCC6:17
    67BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise6:17
    68BELJürgen Roelandts (BEL)Movistar6:17
    69BELGianni Vermeersch (BEL)Corendon - Circus6:17
    70BELBert De Backer (BEL)Vital Concept - B&b Hotels6:17
    71POLLukasz Wisniowski (POL)CCC6:17
    72BELLaurens De Vreese (BEL)Astana6:17
    73BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC6:17
    74AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe6:17
    75NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott6:17
    76GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos6:17
    77BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert6:17
    78COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates6:17
    79RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin8:32
    80DENMatti Breschel (DEN)EF Education First8:46
    81FRAJimmy Turgis (FRA)Vital Concept - B&b Hotels8:46
    82SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin8:46
    83GBROwain Doull (GBR)Team Ineos8:46
    84GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe8:46
    85CANHugo Houle (CAN)Astana8:46
    86FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondiale8:46
    87SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida8:46
    88BELJonas van Genechten (BEL)Vital Concept - B&b Hotels8:46
    89FRAAlexandre Pichot (FRA)Total Direct Energie8:46
    90ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar8:46
    91BELOtto Vergaerde (BEL)Corendon - Circus8:46
    92FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis8:46
    93BELSenne Leysen (BEL)Roompot - Charles8:46
    94KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana8:46
    95SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott8:46
    96DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott8:46
    97FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct Energie8:46
    98ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos8:46
    99NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma8:46
    100CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj8:46
    101NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo8:46
    102DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Dimension Data8:46
    103BELMaarten Wynants (BEL)Jumbo - Visma8:46
    104ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates8:46
    105BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step10:14
    106FRADamien Touzé (FRA)Cofidis10:14
    107NEDRoy Curvers (NED)Sunweb10:14
    108DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana10:14
    109BELBenjamin Declercq (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise10:14
    110BELStijn Steels (BEL)Roompot - Charles10:14
    111BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidis10:14
    112DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb10:14
    113BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step10:14
    114NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj10:14
    115SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe10:14
    116BELJordi Warlop (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise10:14
    117AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data10:14
    118BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise10:14
    119BELGijs Van Hoecke (BEL)CCC10:14
    120LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo10:14
    121NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates10:14
    122GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale10:14
    123ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar10:14
    124POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe10:14
    125DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data10:49

    Startlijst

    Statistieken

    Archief

    Erelijst

    Informatie

    © Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden